PDA

View Full Version : Секс без презерватив



Drogiranata_
08-22-2008, 07:52
Вчера се събрахме компаниика и един приятел извади коз и попита кой иска да опита. Всички се съгласихме и всички пробвахме , обаче аз се надрусах на макс. Не си чувствах тялото и един от момчетата даде идеята да се редуват при мен. Не беше лошо , но всичко беше без презерватив , а те бяха 6 момчета и другото момичета.а и моя приятел ако разбере пак ще ме бие.

Mr_Crowley
08-22-2008, 07:57
Честно, няма такъв боклук. :razz: :razz: :razz:
Не, дано да не си бременна, защото никой не заслужава да излиза от такъв парцал, но виж да си пипнала много неща ще е яко!!!
Даже още по-яко ще е ако ги предадеш на партньора си и той да ти строши лично канчето. После да иде при тия герои и на тях да им начупи каските, а те пък да дойдат и пак да те изредят, но и да те опухат и да не можеш да ходиш и да сядаш после.
Успех, пък ние ще чакаме темата - Имам много симптоми, какво да правя? - :smt021 :smt064 :smt078 :smt067 :smt075

Bellatrix
08-22-2008, 08:00
Абе ти направо ме 6окира6!!!!!! :shock: :shock: :shock: Ти си няква бах курвата!!! Мом4етата си те използват за базика, ей така да не си протриват ръцете си се задоволяват с тебе!!! :-x :-x :-x Ти има6 ли мозък изоб6то!!! В4ера ти 4етох темата и се изумих на тва колко прост може да е 4овек ама сега ве4е нз какво да кажа!!! Ти си няква нимфоманка ама даже си по зле! Нимфоманките и 1 им стига ако е добър!!!! :-x :-x :-x Сега се моля на Господ да ти прати 1 бебенце или за предпо4итане сифилис та дано се кротне6 макар 4е така 1/3 от българското мъжко съсловие 6те СПИНяса щот вси4ки ти го врът!!! :-x :-x :-x

Mr_Crowley
08-22-2008, 08:01
:grin: :grin: :grin:
Ама и ти добре й го каза :razz: :razz: :razz:

Bellatrix
08-22-2008, 08:06
:grin: :grin: :grin:
Ама и ти добре й го каза :razz: :razz: :razz:
ами ве4е се издразних :grin: просто ве4е хората като влязат в тоя форум кво 6те си мислят? 4е тука разни курви си разказват оргиите... :D Тая отрепка ни срами пола и ни пални форума с безсмислени теми. :-x
А между другото и тия ли бяха на по 37 години? Ти изобщо българка ли си та поне да знам дали да се от4айвам напълно!? :booooomb:

Drogiranata_
08-22-2008, 08:09
:grin: :grin: :grin:
Ама и ти добре й го каза :razz: :razz: :razz:
ами ве4е се издразних :grin: просто ве4е хората като влязат в тоя форум кво 6те си мислят? 4е тука разни курви си разказват оргиите... :D Тая отрепка ни срами пола и ни пални форума с безсмислени теми. :-x
А между другото и тия ли бяха на по 37 години? Ти изобщо българка ли си та поне да знам дали да се от4айвам напълно!? :booooomb:
Чиста българка съм си , даже завърших 9кл с 5.75 Това не означава че не мога да се забавлявам. А и не момчетата не бяха на 37. Най-големия беше на 19.

girl_in_black
08-22-2008, 08:11
Пак ли ти? :-o

Giva
08-22-2008, 08:12
:shock: Накъде отива тоя свят :shock:

Mr_Crowley
08-22-2008, 08:14
Чиста българка :smt078
Ей, боклук нещастен, не те ли е срам поне малко!
Къв 9-ти клас, кви 5 лева... ако ще и MIT да си завършила, това не те прави по-малко жалка и Проста. Ти родители нямаш ли си или и те са като теб, а? Кво си ти, бе, бахти помията драйфа ми се от такива човешки кенефи като теб :smt078 :smt078 :smt078

Bellatrix
08-22-2008, 08:14
:grin: :grin: :grin:
Ама и ти добре й го каза :razz: :razz: :razz:
ами ве4е се издразних :grin: просто ве4е хората като влязат в тоя форум кво 6те си мислят? 4е тука разни курви си разказват оргиите... :D Тая отрепка ни срами пола и ни пални форума с безсмислени теми. :-x
А между другото и тия ли бяха на по 37 години? Ти изобщо българка ли си та поне да знам дали да се от4айвам напълно!? :booooomb:
Чиста българка съм си , даже завърших 9кл с 5.75 Това не означава че не мога да се забавлявам. А и не момчетата не бяха на 37. Най-големия беше на 19.
Аха зна4и да се от4айвам напълно! :D Леле 4естно не ги разбирам такива като тебе! Щом има6 хубави оценки 6то не наблегне6 на тва бе??? :shock: Що не си изградиш живота?? :shock: Нали като забременее6 или хване6 някоя венери4еска тва 6те е края. Е открих поне не6то - не си просто курва! ти си няква мазохистка дето иска да си сасипе живота по тъп и безсмислен на4ин :-x :-x :-x

Drogiranata_
08-22-2008, 08:18
:grin: :grin: :grin:
Ама и ти добре й го каза :razz: :razz: :razz:
ами ве4е се издразних :grin: просто ве4е хората като влязат в тоя форум кво 6те си мислят? 4е тука разни курви си разказват оргиите... :D Тая отрепка ни срами пола и ни пални форума с безсмислени теми. :-x
А между другото и тия ли бяха на по 37 години? Ти изобщо българка ли си та поне да знам дали да се от4айвам напълно!? :booooomb:
Чиста българка съм си , даже завърших 9кл с 5.75 Това не означава че не мога да се забавлявам. А и не момчетата не бяха на 37. Най-големия беше на 19.
Аха зна4и да се от4айвам напълно! :D Леле 4естно не ги разбирам такива като тебе! Щом има6 хубави оценки 6то не наблегне6 на тва бе??? :shock: Що не си изградиш живота?? :shock: Нали като забременее6 или хване6 някоя венери4еска тва 6те е края. Е открих поне не6то - не си просто курва! ти си няква мазохистка дето иска да си сасипе живота по тъп и безсмислен на4ин :-x :-x :-x
Нямам проблеми в училище , затова не наблягам там. А нашите са в чужбина и ме оставиха тук сама със сестра ми, която се омъжи и живее с мъжа си. Аз живея при баба си едновременно с това се грижа за нея.

Bellatrix
08-22-2008, 08:21
:grin: :grin: :grin:
Ама и ти добре й го каза :razz: :razz: :razz:
ами ве4е се издразних :grin: просто ве4е хората като влязат в тоя форум кво 6те си мислят? 4е тука разни курви си разказват оргиите... :D Тая отрепка ни срами пола и ни пални форума с безсмислени теми. :-x
А между другото и тия ли бяха на по 37 години? Ти изобщо българка ли си та поне да знам дали да се от4айвам напълно!? :booooomb:
Чиста българка съм си , даже завърших 9кл с 5.75 Това не означава че не мога да се забавлявам. А и не момчетата не бяха на 37. Най-големия беше на 19.
Аха зна4и да се от4айвам напълно! :D Леле 4естно не ги разбирам такива като тебе! Щом има6 хубави оценки 6то не наблегне6 на тва бе??? :shock: Що не си изградиш живота?? :shock: Нали като забременее6 или хване6 някоя венери4еска тва 6те е края. Е открих поне не6то - не си просто курва! ти си няква мазохистка дето иска да си сасипе живота по тъп и безсмислен на4ин :-x :-x :-x
Нямам проблеми в училище , затова не наблягам там. А нашите са в чужбина и ме оставиха тук сама със сестра ми, която се омъжи и живее с мъжа си. Аз живея при баба си едновременно с това се грижа за нея.
А коз4е дава6 ли и и на нея? :grin: :grin: :grin:

Love0nlyMyself
08-22-2008, 08:23
абеее тва просто е нереално :D тва момиче още от почването сиг си е намислила да се бъзика с нас ненене тва няма да го повярвам никога :? :razz:

Mr_Crowley
08-22-2008, 08:23
Ебати, не знам колко тряа да си тъп за да не се усещаш чак толкова и да продължаваш да дрънкаш пълни малоумия... :smt064

ELFIQ
08-22-2008, 08:25
УЖАС :shock: НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО....

Biskfitka
08-22-2008, 08:38
вече мисля че се ебаваш :-D

mistake
08-22-2008, 08:43
Просто привличаш внимание. Никой няма да се гордее да разкаже подобна случка и след това да се бори за име. Едва ли цялата тази история е истина... :?

t1n4e7o
08-22-2008, 08:48
Абе едва ли има толкова големи злета. Мисля, че темата е ебавка. Аз лично, ако бях претърпяла нещо подобно, нямаше да сяам и да пиша в разни форуми за това.

LadySunshine
08-22-2008, 08:56
Няма да се възмущавам.. :?

Nadelina
08-22-2008, 09:01
вече мисля че се ебаваш :-D
Da, tykmo shtqh da go napisha. Ama ako ne e taka bi mi bilo interesno da te opoznaq i da vidq istinskata ti syshnost. Da zavyrshish sys 6 me navqva na misalta, che ne si chak tolkova typa za kolkoto se predstavqsh pred nas. Pishi mi na LS, ako iskash, naistina shte se radvam. Zashto ne si zadadesh vyprosa "Zashto go pravq?" ?

zWezdichkaaa
08-22-2008, 09:08
Вчера се събрахме компаниика и един приятел извади коз и попита кой иска да опита. Всички се съгласихме и всички пробвахме , обаче аз се надрусах на макс. Не си чувствах тялото и един от момчетата даде идеята да се редуват при мен. Не беше лошо , но всичко беше без презерватив , а те бяха 6 момчета и другото момичета.а и моя приятел ако разбере пак ще ме бие.

ахахаха забавно момиче :razz: :razz: :razz:

PepElqShKaAa
08-22-2008, 09:26
ОМГ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не можах да сдържа възмущението си.Дано не е вярно,защото незнам,егати хората има.......... :-x :-x :-x
Ся остава и да си бременна,пък иди разбери кой е бащата..просто...наистина ми се иска темата да е пълна ебавка..щото ще се самоубия вечи :lol: :D

PepElqShKaAa
08-22-2008, 09:29
ОМГ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не можах да сдържа възмущението си.Дано не е вярно,защото незнам,егати хората има.......... :-x :-x :-x
Ся остава и да си бременна,пък иди разбери кой е бащата..просто...наистина ми се иска темата да е пълна ебавка..щото ще се самоубия вечи :lol: :D

Voodo_doll
08-22-2008, 09:48
Ъъъъъ...много ми се искаше и аз да те накова здраво, ама те всички други те наредиха достатъчно... А и btw само аз ли забелязах че тя казва ,,не беше лошо'' , а след тва ,,а и моя ако разбере ПАК ще ме бие'' Вече взе да ми се струва нормално 13-14 годишни да се снушават наоколо , след като една 16 годишна участва в масова оргия - ,,а те бяха 6 момчета и другото момичета'' :-x

cSSiE
08-22-2008, 09:50
Вчера се събрахме компаниика и един приятел извади коз и попита кой иска да опита. Всички се съгласихме и всички пробвахме , обаче аз се надрусах на макс. Не си чувствах тялото и един от момчетата даде идеята да се редуват при мен. Не беше лошо , но всичко беше без презерватив , а те бяха 6 момчета и другото момичета.а и моя приятел ако разбере пак ще ме бие.
на сапун на сапун :D :D

Yahooooo
08-22-2008, 10:03
Ama ti kolko si jalkaaaaaa :lol: :lol: :lol: Abe maco tebe te podfyrlqt kato koshche za otpadyci.. shto pozvolqvash? Adski si niZka i otvratitelna :( Grozna podigravka si.. :lol: :lol: :lol:

Yallama
08-22-2008, 10:32
на човек да му писне да говори глупости по темите ти...

Yahooooo
08-22-2008, 10:36
на човек да му писне да говори глупости по темите ти...

imenno , kolega :smt024

Drogiranata_
08-22-2008, 10:39
Просто бях дрогирана , това едва ли иначе да се случи,пък и какво му е лошото да ми хареса?

Bellatrix
08-22-2008, 11:09
Просто бях дрогирана , това едва ли иначе да се случи,пък и какво му е лошото да ми хареса?
Eм да не си била дрогирана!!!! Мозъка ти сигурно ве4е прили4а на 4ерна дупка с малки дуп4ици вътре!!! :D :D :D

Drogiranata_
08-22-2008, 11:18
Просто бях дрогирана , това едва ли иначе да се случи,пък и какво му е лошото да ми хареса?
Eм да не си била дрогирана!!!! Мозъка ти сигурно ве4е прили4а на 4ерна дупка с малки дуп4ици вътре!!! :D :D :D
Ем нищо лошо не съм казала , даже бих повторила. Само се притеснявам че ме ебаха без презерватив и малко съм неспокойна, а преживяването си го биваше. :)

girl_in_black
08-22-2008, 11:20
Просто бях дрогирана , това едва ли иначе да се случи,пък и какво му е лошото да ми хареса?
Eм да не си била дрогирана!!!! Мозъка ти сигурно ве4е прили4а на 4ерна дупка с малки дуп4ици вътре!!! :D :D :D
Ем нищо лошо не съм казала , даже бих повторила. Само се притеснявам че ме ебаха без презерватив и малко съм неспокойна, а преживяването си го биваше. :)

Щом би повторила за какво пускаш темата?Какво очакваш да чуеш от нас?Поздравления?

LovelyGirl
08-22-2008, 11:56
абеее тва просто е нереално :D тва момиче още от почването сиг си е намислила да се бъзика с нас ненене тва няма да го повярвам никога :? :razz:

+1 :razz: :lol:

xxxSnowflakexxx
08-22-2008, 12:01
Честно, няма такъв боклук. :razz: :razz: :razz:
Не, дано да не си бременна, защото никой не заслужава да излиза от такъв парцал, но виж да си пипнала много неща ще е яко!!!
Даже още по-яко ще е ако ги предадеш на партньора си и той да ти строши лично канчето. После да иде при тия герои и на тях да им начупи каските, а те пък да дойдат и пак да те изредят, но и да те опухат и да не можеш да ходиш и да сядаш после.
Успех, пък ние ще чакаме темата - Имам много симптоми, какво да правя? - :smt021 :smt064 :smt078 :smt067 :smt075
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

nimfolita
08-22-2008, 12:37
Ще ми се темата да е бъзик, не ми се вярва просто. Какъв "приятел" е този, който ти предлага козче и що за приятели са ти, щом решават да те изчукат, като те видят замаяна ???

sadsad
08-22-2008, 13:38
Става ми изключително забавно да чета какви глупости приказваш. :razz: :lol: Не си интересна, а си смешна и още повече жалка.Ако това е истина, ако бях на мястото на приятеля ти, не само щях да те бия......лайно :-x

vanPersieFan11
08-22-2008, 13:49
абеее тва просто е нереално :D тва момиче още от почването сиг си е намислила да се бъзика с нас ненене тва няма да го повярвам никога :? :razz:

i na men taka mi se struva 8)

neshtopotaka
08-22-2008, 14:39
oliiiii ujass vsqka tvoq tema e vse po zle ot predishnata imash priqtel na 30 ebesh se sys 6 bez prezervativ e tova normalno li e i na vsichkoto otgore ti haresva kakto kazaha v predishnite postove pozdravleniq li iskash ili kakvo?
nie kak da ti pomognem kato si kurvaa i vzemi se osyznai malko shtoto do nikadde nqma da stignesh taka

SabrinaAa
08-22-2008, 14:55
Ujas...dano ne si zabremenqla 4e gorkoto dete :razz: :razz: :razz: :razz:

DevilWish
08-22-2008, 15:09
Много интересно как само ти като пушиш ставаш до такава степен неконтролируема ,че да се ебеш с всичките си "приятели" . . .
Нещо са ти твърде измислени творенията ;)

GabisiTa
08-22-2008, 15:55
Очакваш да ти кажем "Браво" ли ?! ......

SpOrTs_GiRl
08-22-2008, 15:56
Авторката ми е идол .. :razz:

neonskull
08-22-2008, 15:58
Няма проблем аз ще ти помогна аз съм твоя ангел хранител.Бог да се смили над душата ти.Така значи вземи най дългия нож у вас и си отрежи косата

Cvetito53
08-22-2008, 15:59
Ti si golqm bokluk!!!!

mimz_rap
08-22-2008, 17:38
Просто привличаш внимание. Никой няма да се гордее да разкаже подобна случка и след това да се бори за име. Едва ли цялата тази история е истина... :?

+1

А ако е истина засрами се , но почти съм сиг , че се ебаваш :?

.JuSt.SunShiNe.
08-22-2008, 17:48
Олеле..Аз просто нямам думи.ти си ужасно извратена.Моля те, спри се малко...Чак се загрижих за тебе.Как може да вършиш такива простотии !? Съсипваш си живота и като хванеш някоя болест или като забременееш...до там си! И само не ми се мисли, ако наистина забременееш....как ще го приеме бащата и най-важното КАК ще го откриеш...Ама остави това настрана.Вече ЩЕ имаш проблеми в училище, ако до сега не си имала и често ти казвам - моля се родителите ти бързо да се върнат и да те вкарат в релси. :? Извинявай, на колко години си ?

EmeLLin
08-22-2008, 17:53
Вчера се събрахме компаниика и един приятел извади коз и попита кой иска да опита. Всички се съгласихме и всички пробвахме , обаче аз се надрусах на макс. Не си чувствах тялото и един от момчетата даде идеята да се редуват при мен. Не беше лошо , но всичко беше без презерватив , а те бяха 6 момчета и другото момичета.а и моя приятел ако разбере пак ще ме бие.
хаххаа ти тъпа ли си или да :) да ти кажа ли дано приятеля ти да разбере :) поне ше знае с каква извинявам се, че използвам думата(но просто друга няма) кypBa, излиза. Освен ест, ако темата не е ебавка. Обаче ако се гордееш с това си ебахти боклука :) чесно..тва е от мене :П

Love0nlyMyself
08-22-2008, 18:17
http://prikachi.com/files/306985v.gif


не вярвайте бе хора

Drogiranata_
08-23-2008, 07:21
Олеле..Аз просто нямам думи.ти си ужасно извратена.Моля те, спри се малко...Чак се загрижих за тебе.Как може да вършиш такива простотии !? Съсипваш си живота и като хванеш някоя болест или като забременееш...до там си! И само не ми се мисли, ако наистина забременееш....как ще го приеме бащата и най-важното КАК ще го откриеш...Ама остави това настрана.Вече ЩЕ имаш проблеми в училище, ако до сега не си имала и често ти казвам - моля се родителите ти бързо да се върнат и да те вкарат в релси. :? Извинявай, на колко години си ?
На 16 съм и вече ви казах че съм правила аборт , това не е проблем за мен.

cHooOpiHka___
08-23-2008, 07:38
аве ти кога ше спреш да се ебаваш А ....?!? тцтцтт некои хора са тук наистина да получат съвет ...некои да научат нещо ново и т.н ае стига ебаФки аз не мога да го порервам че те прават на каква ли не и ти пак и стегам до извода че такова животно нема батка... и че яко се гавриш с вс тука... ае стига а кога ше престанеш...мн е жалко повярвай...

REKS
08-23-2008, 07:50
Дрогирайте се!!! ЩЕ станете по умни и от Господ!!! :(

yozito
08-23-2008, 16:16
хахахаха авторката кърти с тия измислени теми и винаги успява да ме развесели :-D

sweet_baby_cool
08-23-2008, 16:29
Съвсем честно да ти кажа, че ще получиш награда ако напишеш книга или сценарий за филм. Имаш силно развита фантазия =D>

Drogiranata_
08-23-2008, 19:11
Мисля че никой не ме приема насериозно.Не всички можем да сме нормални като вас. Винаги ли всичко подлагате на съмнение??? :?

Letal
08-23-2008, 19:24
Честно, няма такъв боклук. :razz: :razz: :razz:
Не, дано да не си бременна, защото никой не заслужава да излиза от такъв парцал, но виж да си пипнала много неща ще е яко!!!
Даже още по-яко ще е ако ги предадеш на партньора си и той да ти строши лично канчето. После да иде при тия герои и на тях да им начупи каските, а те пък да дойдат и пак да те изредят, но и да те опухат и да не можеш да ходиш и да сядаш после.
Успех, пък ние ще чакаме темата - Имам много симптоми, какво да правя? - :smt021 :smt064 :smt078 :smt067 :smt075
Много ме нарадва тва пич :D :D :D :lol: :lol:

ElisaDay
08-23-2008, 19:47
Ключ! :)

elitututu
08-23-2008, 20:20
еми в крайна сметка благодари се ако нямаш някоя болест.купи си тест за бременност и ако вси4ко е ок ..носи си винаги презервативи 8)

Civilizationruller
08-23-2008, 20:26
ИДИ НА ЦЕНТЪРА В СОФИЯ САБЛЕЧИ СЕ ГОЛА, НАГЪЗИ СЕ И СЛОЖИ 1 ТАБЕЛКА ДО СЕБЕСИ " ЕБЕТЕ МЕ БЕЗПЛАТНО "
това ще бъде нещо ново което не си опитала...или иди насело и си наври кочан в оная ралта да те видят дъртаците и да те пратят при коня да ти цепи гъзо кат оная D:

get_nasty_
08-23-2008, 21:16
Абе ти направо ме 6окира6!!!!!! :shock: :shock: :shock: Ти си няква бах курвата!!! Мом4етата си те използват за базика, ей така да не си протриват ръцете си се задоволяват с тебе!!! :-x :-x :-x Ти има6 ли мозък изоб6то!!! В4ера ти 4етох темата и се изумих на тва колко прост може да е 4овек ама сега ве4е нз какво да кажа!!! Ти си няква нимфоманка ама даже си по зле! Нимфоманките и 1 им стига ако е добър!!!! :-x :-x :-x Сега се моля на Господ да ти прати 1 бебенце или за предпо4итане сифилис та дано се кротне6 макар 4е така 1/3 от българското мъжко съсловие 6те СПИНяса щот вси4ки ти го врът!!! :-x :-x :-x

+1

Е неее вече ти ще ме умориш...доста често ппопадам на твои теми и просто не моа си представя че едно момиче може да се държи така..като курва...то не беше е приятелят ти те бие не беше че си спала с най добрия му фр ама ся и тва...ако тва не е утайка нз ква си...как може бе ти с кво мислиш...еми честито ще стваш майка само че ся незнаем от кой от всичките ...дали от най добрия приятел на гаджето ти ,дали от него или от тая групичка младежии :-x :-x :-x

get_nasty_
08-23-2008, 21:22
Мисля че никой не ме приема насериозно.Не всички можем да сме нормални като вас. Винаги ли всичко подлагате на съмнение??? :?

АмА ние да не сме луди че да те приемаме нормално бе момиче....НИКОЙ ама НИКОЙ здравомислещ човек няя те приеме нормалноо...как може бе чета тука и ти се дива на простотията сериозно..хората го бяха написали спри сее...аман от такива....на 16 с аборт..що за хора иии що за момиче....не не сериозно аз думи нямам ...супер възмутена съм....иии забележи по малка съм от тебе а МИСЛЯ трезво....повече не прави така...че може да прецакаш мн хора така..какви ли не болести има :? :?
Айде успех...

П.С. пиша втори коментар защото не бях видяла това написаното

BiBsUn
08-26-2008, 03:44
Мисля че никой не ме приема насериозно.Не всички можем да сме нормални като вас. Винаги ли всичко подлагате на съмнение??? :?

АмА ние да не сме луди че да те приемаме нормално бе момиче....НИКОЙ ама НИКОЙ здравомислещ човек няя те приеме нормалноо...как може бе чета тука и ти се дива на простотията сериозно..хората го бяха написали спри сее...аман от такива....на 16 с аборт..що за хора иии що за момиче....не не сериозно аз думи нямам ...супер възмутена съм....иии забележи по малка съм от тебе а МИСЛЯ трезво....повече не прави така...че може да прецакаш мн хора така..какви ли не болести има :? :?
Айде успех...

П.С. пиша втори коментар защото не бях видяла това написаното
:? :? :? Така си е.. :? :? :?

blood_dodo
08-26-2008, 06:59
Само не разбирам защо продължаваш да постваш теми. Върви се продай на някой мангал, той ще те използва достатъчно често...

_-_АнитО_-_
08-26-2008, 07:27
a.

blood_dodo
08-26-2008, 07:31
Tи пък по-малоумен съвет не можа ли да и дадеш :shock: Точно курва си е и такива като теб изобщо не помагат, така че върви и се заври под камъка от който си изпълзяла.

_-_АнитО_-_
08-26-2008, 07:34
.a

blood_dodo
08-26-2008, 07:40
Не винаги различното е по-добро... В този случай е ОЧЕИЗВАДНО.
Жалко само за момчетата дето след някоя и друга година ще трябва да посещават клинични заведения заради нещата, прихванати от нея...

Есенен_Ден
08-26-2008, 19:26
Вчера се събрахме компаниика и един приятел извади коз и попита кой иска да опита. Всички се съгласихме и всички пробвахме , обаче аз се надрусах на макс. Не си чувствах тялото и един от момчетата даде идеята да се редуват при мен. Не беше лошо , но всичко беше без презерватив , а те бяха 6 момчета и другото момичета.а и моя приятел ако разбере пак ще ме бие.

а дано те пребие приятеля ти!!! заслужаваш здраво място по теб да не остави....ти нормална ли си ма курво застреляна...чакаме следващата ти тема болна съм от сифилис помага ли спринцовка за коне или да си наръгам вибратор и мое ми мине.....нема друга кат теб заклевам се....

ChocoPuma
08-26-2008, 19:42
Не те ли е срам бе?Ти дисциплина не си ли получила?Добре че май е приятелля ти да е трепе,да се научиш,в което искрено се съмнявам!Нас не ни вълнува колко са те минали,по колко пъти,къде и кога,разбрахме вече че си курве,на нас ни остава ако искаш да те уредим с някой сводник та поне и да ти плащат!Срамиш ни бе гърло,заради такива като тебе всичките ни слагат под общ знаменател!Ходи си се е*и,ходи си хващай болести,НАС ТОВА НЕ НИ ВЪЛНУВА!!!Ти си един перфектен пример как съвременните момичета,или може би е по - правилно да кажа деца,стават момичета на повикване.Срам ме е от такива като вас и от вашето съществуване!!!!! :-x :-x :-x :-x Нещастнички жалки!!!!!Невероятно колко малоумни хора има този свят.... :shock: :shock: :-x :smt021

ThorN
08-26-2008, 19:47
Moje li da si takava pomiq be maika ti da eba :/ bahti kurvata... E ot takiva kat tebe gi boli glava momchetata ne 1 mi 6 da ta minat.

Zqpkov
08-26-2008, 22:45
ти си се накозила като свиня и си станала свиня :-x :-x :-x

Zqpkov
08-26-2008, 22:46
внимавий има болести ПфФффф

lebron23
08-26-2008, 23:06
Чиста българка :smt078
Ей, боклук нещастен, не те ли е срам поне малко!
Къв 9-ти клас, кви 5 лева... ако ще и MIT да си завършила, това не те прави по-малко жалка и Проста. Ти родители нямаш ли си или и те са като теб, а? Кво си ти, бе, бахти помията драйфа ми се от такива човешки кенефи като теб :smt078 :smt078 :smt078
+1
Ma tva s bulgarkata napraao me razbi :razz: :razz:

sapa91
08-26-2008, 23:30
Вчера се събрахме компаниика и един приятел извади коз и попита кой иска да опита. Всички се съгласихме и всички пробвахме , обаче аз се надрусах на макс. Не си чувствах тялото и един от момчетата даде идеята да се редуват при мен. Не беше лошо , но всичко беше без презерватив , а те бяха 6 момчета и другото момичета.а и моя приятел ако разбере пак ще ме бие.


Ми да те бие като си такава тъпа курва и тва ти е малко ! :x :-x

anonimka16
08-26-2008, 23:35
абе такива като тебе заслужават да лепнат сифилис!!! Ти си абсолютен парцал щом си допуснала такова нещо!Дано не си бременна защото никое дете не заслужава такава майка!!!! :-x :-x :-x :-x :shock: :shock: :shock:

CherryBlossom
08-30-2008, 20:40
Мисля че никой не ме приема насериозно.Не всички можем да сме нормални като вас. Винаги ли всичко подлагате на съмнение??? :?

Така,всички коментари прочетох до тук и четейки си съставих какво имам да кажа,ама сигурно съм го забравила половината,но карай.Тъй, да почвам от цитата.Скъпа,душко,злато..н нагледно,кое ти разбираш под нормално.Хмм?Ти каква си?Ненормална може би?И кой от тук според теб би те приел на сериозно.Други твой теми не съм чела,и силно ме съмнява,че ще имам куража и ЗДРАВЕТО да ги прегледам.Къде си ми тръгнала ти,дрогирана,с 6 момчета..Браво,мила!Гордеем се от тебе!Цяла България ти ръкопляска.Учете се момичета такива трябва да ставате на 16.Че и колкото по-малки,толкова по-добре!Следвайте примера.Ха,че да не би да искате да станете някакви си там моля ти се нормални,дето учат,имат си нормална хубава връзка,спокоен живот без наркотици и секс на всяка втора спирка.Ха,ама че това е толкова демоде!Правете като кака си ___(както там ти е името).Тя знае най-добре...Това ли искаш за бъдещите момичета???!ХММ?!Еми супер.Братовчедка ми ще стане на 2 годинки,тая зима.Значи да я очаквам на 16 да ми ходи кат проститутките от рус,на чернокос,на 30 годишен и до него да прай свирка на 10 годишно момченце може би?!НЕ МИСЛЯ!Защото повярвай ми,ако това се случи аз ще съм първата,която ще я хване за косата и ще я хвърли през най-близката скала.(Всъщност може би няма да съм аз първа..зависи кой я докопа първи :x )..После да навлезем в темата за това,че приятелят ти те биел..КОЙ НЯМА?!Аз,ако бях на негово място не щях да те бия,ами като свършех с теб,нямаше да искаш да се покажеш от вас!Въпреки,че силно се съмнявам,че и това ще ти попречи да си правиш оргиите.Домът ти просто ще се превърне в бордея на квартала!Насам,насам народеее!50 стинки свирка,60 назадна,и 80 отпред.Пък за оргия само я надрусайте и е готова :lol: ...И знаеш ли кое е най-смешното..!Че току-що загубих около 10 минути от живота си да пиша на човек,който дори сигурно няма да прочете това което съм написала.И още по-смешното е,че дори не ти вярвам на простотиите дет ги ръсиш,но все пак бях длъжна да се изкажа.И _-_АнитО_-_ душа..Кой аборт ще ти е утре? :? Не да те обиждам,ама сериозно прегледай си приоритетите и се замисли малко,къде точно си завряла онова твое мааа~лко нещенце наречено мозък.

На всички вас останалите,дето много съжалявам,ама сте НОРМАЛНИ..Само аз ли съм,или просто си загубихме времето висейки в тема на момиче,на което определено не и се отделя нужното внимание.И много съжалявам човека,който наистина се е прецакал да ми чете романите. :-D

yozito
08-30-2008, 20:54
Аз го прочетох. :grin: :lol:



+1

sexapilkata
08-30-2008, 21:08
ТИ СИ НЯКВО ДОЛНО СЪЩЕСТВО БЕЗ СРАМ ... БАСИ БЕ ТИ ПОНЕ МАЛКО МОЗЪК НЯМАШ ЛИ ... ЕХХ ДА ИМАШ КЪСМЕТА ДА СА ТИ ЛЕПНАЛИ СИФИЛИС ДА СЕ НАУЧИШ ! ДРУГ ПЪТ ДА НЕ СПИШ С 1 МИЛИОН - КАТО ИМАШ ГАДЖЕ КВО ИСКАШ МА ПАЧА БАСИ ПРОПАДНАЛИТЕ ХОРА ИМААААААААААААА

InFaTuAtEd
08-30-2008, 21:13
Вчера се събрахме компаниика и един приятел извади коз и попита кой иска да опита. Всички се съгласихме и всички пробвахме , обаче аз се надрусах на макс. Не си чувствах тялото и един от момчетата даде идеята да се редуват при мен. Не беше лошо , но всичко беше без презерватив , а те бяха 6 момчета и другото момичета.а и моя приятел ако разбере пак ще ме бие.

:shock: :shock: :shock: Просто акъла не ми го побира как ще позволиш на 6момета да те минат наведнъж :shock: :shock: :shock:

DeaGLe
08-30-2008, 21:18
E samo 6est li drugiq pat gledai da sa 6eiset

str802
08-30-2008, 21:34
Хаха тази история направо ме събори от стола от смях :D
И ако е истина това което си ни разказала, трябва да те похваля затова че си "бахти яката" задето си се дрогирала пък и си го правила без презерватив и то с 6 различни момчета. :razz: Всеки си носи последствията от това което върши. Сега може да се гордееш с това което си направила, но след време ще искаш хората да имат по- различно мнение за теб. Просто не го повтаряй, а стъпи здраво на земята и помисли за бъдещето си.

pampers
08-30-2008, 22:15
бахти курвнската работа изродка мръсна позор.. :-x

sevenhill
08-30-2008, 22:18
хах бах и секс машината брао мацо добра си ама след 9 месеца ще си самотна майка :-x

nevito0
08-31-2008, 18:26
хах ае остейте момичето да ни забавлява 8-)

neji_18
08-31-2008, 19:33
pravih sex bez prezervativ no bqh v menzis,vsa6nost be6e posledniq den i ne mi idva6e mnogo.i mom4eto se izprazni v men,vazmojno li e da zabremeniq?

InTheAyer
08-31-2008, 20:11
Еее поне се учиш от рано за порно актриса ми те като те разпорат от сега, по - нататък само за фистинг ще ставаш :-o

Love0nlyMyself
08-31-2008, 20:13
pravih sex bez prezervativ no bqh v menzis,vsa6nost be6e posledniq den i ne mi idva6e mnogo.i mom4eto se izprazni v men,vazmojno li e da zabremeniq?

разбира се че е възможно ама не ме инт да си мислила с малкото мозъче са си пати :)

miShle
09-01-2008, 09:40
ОМГ ... Тя че е зле,ама вид два пъти .. :lol: Гледала някфо порно и много и харесало,та решила да си постне тема .. все едно и се е случила въпросната случка .. И всички лапнали да и се възмущават ... Представям си колко ви се кефи,че и се вързвате .. :lol: :lol: :lol:

besnicataa
09-01-2008, 09:44
TИ СИ БОКЛУК !

Progressive
09-01-2008, 12:43
ее КУРВО вари скочи от некои МОСТ че ми писна от тебе ве !!!! :grin:

Xrisenceto
09-01-2008, 13:04
ти си мноооого пропаднала курва :-|

mistake
09-01-2008, 13:22
:grin: :grin: :grin:
Бахти мацката. Досда добри историЙ. Заинтригувана съм. Въображението , ти е макс развито , щом има и хора които ти вярват.
:grin: :grin: :grin: :lol: :lol:

BurningDesire
09-01-2008, 14:49
Вчера се събрахме компаниика и един приятел извади коз и попита кой иска да опита. Всички се съгласихме и всички пробвахме , обаче аз се надрусах на макс. Не си чувствах тялото и един от момчетата даде идеята да се редуват при мен. Не беше лошо , но всичко беше без презерватив , а те бяха 6 момчета и другото момичета.а и моя приятел ако разбере пак ще ме бие.
Хвалиш ли се?

TooL
09-01-2008, 16:40
Секс с презерватив е все едно да лижеш сладоледа през витрината !!!!! 8-)

Love0nlyMyself
09-01-2008, 18:58
Секс с презерватив е все едно да лижеш сладоледа през витрината !!!!! 8-)

да ама ако лижеш сладоледа нормлано той поне нема да забременее 8-)

Ivo_N
09-01-2008, 20:24
:shock: :shock: :shock: :shock: E такива филми до ся не съм гледал или пък чувал ми кфо ти си готова вече там за околовръстното Шибана курва от такива като теб трябва да се прави сапун.Сега ако съм на мястото на приятеляти ще ти разцепя половия орган :D :D че като се сетиш да те боли тъпи курви пораснаха им циците и се правят на кои съм аз :x :x