PDA

View Full Version : В очите на хората



crazy_style
09-22-2008, 20:36
interesno mi e kogato ste si haresali nqkoi... i primerno iskate da se polu4i ne6ty mejdu vas... mislite li kak bihte izglejdali v o4ite na drugite . Mislite li si kakvo bi bilo otno6enieto na priqtelite vi kum nego, i na negovata kompaniq kum vas... ?? Kakto i za negoviq/neiniq stil... i kak bihte izglejdlai otstrani :]

Jumbie483
09-22-2008, 20:37
Не...
интересувам се само как изглеждам в неговите очи...другите не ме засягат

Andreev
09-22-2008, 20:37
дааа като вида некоя по убава и "направо си представям как се женим" :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: 8-) 8-)

GregoryHouse
09-23-2008, 04:39
Не...
интересувам се само как изглеждам в неговите очи...другите не ме засягат

Такива въобще не ги слушай...те самите не знам как си вярват дори за секунда...аз до сега не съм видял чалгар с емо. метъл с чалгарка или нещо от сорта и е именно заради тази причина...и що? Ми щот хората са тъпи бацее...

sasha_90
09-23-2008, 08:36
Когато си харесам някой,не ме вълнува какво мислят останалите.

Vilsy
09-23-2008, 08:39
дааа като вида некоя по убава и "направо си представям как се женим" :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: 8-) 8-)

:lol:

Lacey_66
09-23-2008, 08:51
:-o ами в пове4ето случай не се инт от мнението на другите но е имало един два случая когато незнам защо но ми е влияело чуждото мнение ... :? :( :( :( :-k

mynichka
09-23-2008, 09:03
Не...
интересувам се само как изглеждам в неговите очи...другите не ме засягат
много точно казано +1 :)

scoobydors
09-23-2008, 09:13
Не...
интересувам се само как изглеждам в неговите очи...другите не ме засягат

метъл с чалгарка или нещо от сорта
Ми аз не се имам за метълка ама може да се каже (слушам го, но не ходя тка облечена :D ) и въпреки това ходих с чалгар и кво? Не ми дремеше особенно 8-)

GregoryHouse
09-23-2008, 09:16
Добре лош пример...дъщеря на петролен шейх със просяк тогава...

glezan4e
09-23-2008, 09:20
Не...
интересувам се само как изглеждам в неговите очи...другите не ме засягат
+1

Sladur_
09-23-2008, 09:57
Когато обичаш достатъчно силно това небива да ти минава през ума щом ти си щаслив приятелите ти трябва да приемат човека до тебе :)

GregoryHouse
09-23-2008, 10:01
Когато обичаш достатъчно силно това небива да ти минава през ума щом ти си щаслив приятелите ти трябва да приемат човека до тебе :)

Още не сте почнали да се обичате...ти си някъф примерно турбо гъзар с последен модел S класа и можеш да имаш сяка пичка и си вървиш с некфи такива като тебе....и глеаш на тротоара някфа одърпана разпарцаливена чорлава девойка...чаровна ама без пукната стинка и на вид мязаща на първобитна обаче на тбе много ти харесва...е ся ак оси сам ясно ама ся пред другите как да се изложиш тъй а...хората винаги се ръководят от това какво ще си помислят останалите и всеки който каже обратното е един лъжец...

П.п: А честито ми 2000-но мнение :D. Разгеле!

Erica
09-23-2008, 10:07
П.п: А честито ми 2000-но мнение :D. Разгеле!

Честито да ти е :)

По темата всеки не съзнателно или съзнателно се замисля...за мнението на околните...Друг е въпросът дали се влияе от това.

koalka
09-23-2008, 11:32
Банално е, ама най-важното е да държиш на тоя човек и да се обичате, другото са подробности.
Не е добре, ако приятелите ти и гаджето ти не се разбират, защото не можете да излизате заедно, трябва да отделяш време и на приятелите, и на гаджето.Той може да се сърди, че излизаш по-често с тях, те също и един безкраен кръговрат.НО, ако са разбрани и наистина добри приятели - ще те разберат и това няма да е проблем за тях, ще знаят, че този човек е важен за теб.
Не е важно дали си отивате по улиците и дали си отивате във външния вид, а отвътре, както се казва.Е, в интерес на истината - не бих тръгнала с момче, по-ниско от мен с 10 см., но това вече всеки си го решава, какви предрасъдъци да има.

Bellatrix
09-23-2008, 11:42
Когато обичаш достатъчно силно това небива да ти минава през ума щом ти си щаслив приятелите ти трябва да приемат човека до тебе :)

Още не сте почнали да се обичате...ти си някъф примерно турбо гъзар с последен модел S класа и можеш да имаш сяка пичка и си вървиш с некфи такива като тебе....и глеаш на тротоара някфа одърпана разпарцаливена чорлава девойка...чаровна ама без пукната стинка и на вид мязаща на първобитна обаче на тбе много ти харесва...е ся ак оси сам ясно ама ся пред другите как да се изложиш тъй а...хората винаги се ръководят от това какво ще си помислят останалите и всеки който каже обратното е един лъжец...

П.п: А честито ми 2000-но мнение :D. Разгеле!
Съгласна съм. Несъзнателно или не на хората им пука от чуждото мнение, дори да ни се ще да не е така - факт.
ПП. Честито!!! :smt006 Ае да вдигнем купон??? :smt006 :smt002 :smt002 :smt002

Pliok0019
09-23-2008, 11:48
Да, разбира се. Нормално е да се интересувам от мнението на хората около нас. Ако приятелите му например не ме понасят...

KimBerLy1912
09-23-2008, 14:36
Принципно се притеснявам как би ме възприела неговата компания... Ама тва беше едно време нали съм със сериозна връзка 8-) и скоро не ми се е налагало да мисля за такива работи 8-)

snejana67
09-23-2008, 15:39
:? :? :? никога не мисля какво ще кажат хората :) :) :) интересува ме само човека до мен :-) :-)

tarataika
09-23-2008, 16:03
да, разбира се..все пак това са неговита приятели и за мен не е важно само какво мисли той...те са хората, които го познават най-добре, за това винаги се опитвам да ги спечеля

PeopleAlwaysLeave
09-23-2008, 16:14
Никога не ми е пукало кой какво мисли за връзката ми с някое момче. В крайна сметка важното е аз да си го харесвам.

jghgh
09-23-2008, 16:24
Нормално е да се интересувам от мнението на хората около нас. Ако приятелите му например не ме понасят...
Е кво ако не ме понасят? Няма да се разделя с него, въпреки че ще ми е неприятен фактът, че не им харесвам. Наистина това са подробности, които не са толкова маловажни, но могат да се тушират и всеки избира колко да се влияе от тях.


По темата всеки не съзнателно или съзнателно се замисля...за мнението на околните...Друг е въпросът дали се влияе от това.

За мен по-важно е аз да си харесвам момчето и то да харесва мен.
Да, мнението на околните е важно, няма да ми е готино приятелите му да не ме харесват, ама все пак не бих се повлияла кой знае колко. Винаги има компромисни варианти.
Така че.. i don't care pretty much 8-)

tarataika
09-23-2008, 16:29
Нормално е да се интересувам от мнението на хората около нас. Ако приятелите му например не ме понасят...
Е кво ако не ме понасят? Няма да се разделя с него, въпреки че ще ми е неприятен фактът, че не им харесвам. Наистина това са подробности, които не са толкова маловажни, но могат да се тушират и всеки избира колко да се влияе от тях.


По темата всеки не съзнателно или съзнателно се замисля...за мнението на околните...Друг е въпросът дали се влияе от това.

За мен по-важно е аз да си харесвам момчето и то да харесва мен.
Да, мнението на околните е важно, няма да ми е готино приятелите му да не ме харесват, ама все пак не бих се повлияла кой знае колко. Винаги има компромисни варианти.
Така че.. i don't care pretty much 8-)


предполагам си чувала, че мн често момчетата се влияят от мнението на приятелите си..за разлика от момичетата

anichkaaaa
09-23-2008, 16:30
Емм тука ще цитирам King Size : Искам теб , не ми пука кой какво мисли за това, за мнението на някой друг не давам пукната пара !

Адски точно ....

BaiToq
09-23-2008, 16:38
interesno mi e kogato ste si haresali nqkoi... i primerno iskate da se polu4i ne6ty mejdu vas... mislite li kak bihte izglejdali v o4ite na drugite . Mislite li si kakvo bi bilo otno6enieto na priqtelite vi kum nego, i na negovata kompaniq kum vas... ?? Kakto i za negoviq/neiniq stil... i kak bihte izglejdlai otstrani :]
Не.
Да не съм педал??? 8-)

jghgh
09-23-2008, 16:50
tarataikЪ
Хехеее... Ако е някой мазен гъзар (ще се изкуша и фешняр да напиша), да, може, кака ми имаше работа с някъв такъв дето я комплексираше че не се обличала достатъчно еди-как-си и приятелите му гъзари не я одобрявали, както и нафуканите му приятелки... и се разделиха, мдааа.
Сестрата сега ходи с друго момче, което пак е на високо положение в училищната йерархия, но на него не му пука особено че гъзарките не се кефят на сестрата и си е с нея, въпреки стила й на обличане (който и аз честно казано не харесвам винаги)) и си се обичат.
Изключения има винаги.
И според мен само някой малоумник ще натяква на приятелката си разни мнения и лоши думи казани от компанията му по неин адрес. Един интелигентен човек, независимо от пола, просто ще си раздели приоритетите и ще отделя време и на гаджето, и на тайфата си, без да ги смесва заедно.
И не ми говори кво момичетата и кво момчетата, защото има и мацки, които си режат гаджетата, щото тъпите им лигави приятелки не ги одобряват по някакви странни критерии. Гъзарски недорасли истории...

Моите приятелки не харесаха много моя котьо, ама кво ми пука на мен о.0 Те гледат само външния вид, а аз си знам че е голямо съкровище.

natedog
09-23-2008, 17:53
Ами минава ми през ума, защото аз движа с няколко компании и все пак трябва да преценя в коя компания ще й пасне ... немога да я натикам при някфи дето идеята им е да се напият :shock:

HONDA
09-23-2008, 18:37
Мисля си как ще го приемат моите приятели. За неговите... мне :? . Нямам нищо против дане ме удобряват, стига това да не влияе на приятеля ми. За сега нямам такива проблеми, защото цялата компания на гаджето супер много ме харесва :grin:

van1chka
09-23-2008, 18:41
еми естествено че ми пука какво ще кажат приятелите ми ако съм си харесала някой замислете се малко нормално е нали за тва сте фр да можете да си кажете :) осв тва като си си харесал някого оценката не е много реална

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-23-2008, 19:04
Ами минава ми през ума, защото аз движа с няколко компании и все пак трябва да преценя в коя компания ще й пасне ... немога да я натикам при някфи дето идеята им е да се напият :shock:

Виж ти, на моя приятел компанията беше съставена точно от такива екземпляри. Петък и събота вечер - време за пийване, но само ако има пари (оцелях, защото невинаги имаха достатъчно, а на тях им трябва повечко, за да ги хване - вече са си закалени). Кошмар ставаше на празниците, 2-3 празника ми ги скапваха по този начин, но... как да е, започнах да се ограничавам да имам контакт с тях, а вече напълно спрях. Отначало ми пукаше за мнението им, но в крайна сметка ние сме от 2 различни свята. Както нормалното за тях поведение за мен е неудачно, така можеше и те да не харесват нещо, което други смятат за хубаво. Макар че, доколкото знам, досега винаги са ме уважавали...

Колкото до мен, харесвах си приятеля, беше ми добре с него, но ако се разминехме с някой мой познат/приятел, ми ставаше честичко неудобно, защото не той, а майка му му избира дрехите, освен това понякога пропуска да се обръсне и др. подобни, а аз, дори и да не слагам грим и фешън дрешки, поддържам добре външния си вид. Винаги съм се питала дали другите се чудят какво правя с него... Може би защото и аз съм го правела подсъзнателно.

Като обобщение мога да кажа, че ми пука какво мислят хората, но не се водя по техния акъл - все пак и аз си имам такъв и мога сама да си преценя кое ми харесва и кое - не.

kofti_nick
09-23-2008, 19:18
interesno mi e kogato ste si haresali nqkoi... i primerno iskate da se polu4i ne6ty mejdu vas... mislite li kak bihte izglejdali v o4ite na drugite . Mislite li si kakvo bi bilo otno6enieto na priqtelite vi kum nego, i na negovata kompaniq kum vas... ?? Kakto i za negoviq/neiniq stil... i kak bihte izglejdlai otstrani :]

Не :-P

CaSsIe
09-23-2008, 19:58
Нее честно казано никога не ми е пукало! Ако приятелите са ми истински, биха го приели. За сега съм нямала такива проблеми и не вярвам и да имам, защото всички около мен знаят, че каквото и да правят и да говорят не ме интересуват и не могат да ме откажат от това към което се стремя, или което искам! :)

kobrichka
09-24-2008, 16:18
Когато обичаш достатъчно силно това небива да ти минава през ума щом ти си щаслив приятелите ти трябва да приемат човека до тебе :)

Още не сте почнали да се обичате...ти си някъф примерно турбо гъзар с последен модел S класа и можеш да имаш сяка пичка и си вървиш с некфи такива като тебе....и глеаш на тротоара някфа одърпана разпарцаливена чорлава девойка...чаровна ама без пукната стинка и на вид мязаща на първобитна обаче на тбе много ти харесва...е ся ак оси сам ясно ама ся пред другите как да се изложиш тъй а...хората винаги се ръководят от това какво ще си помислят останалите и всеки който каже обратното е един лъжец...

П.п: А честито ми 2000-но мнение :D. Разгеле!


Напълно съм съгласна с GregoryHouse.
Колкото и да твърди всеки от нас,че не му пука за мнението на околните,това не е вярно.На всеки му пука малко или много какво мислят приятелите му и околните.Защото ако найстина не ви пукаше,защо все още не съм срещнала турбо гъзар с чорлава девойка? Колкото и да не ви се иска на всеки му пука за мнението на другите.

Jaffs
09-25-2008, 11:21
Единствения човек, за който някога съм мислела как ще ме приеме е майка му и съответно как той ще възприеме отношенията ми с моята. И това е винаги. :)