Влез

View Full Version : Нямам думи....



SunShinePearl
08-31-2008, 19:04
Значи на морето се запознах с един да кажем Н.та значи излезнахме и всичко ок нали и т.н целувахме се та както и да е романтика....и на другия ден обаче аз неисках с приятелите му на кафе щото исках него да опозная е съгласих се да отидем,но този ден той се държеше мн хладно спрямо мен направо нямаше нищо общо, апък отгоре на всичко пред мен заглеждаше и флиртуваше с сервитюрката :x аз се ядосах хвърлих пари на масата и изчезнах,после случайно срещнах един негов фр и се оказа че Н си имал гадже в Бургас :shock: още повече се ядосах и не ми пукаше вече за него. Н ми беше казал че по това време(края на август началото на септември) ще е в Хасково(на 16 км от Д-град)и днес моля ти се ми звъни тела и гледам Н и му дигам и му казах всичко което мислех и той тръгна да ми говори че си нямал приятелка и такива кой ми бил казал за това и като го питах защо досега нито ми е звънял нито нищо и той нямах пари в тела(най-тъпото оправдание)като го питах защо не ме потърси в Несебър, той незнаел къде съм отишла а мн добре знаеше защото винаги по това време ходих в магазина на леля :x и сега иска моля ти се да сме се видели и аз да съм отишла в Хасково едно хубаво го подредих по тела и така.
Та сега да ви питам правилно ли съм постъпила(наистина ми хареса как се целува и тялото му,но само това)?И според вас ще ме потърси ли отново?А и неискам заради някой си там да си затривам любовта защото има момче което мн ме обича и аз го обичам не си заслужава заради някой мухлю да провалям всичко нали? :-)

NightSky
08-31-2008, 19:07
Заеби го тоя...
Не се занимавай. Явно няма сериозни намерения към теб. А и момчето, което те обича не заслужава да го зарежеш заради тоя.

unknown1
08-31-2008, 19:19
А и неискам заради някой си там да си затривам любовта защото има момче което мн ме обича и аз го обичам

А защо тогава си се занимавала с тоя?!?Иначе правилно си постъпила като си го отрязъла и надали ще те потърси отново(най-вероятно е търсил да забие някоя на морето) , а и доколкото разбрах ти си от Димитровград,той от Бургас ...познай какво би искал от теб ако се срещнете в Хасково :D Единствено спрямо приятеля ти си постъпила грешно заслужава извинение(ако въобще си му казала)

gPa3HuTeJl
08-31-2008, 19:20
Всеки втори с тоя проблем.
Бе, хора научете се да не ви пука...

unfaithful1234
08-31-2008, 19:22
Заеби го тоя...
Не се занимавай. Явно няма сериозни намерения към теб. А и момчето, което те обича не заслужава да го зарежеш заради тоя.
да! :)

hgfh
08-31-2008, 19:26
заеби го просто те разиграва :o

SunShinePearl
08-31-2008, 19:26
А защо тогава си се занимавала с тоя?!?Иначе правилно си постъпила като си го отрязъла и надали ще те потърси отново(най-вероятно е търсил да забие някоя на морето) , а и доколкото разбрах ти си от Димитровград,той от Бургас ...познай какво би искал от теб ако се срещнете в Хасково Единствено спрямо приятеля ти си постъпила грешно заслужава извинение(ако въобще си му казала)
Не той не живее в Бургас той сега е на такава работа че обикаля градове а иначе е от Добрич и тогава нз нали казват че на морето човек се отпуска и изобщо не мислех кво правя и аз знаех че е нещо мимолетно но защо трябваше да ме лъже тва ме ядоса мн :x и да той знае за него но знае че е било нещо мимолетно за 2 дни.И защо ме потърси мн добре знае че аз секс няма да му дам дразни ме тва че тъкмо го забравих и ето на пак се появи :x

Sladuranka :)
08-31-2008, 19:31
яяя го оставяй тоя нехранимайко..ако те е излъгал за това значи и занапред ще продължава и то за по сериозни работи..а и щом се сваля със някоя си там пред очите ти представи си на какво е способен за да те дразни или нещо от този род.Изобщо не си заслужава а и като нямаш чувства към него съвсем се загубва смисълът.Върви си при момчето което те обича и бъдете щастливи а този го изтрии от живота си.Добре си направила като си го подредила :-D да си знае мястото..няма да му ставаш поредната рибка хванала се на въдичката му и после изоставена от красивия сваляч..гледай си кефа и да не ти пука за тоя :P :)

sasha_90
08-31-2008, 19:36
Правилно си постъпила!От къде на къде ще си играе с теб,ти не си кукла.Такава,която може да захвърли когато му скимне!

SomeGirl
08-31-2008, 19:48
А защо тогава си се занимавала с тоя?!?Иначе правилно си постъпила като си го отрязъла и надали ще те потърси отново(най-вероятно е търсил да забие някоя на морето) , а и доколкото разбрах ти си от Димитровград,той от Бургас ...познай какво би искал от теб ако се срещнете в Хасково Единствено спрямо приятеля ти си постъпила грешно заслужава извинение(ако въобще си му казала)
Не той не живее в Бургас той сега е на такава работа че обикаля градове а иначе е от Добрич и тогава нз нали казват че на морето човек се отпуска и изобщо не мислех кво правя и аз знаех че е нещо мимолетно но защо трябваше да ме лъже тва ме ядоса мн :x и да той знае за него но знае че е било нещо мимолетно за 2 дни.И защо ме потърси мн добре знае че аз секс няма да му дам дразни ме тва че тъкмо го забравих и ето на пак се появи :x

ct, ct, ct tez mom4eta mi posramvat grada,:lol: :lol: :lol: ne se zanimavai po-dobre, moje v byrgas da ima gadje, no sigyrno i v dobri4 6te ima...6tom obikalq ot grad na grad...

crazy_lazy_girl
08-31-2008, 21:29
Заеби го тоя...
Не се занимавай. Явно няма сериозни намерения към теб. А и момчето, което те обича не заслужава да го зарежеш заради тоя.

+1

devil_feel_f
08-31-2008, 21:46
Правилно си постъпила като си го насмела по телефона, но въобще не е трябвало да се захващаш с него, дори да си знаела, че това е мимолетно.А и доколкото разбрах от написаното, ти си падаш по външния му вид, така че предполагам скоро ще го забравиш.

MP
08-31-2008, 21:49
И какво излиза и ти си имала приятел?Както каза,на морето се отпускаш,явно и пичът се е отпуснал като хората и е забравил,че има приятелка :D ,после най-вероятно му стана кофти,че те обиди така, и поне се опита да направи всичко по силите си,евала му правя.Иначе си направила правилно,сигурен съм,че и той се чувства по-добре.

Lost_Kiss
08-31-2008, 22:00
И...и...и.. Само това разбрах от цялата история... Пфф... Като си започнала да пишеш го напиши като хората... Тц тц..

Както и да е.. по проблема... Ми тебе само едните целуфки и за дето има хубаво тяло ли те спира.. и искаш да си с него? :? :? Ем, това е малко глупаво... Като само това те превлича в това момче... оставяй го да се сфаля с други, а ти само си го целувай :? :?

Seducti0n
08-31-2008, 22:02
Мисля, че изводите, които сама си си направила са напълно верни.
Не изпускай питомното, за да гониш дивото. :wink:

fUcK_lOv3
09-01-2008, 08:08
според мен тоя трябва да го заебеш...пффф какав човек май те е потърсил само когато си му трябвала...стой си с момчето което те обича и за тоя изобщо недей да мислиш :P :)

Seducti0n
09-01-2008, 08:56
Заключвам темата по желание на авторката. :)