PDA

View Full Version : Имам страх от отхвърляне.



preichetoy
09-06-2008, 22:51
Явно е породен от ниското ми самочувствие. Винаги ме е страх да направя първата крачка и втората, и третата... Накрая провалям всичко, само защото давам грешни сигнали и момчетата си мисля, че не ги харесвам. Някакви съвети?

MP
09-06-2008, 22:53
Промени сигналите :-)

ReBEELdE
09-06-2008, 22:56
Ne si samo ti i az sam taka pri men ne samo4uvstvieto kolkoto gordosta ....

make_you_mine
09-06-2008, 22:56
Явно е породен от ниското ми самочувствие. Винаги ме е страх да направя първата крачка и втората, и третата... Накрая провалям всичко, само защото давам грешни сигнали и момчетата си мисля, че не ги харесвам. Някакви съвети?
Ех,ами просто се отпусни и да не ти пука,прави си и 1вата крачка,и нататък-в крайна сметка,ако не опиташ,няма да знаеш какво си можела да имаш,а като гледам има достатъчно момичета,дето да не им липсва смелост...не бъди страхливка,а прави,каквото си намериш за добре,като си харесаш някого,давай директно,пък квото излезе.. :-)

Sladyranka14
09-06-2008, 22:57
Явно е породен от ниското ми самочувствие. Винаги ме е страх да направя първата крачка и втората, и третата... Накрая провалям всичко, само защото давам грешни сигнали и момчетата си мисля, че не ги харесвам. Някакви съвети?
Ех,ами просто се отпусни и да не ти пука,прави си и 1вата крачка,и нататък-в крайна сметка,ако не опиташ,няма да знаеш какво си можела да имаш,а като гледам има достатъчно момичета,дето да не им липсва смелост...не бъди страхливка,а прави,каквото си намериш за добре,като си харесаш някого,давай директно,пък квото излезе.. :-) +1

never backdown`
09-06-2008, 22:57
Промени сигналите :-)

suitable
09-06-2008, 22:58
Не разбирам какви отговори търсиш след като сам си отговаряш на въпроса и дори мога да кажа, че проблема ти е решен - ниското самочувствие води до подобни истории.. живей си живота и гледай нагоре, но гледай да не литнеш нависоко..

preichetoy
09-06-2008, 22:59
При мен проблемът е, че супер много се притеснявам какво ще стане ако ме отхвърли, прекалено много ще се срамувам. Егото ми ще бъде наранено. Може би наистина е по-скоро гордост.

make_you_mine
09-06-2008, 23:00
При мен проблемът е, че супер много се притеснявам какво ще стане ако ме отхвърли, прекалено много ще се срамувам. Егото ми ще бъде наранено. Може би наистина е по-скоро гордост.
Еми чудо голямо. И да те отхвърли. Не е единствения.

zaraaa
09-06-2008, 23:00
Ne si samo ti i az sam taka pri men ne samo4uvstvieto kolkoto gordosta ....

Друг път гордостта, вас май ви е страх да сгрешите, както казах промени сигналите, дръж се естествено, щом момчето те е харесало, ткава каквато си, няма никакъв проблем :)

Blab
09-06-2008, 23:01
Коя зодия си? (В момента разглеждам астрологически сайтове - б.а.)

ReBEELdE
09-06-2008, 23:04
Ne si samo ti i az sam taka pri men ne samo4uvstvieto kolkoto gordosta ....

Друг път гордостта, вас май ви е страх да сгрешите, както казах промени сигналите, дръж се естествено, щом момчето те е харесало, ткава каквато си, няма никакъв проблем :)


zare 6te ima 6amari :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

preichetoy
09-06-2008, 23:06
Коя зодия си? (В момента разглеждам астрологически сайтове - б.а.) Дева съм.

zaraaa
09-06-2008, 23:08
Ne si samo ti i az sam taka pri men ne samo4uvstvieto kolkoto gordosta ....

Друг път гордостта, вас май ви е страх да сгрешите, както казах промени сигналите, дръж се естествено, щом момчето те е харесало, ткава каквато си, няма никакъв проблем :)


zare 6te ima 6amari :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

:D :D :D :D така е, познавам те, много добре, като петте си пръсти на ръката, не ми говори ти на мене тия и не ми излизай с ГОРДОСТ! Като искаш и психологически портрет ще ти напря....Айде със здраве, че оспамихме темата 8-) 8-) 8-) Дай по skype 8-) 8-)

MP
09-06-2008, 23:09
Мога само да ти кажа,че момчетата не отхвърлят толкова лесно,ако се лепне нещо и ако не е грозно, (демек,ако е хубаво според средностатистическите стандарти(което включва и коефицент на интелегентност) )е добро дошло 8)

preichetoy
09-06-2008, 23:15
Не съм много убедена, че момчетата харесват умни момичета... :?

MP
09-06-2008, 23:18
Може би именно пободни убеждения те докараха до такъв страх от отхвърляне.Трябва някой ясно да ти каже,че момчетата (е не всички) се притесняват поне колкото момичетата,ако не и повече и ,че никой няма да те отхвърли,ако не те мрази примерно,за повечето това е нов шанс,ще се изкефат на възможността ако ги кефиш външно,ще те опознаят и така,но няма толкова лесно да те отхвърлят.И да,трябва да сте умни,не тъпи като бъчви.

Blab
09-06-2008, 23:19
Значи имаш силен асцендент. Не е присъщо за девите.

Не че ще те успокои, но гледай при мен как е:
Общувам без задръжки, но когато някой ми харесва се отдалечавам или пък го нападам при всеки контакт. Ако, все пак, той прояви интерес и е достатъчно силен/инат/глупав да го сподели и да го показва доооста дълго време, тогава го заливам с цялата си обич... На някои им идва в повече. Бля, бля... среднощни приказки...

Обикни себе си! Малка си още, ще има да порастваш, да се опознаваш в детайли, да се променяш...

258
09-06-2008, 23:19
Аз никога не показвам на едно момче,че го харесвам...незнам защо :?

preichetoy
09-06-2008, 23:25
Не че ще те успокои, но гледай при мен как е:
Общувам без задръжки, но когато някой ми харесва се отдалечавам или пък го нападам при всеки контакт. Ако, все пак, той прояви интерес и е достатъчно силен/инат/глупав да го сподели и да го показва доооста дълго време, тогава го заливам с цялата си обич... На някои им идва в повече. Бля, бля... среднощни приказки...

Същата ситуация...

zaraaa
09-06-2008, 23:32
Може би именно пободни убеждения те докараха до такъв страх от отхвърляне.Трябва някой ясно да ти каже,че момчетата (е не всички) се притесняват поне колкото момичетата,ако не и повече и ,че никой няма да те отхвърли,ако не те мрази примерно,за повечето това е нов шанс,ще се изкефат на възможността ако ги кефиш външно,ще те опознаят и така,но няма толкова лесно да те отхвърлят.И да,трябва да сте умни,не тъпи като бъчви.

+100 и аз така мисля, нищо, че съм момиче :P

preichetoy
09-06-2008, 23:35
МР, ти момиче или момче си?

Blab
09-06-2008, 23:37
Нямам отговора, който търсиш, съжалявам.

[Оф, гледам Гърлс,Интеръптед ... не може ли в събота вечер да пуснат нещо леко?! форгет ол йоър трабълс, форгет ол йоур кеърс енг гоу даунтаун... ля ля ля ля... може би съм луда... а нормални дали са останали... ю'ър гона би олрайт]

Основният проблем на хората е, че сами не познават себе си, не знаят какво искат... мислят си, че знаят, но все грешат в преценката си.
Липсва ти обич, нали? Казват, че като се научиш да даваш, получаваш. Е, не е баш така. Тоя форум ме побърква. Колко безмозъчно тъпо е да харесаш(по-силна дума, която няма да напиша) човек от форум? Човек, който те напада. Който ти обещава света и след малко си го взима. Който в стремежа си да се откие, да докопа щастието, завлича теб надолу в дупката, тъкмо когато си готова да летиш...

Оф, извинявам се, не целя да превръщам темата ти в моя. Просто късният час си казва думата, не мога да спя, защото не ми се сънува, продължавам да си пиша глупостите:Д Простено да ми е:Д

preichetoy
09-06-2008, 23:42
Харесва ми това, което пишеш, но не разбрах нищо.. Тоест разбрах смисъла, но не разбрах връзката. :D

cherinka
09-06-2008, 23:43
Трябва ти нещо, с което да си дигнеш самочувствието.
като излизаш се напоконти повечко и прави по еди си кви движения, за да може да те забелязват повече момчетията. И така лека полека нещата мое си дойдат на местото.

Другия, по-трудния вариант е да започнеш да мислиш по-оптимистично и да престанеш да си втълпяваш в главата, че може да стане и най-лошото.

То както и да го гледаш дори и да си най-яката пичка, винаги ще се намери някой който да те отхфърли.
Нема смисъл си живееш такъв живота.
Мисли по-трезво исе наслаждавай на всеки момент.
Оф, не знам.
То, всъщност, това не става лесно, нито се надявай да стане скоро.
Просто след време ще виждаш и чувстваш нещата по коренно различен начин от сега.
Тъпото е, че тая тема сеа ще я има 2-3 дена, всички ще ти кажат всевъзможни неща и след седмица няма и да помниш кой какво ти е казал, за това сега се остави така, пък след време няма да те е толкова страх от тва 'отхфърляне"

preichetoy
09-07-2008, 00:15
Чери, много благодаря.

Lysit0
09-07-2008, 05:02
Това е само до психиката.Ако ти не се харесваш,естествено,че и хората няма да те харесват.Дигни си самочувстието,гримирай се,купи си наякоя нова друшка или убувки.Може и някоя нова прическа....Бъди уверена в себе си.Не показвай страх и някой път се опитай да направиш първата стъпка ,за всичко си има първи път ;)

HardlyAwakened
09-07-2008, 06:56
Бъди нормална, какво сложно има .. :-o

Vilsy
09-07-2008, 07:15
I pri men e taka

BaiToq
09-07-2008, 07:35
Всеки е имал такъв страх отначало.
Трябва да си кажеш-какво толкова?
Кое в живота е важното?
Това,че някаква кифла ще ме
отреже фатално ли е?
Пък и като се пробваш,
трупаш опит,зареждаш се с емоции.

preichetoy
09-07-2008, 10:58
Всеки е имал такъв страх отначало.
Трябва да си кажеш-какво толкова?
Кое в живота е важното?
Това,че някаква кифла ще ме
отреже фатално ли е?
Пък и като се пробваш,
трупаш опит,зареждаш се с емоции.

Момиче съм, но мерси, въпреки това.

Jigsaw Dynamite
09-07-2008, 11:00
И аз щях да имам такъв страх, ако бях Грозна Дебелана като теб

preichetoy
09-07-2008, 11:03
:razz: :razz: :razz: Как стигна до извода, че съм такава. И кое те кара да мислиш, че няма кой да ме хареса, дори и да съм такава... Както казах, тези момчета от които ме е страх са проявили някаква симпатия към мен... но защо ли въобще ти се обяснявам... :-o

malko_kalpazan4e
09-07-2008, 18:14
че то понякога ако ти не направиш първата стъпка може и нищо да не стане. Атакувай и се не бой :D :D :D

jillyybonkyy
09-07-2008, 18:57
кат виждаш че има интерес към теб .. отиваш при него и го целуваш 8) и вичко ше е супер :D :D 8-)

Boyd
09-07-2008, 19:01
Явно е породен от ниското ми самочувствие. Винаги ме е страх да направя първата крачка и втората, и третата... Накрая провалям всичко, само защото давам грешни сигнали и момчетата си мисля, че не ги харесвам. Някакви съвети?

И аз съм същия. Разликата ни явно е, че когато видя, че си заслужава - действам. Иначе не..

Съвета ми е да се отпуснеш и да не мислиш за това какво си мислят другите или как изглеждаш отстрани..