PDA

View Full Version : Искам отмъщение..как да го нараня ?



alehole
10-06-2008, 19:26
Абе се за него говора..обичам го разиграваме се 2-3години и ме е наранявал 1000000... пъти а аз нито един!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: Искам да направя нещо което ще го запомни,нещо което ше го нарани :-x Незнам какво и защо но трябва да направя нещо ама какво ?
НАРАНИ ЕДИН МЪЖ,ЗА ДА СТАНЕШ ЖЕНАТА НА ЖИВОТА МУ
!! :? :?

Bee*
10-06-2008, 19:36
Просто недей да се занимаваш с него :)
Така знаеш,че няма да те нарани.

alehole
10-06-2008, 19:39
Виж,и да ме нарани не чувствам нищо,но все пак искам да му го върна поне малко да го заболи да усети :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

splendour
10-06-2008, 19:39
capardosai go qko.ako go zapla6i6 s noj ili pistolet ili my tegli6 1 qk boi nqma da te abravi nikoga.a i 6te b1de ranen 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Bee*
10-06-2008, 19:43
Виж,и да ме нарани не чувствам нищо,но все пак искам да му го върна поне малко да го заболи да усети :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Ами,разкажи нещо повече,така не мога да ти помогна...

alehole
10-06-2008, 19:44
:-o Ми какво да разкажа :-o

Bee*
10-06-2008, 19:46
Ми какво общо си имала с него,аз от къде да знам от какво ще го заболи.. :D
най-вероятно,ако те види с друго момче,негов прител още по-добре,или пък някой,който мрази
в случая ти нищо пряко не му правиш ;д

Light
10-06-2008, 19:48
начи ся мойто момиче, тука има много варианти. Обуваш 8 см ток и го забиваш в крака му - както казаха по горе, хем ще е наранен, хем няма да те забрави цял живот.Удар в слабините върши подобна работа, с малък риск да оставиш пича без потомство, ма ше го преживее. Иначе има и много други варианти...Тръгни с най-добрия му приятел , мн радва ;)

davkata
10-06-2008, 19:49
думите се забравят ама някоя незатихваща контузия (става коляно китка ) туй го знам от личен опит бая бой съм ял и бая тиради съм слушал но боя се помни повече

по принцип и унижението става но при определен човек унижението (дори и публично!) само може да го накара да се смее после (това го казва човек занимаващ се с Бойни изкуства и пял черно фередже в центровете на мн европейски столици (Париж ,София....))


8)

alehole
10-06-2008, 19:50
Аа искам да го заболи..да му се пръсне коравото сърце :-x Да се задуши от злоба хаха
Ми какво общо ли..От 3 години излизаме,виждаме се, и интимно, абе правиме секс само аз с него и той с мене с никои други :) Приятели сме си :-o

splendour
10-06-2008, 19:52
Аа искам да го заболи..да му се пръсне коравото сърце :-x Да се задуши от злоба хаха
Ми какво общо ли..От 3 години излизаме,виждаме се, и интимно, абе правиме секс само аз с него и той с мене с никои други :) Приятели сме си :-o mi otvapi my go kqat my dyxa6 i my kaji 4e si go e zaslyjil 6tot e golqm idiot .tstststs ako iska6 da go s1sipe6 sa6to prod1ljava6 da si s nego?

alehole
10-06-2008, 19:54
Zashtoto nemoga bez nego :) Opitvala sum i povqrvai ne e kato pove4eto teen istorii deto si mislish 4e go haresvash obi4a6 i t.n. Seriozno sum Pristrastena i go iskam za mene si :( ne bih ponesla da go vidq s druga :shock:

hanovete
10-07-2008, 07:18
абе отде тая женска злоба а?!Мн сте ми смешни като почнете :razz:
-със злобата си нищо друго не правите,освен да докажете колко мн обичате даден човек

sextazy_baby
10-07-2008, 10:16
Не виждам смисъл от отмъщение,ако всичко е свършило

Lacey_66
10-07-2008, 10:31
Абе се за него говора..обичам го разиграваме се 2-3години и ме е наранявал 1000000... пъти а аз нито един!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: Искам да направя нещо което ще го запомни,нещо което ше го нарани :-x Незнам какво и защо но трябва да направя нещо ама какво ?
НАРАНИ ЕДИН МЪЖ,ЗА ДА СТАНЕШ ЖЕНАТА НА ЖИВОТА МУ
!! :? :?

ако го оби4аш :D няма да искаш да го нараняваш :D :-P

SiegHeil
10-07-2008, 10:32
Електрошок в топките :oops:

dimitar_ak
10-07-2008, 11:15
Самоубий се. Ще му тежиш на съвестта цял живот :D

NamelessRomantic
10-07-2008, 11:29
начи ся мойто момиче, тука има много варианти. Обуваш 8 см ток и го забиваш в крака му - както казаха по горе, хем ще е наранен, хем няма да те забрави цял живот.Удар в слабините върши подобна работа, с малък риск да оставиш пича без потомство, ма ше го преживее. Иначе има и много други варианти...Тръгни с най-добрия му приятел , мн радва ;)
+1...има много повече варианти ама принципа е същия :D

bqsna_teenagerka
10-07-2008, 12:57
Най ще го нараниш ако просто го игнорираш. С всичко друго ще изглеждаш смешна! Не виждам какво ще спечелиш ти от цялата ситуация..ако почнеш или по точно се опиташ да му правиш разни номера. Това е признак на ревност и глупост. :(

Diva4e
10-07-2008, 13:00
ако не му пука за теб (както изглежда) няма щкак да го нараниш само се излагаш като му отвръщаш,още повече ако не му пука за теб !

Whyniser
10-07-2008, 13:56
Просто го оставаш не му говориш.Няма се принизяваш до неговото ниво.Иначе ето 1 мой план,който ме оприличи като гении :D .
ми прави малко номерца.Ще ти трябва един снайпер.Като излезне ти бъди на 200 м примерно от тях на някоя сграда.Земи си няколко момичета като наблюдатели на различни сгради,земи радиостанции.Като го видиш им докладвай на тях с кодовото име: "Отмъстлива Тутурутка" . Маркирате едно място с X там оставяш едно момиче да се запознае с него (ама трябва да е Барби,фешънка,Руса или Черна каква предпочита) . Обаждаш му се и му казваш : " Get A Life,Bitch "

emanuela__
10-08-2008, 11:37
tva e spr zlobno shtom toi te e naranqval trqbva da znaesh che ne e priqtnno.. ili my kaji da spre i ako ne go napravi go ostavi tova shte go stresne ! a ne go naranqvai i ne si vrushtai zashtoto togava moji i da go zagybish..
moq priqtel reshi da si vurne za nesho koeto ne bqh pravila i sled tova shtqh da go ostavq ako ne go obichah tolkova mnogo.. i toi se sega sujalqva . i my kazah che ako neshto podobno stane pak go ostavqm bez nikakvo obesnenie.. taka che toi sam si reshava

ThinkerBell
10-08-2008, 12:11
ostavi go namira da znaish che vsichko se vrashta taka che sadbata si znae rabotata 8)
PS : da znaesh kazvam ti go ot lichen opit shtoto sashtoto mi se slychi i na mene sq kato ne mu obashtam vnimanie , s koqto i da tragne vse kasat sled 2-3 dni :D

tarataika
10-08-2008, 12:14
Абе се за него говора..обичам го разиграваме се 2-3години и ме е наранявал 1000000... пъти а аз нито един!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: Искам да направя нещо което ще го запомни,нещо което ше го нарани :-x Незнам какво и защо но трябва да направя нещо ама какво ?
НАРАНИ ЕДИН МЪЖ,ЗА ДА СТАНЕШ ЖЕНАТА НА ЖИВОТА МУ
!! :? :?

забий се с най-добрия му приятел! или някое момче, за което знаеш, че не може да се търпят двамата, но мисля, че второто повече боли от първото :)

mickelangelo
10-08-2008, 15:20
не отмъщавай .... само помни ... ще ти се намери удобен случай ще видиш :)

NaNa_SladuRana
10-08-2008, 15:24
детска радост,шарени бонбонки.Щом искаш да го нараниш,знаши толко си го и обичала,всичко е свършило,бъди зрял човек и му прости :)