PDA

View Full Version : Относно менструалния календар.



jersey_girl
10-13-2008, 16:21
Искам да попитам за да си изчисля кога ще ми дойде следващия път,нали трябва да почвам да броя от деня в който ми е дошла менстриацията,а не след свършването и?пример ако ми е дошла на 5,аз да почвам да броя от тази дата,а не след 5 дни да речем,защото при мен обикновеннно е 5 дни. :)

b0ri
10-13-2008, 16:38
ми да тряа да броиш от деня в който ти е дошло,ама на повечето им идва след 28 дни,а не цял месец,както ти го броиш...ама при всеки е различно на някои може и след или по-малко от 28 дни да им дойде...

TheLittleAngel
10-13-2008, 17:02
ми да тряа да броиш от деня в който ти е дошло,ама на повечето им идва след 28 дни,а не цял месец,както ти го броиш...ама при всеки е различно на някои може и след или по-малко от 28 дни да им дойде...

+1 Винаги бъди подготвена, че да не стане някой гаф, особено, ако още си с нередовен цикъл.

albb
10-13-2008, 17:16
ми да тряа да броиш от деня в който ти е дошло,ама на повечето им идва след 28 дни,а не цял месец,както ти го броиш...ама при всеки е различно на някои може и след или по-малко от 28 дни да им дойде...

+1 Винаги бъди подготвена, че да не стане някой гаф, особено, ако още си с нередовен цикъл.
+1 така е

TotallySexy
10-13-2008, 18:54
Щом още не знаеш как се смята цикъла, то явно от скоро ти идва... ще ти бъде нередовен, но като цяло е 28 дни