PDA

View Full Version : Според вас това приятелка ли е?



malka_diva4ka
10-15-2008, 12:55
Еми искам да питам..
Според това което ще напиша по надолу..
мислите ли че най-добрата ми приятелка изобщо ми е приятелка?


Например:изказвам мнение за нещо[няма значение какво е] и тя почва да ме нарича тъпанарка,пача и други такива..само защото мнението ми не съвпада с неиното..
2 Пример:когато има хора с нас...
тя разказва на хората случки,които са малко неодобни[за мен] при положение,че съм и казала да не казва на никой..
3 Пример:или пък почва да разказва на приятелите ми..
че съм няква тъпа,кривогледа и тка нататък..
4 Пример:харесвам едно момче от неиното село..и тя сега е направила др скайп и се представя за него...
праща ми някви целувки и тка нататък..
и имам доказателства,че е тя.. :? :shock:

има и още примери..
но в момента не се сещам..
ако може без обиди.. :-D :oops:
а сега коментирайте.. :) :)
и мерси предварително... :) :) :) :) :)

Miss_Pitt
10-15-2008, 13:03
Нали си нямате работа ...
Айде аз да ви кажа сега едно мъдро съветче - Не наричайте 'приятели', хората, с който излизате и прекарвате времето си !Тва, което е правилаи прави въпросното момиче ми говори за все още неизживяно детство .. / най- малкото/.
И не, никва приятелка не ти е,ако държиш на нея по някъв начин, поговорете, кажи й какво те дразни, защо и тн, макар че за мен нещата вече не се оправят само с говорене .

gLoRiOuS_aNGeL
10-15-2008, 13:19
Съгласна съм,че щом е такава не ти е приятелка,камо ли най-добра...По-добре я остави да се развива сама и си намери човек с характер и мозък в главата! :)

Mr_Crowley
10-15-2008, 13:21
Няма приятелство...подкрепям мнението по-горе - престанете да наричате хората с които пиете и се мотаете по улиците приятели. Това са просто познати, а приятелите...е, те са съвсем друга бира... :smt006

mimkata1234
10-15-2008, 13:32
Ами както казаха по-горе 1во поговорете и се изснете. :) А ако не се опрайте начи 1000%не ти е никфа фр. и почвай по нейня начин и . :x

housy
10-15-2008, 13:36
Емммм детска работа..То тва ако е приятелство....

ell_ownz
10-15-2008, 13:44
se edno opisvash nqkva selqnka deto sa opitva da ti razvali sqkvo nastroenie seki put kato se sreshtnete..za men tq daje ne ti e poznata kamoli fr kamoli best fr :shock: :?

Abbie_Broken
10-15-2008, 14:07
Как може да наричаш това "приятелка"?? Не, това е момиче просто убива свободното си време, за са излиза с теб. На тфое място бих я заебала мн яко.

hild
10-15-2008, 14:10
за т'ва не трябва да споделяте ли4ните си неща на всеки срещнат

tigity
10-15-2008, 14:32
tfa e zavis ot neina strana prosto i az iam podoben prolem prosto ima hora koity ne mogat da priemat 4e ima i po dobri ot teh :D ama nali zn fr-ta ti ne e vinofna vinofni sa tiq de i diktuat ot gore! :D :D :D 8)

Priceless
10-15-2008, 14:42
Приятелка друг път .. по - скоро едно завистливо , гадно , злобно момиченце , но приятелка не :)

mickelangelo
10-15-2008, 15:36
Приятелството е взаимна изгода от 2 ма човека ... когато .. изгодата свърши .. от 1 та страна .. и приятелството свършва там .. естествено като всичко има си и изключения ...
и все пак ,... ако някой се изправи с/у мен .. и аз бих се изправил с/у него .. без да ми мигне окото .. мачкат ли те мачкай и ти .. сигурен съм че и ти имаш " кирливи ризи " който да развееш :)

balu4ka
10-15-2008, 15:43
А ти случайно дан си на 5 хД :lol: :lol: :razz: :razz:

snejana67
10-15-2008, 15:47
:? разбира се че не ти е приятелка,не се движи с нея 8)

Dobromir
10-15-2008, 16:04
Xax , mi ne prosto zabravi na tova vreme NQMA priqteli...
priqteli moje da ima6 dokato ste na DO 10-12 godini sled tva si4ki po4vat da ne te ibavat, ili ti tqh...
Nqma ISTINSKI priqteli ima poznati samo...

HONDA
10-15-2008, 16:25
Извинявай, обаче не мога да се сдържа. Ти явно наистина си тъпанарка, за да задаваш такива въпроси. Естествено, че не ти е приятелка!

_InSaNe_
10-15-2008, 16:31
приятелката ти е една куха комплексарка... сори че ти го казвам ама... :)

malka_diva4ka
10-15-2008, 17:15
А ти случайно дан си на 5 хД :lol: :lol: :razz: :razz:


Не разбира се...
ако бях на пет..
как щех да пиша we... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

.. DeViL mAy CrY ..
10-15-2008, 18:40
Не ти е приятелка,да не говорим за най-добра.Най-добртите приятелки се подкрепят и си казват меннието но не убиуждат.Това е няква тъпа пача.Имам 2 най-добри приятелки едната от малка от детската а другата е от миналата година.НИто една не би ми напраила гадно по някакъв начин.

xXxScreamxXx
10-15-2008, 18:52
Приятелка друг път .. по - скоро едно завистливо , гадно , злобно момиченце , но приятелка не :)

Изпусна факта, че е сумати комплексирана :?

gangstata
10-15-2008, 21:31
Абе що в заглавието на темата има думата "приятелка",която хич не съответства на съдържанието ...
Остави я сама да си бае и направи нещо,което ще я унижи възможно най-много..

MiMcHeToOo
10-16-2008, 07:16
Усеща, че си по-слаба от нея. Дори т'ва, че в момента пускаш тема тук те прави още по-слаба. Ми много ясно, че ше те тъпче. В повечето женски приятелства за жалост е така. Едната задължително трябва да доминира иначе не се получава. Ако искаш ти да доминираш ше трябва да мачкаш. Ако искаш да мачкаш - стягай се, иначе свиквай.

mynichka
10-16-2008, 08:24
приятелка не е момичето с което излизаш навсякъде ...
Приятел е този , който те познава знае всичко за теб ..всяко малко недостатъче и въпреки всичко те обича..и въпреки всичко те смята за най-прекрасното съществто . А по темата ..това не ти е приятелка :lol: кофти , но ти и без това си го знаеш . И аз не мога да се похваля с истински приятели .но пък имам 3-4 добри познати ..на които мога да опра :P

NoShTnO_iZkUsHeNiE
10-16-2008, 08:34
se edno opisvash nqkva selqnka deto sa opitva da ti razvali sqkvo nastroenie seki put kato se sreshtnete..za men tq daje ne ti e poznata kamoli fr kamoli best fr :shock: :?
+1

GotTheLife
10-16-2008, 08:50
Нали си нямате работа ...
Айде аз да ви кажа сега едно мъдро съветче - Не наричайте 'приятели', хората, с който излизате и прекарвате времето си !Тва, което е правилаи прави въпросното момиче ми говори за все още неизживяно детство .. / най- малкото/.
И не, никва приятелка не ти е,ако държиш на нея по някъв начин, поговорете, кажи й какво те дразни, защо и тн, макар че за мен нещата вече не се оправят само с говорене .

абсолютно съгласна!

AFT
10-16-2008, 08:57
Ти мозък нямаш ли,че сама не можеш да се досетиш?
Да, тя те обижда, не те зачита, подиграва ти се, разказва неща за теб, които другите хора не искаш да знаят, лъже те, ама няма значение - тя ти е приятелка! (тук не говоря сериозно, да не се объркаш нещо)
Не се занимавай с хора, които имат прекалено много свободно време, гладък мозък и неизживяно детство - кофти комбинация е.

Re5peC7
10-16-2008, 09:40
хмм сложни са отношенията между момичетата ... нещо не ги разбирам..как може въобще да наричаш човек най-добър приятел след като постоянно ти прави мръсно и така нататък :(

hooliganka89
10-16-2008, 10:21
Naistina vaprosnoto momiche e s nqkakvo neizjivqno detstvo.
Sashto taka ima nqkakvi kompleksi i ti si i mnogo udobna za da gi izbie.
A kolkoto do vaprosat ti dali ti e priqtelka,bi trqbvalo sama da si otgovorish.

Neftochimic
10-16-2008, 10:43
имаш много добра приятелка. :?

ValzZi
10-16-2008, 11:35
se edno opisvash nqkva selqnka deto sa opitva da ti razvali sqkvo nastroenie seki put kato se sreshtnete..za men tq daje ne ti e poznata kamoli fr kamoli best fr :shock: :?
за мен също не е позната камо ли приятелка...извинявай че ти го казвам ама тряаа да си супер зле да не кажа и тъпа че до ся да не си я разкарала...или може би си на 12 нз едното или другото,..!

malka_diva4ka
10-16-2008, 11:47
se edno opisvash nqkva selqnka deto sa opitva da ti razvali sqkvo nastroenie seki put kato se sreshtnete..za men tq daje ne ti e poznata kamoli fr kamoli best fr :shock: :?
за мен също не е позната камо ли приятелка...извинявай че ти го казвам ама тряаа да си супер зле да не кажа и тъпа че до ся да не си я разкарала...или може би си на 12 нз едното или другото,..!


може да съм на 12..
може и да не съм..
просто тва няма значение..
все пак тоя сайт е за тийнеиджъри..[деца който са на възраст от 12-13 до 16-17]
ами кво да кажа може да ме наричате както си искате..
все пак не ме познавате и не можете да кажете каква съм всъщност... :? :? :? :?

Qnchety
10-16-2008, 12:26
Обижда те, а ти още я траеш? Божеее... :?

metodi1
10-16-2008, 18:12
zareji q taq preqtelka za ni6to ne staa

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-16-2008, 18:33
Според теб темата за тук ли е?

malka_diva4ka
10-16-2008, 18:42
Според теб темата за тук ли е?



ммм...
нз..
просто я бутнах тук.. :-o :)

kotenceto_bonbon
10-17-2008, 18:52
TfFa 4UdOvvI6e Fr kA :-o TvArDo Ne

temptati0n
10-17-2008, 18:55
Това не е обида, но малко мозък трябва, за да се досетиш, че човека който те обижда (не се шегува) не ти е приятел/ка... :)

dimanushka
10-17-2008, 19:25
spored men ne!

noheart
10-17-2008, 23:53
това не е приятелка, а човек които цели да изпъкне пред другите без да осъзнава какво върши

elsy
10-18-2008, 06:24
Как изобщо ти е хрумнало, че ти е приятелка 8-) 8-)

crazy_style
10-18-2008, 07:49
ami ne i pozvulqvai da te ma4ka, 6toto posle i da iska6 nqma da uspei6 da go spre6 tfa.... ima mn varianti, no ti preporu4vam da q razkara6.. a za da ne si navle4e6 gneva na drugite.. po-dobre si nam novi fr i smeni kompaniqta, koeto ne e mn lesno , no naistina e dobur variant.... ili i pokaji na tfoita fr 4e ne e uda4no da se ebava to4no s teb

zWezdichkaaa
10-18-2008, 09:33
леле как все още я търпиш :shock: по добре не се залъгвай че ти е приятелка, намери си някоя която ше те уважава и ше държи на теб а тая просто.. :?

Taraaa
10-18-2008, 09:44
ОПределено не ти е пряителка,а ти до сега как си могла да си мислиш въобще за нея като такава просто не ми го побира главата .. Тя какви ли не работи не ти е направила и ти продължаваш да говориш за нея като приятелка .. Стига толкова.. Не всеки който познаваш ти е приятел това са само позанти .. Има много малко приятели а някои нямат и такива .. Стигат ти 1-2 истински приятели а другите да не те интересуват .. Споделяш си с истинските приятели а с другите просто се веселиш ..

lady3
10-18-2008, 10:31
ами определено не мисля, че ти е приятека :? не мисля 4е някоя приятелка би се държала така :? :?

Miimiinka
10-18-2008, 14:11
Понякога дори и на най-добрите ни приятели,не трябва да споделяме прекалено много.Но за това,което ти е направила съм съгласна с другите,че не ти е въобще приятелка.По-добре я остави и си намери някоя,която ще те разбира и найстина ще те цени. Късмет! :P

verdjitO
10-21-2008, 07:11
Ами според мене тя ти е приятелка да може с тебе да излиза и да се движи по коридорите в даскало. А когато стане дума да се направи на много остроумна пред момчета или някой друг почва да приказва простотий! Ама в днешно време може да ги наричаш приятели ама те предават за да изпъкнат те :x И аз веднъж направих такава простотия ама повече няма да се повтаря ! :-D

varnen4e
10-21-2008, 07:19
Не, не ти е причтелка.
Не знам на каква възраст си, но имай в предвид, че в пубертета децата се опитват по всякакъв начин да се правчт на интересни и е възмовно да не го прави с лоши чувства, не бързай да я съдиш, но си имай едно на ум и не ѝ се доверявай.
:)

lidetyYy
10-22-2008, 17:04
съжалявам че ти го казвам направо но ТЯ В НИКАКЪВ СЛУЧАИ НЕ ТИ Е ПРИЯТЕЛКА !!!!!!!!!!

lonely_girl92
10-22-2008, 17:57
Мила,и при мен беше така.Момичето което мислех за най-добра приятелка правеше подобни номера.Стрешно много пъти й повтарях това което ме дразни в отношението й към мен,но тя не се промени! Аз направих грешката да си мисля,че ще се промени,но уви не стана така. И преди около година просто си казах край и спрях да общувам с нея...
Ако вие двете не сте говорили по въпроса направете го,но не допускай мойта грешка да си мислиш,че ще се промени ...Айде Успех ! :) :) :)

sladka__droga
10-23-2008, 19:36
Баси пачата! ... Явно се държи с теб като с пълна глупачка ... Тегли и една майна и да си гледа работата :wink:

ChoCohoLiC
10-24-2008, 18:19
Приятелите ти трябва да са ти второто Аз :) ние с мойта приятелка двечките само си викаме примерно колко си глупава или за нищо не ставаш обаче се бъзикаме и го казваме в точната ситуация,когато е уместно и най-важното тряа да си обичаш много приятелите! :grin:

Rofl4e
10-24-2008, 22:09
Това не е приятеелка а изполозвачка направо и бии шута или пък ако искаш да си го върнеш се дръж с нея както тя към теб :P :P

Spider4eto
10-24-2008, 22:11
Хмм и аз понякога казвам на моите приятелки "пача, идиотка, патка, спрема" обаче го казвам на шега, супер несериозно, когато се лигавим. Ние сме супер честни и си казваме това което мислим и никоя не ми се оплакала от това, че ги "обиждам". Също така на няколко пъти съм си правила фалшив скайп за да се изе*авам с някоя, но това не означава, че не държа супер много на тях и не бих направила всичко за тях. Поговори си с нея, защото например ако някоя ми каже, че не и харесва тва, тва, тва се опитвам да се променя. Така че на първо време си поговорете :)

BePoHuKa
10-24-2008, 22:21
Съгласна съм,че щом е такава не ти е приятелка,камо ли най-добра...По-добре я остави да се развива сама и си намери човек с характер и мозък в главата! :)
+1

sextazy_baby
10-25-2008, 08:33
Приятелка...най-добра...друг път :(

Lysit0
10-25-2008, 08:37
Аз на твое място отдавна щях да съм я зарязала.Ако не виждаш и усещаш,това не ти е приятелка,a е една долна двуличница.

nelly_tss
10-25-2008, 08:39
Май само ти си мислиш, че ти е best friend, тя със сигурност не мисли така. И ние с моите приятелки си викаме "пача" и т.н., обаче ние така сме си се уговорили да не се обиждаме. За да не се държи така с теб се научи да я затапваш или и ти почни да и викаш "пача" ;) и да разказваш нейните тайни на всички ... а ти занапред не и споделяй . Това беше от мени надявам се да съм помогнала. :-)

tweeetyreni
10-25-2008, 12:35
ta kakvo za priqtelkata :shock: :shock: :shock: :? :?

death_knight
10-25-2008, 13:00
мен да питаш я разкарай и да не ти пука. все ще има с кого да се мотаеш, нали ;]

PeopleAlwaysLeave
10-25-2008, 13:07
Естествено, че те ни е най-добрата приятелка, нещо повече - не ти е никаква приятелка. Пък и ти на колко си, че не можеш да го разбереш? Смяташ ли, че една истинска приателка би се държала по подобен начин с теб и би чакала всеки удобен момент, за да те изложи пред останалите от компанията ? Може би ти завижда за нещо и затова се държи така. Или пък опитва да се доказва пред остансалите, че е нещо повече от теб и може да си те мачка както поиска... Но и ти сама си си виновна, защото я търпиш. И след като я виждаш, че прави така - защо, по дяволите, продължаваш да й споделяш неща от личния си живот ? Защо не я разкараш ? :shock: Или направи така, както прави тя - всеки човек си има недостатъци и тайни, разбери нейните и ги изтъкни пред компанията ;) Повярвай ми, няма да има нищо по-приятно от това да й видиш физиономията в такъв момент :D

samoubiika
10-25-2008, 13:19
Хех...мойта работа същата...6 години бяхме неразделни.Някакво УЖ пълно приятелство,БФФ навсякъде...какво да ви кажа...
Ето и примерите,които ме изумиха и провокираха да избухна!

Пример 1-преди години си падах по футболисти и актьори...тя твърдеше,че са отвратителни,грозни и тем подобни,а само след семица,след като докажех колко свестни хора са,тя вече ги обичаше повече от мен...разгласяваше наляво надясно историята по нейн си начин...че аз съм ги откраднала и така нататък
-мислех си,че си внушавам,че краде моите 'любимци' и е глупаво да и кажа,че ме дразни,че ги краде...
Пример 2-също преди години тя беше никой...нямаше приятели,всички я отбягваха и единствена от всички-аз и подадох ръка...предложих и приятелството си и го доказвах в продължение на 6 години,а тя ме предаваше по всевъзможни начини.
-помогнах и да се промени към добро,но в един момент стана стотици пъти 'по-яка' от мен и това и вдигна самочувствието...започна да илиза по-често,пушеше,лъжеше ме че има да учи и само 15 минути по-късно я виждам навън с групичката и 'пушачи'...
Пример 3-музиката...като бяхме малки аз слушах само черна музика...r&b,hip-hop...а тя чалга...когато отново се опитах да и набия в главата,че чалгата не е хубава музика тя отново обърна историята по нейн начин...караше ме да влизам в mIRC и се заяждаше там с мен и ме изкарваше МЕН онази без вкус
-отново преглъщах и преглъщах...прощавах и се опитвах да оправя нещата...
Пример 4-професията...това,което винаги съм мечтала да правя е да снимам...да обработвам снимки иии направо фотографията като цяло...тя казваше,че не е хубава работа,за какво ми било,а ето че след седмица-2 майка и я попитала "каква искаш да ставаш" и тя казала "фотографка"...това просто преля чашата и избухнах!

край с приятелството ни...през всичките тези 6 години тя се е възползвала от мен по всевъзможни начини,а аз съм и се доверявала за всичко...момчето,което харесвах ми открадна дори...на мен ми разправяше,че е грозен и не го харесва,а той ми каза,че му се е сваляла,а и е имало свидетели...какво да кажа...

НЕ ЗАСЛУЖАВА ПРИЯТЕЛСТВОТО ТИ,ПРОСТО И КАЖИ КРАЙ!

punkrock
10-25-2008, 13:27
Ти сама си знаеш отговора.
Какво мислиш, че трябва да направиш сега ?
Хубаво си помисли и не се оставяй хората да си играят така с теб, най-вече тая твоята 'приятелка'.

PeopleAlwaysLeave
10-25-2008, 13:41
samoubiika , историята ти наистина е кофти. Но е факт, че има и такива хора, като твоята "приятелка". За мен такива хора са някви безлични такива, хора без собствено мнение, без характер,без цели в живота, хора, които следват нечий стъпки... Може би тя те е приела за свой идоли е пожелала да ти подръжава... Или пък другият вариант е - ако си харесвана от пирятелите си, в смисъл те те приемат за забавен и готин човек, харесват шегите ти, начинът ти на мислене и т.н. - тя просто ти е завидяла и е поискала да бъде център на внимание.

Кофти е и доста от нас са попадали в подобни ситуации, когато решаваме да помогнем на някого, подаваме му ръка, когато е отритнат от всички, изграждаме го като личност и в следващия момент работата му страшно много нараства и забравя откъде е тръгнал. Както има една поговорка "Ти му даваш пръст, то ти отхапе ръката"...

Нали си прекратила взаимоотношенията си с нея - продължавай смело напред и следвай мечтите си ;) И се надявай и тя да разбере какви са нейните.

scoobydors
10-25-2008, 13:55
Съгласна съм,че щом е такава не ти е приятелка,камо ли най-добра...По-добре я остави да се развива сама и си намери човек с характер и мозък в главата! :)

vovi
10-25-2008, 14:08
mi spored men tva ne e nikva priqtelka
tva e edna ku4ka
koqto samo se pravi na takav...
az imah podoben slu4ai
bii i 6uta v gaza dokato ne e kasny :?

Re5peC7
10-25-2008, 14:58
Ти сама си знаеш отговора.
Какво мислиш, че трябва да направиш сега ?
Хубаво си помисли и не се оставяй хората да си играят така с теб, най-вече тая твоята 'приятелка'.
+1 8)

ver0nika_
10-25-2008, 15:00
На това ако му казваш приятелка ... значи моята best fr е бог :P

slunchiceto0
10-26-2008, 03:22
Ами на твое място без да питам,щях да съм сигурна че това не ти е никаква приятелка!Първо тя не цени и не уважава твоето мнение,това че имате различия в някой отношения това не те прави тъпа!и отделно щом разказва историйки за които ти предварително си я молила да не ги разказва...тя мисли само за себе си,опитва се да те изложи и тя даизтъкне към теб!абе тая е некфа комплексирана пача..мн се дразна на такива:@ ;d най добре я зарежи..не ти трябват такива приятелки...само злото ще ти мислят и правят! ;)