PDA

View Full Version : Какво е любовтта????



kukavshtica
09-09-2008, 18:23
знам колко тъпо звучи това обаче...е да...малко съм объркана може би с право може би не. Работата е там че се запознах с едно момче...в чата. Писахме си повече от половин година и с две думи се харесахме. Е да, знаех колко кофти ще е да кажа пък дори и да си помисля че бих могла да съм влюбена в него...все пак това е интернет не реалният живо...та, решихме да сме само приятели поне докато се видим на живо. Видяхме се...тои каза че сам му допаднала...след още месец каза че ме обича. Попита ме аз какво чувствам...и тук идва проблема НЕ ЗНАМ!! Пречките са много... 1. той живее много далече=>рядко можем да се виждаме...2.е знам че ако наистина го обичам не би трябвало да има значение обаче :oops: ...той е по нисък от мен...и тук идва наи сериозната причина...това е само чат все пак...е не знам...пък и никога не съм била влюбена така че не мога да знам какво значи това...



Нарушена т.1
moderated by oth_fenka

cMon
09-09-2008, 18:29
охх...... поредната объркана тема... има си раздел - Любов.......

Love0nlyMyself
09-09-2008, 20:05
охх...... поредната объркана тема... има си раздел - Любов.......

f1st14ka
09-09-2008, 20:06
охх...... поредната объркана тема... има си раздел - Любов.......

+1

psychopath
09-09-2008, 20:07
квото и да е...питай другите :D

punkrock
09-09-2008, 20:49
Щом не знаеш, значи не го обичаш, следователно спри да му пишеш преди нещата да са станали по-сериозни и ... Мда

sextazy_baby
09-09-2008, 21:08
Заеби го тоя

Whyniser
09-09-2008, 21:30
-Искаш ли да ти кажа какво е любов?
-Няма пък.Да те фане Яд :D

MP
09-09-2008, 21:33
Любовта е химия и има научно обяснение :-o

Crazytu
09-09-2008, 21:35
Ако беше влюбена в него въобще нямаше да ти пука,че живеел далеч или че бил по-нисък.

anichkaaaa
09-09-2008, 22:09
Ако беше влюбена в него въобще нямаше да ти пука,че живеел далеч или че бил по-нисък.

+1

i_hate_you_but_i_love_you
09-09-2008, 22:14
Това са само симпатии! Определено не си влюбена!

kalel211
09-10-2008, 09:09
hmm..lubovta e chuvstvo koeto nemoje da se opishe s dumi..lubovta se chuvstva!!!Pochuvstvai q sus surceto si!

miss_asi
09-10-2008, 09:12
Веднъж почувстваш ли любовта ще разбереш какво е! :P При всеки е различно.

VeRy ImPoRtAnT PrInCeSs
09-10-2008, 09:18
Има любов поне според мен.. :grin:

exclusive__16
09-10-2008, 09:46
Любовта е една шибана кучка...една отрова.Секса му е майката мани я тази любов...



++++++++++++++++1 8-) 8-) 8-) 8-) :D

InnchetO
09-10-2008, 09:49
пха .. любовтаа .. е един голяяяяяям .. SHIT :?

Lysit0
09-10-2008, 09:51
Любовта е най- чистото чувство,просто трябва да се почувства,то неможе да се опише с думи.Послушай сърцето си,и действай както то намери за добре.

LaDy_DaQnA
09-10-2008, 10:00
що кълнете момичето бе... мила не се влюбвай мнг ще сгрешиш :-o

zizita_88
09-10-2008, 10:41
няма любов! или поне не за всеки има любов само някои са късметлии ко да праиш лоша работа хаха :)

boleznena_lubov
09-10-2008, 23:45
ne se vlubvai naistina 6te zgre6i6 ... ti se vlubva6 toi nakraq gubi interes i taka ... rqdko sa svesnite ...

anichkaaaa
09-10-2008, 23:47
абеее оставете момичето да са влюбва бе :D въпроса е да намери подходящия човек .. което не винаги е лесно :? :?

boleznena_lubov
09-10-2008, 23:52
:D da se vlubi vednuj da vidi kfo e gadno i da ne iska pove4e ... az napr ne iskam ve4e ;dd ne e za men

anichkaaaa
09-10-2008, 23:53
:D da se vlubi vednuj da vidi kfo e gadno i da ne iska pove4e ... az napr ne iskam ve4e ;dd ne e za men

всичко опира до човека , в който си се влюбила ;)

boleznena_lubov
09-10-2008, 23:56
taka e ... no vse s ne6to 6te te narani i otblusne ot teb ... nqa idealen ... i zatova smqtam 4e e po-dobre da ne se vlubva a da si gleda jivota ... ima vreme za vs

DimovB
09-11-2008, 05:54
еее, браво бе щом сте издържали половин година само с чат и все пак сте се видели... това хич не е малко

Whyniser
09-11-2008, 07:55
:D da se vlubi vednuj da vidi kfo e gadno i da ne iska pove4e ... az napr ne iskam ve4e ;dd ne e za men

всичко опира до човека , в който си се влюбила ;)
То така ама и при двамата трябва да има сиво вещество в главите.Иначе сами ще се наранят.Ии колко съм бил мъдър 8-)

kukavshtica
09-11-2008, 08:20
то тва много хубаво ама аз съм на 17...а пък никога не съм била влюбена...да си живея живота ли? Ама ако продължавам тaка никога няма и да се влюбя :-o и то точно това ми беше и мисълтта, може би просто не знам какво значи любов и за това не мога да разбера когато тя идва... :oops:

nicolepcd
09-11-2008, 08:59
:-o :-o :-o Знам ли? :-o :-o :-o

Crazytu
09-11-2008, 09:02
то тва много хубаво ама аз съм на 17...а пък никога не съм била влюбена...да си живеяв живота ли? Ама ако продължавам тъка никога няма и да се влюбя :-o и то точно това ми беше и мисълтта, може би просто не знам какво значи любов и за това не мога да разбера когато тя идва... :oops:

Ще разбереш,когато любовта дойде ... спкс :)

FlashMX
09-11-2008, 09:35
знам колко тъпо звучи това обаче...е да...малко съм объркана може би с право може би не. Работата е там че се запознах с едно момче...в чата. Писахме си повече от половин година и с две думи се харесахме. Е да, знаех колко кофти ще е да кажа пък дори и да си помисля че бих могла да съм влюбена в него...все пак това е интернет не реалният живо...та, решихме да сме само приятели поне докато се видим на живо. Видяхме се...тои каза че сам му допаднала...след още месец каза че ме обича. Попита ме аз какво чувствам...и тук идва проблема НЕ ЗНАМ!! Пречките са много... 1. той живее много далече=>рядко можем да се виждаме...2.е знам че ако наистина го обичам не би трябвало да има значение обаче :oops: ...той е по нисък от мен...и тук идва наи сериозната причина...това е само чат все пак...е не знам...пък и никога не съм била влюбена така че не мога да знам какво значи това...



Нарушена т.1
moderated by oth_fenka

:-)

InnchetO
09-11-2008, 10:52
всички казвате "не се влюбвай" добре де тя дали може да контролира това ? :? човек винаги се влюбва в неподходящ ..

Както бях казала и по-рано в темата - любовта е shit ..



Аз мога да кажа (дори и да не повярват някой) че съм много влюбчива .. влюбвала съм се 2 пъти .. на 14 години .. първия път тази така наречена любов траеше 3 години .. а втория 1 (и все още продължава) .. първия път бях малка .. но бях направо обсебена от това момче .. ставах с мисъл за него и лягах с мисъл за него .. за жалост обаче точното определение на това момче е "курвар" .. всеки ден го виждах с друга .. беше ми твърде "яко" .. а втория път ме .. така да се каже избави от първия .. там до някъде беше споделена тази любов .. за жалост обаче раделена от 10 000 километра .. и така .. въпреки неуспешните си опити искам пак да се влюбя .. (в друг а не в този който започвам да мразя само защото не е до мен) .. искам и ще искам докато един път всичко не е перфектно ..

fenkatakrisi952
09-11-2008, 11:15
Според мен не трябва много много да му се доверяваш.Повечето хора с които се запознаваш по скайп или някъде другаде,не са такита за каквито се представят.Ти сама каза,че интернет не е реалния живот.Успех :smt024 :-)

love'sux..
09-11-2008, 12:08
знам колко тъпо звучи това обаче...е да...малко съм объркана може би с право може би не. Работата е там че се запознах с едно момче...в чата. Писахме си повече от половин година и с две думи се харесахме. Е да, знаех колко кофти ще е да кажа пък дори и да си помисля че бих могла да съм влюбена в него...все пак това е интернет не реалният живо...та, решихме да сме само приятели поне докато се видим на живо. Видяхме се...тои каза че сам му допаднала...след още месец каза че ме обича. Попита ме аз какво чувствам...и тук идва проблема НЕ ЗНАМ!! Пречките са много... 1. той живее много далече=>рядко можем да се виждаме...2.е знам че ако наистина го обичам не би трябвало да има значение обаче :oops: ...той е по нисък от мен...и тук идва наи сериозната причина...това е само чат все пак...е не знам...пък и никога не съм била влюбена така че не мога да знам какво значи това...



Нарушена т.1
moderated by oth_fenka
mmmm az misla 4e shte po4uvstvash kogato se vlubish..povqrvai mi 8)

OCINKO
09-11-2008, 12:36
6tom ne go 4uvstva6 taka zna4i ne e lubov ne moje da se opi6e tova e s1stoqnie na duha ne na tqloto nqma kakvo da se obqsnqva 6te go poznae6 ne go kazvai ako ne go 4uvstva6 naistina :) :) :)

ImmortalForever
09-11-2008, 12:40
Любовта е съединение между два хуманоида, което лично аз не мога органически да понасям! :)

Tedi4ka
09-11-2008, 12:42
Ако може ще ти цитирам мисъл на Волтер :"Любовта е най-мощната от всички страсти, защото напада едновременно главата, сърцето и тялото"
Любовта е най-прекрасното чувство на света стига да умееш да намериш подходящия човек с който да я изживееш и най-важното да съумееш да я задържиш :wink:
И се извинявам че ще ползвам пак цитат от една мисъл на Шекспир но Истинската любов не може да говори, защото истинското чувство се изразява по-скоро с дела, отколкото с думи.
:)

Civilizationruller
09-11-2008, 12:49
Незнам какво е това любов но предполагам е да се чустваш превързан/а към не/я/го