PDA

View Full Version : Самотен ли си?!



may_be_different
09-24-2008, 19:11
Самотен ли си,защото аз сам самотна,няма приятели,няма никой.В училище сама на първия чин, съучениците се държат така все едно ме няма,ако нещо не сам написала-няма кой да ми помогне,сама,сама и пак сама това е да си нямаш никой,да си отделен от света като от друго измерение,писна ми да бъде така.....Ако може и помощ ще бъде супер мерси предварително

Jumbie483
09-24-2008, 19:24
Ти ли се отделяш от света или света се отделя от теб :-o Има разлика 8)
А за въпроса ти: Не, аз не съм самотна :-P

may_be_different
09-24-2008, 19:25
пък ако може и помощ ще бъде много благодарна :)

Boyd
09-24-2008, 19:28
пък ако може и помощ ще бъде много благодарна :)

Каква помощ ти трябва?

Ако мога ще помогна.

scoobydors
09-24-2008, 19:29
бъди по общителна ;) или поне опитай....

Ev1l
09-24-2008, 19:29
Ами Бъди такава каквато си и ще си намериш хора ,които ще те харесат..
А по темата :
Не никак даже не съм самотен Влюбен съм до уши..Имам много добри приятели и ми е постоянно кеф...

splendour
09-24-2008, 19:29
ami nameri si pone 1 priqtelka ot klasa a posle i pove4e........... az s16to v 1 period se skarax s nai dobrite si priqtelki v klasa i za malko nqmax nai dobra priqtelka s koqto da spodelqm vsi4ki taini no posle ne6tata se opravixa.............taka 4e b1di mila i prikazvai s xorata koito sa ti simpati4ni

Jumbie483
09-24-2008, 19:30
Ми защо нямаш приятели ?
Иди някъде, запознай се с нови хора...В училище се опитай да завържеш разговор с някой от съучениците си... :-o

ell_ownz
09-24-2008, 19:30
ami neznam kakvi problemi sa te doveli do tova sastoqnie. i az bqh taka. kaji pove4e za deistviqta [tvoi ili 4ujdi], vseldsvie ot koeto si stanala tolkova samotna i moje i da uspeem da ti dadem saveti. pri men neshtata se opraiha s vremeto ... netrqa da ti puka, kogato spresh da mislish za tova idva neshto hubavo koeto ti pomaga ili otklanq vnimanieto ti ot si4ko ostanalo ;] uspeh.

MostHated
09-24-2008, 19:35
[/b][/i] дай си скайп и ще си чатим... (лс)

tItEufFf
09-24-2008, 19:42
Запиши се на някакъв спорт. Ще се запознаеш с някой ...

Seducti0n
09-24-2008, 23:07
Явно изпитваш нужда някой постоянно да се грижи за теб и ако е възможно да поеме всяка една от отговорностите ти...не става така миличка, оцеляват най-добрите.Времената в които живеем са жестоки, и са доста малко хората, които ще ти подадат ръка...
Нещата получени даром са твърде мимолетни, така че просто свикни да разчиташ изцяло на себе си.
Успех.

naviacha
09-25-2008, 00:18
и как ние да ти помогнеме :?

ndle
09-25-2008, 06:29
Не...
Не съм самотна...
Толкова е красиво всичко в последно време...
Както и да е...
Знаеш ли какво правя,когато се почувствам самотна и нещастна и реша,че света не се интересува от мен?
Прекарвам няколко часа във избиране на възможно най-добрата комбинация дрехи, грим и прическа, слагам си книга,която много обичам в чантата и излизам. Сама. Случвало ми се е да се мотая часове- да обикалям квартала, дори да се кача на автобуса и да отида някъде другаде и да се мотая там..Да се разхождам сама, и когато си харесам някое местенце да сядам и да чета там, после да ставам и да продължавам...И пак. Или когато е студено и например съм вървяла един или два часа да седна в кафе и да изпия едно кафе сама, гледайки улицата или четейки книгата. Супер добре ми се отразява. И в двата случай помага- в единият срещаш някой, който понякога се оказва важен в живота ти, в другия просто си прекарваш супер добре сам със себе си...
Айде сега само някой да ми каже,че не е яко понякога да излизаш сам...

В кой квартал си :shock:

may_be_different
09-25-2008, 08:09
skype:ch3rna_roza

may_be_different
09-25-2008, 09:18
опитвах да общувам с тях и като им говорех,по погледите им личеше,че ми казват"Я я гледай тая за кво въобще е тук??!"Какво ли не пробвах,отказах се вече,сега съм си самичка иии така.Аз съм си приятел сама на себе си.Страхотно...!Думи нямам....

ANTIHUMAN
09-25-2008, 09:44
Дали съм самотен?Да самотен съм!Нямам приятели вече.А щом се отнася до авторката запознай се с нови хора ,може да не ти станат приятели ,но поне ще има с кого да се мотаеш и ,ако тогава се чустваш сама явно проблема е в теб.

ifcata
09-25-2008, 11:08
Мило аз съм ти казвал много пъти да не се тормозиш за глупости явно съочениците ти или не те харесват като човек или ти завиждат до толкова че да те игнорират. Приказвали сме за класа ти и за оная офца ама нищо немога да направя :(

ThunderGoddess
09-25-2008, 11:17
О, да! Самотна съм! Нещо по-лошо! Самотна съм сред тълпата, сред хората! Нямаме общи интереси сякаш ... говоря си с тях понякога, събираме се, може изляза с тях да пия кафе. Но се чувствам някак далечна, различна от тях, неразбрана. Трудно е да се опише колко съм несигурна ... помагам им... но мога ли да разчитам на тях? Допадам ли им ... трудно ми е да общувам с тях. И вероятно и те го разбират. Потърси приятели другаде, не само в училище може ... наистина ... запиши се на нещо, което ти е интересно, там ще срещеш хора, с които да си говорите, да излизате и така ... постепенно ще станете френдс

FeNuT
09-25-2008, 11:19
az ne sum samoten 6toto si imam mn priqteli no ot na6iq klas su6to ima edno momi4e koeto si sedi samo i ne stava cql den ot 4ina....mn se pritesnqva da govori nz za6to..ako ti ne si takava nqma pri4ina da si stoi6 sami4ka..aide kolko mn o6te hora ima ot toq klas govori si s tqh i 6te vidi6 4e dori i da si pirtesnena otna4alo posle 6te se otpusne6 i postepenno "6te se vpi6e6 v kolektiva na klasa"

Pedigree
09-25-2008, 13:23
Не, не съм самотна, в момента всичко е толкова прекрасно. Нови съученици, нови познати, нови приятели. И всичко е толкова хубаво. И всички са супер дружелюбни. И до мен има хиляди хора, които ми помагат, уважават ме, обичат ме. И... знам, че повтарянето многократно на 'и', показва, че речникът ми е цифра беден, но какво ми пука? Всичко е толкова хубаво и приятно. И аз съм щастлива, много щастлива. И.. хъхъх.
Все тая. Като си самотна, запознай се с някого. Не виждам лошо да кажеш на някого 'здравей, аз съм еди-коя-си, приятно ми е'. Всъщност.. никога не съм изпадала в твоето положение, но съм се чувствала самотна, макар и да е имало 45278 човека около мен. Може би, защото понякога просто искам да съм сама, да ми е скучно, да ми е самотно. Тогава просто се тръшкам на леглото с музика, и си стоя така 2-3 часа. После си излизам някъде, уж до магазина, а по пътя се запознавам с 54542 човека. Ей така, просто 'здравей'. Пробвай и ти. А това че не се разбираш с никой от класа.. не е толкова важно. Ако нямаш приятели в класа си, то можеш да си намериш извън него.
Успех ти желая. :)

plmn
09-25-2008, 13:29
Не...
Не съм самотна...
Толкова е красиво всичко в последно време...
Както и да е...
Знаеш ли какво правя,когато се почувствам самотна и нещастна и реша,че света не се интересува от мен?
Прекарвам няколко часа във избиране на възможно най-добрата комбинация дрехи, грим и прическа, слагам си книга,която много обичам в чантата и излизам. Сама. Случвало ми се е да се мотая часове- да обикалям квартала, дори да се кача на автобуса и да отида някъде другаде и да се мотая там..Да се разхождам сама, и когато си харесам някое местенце да сядам и да чета там, после да ставам и да продължавам...И пак. Или когато е студено и например съм вървяла един или два часа да седна в кафе и да изпия едно кафе сама, гледайки улицата или четейки книгата. Супер добре ми се отразява. И в двата случай помага- в единият срещаш някой, който понякога се оказва важен в живота ти, в другия просто си прекарваш супер добре сам със себе си...
Айде сега само някой да ми каже,че не е яко понякога да излизаш сам...

Това е много добър вариант.Само дето аз не го правя с книга, а си пълня айпода с музика и си сядам някъде да си слушам. :D Иначе и аз съм обикалял града безцелно...не е толкова лошо. :)

lifelesscorpse
09-25-2008, 13:36
преди време бях в подобно положение.ясно ми е какво чувстваш,но ти самата трябва да се промениш,за да можеш да общуваш с хората.не казвам да променяш нещо във външния си вид,ами да започнеш да общуваш с другите хора.трябва да се освободиш от комплексите и страховете си,които ти пречат в общуването.говори с хората за каквото и да било.просто един ден докато си вървиш по улицата и видиш някой,който ти допада му кажи:"здрасти аз съм ******* и исках просто да се запознаем".пробвай да се увериш,че не е толкова трудно.та дори и да питаш колко е часа и после да се представиш.аз така се запознах с няколко човека,които сега са ми много добри приятели. :) не се предавай и не се ядосвай,че в твоя клас са смотаняци.в училището обикновено учат повече от 30 човека,така че сигурно ще намериш някой свестен човек. :)

srpsko_1988
09-25-2008, 15:35
az ne sum samoten 6toto si imam mn priqteli no ot na6iq klas su6to ima edno momi4e koeto si sedi samo i ne stava cql den ot 4ina....mn se pritesnqva da govori nz za6to..ako ti ne si takava nqma pri4ina da si stoi6 sami4ka..aide kolko mn o6te hora ima ot toq klas govori si s tqh i 6te vidi6 4e dori i da si pirtesnena otna4alo posle 6te se otpusne6 i postepenno "6te se vpi6e6 v kolektiva na klasa"

Я разкажи повече за тва момиче..аз харесвам такива имаше една в моя клас дето не ставаше от чина и аз ходих при нея мн я искам още :oops:

drun-drun!
09-25-2008, 15:42
Запиши се на някъкви тренировки(отборни) за предпочитане :)

MemoRieS
09-25-2008, 16:35
Да самотна съм, останах без фр, а класа ми е 80% момчета, който са простаци,дори не желая да общувам с тях, но те са натрапницио... Да движа с едно момиче, но тя явно не желае да сме нещо повече от съученички... Нови фр, сигурно трябва да намеря... в някое кафе... в този малък град няма къде другаде, само че на мен кафетата и хората в тях не са ми по вкуса!

ElisaDay
09-25-2008, 16:36
Да, самотна съм, но не по чак толкова жесток начин, както е при теб ..
Ако искаш ми пиши на ЛС скайпа ти и ще поговорим (:

soul1199
09-25-2008, 17:50
ne sum,samo po fizika se 4yvstvam taka,za6oto sedq sama :o ama neska pone sednah pred mom4etata te pone me razveselqvat

kuklichka_bg
09-25-2008, 19:53
mi samo kato sam v nas sam sama bukvalno pak poprincip si se 4ustvam dosta samotna makar i da ne e taka koeto mai e po gadno :(
Nikoga ne sam dovolna ot tova koeto imam se iskam pove4e i pove4e i kogato se skarah vednaj sas si4ki razbrah kakvo sam imala i sega go ocenqvam no nz pak si se 4ustvam sama i nz dali shte imam n6 koeto shte moje da mi promeni 4ustvoto no 4ak pak tolkova da nqmam NIKOI ne aztogava shte se pobarkam i neznam ne moga da izdarja ako ne prikazvam i neizlizam mnogo e gadno no i az bqh tei ne bash tei de no minalata godina po tui vreme ne izlizah nikade nqmashe s kogo no si4ko se promeni sre6nah novi hora priqteli nai doba priqtelka i si4ko sega si e ok :) Nadqvam se i pri teb da se opravi

miss_ludataa
09-25-2008, 19:58
ne se druj smahnato...promeni vun6niq si vid...POGLEZI SE ....vzemi im skype..btw ot kude si ? skype pamito_1..moje da mi pi6e6 sus udovolstvie bih ti dala nqkoi suveti i dori moej da se vidim i da si poprikazvame ama zavisi dali si ot sf :-P

Kettty
09-25-2008, 21:47
Най-важното,което трябва да раэбереш е,че эависи от теб.Обстоятелствата,в които живееш эависят от теб-от нагласата ти,раэбиранията ти и,раэбира се,действията.Но според мен на първо място е нагласата ти,начинът ,по който раэсъждаваш.Той явно трябва да се промени въэ основи.А това не е никак лесно,но не е непостижимо.Всъщност аэ мисля,че нищо не е непостижимо.И това не е някакво тъпа оптимистична моя си нагласа,а нещо,в което се обедих по един и друг повод в живота си.Така че недей да се предаваш и не приемай сегашните обстоятелства като нещо непоправимо,което ще се эастопори на това ниво и няма да се промени.Ако поискаш да промениш нещата,ще успееш.Първо те съветвам да прочетеш една книга,която мисля,че ще ти се отраэи доста добре.Книга е на Джо Витале-"Ключът".Много добра книга.Не е като повечето на таэи тематика.Раэлична е и повлиява неусетно върху усещанията.Наистина те съветвам да я прочетеш.Другото,което те съветвам да направиш е да потърсиш и други контакти.Например,можеш да се эапишеш да тренираш някакъв спорт,эа да срещнеш нови хора.Новото начало е хубаво винаги,носи ти една освобождаващо усещане эа свобода,стига да се въэполэваш дава и нови хориэонти.Така че давай.It Depends On You.

FeNuT
09-26-2008, 12:03
az ne sum samoten 6toto si imam mn priqteli no ot na6iq klas su6to ima edno momi4e koeto si sedi samo i ne stava cql den ot 4ina....mn se pritesnqva da govori nz za6to..ako ti ne si takava nqma pri4ina da si stoi6 sami4ka..aide kolko mn o6te hora ima ot toq klas govori si s tqh i 6te vidi6 4e dori i da si pirtesnena otna4alo posle 6te se otpusne6 i postepenno "6te se vpi6e6 v kolektiva na klasa"

Я разкажи повече за тва момиче..аз харесвам такива имаше една в моя клас дето не ставаше от чина и аз ходих при нея мн я искам още :oops:

ами да ти кажа въобще не е красива но това не е критерий.Наистина страшно много се притеснява-от всичко като че ли.Когато нещо и кажеш тя прави странна физиономия,навела си главата на долу,и ти отговаря с буквално треперещ глас.Седи си с шушляковото яке както си е дошла-слънцето я печееее,на нас ни е жега,а тя като че ли не смее да го махне...много и се чудя на момичето...а вече 3-та година е в нашия клас и всички горе-долу ни знае какви сме,но тя никога не започва разговор и си стои на чина!!!Опитвал съм се аз и други от класа да я приобщим към компанията,но тя просто си е такава и не можем нищо да направим.Едва ли би я харесал...........Първо обаче се гледа човека отвътре,след това отвън.А тя иначе е мило и добро човече :) ,не мисли зло никому..ако нещо друго още те интересува пиши

NightGuardian
09-26-2008, 13:27
Айде стига поези!
Омръзнало ми е дечица от 6 до 8 клас да ми разправят колко е труден живота!Самотни били пфхнахах няма такова нещо!!!
Хващаш телефона и гледаш телефонните номера и звъниш , все някой , ще се съгласи да излезете!


Към авторката : Съжалявам , че трябва да го кажа , но явно си доста тъпа и залюхана , че да не можеш да си намериш приятели...Нито те , нито ние сме виновни ЕДИНСТВЕНО самата ти!

Bubbly
09-26-2008, 16:07
Айде стига поези!
Омръзнало ми е дечица от 6 до 8 клас да ми разправят колко е труден живота!Самотни били пфхнахах няма такова нещо!!!
Хващаш телефона и гледаш телефонните номера и звъниш , все някой , ще се съгласи да излезете!


Към авторката : Съжалявам , че трябва да го кажа , но явно си доста тъпа и залюхана , че да не можеш да си намериш приятели...Нито те , нито ние сме виновни ЕДИНСТВЕНО самата ти!
Виж сега, разликата между самотен и сам е от небето до земята. Ако на теб ти е достатъчно да излезеш с някого и да се лигавите или напиете, на някои не им е. :lol:
По темата- май не съм самотна, по-скоро депресирана, за глупости естествено. Както и да е...
ПП На тъпите и "залюханите" :-o им е доста по-лесно да си намерят приятели поради липсата на високи критерии. Между затворен мълчалив човек с труден характер и някакви специални интереси, и тъпак също има не малка разлика. В речника съществуват повече от 200 думи...

V1k1tYyY
09-26-2008, 17:02
еми..аз съм в ново училище..От най-общителните съм,имам предвид че вече познавам всички,виждаме се,не би трябвало да съм самотна..но съм..не знам защо..надявам се скоро до се оправя,шото не е хубаво

may_be_different
10-15-2008, 10:28
o0o0 ve4e stavam metulka ostavam si sama i sam v traur ot sq natatuk!!!

MaLty
10-15-2008, 11:23
Ми да чувствам се самотна по някога..не че нямам приятели..напротив..но и аз нз що..иначе както казаха вече..запознай се с нови хора :) :)

darking
10-15-2008, 12:15
Аз съм си доста самотен. Не може да се каже, че нямам приятели, но общуваме(така да се каже) само в даскало и малко след него, т.к живея прекалено далече и трябва бая да пътувам до въпросните приятели :( А най-добрият ми, за съжаление, живее в град на 200км от тук и по цял ден си говорим по skype ама кво от тва... :?

may_be_different
11-07-2008, 19:05
nqma smisul jivota e skapan...............

pOiSoN_kIsS_94
11-07-2008, 19:20
Определено не съм самотна в училище :grin: :grin:
Моя съвет е да се опиташ да общуваш с хора с които имате малко общи интереси...все ще се намери някой ,който харесва по-тежката музика като теб...можете да поговорите за някоя група и т.н..
Живота не е скапан,ти просто си срамежлива според мен :)

benitka91
11-07-2008, 19:49
spored mene ot samotata mn boli,az primerno na posleduk mnogo se izoliram,izgubila sum vqra v sichki okazva se che tochno na tezi hora na koito nai sum vqrvala nai me naranqvat .. mn e bolezneno
Poprincip sum veselqk chovek obicham shumnite kompanii i kuponite.no nz kakvo stava imam chustvoto che povecheto ot mladoto pokolenie se poburkaha vseki se zanimava samo s glupusti ,intrigi glupusti i kakvo li ne.iskam da imam takava priqtelka na koqto da durja spodelqm i t.n.
imah 1 priqtelka s koqto bqhme kato seatri ..vsichko obshto bshe .. no doide denq v koito tq mi zabi noj v gurba i sega naistina sum samotna i oburkana :S

BladeDancer
11-07-2008, 20:04
Ти ли се отделяш от света или света се отделя от теб :-o Има разлика 8)
А за въпроса ти: Не, аз не съм самотна :-P
ами много добър въпрос
то и мен май моите "приятели" се опитват да се отделят от мен ама аз ставам нахален и не давам !! така че ебеш му майката и с всички сили се опитваш да не си самотна !!

iskam_zele
11-07-2008, 21:06
Живота не е скапан, а напротив! Просто трябва да се научиш да не изпускаш моментите, които биха го направили интересен, а да се вкопчваш в тях, просто защото са шанс да научиш нещо полезно или просто да си прекараш добре. От къде мога да те посъветвам да почнеш. Ами от училище! Нима в класа си нямаш другарчета? Може и да не сте си толкова близки, но не е необходимо да се притесняваш от това. Все има моменти, в които вместо да седиш на чина си да кажем, впила глава ниско в земята, слушайки метъл да кажем в твоя случай, по-добре стани, разходи се из стаята, питай кой какво ще прави. Ако трябва придружи някои от съученичките си навън да изпушат по цигара. От там на сетне се залафирайте за всякакви теми, каквото ти дойде на ум. Ако щеш дори измисляй теми, каквито си харесаш и ги вмъкни в разговора. Елементарно е да подхванеш приказката стига да си в добро настроение! Просто почни да гледаш по-позитивно на живота и той ще ти се усмихне! Ще видиш, че колкото повече общуваш с дадени хора, толкова повече ще се сближите, дори до такава степен, че ще се търсите постоянно и никога няма да се чувстваш сама. Ако търсиш приятели, естествено може да пробваш и онлайн запознанста.
Успех!

12345678
11-07-2008, 21:53
i az bqh taka...razbiram te nap1lno...mn e gadno tova...no s te4enie na vremeto se namestiha ne6tata i se sdu6ih s nqkoi mom4eta ot klasa...pone ne bqh sam golemite mejdu4asiq...sled tova s epremestih v drugo u4ili6te i ne6tata potr1gnaha v1v savsem druga posoka...smeni si u4ili6teto i se opitai da se vnedri6 v noviq klas...nedei da strani6 ot tqh...p1rvoto vpe4atlenie e nai vajno :) 8)

joanajivkovapenkova
11-19-2008, 14:58
Разбирач проблема ти аз също съм самотна .Имам една приятелка която май ме използва другите момичета не говорят с мен нито момчета,а момчето който харесвам въобще не обръща внимание че съм в класа.А също един Иван постоянно ме обижда,унижава,и ми скапва самочувствието.
П.С Можели да ми дадеж скайпа си и ако си от стара загора някой път да си уговорим среща за да си поговорим.Можели някой който ще прочете мнението ми да ми даде съвет за това как да се обличам,гримирам и общувам с околните.Ако ми кажете бъди себе си,няма защото съм себе си.

pOleNcEtOy
11-19-2008, 18:08
Да.

HePeAJIeH
11-19-2008, 18:25
Да.Не ми пука защото съм свикнал.

TheNewReligion
11-19-2008, 18:37
Опитай се да станеш по-общителна. :) По темата: в никакъв случай не съм самотна.

may_be_different
11-19-2008, 19:43
ch3rna_roza