PDA

View Full Version : Без да се усети?



damn_
08-18-2008, 10:44
zdraveite , imam vupros koito o4akva kompetenten otgovor. s priqtelq mi sme na 20,sno6ti pravehme sex sled purviq tek otide do banqta , sled tova produljihme,po sredata na vtoriq toi sprq i kaza 4e usetil [mai] da hvurlq struika sperma..... vuzmojno li e bez da ima koulminaciq da e izpusnal primerno ne6to ot purviq tek???? molq pomognete,za da znam kakvo da pravq!!ne mi lipsva seksyalen opit ,no za pruv put mi se sly4va.... :shock:

dirtyyy
08-18-2008, 10:51
Напълно е възможно да има остатъчни следи от първия път..По добре вземи хапче..Сори че не помогнах мн и успех

Love0nlyMyself
08-18-2008, 10:53
аййде пак .... възможно е миличка възможно е :)

damn_
08-18-2008, 10:54
ami postinora pusnali li sa go pak v proizvodstvo....??? i kakvo moga da vzema ako ne sa stava vupros nqma li nqkoe po evtino ebati ne za po 30lv :(

dirtyyy
08-18-2008, 10:55
Според мен ако не искаш нежелана бременост вземи скъпото

damn_
08-18-2008, 10:59
fuck da mai 6te trqbva,naskoro edna poznata abortira i sq sum mnogo napla6ena.......krai na sex-a bez kondom mai :x

dirtyyy
08-18-2008, 11:00
Еми май да..За да се избегнат тези ситуации..

CucuTy
08-18-2008, 11:15
Поредните.. :?

П.П. Нищо лично!

damn_
08-18-2008, 11:19
"porednite" kuv ti e problema?? "ni6to li4no" togava za6to izrazqva6 mnenito si + tova comnt-ta trabva6e da e drug ima zaglavie i se o4akva otgovor po nego,6tom nqma da pomaga6 nedei utejnqva napregnatata situaciq...ta foruma ne e li suzdaden za tova ne za podigravki na mnozina tiineidjuri s beden ili nikakuv opit???.... P P "ni6to li4no"

eveto_xx
08-18-2008, 11:22
Ако смяташ, че не е възможно да ти се е паднал този ден, когато той е изхвърлил таз сперма, около деня на овулацията,може да изчакаш и да си направиш тест.Но никога нищо не е сигурно,майка ми е забременяла от последния си ден в цикъла,или на първия след него,та мисълта ми беше, че трябва да вземеш Ескапел, за да си сигурна, въпреки че тези хапчета са вредни, но какво да се прави...Общо взето на всеки се случва

Biskfitka
08-18-2008, 11:23
Ескапееел :-) :-) :-)

абе що се нахвърляте на момичето....случва се :(

CucuTy
08-18-2008, 11:23
"porednite" kuv ti e problema?? "ni6to li4no" togava za6to izrazqva6 mnenito si + tova comnt-ta trabva6e da e drug ima zaglavie i se o4akva otgovor po nego,6tom nqma da pomaga6 nedei utejnqva napregnatata situaciq...ta foruma ne e li suzdaden za tova ne za podigravki na mnozina tiineidjuri s beden ili nikakuv opit???.... P P "ni6to li4no"

Земи се поразрови малко из интернет.. гледам, че можеш горе-долу да боравиш с него. Или потърси в архивите на сайта. И пиши на КИРИЛИЦА.. в България сме! Като ти е толкова на зор да знаеш еди си кво вари на гинеколог.. Ще се моля за теб.. Айде със здраве и за теб! Аман. :? :?

SpOrTs_GiRl
08-18-2008, 11:30
Пф ... на 20 години ... Не знам колко ти е сексуания опит, но за сметка на него сескуалната ти култура не е толкова 'голяма' .. ;) .. Извинявам се много за грубия си пост, не целя да те обиждам !!

П.П. ПРЕЗЕРВАТИВИ !!!!!!!!

damn_
08-18-2008, 11:34
nqma nujda jeno...6te se opravq i bez tvoita molitva nqma nujda ot ironiq i zlobarski napadki ,mislq si 4e kogato 4ovek ima problem i misli kak da si spasi 6ibaniq guz hi4 ne go ebe na latinica ili kirilica 6te pi6e vajnoto e 4e se razbirame, i hubavo moje i da ima takava tema,no ot kude da znam koi kak q e krustil i s kakvo zaglavie da tursq vuprosut mi o4akva6e burz otgovor poneje saita se pose6tava masovo i navqrno na nqkoi mu se e slu4valo nqmam vreme da pose6tavam ginekolozi a i nesum v gradut si.....ina4e bezproblemno 6tqh da re6a vsi4ko....sujalqvam ako sum te zatormozila da 4ete6 porednata tema...moje6e prosto da ne go pravi6...ne pomaga6 jeno!!

CucuTy
08-18-2008, 11:42
Айде айде.. тиха бъди, че се излагаме. Никой не е длъжен да ни гледа глупостите. Ако имаш нещо да споделиш давай на ЛС :)

BurningDesire
08-18-2008, 11:43
!ne mi lipsva seksyalen opit
Тука май маааалко послъга. Ако и двамата сте на по 20 и имаш опит, едва ли щеше да се чудиш какво да правиш. Все тая.
ПИЙ ЕСКАПЕЛ!!! Да, по 30 лв са, ама абортите са по-скъпи. За тия работи не можеш да икономисаш някой лев, няма как. Приеми го и ги дай тия пар, да не стане по-лошо.

damn_
08-18-2008, 11:51
vij sega men mi stana qsno kakvo trqbva da napravq prosto nqkak mi se iska6e da ne e taka....pozvolqvala sum mu da svur6va v men do semica sled cikul.... nqmam patka da znam i da razbiram toi kakvo e ysetil...dori toi ne e sigyren za6to ne e svur6val....

elena333
08-18-2008, 13:07
Поредните.. :?

П.П. Нищо лично!
+1 :?

elena333
08-18-2008, 13:08
!ne mi lipsva seksyalen opit
Тука май маааалко послъга. Ако и двамата сте на по 20 и имаш опит, едва ли щеше да се чудиш какво да правиш. Все тая.
ПИЙ ЕСКАПЕЛ!!! Да, по 30 лв са, ама абортите са по-скъпи. За тия работи не можеш да икономисаш някой лев, няма как. Приеми го и ги дай тия пар, да не стане по-лошо.
Аха

bebeT00
08-18-2008, 13:21
Пф ... на 20 години ... Не знам колко ти е сексуания опит, но за сметка на него сескуалната ти култура не е толкова 'голяма' .. ;) .. Извинявам се много за грубия си пост, не целя да те обиждам !!

П.П. ПРЕЗЕРВАТИВИ !!!!!!!!
+1 na 20 i dopyskate tova da stane???

Bixel
08-18-2008, 13:37
ЧЕСТИТО!
Бремненна си! Мъжете изпускат постоянно без да разберат :grin:

damn_
08-18-2008, 14:17
aha...makar priburzanite vi zakliu4eniq blagodarq 4e mi oburnahte vnimanie dosta ne6ta stoqt po drug na4in nemoje da slagate vsi4ko pod ob6t znamenatel naistina suvetite vi sa polezni za nqkoi no ima i dosta hvur4a6ti,ne na mqsto otgovori ne samo tuk no i v drugite temi,nqma da se nau4ite da sprete se prismivate na 4ujd grub maika mu stara ...[po-golqma 4ast... drunkate drunkate za 6tqlo i ne6tqlo zemi si hap map no ima dosta strani4ni faktori koito samo profesionalist t.e lekar bi mogul da kaje .blagodarq naistina za suvetite i da 6te se vslu6am za6toto az samata mislq taka,no naistina malko 6ibanqcite prekalqvat kato paradirat s nepukizsti4nata si gledna to4ka i opredeleno iznervqt adskata fuck damn!!!!!!!!

CucuTy
08-18-2008, 14:23
aha...makar priburzanite vi zakliu4eniq blagodarq 4e mi oburnahte vnimanie dosta ne6ta stoqt po drug na4in nemoje da slagate vsi4ko pod ob6t znamenatel naistina suvetite vi sa polezni za nqkoi no ima i dosta hvur4a6ti,ne na mqsto otgovori ne samo tuk no i v drugite temi,nqma da se nau4ite da sprete se prismivate na 4ujd grub maika mu stara ...[po-golqma 4ast... drunkate drunkate za 6tqlo i ne6tqlo zemi si hap map no ima dosta strani4ni faktori koito samo profesionalist t.e lekar bi mogul da kaje .blagodarq naistina za suvetite i da 6te se vslu6am za6toto az samata mislq taka,no naistina malko 6ibanqcite prekalqvat kato paradirat s nepukizsti4nata si gledna to4ka i opredeleno iznervqt adskata fuck damn!!!!!!!!


Бе, ти какво очакваш бе?! Ние тук да не сме лекари специалисти! Я малко се стегни.. + това никой не е длъжен по какъвто и да било начин да се изказва по темичката ти. Казах ти - ако имаш зор, ходи при чичко доктор и не ни занимавай с житейските си проблеми..

П.П. Ако очакваш да постнеш някоя темица в нета и да се надяваш, че това, което ще ти кажат ще е напълно верно - значи си доооооста заблудена! :x

SpOrTs_GiRl
08-18-2008, 14:32
vij sega men mi stana qsno kakvo trqbva da napravq prosto nqkak mi se iska6e da ne e taka....pozvolqvala sum mu da svur6va v men do semica sled cikul.... nqmam patka da znam i da razbiram toi kakvo e ysetil...dori toi ne e sigyren za6to ne e svur6val....
Какво?! :razz: Позволяваш му да свършва в теб?!!?!?!?!?! ........... Е, сега вече нямам какво да кажа .. На 20 години сте, е*аси, не сте малки да сте толкова глупави ...
А за последния ти пост ще ти кажа - критикуваш ни за мненията "защото само един лекар може да каже, а не вие".. САМА се изрази така! Ами като искаш - отиди на лекар .. Да ти каже той .. А не да пишеш по тийн-форумите и да очакваш професионално мнение.. Беше споменала в преден пост, че си нямала време за лекари .. Значи нямаш време да отидеш на лакар, но имаш време да седиш по цял ден във форума, за да си слевдиш темата!? ...........

damn_
08-18-2008, 15:05
Бе, ти какво очакваш бе?! Ние тук да не сме лекари специалисти da sama go kaza neznam togava za6to izob6to se zahva6tate s takiva forymi da otgovarqte i se pravite na kompetentni........ q malko razpusni 6tot mnogo se naprqga6 pf praite se 4e razbirate ot vsi4ko q hodi specializirai nqkude a ......... bahti bratlence kopelence samo pla6ite i draznite ok da teen forum are praete se na ymni na tiineijurite ma i vie ne ste po-dale4e znaete nqkoi ne6ta bremennost i bla bla 6tot ste si patili a sq se praite ...... pf ai siktir ..

CucuTy
08-18-2008, 15:07
Бе, ти какво очакваш бе?! Ние тук да не сме лекари специалисти da sama go kaza neznam togava za6to izob6to se zahva6tate s takiva forymi da otgovarqte i se pravite na kompetentni........ q malko razpusni 6tot mnogo se naprqga6 pf praite se 4e razbirate ot vsi4ko q hodi specializirai nqkude a ......... bahti bratlence kopelence samo pla6ite i draznite ok da teen forum are praete se na ymni na tiineijurite ma i vie ne ste po-dale4e znaete nqkoi ne6ta bremennost i bla bla 6tot ste si patili a sq se praite ...... pf ai siktir ..


ХАХАХАХАХААХ.. освен, че си за гинеколог си и за психиатър...!
И вече замълчи, 'щото наистина си смешна!

SpOrTs_GiRl
08-18-2008, 15:08
Бе, ти какво очакваш бе?! Ние тук да не сме лекари специалисти da sama go kaza neznam togava za6to izob6to se zahva6tate s takiva forymi da otgovarqte i se pravite na kompetentni........ q malko razpusni 6tot mnogo se naprqga6 pf praite se 4e razbirate ot vsi4ko q hodi specializirai nqkude a ......... bahti bratlence kopelence samo pla6ite i draznite ok da teen forum are praete se na ymni na tiineijurite ma i vie ne ste po-dale4e znaete nqkoi ne6ta bremennost i bla bla 6tot ste si patili a sq se praite ...... pf ai siktir ..
Като ни хулиш толкова много защо задаваш въпроса си точно на нас? .. И, надявам се, си прочела горното ми е мнение.

damn_
08-18-2008, 15:09
Значи нямаш време да отидеш на лакар, но имаш време да седиш по цял ден във форума, за да си слевдиш темата!? ........... imam vreme da sedq da gledam kakto sama kaza profesionalnite mneniq na neprofesionalistite ne se doverqvam jeno na lekari za koito ni6to ne sum 4ula kakto kazah ne sum v gradut si i ne poemam risk da sly6am nito takiva kato vas dve4kite nito balami ginekolozi

damn_
08-18-2008, 15:13
zadadoh , zada razbera dali na nqkoi drug mu se e sly4valo slednoto ne6to no sus sigyrnost ne go zadadoh za da me hranite ei tva me izdrazni 6tot uj forym vseki da spodelq a vie nabivate sus zabelejki i vmesto se izkajete se zlobite...... abe drunkaite si prostotiiki koi kude se 4yka koi kude se brusne mrusne ne me ebe zanimavaite se qvno razpolagate sus svobodno vreme i vmesto da go yplutnite pulnocenno razvivaiki se v ne6to si 4e6ete slivite ai ot mene !!!!

CucuTy
08-18-2008, 15:16
SpOrTs_GiRl,
ЖЕНО, :D айде да оставим глупака сам да се излага. Не знам за теб.. аз се оттеглям : )) Простотията край няма : }}

SpOrTs_GiRl
08-18-2008, 15:18
SpOrTs_GiRl,
ЖЕНО, :D айде да оставим глупака сам да се излага. Не знам за теб.. аз се оттеглям : )) Простотията край няма : }}
Мхм .. : )

Gam3 0v3r
08-18-2008, 17:52
Еми до колкото знам може да е останало след 1вия тек в каналчетата и за това ти се подсигори... :)

JJ-JokeJokey
08-18-2008, 17:59
при мен винаги има. Дет се вика 20 минути след тва пак тече по малко. Така, че повече от един път на една нощ - не, щото не ползвам кондоми... Чак на сутринта :) :-D :-D :-D

Gam3 0v3r
08-18-2008, 18:00
Абе то може ако си искаш и да си правиш 1 път без през и после слагай гумата и давай газ до сутринта ако искаш 8) 8)

JJ-JokeJokey
08-18-2008, 18:03
Абе то може ако си искаш и да си правиш 1 път без през и после слагай гумата и давай газ до сутринта ако искаш 8) 8)


Да бе прав си (stipid) :D

Gam3 0v3r
08-18-2008, 18:04
Абе то може ако си искаш и да си правиш 1 път без през и после слагай гумата и давай газ до сутринта ако искаш 8) 8)


Да бе прав си (stipid) :D

:-P :-P знам

damn_
08-19-2008, 16:16
blagodarq

Love0nlyMyself
08-19-2008, 17:19
ami postinora pusnali li sa go pak v proizvodstvo....??? i kakvo moga da vzema ako ne sa stava vupros nqma li nqkoe po evtino ebati ne za po 30lv :(


виж сега ... по добре земи нещо качествено за кеото може да си убеден че ше подейства 30 дай ако треа но поне ще си сиг че нема да ставаш родител пък и по добре 30 от колкото 300 за аборт :? послушай ме

bunit0
08-19-2008, 19:46
horata s godini si praqt deca ti ot vednuj da ospe6

Sasho1988
08-20-2008, 00:02
horata s godini si praqt deca ti ot vednuj da ospe6

Това пък какво общо има ? :) Въпрос на шанс е дали ще е от първия път или от стотния.

nekyfHOUSER
08-20-2008, 00:23
Напълно възможно е да е изпуснал... за да си по-сигурна (и ако не си взимала скоро) вземи Ескапеле, защото е най-сигурно. Но ако си взимала в разстояние на 6 месеца рискуваш да навредиш на себе си.

Vikitooo
08-20-2008, 02:36
С много голям сексуален опит, а пък какво стана? :-o

damn_
09-20-2008, 08:46
am da kakto i da e ne6tata si se razviha normalno cikul mikul i bez hap4eta i lekari.....blagodarq na tezi o6te vednuj koito se postaraha da otgovorqt bez da hranqt!!

jotitu
09-20-2008, 12:05
И на мен от такива олигофрени плиткоумни като _CuCuTy_ ми е писнало, само задръстват сайта с малоумните си уж оригинални мисли... такива заслужават бан за няколко дни!!!

Колкото до авторката - аз не бих рискувала и щах да взема хапче, но ти си решаваш. Винаги има вероятност :) по-добре щом не искате да ползвате презерватив, започни да взимаш противозачатъчни :)

jotitu
09-20-2008, 12:07
ааа ти вече си се оправила :)

nejnaDROGA
09-20-2008, 14:12
С много голям сексуален опит, а пък какво стана? :-o
Само да ти напомня,че между "сексуален ОПИТ" и "сексуална КУЛУРА" (моята любима тема :lol: ) има ГОЛЯМА разлика!!!Така че няма какво да се очудваш от случилото се :D


П.П.Авторката ... Доста си ТЪПА (да не кажа,че си АДСКИ МАЛОУМНА!!!) щом даваш на приятелят ти да свършва в теб!!!

hollowman
09-20-2008, 14:19
С много голям сексуален опит, а пък какво стана? :-o
Само да ти напомня,че между "сексуален ОПИТ" и "сексуална КУЛУРА" (моята любима тема :lol: ) има ГОЛЯМА разлика!!!Така че няма какво да се очудваш от случилото се :D


П.П.Авторката ... Доста си ТЪПА (да не кажа,че си АДСКИ МАЛОУМНА!!!) щом даваш на приятелят ти да свършва в теб!!!
Що пък да е тъпа... ако така им е кеф нека си свършва в нея... ако знае кога може да свършва и се пази достатъчно ...

zaiobaio
09-20-2008, 14:22
kakvo moga da vzema ako ne sa stava vupros nqma li nqkoe po evtino ebati ne za po 30lv :(
презервативите с апо 20 стотинки. ето ти по-евтино за другия път ;)

CucuTy
09-20-2008, 14:29
И на мен от такива олигофрени плиткоумни като _CuCuTy_ ми е писнало, само задръстват сайта с малоумните си уж оригинални мисли... такива заслужават бан за няколко дни!!!

Колкото до авторката - аз не бих рискувала и щах да взема хапче, но ти си решаваш. Винаги има вероятност :) по-добре щом не искате да ползвате презерватив, започни да взимаш противозачатъчни :)

jotitu, "плиткоумни" можеш да казваш на хора, който ги познаваш. Когато ти дадат някакви права, тогава ще казваш на кой да слагаш бан.. Не си интересна изобщо. :?

hollowman
09-20-2008, 14:33
И на мен от такива олигофрени плиткоумни като _CuCuTy_ ми е писнало, само задръстват сайта с малоумните си уж оригинални мисли... такива заслужават бан за няколко дни!!!

Колкото до авторката - аз не бих рискувала и щах да взема хапче, но ти си решаваш. Винаги има вероятност :) по-добре щом не искате да ползвате презерватив, започни да взимаш противозачатъчни :)

jotitu, "плиткоумни" можеш да казваш на хора, който ги познаваш. Когато ти дадат някакви права, тогава ще казваш на кой да слагаш бан.. Не си интересна изобщо. :?
Тука май редовно си се заяждате ... прави ми впечатление, че повече момичета се джафкат помежду си ... много е забавно :D

nejnaDROGA
09-20-2008, 14:45
С много голям сексуален опит, а пък какво стана? :-o
Само да ти напомня,че между "сексуален ОПИТ" и "сексуална КУЛУРА" (моята любима тема :lol: ) има ГОЛЯМА разлика!!!Така че няма какво да се очудваш от случилото се :D


П.П.Авторката ... Доста си ТЪПА (да не кажа,че си АДСКИ МАЛОУМНА!!!) щом даваш на приятелят ти да свършва в теб!!!
Що пък да е тъпа... ако така им е кеф нека си свършва в нея... ако знае кога може да свършва и се пази достатъчно ...
Ми щом й е кеф оня да свършва в нея за какво пуска тъпи теми?!Така и така не й е за първи път оня да свърши в нея ... (по тая логика можем да очакваме след всеки полов акт на авторката такава тема...)

hollowman
09-20-2008, 14:50
С много голям сексуален опит, а пък какво стана? :-o
Само да ти напомня,че между "сексуален ОПИТ" и "сексуална КУЛУРА" (моята любима тема :lol: ) има ГОЛЯМА разлика!!!Така че няма какво да се очудваш от случилото се :D


П.П.Авторката ... Доста си ТЪПА (да не кажа,че си АДСКИ МАЛОУМНА!!!) щом даваш на приятелят ти да свършва в теб!!!
Що пък да е тъпа... ако така им е кеф нека си свършва в нея... ако знае кога може да свършва и се пази достатъчно ...
Ми щом й е кеф оня да свършва в нея за какво пуска тъпи теми?!Така и така не й е за първи път оня да свърши в нея ... (по тая логика можем да очакваме след всеки полов акт на авторката такава тема...)
Е тя щото споменава, че до 2 седмици след цикъла и му давала... а тука явно е минал срока, за тва се е уплашила. В тоя случай явно не е трябвало да му дава да свършва в нея.

anichkaaaa
09-20-2008, 14:58
Добре ве къде пише, че тя му е ДАЛА да свърши в нея :? Аз доколкото разбрах, то е станало без да искат :-o

hollowman
09-20-2008, 15:06
vij sega men mi stana qsno kakvo trqbva da napravq prosto nqkak mi se iska6e da ne e taka....pozvolqvala sum mu da svur6va v men do semica sled cikul.... nqmam patka da znam i da razbiram toi kakvo e ysetil...dori toi ne e sigyren za6to ne e svur6val....
Тук тя го казва

LDto
09-20-2008, 15:09
Напълно е възможно да има остатъчни следи от първия път..По добре вземи хапче..Сори че не помогнах мн и успех


+1

nejnaDROGA
09-20-2008, 15:10
Добре ве къде пише, че тя му е ДАЛА да свърши в нея :? Аз доколкото разбрах, то е станало без да искат :-o
Тя каза,че по принцип му дава да свършва в нея :) А сега е станало случайно :)

anichkaaaa
09-20-2008, 15:13
Аааа яснооо :) Ем мерси :) Значи е тъпа :D

nejnaDROGA
09-20-2008, 15:29
Аааа яснооо :) Ем мерси :) Значи е тъпа :D
Знаем :grin:

anichkaaaa
09-20-2008, 15:34
Аааа яснооо :) Ем мерси :) Значи е тъпа :D
Знаем :grin:

Е и аз да се присъеденя :D

jotitu
09-20-2008, 19:15
И на мен от такива олигофрени плиткоумни като _CuCuTy_ ми е писнало, само задръстват сайта с малоумните си уж оригинални мисли... такива заслужават бан за няколко дни!!!

Колкото до авторката - аз не бих рискувала и щах да взема хапче, но ти си решаваш. Винаги има вероятност :) по-добре щом не искате да ползвате презерватив, започни да взимаш противозачатъчни :)

jotitu, "плиткоумни" можеш да казваш на хора, който ги познаваш. Когато ти дадат някакви права, тогава ще казваш на кой да слагаш бан.. Не си интересна изобщо. :?
Тука май редовно си се заяждате ... прави ми впечатление, че повече момичета се джафкат помежду си ... много е забавно :D

Ами да плиткоумна си като не можеш да дадеш компетентно мнение, а ми се кокошиниш като разгонен петел. Ти май също наричаш авторката с някои имена.. да ти напомням ли за правата :D

jotitu
09-20-2008, 19:17
Аааа яснооо :) Ем мерси :) Значи е тъпа :D
Знаем :grin:

Е и аз да се присъеденя :D

и не че е тъпа, а просто за разлика от вас знае кога и в овлацията и кога може да си позволи да му даде и кога не :)

nejnaDROGA
09-20-2008, 19:23
Аааа яснооо :) Ем мерси :) Значи е тъпа :D
Знаем :grin:

Е и аз да се присъеденя :D

и не че е тъпа, а просто за разлика от вас знае кога и в овлацията и кога може да си позволи да му даде и кога не :)
Абе умник/умнице и аз знам кога ми е овУлацията,но това не е причина да давам на приятеля ми да свършва в мен!!!

CucuTy
09-21-2008, 12:22
И на мен от такива олигофрени плиткоумни като _CuCuTy_ ми е писнало, само задръстват сайта с малоумните си уж оригинални мисли... такива заслужават бан за няколко дни!!!

Колкото до авторката - аз не бих рискувала и щах да взема хапче, но ти си решаваш. Винаги има вероятност :) по-добре щом не искате да ползвате презерватив, започни да взимаш противозачатъчни :)

jotitu, "плиткоумни" можеш да казваш на хора, който ги познаваш. Когато ти дадат някакви права, тогава ще казваш на кой да слагаш бан.. Не си интересна изобщо. :?
Тука май редовно си се заяждате ... прави ми впечатление, че повече момичета се джафкат помежду си ... много е забавно :D

Ами да плиткоумна си като не можеш да дадеш компетентно мнение, а ми се кокошиниш като разгонен петел. Ти май също наричаш авторката с някои имена.. да ти напомням ли за правата :D

Разгонен петел ли?! 'Бе ти мислиш ли преди да пишеш? За защитничка ли се имаш?! "Ти май също наричаш авторката..", а на теб някой да ти е казал нещо? Като адвокатка ли се изявяваш?? Спри да пишеш в темата по мой адрес, така само себе си излагаш.. Ако имаш някакви въпроси - ЛС.

MakeMeLaugh
09-21-2008, 13:31
DA, moje.