PDA

View Full Version : пфф това приятелство...



zWezdichkaaa
08-18-2008, 22:12
Здравейте,
значи проблемът ми е следния: най добрата ми приятелка постепенно се отдалечи от мен и не се държи както преди - бяхме постоянно заедно и всичко си споделяхме въобще имах доверие само на нея пък и сме израснали заедно. Та тя преди 2 месеца ми се беше разсърдила за нещо (което и до днес незнам) и ми каза че повече няма да бъдем приятелки и че въобще не и пука за мен вече, аз и се извинявах но тя не искаше и да ме чуе и цяла седмица бяхме скарани :-k :-k .. реших да направя повторен опит да и се извиня и се сдобрихме но от тогава насам се държи студено с мен, винаги е на противоположното на моето мнение (и си мисля че го прави нарочно) и сега сме приятелки но не най-добри .. и въпросът ми какво да направя за да спечеля пак доверието и :-# .. и дали проблемът е в мен, въпреки че според мен е нямало никаква причина да ми се сърди защото съм сигурна че нищо лошо не съм направила че чак да иска да слага край на приятелството ни .. :-k :-k

luciferrr
08-18-2008, 22:21
Един ден седни и поговори добре с нея, кажи и ме просто искаш да знаеш какво става, кажи и че те мъчи отвътре и искаш да знаеш причината, къде ти е грешката ако има такава?.... Но ако продължава така...нз... явно тя е направила нещо или нз....но явно се подиграва с теб и добрината ти...

Извянавала си се дори когато нетрябва а тя.... ми това не е уважение... не я оставяй да прави така с теб...поговори и решете какво ще правите за напред! :)

Sladuranka_ta
08-18-2008, 22:26
Ами според мене просто не ти е била истинска приятелка щом може да загърби всичко просто така и да каже че не и пука за теб.И щом казваш че е нямало основателна причина да се сърди не изключвам варианта просто да си е търсила повод да се дразни [дано греша де]
А пък дори и да си допуснала някаква грешка без да я осъзнаеш мисля че всеки приятел [ или може би "приятел" ] заслужава втори шанс.Поговори пак с нея обясни и че искаш всичко да е както преди..тя или ще те разбере или не... но ако не поиска нещата да са както преди..значи може би просто не е държала достатъчно на теб.Всеки заслужава да му се даде още един шанс :)
Желая ти да си оправите отношенията в най-скоро време :)

zWezdichkaaa
08-18-2008, 22:30
Ами според мене просто не ти е била истинска приятелка щом може да загърби всичко просто така и да каже че не и пука за теб.И щом казваш че е нямало основателна причина да се сърди не изключвам варианта просто да си е търсила повод да се дразни [дано греша де]
А пък дори и да си допуснала някаква грешка без да я осъзнаеш мисля че всеки приятел [ или може би "приятел" ] заслужава втори шанс.Поговори пак с нея обясни и че искаш всичко да е както преди..тя или ще те разбере или не... но ако не поиска нещата да са както преди..значи може би просто не е държала достатъчно на теб.Всеки заслужава да му се даде още един шанс :)
Желая ти да си оправите отношенията в най-скоро време :)

нз защото преди беше готова да даде дори живота си за мен .. а сега ми казва изведнъж че хич не и пука .. пък и толкова години приятелство не искам дори и да си помислям ако през цялото това време си е играла с мен и не ме е уважавала :-k :-k :-k

luciferrr
08-18-2008, 22:36
Ами според мене просто не ти е била истинска приятелка щом може да загърби всичко просто така и да каже че не и пука за теб.И щом казваш че е нямало основателна причина да се сърди не изключвам варианта просто да си е търсила повод да се дразни [дано греша де]
А пък дори и да си допуснала някаква грешка без да я осъзнаеш мисля че всеки приятел [ или може би "приятел" ] заслужава втори шанс.Поговори пак с нея обясни и че искаш всичко да е както преди..тя или ще те разбере или не... но ако не поиска нещата да са както преди..значи може би просто не е държала достатъчно на теб.Всеки заслужава да му се даде още един шанс :)
Желая ти да си оправите отношенията в най-скоро време :)

нз защото преди беше готова да даде дори живота си за мен .. а сега ми казва изведнъж че хич не и пука .. пък и толкова години приятелство не искам дори и да си помислям ако през цялото това време си е играла с мен и не ме е уважавала :-k :-k :-k


Еххх :( може пък да те пази от нещо и затова да прави така... нз... но след такова приятелство, трябва да има причина... може би момче :( Момче което я е накарало да избира между теб и него... и тя да е избрала.... :( оффф дано не е така... :(

zWezdichkaaa
08-18-2008, 22:43
Ами според мене просто не ти е била истинска приятелка щом може да загърби всичко просто така и да каже че не и пука за теб.И щом казваш че е нямало основателна причина да се сърди не изключвам варианта просто да си е търсила повод да се дразни [дано греша де]
А пък дори и да си допуснала някаква грешка без да я осъзнаеш мисля че всеки приятел [ или може би "приятел" ] заслужава втори шанс.Поговори пак с нея обясни и че искаш всичко да е както преди..тя или ще те разбере или не... но ако не поиска нещата да са както преди..значи може би просто не е държала достатъчно на теб.Всеки заслужава да му се даде още един шанс :)
Желая ти да си оправите отношенията в най-скоро време :)

нз защото преди беше готова да даде дори живота си за мен .. а сега ми казва изведнъж че хич не и пука .. пък и толкова години приятелство не искам дори и да си помислям ако през цялото това време си е играла с мен и не ме е уважавала :-k :-k :-k


Еххх :( може пък да те пази от нещо и затова да прави така... нз... но след такова приятелство, трябва да има причина... може би момче :( Момче което я е накарало да избира между теб и него... и тя да е избрала.... :( оффф дано не е така... :(

и аз си мислех че причината е може би в това че тогава едно момче ме зарибяваше и тя си е помислила че и аз .. а аз нищо не съм му казала дори и не го харесвам (а тя бе6е против това да общувам с него понеже той е братовчед на една фр и тя си мисли че той не съществувал щот никои не го виждал ала бала..) и даже спрях да общувам с него (е то беше само по скайп тоест че не е кой знай колко лошо нещо да съм направила) и съм го блокирала ама тя пак...

luciferrr
08-18-2008, 23:05
Ами според мене просто не ти е била истинска приятелка щом може да загърби всичко просто така и да каже че не и пука за теб.И щом казваш че е нямало основателна причина да се сърди не изключвам варианта просто да си е търсила повод да се дразни [дано греша де]
А пък дори и да си допуснала някаква грешка без да я осъзнаеш мисля че всеки приятел [ или може би "приятел" ] заслужава втори шанс.Поговори пак с нея обясни и че искаш всичко да е както преди..тя или ще те разбере или не... но ако не поиска нещата да са както преди..значи може би просто не е държала достатъчно на теб.Всеки заслужава да му се даде още един шанс :)
Желая ти да си оправите отношенията в най-скоро време :)

нз защото преди беше готова да даде дори живота си за мен .. а сега ми казва изведнъж че хич не и пука .. пък и толкова години приятелство не искам дори и да си помислям ако през цялото това време си е играла с мен и не ме е уважавала :-k :-k :-k


Еххх :( може пък да те пази от нещо и затова да прави така... нз... но след такова приятелство, трябва да има причина... може би момче :( Момче което я е накарало да избира между теб и него... и тя да е избрала.... :( оффф дано не е така... :(

и аз си мислех че причината е може би в това че тогава едно момче ме зарибяваше и тя си е помислила че и аз .. а аз нищо не съм му казала дори и не го харесвам (а тя бе6е против това да общувам с него понеже той е братовчед на една фр и тя си мисли че той не съществувал щот никои не го виждал ала бала..) и даже спрях да общувам с него (е то беше само по скайп тоест че не е кой знай колко лошо нещо да съм направила) и съм го блокирала ама тя пак...


ем наистина трябва да поговориш с нея, припомни и миговете които сте прекарали заедно... може да помогне.... :(

Sunny_stz
08-18-2008, 23:06
Един ден седни и поговори добре с нея, кажи и ме просто искаш да знаеш какво става, кажи и че те мъчи отвътре и искаш да знаеш причината, къде ти е грешката ако има такава?.... Но ако продължава така...нз... явно тя е направила нещо или нз....но явно се подиграва с теб и добрината ти...

Извянавала си се дори когато нетрябва а тя.... ми това не е уважение... не я оставяй да прави така с теб...поговори и решете какво ще правите за напред! :)

Абсолютно!Поговорете ,иначе с гадаене не става!!!

Wrathchild
08-19-2008, 07:44
Няма смисъл, явно не е с много умствен багаж. Ще се сърдя аз на някой, пък няма да му кажа за какво...

Sladuranka_ta
08-19-2008, 11:55
И също така кажи по добре да ти каже за какво ти се сърди защото ако незнаеш няма да можеш да осъзнаеш и поправиш грешката си. :(

luciferrr
08-20-2008, 14:12
някакви резултати или промени има ли? :( :)

Haunted.
08-20-2008, 15:39
Това пък сърдене за момчета е адска тъпотия.Смятай кво приятелство е..
Ама все пак най-вероятното е да се прави на интересна или просто да се е променила.. Хората лесно се отчуждават.

zWezdichkaaa
08-21-2008, 17:09
някакви резултати или промени има ли? :( :)

още не сме говорели понеже тя сега е на почивка :( но нз дали въобще има смисъл... :cry: :cry:

luciferrr
08-21-2008, 17:18
някакви резултати или промени има ли? :( :)

още не сме говорели понеже тя сега е на почивка :( но нз дали въобще има смисъл... :cry: :cry:

Виж ако смяташ, че има още нещо от придишната тя.... има смисъл... :( :(

Sladuranka_ta
08-21-2008, 20:21
и ако ти наистина държиш на нея и искаш да се подобрят нещата значи има смисъл :) ..пък и не ти ли е любопитно каква е прослувутата причина ;]

krisiiiiito
08-22-2008, 08:43
Няма смисъл, явно не е с много умствен багаж. Ще се сърдя аз на някой, пък няма да му кажа за какво...
;-)

lenito_sf
08-23-2008, 13:37
ами поговорете и и кажи че искаш отново да спечелиш доверието й и искаш да разбереш каква е истинската причина да ти е сърдита :)

lipsvashh_mi
08-23-2008, 14:22
как така не знаеш за какво ти е била сърдита....откъде си сигурна,че се е сърдила,а просто не си е намирала причини да не контактува много с теб...лигли всякакви навсякъде..не се засягай,но това нейното е доста детско поведение...дори почва леко да дразни...
Аз на твое място ще се опитам за последно да поговоря с нея и да поискам да ми обясни поведението си...Във всеки случай не бих си мълчала....Най-малкото това ще ме измъчва и наранява...а не си заслужава да се тревожиш и да страдаш за никой....няма такъв човек,заради когото да си късаш нервите....дори да ти е най-близкия... :? Ако и след ръзговора не оправи отношението си и ти се отдалечи...така хем няма да се ядосваш,че не си предприела нищо,хем няма толкова да те боли....

algel4eto_1995
08-24-2008, 21:26
да бее...баси, как може да ти се сърди, пък да не знае за какво..?!Много мразя така..ами иначе поговори с нея и се надявам нещата дасе оправят :)