PDA

View Full Version : Той ми разби сърцето



b0nb0n4et0
09-13-2008, 20:35
Здравейте на всички искам да ви споделя за моя приятел със който днес се скарахме и аз скъсах с него.Ходихме почти 6 месеца и друг път сме се карали,но този път не издържах на отношението му към мен :smt022
Причината да скъсам с него е че,като тръгнахме ми беше много приятно със него , но аз общувах със едно момче (само като приятели) и той започна да ми се сърди и каза,че ми е изгубил доверие :smt085 което мен много ме нарани.Също така ме накара да изтрия номерата на момчета от телефона ми :( постоянно ме проверява и доста често ми повтаряше отново и отново,че ми нямя доверие и аз постоянно му прощавах :smt087 Защото го обичам. :o
Но днес не издържаш пак започна да ме подозира,че го лъжа защото си бях оставила телефона дома да се зарежда,когато се прибирам (ходих до една фр и после до баба) гледам 6 пропуснати от него когато му се обаждам той ме пита къде съм била и пак ми повтори , че го лъжа и аз не издържах
Разсърдих му се и му казах вече да не ме търси защото не мога повече така :(
И отодеве ми се обади както винаги да иска прошка и ми каза , че е говорел с мойта фр и тя му обяснила, че него лъжа.След което той ми казва , че вече си е върнал доверието в мен и също така,че ме обича много :( А аз му казах след дъжд качулка.
Според вас правилно ли съм постъпила ? И дали да му простя :?

P.S. Моля на който не му харесва темата да не пише. И се извинявам ако темата ви се вижда дълга,но имам нужда да споделя с някого :?

aka6a_vamp
09-13-2008, 20:39
просто е ревнив и глупав...доверието не се губи и печели така лесно,както той го изкарва...

Lysit0
09-13-2008, 20:40
Според мен не е постъпил пpавилно.И трябва да го зарежеш.То това неговото е болестно състояние...и според мен не трябва да му простиш ,за да се научи,че неможе да те контролира/..не си му дъщеря.Пък и доверието не се губи така лесно.Момиче осъзнай се докато е време и го остави,той само си играе с теб и чувствата ти.

SunShinePearl
09-13-2008, 20:40
ми според мен правилно си постъпила няма смисъл да си с някой който ти няма доверие и чак на фр ти да звъни :?

nejnaDROGA
09-13-2008, 20:43
Само се замисли как може да ти е нямал доверие толкова време,да сте се карали не един път за това и сега изведнъж си връща доверието в теб (и то след като си го зарязала) ... Сори ама ме съмнява да си е върнал доверието в теб след като си го зарязала :? По скоро те лъже за да се оправите :o Нооо в крайна сметка ти си знаеш най-добре ... Според мен най-правилно ще е да си дадете малко време,да му кажеш да си помисли над историята с доверието,след няколко дена да се видите,да поговорите и да решите дали си струва да сте отново заедно :) Успех :-)

WithLove
09-13-2008, 20:45
Постъпила си правилно.
Ревността според мен е нещо,което си остава и не можеш да се отървеш от него.Вълкът коэината си мени,но нрава не.Той може и да се опита да промени отношението си,но рано или късно пак ще се стигне до същото.Пак ще има скандали,недоверие и т.н.
Моят съвет е да оставиш нещата така и да не му прощаваш эа пореден път.3ащото простиш ли веднъж-окей.Простиш ли пак-вече спокойно можеш да очакваш да ти се качат на главата.
А ти си прощавала много пъти..
Ако отново му простиш,той няма да се промени.Гарантирам ти.Може би ти е кофти,че сте се раэделили и е нормално,ако си го обичаш.3нам какво е да не можеш да си представиш да живееш беэ някого,но всичко эависи от теб.Ако энаеш,че така ще си по-спокойна,давай напред и да энаеш-всичко може да бъде преживяно.Времето СЪЩО помага.
Ако пък искаш да сте эаедно-энай,че това ще продължи и ако си готова-скачай.
Направи това,което ще те направи щастлива!
Не пропускай щастието си и помисли добре.
И нещо друго-радвай се,че имаш иэбор,а не ти пречат стотици километри например. :)

Crazytu
09-13-2008, 20:47
Само се замисли как може да ти е нямал доверие толкова време,да сте се карали не един път за това и сега изведнъж си връща доверието в теб (и то след като си го зарязала) ... Сори ама ме съмнява да си е върнал доверието в теб след като си го зарязала :? По скоро те лъже за да се оправите :o Нооо в крайна сметка ти си знаеш най-добре ... Според мен най-правилно ще е да си дадете малко време,да му кажеш да си помисли над историята с доверието,след няколко дена да се видите,да поговорите и да решите дали си струва да сте отново заедно :) Успех :-)

+1 :)

NeLLy_BaBy
09-13-2008, 20:49
Зависи от това колко ти го обичаш. По принцип не бива да сме с хора които ни задушават, но понякога една раздяла кара хората да се осъзнаят за някои неща. Ако мислиш че вашата връзка има смисъл , дай му един шанс, аз бих опитала, но ако това се повтори просто няма смисъл.
Преди да вземеш окончателно решение, не бързай, дайте си малко време за размисъл.

vilencetoo_
09-13-2008, 21:00
Правилно си постъпила .. може би така ще разбере,че наистина не е бил прав :) .. ако много го обичаш можеш да му дадеш още един шанс .. :roll:

zaraaa
09-13-2008, 21:09
Според мен всеки заслужава 2-ри шанс, човешко е да се греши - Божествено да се прощава :) Постъпила си правилно, като този път си показала характер и не си му се обеснявала за поред път :) Иска да се съберете - накарай го да чака малко. Човек, когато изгуби нещо, тогава осъзнава какво е означавало то за него! Кажи му, че искаш време да обмислиш нещата и наистина и така трябва да направиш де, дай си малко време и тогава реши, ако го обичаш и мислиш, че можете да опитате още веднъж - защо не :):):)

258
09-13-2008, 21:43
Аз как бих постъпила в такава ситуация ли? Сега ще ти кажа :)
Ако гаджето ми ми каже,че ми няма довери,ще му кажа,че не трябва да е с човек на който няма доверие и че аз нямам нужда от такъв ревнивко. 8) Но ако ми се извини както твоя приятел,ще му дам втори шанс,при условие,че при втора такава случка си хваща пътя.Тогава или ще престане с глупостите си или ще остане без приятелка. :)

(S) AINT
09-13-2008, 22:12
Знам че е гадно ! Преживявала съм го.
И да му простиш той пак ще продължи...дори и да ти казва че ще се промени

AFT
09-13-2008, 22:17
Правилно си постъпила! (дори не го прочетох)
Ся се сетих за нещо: She broke my heart. I broke her nose. xD Само че ся е обратното (надявам се о.О ).

soulfly
09-13-2008, 22:37
ако не си се сещала за него докато общуваш с това момче е нормално да му е гадно

Alabalaportokala
09-14-2008, 00:11
Изневери му и ти поне да има за какво да не ти вярва и нарича лъжкиня. Това ще му хареса :grin:

BaiToq
09-14-2008, 08:02
Здравейте на всички искам да ви споделя за моя приятел със който днес се скарахме и аз скъсах с него.Ходихме почти 6 месеца и друг път сме се карали,но този път не издържах на отношението му към мен :smt022
Причината да скъсам с него е че,като тръгнахме ми беше много приятно със него , но аз общувах със едно момче (само като приятели) и той започна да ми се сърди и каза,че ми е изгубил доверие :smt085 което мен много ме нарани.Също така ме накара да изтрия номерата на момчета от телефона ми :( постоянно ме проверява и доста често ми повтаряше отново и отново,че ми нямя доверие и аз постоянно му прощавах :smt087 Защото го обичам. :o
Но днес не издържаш пак започна да ме подозира,че го лъжа защото си бях оставила телефона дома да се зарежда,когато се прибирам (ходих до една фр и после до баба) гледам 6 пропуснати от него когато му се обаждам той ме пита къде съм била и пак ми повтори , че го лъжа и аз не издържах
Разсърдих му се и му казах вече да не ме търси защото не мога повече така :(
И отодеве ми се обади както винаги да иска прошка и ми каза , че е говорел с мойта фр и тя му обяснила, че него лъжа.След което той ми казва , че вече си е върнал доверието в мен и също така,че ме обича много :( А аз му казах след дъжд качулка.
Според вас правилно ли съм постъпила ? И дали да му простя :?

P.S. Моля на който не му харесва темата да не пише. И се извинявам ако темата ви се вижда дълга,но имам нужда да споделя с някого :?
Пак добре,че не те бие 8-)

darla
09-14-2008, 08:12
spored men si postupila mn pravilno,kato si se oturvala ot nego! Tova,4e si obvurzana s nqkoi ne ozna4ava,4e trqbva da prekrati6 otno6eniq s vsi4ki ostanali mom4eta-priqteli,zamisli se dali toi bi go napravil ako e na tvoe mqsto.Povedenieto mu e absolutno detinsko,avno vse o6te ne e osuznal,4e kolkoto pove4e ograni4ava6 edin 4ovek,tolkova pove4e go goni6 ot sebe si!Ne si zaslujava dori da se zamislq6 dali da se vurne6 pri nego,tova ne e lubov!

soul1199
09-14-2008, 08:16
postupila si pravilno,spored men,no,ako mn silno go obi4a6 moje6 da my prosti6,no my kuji,4e neponasq6 taka da ne ti vqrva,aide yspeh :)

mynichka
09-14-2008, 15:36
според мен ..това , че те подозира го прави ..защото много много те ОБИЧА :-D :grin:

HONDA
09-14-2008, 16:05
Ами той явно никога не ти е имал доверие. Дори да се сдобрите, той скоро пак ще започне да си мисли разни работи и да те изкарва виновна за какво ли не. Няма смисъл.

Viche
09-14-2008, 16:21
Правилно си постъпила,щом е толкова ревнив не смятам че трябва да продължавате...може да му дадеш втори шанс и ако пак ги прави тия глупости вече го отрежи

devil_feel_f
09-14-2008, 18:45
Постъпила си правилно.Все пак в една връзка не е важна само любовта межди партньорите, а и доверието.Диверието се печели трудно и се губи за секунди.Не бива да съжаляваш.От цялата ситуация губи само той!

ra4ence
09-14-2008, 20:16
Дай му шанс, но да знае,че при нова издънка е аут.

sasha_90
09-15-2008, 10:41
Правилно си постъпила като си прекратила връзката си с него.Той твърди,че ти има доверие,само защото вижда,че те е изгубил.А определено не иска.

MoHuTo
09-15-2008, 11:01
Правилно си постъпила. Доверието не се връща така бързо, както той ти казва. Това момче си играе с теб, не си залужава да му прощаваш, после ще ти се качи на главата и ще съжаляваш. А и освен това по думите ти съдя, че нямаш никаква лична свобода.. замисли се струва ли си? :o

mon4eto
09-15-2008, 11:41
Ti si preceni ako go obi4a6 naistina mnogo se vurni pri nego nakarai go da sujalqva 4e ti e nqmal doverie...6tom te revnuva tolkova zna4i mnogo te obi4a no prosto pri nqkoi hora e netarpimo kaji mu go ...

soulfly
09-19-2008, 21:27
askl;dsajkl;dsa

soulfly
09-19-2008, 21:28
izvinqqm sa

b0nb0n4et0
09-19-2008, 21:32
изневер му с мене
мобифон има и голф :-)

Изкушавам се ама не благодаря :D не си мой тип :D

bai_brother
09-19-2008, 21:41
Сладурче зарежи го тоя мухльо , такива като него под път и над път.
Просто повече не контактувай с него и толкова.
Когато един човек няма доверие в теб значи не те заслужава.

tarataika
09-19-2008, 21:45
Постъпила си правилно.
Ревността според мен е нещо,което си остава и не можеш да се отървеш от него.Вълкът коэината си мени,но нрава не.Той може и да се опита да промени отношението си,но рано или късно пак ще се стигне до същото.Пак ще има скандали,недоверие и т.н.
Моят съвет е да оставиш нещата така и да не му прощаваш эа пореден път.3ащото простиш ли веднъж-окей.Простиш ли пак-вече спокойно можеш да очакваш да ти се качат на главата.
А ти си прощавала много пъти..
Ако отново му простиш,той няма да се промени.Гарантирам ти.Може би ти е кофти,че сте се раэделили и е нормално,ако си го обичаш.3нам какво е да не можеш да си представиш да живееш беэ някого,но всичко эависи от теб.Ако энаеш,че така ще си по-спокойна,давай напред и да энаеш-всичко може да бъде преживяно.Времето СЪЩО помага.
Ако пък искаш да сте эаедно-энай,че това ще продължи и ако си готова-скачай.
Направи това,което ще те направи щастлива!
Не пропускай щастието си и помисли добре.
И нещо друго-радвай се,че имаш иэбор,а не ти пречат стотици километри например. :)

направо същото исках да кажа, ама ме изпревари

ThereIsNoWayOut
09-19-2008, 21:52
ако някога преди теб , на това момче са му изневерили или са го излъгали по някакъв начин е нормално да е толкова недоверчив ..

malko_kalpazan4e
09-20-2008, 05:15
не си сгрешила добре си направила че си го отрязала, така му се пада като е толкова ревнив и ако толкова го обичаш и искаш пак да сте заедно ще трябва много да го потормозиш докато му простиш, ако имаш това намерение

aka6a_vamp
09-20-2008, 08:03
аххх как ги мразя тея пиклиовци дето вече все едно сте женени и започват да те командват.Аз съм много свободолюбив човек и никой не може да ми се налага,ако пък пробва-ШУТА С ПЪЛНА СИЛА!една приятелка от класа ми гаджето й я води до даскало,взима я и и забранява да излиза където и да е,с когото и да е...чудя се на тоя тип моми4ета...а авторката за твое добро е да приключиш с него!

sm_95
09-20-2008, 18:35
spored men ako mnogo o obi4a6 moje6 da my prosti6 no za posleden p1t i samo ako go pradypredi6 4e ako pak ti spertne takava cnena togava krai s otnmo6eniqtavi obqsni my 4e ako te obi4a trqabva da ti vqrva i da sprte da te proverqva

tarataika
09-20-2008, 18:53
така гадно те разиграва, мисля, че трябва да поискаш една или две седмици време да помислиш, за да осмисли той какво губи, иначе, ако непрекъснато му прощаваш, къде ще му излезе края