PDA

View Full Version : Права ли бях ? :S



PeopleAlwaysLeave
09-21-2008, 16:23
Абе хора поболях се по бившият си приятел :( Скъсахме преди близо година, а аз все още го обичам. Тъпото е, че аз го скъсах...обаче не успях да го забравя. А още по-тъпото е,че той също не е безразличен към мене. Окакто сме разделени не сме спирали да си общуваме общо взето и винаги сме били по-близки от обичайното. В първите месеци ми беше много кофти ама си казвах "Нормално е. Все пък съм била с него 2 години. Ще го забравя" ама вече като станаха 9-10 месеца и чувствата ми все още са си същите взех да се притеснявам... Както и да го гледам от раздялата ни си мина една годинка, коеот никак не е малко, а аз все още мисля за този човек, все още го обичам и малко или много се надявам на чудо... През тая една година, както казах нон-стоп си контактувахме и аз правех и меко казано невъзможното, за да му се доказвам... Той се хвана там с една фльорца и оттогава сякаш си навих на пръста да му показвам, че съм по-добра от нея 0_o Е показах му. Скъса с нея обаче седи сам. И мен тва ме дразни. Дразни ме, защото е близък с мене ( става дума за целувки...дори ми каза, че ме обича все още и му липсвам страшно много) но щом заговорим за нещо по-сериозно като събиране и бяга. И не мога да разбера защо. Защо бяга след като прави и казва всичките тия неща ? Онази вечер се ядосах много, защото последните дни нещо хич не съм на кеф, някво сдухано ми е такова, а той дори не забелязва...Помолих го в Четвъртък вечерта да остане с мен, защото от Събота (демек от вчера) съм на лекции по цял ден, а от другата седмица и той почва лекции, и няма да имаме никакво време дори да си говорим... Той предпочете да си излезне с приятели. Страшно се ядосах и му дигнах скандал. Казах му, че ми е писнало да ме мотае, че само овърта и бяга, а аз искам да си взема живота в ръце, защото през тая езна година всичко се въртеше само около него и просто исках да ми каже заслужавали ли си е и изобщо има ли някакви сериозни намерения. А той моля ви се ми се развика "Ми хуу щом те мотая - нямам никви намерения към тебе, ае хващай си живота в ръце като толкова искаш" :shock: И ме изкара мене виновна, защото съм го била притискала. Права ли съм да се държа така с него при положение, че той бяга всеки път щом поискам да се изяснят нещата ? Мен наистина ми писна само да тъпчам на едно място, но го обичам и просто не мога да го забравя. Пробвах с друг, пробвах да не му говоря, пробвах всичко - просто не става... Знам, че не сте врачки да гадаете, но вашето мнение искам да чуя - защо според вас ми казва, че ме обича, че му липсвам, целува ме и след това бяга ? И защо ме изкара мене виновна, понеже му казах да спре да ме мотае.... :x :-# :smt090 :smt022

xXxScreamxXx
09-21-2008, 16:36
"Ми хуу щом те мотая - нямам никви намерения към тебе, ае хващай си живота в ръце като толкова искаш" .. според мен го е казал защот се е ядосал/издразнил от реакцията ти ...
Щом те оби4а..целува и т.н. ... искаш да сте заедно и той сигурно го иска ... защо го е страх ли ?! може би просто мисли че пак ще го зарежеш след известно време и не би искал да си го причини :?

shokoladka_
09-21-2008, 16:36
Мила това момче не те заслужава...сигорна съм че след извесно време ще се осъзнае и ще разбере колко много му липсваш...а сега горе главата... ;) :) :P :P :P

ANTIHUMAN
09-21-2008, 16:38
Явно не иска да сте нищо повече от приятели.Страх го е отново да не го зарежеш!Еми свиквай ,квото било ,било е вече не е ! :)

soul1199
09-21-2008, 16:41
Мила това момче не те заслужава...сигорна съм че след извесно време ще се осъзнае и ще разбере колко много му липсваш...а сега горе главата... ;) :) :P :P :P+1 ostai ne6ata taka za sega

PeopleAlwaysLeave
09-21-2008, 16:47
Еми като не иска нищо повече от пирятелство що ме целува ? Що ми вика, че му липсвам и че ме обича ? :)

" az moga da ti kaja 4e te obi4a za6toto vijdam kak govori za teb i kak reagira kato ti 4ue imeto ! " - това са думи на една приятелка, с която разговарях 10-тина минутки след като се скарах с него, а тя първо ми каза "ох спрете да ми се оплаквате и двамата"... следователно й се е обадил преди мен... А колкото до мнението на чаровната - ами аз искам да ми каже какъв е проблема и от какво го е страх, дори да е от това, че мога пак да го скъсам - просто да го каже, а не да бяга и да се измъква като ме обвинява мене, че съм го била притискала...

shokoladka_
09-21-2008, 16:53
Може да не е готов отново за такава връзка или да го е страх да тръгнете защото може пак да го зарежеш...или пък да те накара да страдаш както той когато си го зарязала...

xXxScreamxXx
09-21-2008, 17:01
Ми според мен не иска да покаже този свой страх пред теб..
нали разбираш .. трябва да ''държи'' визията на мъжкар пред теб ...
Де да знам и аз .. сложна ви е връзката наистина

PeopleAlwaysLeave
09-21-2008, 17:10
То няма връзка :lol: Нали това казвам, че като намекна нещо и все отбягва темата или казва, че е притискан... Добре, а аз какво мога да направя в този случай ? Ето ся от онази вечер не говори изобщо и се е надул яко... Има ли какво да направя аз ?

xXxScreamxXx
09-21-2008, 17:15
Офф... нз нз ...
сложно стана ... ако има на4ин си поговорете на 4 очи :)

PeopleAlwaysLeave
09-21-2008, 18:21
Там е проблема, че няма как точно сега да си поговорим на 4 очи - аз съм на лекции цял ден, а вечерно време той не си стои много много вкъщи... + това сега явно ми е сърдит...щото не ми се обажда, а преди това го правеше... :? Не знам, донякъде може и да не съм права и да съм прекалила малко с някои думи, но пък и той не е правм, защото мина 1 година, а той все още чака нещо...какво чака и той не знае :( Колкото и пъти да подхвана темата - той все казва " ми не знам объркан съм " ... а в крайна сметка времето си минава и той все продължава да си е объркан, да не знае какво да прави и да иска време... Много ми е кофти, щото имам и други простотии на главата, а тва с него някак си ми тежи и ме тормози психически :?

Prophecy
09-21-2008, 18:38
Може би тои те е забравил и те чуства вече като фр само :-o

xXxScreamxXx
09-21-2008, 18:42
Може би тои те е забравил и те чуства вече като фр само :-o

не 4етеш ли 4е я е целувал бе ?!

По темата : още нз колко време му трябва но не можеш и цял живот да го 4акаш ...
щом не ти се обажда .. направи го ти .. все пак някой трябва да предприеме нещо :)

PeopleAlwaysLeave
09-21-2008, 18:49
Може би тои те е забравил и те чуства вече като фр само :-o

не 4етеш ли 4е я е целувал бе ?!

По темата : още нз колко време му трябва но не можеш и цял живот да го 4акаш ...
щом не ти се обажда .. направи го ти .. все пак някой трябва да предприеме нещо :)

Сигурна съм, че няма да ми вдигне иначе до сега 300 пъти да съм звъннала :( Просто той е много странна птица...има моменти, в които е така за няколко дни нито ме търси, нито нищо и в един момент се обажда и се държи сякаш нищо не е ставало :-o А аз му писах смс, че трябва да поговорим и че тези дни наистина ми е много шибано и не мога да издържа и той да ми се прави обаче нищо не ми върна като отговор :? Въпросното момиче, чиито думи цитирах му е братовчедка и си поддържахме добри отношения, даже в последните месеци доста се бяхме сприятелили, но сега и тя не ми говори... Два поредни дни и пиша в скайпа, но не ми отговаря нищо и не знам защо, но си мисля, че той има пръст в тая работа :) Абе за сега няма повече да го търся поне още 1-2 дни, ако до тогава не ме е потърсил и не сми говорили ще търся други начини или ще му звънна макар че ако е сърдит вероятността да ми вдигне е почти нулева :?

BaiToq
09-21-2008, 19:08
Много лилаво,сигурно
е романтично :-D :grin:

PeopleAlwaysLeave
09-21-2008, 19:10
Много лилаво,сигурно
е романтично :-D :grin:

Ай дай съвет ве 8-) Ти ги даваш такива...много хубави 8-) :lol:

BaiToq
09-22-2008, 06:02
Много лилаво,сигурно
е романтично :-D :grin:

Ай дай съвет ве 8-) Ти ги даваш такива...много хубави 8-) :lol:
Ситуацията ви е доста сложна.
Мисля,че него го е страх да не го
нараниш отново...
По принцип и аз не бих
тръгнал с бивша,явно и той не иска.
Иначе не се притеснявай,че не можеш
да го забравиш,и Бай Тоя е така,вече
около година става :(
Сорка,но не мога да помогна.

PeopleAlwaysLeave
09-22-2008, 13:21
Амиии благодаря и за това :)

А иначе - потърси ме момчето и се държи сякаш нищо не е станало, както обикновено...

slun4ice_90
09-22-2008, 13:27
Той те обича,но явно нещо го спира да е с теб отново не знам защо сте се разделили.... :-o Много му пука за теб,но си го подразнила за това те е изкарал теб виновна...Дано всичко м/у вас да се оправи!

tarataika
09-22-2008, 13:28
според мен реакцията му е съвсем нормална, той иска да с теб, но се чувства притиснат и вече до гуш му е дошло да се чувства така, защото явно не само него го измъчват такива чувства

PeopleAlwaysLeave
09-22-2008, 15:13
Ами слънчице_90 - скъсахме заради държанието му - без никакво причина в един момент почна да се държи мега лошо с мен, постоянно ме засягаше по един или друг начин, държеше се грубо и студено...и тва в продължение на 1 месец и аз накрая не издържах и го скъсах. След време ми обесни, че видял лоша промяна в мене, която не му допаднала и помислил, че причината за тази моя лоша промяна е той и затова постъпил така и ме оставил да си тръгна...

таратайкъ - бившото му гадже също го притиска явно, защото братовчедка му без да иска каза "чувства се притиснат и не само ти го притискаш", а няма кой друг освен нея...явно иска отново да се съберат, но той категорично няколко пъти каза, че нямал никакво намерение да се връща отвоно при нея. Днес се държа сякаш нищо не се е случило и сякаш изобщо не сме се карали... 0_o Много е странен... Абе за сега изобщо няма да подхващам пак тази тема, ще го изчакам да разбере какво иска и ако до 1-2 седмици все още се чуди тогава ще му мисля :)

jghgh
09-22-2008, 16:36
Защо бяга след като прави и казва всичките тия неща ?

Щото иска да си продължи живота нормално. Направи го и ти. Може и да те обича, но явно горчивината от драмите ви е по-силна от любовта, и логично да не иска пак да повтаряте връзката си.

Сигурно е за добро че няма да можете да контактувате. :-D
Вземи си живота в ръцете както си го решила, твърде време си отделила за изгубената кауза ^^
Остави го и него да поеме пътя си!

slun4ice_90
09-22-2008, 16:46
Ами слънчице_90 - скъсахме заради държанието му - без никакво причина в един момент почна да се държи мега лошо с мен, постоянно ме засягаше по един или друг начин, държеше се грубо и студено...и тва в продължение на 1 месец и аз накрая не издържах и го скъсах. След време ми обесни, че видял лоша промяна в мене, която не му допаднала и помислил, че причината за тази моя лоша промяна е той и затова постъпил така и ме оставил да си тръгна...

таратайкъ - бившото му гадже също го притиска явно, защото братовчедка му без да иска каза "чувства се притиснат и не само ти го притискаш", а няма кой друг освен нея...явно иска отново да се съберат, но той категорично няколко пъти каза, че нямал никакво намерение да се връща отвоно при нея. Днес се държа сякаш нищо не се е случило и сякаш изобщо не сме се карали... 0_o Много е странен... Абе за сега изобщо няма да подхващам пак тази тема, ще го изчакам да разбере какво иска и ако до 1-2 седмици все още се чуди тогава ще му мисля :) Не ти е никак лесно мила,...сега разбирам...По-добре остави нещата така...И той не знае какво иска...кофти човек е май....Ако мога да ти помогна с нещо повече само кажи! :-)

felly_
09-22-2008, 17:39
както казва една моя приятелка,ти сама знаеш отговора ,но просто не го анализираш :-o

PeopleAlwaysLeave
09-22-2008, 19:39
Ами не смятам, че е кофти човек просто характера му е малко по-странен. Аз се влюбих точно в тези негови черти, които го правят различен от останалите :) Като цяло не е лош човек, но е прекалено горделив и обича малко да властва - в смисъл да става неговото, а като не стане се цупка 8-)

А това за анализирането - ами аз знам, че не е правилно това, което става, знам че отделих прекалено много време, за да му се доказвам и знам че не трябваше да си загърбвам така живота, но наистина страшно много го обичам това момче...Опитах доста пъти да продължа напред без него и винаги се намираше нещо, което да ме върне назад. Пробвах с други момчета - не стана, пробвах да не му говоря известно време - издържахме 1 седмица и пак си проговорихме, пробвах дори да се правя на безразлично пред него, а това още повече ни сближи така че вече не знам (а и не искам ) какво да правя - просто ще се оставя на течението и накъдете ме отнесе :)

Благодаря много на всички тези, които отделиха от времето си, за да прочетат моята история и да дадат мнение :) :-)

DevilWish
09-22-2008, 20:38
С това ,което последният път ти е казал ,по мое мнение не те заслужава ;) Обаче друго нещо . . Вие не ходите ,така че не може да имаш право да му държиш сметка какво ще прави . . ;) :С

zaraaa
09-22-2008, 20:58
Може би просто го е страх отново да не го зарежеш и го е страх да повтаря една и съща грешка :? Остави нещата така, както са, като не иска да изяснява нещата , не го правете, дай му време, не му говори на тази тема и ще видиш как скоро той ще го направи, но спри да му натякваш, че искаш да се съберете, на едно момче, колкото повече му ходиш подире, толкова повече му се вдига самочувствието