PDA

View Full Version : Дългите женски крака?



srebyrna
09-27-2008, 20:03
Zdraveite :) e iskam da vi pitam kakvo mislite za jenite s dylgi kraka !? i li4no na vas tova haresva li vi (vaprosa se otnasq i do momi4eta i mom4eta ;) ) :-) :-) :-) :smt023 I vse pak v dneshno vreme pove4eto niski momi4eta se ka4vat na tok4eta ...?! :( Samo za da podtisnat kompleksa si ot viso4inata :-x :-x :-x (koeto e drazneshto ne mislite li ?! Zashtoto e hubavo da se priemash takav kakavto si) Az li4o sam sam visoka i ne se kompleksiram ot po niskite mi priqtelki :P :-P :-P A pri vas KaK e :P

love_you_baby__
09-27-2008, 20:05
Az sym s dulgi kraka :) Moga da kaja 4e nai mnogo si haresvam krakata ot tqloto :Pp

TheNewReligion
09-27-2008, 20:09
Естествено, че харесвам момичета с дълги и стройни крака. А колкото до ниските момичета, които носят токчета: Не всички ниски момичета са комплексирани от височината си. И няма нищо лошо в това да носиш високи обувки. Не разбирам кое му е дразнещото. И ти, АКО имаш пъпки и си комплексирана от това и ти ще се мацаш с фон дьо тен с тайната надежда, че ще се махнат, ама така не става. :wink: Всеки си се облича както си му харесва и всеки иска да изглежда добре.

PollyPoi
09-27-2008, 20:32
И аз съм с дълги крака,не се дразня на ниските които носят токчета,не може всички да сме еднакви.. :)

ElisaDay
09-27-2008, 20:33
Оо не .. и сега отново ще почнат безкрайните спорове кои са по-секси ниските или високите :?

p0ps
09-27-2008, 20:41
За мен жените с дълги крака са секси :)

MostHated
09-27-2008, 20:43
важното е да има спортно дупе отгоре

DisciplineAndOrder
09-27-2008, 20:56
задължително ли е ниските момичета да са комплексирани,за да обуят токчета ? :shock:

дългите крака са секси,да,само мацките да не са прекалено слаби,щото причличат на щеки за ски.. :-o

little_elf
09-27-2008, 21:58
Разбира се,че дългите крака са секси,стига да не приличат на два молива. :?


задължително ли е ниските момичета да са комплексирани,за да обуят токчета ? :shock:

И аз това питам :-o .Значи според авторката на темата аз би трябвало да съм комплексирана по отношение на височината си щом нося високи обувки.Е да,обаче тук не позна.Никога не съм се оплаквала от височината си :smt001 :P.

TheGirlNextDoor
09-27-2008, 22:09
важното е да има спортно дупе отгоре

голям човек си ти да знаеш..

srebyrna
09-28-2008, 06:51
Разбира се,че дългите крака са секси,стига да не приличат на два молива. :?


задължително ли е ниските момичета да са комплексирани,за да обуят токчета ? :shock:

И аз това питам :-o .Значи според авторката на темата аз би трябвало да съм комплексирана по отношение на височината си щом нося високи обувки.Е да,обаче тук не позна.Никога не съм се оплаквала от височината си :smt001 :P.


"I vse pak v dneshno vreme pove4eto niski momi4eta.." ima razlika ne me razbiraite pogreshno pove4eto ne vsi4ki .... ima nqkoi koito znaqt kakvo predstavlqvat i se haresvat takiva kakvito sa ...a drugi ne ;)

darla
09-28-2008, 07:58
S risk da prozvu4a grubo(ne ubijdam nikoi,prosto izkazvam mnenie),na pruv pro4it spored men avotrkata ima nqkakav kompleks,ne niskite momi4eta,makar i da ne znam kakuv to4no e toi.Vij sega,Az sum visoka,imam dulgi kraka,no vupreki tova hodq s visoki tok4eta.Ne vijdam problem i ne me draznqt nisi4ki momi4eta,koito hodqt na tok4eta.Bih kazala,4e me draznqt MALKI momi4eta na visok tok,no ne i nisi4ki.Ti sled kato kazva6,4e si si visoka,s dulgo kra4e,za6to e nujno da puska6 podobna tema i s kakvo to4no te draznqt niskite momi4eta na tok?Moje bi nosqt visoki obuvki,ne za da izglejdat po-dulgi,a za6toto kato cqlo silueta im pridubiva suvsem drug "smisul".Da,frozno e da vidi6 nisko i nabito suzdanie da se klati bukvalno na tok4etata,ima i takiva,no tova spored men ne trqbva da te trevoji tOOOlkova...hora vsqkakvi!ne razbiram draznenieto ti!

krisiiiiito
09-28-2008, 08:08
даа момичетата с дълги крака няма как да не ти превлекат окото.. но това не е най-важното
гледат се многоо други неща
ии момчетата какво? - ооо не тая няа дълги крака.. не е за мен :o

GaBiIi__
09-28-2008, 08:13
За мен жените с дълги крака са секси :) +1

srebyrna
09-28-2008, 08:30
S risk da prozvu4a grubo(ne ubijdam nikoi,prosto izkazvam mnenie),na pruv pro4it spored men avotrkata ima nqkakav kompleks,ne niskite momi4eta,makar i da ne znam kakuv to4no e toi.Vij sega,Az sum visoka,imam dulgi kraka,no vupreki tova hodq s visoki tok4eta.Ne vijdam problem i ne me draznqt nisi4ki momi4eta,koito hodqt na tok4eta.Bih kazala,4e me draznqt MALKI momi4eta na visok tok,no ne i nisi4ki.Ti sled kato kazva6,4e si si visoka,s dulgo kra4e,za6to e nujno da puska6 podobna tema i s kakvo to4no te draznqt niskite momi4eta na tok?Moje bi nosqt visoki obuvki,ne za da izglejdat po-dulgi,a za6toto kato cqlo silueta im pridubiva suvsem drug "smisul".Da,frozno e da vidi6 nisko i nabito suzdanie da se klati bukvalno na tok4etata,ima i takiva,no tova spored men ne trqbva da te trevoji tOOOlkova...hora vsqkakvi!ne razbiram draznenieto ti!

Emi qvno ne sam formolirala dobre vaprosa,za da me razberete pravilno (sajelqvam za koeto ;) no po otnoshenie na niskite momi4eta kakto ti kazvash : ".Da,frozno e da vidi6 nisko i nabito suzdanie da se klati bukvalno na tok4etata,ima i takiva" i az to4no za tova imam predvid ne 4e nqkoi niski momi4eta nemogat da nosqt visok tok az li4no sam zaobikolena ot takiva i az ne se kompleksiram nikak zashtoto i az nosq tok i mi e got ...bez zabeleshki ;) A ima nqkoi koito prosto im utiva i sa sladki mini bonbon4eta ;)

tItEufFf
09-28-2008, 09:19
Ооо, да..определено дългите крака са секси. Тук във Франция всички момичета са късокраки и направо им взимам акъла на французите.. :D

Не виждам нищо лошо едно ниско момиче да носи високи обувки. Стига да му отиват. Може да е на 14 и да му отиват, може да е на 16 и да не му седят добре. Аз примерно бях видяла едно много нисичко момиче, хубавичка, но се беше покатерила на сигурно 15-сантиметров ток. Е, на мен ми приличаше на малко лапенце, сложило обувките на майка си. Но НЕ при всички е така!!

sarityy
09-28-2008, 09:55
S risk da prozvu4a grubo(ne ubijdam nikoi,prosto izkazvam mnenie),na pruv pro4it spored men avotrkata ima nqkakav kompleks,ne niskite momi4eta,makar i da ne znam kakuv to4no e toi.Vij sega,Az sum visoka,imam dulgi kraka,no vupreki tova hodq s visoki tok4eta.Ne vijdam problem i ne me draznqt nisi4ki momi4eta,koito hodqt na tok4eta.Bih kazala,4e me draznqt MALKI momi4eta na visok tok,no ne i nisi4ki.Ti sled kato kazva6,4e si si visoka,s dulgo kra4e,za6to e nujno da puska6 podobna tema i s kakvo to4no te draznqt niskite momi4eta na tok?Moje bi nosqt visoki obuvki,ne za da izglejdat po-dulgi,a za6toto kato cqlo silueta im pridubiva suvsem drug "smisul".Da,frozno e da vidi6 nisko i nabito suzdanie da se klati bukvalno na tok4etata,ima i takiva,no tova spored men ne trqbva da te trevoji tOOOlkova...hora vsqkakvi!ne razbiram draznenieto ti!

Emi qvno ne sam formolirala dobre vaprosa,za da me razberete pravilno (sajelqvam za koeto ;) no po otnoshenie na niskite momi4eta kakto ti kazvash : ".Da,frozno e da vidi6 nisko i nabito suzdanie da se klati bukvalno na tok4etata,ima i takiva" i az to4no za tova imam predvid ne 4e nqkoi niski momi4eta nemogat da nosqt visok tok az li4no sam zaobikolena ot takiva i az ne se kompleksiram nikak zashtoto i az nosq tok i mi e got ...bez zabeleshki ;) A ima nqkoi koito prosto im utiva i sa sladki mini bonbon4eta ;)


A ima nqkoi koito prosto im utiva i sa sladki mini bonbon4eta ;) kato mene nali valii :P

srebyrna
09-28-2008, 13:02
S risk da prozvu4a grubo(ne ubijdam nikoi,prosto izkazvam mnenie),na pruv pro4it spored men avotrkata ima nqkakav kompleks,ne niskite momi4eta,makar i da ne znam kakuv to4no e toi.Vij sega,Az sum visoka,imam dulgi kraka,no vupreki tova hodq s visoki tok4eta.Ne vijdam problem i ne me draznqt nisi4ki momi4eta,koito hodqt na tok4eta.Bih kazala,4e me draznqt MALKI momi4eta na visok tok,no ne i nisi4ki.Ti sled kato kazva6,4e si si visoka,s dulgo kra4e,za6to e nujno da puska6 podobna tema i s kakvo to4no te draznqt niskite momi4eta na tok?Moje bi nosqt visoki obuvki,ne za da izglejdat po-dulgi,a za6toto kato cqlo silueta im pridubiva suvsem drug "smisul".Da,frozno e da vidi6 nisko i nabito suzdanie da se klati bukvalno na tok4etata,ima i takiva,no tova spored men ne trqbva da te trevoji tOOOlkova...hora vsqkakvi!ne razbiram draznenieto ti!

Emi qvno ne sam formolirala dobre vaprosa,za da me razberete pravilno (sajelqvam za koeto ;) no po otnoshenie na niskite momi4eta kakto ti kazvash : ".Da,frozno e da vidi6 nisko i nabito suzdanie da se klati bukvalno na tok4etata,ima i takiva" i az to4no za tova imam predvid ne 4e nqkoi niski momi4eta nemogat da nosqt visok tok az li4no sam zaobikolena ot takiva i az ne se kompleksiram nikak zashtoto i az nosq tok i mi e got ...bez zabeleshki ;) A ima nqkoi koito prosto im utiva i sa sladki mini bonbon4eta ;)


A ima nqkoi koito prosto im utiva i sa sladki mini bonbon4eta ;) kato mene nali valii :P

Dam to se otnasq samo za tebe sar4e :* :-) :-) :-) :-)

GaBiIi__
09-28-2008, 15:50
Ооо, да..определено дългите крака са секси. Тук във Франция всички момичета са късокраки и направо им взимам акъла на французите.. :D

Не виждам нищо лошо едно ниско момиче да носи високи обувки. Стига да му отиват. Може да е на 14 и да му отиват, може да е на 16 и да не му седят добре. Аз примерно бях видяла едно много нисичко момиче, хубавичка, но се беше покатерила на сигурно 15-сантиметров ток. Е, на мен ми приличаше на малко лапенце, сложило обувките на майка си. Но НЕ при всички е така!! saglasna sam =;

mysterious93
09-28-2008, 16:33
хаха..ми едни имат дълги крака,други не но пък имат големи гърди абе едно е за сметка на другото.Има си теми клуб на високи и клуб на ниски момичета и беше тъпо мн спорове имаше.А и.."за тези ниски момичета,които се поклащали" :razz: не виждам кво грозно има момиче на токче.А и да въпроса ми кви са тес изрази "ниските момичета се поклащат и са грозни на ток" или добре ще кажете "ти не ме разбра имах предвид не всички,а само някои " :razz: :razz: :razz: и не се опитвай да ме убедиш че само ниските момичета се поклащали щото не можели да ходят на ток!Виждала съм и много високи момичета ,които също са се "поклащали" щщото не могат да ходят на ток тъй че..и аз ония ден видях една висока жена която +това си беше обула висок ток и съм сигурна че беше над 190 ама кво?тря ли да ме дразни че стърчи над мен???

i'm so excited!
09-28-2008, 16:39
аз имам дълги крака , и са хубави, всъщност много си ги харесвам, но определено не намирам нищо секси в тях :?

mishmula
09-28-2008, 17:00
"Големите са за апарат, малките за креват " :P :P :P
Аз съм 1.58см и по- принцип ми харесват ниските момичета, някакси по- компактни изглеждаме (нямам нищо против високите). Най- малкото, заради което нося токчета е височината.

Wrathchild
09-28-2008, 17:57
Ей някой като ми каже, че съм комплексирана заради ръста ми иде да му обърша 2 шамара. Айде пробвай да носиш официална рокля с... маратонки. И като съм ниска не мога да нося високи обувки, защото видиш ли, комплекс било. Не че попринцип нося, ама има случаи, когато се налага. А висока жена с високи обувки да не е много хубаво? Особено като щръкне 20 санта над мъжете...
Впрочем ниска съм и спрямо тялото си имам дълги крака. Хубави са, харесвам се така.

`SunFlower`
09-28-2008, 18:08
of.... ами да го кажа така,аз съм ниска,161-2 съм. тялото ми е напълно съразмерно и се харесвам такава. нося и ниски и високи обувки... обаче някак си вече се изтъркаха тия теми за размерите...ама толкова примера мога да дам и за ниски и за високи неугледни от към пропорции и вид момичета и съответно множество примера за адските мадами-отново и ниски и високи.... в интерес на истината като се замисля познавам една мацка която е към 187 висока....ама уникална е... но от друга страна имам една приятелка,която е малко по-нисичка от мен и е най-харесваното момиче в даскалото си...стига сте мерили размери...глупаво е:) по-важна е душата на човек,не обвивката му:)

п.с сега пък се сетих за една от класа ми....ем да висока е ,с дълги краци мясащи на щеки,защото е слаба...ама същевременно няма никакъв бюст и има коремче,нима е супер секси заради едните крака? всичко е до комплекс от качества,не опира само до някой размер:) лека вечер :-)

InnchetO
09-28-2008, 18:59
хаха..ми едни имат дълги крака,други не но пък имат големи гърди абе едно е за сметка на другото.


искаш да кажеш , че високите момичета нямат гърди , а ниските имат ? :?

ПП. Аз съм от високите с дългите крака (според чуждо мнение .. аз лично напоследък се чувствам ниска .. :? и с огромни крака .. :? ) , но не мисля , че ръста отдава особено значение .. все пак има ниски момчета за ниски момичета и високи момчета за високи момичета (: аз лично познавам страшно много момичета на който им казват "миньончета" а иначе са хипер сладки :-) и все пак мисля ,че средното си е най-добре (: нито 1.50 на табуретка нито 1.90 без токчета :-D

peace :P

draki4ka
09-28-2008, 19:15
аз лично съм с дълги кра4ета попринцип нямам нищо против по ниските момичета на токчета но ме дразнят някои от тях които са нисички и когато си обуят токченца стават лигли надути "какички"" и просто не се траят тоест надуват тфа е :? :lol:

mysterious93
09-28-2008, 19:33
хаха..ми едни имат дълги крака,други не но пък имат големи гърди абе едно е за сметка на другото.


искаш да кажеш , че високите момичета нямат гърди , а ниските имат ? :?

ПП. Аз съм от високите с дългите крака (според чуждо мнение .. аз лично напоследък се чувствам ниска .. :? и с огромни крака .. :? ) , но не мисля , че ръста отдава особено значение .. все пак има ниски момчета за ниски момичета и високи момчета за високи момичета (: аз лично познавам страшно много момичета на който им казват "миньончета" а иначе са хипер сладки :-) и все пак мисля ,че средното си е най-добре (: нито 1.50 на табуретка нито 1.90 без токчета :-D

peace :P

хаха е не,но не може една жена сичко да има и дълги крака,големи гърди,да е слаба с готина коса,с готина кожа и т.н...все ще има нещо проблемно :-D


аз лично съм с дълги кра4ета попринцип нямам нищо против по ниските момичета на токчета но ме дразнят някои от тях които са нисички и когато си обуят токченца стават лигли надути "какички"" и просто не се траят тоест надуват тфа е

аз пък не мисля че "стават" надути като си ги обуят..тва да не ти е магия ??без токчета-мила и добра,със -надута???едно момиче ако си е надута и е тъпа тя винаги ще е такава без значение на токчета или не.И съм съгласна с Wrathchild една официална рокля не върви с маратонки нали?

YourFavoriteMistake
09-28-2008, 19:36
А висока жена с високи обувки да не е много хубаво? Особено като щръкне 20 санта над мъжете...

Супер много почвам да се дразня на такива изказвания. Много ясно, че е хубаво висока жена на високи обувки, стига да може да ходи на тях. Мале е тва е изказване на комплексиран човек- кат не ти харесва пази си мнението за себе си. Никой не е казал, че е грозно и по-нисичките да ходят на ток, ама след такива изказвания просто няма как да не ви се каже "па да сте расли навреме, кой ви е виновен". Сори, ако звуча гадно, ма тва изказване горе много ме вбеси.

draki4ka
09-28-2008, 19:59
хаха..ми едни имат дълги крака,други не но пък имат големи гърди абе едно е за сметка на другото.


искаш да кажеш , че високите момичета нямат гърди , а ниските имат ? :?

ПП. Аз съм от високите с дългите крака (според чуждо мнение .. аз лично напоследък се чувствам ниска .. :? и с огромни крака .. :? ) , но не мисля , че ръста отдава особено значение .. все пак има ниски момчета за ниски момичета и високи момчета за високи момичета (: аз лично познавам страшно много момичета на който им казват "миньончета" а иначе са хипер сладки :-) и все пак мисля ,че средното си е най-добре (: нито 1.50 на табуретка нито 1.90 без токчета :-D

peace :P

хаха е не,но не може една жена сичко да има и дълги крака,големи гърди,да е слаба с готина коса,с готина кожа и т.н...все ще има нещо проблемно :-D


аз лично съм с дълги кра4ета попринцип нямам нищо против по ниските момичета на токчета но ме дразнят някои от тях които са нисички и когато си обуят токченца стават лигли надути "какички"" и просто не се траят тоест надуват тфа е

аз пък не мисля че "стават" надути като си ги обуят..тва да не ти е магия ??без токчета-мила и добра,със -надута???едно момиче ако си е надута и е тъпа тя винаги ще е такава без значение на токчета или не.И съм съгласна с Wrathchild една официална рокля не върви с маратонки нали?


ми нз дали става с магия ама някак си става :x моята фр е малко по ниска от мен и когато ходи с прави обувки мн миличко дети :lol: а пък на токе се държи ебати наглото и надуто :( ако ме рабирате ама явно има хора които тфа не са го преживявали и не вярват :lol: :-o

Nancy_
09-28-2008, 20:02
Айде,пак се изпокарахте тука...
Аз съм ниска,нося само обувки на ток,но определено не съм комплексирана от ръста си.Тъпо е.Имам други комплекси и те далеч не са свързани с ръста ми.Просто на обувка с ток се чувствам много по-добре,отколкото на някакви маратонки или каквато и да е била там ниска обувка.А и по принцип - харесвам момичета на токчета.Няма значение - ниска,висока..Всяко момиче като сложи висока обувка изглежда много по - добре.Променя й се силуета,походката...всичко. иначе високи момичета с дълги крака,да,разбира се,харесвам ги. :)

Inaaaaaaaa
09-28-2008, 20:06
А висока жена с високи обувки да не е много хубаво? Особено като щръкне 20 санта над мъжете...

Супер много почвам да се дразня на такива изказвания. Много ясно, че е хубаво висока жена на високи обувки, стига да може да ходи на тях. Мале е тва е изказване на комплексиран човек- кат не ти харесва пази си мнението за себе си. Никой не е казал, че е грозно и по-нисичките да ходят на ток, ама след такива изказвания просто няма как да не ви се каже "па да сте расли навреме, кой ви е виновен". Сори, ако звуча гадно, ма тва изказване горе много ме вбеси.
Зависи колко висока.Иначе да-грозно е.

Seducti0n
09-28-2008, 21:04
Мацко, не е необходимо да си нисък за да ходиш с обувки на ток.
Разбрахме, че си висока и имаш дълги крачета, не разбирам какъв е проблема ние които нямаме твоята височина да ходим на ток??

Wrathchild
09-29-2008, 06:46
А висока жена с високи обувки да не е много хубаво? Особено като щръкне 20 санта над мъжете...

Супер много почвам да се дразня на такива изказвания. Много ясно, че е хубаво висока жена на високи обувки, стига да може да ходи на тях. Мале е тва е изказване на комплексиран човек- кат не ти харесва пази си мнението за себе си. Никой не е казал, че е грозно и по-нисичките да ходят на ток, ама след такива изказвания просто няма как да не ви се каже "па да сте расли навреме, кой ви е виновен". Сори, ако звуча гадно, ма тва изказване горе много ме вбеси.Не си позволявай да ми слагаш епитети, първо не ме познаваш, за да знаеш каква съм, второ не си ми на положението, че да ми говориш по този начин. Така че моля, по-полека с тона. А изказването, че било смешно ниско момиче с висок ток да не би да беше по-умно? Както казват, каквото повикало - такова се обадило. И говорех за наистина високите момичета, а не такива по 1,70, които се мислят за супер манекенки... Ще пазя мнението си за когото искам, ти не си човека, който ще ми казва дали да говоря или не. Това все още е форум, в България все още има свобода на словото (или поне така се води). Имам си мнение - казвам го. Впрочем, мила, комплекса май идва от теб, защото скъпа моя, ти ако имаше хубаво тяло, красиво лице и т.н., нямаше да претендираш с височината си. Позната практика - избиваш комплекси за едно, защото просто нямаш друго.

YourFavoriteMistake
09-29-2008, 07:53
А висока жена с високи обувки да не е много хубаво? Особено като щръкне 20 санта над мъжете...

Супер много почвам да се дразня на такива изказвания. Много ясно, че е хубаво висока жена на високи обувки, стига да може да ходи на тях. Мале е тва е изказване на комплексиран човек- кат не ти харесва пази си мнението за себе си. Никой не е казал, че е грозно и по-нисичките да ходят на ток, ама след такива изказвания просто няма как да не ви се каже "па да сте расли навреме, кой ви е виновен". Сори, ако звуча гадно, ма тва изказване горе много ме вбеси.Не си позволявай да ми слагаш епитети, първо не ме познаваш, за да знаеш каква съм, второ не си ми на положението, че да ми говориш по този начин. Така че моля, по-полека с тона. А изказването, че било смешно ниско момиче с висок ток да не би да беше по-умно? Както казват, каквото повикало - такова се обадило. И говорех за наистина високите момичета, а не такива по 1,70, които се мислят за супер манекенки... Ще пазя мнението си за когото искам, ти не си човека, който ще ми казва дали да говоря или не. Това все още е форум, в България все още има свобода на словото (или поне така се води). Имам си мнение - казвам го. Впрочем, мила, комплекса май идва от теб, защото скъпа моя, ти ако имаше хубаво тяло, красиво лице и т.н., нямаше да претендираш с височината си. Позната практика - избиваш комплекси за едно, защото просто нямаш друго.

Еми и ти ме не познаваш за да казваш дали комплекса идва от мене или не. Това дали имам едно или друго първо, че не е твоя работа (при положение, че ти защитаваш тезата да не се изказваш за някой, който не познаваш) и второ, слава богу не съм претендирала с височината си. А и трето, ако обърнеш внимание ще видиш, че не аз съм казала, че е грозно ниско момиче на ток- грозно е ако не може да ходи на тоя ток. Както и да е. И не съм ти слагала епитети, просто казах как звучиш, но пак- както и да е. Сори, ако съм прозвучала грубо.

Wrathchild
09-29-2008, 10:02
Ами аз пък се подразних от поста на авторката и изобщо не съм искала да кажа нещо по адрес на ВСИЧКИ високи момичета.

tItEufFf
09-29-2008, 15:58
[quote="mystery`girl"]
хаха е не,но не може една жена сичко да има и дълги крака,големи гърди,да е слаба с готина коса,с готина кожа и т.н...все ще има нещо проблемно :-D
[quote]

Имам дълги крака, големи и стегнати гърди, здрава и добре оформена коса и чиста кожа .. Не, че съм перфектна де, определено не съм някоя супер-красавица. Но нямам нищо проблемно :)

Аз съм 177 .. все още нямам намерение да ходя на ток .. Ама според вас грозно ли ще е ако сложа. И горе-долу колко сантиметра да е..

mysterious93
09-29-2008, 16:05
[quote="mystery`girl"]
хаха е не,но не може една жена сичко да има и дълги крака,големи гърди,да е слаба с готина коса,с готина кожа и т.н...все ще има нещо проблемно :-D
[quote]

Имам дълги крака, големи и стегнати гърди, здрава и добре оформена коса и чиста кожа .. Не, че съм перфектна де, определено не съм някоя супер-красавица. Но нямам нищо проблемно :)

Аз съм 177 .. все още нямам намерение да ходя на ток .. Ама според вас грозно ли ще е ако сложа. И горе-долу колко сантиметра да е..

уау..нямаш никакъв проблем?стрии?целулит?няко по голямо ухо? :-D еми радвай се ;)бих искала някой ден да мисля така за себе си но уви..първо трябва д ами порастнат гърдите още и да си оправя зъбите..но стрийте така или иначе остават :D абе все тая :P хубаво е че се харесваш ;)и няма да е грозно да си на токчета(според мен)само да не са някви +10,15 сантима :-D

ra4ence
09-29-2008, 16:30
Оооооооооооооооооооооооо :)

Аз съм 179.Почти 180. И си нося токове-ама знаете ли? Изобщо не ми пука. Харесвам си краката,харесвам си циците и всичкото,което Бог ми е дал,че и в повечко даже.
Какво, като съм по-висока от..еди кой си? Нека ме гледа отдолу нагоре 8)

ValzZi
09-29-2008, 16:52
аз съм 1.64 и в сравнение с приятелките ми съм средно висока..по ринцип харесвам по ниските момичета...по сладки са ми някак сии..дори и без токчета..

InnchetO
09-29-2008, 19:45
хаха..ми едни имат дълги крака,други не но пък имат големи гърди абе едно е за сметка на другото.


искаш да кажеш , че високите момичета нямат гърди , а ниските имат ? :?

хаха е не,но не може една жена сичко да има и дълги крака,големи гърди,да е слаба с готина коса,с готина кожа и т.н...все ще има нещо проблемно :-D

не мисля , че е задължително .. :? а пък сега да не казваш , че високите нали .. не може да са с големи гърди , слаби .. ляляля .. а пък ниските може да са перфектни ? няма перфектни хора - да , но това да си с хубава коса , слаба ляляляля НЕ ТЕ ПРАВИ ПЕРФЕКТЕН ! и ако мислиш така , то по твоя критерий има перфектни хора .. ДА - Има хора с перфектна външност .. , но тези който имат и нея и перфектна душа са 1 на милиард .. така че .. прави си изводи .. и честно да ти кажа има много жени който са с перфектна външност така чеее ..

peace \\//

mysterious93
09-29-2008, 20:20
:lol: :lol: :lol: така мисля че поясних че това че си с дълги крака не значи че трябва да имаш малки гърди,а просто че е по често срещано.Тръгна д аме нападаш че за мен да си слаб било перфектно..ами извинявай много ама всички дългокраки казват"да ама аз като си облека това и това ми стои по добре от колкото на една късокрака" за да е така ,не мога да приема примерно че е момиче 180 висока и + 100 кг нали?????има сякви комбинации..високи и слаби,високи дебели,с големи/с малки гърди ,както и при по нисичките....абе все тая всички сме сладки..не може всички да ме еднакви я :-D :-)

Jaffs
09-30-2008, 10:17
Аз не познавам човек, който да не харесва дългите и хубави крака.
Аз съм доста нисичка и през по-голямата част от времето съм на токчета (заради работата предимно). Чувствам се идеално както на токчета, така и с маратонки примерно. Имам приятелки, които са по 1,80 или малко по-ниски от това и изобщо не се чувствам странно като застана до тях. :)

Важното е да се чувстваш добре независимо колко си висок и колко санта са ти краката. Всеки си има достойнства :)

slim__shadygirl
09-30-2008, 10:49
I vse pak v dneshno vreme pove4eto niski momi4eta se ka4vat na tok4eta ...?! :( Samo za da podtisnat kompleksa si ot viso4inata :-x :-x :-x (koeto e drazneshto ne mislite li ?!
Не ,не мисля така!Мнението ти е тъпо!Аз не съм мн висока ,не съм и супер ниска някаде 160/2.Нося си токчета когато пожелая и не мисля ,че това ми е комплекс:wink:!Айде ти носи официално облекло с маратонки или др ниски обувки. :x Се едно високите да се компкелсират като носят маратонки... айде да ги линчуваме :razz: ..Боже,Боже :? :? :? :-x :-x :-x

mirelS
09-30-2008, 14:28
ВИнаги мом4етата са харесвали моми4ета с дълги крака :) пък и не слу4айно на конкурсите за красота избират високи моми4ета .. 170 и нагоре (а те би трябвало да имат дълги крака) прави си изводите дали е хубаво да си с дълги крака :))))

tItEufFf
09-30-2008, 16:42
Според мен най-важно е момичето да е пропорционално .. щото ако е с дълги крака, късичко телце и голяма глава - дали ще привлече нечий поглед. :?

kIsSs<0R>kIlLL
09-30-2008, 16:44
Zdraveite :) e iskam da vi pitam kakvo mislite za jenite s dylgi kraka !? i li4no na vas tova haresva li vi (vaprosa se otnasq i do momi4eta i mom4eta ;) ) :-) :-) :-) :smt023 I vse pak v dneshno vreme pove4eto niski momi4eta se ka4vat na tok4eta ...?! :( Samo za da podtisnat kompleksa si ot viso4inata :-x :-x :-x (koeto e drazneshto ne mislite li ?! Zashtoto e hubavo da se priemash takav kakavto si) Az li4o sam sam visoka i ne se kompleksiram ot po niskite mi priqtelki :P :-P :-P A pri vas KaK e :P

офф сори че ти го казвам ама си много зле. искам да ти кажа че съм висока 156,5 и много са радвам че съм нисичка
като видя някое момиче висока повече от 165 и чак ма отвращава! ДА, така е ! въпрос на вкус! не знам само защо си си въобразила, че като си висока си много секси !хаха! и също така не знам защо си мислиш че по-дребничките момичета носят токчета за да изглеждат по-високи (оо даа! може би всички искат да приличат на теб :-D )
аз например нося токчета поради простата причина да бъда по-елегантна а не за да мясам на кобила! пфффф!

nicolepcd
09-30-2008, 16:50
Zdraveite :) e iskam da vi pitam kakvo mislite za jenite s dylgi kraka !? i li4no na vas tova haresva li vi (vaprosa se otnasq i do momi4eta i mom4eta ;) ) :-) :-) :-) :smt023 I vse pak v dneshno vreme pove4eto niski momi4eta se ka4vat na tok4eta ...?! :( Samo za da podtisnat kompleksa si ot viso4inata :-x :-x :-x (koeto e drazneshto ne mislite li ?! Zashtoto e hubavo da se priemash takav kakavto si) Az li4o sam sam visoka i ne se kompleksiram ot po niskite mi priqtelki :P :-P :-P A pri vas KaK e :P

офф сори че ти го казвам ама си много зле. искам да ти кажа че съм висока 156,5 и много са радвам че съм нисичка
като видя някое момиче висока повече от 165 и чак ма отвращава! ДА, така е ! въпрос на вкус! не знам само защо си си въобразила, че като си висока си много секси !хаха! и също така не знам защо си мислиш че по-дребничките момичета носят токчета за да изглеждат по-високи (оо даа! може би всички искат да приличат на теб :-D )
аз например нося токчета поради простата причина да бъда по-елегантна а не за да мясам на кобила! пфффф!
Хах, айде сега... :-o

sladur4etyYy
09-30-2008, 17:01
оффф аре пак почнахте ,що напрао не са сбиете бе, скумрии?!!! :-x :-x :-x да ви е*а ... ! който е нисък, ше си е нисък, който е висок, ше си е висок, на печелившите 4естито, останалите да го духат! писна ми от вас, кво само са чудите за кое да се заяждате!?! :-x и НЕ може да се каже че височината е определяща за това дали някой изглежда добре, има супер секси миньончета и супер секси мацки по 1.80, така че... мълчете вече! всеки с вкуса си! бтв темата е от тъпа по-тъпа!!!!

_mimi7y_
10-07-2008, 15:17
според мен човекът не трябва да се оценява по това дали е нисък или висок ,дали е слаб или дебел .... нз какъв е смисълът да се спори за това ... всеки има своите недостатъци ..не мисля че ниските момичета носят обувки с високи токове за да си подтиснат комплекса... аз съм висока и преди мн страдах заради това не исках да съм висока но вече се примирих с това защото осъзнах че не може всички да сме еднакви :grin:

xXxScreamxXx
10-07-2008, 15:46
ммда .. и моите крака са дълги ама ..
най мн си харесвам дупето и гърба :D :D

Bianca
10-07-2008, 17:36
Какво пак за краката ми? Ае, стига сте ги обсъждали, бе! :x

bug1965
10-07-2008, 19:03
podkrepqm nqkoi ot mneniqta 100 pati po dobre e da ima6 dalgi kraka i posle da doide nqkoi da mi kaje 4e kato pokaje6 bedro ne nastrahva :-P :-P :-P ( e ako e huavo est ... ne da si pokazva6 slaninite ..... ) Jalkio oba4e 4e az se komplexiram ot po niskite momi4ete i izbqgvam da slagam tok4eta za6totot stavam prekaleno visoka v sravnenie sas tqh ..... :( :( :(

Valkyrie
10-07-2008, 19:39
Jalkio oba4e 4e az se komplexiram ot po niskite momi4ete i izbqgvam da slagam tok4eta za6totot stavam prekaleno visoka v sravnenie sas tqh ..... :( :( :(
Що пък един не хвана да се комплексира, че неграмотно написаното му на латиница мнение стои под/над едно изрядно и грамотно мнение, написано на български език на кирилица? А се комплексират заради някакви ей такива неща.
Дълги крака не винаги означава "секси". Разбира се, че когато видя мацка с хубави, прави, стегнати дълги крака, ще си кажа "Е*ати яките крака". После ще се обърна да й видя дупето. Оная вечер с мъжа ми решихме да хапнем някъде след работа и зяпахме мъж и жена, които си поркаха вино и се държаха за ръка, той май се опитваше да я впечатли и да я омае. В лице не ми се стори кой знае колко красива, просто хубава. Когато обаче стана да отиде до тоалетната... сигурно съм позеленяла от завист. Имаше уникалната фигура, адски дълги и прави крака, беше висока, поне метър и осемдесет и нещо на токчетата. Как да не ми привлече вниманието? Чак мъжът ми дотолкова се беше унесъл да я зяпа, че чак започна да говори за това колко добре изглежда и да анализира телесните й достойнства. В заведението нямаше охрана, затова трудно го отърваха :)
Обаче независимо дали си висок или нисък, ако можеш да ходиш добре на токчета, изглеждаш по-добре, поне според мен. Много съм се ядосвала, че не мога да ходя на токчета, много ми се иска... Понякога просто ми се иска да съм елегантна, да съм по-женствена, да се наконтя. Походката обаче разваля цялата магия.
А тия спорове ниски срещу високи са много ограничени и безмозъчни. Спрете се.

draki4ka
10-07-2008, 21:10
аз съм дългоч :lol: с дълги крачета тоест мене ми хареват :lol:

Rossmary
10-08-2008, 05:46
В такива теми направо ще взема да се чувствам едва ли не виновна, че съм ниска/висока. Иначе нося ток в зависимост от облеклото, не съм комплексирана от ръста си и не би било нормално да съм. :-o

HardcoreSyndrome
10-08-2008, 09:09
Пффф... абе вие няма ли да престанете?! Ей тая женска злоба. Какво значение има? Хванете се избийте накрая :-x
Пука ли му на някой, че едни имате дълги крака, а други къси?
Криви ли са краката, колкото и да са дълги са отврат! Същото е ако са къси. Престанете с този безсмислен спор, защото дразните!

swe7dream
06-10-2010, 18:33
Хах,авторката на темата изкарва 4е другите са комплексирани а си ли4и 4е тя е,може би не го осъзнава но си ли4и.Това 4е си мн висока и неможеш да носиш много високи и секси обувки не ти дава право да казваш 4е ниските моми4ета са комплексирани.А и това 4е са ниски не озна4ава 4е имат къси крака,4е то може да си висока и да има6 къси крака и да си ниска с нормални краката се определят по висо4ината,Според мен най-хубавите тела са на ниски4ки и средно високи моми4ета и слаби4ки ,но високи и слаби не особено на ток4ета,а ако не са слаби това ги прави мн едри така 4е ...

swe7dream
06-10-2010, 18:46
хаха..ми едни имат дълги крака,други не но пък имат големи гърди абе едно е за сметка на другото.Има си теми клуб на високи и клуб на ниски момичета и беше тъпо мн спорове имаше.А и.."за тези ниски момичета,които се поклащали" :razz: не виждам кво грозно има момиче на токче.А и да въпроса ми кви са тес изрази "ниските момичета се поклащат и са грозни на ток" или добре ще кажете "ти не ме разбра имах предвид не всички,а само някои " :razz: :razz: :razz: и не се опитвай да ме убедиш че само ниските момичета се поклащали щото не можели да ходят на ток!Виждала съм и много високи момичета ,които също са се "поклащали" щщото не могат да ходят на ток тъй че..и аз ония ден видях една висока жена която +това си беше обула висок ток и съм сигурна че беше над 190 ама кво?тря ли да ме дразни че стърчи над мен???

+1 , авторката на темата е супер комплексирана,нз при4ината може би това 4е цял живот няма да може спокойно да носи високи секси токове защото и без това стър4и и ако оби4а6 не се изразявай толкова грубо а след това да се оправдаваш.

kalpazanka
06-10-2010, 19:46
Стара тема.