PDA

View Full Version : Сестра ми поразително и бързо заприличва на курва!



Love_Boy
08-21-2008, 20:04
Сестра ми е на 14 и си пада някаква кръстоска между ЕМО и чалка-фен!

Напоследък осещам, че е зела да курвее! Дали една доза бой ще свърши работа за курвалъка й?
П.П: Темата е сериозна, очаквам сериозни отговори!

dreaml1nd_
08-21-2008, 20:08
Като я пребиеш едва ли ще се промени нещо ... а тая кръстоска между емо и чалга е ... само емото е достатъчно зле... :? вашите забелязват ли нещо?! ии по-добре и се навикай отколкото да я биеш..сестра ти е все пак

LiveFlower
08-21-2008, 20:10
Edin perdah 6e i doide dobre :o

Love_Boy
08-21-2008, 20:10
Като я пребиеш едва ли ще се промени нещо ... а тая кръстоска между емо и чалга е ... само емото е достатъчно ... :? вашите забелязват ли нещо?! ии по-добре и се навикай отколкото да я биеш..сестра ти е все пак

Майка постоянно и говори да се облича като човек, баща ми му е през кура! А пък повечето от познатите ми, ми съобщават за разни нейни подвизи в дискотеките и на даскало! Тя до 20 годишна ако продължава така ще се наебе със цяла София!

Love0nlyMyself
08-21-2008, 20:15
опитай се да поговориш с нея

dreaml1nd_
08-21-2008, 20:15
Като я пребиеш едва ли ще се промени нещо ... а тая кръстоска между емо и чалга е ... само емото е достатъчно ... :? вашите забелязват ли нещо?! ии по-добре и се навикай отколкото да я биеш..сестра ти е все пак

Майка постоянно и говори да се облича като човек, баща ми му е през кура! А пък повечето от познатите ми, ми съобщават за разни нейни подвизи в дискотеките и на даскало! Тя до 20 годишна ако продължава така ще се наебе със цяла София!

да...ем говори с нея ... повикай й малко
ама ако я набиеш мисля, че може напук да продължи да го прай

Love_Boy
08-21-2008, 20:17
Като я пребиеш едва ли ще се промени нещо ... а тая кръстоска между емо и чалга е ... само емото е достатъчно ... :? вашите забелязват ли нещо?! ии по-добре и се навикай отколкото да я биеш..сестра ти е все пак

Майка постоянно и говори да се облича като човек, баща ми му е през кура! А пък повечето от познатите ми, ми съобщават за разни нейни подвизи в дискотеките и на даскало! Тя до 20 годишна ако продължава така ще се наебе със цяла София!

да...ем говори с нея ... повикай й малко
ама ако я набиеш мисля, че може напук да продължи да го прай

Абе аз ако кажа на майка или на татко ( :-o ) те ще и хвърлят такъв пердах :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: !!!!!

Ама все пак ме прави за резил! "СЕСТРА ТИ Е КУРВА" в лицето, а зад гърба ми "СЕСТРА МУ СЕ ЕБЕ СЪС ВСЕКИ"!!!

xxxSnowflakexxx
08-21-2008, 20:26
опитай се да поговориш с нея

Love_Boy
08-21-2008, 20:30
опитай се да поговориш с нея

Казвал съм и 2-3 пъти, че ме злепоставя и какво ми говорят хората! Второ:майка ми постоянно й говори да не се носи така, но тя не разбира от дума!

Ако още въндъж някой ми каже ,че нещо е правила ще я хвана зая врата и директно у нас и казвам всичко на наште! Да я видим тогава!

Wrathchild
08-21-2008, 20:32
Портиш я на вашите и един як пердах.

Xrisenceto
08-21-2008, 20:39
Nabii q . Dano pone ot boi razbere kato ne ot prikazki....

eveto_xx
08-21-2008, 20:42
Кажи на вашите,пък те си знаят работата вече...

glezan4e
08-21-2008, 20:46
Кажи на вашите,пък те си знаят работата вече...
и аз така мисля.. с бой няма да стане ...
а между другото ти на колко си ?

Love_Boy
08-21-2008, 20:47
Ама после ще каже че съм предател, че съм я изпял и други такива! Гадно е! Ама няма как!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x

eveto_xx
08-21-2008, 20:48
Ама после ще каже че съм предател, че съм я изпял и други такива! Гадно е! Ама няма как!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x
Ами ти го правиш за неийно добро :) Но още е малка за да го осъзнае ...

glezan4e
08-21-2008, 20:48
ще каже тя... пука ли ти? пред себе си знаеш, че си прав.. и така правиш добро за нея..ако се оправи някой ден ще ти е задължена

Love_Boy
08-21-2008, 20:49
Ама после ще каже че съм предател, че съм я изпял и други такива! Гадно е! Ама няма как!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x
Ами ти го правиш за неийно добро :) Но още е малка за да го осъзнае ...

Когато бях на 12,а тя на 9 веднъж ме хвана да онанирам и каза на наште и беше доста неудобно! Май е време да й върна жеста!

eveto_xx
08-21-2008, 20:51
Ама после ще каже че съм предател, че съм я изпял и други такива! Гадно е! Ама няма как!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x
Ами ти го правиш за неийно добро :) Но още е малка за да го осъзнае ...

Когато бях на 12,а тя на 9 веднъж ме хвана да онанирам и каза на наште и беше доста неудобно! Май е време да й върна жеста!
И това е така...Както казват "Зъб за чене, око - за две..."

Love_Boy
08-21-2008, 21:10
Ама после ще каже че съм предател, че съм я изпял и други такива! Гадно е! Ама няма как!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x
Ами ти го правиш за неийно добро :) Но още е малка за да го осъзнае ...

Когато бях на 12,а тя на 9 веднъж ме хвана да онанирам и каза на наште и беше доста неудобно! Май е време да й върна жеста!
Както казват "Зъб за чене, око - за две..."

Точно така!! :D :D :D :grin: :grin: :grin: :-P :-P :-P

Абе портя е и тва е!
Яд ме е защото се прибира към еди-два, а аз на найните години требваше да съм в нас към 11. Ходи със супер къси поли и оскъдни дрехи! От достоверен източник зная, че още миналата година се е ебала, а доста хора ми казват че свободно прави свирки!

Вече не зная на кое да вярвам и на кое не!

BaBy_bS
08-21-2008, 21:21
говори с нея и след това и покажи темата във форума,после пробвай с малко бой ,заплаши я с вашите (да се надяваме,че тя няма коз,т.е. "кажеш ли им нещо,аз ще им кажа..."ако нещо си се издънил,а тя го знае) и ако всичко това не помогне-я изпорти вече.
а можеш да и направиш номер с някой твой приятел.ще измислите нещо яко,на което да се върже и ... действате

Love_Boy
08-21-2008, 21:22
говори с нея и след това и покажи темата във форума,после пробвай с малко бой ,заплаши я с вашите (да се надяваме,че тя няма коз,т.е. "кажеш ли им нещо,аз ще им кажа..."ако нещо си се издънил,а тя го знае) и ако всичко това не помогне-я изпорти вече.
а можеш да и направиш номер с някой твой приятел.ще измислите нещо яко,на което да се върже и ... действате

Това последното за номе с мой приятел не го разбрах. Можеш ли да ми го разясниш?

DiTeraNNo
08-21-2008, 21:46
Освен да се пробваш и ти с нея друг съвет не мога да ти дам :)

Love_Boy
08-21-2008, 21:47
Освен да се пробваш и ти с нея друг съвет не мога да ти дам :)

Какво да пробвам бе извратеняк такъв! Шибаняк долен селски! Мама ти ебавам бе изрод! Педал такъв!

blood_dodo
08-21-2008, 21:52
Ем момчето ти го каза... Може пък така да й налееш малко мозък

Love_Boy
08-21-2008, 21:59
Освен да се пробваш и ти с нея друг съвет не мога да ти дам :)

Какво да пробвам бе извратеняк такъв! Шибаняк долен селски! Мама ти ебавам бе изрод! Педал такъв!

Абе те нали курвите са за тва?

То май вие сте курви ама мъжки! Тав тема требва да бъде затворена!

mImMmKa
08-21-2008, 22:02
:O хаха защо не пробваш да излизаш с нея :? предполагам че няма да прави такива неща като си с нея.. не знам просто...

DiTeraNNo
08-21-2008, 22:04
50 на 50 ми се струва честна тарифа...все пак ти е сестра...

BlueAvalanche
08-21-2008, 22:08
Смачкай я от бой, да стане толко грозна, че да не я искат :D

de_bella
08-21-2008, 22:49
Моята сестра е копие на това което описваш(и тя е на 14) :D
Принципно проблемите си решаваме със скандали,но ако се стигне до бой тя ме пребива,щот е по-силна.Непрекъснато се опитвам да налея малко мозък в русата и главица,но тя гледа от приятелките си и им подражава.Уви днешното поколението е такова,с бой на дали ще мине номера,аз лично смятам,че най-ефикасно е да я плаша с разни неща като например колко много боли първия път "все едно те режат... ъъъ :shock: " докато мога да я удържа в някъв страх,а не от любопитство да се хвърли в необмислени детски постъпки.

buns_
08-21-2008, 22:57
ще и мине :?

eveto_xx
08-21-2008, 23:03
Абе Вие "тогаз" и другия , сте умствено изостанали бе...Дебилни...Айде спрете се,хората имат проблеми....Вие псшамихте всичко... :-x

Love_Boy
08-21-2008, 23:05
Моята сестра е копие на това което описваш(и тя е на 14) :D
Принципно проблемите си решаваме със скандали,но ако се стигне до бой тя ме пребива,щот е по-силна.Непрекъснато се опитвам да налея малко мозък в русата и главица,но тя гледа от приятелките си и им подражава.Уви днешното поколението е такова,с бой на дали ще мине номера,аз лично смятам,че най-ефикасно е да я плаша с разни неща като например колко много боли първия път "все едно те режат... ъъъ :shock: " докато мога да я удържа в някъв страх,а не от любопитство да се хвърли в необмислени детски постъпки.

Всъщност за това не се бях сетил! Аз разбира се не мога да я убедя че първият път ще я боли, но мога да й разкажа какви ли не истории за момчетата на които иска да направи свирки! Поне малко ще се вразуми предполагам! Аз и ти на найните године не бехме такива!

eveto_xx
08-21-2008, 23:06
Абе Вие "тогаз" и другия , сте умствено изостанали бе...Дебилни...Айде спрете се,хората имат проблеми....Вие псшамихте всичко... :-x

Дам, ОСПАМИХТЕ е готина дума, но е някак неблагозвучна.
Ами като не ти звучи добре, ходи се прегледай..може и да ти зазвучи, не знам...

eveto_xx
08-21-2008, 23:07
Дам, псшамихте е готина дума, но е някак неблагозвучна.

и някакси трудна за изговаряне ... нова ли е ?!?[/quote]
Аха, вдъхнови ме да я измисля...Ти си моята муза ^^

eveto_xx
08-21-2008, 23:09
Дам, псшамихте е готина дума, но е някак неблагозвучна.

и някакси трудна за изговаряне ... нова ли е ?!?

Леко клингонски диалект вкарва.[/quote]
На мен ми бие към северняшки диалект, защо ли...

DiTeraNNo
08-21-2008, 23:14
Мене ме кефи думата...малко си връзвам езика на възел до като я произнеса, но карай ;)

Иначе по темата : Заключи сестра си вкъщи докато измислиш нещо по-добро....

П.П. "Заключи" имам предвид нещо като домашен арест...все ще помогне.

Love_Boy
08-21-2008, 23:21
Абе лайняри, осрахте ми темата!

Love_Boy
08-21-2008, 23:26
Проблемът се крие в корена, би казал всеки велик и мъдър мъдрец.

Това намек за майка ми ли беше? Ще успееш в живота ако намериш начин да се шегуваш още по-тънко!

Love_Boy
08-21-2008, 23:28
Това намек за майка ми ли беше? Ще успееш в живота ако намериш начин да се шегуваш още по-тънко!

Toва дори не се отнасяше до теб, погледни малко по-нагоре ;)

По-горе има само драсканици на някакви идиоти!!
Всъщност няма "мъдри мъдреци", а само мъдреци!
И проблемът не се крие в корена, а в обкръжаващата среда!

eveto_xx
08-21-2008, 23:30
Това намек за майка ми ли беше? Ще успееш в живота ако намериш начин да се шегуваш още по-тънко!

Toва дори не се отнасяше до теб, погледни малко по-нагоре ;)

По-горе има само драсканици на някакви идиоти!!
Всъщност няма "мъдри мъдреци", а само мъдреци!
И проблемът не се крие в корена, а в обкръжаващата среда!
Не им се връзвай, не им прави този кеф...Айде лека :-)

Love_Boy
08-21-2008, 23:31
По-горе има само драсканици на някакви идиоти!!
Всъщност няма "мъдри мъдреци", а само мъдреци!
И проблемът не се крие в корена, а в обкръжаващата среда!

Гугъл помага, а ? или сам го сътвори туй ....

Всъщност моя умствен капацитет далеч надвишава твоя съдейки по предположението ти, че не мога да съставя една смислена фраза!

Love_Boy
08-21-2008, 23:32
Tуш ...... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :razz: :razz: Не че тя е смислена де, но .... нека ...

Ти на 12 години ли си или на 13?

blood_dodo
08-21-2008, 23:34
Римата отнесе твойта смислена фраза като куцо пиле домат :D

DiTeraNNo
08-21-2008, 23:35
БКРС предупреждава : Поезията убива!

Love_Boy
08-21-2008, 23:36
Римата отнесе твойта смислена фраза като куцо пиле домат :D

Къде виждаш рима?

Love_Boy
08-21-2008, 23:41
Борбата е безмилостна жестока,
борбата, както казват, е епична.
Аз паднах, друг ще ме смени и толкоз,
какво тук значи някаква си личност.

Ще си позволя да перифразирам едно велико българско стихотворение:

"-Грабвайте вибратора - някой се изкряска,
и хуйовете мъртви хвръкнаха завчаска!"

Толкова си поет колкото и аз!

blood_dodo
08-21-2008, 23:42
Римата е метафора ;) Става въпрос за човека с когото спориш... безрезултатно.
И все пак какво реши да правиш със сестра си?

DiTeraNNo
08-21-2008, 23:45
Как може да сравняваш ВАПЦАРОВ със собствената си простотия? Че и Ботев.... :-x

Love_Boy
08-21-2008, 23:45
"-Грабвайте вибратора - някой се изкряска,
и хуйовете мъртви хвръкнаха завчаска!"


КОй велик ум го е написал това ... нека помисля .. ТИ !?!?!?

Дори не можеш да се сетиш кое е оригиналното стихотворение!
До кой клас си учил?

Love_Boy
08-21-2008, 23:48
Оригинала, Да ... твоята версия обаче остава мистерия ...

Ти явно си българин (?) от ромски произход! Интегрирай се бе човек! Интегрирай се! Оригиналното стихотворение е "Шти еба путката майна мангал мръсен" от Дав Сапунов Мангасарян!

DiTeraNNo
08-21-2008, 23:51
Е поне Love_Boy доказа че е по-идиот от опонента си...ти малко патриотична гордост нямаш ли бе? Ще се гаври с българските автори.... :-x

Love_Boy
08-21-2008, 23:53
Е поне Love_Boy доказа че е по-идиот от опонента си...ти малко патриотична гордост нямаш ли бе? Ще се гаври с българските автори.... :-x

Поне признаваш, че опонента ми наистина е идиот, макар според тебе по-малък от мен!

DiTeraNNo
08-21-2008, 23:55
Е то му личи от самолет....ама и ти не изоставаш ;) Нямаш ли достойнство бре?

blood_dodo
08-22-2008, 00:00
Оти коню у ряката... Сега е времето някой да спомене че е гей и сичко си идва на мястото

Love_Boy
08-22-2008, 00:01
Аз го цитирах във връзка с това, че поезията убива. Много сухо щеше да излезе просто да цъкна Вапцаров(нали тоя път не го бъркам?(веднъж здраво го обърках с Христо Смирненски))

Всъщност извадката е от "Опълченците на Шипка" чиито аътор не е Вапцаров, а Вазов!

DiTeraNNo
08-22-2008, 00:01
Оти коню у ряката... Сега е времето някой да спомене че е гей и сичко си идва на мястото
Ама гей или педера*? Дето имаше една тема наоколо....парите ли ни трябват ;)

DiTeraNNo
08-22-2008, 00:05
Отговарям вместо него(дано не се обиди) .... Г ... уцелих ли !?
НЕ! Искай помощ от публиката!

blood_dodo
08-22-2008, 00:06
Имах предвид някой от пишещите да каже че е гей* и туршията е готова...

*хем да го пребием, че ги мразим тея, хем и пари ще вземем 8-)

blood_dodo
08-22-2008, 00:08
гей, гей, гей, гей, гей, гей, гей, гей, гей, гей, гей, гей x(n)

DiTeraNNo
08-22-2008, 00:08
Имах предвид някой от пишещите да каже че е гей* и туршията е готова...

*хем да го пребием, че ги мразим тея, хем и пари ще вземем 8-)

Хайде сега! Ами толерантността какво я правим? Всъщност заеби, дай да приберем кеша.

Аз ще вдигна...ало отговор ЗМЪ е, той гласи....пиийп-пииийп (връзката прекъсва )

plmn
08-22-2008, 00:15
Опитай с добро.Ако не стане я натупай - не и позволявай да пропада.

Love_Boy
08-22-2008, 00:49
Ами ако някой е педерас, а не гей? Парите отиват на кино!

Force
08-22-2008, 01:24
prebii meleza ( krustoskata) :D

NimfomaN
08-22-2008, 05:23
emiii az imam re6enie za tebe p1rvo porti6 sestra ti i va6ti re6avat problema, p1k ti spukva6 tova pederas4e (4alga-emo-to) razbirase ako moje6 de .. 8) 8) 8) (ritni go edin p1t ot mene )

YourFavoriteDrug
08-22-2008, 05:49
az ti predlagam purvo s dobro da i obqsnish kak se oblichat i durjat normalnite hora...puk ako ne razbere prosto kaji na vashte che se pritesnqvash za neq...i ne ti e priatno durjanieto i...te shte ti dadat suvet puk i moje da natupat sestrata 8-)

cSSiE
08-22-2008, 06:18
ще и мине :?
нема да и мине .

cSSiE
08-22-2008, 06:20
emiii az imam re6enie za tebe p1rvo porti6 sestra ti i va6ti re6avat problema, p1k ti spukva6 tova pederas4e (4alga-emo-to) razbirase ako moje6 de .. 8) 8) 8) (ritni go edin p1t ot mene )
кво педерастче бе ти темата чете ли я От кога момичетата са педераси и по-лошото е че слуша чалга, отколкото да е емо момичето, но Емо с къса пола това е гавра ...

HenykucT
08-22-2008, 07:21
:lol: :razz: Я дай пик на сестра ти и кажи как се казва ... :razz: 8-)

Briseis
08-22-2008, 07:26
Абе слагате й един вечерен час, примерно 10.
Да си купува дрехи само с майка ти.
Забранявате й да си слага много грим
И й ограничавате парите.

Mr_Crowley
08-22-2008, 07:42
Моя съвет е - тегли й един як пердах, ама много як! После иди кажи на баща си и той да й тегли една гора бой. Та после поне няма да те е яд, че не си направил всичко възмобжно. Щото според мен такива дрисли от приказка не отбират...
Ама ти не се шашкй, то това си е масово явление и сигурно се предава по въздушно-капков път, защото курвалъка вече стана мода...

girl_in_black
08-22-2008, 08:14
Имам чувството, чер ти и Дрогираната се надпреварвате в пускането на теми с цел възмущение :-o

Mr_Crowley
08-22-2008, 08:15
Хубаво е, че поне още хора, които тия теми ги възмущават... ](*,)

UniteX
08-22-2008, 08:17
начи пич тва сестрите са такиа животни че колкото повече бой ядът толкова повече носят на бой затва аз ща посъветвам ако има комп дърпай кабелите на харда или извади рамта, поне няма да работи. след тва един як бой и я пращаш да спи, със сигурност ще се повтори всичко тогаз я портиш на ваще за всичко, даже може да доведеш хора за доказателство (OMG нз кво ще стане ако го направиш) ваще да я спукат от бой. Тря да има и ограничения от към пари, свободно време и други такива.
Изхвърли и гримовете и другите глупости

sexy_baby_originale
08-22-2008, 08:26
Нормално е на тази възраст(14) да им се искат на тинейджърите различни неща.Един вид да опитат от непознатото и забраненото.Смятам това,че е започнала да се променя,за нещо съвсем нормално.Сега е в такава възраст.Не можеш да я спреш.Ще видиш как един ден ще осъзнае,когато е пораснала достатъчно и ще започни да осъзнава грешките,които е допуснала и ще се поучава от това.Не се притеснявай за нея.

cSSiE
08-22-2008, 08:34
според мен с бой нещата няма да се оправят, ако не сте я били досега е много лошо да се започне сега, защото всичко ще помни и нещата се връщат едва ли ще ви прости ,каквато и да е все пак е човешко същество просто ограничете приятелската среда от там идва всичко и по-строго я дръжте така вечерен час може Не я бийте ... по-лошо ще стане

t1n4e7o
08-22-2008, 08:42
Нормално е на тази възраст(14) да им се искат на тинейджърите различни неща.Един вид да опитат от непознатото и забраненото.Смятам това,че е започнала да се променя,за нещо съвсем нормално.Сега е в такава възраст.Не можеш да я спреш.Ще видиш как един ден ще осъзнае,когато е пораснала достатъчно и ще започни да осъзнава грешките,които е допуснала и ще се поучава от това.Не се притеснявай за нея.

Напълно съм съгласна. По- добре вземи си поговори с нея като брат с сестра. Обясни й някои неа от живота. Все пак на тази възраст момичетата и момчетата най- много търсят промени и различни неща. Но- най страшното от всичко е да не надуе корема, да лепне някоя болест или да започне с някакви тревички и после да премине към по- силничкото.. Поговори си с нея.

alksndr
08-22-2008, 10:14
Nabii q . Dano pone ot boi razbere kato ne ot prikazki....

+1 boi da se znai koi, koi e v kyshtata..
pak i ot 14 godishna... malko i e rano za takiwa izpulneniq po dobre
da q kajesh na vashite i te da reshat kak da postupqt vse pak sa i
roditeli i trqbva da znaqt kakwo prawi "14 godishnata im playgirl"
8) 8) 8)

krisiiiiito
08-22-2008, 11:10
:o :o

qst
08-22-2008, 11:36
По-добре кажи на вашите,за нейно добро е.Успех :?

Love_Boy
08-22-2008, 11:53
Nabii q . Dano pone ot boi razbere kato ne ot prikazki....

+1 boi da se znai koi, koi e v kyshtata..
pak i ot 14 godishna... malko i e rano za takiwa izpulneniq po dobre
da q kajesh na vashite i te da reshat kak da postupqt vse pak sa i
roditeli i trqbva da znaqt kakwo prawi "14 godishnata im playgirl"
8) 8) 8)

+1 Секс, бой и српска музика! хахаха Ще и шибна един шамар обаче като сме навън за да видят всички, да я злепоставя демек!

nimfolita
08-22-2008, 12:29
Кажи на родителите, докато не е станало късно и да направи някоя беля.

go71n
08-22-2008, 12:43
БОИ САМО ГРЪНЦИ НЕ ОПРАВЯ ... даи яко и само РЕСПЕКТ 8-)

GabisiTa
08-22-2008, 12:52
Може би ще е по-добре да поговориш първо сериозно с нея, а ако това не помогне ........

Cookie_
08-22-2008, 16:16
i samo gledai da ne propushi ili propie ... shotyyy kyrval1ka e do wreme , pieneto do groB :P i p.p. - problema ne e w twa 4e dewoikata e na 14 i 4e q izbiwat horrmoni i a - y ... problema e w tva 4e dewoikata e prosta !

N0_feAR
08-22-2008, 17:18
С виканици и бой няма да стане. С майка ти постъпете по-хитро: нека й спре малко джобните да видим на кви дискотеки ще ходи. Да ходи на пазар за дрехи единствено с майка си и да се научи как се купуват дрехи, пък да видим дали ше има отново дълкбоки деколтета и поли до кръста. Некви такива мизерии й напрайте и щом осъзнае в кво кофти положение да се надяваме че ши са опрай поне малко.
пп: и аз съм против боя , но понякога се налага, тей де ако нищо не стане лепни й 1 шамар за цвят

.JuSt.SunShiNe.
08-22-2008, 17:29
С виканици и бой няма да стане. С майка ти постъпете по-хитро: нека й спре малко джобните да видим на кви дискотеки ще ходи. Да ходи на пазар за дрехи единствено с майка си и да се научи как се купуват дрехи, пък да видим дали ше има отново дълкбоки деколтета и поли до кръста. Некви такива мизерии й напрайте и щом осъзнае в кво кофти положение да се надяваме че ши са опрай поне малко.
пп: и аз съм против боя , но понякога се налага, тей де ако нищо не стане лепни й 1 шамар за цвят

+ 1
И аз мисля, че с БОЙ няма да стане.Развикай й се едно хубаво и й дай да разбере, че си съсипва живота и един ден жестоко ще съжалява.Обясни й това онова...И ако пак се дърпа й удари 1 шамар, но не бой.Против това съм.Плюс това не го прави пред всички.С цел да я злепоставиш - тя ще започне сега НАРОЧНО да те злепоставя и разни такива.Това трябва да е само между вас...да се замисли малко.Кажи й че така не ти е приятно...а накрая може да добавиш "...а ако мама и татко разберат...." и до там.Да видим какво ще прави после... :) [/i]

AutumnTears
08-22-2008, 17:54
tova e dne6nata epidemiq po pove4eto momi4eta
kombinaciq mejdu emo kartinki i 4alga
krustostka mejdu prostitutka i kifla

Erica
08-22-2008, 18:09
Боят няма да помогне,напротив може да влуши нещата...Това със шамара пред хора,също е много тъпо...единственото,което можеш да постигнеш е да те намрази...и да не й пука от теб...Да я кажеш на вашите...винаги може да се измъкне,че това са злобни слухове...Всъщност ти ,напълно ли си обеден,че нещата които се говорят за нея са истина...?
Опитай се да поговориш с нея,като голям човек...обясни и,че това което прави не й подхожда нито на възрастта нито на нивото...Опитай се да разбереш,кой я дърпа на долу и от кой се влияе толкова много...Но бъди мил...,без обиди...накарай я с думи да се замисли...,ако сестра ти е умно момиче ще се осъзнае...Ако не ще се осъзнае като стане на 20...,но тогава ще е прекалено късно....,миналото с гумичка неможе да се изтрие,а да се срамуваш от миналото си е тежък товар...
Пожелавам ти успех,но бъди внимателен и без агресия,в тази възраст...агресията определено няма да даде никакъв резултат![/list]

Love_Boy
08-22-2008, 18:29
i samo gledai da ne propushi ili propie ... shotyyy kyrval1ka e do wreme , pieneto do groB :P i p.p. - problema ne e w twa 4e dewoikata e na 14 i 4e q izbiwat horrmoni i a - y ... problema e w tva 4e dewoikata e prosta !

Това е лошото - че пие и пуши! Майка ми се прави, че не знае дето пуши и не казва на татко, а ако той разбере, че сестра ми пуши ще я навре от там дето е излязла!
Преди седмица един дето го само съм го виждал ми каза, че се е напила в една дискотека (няма да кажа коя) и че е правила свирки на някакъв и за това пуснах тая тема! Абе като си помисля мене какво ме интересува, ама ако лепне нещо щото зная какво мнение има за кондомите, та като лепне нещо не зная какво ще правил у нас! Тя сигурно ще се изнесе да живее у баба понеже баща ми ще й счупи русата главица от бой!

LDto
08-22-2008, 21:56
sss boi nishto ne se postiga govori s neq obesni i ili deba mama mu stara kaji da e prekrita to diskotekata q e razvali sorry ama to ot tam se po4va kaji na vashte malko da q nakajat ako znaqt kakvo zna4i dumata nakazanie
pone moita maika mi e kazvala 4e s boi nishto ne se postiga
govori s neq mislq 4e e umno momi4e i shte razbere :) se pak ne e redno tva neshto ili po skrishym ili da se spee vqrno hormona ni treeese vsi4ki ama malko stop nqma da e zle za nikoi ako ne gresha :) :) :)

SuNsEt
08-22-2008, 21:58
Ами и моята братовчедка е същата,само че е на 15...Всъщност от консервативни родители най-много се пати .А разбрах,че баща ти е точно такъв...И един родител стига всъщност.Ако бях на твое място нямаше да я бия,направо щях да кажа на родителите.Все пак най-лошото е те да разберат последни!Когато е най-късно...Не е хубаво да й викаш,когато си говорите по тази тема.Така само ще я озлобиш още повече.

Трябва да я накажат и когато почне училище единствения й маршрут е от даскало и обратно у вас.Да си вдигне успеха,защото когато умът й е ангажиран с нещо много по-различно от секс,може да се промени в добрия смисъл...Хубаво е цялото семейство да се съберете и да говорите за това.тя трябва да прояви респект и да започне да уважава родителите си,както и теб!Защото такива действия ясно показват колко я интересува семейството.
Нека да си слуша чалга,да се облича като емо(по принцип мразя емота и чалгари),но все пак това е част от личното й пространство.По-важното е тя да разбере,че докато яде хляба на родителите си(или ако замине при баба си,то пак е същото...),ще се научи да живее по тяхните правила.Много сте я разпуснали...

Аз също съм на 14,но никога не бих си позволила да правя свирки в дискотека или нещо подобно.Според мен незнанието на родителите е довело до такъв проблем.Когато нямат представа както прави дъщеря им,а я пускат на дискотека и т.н. те сами са си виновни.Всичко е до възпитание.Едно уважаващо себе си момиче,не би си позволило да се държи по такъв долен начин!

Love_Boy
08-22-2008, 22:05
Ами и моята братовчедка е същата,само че е на 15...Всъщност от консервативни родители най-много се пати .А разбрах,че баща ти е точно такъв...И един родител стига всъщност.Ако бях на твое място нямаше да я бия,направо щях да кажа на родителите.Все пак най-лошото е те да разберат последни!Когато е най-късно...Не е хубаво да й викаш,когато си говорите по тази тема.Така само ще я озлобиш още повече.

Трябва да я накажат и когато почне училище единствения й маршрут е от даскало и обратно у вас.Да си вдигне успеха,защото когато умът й е ангажиран с нещо много по-различно от секс,може да се промени в добрия смисъл...Хубаво е цялото семейство да се съберете и да говорите за това.тя трябва да прояви респект и да започне да уважава родителите си,както и теб!Защото такива действия ясно показват колко я интересува семейството.
Нека да си слуша чалга,да се облича като емо(по принцип мразя емота и чалгари),но все пак това е част от личното й пространство.По-важното е тя да разбере,че докато яде хляба на родителите си(или ако замине при баба си,то пак е същото...),ще се научи да живее по тяхните правила.Много сте я разпуснали...

Аз също съм на 14,но никога не бих си позволила да правя свирки в дискотека или нещо подобно.Според мен незнанието на родителите е довело до такъв проблем.Когато нямат представа както прави дъщеря им,а я пускат на дискотека и т.н. те сами са си виновни.Всичко е до възпитание.Едно уважаващо себе си момиче,не би си позволило да се държи по такъв долен начин!

Тук си права! Родителите трябва много дискретно да я държат под контрол така както го упражняваха над мен. Аз винаги бях по-голям и опирах пешкира, така да се каже. Не, че имам някакви комплексарски лоши чувства към нея, преди године ненавиждах родителите си за различното отношение към нас, но сега съм им благодарен за дето ме възпитаха правилно. Тя винаги е била глезена и галена с перо и заради това се е развила като лигла. Иска всичко да е на найната и тропа с крак когато някой и каже нещо.
По принцип не ме интересува много много какво прави. Мисля, че всеки един има правото да живее по собствените си правила, но тя е подложена на риск да лепне някоя сериозна венерическа болест за което ще съжелява през целият си живот (който ако не гратък ще биде болезнен). Освен това постоянно ме злепоставя с истъпленията си с момчетата.

NaNa_SladuRana
08-22-2008, 22:07
казваш на ваще и те решамат проблема :)

g1rl4eto_
08-22-2008, 22:12
s boi nishto nqma da stane,nai-mnogo da po4ne da pravi na inat i da se ozlobi,kaji na vashte te da govorqt purvo s neq obqsni im kak stoqt neshtata
govori i ti s neq kaji i kak govorqt za neq(edva li nqma da znae ama kak da e )az sum na 18 brat mi e na 25 i az ako pravq kato sestra ti sigurno shte me ubie

SuNsEt
08-22-2008, 22:15
казваш на ваще и те решамат проблема :) Понякога решението на родителите е прибързано и не на място,заради шока,който ще преживеят.За това е по-добре да се проведат няколко разговора на тази тема.Да се разбере дали поне е заопзната с предпазните мерки и всичко останало.

Love_Boy
08-22-2008, 22:17
казваш на ваще и те решамат проблема :) Понякога решението на родителите е прибързано и не на място,за това е по-добре да се проведат няколко разговора на тази тема.Да се разбере дали поне е заопзната с предпазните мерки и всичко останало.

Да прави каквото иска, но с презерватив и без никой да разбере защото...

$^#$&! (името ми) сестра му е курва!

SuNsEt
08-22-2008, 22:21
казваш на ваще и те решамат проблема :) Понякога решението на родителите е прибързано и не на място,за това е по-добре да се проведат няколко разговора на тази тема.Да се разбере дали поне е заопзната с предпазните мерки и всичко останало.

Да прави каквото иска, но с презерватив и без никой да разбере защото...

$^#$&! (името ми) сестра му е курва! А ти от къде си сигурен какво знае и какво не,като не си говорил с нея по тази тема???Просто се успокой.Казах ти какво е добре да направиш.Ако накрая нищо не стане просро предтани да й обръщаш внимание...Тя накрая ще се осъзнае,но по-добре да е по-рано. :wink:

g1rl4eto_
08-22-2008, 22:26
horata koito sa trugnali po toq put mnogo trudno se osuznavat(da ne kaja nikoga)za moite 18 godini sum se nagledala na takiva kato sestra ti trqbva da opitash vsi4ki vuzmojni varianti

Love_Boy
08-22-2008, 22:47
horata koito sa trugnali po toq put mnogo trudno se osuznavat(da ne kaja nikoga)za moite 18 godini sum se nagledala na takiva kato sestra ti trqbva da opitash vsi4ki vuzmojni varianti

Искаш ли ти да дойдеш да поговориш с нея?

g1rl4eto_
08-22-2008, 22:53
edva li tochno men shte poslusha...a roditelite ti samo za drehite li i kazvat ne znaqt li che se durji taka navun ?

SuNsEt
08-22-2008, 22:54
^^^Ами явно не,щом продължава.Поне ако споделяше щеше да е по-добре,ама и това сигурно не прави.

Love_Boy
08-22-2008, 22:56
edva li tochno men shte poslusha...a roditelite ti samo za drehite li i kazvat ne znaqt li che se durji taka navun ?

Само майки й натяква от време на време да се облича като човек, но по принцип още от малка и задоволяват всяко желание!

g1rl4eto_
08-22-2008, 22:57
:? zna4i e razglezena ujas ...mnogo gaden problem imash s taq tvoita setra

kika_19
08-22-2008, 23:13
:? zna4i e razglezena ujas ...mnogo gaden problem imash s taq tvoita setra
napulno si prava g1rl4eto_ baq gaden problem ama za hora trugnali po toq put nqma opraviq

Love_Boy
08-22-2008, 23:19
:? zna4i e razglezena ujas ...mnogo gaden problem imash s taq tvoita setra
napulno si prava g1rl4eto_ baq gaden problem ama za hora trugnali po toq put nqma opraviq

Абе боя може да оправи всеки! Ама аз ще каже на баща ми всичко и да я видим тогава!

g1rl4eto_
08-22-2008, 23:23
sega kato se zamislq na momi4e moje da vuzdeistva pove4e no neznam to si e do 4ovek, ti si prav purvo nai-dobre na bashta ti i uspeh !

Love_Boy
08-22-2008, 23:28
sega kato se zamislq na momi4e moje da vuzdeistva pove4e no neznam to si e do 4ovek, ti si prav purvo nai-dobre na bashta ti i uspeh !

Еми още утре му казвам всичко и на него и на майка и готово!

ici_pi4a
08-23-2008, 07:48
Сестра ми е на 14 и си пада някаква кръстоска между ЕМО и чалка-фен!

Напоследък осещам, че е зела да курвее! Дали една доза бой ще свърши работа за курвалъка й?
П.П: Темата е сериозна, очаквам сериозни отговори!

:o :o :o :o

REKS
08-23-2008, 07:54
Нали теб няма да те ебе цяла София. Остави я!!! Всеки прави каквото поиска. Щом е поела по този път, да си го върви!!!

diviq_kur1
08-23-2008, 09:13
i dai sloji6 katinar na puteto ni6to nqma da postigne6 :) taka 4e .. :(

BeBeToOo_
08-23-2008, 14:05
dreaml1nd_ написа:
Love_Boy написа:
dreaml1nd_ написа:
Като я пребиеш едва ли ще се промени нещо ... а тая кръстоска между емо и чалга е ... само емото е достатъчно ... вашите забелязват ли нещо?! ии по-добре и се навикай отколкото да я биеш..сестра ти е все пак


Майка постоянно и говори да се облича като човек, баща ми му е през кура! А пък повечето от познатите ми, ми съобщават за разни нейни подвизи в дискотеките и на даскало! Тя до 20 годишна ако продължава така ще се наебе със цяла София!


да...ем говори с нея ... повикай й малко
ама ако я набиеш мисля, че може напук да продължи да го прай



napylno sym syglasna.... :)

c0d3r
08-23-2008, 14:15
Няма да помогне боя.. човек реши ли нещо.. край, ако не разбира от дума, трудно би и повлиял, интересувай се повече от обкръжението и.. мисля, че от там идва проблема.

ExTaSy__BaBy <3
08-23-2008, 19:59
Аwe изпуснали сте я вече..всичко е въпрос на възпитание :? остави я да си троши главата..тя накрая сама ще разбере защо не тряа да става така но ще е твърде късно-знам го от личен опит :?

LaDy_DaQnA
08-23-2008, 20:09
Сестра ми е на 14 и си пада някаква кръстоска между ЕМО и чалка-фен!

Напоследък осещам, че е зела да курвее! Дали една доза бой ще свърши работа за курвалъка й?
П.П: Темата е сериозна, очаквам сериозни отговори!


da ! napulno seriozna sym 1 zdrav boi i malko 6 q stegne6 v izlizanoiqta i tei

sladur4etyYy
08-23-2008, 20:22
ако е решила, 4е иска да е такава, нито бой, нито ти, нито родителите, нито разговорите могат да помогнат! ясно е, 4е нейната среда, неините ''приятелки'' са такива и тя иска да е като тях, да е 'гъзарка'. щом казваш, 4е те е страх да не лепне някоя болест, седни с нея спокойно и й обясни, 4е щом е ре6ила да е такава, няма как да я спре6, но й кажи поне да се пази, ако прави секс, обясни й за последствията,които може да си навле4е, за болестите и т.н... а за тва, 4е хората казват, 4е ''сестрата на еди кой си е курва'', нищо не може6 да направи6, о4евидно на нея й харесва да я имат за курва пък и говорят така за нея, не за теб, нали? щом ваще веднъж са я изпуснали и е тръгнала по тоя път, няма на4ин да се оправи, освен ако сама не го поиска, а това може да стане само с времето ... :?

pampers
08-23-2008, 20:38
ами седни с нея и й дай 2-3 съвета как да се държи как да се облича и такива неща , ама спокойно говорете не да и се звериш и да й крещиш, щот вероятността да те послуша е по-голама ако й говориш спокойно. А вече ако не става с добро почвай с лошо, не я оставяй да пропада щом е на 14 години и се ебе толкова... :? можеш да и хвърлиш 1 бой, а ако и това не подейства портиш я и ваще да се оправят, защото ти ще си опитал вече всички начини да й налееш малко ъкъл с тикфата й :D

dobro demon4e
08-23-2008, 20:50
Az sum na 14, no ne smqtam 4e 4ovek na moite godini bi trqbvalo da se ebe...
Spored men e po- dobre da sedne6 i da pogovori6 s sestra ti. Ako ne stane, kaji na va6te!

Noooo imam golemi sumneniq za neq, 4e 6te se opravi . mravkata ne moje da stane slon i slonut ne moje da stane mravka!
vsi4ki ot foruma kazvat, 4e tova e ot hormona, no az ne sum NAPULNO suglasna s tqh, za6toto horata se razvivat kato li4nosti to4no na tezi godini: ot 12 do 25 godi6na vuzrast... Ne znam kakvo moje6 da napravi6 za sestra ti . UBEDENA sum , 4e q obi4a6, no spored men ne ti si vinoven, a roditelite vi , 4e sa q izpusnali... Sujalqvam, ne iskam da te obezkurajavam, noooooooo veroqtnostta e malka da se opravi,NO vse pak q ima :)

USPEH!!!!

|:| LiL BaBy |:|
08-23-2008, 20:57
По-добре не я бий,защото ще каже на ваште и после ти ще си виновен.
според мене няма да иска да говорите.
не винаги средата е виновна за тва каква е.Аз съм на 15 и мойте приятели (не всички,но повечето) са правили секс.Все някога ще и дойде акъл и ще съжелява

Still1ME1Still1HERE
08-23-2008, 21:25
Айде казвай на баща ти,за да го оправи това момиче :x

Di
08-23-2008, 21:41
мм то всеки вече е "иму" & чалгар + курва.. тряя и нещо повече от бой.. може би счупен врат ? :D

bubolechkaa
08-23-2008, 21:55
Счупи и носа бе.. ш забрай за курволъка, па и ние момците нема да я заглеждаме :-o :-o :-o

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-23-2008, 22:39
Такааа...... значи събираш пичовете от квартала... пресрещате компанията на сестра ти и самата ТЯ... и почвате да ги е*авате и да ги Убиждате и да ги биете .... и им казвате че тва ще продължава докат не спрат да се носят като емо-кифли-чалгаджики и може също да говориш с ваще за вечерният и час не е нужно да я портиш веднага... ми пурво говориш с ваще за вечерния и час... за времето на компа.... за дрехите.... защо само със сАвети стог контрол и НЕМСКО ВЪЗПИТАНИЕ ! 8)

vaseto0o
08-24-2008, 12:49
С немско възпитание няма да стане :(
Нужно е спартанско :-P
Човек кажи най-накрая на баща ти да я ограничат отвсякъде!
Между другото аз сега съм на почти 15 и родителите ми от малък много ме стягат но сега съм им благодарен, защото добре са ме възпитали за разлика от повечето авери, особено тези от квартала които почти всички пушат...
Нито пуша нито пия нещо освен бира :)
Просто мнпого сте я изтървали трябва контрол :-x

g1rl4eto_
08-24-2008, 15:36
С немско възпитание няма да стане :(
Нужно е спартанско :-P
Човек кажи най-накрая на баща ти да я ограничат отвсякъде!
Между другото аз сега съм на почти 15 и родителите ми от малък много ме стягат но сега съм им благодарен, защото добре са ме възпитали за разлика от повечето авери, особено тези от квартала които почти всички пушат...
Нито пуша нито пия нещо освен бира :)
Просто мнпого сте я изтървали трябва контрол :-x

Ne pushish,ne piesh....oshte li ima takiva?

jambo_bs
08-24-2008, 15:47
xaxa xaxaxhah :razz: :razz: Намерил кой да раздава правосъдие - МУХЛЬО МУХЛЕВ .Щял да е бие.Като толкова добре решаваш проблемите земи НА*ЕБИ сестра си поне да спре. :razz: :razz:

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-24-2008, 15:49
С немско възпитание няма да стане :(
Нужно е спартанско :-P
Човек кажи най-накрая на баща ти да я ограничат отвсякъде!
Между другото аз сега съм на почти 15 и родителите ми от малък много ме стягат но сега съм им благодарен, защото добре са ме възпитали за разлика от повечето авери, особено тези от квартала които почти всички пушат...
Нито пуша нито пия нещо освен бира :)
Просто мнпого сте я изтървали трябва контрол :-x
e kvo puk men puk sa me razglezili kat kopele ama sa sum basi pi4kata ne pusha ne piq ne pravq bezrazboren keks imam dobri belejki i sum perfektna 8)

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
08-24-2008, 16:30
С немско възпитание няма да стане :(
Нужно е спартанско :-P
Човек кажи най-накрая на баща ти да я ограничат отвсякъде!
Между другото аз сега съм на почти 15 и родителите ми от малък много ме стягат но сега съм им благодарен, защото добре са ме възпитали за разлика от повечето авери, особено тези от квартала които почти всички пушат...
Нито пуша нито пия нещо освен бира :)
Просто мнпого сте я изтървали трябва контрол :-x
e kvo puk men puk sa me razglezili kat kopele ama sa sum basi pi4kata ne pusha ne piq ne pravq bezrazboren keks imam dobri belejki i sum perfektna 8)

никой не е перфектен .. и как може да си разглезен като "копеле" това не го разбрах ?
аз съм перфектна честно само дет от морето ми излезе афта на устната ама ще мине :) еми имах предвид че кат малка квот поискам са ми го давали не са ме спирали от нищо и така
под копеле имах предвид като идиот :-P

nefchi_bs
08-24-2008, 22:06
Ами изхвърлете й курвенските дрехи и и купете монахински и гримовете също в коша...Вариант е също да я изпортиш...

Viche
08-24-2008, 22:21
Ми боя не знам дали ще помогне много,може би ще я ядосаш и ще прави всичко напук така че няма смисъл,седнете и си поговори с нея...

nothing
08-24-2008, 22:24
ха само дето ти сам казваш .."излага ме"
значи проблема не е че съсипва себе си и ебати то още е детство ... а тва че те излага така ли :shock:

A_Loving_Girl
08-25-2008, 06:50
Няма да я промениш с бой...няма да стане и със приказки....не можеш да я спреш уверявам те......хм..чудя се след 2-3 години аз какво ще прая с моята сестра....

prettyIdeath
08-25-2008, 07:20
Ехоо мамооо, татее, тука ли сте? Само ти ли забелязваш това? Не е решението в наказание или бой. Трябва да се седне и да се поговори с нея като на голям човек. Виж с кого излиза, какво правят... Товарете я с отговорности за да няма много време за курвеене...

eLecTri4ka
08-25-2008, 07:27
И да говоричс нея, тя няма да те чуе изобщо и да я набиеш нищо няма да постигнеш, ами най-добре кайи на ваще да я ограничат какво е това нещо да се прибира толкова късно и по точно какви са тези родители които го позволяват...незнам моите ли са по консервативни..но както и да е просто трябва повече ограничения но то няма за кога те ве4е са я оттървали така и ще си отиде..сори пич ама курвичка 6те си остане късно е да го промениш.Поне аз така мисля.

blackfate
08-25-2008, 07:37
Наложете и някакъв вечерен час .. примерно 7-8 часа! ...
Като закъснее, няма джобни, няма компютър .... Нека да ходи на пазар само с майка ви - а ония дрехи ги махнете ... променете изцяло гардероба и .... Махнете гримовете, оставете гланцове и тн ... по леките неща. Да видим без пари как ще си копува дрешките
Ако все пак си е купила нещо и го зимате ... Ти я понаглеждай къде ходи с кои ходи и какво прави... Телефона и го оставете, да може да се свързвате с нея, дръжте я изкъсо ... И ако е на ваучер не и го зареждайте да видим как ще се обажда!

lolly_dolly
08-25-2008, 09:11
sexy_baby_originale написа:
Нормално е на тази възраст(14) да им се искат на тинейджърите различни неща.Един вид да опитат от непознатото и забраненото.Смятам това,че е започнала да се променя,за нещо съвсем нормално.Сега е в такава възраст.Не можеш да я спреш.Ще видиш как един ден ще осъзнае,когато е пораснала достатъчно и ще започни да осъзнава грешките,които е допуснала и ще се поучава от това.Не се притеснявай за нея.


____________

По тази логика ... докато мине през този етап , ще е болна от СПИН !

Тай че по-добре й наложете вечерен час и й спрете джобните,а ти я наглеждай кво прави и с кой и така ... Ще се осъзнае

ЛаСт!К
08-25-2008, 09:26
леле горката ти сестра ше й се стъжни живота.. :(

vaseto0o
08-25-2008, 09:29
На мястото на родителите ти:
Бих и сложи лвечерен час 9-10
бих и зел хубавия телефон (ако има такъва) и бих и дал някф скапан колкото да може да се обажда и да е на ваучер (като наказание)
Всички дрехи в коша!
Почти никви джобни и на пазара с майка ти!

А на тво място бих я офъкал 0 номер, така поне никой няма да иска да я чука :razz:

rowzz
08-25-2008, 10:29
опитай се да поговориш с нея

Казвал съм и 2-3 пъти, че ме злепоставя и какво ми говорят хората! Второ:майка ми постоянно й говори да не се носи така, но тя не разбира от дума!

Ако още въндъж някой ми каже ,че нещо е правила ще я хвана зая врата и директно у нас и казвам всичко на наште! Да я видим тогава!
шматко.. земи набий тез дето я ебат първо да я стресниш

punk_transistor
08-26-2008, 23:23
mili4ak s boi ni6to nqma da postigne6!i kfo 6te i hvurlqt va6te edin boi ama nqma da se svur6i s tova.Po-dobre pogovori s neq :?

Zqpkov
08-26-2008, 23:25
Не пишете в темата пича е сложил друга и там казва че я е издал и сая пребили и сега съжелява :?