PDA

View Full Version : темичка ..



InnchetO
10-01-2008, 21:52
Тъй кат0 в другата тема (в която писах за да НЕ правя нова) никой не забеляза въпр0са ми .. се наложи да пусна нова тема ..

Ет0 г0 и въпр0са :
Как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ та .. идеи ?

sScream
10-01-2008, 22:25
Незнам на колко години сте...което има значение! Но гледай сега за мене кой е перфектния женски намек.Ама незнам малко е детски ;) Примерно седите си гушнати, говорите си нещо нормално обаче гледайки се един срещу друг. Докато ти говори го гледай в очите и устата и след като се изкаже просто млъкваш и поглеждаш надолу...не в страни а надолу :) докато примерно си играеш с косата му, ръката му. И ако сичко мине гладко като погледнеш отново към него трябва да се получи, но щом до сега не го е направил може пак да не го направи. Незнам детско е :) Но при мене е минавало и ми устанал спомен :oops: Хубав при тва. Незнам ако искаш пробвай и Успех с целувката ;)

InnchetO
10-02-2008, 07:01
Еми аз съм почти на 15 а т0й на 16 (:

DarkWonderer
10-02-2008, 07:57
Самичко си идва

BurningDesire
10-02-2008, 09:15
Тъй кат0 в другата тема (в която писах за да НЕ правя нова) никой не забеляза въпр0са ми .. се наложи да пусна нова тема ..

Ет0 г0 и въпр0са :
Как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ та .. идеи ?
Имаше една тема с едно момче, дето пита как да целунел приятелката си, щото не знаел кога.... Тва да не е твоя пр?! Че става много кофти, като влизате и двамата е един и същ форум.

HardlyAwakened
10-02-2008, 09:24
Абе аман бе..просто му кажи " Целуни ме " !

Harum_Scarum
10-02-2008, 09:25
Тъй кат0 в другата тема (в която писах за да НЕ правя нова) никой не забеляза въпр0са ми .. се наложи да пусна нова тема ..

Ет0 г0 и въпр0са :
Как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ та .. идеи ?

Научи се да пишеш!!! На петнаисет си 8 клас а тои е 9-ти нали? Момчето мооже просто да е срамежливо..Само не разбрах дали не искаш да се изфукаш че си имаш "гажи" в училище ?? :D

Neverafter
10-02-2008, 09:36
Абе аман бе..просто му кажи " Целуни ме " !

:D :D nice one


Мацко,ето ти идея (http://fc44.deviantart.com/fs32/f/2008/212/8/e/8ec7565e9d137cea1e920998756c81cd.jpg) XDDD

slun4ice_90
10-02-2008, 09:39
Ако момчето иска да те целуне няма да пита.И,ако си му поне симпатична.За такива неща няма определени,часове или секунди..Стават просто... :-P Като ти четох темата и се сетих за едно момче...Бях на даскало и имахме час по БЕЛ,но се бяхме разделили на групи така да се каже и си лафихме с 2 момичета и едно момче..Той изведнъж ме попита дали искам да играем на някаква игра аз казах,че не искам...А той после каза,че иска да ме целуне...Аз пък казах,че не искам....Беше ме много срам :oops: За това му отказах...А знам,че той вече от 2 год има намерения към мен,но аз все се дърпам..И след откъза ми той така се сдуха..Стана ми гадно чак... :( Понякога ние момичетата правим глупости,които ви объркват момчета,но какво да се прави... :-o

InnchetO
10-02-2008, 09:44
Тъй кат0 в другата тема (в която писах за да НЕ правя нова) никой не забеляза въпр0са ми .. се наложи да пусна нова тема ..

Ет0 г0 и въпр0са :
Как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ та .. идеи ?
Имаше една тема с едно момче, дето пита как да целунел приятелката си, щото не знаел кога.... Тва да не е твоя пр?! Че става много кофти, като влизате и двамата е един и същ форум.

хах (: нЕ определен0 не е т0й :-D

InnchetO
10-02-2008, 09:46
Тъй кат0 в другата тема (в която писах за да НЕ правя нова) никой не забеляза въпр0са ми .. се наложи да пусна нова тема ..

Ет0 г0 и въпр0са :
Как да разбереш к0га м0мче иска да те целуне ? Как да г0 накараш да разбере , че ти г0 искаш ? Ся попаднах на такъв пич дет0 никакъв намек нЕ му деиства никАкъв физически или психически зак0н нЕ г0 кара да ми даде друг0 0свен прегръдка вярн0 , че п0 цели междучасия седиме гушнати и тн и тн .. ама .. аиде де .. ГУШНАТИ и все пак м0же да нЕ съм пр0бвала т0чно нещото което ще станЕ та .. идеи ?

Научи се да пишеш!!! На петнаисет си 8 клас а тои е 9-ти нали? Момчето мооже просто да е срамежливо..Само не разбрах дали не искаш да се изфукаш че си имаш "гажи" в училище ?? :D

аз съм 8ми клас а той 10ти :)

И да , срамежлив е .. точно за това питам ..

Това е тъпо .

FeNuT
10-02-2008, 10:28
Щом с намек не става тогава действай директно-кажи му какво искаш!

asasfdf
10-02-2008, 14:48
"може ли да те целуна?", "искаш ли да те целуна?" не са неща, които според мен би трябвало да се казват..постойте загледани един в друг няколко секунди (насаме де. не ви знам къде ходите междучасия, а той може да се бои да не реагираш по някакъв дебилен начин..).. защо въобще чакаш, целуни го ти..целувката е от двама души, не е като да се чудиш дали да го заговориш в скайп първа или нещо подобно..

InnchetO
10-02-2008, 16:16
"може ли да те целуна?", "искаш ли да те целуна?" не са неща, които според мен би трябвало да се казват..постойте загледани един в друг няколко секунди (насаме де. не ви знам къде ходите междучасия, а той може да се бои да не реагираш по някакъв дебилен начин..).. защо въобще чакаш, целуни го ти..целувката е от двама души, не е като да се чудиш дали да го заговориш в скайп първа или нещо подобно..
Добре .. той се притеснява да не реаагирм по дебилен начин .. а аз дали мога да се притеснявам от същото ? Точно за това не съм го целунала още ..

gPa3HuTeJl
10-02-2008, 16:23
Аз ти казах, че при мене ш'е ти е най - добре ти не ми вярваш... с мене такива проблеми няма да имаш... 8-)

sexa_na_kompleksa
10-02-2008, 16:27
А защо не го целунеш ти? Щом те прегръща, значи има поне симпатии към теб. Действай, няма какво да чакаш.