PDA

View Full Version : СКАПАНО НЕГРАМОТНО ТЪПО ПОКОЛЕНИЕ



SchumacherTheBest
10-22-2008, 08:37
Споделено за... как арестуваха приятеля ми за убийство
Всичко, започна тази година дни преди "Великден" ; )). Аз и две мой приятелки отиваме на кафе в едно от кафетата,който най-често ходим. Там се запознаваме с едно момче на име Иван. Една от моите приятелки го харесва,и аз се опитвам да я уреда с него но постепенно почвам аз да го харесвам.Когато една вечер в кафето си говора с него за моята приятелка той ми споделя,че има чувства към мен.Аз естествено веднага го казвам на моята приятелка и тя ме попита дали и аз имам към него. Аз и казах,че имам но заради нея нищо няма да направа с него. Тогава тя ми казва да тръгна с него след, като и двамата се харесва ме. Това и става.След кафето аз и нашата компания в която е и това момче отива ме в парка близо до кафето и аз тръгнах да се разхождам(никога няма да го забрава това) и по едно време виждам,че той върви зад мен и ме пита:"Може ли да се разхождам с теб?" и аз казвам: "Да, може." и така се разхождах ме и си говорех ме и се целунах ме най-накрая. Това беше много щастлив за мен ден.На следващия ден се виждаме и той беше в гадно настроение и аз го питам защо, а той ми казва,че майка му е влезнала в болница и аз го прегърнах и целунах. Една седмица след това не се бяхме виждали, заради майка му,че беше по цял ден при нея в болницата.На следващия Понеделник аз и моята приятелка отиваме в кафето и аз вече отчаяна се моля той да е там за да го вида... и той беше там :) . Беше най-хубавата ми вечер. Майка му вече беше добре,а той при мене. Стана време да си ходим аз и приятелката ми и едвам се разделих ме.На следващия ден отиваме вечерта пак в кафето и той го нямаше... :( . По едно време една наша приятелка звани по телефона на моята приятелка и и казва нещо,което я шокира. После ме дърпа и ми казва,че са дали по телевизията Иван как го арестуват за убийство на свещеник от кв.Ботунец. Това ме съсипва. :( . Вечерта гледам новините и виждам как го отвеждат и ми става лошо.... .



КАК МОЖЕ ТАКАВА СТАТИЯ ДА СЕ ДОПУСНЕ НА ПЪРВА СТРАНИЦА НА ТОЛКОВА ПОСЕЩАВАН САЙТ ПИТАМ А3
разхождах ме се
:? :? :? :? :? :? :? :? :-x :-x :-x :-x :-x

HardcoreSyndrome
10-22-2008, 09:38
Масово е ;).

TheOtherME
10-22-2008, 10:03
Емиии... тъжна работа.Погледнете и статиите в секцията новини-повечето съвсем е отговарят на грамотното писане, но искрено се надявам такива грешки да стават от бързне.... :(

SchumacherTheBest
10-22-2008, 10:21
Всеки 2ри ми пише аС, а са 9 клас мама му стара!
разхождах ме се
целувах ме се
АВЕ ТВА И ВТОРОКЛАСНИК НЯМА ДА ГО НАПРАВИ МАМА ВИ СТАРА ПОНЕ ИМ МАХАЙТЕ ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ КАТО ЩЕ Е НА ПЪРВА СТРАНИЦА! :-x :-x :-x :-x :-x

HardcoreSyndrome
10-22-2008, 10:46
Няма смисъл от нерви! Доста са неграмотниците. Ако се нервираш на всеки... :?

tItEufFf
10-22-2008, 11:12
Абе и аз така се пулих на "целунах ме се" и всякакви подобни. Първият път реших, че е грешка на пръстите, но го видях това поне 5 пъти. Наистина - като ще слагате нещо на първа страница, махайте правописните грешки!

woshata
10-22-2008, 14:56
Написа но е, че оригинал ният право пис е запа зен... 8-)
да.. кофти е .. много .. чакай,че отивам да се целу на :D

chelsea
10-22-2008, 17:04
"Великден"
Понеделник ........

mishenceto92
10-22-2008, 18:48
Написа но е, че оригинал ният право пис е запа зен...

:D
М да наиситна е жалко, но ако някои не искат да го разберат няма как да им го налеем ние в главите.. :?

fr3ak_0u7
10-22-2008, 18:58
Както обича да казва нашата учителка по БЕЛ: "Немога да ти го налея в главата ,ако не искаш сам да го разбереш."

Jo_Ni_To
10-23-2008, 07:10
Абе и аз така се пулих на "целунах ме се" и всякакви подобни. Първият път реших, че е грешка на пръстите, но го видях това поне 5 пъти. Наистина - като ще слагате нещо на първа страница, махайте правописните грешки!


И аз доста се зорих докато го прочета :-o :-o ..Поне като ще пишат за 1 страница да се постараят поне малко да бъде написано без правописни грешки.. :-x :-x :-x :-x :-x

Addictive
10-23-2008, 07:37
"целунах ме се"
"влезнала"
"за да го видА"
"той ГО нямаше"
"звАни"
Боже.. :lol:

Qnchety
10-23-2008, 11:49
Мн им се чудя на такива хора. ОК написали там един мейл, пост или квото и да е. Е толко ли не им идва на акъла да погледнат как са го написали. А и такива грешки... просто нз как си ги позволяват..

Sparkle_diamond
10-23-2008, 20:21
нее тук не става въпрос само за грешки, направо е написано на диалект :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: " говора" "уреда" :-o :-o :-o :x

FlippanT
10-23-2008, 21:49
Сърцато момиче... ама анимационен герой..... :-o

Darkkiss
10-24-2008, 02:49
Споделено за... как арестуваха приятеля ми за убийство
Всичко, започна тази година дни преди "Великден" ; )). Аз и две мой приятелки отиваме на кафе в едно от кафетата,който най-често ходим. Там се запознаваме с едно момче на име Иван. Една от моите приятелки го харесва,и аз се опитвам да я уреда с него но постепенно почвам аз да го харесвам.Когато една вечер в кафето си говора с него за моята приятелка той ми споделя,че има чувства към мен.Аз естествено веднага го казвам на моята приятелка и тя ме попита дали и аз имам към него. Аз и казах,че имам но заради нея нищо няма да направа с него. Тогава тя ми казва да тръгна с него след, като и двамата се харесва ме. Това и става.След кафето аз и нашата компания в която е и това момче отива ме в парка близо до кафето и аз тръгнах да се разхождам(никога няма да го забрава това) и по едно време виждам,че той върви зад мен и ме пита:"Може ли да се разхождам с теб?" и аз казвам: "Да, може." и така се разхождах ме и си говорех ме и се целунах ме най-накрая. Това беше много щастлив за мен ден.На следващия ден се виждаме и той беше в гадно настроение и аз го питам защо, а той ми казва,че майка му е влезнала в болница и аз го прегърнах и целунах. Една седмица след това не се бяхме виждали, заради майка му,че беше по цял ден при нея в болницата.На следващия Понеделник аз и моята приятелка отиваме в кафето и аз вече отчаяна се моля той да е там за да го вида... и той беше там :) . Беше най-хубавата ми вечер. Майка му вече беше добре,а той при мене. Стана време да си ходим аз и приятелката ми и едвам се разделих ме.На следващия ден отиваме вечерта пак в кафето и той го нямаше... :( . По едно време една наша приятелка звани по телефона на моята приятелка и и казва нещо,което я шокира. После ме дърпа и ми казва,че са дали по телевизията Иван как го арестуват за убийство на свещеник от кв.Ботунец. Това ме съсипва. :( . Вечерта гледам новините и виждам как го отвеждат и ми става лошо.... .



КАК МОЖЕ ТАКАВА СТАТИЯ ДА СЕ ДОПУСНЕ НА ПЪРВА СТРАНИЦА НА ТОЛКОВА ПОСЕЩАВАН САЙТ ПИТАМ А3
разхождах ме се
:? :? :? :? :? :? :? :? :-x :-x :-x :-x :-x

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Miimiinka
10-24-2008, 10:02
Съжелявам много ама това съм го написала понеже пиша на бг бързо и въобще не поглеждам после.... ай тогава,когато го писах ми стана кофти за случката,която разказах.

Bubbly
10-24-2008, 13:40
Ох, то и съдържанието е едно... Иначе добре щеше да бъде, ако това се отнасяше само за нашето поколение или само за България, но откъдето и да го погледнеш, светът отива по дяволите. :lol:
Последната надежда е, че след период на деградация идва период на възход. Може би правнуците ни няма да са толкова ограничени и меркантилни. Може би дори ще могат да пишат правилно на собствения си език, ще имат интереси, собствено мнение и ще използват мозъка си... Не, прекалено оптимистично е... дори за мен :lol:

westggirl
10-24-2008, 13:59
А да не говорим за запетайките !!! :D

Dundy
10-24-2008, 14:49
Съжелявам много ама това съм го написала понеже пиша на бг бързо и въобще не поглеждам после.... ай тогава,когато го писах ми стана кофти за случката,която разказах.
е добре де ама се пие съжАлявам.Също е "а и".Кааааакто и да еееееееее

MartyParty
10-25-2008, 10:41
Ти не знаеше ли,че 50% от българското население е неграмотно? Не са само ромите,които не ходят на училище. :? Пък и грешките не са само в тази статия.

nicolepcd
10-25-2008, 11:11
Оффф... и с тая тема да не би да станахме по-умни? Не!!! :?

Bianca
10-25-2008, 11:21
Аз пък смея да съдя някого относно грамотността му, само когато съм сигурна, че пиша що-годе грамотно. ;)
А за теб не съм сигурна, че пишеш така.
Както и да е.

SchumacherTheBest
10-25-2008, 11:23
Съжелявам много ама това съм го написала понеже пиша на бг бързо и въобще не поглеждам после.... ай тогава,когато го писах ми стана кофти за случката,която разказах.СъжЕляваш ли? От бързо писане ставало, АЙДЕ БЕ! Разхождах ме се :-D Това ако става от бързо писане! Гледайте сега, то и в часове по БГ не е било нужно да се влиза, ама то си се чува ЯСНО И ТОЧНО! РАЗХОЖДАХМЕ СЕ! Ти как говориш ? "С него се разхождах _________ ме и се целувах ____________ ме :lol:

BlueAvalanche
10-25-2008, 11:47
О, това не е нищо особено, ела виж как 90% от хората в училището ми пишат "не" и "знам" заедно :D

Bianca
10-25-2008, 11:55
О, това не е нищо особено, ела виж как 90% от хората в училището ми пишат "не" и "знам" заедно :D
Абе, това е най-масовото. Съученици, които са влезли с бал над 33 тази година, ми пишат "незнам", "неискам" и "немога". :booooomb:
До 7 клас госпожата винаги е повтаряла, че частицата "не" се пише отделно от глагола и аз се чудех дали въобще има смисъл да го казва това, мислех си, че всички го знаят.
Но форумите ми отвориха очите. :shock:

Dundy
10-25-2008, 13:05
О, това не е нищо особено, ела виж как 90% от хората в училището ми пишат "не" и "знам" заедно :D
Абе, това е най-масовото. Съученици, които са влезли с бал над 33 тази година, ми пишат "незнам", "неискам" и "немога". :booooomb:
До 7 клас госпожата винаги е повтаряла, че частицата "не" се пише отделно от глагола и аз се чудех дали въобще има смисъл да го казва това, мислех си, че всички го знаят.
Но форумите ми отвориха очите. :shock:
е естествено,но затова пък пишат не знаещ,не искащ и т.н

chocoleptic
10-25-2008, 15:28
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=145293

__whisper__
10-25-2008, 18:04
Аз мисля че не и от диалекта , някои хора просто толкова си могат :-D
(В 10 клас имах съученик, който не можеше да си напише името - без майтап)

SchumacherTheBest
10-25-2008, 18:07
Абе като бях 6 клас една като се изцепи Надия...Диво тъпа, името не може да си напише :grin:

Blo0dyBitch
10-25-2008, 21:08
абе старайте се вие да сте си грамотни
какво се нервите на другите-то си е за тях :D

TheCookie
10-25-2008, 21:43
Абе и аз така се пулих на "целунах ме се" и всякакви подобни. Първият път реших, че е грешка на пръстите, но го видях това поне 5 пъти. Наистина - като ще слагате нещо на първа страница, махайте правописните грешки!


И аз го прочетох и изобщо се чудя как може таквоа нещо като например"можели да дойда с теб да се разхождам"-а не да се разходя или пък както казахте целунах ме се...адски глупаво..

" по едно време виждам,че той върви зад мен и ме пита:"Може ли да се разхождам с теб?" и аз казвам: "Да, може." и така се разхождах ме и си говорех ме и се целунах ме най-накрая" и се разхождахме и си говорехме и се целунахме................................ ..............и се гледахме и ядохме и говорехме и се смеехме и пяхме... и т.н. :D :D

или пък как ще напишеш глагола звъни с "а" ...не не..нямам думи



жалко...(не искам да обидя автора по някакъв начин, но просто е много глупаво да не можеш да пишеш правилно на родния си език :? :? :? )

Bianca
10-26-2008, 09:05
Всичките сте неграмотни. 8-)

death_knight
10-26-2008, 10:51
абе мани го това - един от моя клас пише "asm" вместо "аз съм"... :-o

glupacheE
10-26-2008, 14:05
в едно съчинение дете от класа ми беше написало "любоф"
9 клас съм
За съжзаление деградираме.И то доста сигурно.