PDA

View Full Version : "Той е лудо-влюбен в теб още"...



slun4ice_90
09-17-2008, 15:39
Здравейте, съфорумници!Тъй като знам,че има хора,които биха ми дали добър съвет се обръщам към вас...Вчера си говорех с един приятел и той ме попита как е едно момче,което не мога да понасям,но знам,че има чувства към мен и 2 год не се отказва да ми досажда то не бяха цветя и други глупости...Аз казах на въпросното момче,че не искам да съм с него до преди няколко месеца си имах серизен приятел...А той казва на приятеля ми,че е лудо влюбен в мен още... :shock: Казал е,че и няма да се откаже докато не бъда с него... :-x Как да му покажа,че не го понасям ненавиждам го и т.н...противен ми е...Много мразя по такъв начин някой да ми се натяга...Избягвам да го виждам,но се случва макар и по-рядко..обсебен ли е от мен??Вече не знам какво да правя с него...Очаквам съветите ви..
П.С.Тези,които смятат темата ми за тъпа да не пишат... :wink: :o

PeopleAlwaysLeave
09-17-2008, 15:46
Говорете като големи хора - казваш му, че нещата просто няма да се получат, че разбираш, че има чувства, но не можеш да направиш нищо по въпроса тъй като не те привлича и т.н. В крайна сметка рано или късно ще му се наложи да осъзнае, че хубост насила не става. Ако отново не се разбере от дума продължи да го избягваш и изобщо не контактувай с него. Ако не спре да ти дасажда крайният вариант е жалба в полицията 8-)

Pliok0019
09-17-2008, 15:50
Спри да му обръщаш абсолютно всякакво внимание -блокирай го от скайп, не го поглеждай като се разминавате по улицата...Нека се сдуха и да се откаже... Знай само, че всичко се връща. Внимавай някой път и с теб да не се държат гадно.

slun4ice_90
09-17-2008, 15:52
Говорете като големи хора - казваш му, че нещата просто няма да се получат, че разбираш, че има чувства, но не можеш да направиш нищо по въпроса тъй като не те привлича и т.н. В крайна сметка рано или късно ще му се наложи да осъзнае, че хубост насила не става. Ако отново не се разбере от дума продължи да го избягваш и изобщо не контактувай с него. Ако не спре да ти дасажда крайният вариант е жалба в полицията 8-) Говорили сме..ама нещо пак не се разбира...много е странен голяма лепка е просто... :o :?

slun4ice_90
09-17-2008, 15:55
Спри да му обръщаш абсолютно всякакво внимание -блокирай го от скайп, не го поглеждай като се разминавате по улицата...Нека се сдуха и да се откаже... Знай само, че всичко се връща. Внимавай някой път и с теб да не се държат гадно. Блокнах го в скайпа много ясно това беше първото,което направих...Ок,казах му открито,че не го харесвам може би не направих добре,но съм си такава... :? Може и малко грубо да съм се държала,но не го издържам това е... :x

Pliok0019
09-17-2008, 15:58
Спри да му обръщаш абсолютно всякакво внимание -блокирай го от скайп, не го поглеждай като се разминавате по улицата...Нека се сдуха и да се откаже... Знай само, че всичко се връща. Внимавай някой път и с теб да не се държат гадно. Блокнах го в скайпа много ясно това беше първото,което направих...Ок,казах му открито,че не го харесвам може би не направих добре,но съм си такава... :? Може и малко грубо да съм се държала,но не го издържам това е... :x
Да бе знам какво е. Нищо не съм казала. Просто не му обръщай внимание, не се занимавай.

slun4ice_90
09-17-2008, 15:59
Спри да му обръщаш абсолютно всякакво внимание -блокирай го от скайп, не го поглеждай като се разминавате по улицата...Нека се сдуха и да се откаже... Знай само, че всичко се връща. Внимавай някой път и с теб да не се държат гадно. Блокнах го в скайпа много ясно това беше първото,което направих...Ок,казах му открито,че не го харесвам може би не направих добре,но съм си такава... :? Може и малко грубо да съм се държала,но не го издържам това е... :x
Да бе знам какво е. Нищо не съм казала. Просто не му обръщай внимание, не се занимавай. Мис за съвета. :)

sasha_90
09-17-2008, 16:13
Вероятно,още има чувства към теб.Няма смисъл да го избягваш,само,защото ти неприятен.Просто му кажи в очите какво чувстваш и ако е достатъчно умен ще те остави намира.