PDA

View Full Version : все по чужди :D



sladka_ata
08-23-2008, 22:38
туиии начи....се по чужди 8-) иии така моита история е свързана с едно момче Алекс където ходи сигурно от 3 години с една , но бяхме на една екскурзия за две седмици иии там тои не ме остави на мира и се даржеше като че ли че ходи с мен....ии кат знаех че неможе да е мои го исках още повече :o иии дори и да му се дърпах тои си продалжаваше ии все едно въобще си нямаше гадже.....таа дори и след таз екскурзия за близо месец ми прати кам 150смс ии почти всеки ден ми се обаждаше.....ии понеже аз реших че няма да разбирам връзки ии почнах да се зарибявам с други ии месец някаде той ми разправяше да сам внимавала ко прая и некфи такива при положение че тои дори и в момента си ходи още с онази дето междодругото аз я познавам....таа е така 2 месеца не се виждахме ии онзи ден тои реши да ми звънне (а аз бях решила да не се занмавам с него ии нито му звънях нито писах ) ии таа видяхме се ест тои пак се даржа по наи милия ии от тогава пак нещо ми е в главата....ии сега незнам ....някви савети ?

Bellatrix
08-23-2008, 22:47
Питай го кво по дяволите иска и наистина не разбивай връзки. кажи му ако иска да е с тебе и да има някво право да ти казва с кои да ходиш и да внимаваш кво праиш, да я скъса и да тръгне с теб. :?

sladka_ata
08-23-2008, 22:51
хм да решила съм нещо подобно да направя само да се върне от морето аммм много мисля ква ще му е реакцията и от това ме е страх.....

zaraaa
08-23-2008, 23:02
хм да решила съм нещо подобно да направя само да се върне от морето аммм много мисля ква ще му е реакцията и от това ме е страх.....

Не се страхувай, а просто го попитай и да си изясните чувствата и цялото това положение, че е доста объркано :) По-добре да поговорите, отколкото да оставиете нещата така и след време да се чудиш какво е щяло да стане ако си бяхте поприказвали сериозно :) Успех :)

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
08-24-2008, 01:01
Ии поговори с него ии му кажи,че не го искаш ии че не искаш да му разваляш връзката,която е градил в продължение на 3 години ии че няма смисъл ии да те остави на мира .. ии Успех :)

hforce
08-24-2008, 02:12
da, ne e mnogo hubavo da разбираш vruzki

moje tazi da mu e pisnala, moje da sa se razbrali 4e nqma problem da hodat sus drugi hora stiga da si spodelqt (imah edin takuv slu4ai sled 2rata godina s edna macka se razbrahme 4e moje da si hodime s koito si iskame stiga da ne pravime sex s nego/neq), moje da iska da skusat, no da ne iska da q kusa toi a te e haresal tebe i kato trugne s tebe onaq da go skusa, moje da iska purvo da trugne s nqkoq i togava da q kusa onaq (umno, no ne i djentulmensko)

otnosno kvo da pravi6 - nikoi ne moje da ti kaje to4no predi da znae na nego kvo mu se vurti v glavata... za tva eto ti edna ideq:
zapo4ni da flirtuva6 s nego i vij kak 6e reagira :)

ako ne znae6 kak da flirtuva6 eto ti nqkolko podskazki :-P :lol: :-) :oops: :twisted: :smt058
ili prosto pitai priqtelkite si, te 6te ti obqsnat :)

sh3_1s_7h3_0n3
08-24-2008, 03:26
Ии поговори с него ии му кажи,че не го искаш ии че не искаш да му разваляш връзката,която е градил в продължение на 3 години ии че няма смисъл ии да те остави на мира .. ии Успех :)

Да, то понеже тя е причината, за да му се разваля 3-годишната връзка. Явно вече му е омръзнало с настоящата приятелка и си търси нова. Каквото прави - сам си го прави.
Но най-добре наистина да седнат да се разберат кой какво иска и какво ще става, защото така е тъпо той да си седи с момичето, което явно вече не обича, и да се зарибява с авторката, да й пише смси, да й се обажда и сметка да й държи все едно ходят.
Ако пък не се раздели с приятелката си и започне да увърта, режеш го по всички параграфи и толкова. Няма да позволяваш да бъдеш 'другата'.

BaiToq
08-24-2008, 06:14
Ииии,амиии...ние какво да направим?
Тааа,ааа,откъде да знаем
той какво си мисли...аааа... :shock:

Giva
08-24-2008, 07:36
Попитай го директно за държанието му.Не вярвам да искаш да си трети човек в една връзка а и ако другото момиче незнае е тъпо и спрямо нея.Може да те харесва но да не иска да развали връзката си ако не е сигурен че ще се получи с теб.А може и просто да се държи по-мило и да те има за близка приятелка.Говорете за да се изясните

sladur4etyYy
08-24-2008, 11:05
егати 3-годишната връзка. той сиг си има навика така леко да кривва от пътя, може и да не си 1-вото му увле4ение, откакто е с гаджето си :? питай го кви са му намеренията, ако иска да е с теб- да остави гаджето си, оба4е ако по4не да се прави на тарикат и да иска да е и с 2-те (т.е. да те ползва като игра4ка), го оставяй-изобщо не ти трябва такъв :?

Erica
08-24-2008, 11:47
На мен пък ми прилича на ситуацията "Боб,боб - малко леща" :neutral:

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
08-24-2008, 11:59
Ии поговори с него ии му кажи,че не го искаш ии че не искаш да му разваляш връзката,която е градил в продължение на 3 години ии че няма смисъл ии да те остави на мира .. ии Успех :)

Да, то понеже тя е причината, за да му се разваля 3-годишната връзка. Явно вече му е омръзнало с настоящата приятелка и си търси нова. Каквото прави - сам си го прави.
Но най-добре наистина да седнат да се разберат кой какво иска и какво ще става, защото така е тъпо той да си седи с момичето, което явно вече не обича, и да се зарибява с авторката, да й пише смси, да й се обажда и сметка да й държи все едно ходят.
Ако пък не се раздели с приятелката си и започне да увърта, режеш го по всички параграфи и толкова. Няма да позволяваш да бъдеш 'другата'.

Може би от негова гледна точка е точно това,че му е омръзнала настоящата му приятелка,което от друга страна определено не означава,че би се разделил с нея..Просто си търси леко разнообразие.Случвало ми се е да се сблъсквам с такива неща и аз лично се дистанцирам от обвързани..Та кой за бога би загърбил 3 години от живота си и би се втурнал в нещо без дори да знае има ли переспектива или не?

sladka_ata
08-24-2008, 12:14
da, ne e mnogo hubavo da разбираш vruzki

moje tazi da mu e pisnala, moje da sa se razbrali 4e nqma problem da hodat sus drugi hora stiga da si spodelqt (imah edin takuv slu4ai sled 2rata godina s edna macka se razbrahme 4e moje da si hodime s koito si iskame stiga da ne pravime sex s nego/neq), moje da iska da skusat, no da ne iska da q kusa toi a te e haresal tebe i kato trugne s tebe onaq da go skusa, moje da iska purvo da trugne s nqkoq i togava da q kusa onaq (umno, no ne i djentulmensko)

otnosno kvo da pravi6 - nikoi ne moje da ti kaje to4no predi da znae na nego kvo mu se vurti v glavata... za tva eto ti edna ideq:
zapo4ni da flirtuva6 s nego i vij kak 6e reagira :)

ako ne znae6 kak da flirtuva6 eto ti nqkolko podskazki :-P :lol: :-) :oops: :twisted: :smt058
ili prosto pitai priqtelkite si, te 6te ti obqsnat :)


хм да аз попринцип сам мн добра във флиртуването ии сам решила или отивам и го питам кво иска от мене илии ше му направя малко номерца катоо по флиртувам малко повече с него да виим ко смее да напраи ии ше му кажа само 'каде си трагнал,ти си имаш приятелка? или нея или мене не стаа така и с двете ' ии такаа....мерси на сички за отговорите :-)

sladka_ata
08-24-2008, 12:19
Не е хубаво да ги разбираш връзките , ич не ти тряя

точно за това до преди няколко дни аз бях категорична че няма да се занимавам повече с него и така......и пак си мисля че няма да разбивам нищо ;)

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
08-24-2008, 12:23
Не е хубаво да ги разбираш връзките , ич не ти тряя

точно за това до преди няколко дни аз бях категорична че няма да се занимавам повече с него и така......и пак си мисля че няма да разбивам нищо ;)
Е да..ама сама каза,че ше флиртуваш с него и тем подобни..а как според теб би се почувствала приятелката му?И ти лично как ще се почувстваш,ако си имаш приятел от няколко години и разбереш,че той е почнал да се зарибява с друго момиче? :)

sladka_ata
08-24-2008, 12:57
емм все пак с времето сичко си омразва....гадно но факт ии пък и флиртове колкото щеш се пак тои не е от наи примерните а и тои е виновният че е тръгнал да се забирява с други :o

LaDy_DaQnA
08-24-2008, 13:09
Ми попитай го защо постъпва така и защо се държи така с теб при положение че си има гадже

kifla
08-24-2008, 13:10
Като за начало ще ти дам съвет малко далече от темата ,но все пак важен за бъдещето ти - НАУЧИ СЕ НА БЪЛГАРСКИ ,НЕ САМО ДА ПИШЕШ ,НО И ДА ГОВОРИШ ПРАВИЛНО!!!
А относно темата ти ...след като знаеш ,че си има приятелка къде се месиш и ти ? Оставяй го на излюзиите в които се намира и да не ти пъка за такъв тип момчета!

sh3_1s_7h3_0n3
08-24-2008, 13:42
Може би от негова гледна точка е точно това,че му е омръзнала настоящата му приятелка,което от друга страна определено не означава,че би се разделил с нея..Просто си търси леко разнообразие.Случвало ми се е да се сблъсквам с такива неща и аз лично се дистанцирам от обвързани..Та кой за бога би загърбил 3 години от живота си и би се втурнал в нещо без дори да знае има ли переспектива или не?

А как можеш да разбереш, че нещо е безперспективно, без да си опитал?!
По твоята логика значи всички, които имат връзки повече от 2-3-години е безсмислено да се разделят, ако не се обичат или са си омръзнали, защото може да не се намери друг по-подходящ?!
Това е много подла постъпка - да изневеряваш на приятеля/ката си, само защото ти е необходимо малко разноообразие и междувременно да разбереш дали имаш шанс с новия/ата.
Тъпа история. Съвестта ми би ме смачкала, ако постъпя някога така. :?

pampers
08-24-2008, 19:43
а бе прай си кефа с него сега ти се е паднало хахаха :D

miss_asi
08-25-2008, 06:41
Не е хубаво да ги разбираш връзките , ич не ти тряя Аз съм на мнение че не тряя да разбиваш връзката им или по-скоро тва което е останало от нея.За него може би ти си временна авантюра и ако легнеш с него на следващия ден едва ли ще му пука за тебе.

sasha_90
08-25-2008, 06:54
Правилно мислиш,че не трябва да разбиваш връзки.Алекс има връзка от 3 години и постоянно се занимава с теб...Това ме навежда на мисълта,че неговата му е омръзнала,имат проблеми или просто търси забавление другаде,в случая при теб.Съветът ми е да прекъснеш всякакъв контакт с него.Спри с тези sms-и,обаждания и т.н.А ако той те търси не отговаряй!

&)
08-25-2008, 06:56
:smt010