PDA

View Full Version : Сексът - Доста практикуван от 14-15 годишните :?



gabbybon
10-18-2008, 18:42
ТакАам... Значи първо здравейте на всички... :)
Тъй като познавам доста момичета и момчета на 14 и 15 години които са правили секс и водят активен полов живот ми направи много силно впечатление :? Не мислите ли че това не е нормално... и Ако мислите така защо :)
Чао :)

cooool
10-18-2008, 18:46
Дали е нормално... за едни, да може би.. аз знам само, че като бях на 14 ми беше странно дори да се целувам с момчета...
Сега съм на 17 и съм в доста объркан момент, макар че съм с пъти по не объркана от преди, когато бях на 17... та интересно ми е как момиченца и момченца на 14 знаят какво искат, та се плющят активно?!

Biskfitka
10-18-2008, 18:48
абе тва за всеки си е различно....техен си е живота,да си правят квото искат....

evilkaAaAa
10-18-2008, 18:52
абе теми от този сорт станаха много банални.. (извинявам се на автора, но си е така) Защо просто не свикнете с мисълта, че хората си правят секс не само на по 14-15 години, а и на 11-12.. Като направиш една такава тема никой няма да спреш (знам, че го знаеш), нито пък ще направиш каквото и да било.. Освен това тези 14-15 годишни момичета и момчета си имат глави И на раменете => могат сами да мислят и да решават какво да правят..

darla
10-18-2008, 18:59
tova 6te e porednata tema,porodila bezkraini sporove i drazgi mejdu suforumcite.moeto LI4NO mnenie e-da,tazi vuzrast e prekaleno ranna za vodene na polov jivot po red pri4ini,koito ne iskam da izbroqvam,no tova e moeto LI4NO mnenie i ne go nalagam na nikoi.ne oprekvam DECATA na tazi vuzrast,praktikuva6ti sexa,no ne gi i opravdavam-ne mojete da me ubedite 4e pravqt sex ot istinska nujda ili jelanie,pravqt go nai-4esto ili da ne sa po-nazad ot priqtelite si,ili za da ne gi zareje gadjeto,ili da budat po-otrakani ot zaobikalq6tite gi.masovo nqmat elementarna seksualna kultura i ne sa gotovi da ponesat posledstviqta ot poloviq jivot,tuk vuznikvattemi ot roda na "spoko,bqloto te4enie pri momi4etata e normalno" ili "pravih sex s prezervativ,ne se skusa,ne svur6i v men,dali sum bremenna" i tem podobni,NO ima edno golqmo NO nie-tezi,koito ne udobrqvame tova,ne sme nito RODITELI,nito VUZPITATELI na tezi deca,ta da gi naso4im pravilno-ako sa re6ili da vodqt polov jivot,to naistina da pogovorim s tqh otkrito i da im obqsnim VSI4KO svurzano sus sexa i t.n....stana mnogo dulgo.iskah da kaja,4e tozi vupros e otnositelen.izli6en povod sa spor i opit da se uednakvqvat ne4ii mneniq! :)

Escarina
10-18-2008, 19:00
Не разбирам, след като действията им по никакъв начин не рефлектират върху теб, какъв е проблема? Аз на 14 правих секс за първи път. И от тогава водя активен полов живот. Не съжалявам сега, няма да съжалявам и за напред. Нито тогава, нито сега не съм имала проблеми, не съм правила необмислени постъпки и пак повтарям не съжалявам за нищо. Това че съм започнала да правя секс по-рано прави ли ме глупачка? Прави ли ме малоумна или не осведомена? Не. И на 40 да станат, глупавите хора си остават глупави. Факт е, че сексуалната култура на населението е под всякаква критика. Но става въпрос за всички. Не само за загорелите тийнове. Какво ви бърка? Нали не става въпрос за вашия живот?

gabbybon
10-18-2008, 19:09
Jus7__Me Не съм казала че щом го правят са глупави или малоумни или не знам още какви.... :smt018 Чудя се защо го правят :razz:

therichbitch
10-18-2008, 19:25
mi vsu6nost az mislq 4e e napulno normalno kato se ima predvid nakude otiva dne6noto pokolenie i ne da mi kagete 4e sum nqkva konservatorka ,6toto vupreki 4e i az sum 4ast ot nego prosto ot4itam upaduka i ne si krivq du6ata
a ina4e ako naistina si gotov i go iska6 np ama mislq 4e otgovorut stoi v podpisa ti:
"Секс,
пози,
дози,
алкохол,
дим от цирари,
това е девиза на
всички гъзари "
tva e samo gelanie da ne si po nazad ot dr v pove4eto slu4ai/estestveno sa da ne me napadnete ne kazvam 4e si4ki sa konformisti,ama pove4eto/

gabbybon
10-18-2008, 19:40
Jus7__Me Не съм казала че щом го правят са глупави или малоумни или не знам още какви.... :smt018 Чудя се защо го правят :razz:

Escarina
10-18-2008, 19:45
Jus7__Me Не съм казала че щом го правят са глупави или малоумни или не знам още какви.... :smt018 Чудя се защо го правят :razz:

Ъъъ.. може би защото им се прави?!

titinkaa
10-18-2008, 19:48
това си е на всеки лично мнение,всеки си решава кога да го направи за първи път...аз например съм на 15г. почти 16г. вече малко ми остава скоро да ги навърша и на тези години си водя нормален полов живот...така че недейте да съдите момичетата и момчетата които на тази възраст водят полов живот! :)

titinkaa
10-18-2008, 19:49
абе тва за всеки си е различно....техен си е живота,да си правят квото искат....+1 :)

Miimiinka
10-18-2008, 20:14
Не разбирам, след като действията им по никакъв начин не рефлектират върху теб, какъв е проблема? Аз на 14 правих секс за първи път. И от тогава водя активен полов живот. Не съжалявам сега, няма да съжалявам и за напред. Нито тогава, нито сега не съм имала проблеми, не съм правила необмислени постъпки и пак повтарям не съжалявам за нищо. Това че съм започнала да правя секс по-рано прави ли ме глупачка? Прави ли ме малоумна или не осведомена? Не. И на 40 да станат, глупавите хора си остават глупави. Факт е, че сексуалната култура на населението е под всякаква критика. Но става въпрос за всички. Не само за загорелите тийнове. Какво ви бърка? Нали не става въпрос за вашия живот?

Напълно те поткрепям.Аз бях на 14 когато го направих за първи път.Не съжелявам... нищо не естествено за 21-век ; ))

chokolate_girl
10-18-2008, 20:26
8-)

Attila_The_Hun
10-18-2008, 22:26
Абе като им е толкова мерак нека си трошат главите... Мозък наливен не се продава. 8)

go71n
10-18-2008, 22:44
аз съм на 15 и правя секс макар че ако видите моя тема и отказах секс на момиче ... та то нешно време на 15 да не праиш секс е срамно скъсват те от ебавки :) така го приемаме тииновете едно време ф 70те години когато рок анд рола беше жив е било модерно момчето с колата с гаджето вътре на някои хълм да го прават сега е модерно след цигарата с джоинта или след белия прах или след поредната водка на някое парти тииновете да се плющат яко :)

DisciplineAndOrder
10-18-2008, 23:00
всяка тема ли ше е свързана с това? :lol:

sextazy_baby
10-18-2008, 23:01
И аз го направих за пръв път на 14,защото го исках и не съжелявам...а това че на някой не му харесва мен искрено не ме ебе :) Всеки сам си решава живота.Не мисля че това за 21 век е нещо неестествено...

imaginaryyy
10-18-2008, 23:32
Добре е, вие наистина сте странни хора .. Значи, в една тема чета..момиче го е правила на 13-14 .. курва, пикла .. каква ли не // друга тема .. на 15 съм и съм още не съм го правила .. девствена путка, или просто .. уауу .. е за всичко си има време .. // е хайде моля ви се де .. осъзнайте се малко, стига само сте обиждали .. когато човек се чувства готов да го прави.. щом момиче на 12 се чувства достатъчно зряло .. /колкото и не мислимо да е това/ просто се случва.. и никой не може да я спре.. аз съм на 14 иимам приятел, но той наистина ме обича, и ще ме изчака, до когато се чувствам готова .. вие си правете сметка, дали тряба да пропилявате детството си, за неща, които от тук нататък цял живот ще правите.. :( :P

hiro
10-19-2008, 05:01
Ми не е,но е така аз самият се...от 13 и не сажелявам но го направих поне от любов

ani00770088
10-19-2008, 08:20
абе кво да ви кажа народа полудя!!!къв е тоя зор да се ебете толкова малки?!Нали като почнете да се шибате на тая възраст още докат пораснете достатъчно нямя вече да можете да си затваряте краката бе... :? И направо ме убивате разни малки пикли по на 13-14 години дето пускате във форумите теми "Оф ебе ми се"...първо как така ви се ебе кат още не сте правили скес и второ ша ви кажа че не може да ви се ебе,а тва просто е тъпото ви любопитство кво ли е да се клецаш с някой :x :x Еми изчакайте малко не е нещо,без което ша останете,няма да си останете стари моми ама почакайте малко не му е сега времето бе деа... :-x

Attila_The_Hun
10-19-2008, 08:26
...когато човек се чувства готов да го прави.. щом момиче на 12 се чувства достатъчно зряло .. /колкото и не мислимо да е това/ просто се случва..

Ами какво ще кажеш, когато след 5-6 години и децата в детската градина се "чувстват готови" за секс? А? :-x

GreenFairy
10-19-2008, 08:40
Аз не мога да приема, че едно 12-13 годишно момиче е готово за секс! Готов си за секс когато осъзнаеш какви може да са последиците и когато разчиташ на човека до себе си. Любопитството не бива да надделява над разума. И аз имах възможност да правя секс на 12 и след това и на 14, но не го направих защото прецених, че няма да бъда готова за последствията ако има такива. Не претендирам, че сега като съм на 16 мога да понеса отговорностите, но знам че поне мога да се обърна към родителите ми без да ме е срам или да се притеснявам от това, че правя секс.

darla
10-19-2008, 08:51
аз съм на 15 и правя секс макар че ако видите моя тема и отказах секс на момиче ... та то нешно време на 15 да не праиш секс е срамно скъсват те от ебавки :) така го приемаме тииновете едно време ф 70те години когато рок анд рола беше жив е било модерно момчето с колата с гаджето вътре на някои хълм да го прават сега е модерно след цигарата с джоинта или след белия прах или след поредната водка на някое парти тииновете да се плющат яко :)

e,da,de,nali i az tova vi kazah,hora.UJAS>Pove4eto na tazi vuzrast go pravqt ,za da ne sa po izostanali ot drugite i za da ne gi scepvat ot bazici,ne za6toto naistina go iskat ili za6toto naistina obi4at partniora si!!!i ot vas trqbva da se o4akva da stanete hora li???imam v predvid tezi,spomenanite,koito se strahuvat4e 6te izostanat,ne onezi,koito sa sigurni v izbora si i go pravqt za samite sebe si,ne za da dokajat ne6to na ostanalite!

6ibanqka
10-19-2008, 09:05
Мене ми се струва че повечето лъжат, че са започнали от тогава... като си мислят че се доказват с нещо, вероятно, че са се развили по бързо :? Като не може човек с акъл да блесне, търси други начини... :grin:
Никой не им е светил за да докаже, нали ?
Но всъщност мен не ме интересуват другите, кво щът да прават, себе си гледам!... Аз като не съм праил до са па съм на 19 нито бия барабана, нито се срамувам и никой и не ме подозира :D

savoy
10-19-2008, 10:36
Дали е нормално... за едни, да може би.. аз знам само, че като бях на 14 ми беше странно дори да се целувам с момчета...
Сега съм на 17 и съм в доста объркан момент, макар че съм с пъти по не объркана от преди, когато бях на 17... та интересно ми е как момиченца и момченца на 14 знаят какво искат, та се плющят активно?!

:shock: :-o :shock:

Punisherrr
10-19-2008, 10:41
Аз не мога да приема, че едно 12-13 годишно момиче е готово за секс! Готов си за секс когато осъзнаеш какви може да са последиците и когато разчиташ на човека до себе си. Любопитството не бива да надделява над разума. И аз имах възможност да правя секс на 12 и след това и на 14, но не го направих защото прецених, че няма да бъда готова за последствията ако има такива. Не претендирам, че сега като съм на 16 мога да понеса отговорностите, но знам че поне мога да се обърна към родителите ми без да ме е срам или да се притеснявам от това, че правя секс.

Абсолютно съгласна!
Направо е абсурдно какво става в главите на тия 13-14 годишни ''готови'' за секс дечурлига...
да си готов не значи да видиш как някой батко и какичка правят секс по телевизията,да ти стане интересно и да си помислиш,че те е засърбяло и тебе...
тцтц... абе нещата са се оакали вече тотално... който може да се спасява... пък отказващите да го разберат - жал ми е за тях...
Ама така е като родителите напоследък си забравиха задълженията!

vampire3
10-19-2008, 12:19
Просто в днешно време само за това се говори

Kimm^
10-19-2008, 12:47
Poprincip e vajno da popadnesh na tochniq chovek,da imash dostatuchna sexualna kultura i ottam natatuk reshavash koga shte go pravish.Puk i ponqkoga momiche na 14-15 godini e dosta po-gotova fizicheski ot nqkoq koqto si misli che kato e minala granicata 16 godinki nepremenno trqbva da prai sex ;] :)

Viche
10-24-2008, 21:00
Смятам че на 15 години си достатъчно зрял за да решиш да го направиш..така че не смятам че не е нормално..

skuck
10-24-2008, 21:11
Луди ли сте бе братя и сестри...не е нормално разбира се!....Смисал то за нашето "ненормално време" може и да е нормално, но !според мен! тез хора 14-15 годишните нищо не са видели от живота а тва се пак са тяхните тела... първия път винаги остава ярък спомен който едва ли някой може да заличи ... така че според мен нека да не бързат да станат на по 17-18 може би, че тогава щото... тогава вече човек се осъзнава за кво стаа на въпрос аджеба на тоз свят!

dqvolski_angel
10-24-2008, 21:21
подкрепям идеята за секс на тази възраст, но ако има сериозна връзка и хората са свестни и си се обичат а не го правят "просто за да пробват". иначе на тая възраст с всяко гадже още първите седмици или 1-2 месеца...като 20-30 годишни...не не не! например имам приятелка, която го направи на 14 с момче с което беше 11 месеца, и след време скъсаха (обичаха си се преди, просто нищо не е вечно, за това) и днес правят 9 месеца с друго момче и не са правили секс. В този случай според мен няма нищо ненормално.

dqvolski_angel
10-24-2008, 21:28
аз съм на 15 и правя секс макар че ако видите моя тема и отказах секс на момиче ... та то нешно време на 15 да не праиш секс е срамно скъсват те от ебавки :) така го приемаме тииновете едно време ф 70те години когато рок анд рола беше жив е било модерно момчето с колата с гаджето вътре на някои хълм да го прават сега е модерно след цигарата с джоинта или след белия прах или след поредната водка на някое парти тииновете да се плющат яко :)
това дето го описваш, че е модерно сега...ами била съм в такава компания, с каквито се водиш, такъв ставаш, просто започваш да мислиш като тях... но има много по-стойностни неща и държа на истинските приятели, затова се радвам че не съм една от тях и съм си добре ако ще и задръстена да си остана че на тая възраст не съм се изпраскала "да видя какво е"

PeopleAlwaysLeave
10-24-2008, 21:48
Всеки го прави, когато се чувства готов. Аз лично съм против правенето на секс на тая възраст, защото секса не е детска работа.

Първо, че повечето го правят не защото са готови или имат чувства един към друг, а защото така е модерно...Всички техни приятели и приятелки го правят, защо пък те да се различни? Както има една приказка "Няма вече страсти - секса стана като "здрасти""...

Второ - малко са тези на възраст 13-15, които са наясно с рисковете и опасностите при едно правене на секс без предпазни средства, примерно - полови болести, нежеляна бременност и т.н. Разбрали кое къде се мушка и айде давай да правиме секс...пък после реват по форумите от положителни тестове за бременност... Всеки един човек, независимо на каква възраст е, трябва да има поне елементарна обща култура за това, което прави.

Трето, но не последно по важност - специално при момичетата на тая възраст, организмът все още не е развит напълно и при една нежелана бременност, например, не се знае последствията какви може да са...

Затова всеки си решава сам за себе си кога да го направи и колко е готов за евентуални последствия след това.

Madness
10-25-2008, 12:35
пука ли ти
щото на никой не му пука дали ти правиш секс,споко

Ai4ka
10-25-2008, 12:44
Дали е нормално... за едни, да може би.. аз знам само, че като бях на 14 ми беше странно дори да се целувам с момчета...
Сега съм на 17 и съм в доста объркан момент, макар че съм с пъти по не объркана от преди, когато бях на 17... та интересно ми е как момиченца и момченца на 14 знаят какво искат, та се плющят активно?! +1

Attila_The_Hun
10-25-2008, 13:46
Няма нищо лошо.Това е предизвестие че е дошло новото време.Време в което всеки може да си прави квото си иска.Комунизма си отиде отдавна.А на издуханите ще кажа само едно - говорете колкото си искате,но знаете че това вашето са само празни приказки,нищо не можете да промените 8)
За съжаление си прав! Айде иди се боцкай.

Re5peC7
10-25-2008, 14:19
Абе като им е толкова мерак нека си трошат главите... Мозък наливен не се продава. 8)

+2435657687987847 :)

Re5peC7
10-25-2008, 14:22
интересно ми е каква жена бихте избрали за да живеете с нея до края на живота си и да ви роди деца...курва която я знае целия град или момиче което е пропуснало възможноста да бъде "общата"

chokolate_girl
10-25-2008, 14:36
JuN!0r
Супер фен



Регистриран на: 02 Мар 2008
Мнения: 432
Местожителство: Долината На Идиотщината
Пуснато на: Съб Окт 25, 2008 12:00 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Смятам че на 15 години си достатъчно зрял за да решиш да го направиш..така че не смятам че не е нормално..


АЗ ПЪК СМЯТАМ,ЧЕ ТИ НЕ СИ НОРМАЛЕН! :-x

SuNsEt
10-25-2008, 14:40
Абе айде колко такива теми ше правите!Разбира се,че не е нормално.

А ти,авторке,гледай себе си! :-x

Punisherrr
10-25-2008, 15:35
Няма нищо лошо.Това е предизвестие че е дошло новото време.Време в което всеки може да си прави квото си иска.Комунизма си отиде отдавна.А на издуханите ще кажа само едно - говорете колкото си искате,но знаете че това вашето са само празни приказки,нищо не можете да промените 8)
За съжаление си прав! Айде иди се боцкай.

Аз не се боцкам,но мога да отида да боцна майка ти, хунската 8)

Нормално било... :-D Какви глупости говорят някои хора....
Това,че нещо нередно се случва масово не го прави НОРМАЛНО.
Това,че сме 21 век не значи,че става чудесно децата,на които още са им недоразвити органчетата да правят секс на поразия... Толкова са неосведомени по въпроса,че... (ама може би и това трябва да се приеме за НОРМАЛНО??? )
Точно хора,които говорят като тебе позволяват цялата лайнария да се развива....

Мернах в темата за сайтовете за запознанства и следното :




Сега може и да не ти пука, но ако утре видиш сестра си или дъщеря си там КАКВО ЩЕ КАЖЕШ ТОГАВА? Я пак си помисли преди да говориш глупости

И като я видя кво бе? Кво ми пука? Да се снима момичето няма нищо лошо някой да има секси (разголени) снимки.Ебаси издуханите хора сте да се впечатлявате от такива дребни неща! То си е тяхна работа да праят квото знаят.
fifenceto - мисленето ти е толкова повърхностно и глупаво че направо ми стана жал как може да има такива хора като тебе...

... много лошо,че има хора,които мислят така...явно отказваш да се замислиш дори.

Attila_The_Hun
10-25-2008, 15:59
Няма нищо лошо.Това е предизвестие че е дошло новото време.Време в което всеки може да си прави квото си иска.Комунизма си отиде отдавна.А на издуханите ще кажа само едно - говорете колкото си искате,но знаете че това вашето са само празни приказки,нищо не можете да промените 8)
За съжаление си прав! Айде иди се боцкай.

Аз не се боцкам,но мога да отида да боцна майка ти, хунската 8)

Трай да не пратя един конен отряд хуни да се "погрижат" за твоята. :grin:

__whisper__
10-25-2008, 17:23
В днешно време "децата" израстват прекалено бързо - а някой просто така си мислят...
Не виждам проблем ако на 15 се чувстваш готов за тази крачка да я направиш. Дори след време да съжаляваш , поне ще ти е обица на ухото 8)

ici_pi4a
10-25-2008, 17:36
ei 4esno si priznavam na 15 sum i sum devstven ama s nai golqma ydovolstvie bih ebal nqkoq 6toto mislq 4e sum gotov a i da ne sum to pone znam kvo trqbva da pravq :D :D :D :D :D :D ako mojeh prosto na momenta bih si izgubil devstvenosta :grin: :grin: :grin:

MegabytE
10-25-2008, 17:47
ТакАам... Значи първо здравейте на всички... :)
Тъй като познавам доста момичета и момчета на 14 и 15 години които са правили секс и водят активен полов живот ми направи много силно впечатление :? Не мислите ли че това не е нормално... и Ако мислите така защо :)
Чао :)
Da, momicheTATA go praktikuvat ot ranna vuzrast! Poneje sa malko umni(da ne kaja obida) i lesni, v koeto nqma nishto losho, razbira se.
Pusta moda, kakvo da q pravish.

mumiikataa
10-25-2008, 17:52
Не мисля, че е нормално, а по-скоро "мода".Не съм съгласна и няма да съм поредното момиче на 14-15 години, което ше си легне с всеки батко...NEVER!

Bellatrix
10-25-2008, 17:55
Всеки си решава сам за себе си. Аз лично си загубих девствеността на 16, с момчето съм от половин година и го обичам адски много, не бих могла да си представя какъв би бил живота без него и всеки миг без него ми е дълъг и тъжен. За мен, когато има такава обич, секса е нещо съвсем нормално и дори препоръчително. Друг е въпросът, че на 12-13 едва ли се среща истинска любов.

MegabytE
10-25-2008, 17:58
Не мисля, че е нормално, а по-скоро "мода".Не съм съгласна и няма да съм поредното момиче на 14-15 години, което ше си легне с всеки батко...NEVER!
E, ma to e zatvoren krug, momichetata vinagi tursqt po- golemi, a momchetata obratno. Krugovratut na prirodata, sestro.

6ibanqka
10-25-2008, 18:37
В тази връзка искам да попитам - От колко години на там се смята вече за ненормално да не си правил ?

GerYy
10-25-2008, 18:53
Дали е нормално... за едни, да може би.. аз знам само, че като бях на 14 ми беше странно дори да се целувам с момчета...
Сега съм на 17 и съм в доста объркан момент, макар че съм с пъти по не объркана от преди, когато бях на 17... та интересно ми е как момиченца и момченца на 14 знаят какво искат, та се плющят активно?! :)

glezan4e
10-25-2008, 18:59
абе теми от този сорт станаха много банални.. (извинявам се на автора, но си е така) Защо просто не свикнете с мисълта, че хората си правят секс не само на по 14-15 години, а и на 11-12.. Като направиш една такава тема никой няма да спреш (знам, че го знаеш), нито пък ще направиш каквото и да било.. Освен това тези 14-15 годишни момичета и момчета си имат глави И на раменете => могат сами да мислят и да решават какво да правят..
защото секса не е игра.. а когато и аз и ти сме били на 11-12 сме си играли...и защото ми е писнало от теми със задлавия : "бременна ли съм", "той ме изчука и ме остави" и т.н....

Buttk0
10-25-2008, 19:18
ако нямаше такива теми тука половината нямаше да сме "Мега фенове" щото няма кво да наспамим, а тема "Срах ли днес?" не е за тоя раздел така че дай боже да ги има

bug1965
10-25-2008, 19:25
Дали е нормално... за едни, да може би.. аз знам само, че като бях на 14 ми беше странно дори да се целувам с момчета...
Сега съм на 17 и съм в доста объркан момент, макар че съм с пъти по не объркана от преди, когато бях на 17... та интересно ми е как момиченца и момченца на 14 знаят какво искат, та се плющят активно?!

mumiikataa
10-25-2008, 19:36
Не мисля, че е нормално, а по-скоро "мода".Не съм съгласна и няма да съм поредното момиче на 14-15 години, което ше си легне с всеки батко...NEVER!
E, ma to e zatvoren krug, momichetata vinagi tursqt po- golemi, a momchetata obratno. Krugovratut na prirodata, sestro.
Не нямах предвид разлика от 1-2-3 години. Говоря за 14-15 годишните, които ходят с мъже 20+ години...

detekt
10-25-2008, 19:54
Само 1 не разбрах - не ви ли умръзна от едни и същи теми... Едно и също.

Това първо, а второ - вас какво забога ви засяга??? :?

Attila_The_Hun
10-25-2008, 21:28
Няма нищо лошо.Това е предизвестие че е дошло новото време.Време в което всеки може да си прави квото си иска.Комунизма си отиде отдавна.А на издуханите ще кажа само едно - говорете колкото си искате,но знаете че това вашето са само празни приказки,нищо не можете да промените 8)
За съжаление си прав! Айде иди се боцкай.

Аз не се боцкам,но мога да отида да боцна майка ти, хунската 8)

Трай да не пратя един конен отряд хуни да се "погрижат" за твоята. :grin:

Аре да ми пратиш два? Един ми е малко.Ами им кажи да си земат тъи мнооого вазелин,че да не ти пискат после че ги болели много аналчетата...
Олеее, не знаех, че майка ти има мъжки полов член..

dobity_95
10-26-2008, 01:49
Ами аз съм на 13 и вече съм практикувала секс.Ами не се гордея с това, но и не съжалявам.Много обичам приятеля си, както и той мен и е много нежен.

joro00
10-26-2008, 06:55
Наистина това е личен избор, но е важно преди това да се обсъдят положителните и отрицателните последствия от секса с някой по-опитен.

martoo
10-26-2008, 09:01
aми мисля ,че 15-16 години си е нормално вече да започнеш ,да водиш полов живот ,мое мнение ;]

mumiikataa
10-26-2008, 13:37
Леле накъде отива света?!
Едно момиче в скайпа ми си е сложило снимки по сутиен,а е '97 набор!!! К'во е т'ва? Представям си като стане на 15 к'ва ще е...
Не не не не нямам думи просто...

slun4evo
10-26-2008, 13:40
Всъщност явно това да практикуваш секс на 14-15 явно вече е нещо нормално.А и как да се спрат хормоните, като се замислим на времето са правили секс на по 14 когато и са се женили, следователно ни е заложено в природата.Секса няма нищо общо с морални ценности и норми, а с природа и нужди.Щом един човек го иска значи е нормално.

mickelangelo
10-26-2008, 14:08
нима има нещо нормално днес ?
просто .. хора им се прави секс ... да се спасяват ... -


ПС: и аз мисля че не е .. но ... карай ...

tonie__
10-26-2008, 14:46
колкото и да се възмущаваме и да се чудим как може да се държат така и да си погубват детството , вс тея деца ( независимо,че са правили секс,те си остават деца ) няма да спрат да правят секс и да забременяват заради ниската им сексуална култура и главно заради това , че нз как да се предпазят .

завършвам с цитат : "Това, че се чукаш не те прави голяма"

:-o

zitrax
10-27-2008, 17:34
Ами виж сега,времената се променят.Баба ми е разказвала,4е дори е било срамно д аговори6 с маика си за цикъл иле не6то подобно по онова време ама днес всичко е достъпно,вклю4ително и порното.Просто на децата има е интересно да видят какво е чувството и тва.И на мен ми е много интересно,признавам,и аз искам д аизпитам т.н. върховно удовоствие ама 6е си му доиде времето.

MegabytE
10-27-2008, 19:27
Ами аз съм на 13 и вече съм практикувала секс.Ами не се гордея с това, но и не съжалявам.Много обичам приятеля си, както и той мен и е много нежен.
Ох, ох, ти пък на 13 години, кога разбра какво е това "обич"?!
Това, че баткото си прави кефа на твой гръб е всичко друго, но не и обич.
И родителите ти ОПРЕДЕЛЕНО трябва да ти обяснят нещата.
Со здраве.

radito94
10-27-2008, 22:20
емм виж кфо ся, аз съм на 14 и хия не са замислям скоро да праа некфи такива работи....ама имам френдки коиту са също колкото мене и вече са се наебали 100 пъти :? ....тфа е голяма тъпотия ама ся кой ме пита мене.Техен си е живота да праат кфот искат... :)

MegabytE
10-29-2008, 09:51
емм виж кфо ся, аз съм на 14 и хия не са замислям скоро да праа некфи такива работи....ама имам френдки коиту са също колкото мене и вече са се наебали 100 пъти :? ....тфа е голяма тъпотия ама ся кой ме пита мене.Техен си е живота да праат кфот искат... :)
Не, маце, това е голяма тъпотия:
Какви са тия Ф-та, тия, френдки, аз не разбирам, на години съм, обясни ми. :)

Rebirthing
10-29-2008, 10:45
Всъщност явно това да практикуваш секс на 14-15 явно вече е нещо нормално.А и как да се спрат хормоните, като се замислим на времето са правили секс на по 14 когато и са се женили, следователно ни е заложено в природата.Секса няма нищо общо с морални ценности и норми, а с природа и нужди.Щом един човек го иска значи е нормално.


Тук си найстина права... обаче както каза те са се женили, следователно по на 15-16 са имали деца и семейство, работила са, а днешната младеж какво прави-нищо, едно голямо НИЩО!Имам чувството че мамините синчета и дъщерички очакват всичко на поднос да им се поднесе, родителите им да ги осигуряват парички, а те нека ходят да се ебат и да правят аборти.

sexy_sladuranka___
10-29-2008, 11:53
Това че те са решили да започнат почнат на 13-14 си е напълно техен избор, важното е да са взели предпазни мерки и после да не съжеляват че са избрали неподходящ човек .

Dark_Angel_F
10-29-2008, 11:56
Зависи ако го правиш с някой който обичаш и към койт и си привързан няма нищо лошо ! И аз съм на тази възраст и го правя с човек на който много държа и обичам много ... Няма нищо нередно според мен в това .. е естествено ако не се взимат предпазни мерки ошределно има лошо .

blackfate
10-29-2008, 12:19
Честно казано е и колкото нормално, и колкото ненормално...
Има хора, които си имат сексуалната култура, знаят как да се предпазват, знаят рискове, вероятноссти и така нататък, поемат отговорността... Когато един 15годишен човек може да поеме отговорността без да се скрие в миша дупка, което е наясно какво прави, когато е наясно как да се пази, и себе си и половинката си - тогава за мен е нормално! защото ти имаш културата, имаш психиката, знаеш че ако стане нещо грешката е твоя и сам ще си сърбаш попарата! Лично аз съм такъв човек, майка ми знае че водя полов живот, съгласи се за противозачатъчни, говорили сме си, даже на моменти, аз знам повече неща от нея! Смело мога да кажа че съм отговорна, май вече защото майка ми знае!
Но има разни такива, на мойта възраст (16) че и по големи, където нямат елементарна култура, затова питат тъпите въпроси, които четем всеки ден тук, затова съм търчала в училище с приятелки до аптеката за тестове и съм стискала палци и давала всичко от себе си да успокоявам и преценявам трезво ситуацията... защото неможе, недопустимо е, момичето да даде на момчето да свърши в нея и после, ма аз бременна ли съм, ма как може да съм бременна... Недопустимо е в 21 век със всичките видове контрацептивни методи да се допуска нежелана бременност! А тя се допуска именно от невежеството на повечето мой връсници! Така че за едни е нормално, за други не!

meds15
10-29-2008, 15:08
^^^ Сексуално образованите хора на тази възраст са много малко на брой.
Според мен на тази възраст не можеш да осмилиш нещата.Като го направиш и си мислиш,че всичко си е ок-няма риск да хванеш болест,няма риск да забраменееш. :?
Осъзнах,че едно момиче на 14-15 години е прекалено малко,за да води полов живот.Първо защото не може да поеме отговорността (имам предвит ако забременее) и второ - прекалено рано е...Наложи ми се да ходя по генеколози и изследвания заради съмнения за цветна бременост.Чак сега осмислих каква отговорност е това...И определено си промених възгледите за сексуалния (ми) живот.
Жалко че повечето от вас все още не са го осъзнали това...

S.PiT
10-29-2008, 15:39
Тея теми жодят до ено и също спорове...

DiScOnEcTeD
10-29-2008, 16:24
къв е смисъла от тая тема се едно ще спрете някой като пишете тея глупости

mimako
10-29-2008, 16:31
Ма какви момчен"ЦА" и момичен"ЦА" на 14-15 години :-o :-o :-o .обикновено тези които пишат тези теми са с по 2 год. по големи и се мислят за голямата работа.Та мислиш ли че аз като сам на 15 не знам как се прави секс?Ако искаш даже ела ще ти покажа...Осъзнайте се хора 21 век сме хората на 15 не са като тези които преди на 15 не са знаели от каде пикаят....

Punisherrr
10-29-2008, 18:05
Ма какви момчен"ЦА" и момичен"ЦА" на 14-15 години :-o :-o :-o .обикновено тези които пишат тези теми са с по 2 год. по големи и се мислят за голямата работа.Та мислиш ли че аз като сам на 15 не знам как се прави секс?Ако искаш даже ела ще ти покажа...Осъзнайте се хора 21 век сме хората на 15 не са като тези които преди на 15 не са знаели от каде пикаят....

Това,че тези,които пишели такива теми са били с по не зннам си колко години по-големи (което не знам как го роди) не значи,че се правят на голямата работа. Тука изобщо не става въпрос за голямата и малката работа... Не можете дори да проумеете същността на темата за бога... ужас...

и така наречените 'хора' (деца) в 21 век точно са тоооооолкова заблудени,че нямам думи.... може да знаят че пишката тряя се ръгне в дупката и да го правят и по 100 пъти на ден,но тва не ги прави ЗНАЕЩИ и отговорни за действията си!
То за какво спориме изобщо? Вие слепи ли сте? Не виждате ли какво става ? Само като влезнеш в един тийн форум и ще ти избоде очите цялата лайнария! - аборти,ескапелета,
''абе правя секс от 13 годишна ама викам да попитам,че да съм сигурна напълно - нали като е без презерватив и съм с главата надолу и с лъжица на носа нема опасност да забременея?''
уф начи.....
:smt012

ЛаСт!К
10-30-2008, 14:33
Абе тебе случайно да си завират п*тките и к*ровете в лицето ти,за да ти пречи?Кво те грее половия живот на другите,тва са лични неща.И не,не мисля,че е толкова рано,зависи си от човека,както винаги.Спрете с тея безсмислени теми.Никой не е еднакъв,за да го причислявате към "групата". и какво ти дава тая тема? :?

woshata
10-30-2008, 14:50
още една тъпа тема..
иначе..да нормално е..щеше да е ненормално ако бяха някакви изключения..но то е масово .. тоест..веече е прието .. да колкото и странно да звучи...поне за мен е така..а да и е хубаво поне ако ше праат секс на 14 да са си учили добре уроците по биология :D

pisentseto
10-30-2008, 15:20
Навсякаде по днешно време се говори,че няма вазръстова граница за това точно.
При всеки човек е индивидуално.
Когато той си реши тогава.
Един може да на 15г. и да се чуства готов ,а друг на 20г. и все още да не е готов за това.
А все пак всеки си има глава на раменете да му тежи,че тъка да мислят каво да правят и с кого!