PDA

View Full Version : Гадна ли съм?:(



havajskite ga6ti
09-05-2008, 09:08
Така вчера се обаждам на най-добрата ми френдка и тя ми се похвалва,че в парка срещнала момче колкото нея той я заговорир и тя разбрала че харесва почти сичко което и тя и си говорели чудно.Не стига това ами момчето изглежда по начим който е един вид един от идеалите ми за вид..и утре пак ще се видят в парка понеже там разхождат кучетата си...Наистина се радвам за нея но нещо в мен ме човърка и ме кара да се ядосвам...цял живот търся човек с който да имаме сходни интереси и виждания абе изобщо човека за мен...а сега кво? за един ден на нея всичко и се нарежда...не се оплаквам защото има момче което харесвам и то ме харесва,ще се виждаме другата седмица и тн....но все пак едно гласче ми казва...''Ебати не е честно просто с какво тя го е заслужила?"

SINDEL
09-05-2008, 09:15
Мале, как мразя хора като теб.. :?
Нали ти е приятелка, нали си имаш мом4е - какво завиждаш тогава?!? Дееба и злобата, дееба :? Вместо да се радваш за моми4ето...

ioancheto
09-05-2008, 09:29
Мале, как мразя хора като теб.. :?
Нали ти е приятелка, нали си имаш мом4е - какво завиждаш тогава?!? Дееба и злобата, дееба :? Вместо да се радваш за моми4ето...

+1 ... Гадна си !!

Passport
09-05-2008, 09:30
destiny , girl :) c'est la vie ;)

sexa_na_kompleksa
09-05-2008, 09:30
Да, гадна си. :) И даже не си й истинска приятелка. :)

Kalinshki
09-05-2008, 09:31
ДА МНОГО СИ ГАДНА!!!

ell_ownz
09-05-2008, 09:34
SINDEL +1

monkata93
09-05-2008, 09:52
За всичко има времеее...и ти ще си намериш подходящия. :)

s3xy
09-05-2008, 09:55
оф вместо да се зарадваш за нея, че е намерила някого, ти... леле мн мразя такива хора, бе! и с какво го била заслужила?! ами ти с какво си?! я се зарадвай за нея както правят приятелките, лелееее... ох, да, гадна си!

1994_gabi_94
09-05-2008, 10:00
Ами не е редно да мислиш така. Все пак ти е приятелка и трябва да мислиш само хубавото за нея. Да не говорим че такива любовни истории съсипват приятелства. Така че малко успокой страстите и всичко ще отмине. Сигурен съм, че и ти скоро ще намериш любовта на житова ти. :) да и аз така мисля

AItOo0
09-05-2008, 10:01
Ами явно има късмет , пък и той я харесва . Нали си имаш гадже ? Колко още искаш ? 10 , 20 ? Я стига споделяй щастливите моменти с нея , а не и ги отнемай ! Добре , че не си моя фр :(

~-Miracle-~
09-05-2008, 10:22
Значи аз не съм много сигурна дали си гадна.. :-o Ами начи ако го харесваш тва момче..ема нали си имаш и ти там некой каубой ::: Ами значи ще те посъветвам да не се бъркаш във връзката им (ако въобще проима) :smt024 Точно така.А Ако няма...защо да не се възползваш?

И още въднъж - немисля че си гадна при положение,че си запазила това "''Ебати не е честно просто с какво тя го е заслужила?"" -за себе си.Така че неказвай на никого и това е от мен.Просто виж как ще се развият нещата :-$

r0nity
09-05-2008, 10:30
Спределено си гадна :D Но си и бая егоистка :wink:

Jumbie483
09-05-2008, 10:30
''Ебати не е честно просто с какво тя го е заслужила?"Хахах, а ти с какво си го заслужила???
Оф леле как ме дразнят такива като теб, не е истина :-x


+1

iff
09-05-2008, 10:31
Мне това е типична реакция .. да и завиждаш за готиното момче .. :)
Просто не тряа да се впрягаш ако не искаш да си развалиш приятелството с нея .. :?
Хора тя не е гадна , по-скоро я е подвело привличането към този момък ..
Успокой се , щом си имаш друг приятел не мисли за това и всичко ще се оправи ..
И пак казвам според мен не си гадна .. ! :) Според мен де .. всички други мислят обратното ..
Е Успех .. Чао :)

Luda_do_poluda
09-05-2008, 10:40
http://vbox7.com/play:f5f39848
http://vbox7.com/play:cb396fdf


Тази твоя реакция е присъща за злобните и завистливи хора ,които не могат да изградят нещо свое и за това се опитват да развалят и чуждото ... ( око за 2 ,зъб за чене .... )

splendour
09-05-2008, 10:47
6to ne si go zasly6ila ti a tq li???? mi pro4eti si posta i 6e se seti6.ti ne si best fr mr4ta qvno,a 1 zlobno 4ove4e :?

f1st14ka
09-05-2008, 10:48
Оф и аз имах таква "приятелка" като теб даже беше по-лоша накара ме да се чуствам виновна че съм намерила идеалното момче... :(

0riginalSin
09-05-2008, 11:13
завист, завист, злоба...

Qnchety
09-05-2008, 11:19
Била гадна... Е хубу де. Тя кво е виновна, че така чуства сичко - да се замозалъгва ли? Все едно да мрази силно някой, ама да си вика "Неее аз не го мразя, аз много го харесвам" :?

Inaaaaaaaa
09-05-2008, 11:37
И значи ти като не си го намерила,и та трябва да е като теб.
Глупаво.

krisiiiiito
09-05-2008, 11:59
е нали ти е приятелка?нали си имаш момче?.. и как да не си го е заслужила ... ти кво искаш само ти да си щастливаа на тоя свят ли ? .. и би трябвало да се радваш за прителката си,а не да пускаш тъпи теми в които да изливаш злобата си :?

havajskite ga6ti
09-05-2008, 12:25
Хора мс за коментарите осъзнах че постъпвам тъпо просто тогава имах гадни дни...радвам се за нея пък и имам си момче което е прекрасно..сори ако съм ви отнела от времето...

Luda_do_poluda
09-05-2008, 12:28
Не бе ... тъпо е ..... Типично курвенски маниер ............ :smt021

Iv4eTy
09-05-2008, 14:16
Не се убиждай ама си бахти злобното същесвто - при положение че си имаш приятел защо гледаш в паниците на другите?! Какво лошо има че си е намерила човек, с който да се разбира?! Ти си ебати приятелката честно :-x

ElisaDay
09-05-2008, 14:35
Тъпо е да мислиш така :wink:

sladur4etyYy
09-05-2008, 15:21
завистлива си, виж ако си нямаше мом4е, по бих си обяснила постъпката ти, все пак когато някой има нещо, което ние мн силно искаме, но все не откриваме, няма как да не ни стане поне малко гадно. ама ти си имаш мом4е, харесваш го, харесва те, защо тогава й завиждаш?! :-o

havajskite ga6ti
09-05-2008, 19:54
НЕКА ВИ ОБЯСНЯ НЯКОЛКО НЕЩА !
1.Нямам гадже с момчето тепърва ще се виждаме,но се едно
2.Изобщо не и завиждам просто ми е гадно,защото не е честно един да се бори за момчето дет харесва да пита за него къде ли не накрая след
вече безкрайно търсене да намери как да се свърже с момчето и тн и тн а друг просто да иде в парка и да го заговори идеалното момче...сичко едва ли не да ти се поднесе на тепсия!!! Освен това се опасявам че заради него ще се възгордее и ще пренебрегне нас-приятелите й...а ако ще си говорим за гадно поведения тя обиждаше момчето дет харесвам с реплика като ''Кат го вида ми се драйфа" или ''Абе прелича на шибан лигав гей-жена"...Но аз и простох и не и се сърдех...еми това е надявам се сега да добиете представа за нещата.

AFT
09-05-2008, 19:58
Като за начало свикни с мисълта, че не си повече от другите и не заслужаваш повече от тях. Или накратко - ПОРАСНИ!

xXxScreamxXx
09-05-2008, 19:59
Мале, как мразя хора като теб.. :?

И аз ги мразя и мн мн мн се нервя кат се сетя 4е имах една ''приятелка'' като теб :?

И да наистиан си гадна ... и дано моми4ето по скоро да се осъзнае и да си намери нова приятелка . която няма да мисли ''тя с какво го заслужи'' ......... :? :x

Си4ко е опряло до късмета .. той я е заговорил и тфа е .. примири се !!!

Slave4You
09-05-2008, 20:08
Ми по принцип нямам навика да споря по форуми, но сега ще изразя мнение :Р Според мен не си гадна, всеки се е чувствал поне малко по този начин в определен момент.. Особено когато нещата на вървят честно за него. Наистина не е честно на някои да им върви суперски много, а други да се тровят с проблеми. Това, че тя изказа как се чувства във форума, не означава, че е по-гадна от другите, дето не го казват;) Та според мен това, че ти е гадно, не те прави гадна, докато не направиш нещо лошо относно това.. което се надявам да не стане :Р Абе говоря глупости :D

SuNsEt
09-05-2008, 20:16
Не,не си гадна. :wink: Нормално е.Но виж...И при теб някой ден ще дойде момчето на мечтите ти.Точно когато най-малко очакваш.И при твоята приятелка е станало така.Е,може пък след време да разбере,че той не е това,за което тя го е мислела.Човек никога не знае.Ти си гледай напред,всичко е наред. :P

Isabelle
09-05-2008, 21:40
Според мен не си гадна защото ти нямаш намерение да тръгваш с него или нещо такова.. а просто завиждаш.Не й казвайте че е гадна зависта е чувство!!

dimanushka
09-05-2008, 22:18
to4no tova glas4e kakto kazva6 ti.... 4e to4no to me kara da mislq 4e ti ne si i nikakva priqtelka.... "s kakvo go bila zaslujila?!!?" ami izvinqvai mnogo ama ti ne se li radva6 za svoite blizki kogato im se slu4i ne6to hubavo i ne ti li stava gadno kogato im se slu4i ne6to lo6o? 6toto po tvoqta logika ako tq se razbolee ti 6te se radva6..... dumi nqmam.. i tova posle mi bilo priqtelka na koqto az 6te spodelqm li4ni ne6ta , 6te iskam suvet i 6te se vodq s neq dokato tq zad gurba mi si kazva.... "s akkvo si zaslujila da si 6tastliva?"..... da gadna si!!!!!

Marianella
09-05-2008, 22:21
Завист , много грозно наистина . 8)

sladur4etyYy
09-05-2008, 22:23
2.Изобщо не и завиждам просто ми е гадно,защото не е честно един да се бори за момчето дет харесва да пита за него къде ли не накрая след
вече безкрайно търсене да намери как да се свърже с момчето и тн и тн а друг просто да иде в парка и да го заговори идеалното момче...сичко едва ли не да ти се поднесе на тепсия!!!

що да не е 4естно? секи с късмета си ...

nasi141
09-06-2008, 10:09
и аз не мога да трая такива хора като теб.по точно си много злобна и не си и истинска приятелка.аз бих посъветвала твойта приятелка да те разкара и да не се занимава с теб. :x :-x

kuklichka_bg
09-06-2008, 12:52
Така вчера се обаждам на най-добрата ми френдка и тя ми се похвалва,че в парка срещнала момче колкото нея той я заговорир и тя разбрала че харесва почти сичко което и тя и си говорели чудно.Не стига това ами момчето изглежда по начим който е един вид един от идеалите ми за вид..и утре пак ще се видят в парка понеже там разхождат кучетата си...Наистина се радвам за нея но нещо в мен ме човърка и ме кара да се ядосвам...цял живот търся човек с който да имаме сходни интереси и виждания абе изобщо човека за мен...а сега кво? за един ден на нея всичко и се нарежда...не се оплаквам защото има момче което харесвам и то ме харесва,ще се виждаме другата седмица и тн....но все пак едно гласче ми казва...''Ебати не е честно просто с какво тя го е заслужила?"

kolkot zavist i tui za "nai-dobrata ti fr" vmesto da se radvash za neq ti..... ZAVISTTTTT

gabi_94
09-06-2008, 14:22
надушвам зависта 8-) стига недей така, не злорадствай, имала е късмет, един ден и ти ще срещнеш човек със сходен характер, не се впрягай

porky
09-06-2008, 14:38
Ми по принцип нямам навика да споря по форуми, но сега ще изразя мнение :Р Според мен не си гадна, всеки се е чувствал поне малко по този начин в определен момент.. Особено когато нещата на вървят честно за него. Наистина не е честно на някои да им върви суперски много, а други да се тровят с проблеми. Това, че тя изказа как се чувства във форума, не означава, че е по-гадна от другите, дето не го казват;) Та според мен това, че ти е гадно, не те прави гадна, докато не направиш нещо лошо относно това.. което се надявам да не стане :Р Абе говоря глупости :D


Точно това и аз щях да напиша :-D Залагам си акъла на бас че почти всички дето са писали мнения от рода на "Да, гадна си" са имали същото чувство. :P
Не, не си гадна. Щом ти самата се питаш, това говори много :)
Една тайна: И аз съм се чувствала така :D

SuNsEt
09-06-2008, 15:13
Завист , много грозно наистина . 8) Но е нормално.