PDA

View Full Version : готови ленти за кола маска



yoo
08-22-2008, 15:03
Взех си двечки на стреп ама не знам как се използват... не се смейте просто досега съм карала с епилатора ...ако можео о0бяснение

LipSoFAnAnGel
08-22-2008, 15:21
първо ги сложи за 2-3 минути във фризера, защото ако са разтопени няма да станат..>След това отлепяш , залепяш на мястото , разтъркваш хубаво и дърпаш по посока на косъма :)и след това трябва да са ти дали кърпичка , забърсваш оскъбаното

nefes
08-22-2008, 15:32
И аз не съм използвала,но за горното мнение мога само да кажа,че се дърпа СРЕЩУ растежа на косъма.
Поправете ме ако греша,но поне при кола-маската е така. :-o

LaPeNcEto0o
08-22-2008, 15:34
СРЕЩУ РАСТЕЖА НА КОСЪМА!

taamara
08-22-2008, 15:38
СРЕЩУ, разбира се ;)

BlueCat
08-22-2008, 16:03
И тва за фризера нещо :? На моите пишеше да ги загрееш между дланите си и залепяш по посока на растежа на косъма, а отлепяш рязко в посока обратна на растежа на косъма :)

kalpazanka
08-22-2008, 16:31
И тва за фризера нещо :? На моите пишеше да ги загрееш между дланите си и залепяш по посока на растежа на косъма, а отлепяш рязко в посока обратна на растежа на косъма :)
Точно! И аз се опулих на идеята да се поставят във фризер!

Izzy_
08-22-2008, 17:21
И тва за фризера нещо :? На моите пишеше да ги загрееш между дланите си и залепяш по посока на растежа на косъма, а отлепяш рязко в посока обратна на растежа на косъма :)
Точно! И аз се опулих на идеята да се поставят във фризер!
Ами ти в тая почти 40 градусова жега,знаеш ли на какво приличат тези лентички?!Трябва да се оставят малко в хладилник да постегнат,защото са...Пробвай да ги залепиш така(размекнали се) и после като махаш лентичките ще останеш доволна. 8-) Иначе се махат СРЕЩУ растежа на косъма. ;)

sweetsunshine
08-22-2008, 18:14
Ами за интимните части стават ли? :)

g1rl4eto_
08-22-2008, 18:16
Ами за интимните части стават ли? :)
stavat to si ima i specialni lenti4ki za intimnite 4asti :-)

kalpazanka
08-22-2008, 18:51
Izzy, не знам какво разбираш под лентички за кола маска, но това, за което си мисля аз, трябва да е предварително нагрято с търкане между дланите, след което да се разлепи и да се постави на съответното подлежащо на обезкосмяване място! Ползвам на Дева и не ми се е случвало да са в отвратително състояние, че да прибегна до охлаждането им!

Izzy_
08-22-2008, 19:12
По-нагледно от това не мога да ти обясня.

http://img99.imageshack.us/img99/14/veetsd7.jpg

xxxSnowflakexxx
08-22-2008, 19:16
Ами за интимните части стават ли? :)
stavat to si ima i specialni lenti4ki za intimnite 4asti :-)
+1

LipSoFAnAnGel
08-22-2008, 20:59
И тва за фризера нещо :? На моите пишеше да ги загрееш между дланите си и залепяш по посока на растежа на косъма, а отлепяш рязко в посока обратна на растежа на косъма :)
Точно! И аз се опулих на идеята да се поставят във фризер!
Ами ти в тая почти 40 градусова жега,знаеш ли на какво приличат тези лентички?!Трябва да се оставят малко в хладилник да постегнат,защото са...Пробвай да ги залепиш така(размекнали се) и после като махаш лентичките ще останеш доволна. 8-) Иначе се махат СРЕЩУ растежа на косъма. ;)точно така те направо са се разтопили за това се слагат във фризера или хладилника :) Стават и за интимни части :)

LipSoFAnAnGel
08-22-2008, 21:01
Izzy, не знам какво разбираш под лентички за кола маска, но това, за което си мисля аз, трябва да е предварително нагрято с търкане между дланите, след което да се разлепи и да се постави на съответното подлежащо на обезкосмяване място! Ползвам на Дева и не ми се е случвало да са в отвратително състояние, че да прибегна до охлаждането им!ДА и аз точно ползвам на дева и първия път беше голяма жега..лепя си лепенката с кола маска и после нищо не става...сложих я в хладилника за малко и се оправи :)

kalpazanka
08-23-2008, 13:08
По-нагледно от това не мога да ти обясня.

http://img99.imageshack.us/img99/14/veetsd7.jpg
Същите съм ползвала, но те са си боклук по подразбиране! :D :D :D