PDA

View Full Version : естествена европейска коса



Страници : [1] 2

shainy
10-27-2008, 15:35
Продавам естествена европейска коса- Всички цветове,вкючително и коси на кичури!Клипси (фиби)за поставянето им 5 лв.!Отстъпки при големи количества!Цена -ПРАВА КОСА ОТ 55 СМ-250 ЛВ,ЧУПЛИВА-290 ЛВ,КОСА-65 СМ-340 ЛВ.Плащате след като получите. Ширина на тресата ОТ 55 СМ-170-180 СМ,Ширина на тресата ОТ 65 СМ-130 СМ. (shainy_kosa@abv.bg)

shainy
10-27-2008, 16:13
Kosata naistina e sys strahotno kachestvo :P lichno garantiram za neq :) koito iska snimki i e zainteresovan da pishe :D

ELiTyYy
10-27-2008, 20:33
aз съм заинтересувана .. пиши ми на лична :)

mynichka
10-28-2008, 05:38
и аз искам да ми пишеш на лично :P

sweetsunshine
10-28-2008, 06:07
Айде стига сте си правили реклама :-x

BrokenInnocence
10-28-2008, 13:28
Това с добавените коси винаги ми се е струвало супер странно... в смисъл... как можеш да си сложиш на главата коса от друг човек... де да знам... гадно е.

shainy
10-28-2008, 14:45
mi e e gadno daje si e mnogo qko da si imas dylga kosa :)

TheGirlNextDoor
10-28-2008, 15:41
добре е да имаш по-дълга или гъста коса ..няма спор ..но на мен ми изглежда неестествено

Bianca
10-28-2008, 15:47
aз съм заинтересувана .. пиши ми на лична :)
Ти нямаш ли си вече изкуствена коса? :lol:

ELiTyYy
10-28-2008, 15:51
aз съм заинтересувана .. пиши ми на лична :)
Ти нямаш ли си вече изкуствена коса? :lol:
ооо мъжленце пак ли ти ;] ....
Имам да за повече пари,а тая е изгодна и от нея ще си взема..
Някав проблем ли има?

nejnaDROGA
10-28-2008, 15:57
aз съм заинтересувана .. пиши ми на лична :)
Ти нямаш ли си вече изкуствена коса? :lol:
Ама много си недосетлива :shock:
Тя всъщност е плешивичка и сега иска да си сложи още към и без това изкуствената си коса с надеждата да заприлича на естествена :lol:


По темата:
1.Тази ИЗКУСТВЕНА коса не беше ли на мода до преди 1 година :-o Вече е леко СТАРОМОДНО да си с изкуствена коса ... Е освен ако не сте някакви плешиви 15 годишни пикли :D
2.Супер е ГНУСНО да си с чужда коса ...
3.Адски много си ЛИЧИ,когато някое момиче е с такава коса ...
4.Като искате по-обемни коси отидете и си присадете ... Поне ще знаете,че ше си е ваша и няма да ходите всеки месец по фризьори за да ви я повдигат :D
5.Ако искате по-дълга използвайте подходящи продукти ... Поне ще знаете,че ше си е ваша и няма да ходите всеки месец по фризьори за да ви я повдигат :D

Айде със здраве ... И успех на плешивичките :lol:

shainy
10-28-2008, 16:00
Ehhh ehh kolko zlobeete samo .. ne e istina :) Izraz e na losho vyzpitanie ;)

nejnaDROGA
10-28-2008, 16:02
Ehhh ehh kolko zlobeete samo .. ne e istina :) Izraz e na losho vyzpitanie ;)
Не злобеем,а изказваме лично мнение ;)
Каквото в главата - такова на устата (в случая на пръстите :D ) ;)

Bianca
10-28-2008, 17:20
aз съм заинтересувана .. пиши ми на лична :)
Ти нямаш ли си вече изкуствена коса? :lol:
ооо мъжленце пак ли ти ;] ....
Имам да за повече пари,а тая е изгодна и от нея ще си взема..
Някав проблем ли има?
Мда, има. Ти цялата си един проблем на природата, срам за човечеството. :-)

sweetsunshine
10-28-2008, 18:09
aз съм заинтересувана .. пиши ми на лична :)
Ти нямаш ли си вече изкуствена коса? :lol:
ооо мъжленце пак ли ти ;] ....
Имам да за повече пари,а тая е изгодна и от нея ще си взема..
Някав проблем ли има?
Мда, има. Ти цялата си един проблем на природата, срам за човечеството. :-)
Hit 2 fit. кефиш :-)

Bianca
10-28-2008, 19:24
Ehhh ehh kolko zlobeete samo .. ne e istina :) Izraz e na losho vyzpitanie ;)
А израз на какво възпитание е следният факт, че си предлагаш по този долнопробен начин "услугите"?
Или пък по-точно е израз на липса на възпитание?

i_hate_you_but_i_love_you
10-28-2008, 19:42
:lol: :lol: :lol: Интрига да има :lol:

Bianca
10-29-2008, 16:46
Абе, ти остави интригата. ;)
Въпросът е, че е странно защо още не са измрели съществата, към които спада и ЕлИтУуУуУуУуУ.

_mimi7y_
10-30-2008, 13:46
Абе, ти остави интригата. ;)
Въпросът е, че е странно защо още не са измрели съществата, към които спада и ЕлИтУуУуУуУуУ.
с риск да нарогаеш и мен ..това си беше вече мн злобно... дразнете се;обиждайте се но със този пост направо прекали... какви същества имаш предвид под "съществата, към които спада и ЕлИтУуУуУуУуУ" .... май ги няма първите 7 години от възпитанието ти..

Bianca
10-30-2008, 16:41
Ти знаеш ли въобще за ккаво става въпрос?
ЕлИтУуУу ми е направила лошо впечатление още отдавна. :)

hgfh
10-30-2008, 19:06
shhhhh .. [-o< момичето се опитва да си продаде косата вие се карате :lol:

недейде така ! успокоите ги тия страсти
:-D

ELiTyYy
10-31-2008, 09:22
ЕлИтУуУу ми е направила лошо впечатление още отдавна. :)

a мен дали ме интересува твоето впечатление?!.... ;]
Колкото и да се мъчиш да ме засегнеш в различните теми..мен ме боли п*тката за мнението на някакво момиче,дето бие повече на мъж и няма нищо женствено в него...разбирам да беше някое момиче с вид ..да ме засегнеш...а ти си някаква пикла...която хабер си няма от света...
ае храни,псувай...слабо ме вълнуваш ;] :lol: 8-)

Bianca
10-31-2008, 11:49
ЕлИтУуУу ми е направила лошо впечатление още отдавна. :)

a мен дали ме интересува твоето впечатление?!.... ;]
Колкото и да се мъчиш да ме засегнеш в различните теми..мен ме боли п*тката за мнението на някакво момиче,дето бие повече на мъж и няма нищо женствено в него...разбирам да беше някое момиче с вид ..да ме засегнеш...а ти си някаква пикла...която хабер си няма от света...
ае храни,псувай...слабо ме вълнуваш ;] :lol: 8-)
Повярвай ми, путката не те боли заради мен или мнението ми, заради прекаленото клатене е болката. :)

ELiTyYy
10-31-2008, 14:36
о сигурно си права..ти ги разбираш тея неща мъжле...;]

Sensuality
10-31-2008, 14:40
о сигурно си права..ти ги разбираш тея неща мъжле...;]

Защо я наричаш "мъжле",след като не си виждала нейни снимки,а ако си виждала не мисля,че имаш право да я наричаш така,защото всеки си има чар,а Hit 2 fit. е хубаво момиче,не се мазня нито нещо такова просто си изразявам мнението.Има ли смисъл да продължавате да спорите? :)

ELiTyYy
10-31-2008, 14:56
Dessyy ...аз колко пъти да и казвам да престане,тя продължава... аз да няма да мълча,като няква тъпачка...и така както тя мисли,че аз съм еди ква си ,еди що си..тей и аз я виждам каква е на снимките ...чист мъж...
аеее прекратявам въпроса.. поредната тема с излишни мнения...

Bianca
10-31-2008, 14:58
Dessyy ...аз колко пъти да и казвам да престане,тя продължава... аз да няма да мълча,като няква тъпачка...и така както тя мисли,че аз съм еди ква си ,еди що си..тей и аз я виждам каква е на снимките ...чист мъж...
аеее прекратявам въпроса.. поредната тема с излишни мнения...
Тя, я, и, чист мъж? WTF? :)

nejnaDROGA
10-31-2008, 15:03
Dessyy ...аз колко пъти да и казвам да престане,тя продължава... аз да няма да мълча,като няква тъпачка...и така както тя мисли,че аз съм еди ква си ,еди що си..тей и аз я виждам каква е на снимките ...чист мъж...
аеее прекратявам въпроса.. поредната тема с излишни мнения...
1.Ти явно си падаш по женствени момчета щом за теб тя е "чист мъж",а и нали съм виждала снимка на приятеля ти :D
2.Това,че тя си пада по по-широки спортни дрехи не я прави момче ;),а още по-малко мъж (ако въобще намираш разлика в тези две понятия :D )
3.Ти да не й завиждаш,за дето има собствена коса :-o
4.Тя поне е естествена и си има своя естествен чар за разлика от теб ;) Ти цялата си изкуствена като се почне от кожата на лицето (и тона ФДТ) и се стигне до "косата" :D

П.П.Може да се имаш за по-красива от нея,но със сигурност след 5-10 години тя ще изглежда много по-млада и сладка от теб и тоновете ти изкуствен външен вид ;)


Едит:Добре,че темата е тъпа и не ме е яд като спамя :D

Bianca
11-01-2008, 06:54
Dessyy ...аз колко пъти да и казвам да престане,тя продължава... аз да няма да мълча,като няква тъпачка...и така както тя мисли,че аз съм еди ква си ,еди що си..тей и аз я виждам каква е на снимките ...чист мъж...
аеее прекратявам въпроса.. поредната тема с излишни мнения...
1.Ти явно си падаш по женствени момчета щом за теб тя е "чист мъж",а и нали съм виждала снимка на приятеля ти :D
2.Това,че тя си пада по по-широки спортни дрехи не я прави момче ;),а още по-малко мъж (ако въобще намираш разлика в тези две понятия :D )
3.Ти да не й завиждаш,за дето има собствена коса :-o
4.Тя поне е естествена и си има своя естествен чар за разлика от теб ;) Ти цялата си изкуствена като се почне от кожата на лицето (и тона ФДТ) и се стигне до "косата" :D

П.П.Може да се имаш за по-красива от нея,но със сигурност след 5-10 години тя ще изглежда много по-млада и сладка от теб и тоновете ти изкуствен външен вид ;)


Едит:Добре,че темата е тъпа и не ме е яд като спамя :D
Аз не една, за съжаление. :(

nejnaDROGA
11-01-2008, 06:57
Dessyy ...аз колко пъти да и казвам да престане,тя продължава... аз да няма да мълча,като няква тъпачка...и така както тя мисли,че аз съм еди ква си ,еди що си..тей и аз я виждам каква е на снимките ...чист мъж...
аеее прекратявам въпроса.. поредната тема с излишни мнения...
1.Ти явно си падаш по женствени момчета щом за теб тя е "чист мъж",а и нали съм виждала снимка на приятеля ти :D
2.Това,че тя си пада по по-широки спортни дрехи не я прави момче ;),а още по-малко мъж (ако въобще намираш разлика в тези две понятия :D )
3.Ти да не й завиждаш,за дето има собствена коса :-o
4.Тя поне е естествена и си има своя естествен чар за разлика от теб ;) Ти цялата си изкуствена като се почне от кожата на лицето (и тона ФДТ) и се стигне до "косата" :D

П.П.Може да се имаш за по-красива от нея,но със сигурност след 5-10 години тя ще изглежда много по-млада и сладка от теб и тоновете ти изкуствен външен вид ;)


Едит:Добре,че темата е тъпа и не ме е яд като спамя :D
Аз не една, за съжаление. :(
Искрено ти съчувствам :cry:

Bianca
11-01-2008, 07:25
Аз си съчувствам повече. :)
ЕлИтУуУ, смъкни го малко това самочувствие, уж си голяма вече, не ти отива много на годините да се държиш така. :)

FrozenFire
11-01-2008, 07:51
Ehhh ehh kolko zlobeete samo .. ne e istina :) Izraz e na losho vyzpitanie ;)
Не злобеем,а изказваме лично мнение ;)
Каквото в главата - такова на устата (в случая на пръстите :D ) ;)
Дори и да е плешива,какво е виновна?
Абе,женска злоба...
Познавам момичета с изкуствена коса и никога няма да можеш да познаеш,че е изкуствена..
И е супер яко.

sarityy
11-01-2008, 08:11
Abe kvo napradnahte Elityy be - neina rabota si e kva kosa 6te si sloji.. lele kvi ste zlobni ne e istina...

Bianca
11-01-2008, 08:14
Abe kvo napradnahte Elityy be - neina rabota si e kva kosa 6te si sloji.. lele kvi ste zlobni ne e istina...
Я си мълчи и не се ръгай, където не ти е работа, за да не ти го наръгат.

nejnaDROGA
11-01-2008, 08:34
Ehhh ehh kolko zlobeete samo .. ne e istina :) Izraz e na losho vyzpitanie ;)
Не злобеем,а изказваме лично мнение ;)
Каквото в главата - такова на устата (в случая на пръстите :D ) ;)
Дори и да е плешива,какво е виновна?
Абе,женска злоба...
Познавам момичета с изкуствена коса и никога няма да можеш да познаеш,че е изкуствена..
И е супер яко.
Ти ако си сляп - твой си е проблема ;)
Винаги си личи,когато някое момиче е с изкуствена коса ;)

LiloTa
11-01-2008, 08:43
Ehhh ehh kolko zlobeete samo .. ne e istina :) Izraz e na losho vyzpitanie ;)
Не злобеем,а изказваме лично мнение ;)
Каквото в главата - такова на устата (в случая на пръстите :D ) ;)
Дори и да е плешива,какво е виновна?
Абе,женска злоба...
Познавам момичета с изкуствена коса и никога няма да можеш да познаеш,че е изкуствена..
И е супер яко.
Ти ако си сляп - твой си е проблема ;)
Винаги си личи,когато някое момиче е с изкуствена коса ;)

пък то...Ся ще ти дам един пример:Една съученичка си купи няколко кичура,които слага почти всеки ден и тей като те са с цвета на косата й и са прави,каквато и е косата,много трудно можеш да разбереш че ги има....Личи си прекалено много ако са като тея на фолк певачките,а косата ти и мравките знаят че не е такава...

п.п Наистина не мога да разбера,защо се нахвърляте върху онова момиче...Има си ги парите (в случая родителите й) да си купува...Така или иначе ако не й стои,няма да се прецакате вие,нали? ;) Няма смисъл да се нареждате тука..Форума не е мястото,защото и трите (мисля че сте 2 срещу момичето) можехте да замълчите и както се казва да убиете глупака с мълчание...

п.п 2: Не искам някой да се засяга,не се меся във вашите работи,просто изразих мнение...Форума е за това,все пак ;)

nejnaDROGA
11-01-2008, 08:52
Ehhh ehh kolko zlobeete samo .. ne e istina :) Izraz e na losho vyzpitanie ;)
Не злобеем,а изказваме лично мнение ;)
Каквото в главата - такова на устата (в случая на пръстите :D ) ;)
Дори и да е плешива,какво е виновна?
Абе,женска злоба...
Познавам момичета с изкуствена коса и никога няма да можеш да познаеш,че е изкуствена..
И е супер яко.
Ти ако си сляп - твой си е проблема ;)
Винаги си личи,когато някое момиче е с изкуствена коса ;)

пък то...Ся ще ти дам един пример:Една съученичка си купи няколко кичура,които слага почти всеки ден и тей като те са с цвета на косата й и са прави,каквато и е косата,много трудно можеш да разбереш че ги има....Личи си прекалено много ако са като тея на фолк певачките,а косата ти и мравките знаят че не е такава...

п.п Наистина не мога да разбера,защо се нахвърляте върху онова момиче...Има си ги парите (в случая родителите й) да си купува...Така или иначе ако не й стои,няма да се прецакате вие,нали? ;) Няма смисъл да се нареждате тука..Форума не е мястото,защото и трите (мисля че сте 2 срещу момичето) можехте да замълчите и както се казва да убиете глупака с мълчание...

п.п 2: Не искам някой да се засяга,не се меся във вашите работи,просто изразих мнение...Форума е за това,все пак ;)
Едно е да си слага 5-6 чикурчета някъде из косата (въпреки,че не виждам смисъл в това) и съвсем друго е половината ти коса (да не кажа цялата) да е изкуствена като при ЕлитуУу ;)
Нооо както и да е :) Днес не ми се спори :)

Nadelina
11-01-2008, 09:05
aз съм заинтересувана .. пиши ми на лична :)
Ти нямаш ли си вече изкуствена коса? :lol:
Ама много си недосетлива :shock:
Тя всъщност е плешивичка и сега иска да си сложи още към и без това изкуствената си коса с надеждата да заприлича на естествена :lol:


По темата:
1.Тази ИЗКУСТВЕНА коса не беше ли на мода до преди 1 година :-o Вече е леко СТАРОМОДНО да си с изкуствена коса ... Е освен ако не сте някакви плешиви 15 годишни пикли :D
2.Супер е ГНУСНО да си с чужда коса ...
3.Адски много си ЛИЧИ,когато някое момиче е с такава коса ...
4.Като искате по-обемни коси отидете и си присадете ... Поне ще знаете,че ше си е ваша и няма да ходите всеки месец по фризьори за да ви я повдигат :D
5.Ако искате по-дълга използвайте подходящи продукти ... Поне ще знаете,че ше си е ваша и няма да ходите всеки месец по фризьори за да ви я повдигат :D

Айде със здраве ... И успех на плешивичките :lol:
Ne, ne si prava v nikakav sluchai, che izglejda neestestveno. Pishi mi na lichno i shte ti pratq snimki na momicheta s prisadeni i s estestveni da vidim dali shte gi razpoznaesh. A otnosno 5-tata tochka - ne e nujno da ti q povdigat, ako e s fibi.

nejnaDROGA
11-01-2008, 09:09
aз съм заинтересувана .. пиши ми на лична :)
Ти нямаш ли си вече изкуствена коса? :lol:
Ама много си недосетлива :shock:
Тя всъщност е плешивичка и сега иска да си сложи още към и без това изкуствената си коса с надеждата да заприлича на естествена :lol:


По темата:
1.Тази ИЗКУСТВЕНА коса не беше ли на мода до преди 1 година :-o Вече е леко СТАРОМОДНО да си с изкуствена коса ... Е освен ако не сте някакви плешиви 15 годишни пикли :D
2.Супер е ГНУСНО да си с чужда коса ...
3.Адски много си ЛИЧИ,когато някое момиче е с такава коса ...
4.Като искате по-обемни коси отидете и си присадете ... Поне ще знаете,че ше си е ваша и няма да ходите всеки месец по фризьори за да ви я повдигат :D
5.Ако искате по-дълга използвайте подходящи продукти ... Поне ще знаете,че ше си е ваша и няма да ходите всеки месец по фризьори за да ви я повдигат :D

Айде със здраве ... И успех на плешивичките :lol:
Ne, ne si prava v nikakav sluchai, che izglejda neestestveno. Pishi mi na lichno i shte ti pratq snimki na momicheta s prisadeni i s estestveni da vidim dali shte gi razpoznaesh. A otnosno 5-tata tochka - ne e nujno da ti q povdigat, ako e s fibi.
Правиш ли разлика между присадена и изкуствена (шита или с щипки) коса?!Знам,че присадената не си личи,но изкуствената си личи ;) А на Елиту си личи дори на снимки,а какво ли е на живо :smt078

Nadelina
11-01-2008, 09:26
aз съм заинтересувана .. пиши ми на лична :)
Ти нямаш ли си вече изкуствена коса? :lol:
Ама много си недосетлива :shock:
Тя всъщност е плешивичка и сега иска да си сложи още към и без това изкуствената си коса с надеждата да заприлича на естествена :lol:


По темата:
1.Тази ИЗКУСТВЕНА коса не беше ли на мода до преди 1 година :-o Вече е леко СТАРОМОДНО да си с изкуствена коса ... Е освен ако не сте някакви плешиви 15 годишни пикли :D
2.Супер е ГНУСНО да си с чужда коса ...
3.Адски много си ЛИЧИ,когато някое момиче е с такава коса ...
4.Като искате по-обемни коси отидете и си присадете ... Поне ще знаете,че ше си е ваша и няма да ходите всеки месец по фризьори за да ви я повдигат :D
5.Ако искате по-дълга използвайте подходящи продукти ... Поне ще знаете,че ше си е ваша и няма да ходите всеки месец по фризьори за да ви я повдигат :D

Айде със здраве ... И успех на плешивичките :lol:
Ne, ne si prava v nikakav sluchai, che izglejda neestestveno. Pishi mi na lichno i shte ti pratq snimki na momicheta s prisadeni i s estestveni da vidim dali shte gi razpoznaesh. A otnosno 5-tata tochka - ne e nujno da ti q povdigat, ako e s fibi.
Правиш ли разлика между присадена и изкуствена (шита или с щипки) коса?!Знам,че присадената не си личи,но изкуствената си личи ;) А на Елиту си личи дори на снимки,а какво ли е на живо :smt078
Istinata e, che v temata se govori za estestvena evropeiska kosa. Tq i prisadenata ne e tvoq. Ta dori da sym se izrazila netochno, pak sym prava.

nejnaDROGA
11-01-2008, 09:32
Istinata e, che v temata se govori za estestvena evropeiska kosa. Tq i prisadenata ne e tvoq. Ta dori da sym se izrazila netochno, pak sym prava.
Може корените да не са твои,но расте на твоят скалп и не е "мъртва"
Но както и да е ;) Казах,че не ми се спори :)
Който няма достатъчно собствена коса нека си слага такава :) Аз съм напълно против,защото е грозно,а и вече не е "модерно" ...

ELiTyYy
11-01-2008, 10:44
хахаха .... колко хора незнаеха че съм с удължена коса,докато не им казах...
Айде прегледай ми снимките ..никъде не си личи,на живо още повече..
и не цялата ми коса е изкуствена тъпачко такава...
нито знаеш,нито нищо..ама аййййде да приказваме...

Bianca
11-01-2008, 11:14
На хората им е било жал за теб, затова са си замълчали. :) Няма ей така изведнъж да ти кажат, че си супер неестествена, я. Най-много да са те оплюли зад гърба ти. :)
Едит: Абе, не те ли е срам да си на 17 години и да пишеш така неграмотно? "Незнаеха", пфф.

ELiTyYy
11-01-2008, 11:40
oсвен да ти се смея на приказките ,друго няма да стане...
Ще си пиша както си искам
Може да съм всяква...повече от тебе съм...тая злоба ще те довърши..;]

Bianca
11-01-2008, 11:42
oсвен да ти се смея на приказките ,друго няма да стане...
Ще си пиша както си искам
Може да съм всяква...повече от тебе съм...тая злоба ще те довърши..;]
Злоба ли? Не, миличка.
С какво повече си от мен? Изкуствено, фалшиво, курвенско?
Съгласна. :)

ELiTyYy
11-01-2008, 11:46
хах и как определяш момиче,което даже не познаваш като курва идиотке... ;]
Колко си малоумна...
И май искаше да кажеш .. красота , женственост...
неща,които няма да притежаваш... никога ;)
оставаш си жалко подобие на момиче...

Bianca
11-01-2008, 11:50
хах и как определяш момиче,което даже не познаваш като курва идиотке... ;]
Колко си малоумна...
И май искаше да кажеш .. красота , женственост...
неща,които няма да притежаваш... никога ;)
оставаш си жалко подобие на момиче...
Мне, мисля, че вече казах това, което исках да кажа, и то достатъчно добре. "Малоумна" и "идиотка" не на мен, ясно?
Курва си, и още как. :) Как пък по дяволите се определи като красива? Чакам твоя снимка БЕЗ грим и изкуствена коса. На момента. :)

sladur4etyYy
11-01-2008, 11:51
ЖЕНСКИ БОООООООООООЙ 8-)

ELiTyYy
11-01-2008, 11:54
хахаха че аз съм слагала снимка в темата "Снимка Без грим" ...без грим,с вързана коса... ае радвай се колкото искаш ;] ..поне не бия на мъж.. [;

Bianca
11-01-2008, 11:56
хахаха че аз съм слагала снимка в темата "Снимка Без грим" ...без грим,с вързана коса... ае радвай се колкото искаш ;] ..поне не бия на мъж.. [;
Ми, дай насам. Остави на другите да те оценят. :) Не бързай със заключенията.

ELiTyYy
11-01-2008, 11:59
Като толкова искаш да ме гледаш,намери си темата бе... :-D
И кой да ме оценява не разбрах... Който ме познава,ме оценява..
Не съм умряла за твоята оценка,избиване на комплекси и злоба...

Bianca
11-01-2008, 12:02
http://img76.imageshack.us/img76/1856/elitemi2gi1.jpg

И на това му викаш снимка без грим? :)

ELiTyYy
11-01-2008, 12:05
хахахах има преди нея снимка без грим...
тук обяснявах на едно момиче,как се правят опушени очи...
чети малко,преди да слагаш нещо ... ;] 8-) 8-)

nejnaDROGA
11-01-2008, 12:22
хахаха .... колко хора незнаеха че съм с удължена коса,докато не им казах...
Айде прегледай ми снимките ..никъде не си личи,на живо още повече..
и не цялата ми коса е изкуствена тъпачко такава...
нито знаеш,нито нищо..ама аййййде да приказваме...
До колкото си спомням никога не си ми казвала,че си с изкуствена коса,но аз пак го разбрах,НАЛИ?!
Адски много си личи ;) Сори,че ти го казвам,но си е така ;)
А твоите познати може да не са забелязали,защото са били заслепени от ФДТ-на ти :lol:
Освен това "тъпачка" може да викаш единствено на майка си,ОК?!
Аз ако съм тъпа ти каква трябва да си?! :-o Мис Свят :lol: :razz: :lol:

Вместо да се мислиш за голямата красавица,вземи се погледни в огледалото :-D (и ако може се погледни,когато си с 1 кг. по-лека,т.е. без грим и изкуствена коса...) сигурно стреса след видяното ще е голям,но това е реалноста :-|


Едит:Опушени очи ли :shock: :lol: Аз мислех,че това на клепачите ти е някакъв жалък опит за опушен грим,а то опушени очи било :shock: :lol:

sarityy
11-01-2008, 12:40
Lele mn slaboooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: Abe kak moje da ste tolkova zlobni beeeeeeeeee :lol: 4ak stavate jalki i sme6ni..
Bah va u zlobarkite !!

Bianca
11-01-2008, 12:46
Lele mn slaboooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: Abe kak moje da ste tolkova zlobni beeeeeeeeee :lol: 4ak stavate jalki i sme6ni..
Bah va u zlobarkite !!
Аз не ти ли казах да не се ръгаш, да не ти го наръгаме групово?

NeJnO_UhAniE
11-01-2008, 12:53
Oh zavistliva rabota...
Na elito kosata bila izkustvena...ot estestven kosam e... i ne e cqlata a e udaljena....razlika nqkoi pravi li... 4e se slaga otdolu...za da e po-dalga...
stiga gluposti
ne bilo moderno...6to za moda...tova e udaljena kosa...ako iska6 q slaga6...
stiga ste se obijdali samo...tva li mojete...foruma e da si pomagame,ne da se zaqjdame :-) aide... :-) :-)

sarityy
11-01-2008, 12:54
emi na tva mu se kazva zavist (sun)

kuklichka_bg
11-01-2008, 12:58
Bianca
Hit 2 fit
Не те знам какво си ама си мНОГО ЗЛЕ.Не за първи път ви чета сопровете на двете.Бианка ти се имаш за много оригинална и незнам още кфаа.Какво си тръгнала да търсиш кусурите на хората ,виж пъро себе си.
ТОЛКОВА ЗЛОБА И ПРОСТОТИЯ В ЕДИН ЧОВЕКККК
Простотиятя ти е безкрайна само туй ще ти кажа

Bianca
11-01-2008, 13:04
^ Викаш, простотията е безкрайна, ама теб те е пропуснала май-май. :)

nejnaDROGA
11-01-2008, 13:06
emi na tva mu se kazva zavist (sun)
И за какво завиждам?!
*За косата ли?!ХАХ!Моята без топиране има повече обем от нейната :lol:
*За лицето ли?!ХАХ!Моето си е изчистено (пъпчици имам само по време на ПМС и то за 2-3 дена) и нямам нужда от тонове ФДТ и пудра :lol:
*За гаджето ли?!ХАХ!Падам си по по-мъжки момчета ;) Предпочитам момчето до мен,да вдъхва респект,а не околните да се чудят кой от двама ни командва :lol:
*А може би завиждам на "опушените очи" :razz: ХаХ!!!Очите не искам да си ги опушвам :? Предпочитам опушения ГРИМ,но истинския и красивия,а не това подобие от снимката :?
..............
ИЗВОД:Няма за какво да й завиждам ;)
Така де ... То никой няма за какво да й завижда :lol: Освен за селския й речник :razz:

ELiTyYy
11-01-2008, 13:09
Eй невежа мърло ае млъкни вече,почваш да ми лазиш по нервите..
явно нямате огледала във вас?!...
http://img228.imageshack.us/img228/4076/s7301740yj5.jpg ....50% намаление.... я върви пазарувай в евтините магазини...После мойте дрехи били парцали...Кой те излъга бе...я се виж колко си сексапилна...дънки,спортна чанта,и токчета...уау...и на каква цена всичко това?!.... 15-20лв макС? ;]... :razz: :lol:
http://prikachi.com/users/bian4ica/152s.jpg ....мда много си красива...но недей се снима от близо моля те....не стига,че си грозна ...ми си и комплексарка бълзаща от злоба....
и да ме храниш и да ме обиждаш няма да ме засегнеш...
защото те виждам какво си лайно...а такива като теб и да злобеят..само може да им се смее човек...

kuklichka_bg
11-01-2008, 13:14
Аааа незнеехх че си такава мацкааааа 8-) 8-) хит 2 фит хахАх

Bianca
11-01-2008, 13:16
Eй невежа мърло ае млъкни вече,почваш да ми лазиш по нервите..
явно нямате огледала във вас?!...
http://img228.imageshack.us/img228/4076/s7301740yj5.jpg ....50% намаление.... я върви пазарувай в евтините магазини...После мойте дрехи били парцали...Кой те излъга бе...я се виж колко си сексапилна...дънки,спортна чанта,и токчета...уау...и на каква цена всичко това?!.... 15-20лв макС? ;]... :razz: :lol:
http://prikachi.com/users/bian4ica/152s.jpg ....мда много си красива...но недей се снима от близо моля те....не стига,че си грозна ...ми си и комплексарка бълзаща от злоба....
и да ме храниш и да ме обиждаш няма да ме засегнеш...
защото те виждам какво си лайно...а такива като теб и да злобеят..само може да им се смее човек...
Случайно този магазин го държат едни познати и приятели и просто бях там. И не те интересува откъде какви неща си купувам. Може и да не са най-скъпи, но предпочитам въобще да не се набиват на очи, пред това да се набиват на очи с грозотията си, по-точно като твоите.

Sigrina
11-01-2008, 13:18
Първо моля да ме извините, ме се намесвам в спора.
Второ, искам да кажа на всички ви няколко неща.
На света живеят повече от 6 милиарда хора. Няма как всички да са еднакви. Няма как един да се харесва на всички останали. Точно поради това има различни стилове на обличане, различни маниери, различни стилове музика и т.н.
Природата е дала естествена красота на всеки един от нас, но красотата се възприема по различни начини от различните хора.
И макар че аз изобщо не си падам по изкуствените коси и тоновете грим, мисля че трябва да се уважаваме.
Не ме разбирайте погрешно - не защитавам никой. Но все пак хора сме, не можем да се харесваме винаги на всички, така че поне да се уважаваме :)

ELiTyYy
11-01-2008, 13:19
Грозотия ?! .....
нещо бъркаш миличка...
поне мога да съчетавам цветовете и стила...

а не да обличам някви парцали ,с които да приличам на клошар
..от всичко по лев ли пазаруваШ?!... ;]
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

NeJnO_UhAniE
11-01-2008, 13:20
Аааа незнеехх че си такава мацкааааа 8-) 8-) хит 2 фит хахАх


o0o tq e mn qka..idola mi...
kakvo ob6to ima magazina 50% namalenie...s tova kak si oble4ena...tok4eta ,sportna 4anta...
stiga si zlobqla... napravo postovete ti me ybivat...
hit 3 fit li si kvoto si :D :booooomb:

FrozenFire
11-01-2008, 13:23
Леле аз такава змия като He}|{Ha_Dpo|`a не познавам,честно ..
кви ли не злобни хора познавам,но като нея никъде не съм срещала..
И по-добре хахаха :razz: :razz:

Bianca
11-01-2008, 13:24
Грозотия ?! .....
нещо бъркаш миличка...
поне мога да съчетавам цветовете и стила...

а не да обличам някви парцали ,с които да приличам на клошар
..от всичко по лев ли пазаруваШ?!... ;]
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Не, просто пазарувам от магазини, в които нещата са по-изчистени. А доколкото знам, само в подобен магазин на Всичко по лев се срещат якенца като твоето. :)

NeJnO_UhAniE
11-01-2008, 13:24
Грозотия ?! .....
нещо бъркаш миличка...
поне мога да съчетавам цветовете и стила...

а не да обличам някви парцали ,с които да приличам на клошар
..от всичко по лев ли пазаруваШ?!... ;]
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Ne,Eli..tq tam raboti :D i taka si vzima po ne6ti4ko...a belio...a grim... :-D :booooomb: :-)

Bianca
11-01-2008, 13:27
Грозотия ?! .....
нещо бъркаш миличка...
поне мога да съчетавам цветовете и стила...

а не да обличам някви парцали ,с които да приличам на клошар
..от всичко по лев ли пазаруваШ?!... ;]
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Ne,Eli..tq tam raboti :D i taka si vzima po ne6ti4ko...a belio...a grim... :-D :booooomb: :-)
Ми, аз гримове не ползвам, а за бельо като моето не можеш и да си мечтаеш. Но няма да тръгна да показвам снимки по бельо, я. Да не съм като ЕлИтУу, че да си пускам снимки по сутиен. :lol:

ELiTyYy
11-01-2008, 13:28
Грозотия ?! .....
нещо бъркаш миличка...
поне мога да съчетавам цветовете и стила...

а не да обличам някви парцали ,с които да приличам на клошар
..от всичко по лев ли пазаруваШ?!... ;]
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Не, просто пазарувам от магазини, в които нещата са по-изчистени. А доколкото знам, само в подобен магазин на Всичко по лев се срещат якенца като твоето. :)

Успех да има като моето яке...ти цяла година да събираш пари..пак няма да събереш за него.. :D
Все пак не пазарувам като тебе в магазините за клошари...
айде замълчи вече ,смешна ставаш ... ;]
и не само с тъпите си мнения ...а и снимките ти добре показват на какво мязаш...

Bianca
11-01-2008, 13:29
Грозотия ?! .....
нещо бъркаш миличка...
поне мога да съчетавам цветовете и стила...

а не да обличам някви парцали ,с които да приличам на клошар
..от всичко по лев ли пазаруваШ?!... ;]
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Не, просто пазарувам от магазини, в които нещата са по-изчистени. А доколкото знам, само в подобен магазин на Всичко по лев се срещат якенца като твоето. :)

Успех да има като моето яке...ти цяла година да събираш пари..пак няма да събереш за него.. :D
Все пак не пазарувам като тебе в магазините за клошари...
айде замълчи вече ,смешна ставаш ... ;]
и не само с тъпите си мнения ...а и снимките ти добре показват на какво мязаш...
Ти откъде знаеш финансовите ми възможности, бе? Това, че не парадирам с парите на мама и тате, не означава НИЩО. Ако поискам, и яке за 300 лева мога да си купя.

nejnaDROGA
11-01-2008, 13:32
Леле аз такава змия като He}|{Ha_Dpo|`a не познавам,честно ..
кви ли не злобни хора познавам,но като нея никъде не съм срещала..
И по-добре хахаха :razz: :razz:
Ми да :grin: Змия съм :grin: Но съм такава само с хора,които са ми антипатични и имат по-малко от 1/2 от моите мозъчни гънки ;)
Освен това мразя надутите пикли,които се мислят за много красиви заради тоновете маскировъчен грим,а всъщност са по-зле и от тийн с акне ;)

Ели може да можеш да си съчетаваш дрехите,но явно дрехи-лак не можеш :D Облечена в черно,а лакирана с нещо приличащо на ... хммм розово може би :D (говоря за снимката,на която си с опушени ОЧИ :lol: :razz: :lol: )

Bianca
11-01-2008, 14:48
Ти остави лака. Манталитетът и е като на последната селянка..

mysterious93
11-01-2008, 15:42
Леле аз такава змия като He}|{Ha_Dpo|`a не познавам,честно ..
кви ли не злобни хора познавам,но като нея никъде не съм срещала..
И по-добре хахаха :razz: :razz:

абе може и да е ама в повечето случаи е права :D 1-2 пъти съм ..не могада кажа спорила с нея щщото е силно казано ,но нещо такова :D а до сега не мислих да се намесвам,но ELiTyYy кат взе да парадира с пари и се ядосах..това че аз примерно не мога да си позволя скъпо яке от 100-200 лева че и повече пари значи ли че си нещо повече от мен или от който и да било???? :x а Bianca също има вина,защото почна първа да се заяжда за косата...и се осра темата на авторката..поне успя ли да си продаде косата :D 8-)

nejnaDROGA
11-01-2008, 16:23
Леле аз такава змия като He}|{Ha_Dpo|`a не познавам,честно ..
кви ли не злобни хора познавам,но като нея никъде не съм срещала..
И по-добре хахаха :razz: :razz:

абе може и да е ама в повечето случаи е права :D 1-2 пъти съм ..не могада кажа спорила с нея щщото е силно казано ,но нещо такова :D а до сега не мислих да се намесвам,но ELiTyYy кат взе да парадира с пари и се ядосах..това че аз примерно не мога да си позволя скъпо яке от 100-200 лева че и повече пари значи ли че си нещо повече от мен или от който и да било???? :x а Bianca също има вина,защото почна първа да се заяжда за косата...и се осра темата на авторката..поне успя ли да си продаде косата :D 8-)
:-) Мерсаж за подкрепата :-)

FrozenFire
11-01-2008, 16:56
Леле аз такава змия като He}|{Ha_Dpo|`a не познавам,честно ..
кви ли не злобни хора познавам,но като нея никъде не съм срещала..
И по-добре хахаха :razz: :razz:

абе може и да е ама в повечето случаи е права :D 1-2 пъти съм ..не могада кажа спорила с нея щщото е силно казано ,но нещо такова :D а до сега не мислих да се намесвам,но ELiTyYy кат взе да парадира с пари и се ядосах..това че аз примерно не мога да си позволя скъпо яке от 100-200 лева че и повече пари значи ли че си нещо повече от мен или от който и да било???? :x а Bianca също има вина,защото почна първа да се заяжда за косата...и се осра темата на авторката..поне успя ли да си продаде косата :D 8-)
Да,може и да е права в повечето случаи,но го казва по много високомерен и заядлив начин. :)

NeJnO_UhAniE
11-01-2008, 17:08
Грозотия ?! .....
нещо бъркаш миличка...
поне мога да съчетавам цветовете и стила...

а не да обличам някви парцали ,с които да приличам на клошар
..от всичко по лев ли пазаруваШ?!... ;]
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Ne,Eli..tq tam raboti :D i taka si vzima po ne6ti4ko...a belio...a grim... :-D :booooomb: :-)
Ми, аз гримове не ползвам, а за бельо като моето не можеш и да си мечтаеш. Но няма да тръгна да показвам снимки по бельо, я. Да не съм като ЕлИтУу, че да си пускам снимки по сутиен. :lol:


Darja mnogo na higienata,zatova i belito mi e mnogo hubavo...no nqma da govorq za drehite i grimovete si...
samo mi obqsni koga 6te spre6 da se zaqjda6 v vsqka vtora tema..foruma ne e www .izbii si kompleksite. net
tuk sme da si pomagame...elito ta elito..mi elito si e elito..vskei ima pravo da govori,nosi i pravi kakvoto iska...stiga s tezi napadki :-) aide..

Vikitooo
11-01-2008, 18:13
Аз наскоро си удължих косата с цели 46 см. 100% Human, Еuropean е ! И съм много доволна..Просто променя много визията на човека, придава по -голямо самочуствие. И без значение какви ca модните тенденции
, дългата коса винаги си остава на мода. :)

Len4etyYyy
11-01-2008, 19:26
Аз наскоро си удължих косата с цели 46 см. 100% Human, Еuropean е ! И съм много доволна..Просто променя много визията на човека, придава по -голямо самочуствие. И без значение какви ca модните тенденции
, дългата коса винаги си остава на мода. :)
Напълно те подкрепям...Аз отскоро също имам удължител с клипси и се харесвам много с него, тъй като косата ми е къдрава и много гъста и дълга трудно мога да си позволя толкова дълга... А по повод нападките от двете хиени-просто престанете...излейте си злобата другаде-не към Елито...Винаги вие започвате да се заяждате с нея, а естествено тя отвръща...Щом не и харесвате визията-не я гледайте, постовете ни и ги четете...

Romance
11-01-2008, 19:37
Таз овца Елитуууууууууууууууу не можа да разбере че с този евтин, курвенски вид не е нито хубава нито нищо.
И за каква мода и стил говори..Като и гледам снимките и дрехите се чудя как може да парадира, че разбирала от мода с тея ефтини парцали..Якето и било скъпо..дали има повече от 50-60 лв.
Да си трае там вече, че като и чета мненията ме хваща яд как може да има толкова прости момичета като нея и всичките й там защитнички.

Len4etyYyy
11-01-2008, 19:54
ju** Остави я да си живее живота, защо се тровите толкова всички от това момиче?!

nejnaDROGA
11-02-2008, 04:57
Аз наскоро си удължих косата с цели 46 см. 100% Human, Еuropean е ! И съм много доволна..Просто променя много визията на човека, придава по -голямо самочуствие. И без значение какви ca модните тенденции
, дългата коса винаги си остава на мода. :)
Напълно те подкрепям...Аз отскоро също имам удължител с клипси и се харесвам много с него, тъй като косата ми е къдрава и много гъста и дълга трудно мога да си позволя толкова дълга... А по повод нападките от двете хиени-просто престанете...излейте си злобата другаде-не към Елито...Винаги вие започвате да се заяждате с нея, а естествено тя отвръща...Щом не и харесвате визията-не я гледайте, постовете ни и ги четете...
Може да сме хиени,но поне имаме сиво вещество и със всеки наш пост и доказваме,колко е плиткоумна :P

Wrathchild
11-02-2008, 06:23
Бианке, стига се заяжда бе, мацка. Има си хубави момичета, които се поддържат, но това не ги прави курви, нали се сещаш? А сега преди ЕлитУуУуУу да е решила, че я защитавам ще й кажа, че и с грим и без грим далеч не е толкова хубава, за колкото се мисли. Поредното посредствено изглеждащо девойче.

Len4etyYyy
11-02-2008, 08:57
Аз наскоро си удължих косата с цели 46 см. 100% Human, Еuropean е ! И съм много доволна..Просто променя много визията на човека, придава по -голямо самочуствие. И без значение какви ca модните тенденции
, дългата коса винаги си остава на мода. :)
Напълно те подкрепям...Аз отскоро също имам удължител с клипси и се харесвам много с него, тъй като косата ми е къдрава и много гъста и дълга трудно мога да си позволя толкова дълга... А по повод нападките от двете хиени-просто престанете...излейте си злобата другаде-не към Елито...Винаги вие започвате да се заяждате с нея, а естествено тя отвръща...Щом не и харесвате визията-не я гледайте, постовете ни и ги четете...
Може да сме хиени,но поне имаме сиво вещество и със всеки наш пост и доказваме,колко е плиткоумна :P
Май вече доста пъти и го доказвате...ама просто спрете с тея "доказателства".Не мисля, че този форум има за цел потребителите да се нареждат постоянно!

bibi90
11-02-2008, 10:34
Абе хора,къде я държите всичката тая злоба..? :-o

Romance
11-02-2008, 10:41
В джоба!

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 11:17
В джоба!

ujas...samo zlobari...

Bianca
11-02-2008, 11:32
В джоба!

ujas...samo zlobari...
Абе, това, че не си траем и казваме направо това, което мислим, хич, ама ХИЧ не означава, че сме злобари. Просто не лижем гъзове. ТОЧКА по въпроса.

ELiTyYy
11-02-2008, 11:33
злетаци... ;]

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 11:34
В джоба!

ujas...samo zlobari...
Абе, това, че не си траем и казваме направо това, което мислим, хич, ама ХИЧ не означава, че сме злобари. Просто не лижем гъзове. ТОЧКА по въпроса.


ne e to4ka,a zapetaq... :D:D:D
izkazvai si mnenieto be,ama do tuk pokaza samo 4e ima6 otricatelno mnenie za vsi4ko i ti e kriv sveta i vsi4ki v foruma..o6te akal 6te pokazva6 li ? :-) "mace"

ELiTyYy
11-02-2008, 11:36
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
тя е най-голямото маце .... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
това за магазина го казах,не за да изтъкна че мога да си позволя квото желая... а защото казваш,че аз съм ходила с парцали... ;]]]]
снимката ти сама показва от къде пазаруваш .... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 11:39
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
тя е най-голямото маце .... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
това за магазина го казах,не за да изтъкна че мога да си позволя квото желая... а защото казваш,че аз съм ходила с парцали... ;]]]]
снимката ти сама показва от къде пазаруваш .... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Eli,ne spori s Miss World 4e...ne mojem da se merim s neinata prekrasna dalga ka6mireno meka kosa,krasivite i nokti frenski manikur...prekrasnata i koja... i tena ot solarium..ne mojem mil0 sorry :booooomb: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :-)
ahhahahaha

ELiTyYy
11-02-2008, 11:43
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
даааа а това помниш ли го? .. От солариума.... циганка се ставало....
:lol: :lol: :lol: :lol: кво да правим.... :razz: :razz: :razz:

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 11:46
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
даааа а това помниш ли го? .. От солариума.... циганка се ставало....
:lol: :lol: :lol: :lol: кво да правим.... :razz: :razz: :razz:


daaaaaa,tq i Eva Longoria e ciganka...abe celiq Hollywood vse cigani...tctctc :shock: :lol:

Bianca
11-02-2008, 11:50
Косата ми ще порасне, ноктите ми не сте ги виждали, да имаш бяла кожа въобще не е грозно, кожата ми си е много добре и ще става още по-добре, но на вас акъл ВИНАГИ ЩЕ ВИ ЛИПСВА.
Вие какво си мислите? Че като ползвате хиляда тона метражна мазилка, кожата ви е перфектна ли? Или пък като се изправяте постоянно и изпръсквате по петдесет флакона лак на ден, косите ви мязат на нещо? Това е просто една илюзия, и когато осъзнаете това и паднете от розовите си облачета, ще съжалявате, и то МНОГО. :-)
Живи и здрави.

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 11:55
Косата ми ще порасне, ноктите ми не сте ги виждали, да имаш бяла кожа въобще не е грозно, кожата ми си е много добре и ще става още по-добре, но на вас акъл ВИНАГИ ЩЕ ВИ ЛИПСВА.
Вие какво си мислите? Че като ползвате хиляда тона метражна мазилка, кожата ви е перфектна ли? Или пък като се изправяте постоянно и изпръсквате по петдесет флакона лак на ден, косите ви мязат на нещо? Това е просто една илюзия, и когато осъзнаете това и паднете от розовите си облачета, ще съжалявате, и то МНОГО. :-)
Живи и здрави.


koi ti kaza 4e polzvame 10000 mazila a ??? ti za kozmetik 4uvali li si...maski za lice ... ? :shock: :booooomb: :-) jivi i zdravi sme di6ai"""mace""",neznae6 kolko ni e akala,ama tvoqta zloba krai nqma... :-)

ELiTyYy
11-02-2008, 12:03
оппаааа sorrryyy ...но какво каза..
ноктите ти.... ми много добре се виждат тука...като се приближи снимката..
http://i.data.bg/08/11/01/1223751_orig.jpg изгризани...ужасни...
кожата ти била много добре...щяла да става все по добре?!... а какви са тея пъпки скъпа ... http://i.data.bg/08/11/01/1223754_orig.jpg ? .... ;]
Аз ли ползвам тонове грим...?! я не си прави излишни илюзии...
Аз ли прикривам пъпки и т.н. ?.... не грешиш..правя си маски и ходя на козметик всеки месец...
Аз ли съм злобната и избиващата комплекси по цял ден във форуми.. не..това си ти скъпа...

Bianca
11-02-2008, 12:05
Косата ми ще порасне, ноктите ми не сте ги виждали, да имаш бяла кожа въобще не е грозно, кожата ми си е много добре и ще става още по-добре, но на вас акъл ВИНАГИ ЩЕ ВИ ЛИПСВА.
Вие какво си мислите? Че като ползвате хиляда тона метражна мазилка, кожата ви е перфектна ли? Или пък като се изправяте постоянно и изпръсквате по петдесет флакона лак на ден, косите ви мязат на нещо? Това е просто една илюзия, и когато осъзнаете това и паднете от розовите си облачета, ще съжалявате, и то МНОГО. :-)
Живи и здрави.


koi ti kaza 4e polzvame 10000 mazila a ??? ti za kozmetik 4uvali li si...maski za lice ... ? :shock: :booooomb: :-) jivi i zdravi sme di6ai"""mace""",neznae6 kolko ni e akala,ama tvoqta zloba krai nqma... :-)
Как пък реши, че "незнам" колко ви е акълът? ЛИЧИ СИ. И да, чувала съм за маски за лице, дори някоя от вас беше пуснала тема, където трябваше да напишем как се поддържаме. Аз бях написала, че си правя маски за лице и прочие, а вие се изсмяхте, че това не било поддържане. :) И да, аз съм чувалИ за козметик. :lol:

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 12:05
оппаааа sorrryyy ...но какво каза..
ноктите ти.... ми много добре се виждат тука...като се приближи снимката..
http://i.data.bg/08/11/01/1223751_orig.jpg изгризани...ужасни...
кожата ти била много добре...щяла да става все по добре?!... а какви са тея пъпки скъпа ... http://i.data.bg/08/11/01/1223754_orig.jpg ? .... ;]
Аз ли ползвам тонове грим...?! я не си прави излишни илюзии...
Аз ли прикривам пъпки и т.н. ?.... не грешиш..правя си маски и ходя на козметик всеки месец...
Аз ли съм злобната и избиващата комплекси по цял ден във форуми.. не..това си ти скъпа...


haha eli ybi me :D :-) :-) :-)

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 12:08
Косата ми ще порасне, ноктите ми не сте ги виждали, да имаш бяла кожа въобще не е грозно, кожата ми си е много добре и ще става още по-добре, но на вас акъл ВИНАГИ ЩЕ ВИ ЛИПСВА.
Вие какво си мислите? Че като ползвате хиляда тона метражна мазилка, кожата ви е перфектна ли? Или пък като се изправяте постоянно и изпръсквате по петдесет флакона лак на ден, косите ви мязат на нещо? Това е просто една илюзия, и когато осъзнаете това и паднете от розовите си облачета, ще съжалявате, и то МНОГО. :-)
Живи и здрави.


koi ti kaza 4e polzvame 10000 mazila a ??? ti za kozmetik 4uvali li si...maski za lice ... ? :shock: :booooomb: :-) jivi i zdravi sme di6ai"""mace""",neznae6 kolko ni e akala,ama tvoqta zloba krai nqma... :-)
Как пък реши, че "незнам" колко ви е акълът? ЛИЧИ СИ. И да, чувала съм за маски за лице, дори някоя от вас беше пуснала тема, където трябваше да напишем как се поддържаме. Аз бях написала, че си правя маски за лице и прочие, а вие се изсмяхте, че това не било поддържане. :) И да, аз съм чувалИ за козметик. :lol:

navri si ploskite izkazvaniq v "poddarjaniq" z*dnik..... vijda6 sama 4e zaradi edna bukva po4va6 da se zaqjda6..Gospojica izgrizan nokat 8) :shock: :-) :D :booooomb: 8-) 8-) 8-)

ELiTyYy
11-02-2008, 12:09
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Len4etyYyy
11-02-2008, 12:10
Bianca, извинявай не защитавам Елито, ама пък ти това самочувствие за външния си вид от къде го имаш ? :-o

Bianca
11-02-2008, 12:11
оппаааа sorrryyy ...но какво каза..
ноктите ти.... ми много добре се виждат тука...като се приближи снимката..
http://i.data.bg/08/11/01/1223751_orig.jpg изгризани...ужасни...
кожата ти била много добре...щяла да става все по добре?!... а какви са тея пъпки скъпа ... http://i.data.bg/08/11/01/1223754_orig.jpg ? .... ;]
Аз ли ползвам тонове грим...?! я не си прави излишни илюзии...
Аз ли прикривам пъпки и т.н. ?.... не грешиш..правя си маски и ходя на козметик всеки месец...
Аз ли съм злобната и избиващата комплекси по цял ден във форуми.. не..това си ти скъпа...
Нокти като нокти. :) Трябва да си пусна маникюр като на вещица, за да ме харесате ВИЕ ли? Де да бяха ноктите най-важното нещо, ех..
А и външният вид е нещо много относително. :) Днес си натокана "кукличка", утре си сбръчкана, миризлива и дърта курва, която ще прелита от магистрала на магистрала и няма да е успяла нищо в този живот. :)
Има неща, които са много по-важни от външния вид, и далеч не така относителни, но ще разберете за какво ви говоря тогава, когато е МНОГО късно. :)

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 12:12
Bianca, извинявай не защитавам Елито, ама пък ти това самочувствие за външния си вид от къде го имаш ? :-o

Ha de Len4e pitaq q taz ot kade si gi vadi....ot proskubana kosa,ot izgrizanite nokti...ot papkite po liceto ot razvle4enite bluzi ot nz o6te ot kade gi vadi...... :-)

Bianca
11-02-2008, 12:12
Bianca, извинявай не защитавам Елито, ама пък ти това самочувствие за външния си вид от къде го имаш ? :-o
Не вадя никакво самочувствие относно външния си вид, спокойно. :)

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 12:15
оппаааа sorrryyy ...но какво каза..
ноктите ти.... ми много добре се виждат тука...като се приближи снимката..
http://i.data.bg/08/11/01/1223751_orig.jpg изгризани...ужасни...
кожата ти била много добре...щяла да става все по добре?!... а какви са тея пъпки скъпа ... http://i.data.bg/08/11/01/1223754_orig.jpg ? .... ;]
Аз ли ползвам тонове грим...?! я не си прави излишни илюзии...
Аз ли прикривам пъпки и т.н. ?.... не грешиш..правя си маски и ходя на козметик всеки месец...
Аз ли съм злобната и избиващата комплекси по цял ден във форуми.. не..това си ти скъпа...
Нокти като нокти. :) Трябва да си пусна маникюр като на вещица, за да ме харесате ВИЕ ли? Де да бяха ноктите най-важното нещо, ех..
А и външният вид е нещо много относително. :) Днес си натокана "кукличка", утре си сбръчкана, миризлива и дърта курва, която ще прелита от магистрала на магистрала и няма да е успяла нищо в този живот. :)
Има неща, които са много по-важни от външния вид, и далеч не така относителни, но ще разберете за какво ви говоря тогава, когато е МНОГО късно. :)

vij kakvo 6te ti kaja...6te pi6aaaaaa bavnoooooooooooo za da zagreeeeeeeeee6 :razz: :razz: :razz: Taka :) ima po-vajni ne6ta ot van6tiq vid,iskam da si zavar6a obrazovanieto...ok....no za teb vsqko poddarjano momi4e,vsqka koqto se stremi da izglejda dobre e kurva...a ti togava kakvo si... gadjeto na me4o puh ? :lol: :razz: :booooomb: :-) :-)

ELiTyYy
11-02-2008, 12:15
Bianca, извинявай не защитавам Елито, ама пък ти това самочувствие за външния си вид от къде го имаш ? :-o
Не вадя никакво самочувствие относно външния си вид, спокойно. :)

..ама за каква се имаш ти ве изчадие такова...
Айде погледни се малко на какво приличаш първо ти.. тогава говори другите какви са..
И наистина от къде вадиш такова самочувствие?! ....боже боже...

Bianca
11-02-2008, 12:17
Bianca, извинявай не защитавам Елито, ама пък ти това самочувствие за външния си вид от къде го имаш ? :-o
Не вадя никакво самочувствие относно външния си вид, спокойно. :)

..ама за каква се имаш ти ве изчадие такова...
Айде погледни се малко на какво приличаш първо ти.. тогава говори другите какви са..
И наистина от къде вадиш такова самочувствие?! ....боже боже...
Ти си КУРВА. И във форума има далеч по-красиви момичета от теб, но това не означава, че тях съм ги наричала така. :) Просто излъчването ти е такова, манталитетът ти, пълен ужас си. :) Някоя примерна девица, за каквато се представяш, би ли си сложила порно снимка на аватара? :)

Len4etyYyy
11-02-2008, 12:26
Bianca, извинявай не защитавам Елито, ама пък ти това самочувствие за външния си вид от къде го имаш ? :-o
Не вадя никакво самочувствие относно външния си вид, спокойно. :)
Останах с такова впечатление...щом си позволяваш толкова да нареждаш Елито, значи си имаш за голяма красавица...Имаш много голямо самочувствие (няма лошо донякъде), но поне не го изразявай, нареждайки другите

nejnaDROGA
11-02-2008, 12:37
Бианка сърдя ти се [-(
Това тъпото момиче хич не се заяжда с мен и защо?!Заради теб! :x Ще те кажа на мама да знайш :P

Сега сериозно:
1.Никъде на 2-те снимки не видях да са й "изгризани" ноктите на Бианка
2.Има една пъпчица на оная снимка,но поне лицето й не е като на прасе ;) (казвам го заради снимката с опушените ОЧИ).Там носленцето на Елиту е като свинска зурличка (който не е забелязал нека погледне)
3.Кожата й е много по-хубава от на Елинцету ;) Що ли?Ми защото няма грам ФДТ или пудра и пак е гладка ;) (е айде има една пъпчица на една от снимките ;) ама на кой не му излизат преди или по време на цикъла ;))
4."Злетаци",а?! :lol: :razz: :lol: СЕЛООООООООООООО!!!Отивай да пасеш кравите ;) Тук предпочитаме нормалните,добре говорещи/изразяващи се хора ;) Дума като "злетаци" НЯМА!!!И после,защо твърдим,че си безмозъчна :lol: Ми как да не го твърдим бе ... :lol:
5."снимката ти сама показва от къде пазаруваш"?! :lol: Много тъпо се изказа ;) Имам братовчедка,която си купува дрехи,обувки и аксесоари САМО и ЕДИНСТВЕНО на Прада,Д&Г и Дизел (но само дънки и чанти),но въпреки това обикаля с мен из магазините ;)
=>Това,че е влязла в даден магазин не значи,че пазарува от него ;)
6.Отностно тези елегантни обувки (на ток),в комбинация със спортно облекло,които са ти постоянно в устата - ако още не си разбрала тя само ги е пробвала,но не си ги е купила (ако не се лъжа причината беше,че не й били удобни или нещо такова)
7.Айде да не говорим на тема "маркови и скъпи парцалки" ОК?!Не само ти можеш да си позволиш скъпи дрешки (не,че на някоя от снимките си облечена с нещо марково и скъпо ама айде).Майка ми е маниачка на тема "маркови дрехи" и постоянно ми купува ... (друг е въпроса,че само стоят в гардероба,защото не обичам да се правя на нещо повече от другите),но ако много държиш да се заяждаме на тема "скъпи дрехи" може и да си наруша принципите и да те позатапя и на тази тема ;)
8.НеЖнО_УхАнИе ;) Мислех,че си малко по-умна ама УВИ :cry: Я ми кажи маските не са ли пак мазила ;) Е вярно отмиват се/отлепват се,но пак са мазила ;) (освен ако не използваш от силиконовите маски,но и те са покрити с мазила);ФДТ-а не е ли мазило :-o А крема за лице (дори този,който използваш за студеното време ... в случай,че не използваш друг) :-o
9.Елиту ти ли не ползваш грим бе :shock: :lol: Я се виж на снимката с опушените ОЧИ :lol: ФДТ,сенки,спирала (или е някаква кофти спирала или миглите ти са много кофти),молив (или някакви остатъци от такъв)

Едит:Оки ;) Нека приемем тезата ти,че не използваш никакъв грим ... Е браво :) Много добре боравиш с Фотошоп-а ;) :grin: Ама дори и с негова помощ пак си прекалено посредствена ;)


П.П.Еххх днес определено не ми е ден да си показвам змийския език :-k Нещо много слабо нареждане му дръпнах :-k

Bianca
11-02-2008, 12:39
Bianca, извинявай не защитавам Елито, ама пък ти това самочувствие за външния си вид от къде го имаш ? :-o
Не вадя никакво самочувствие относно външния си вид, спокойно. :)
Останах с такова впечатление...щом си позволяваш толкова да нареждаш Елито, значи си имаш за голяма красавица...Имаш много голямо самочувствие (няма лошо донякъде), но поне не го изразявай, нареждайки другите
Нареждам я заради тъпотията й и курвенското й излъчване. :)
Също така и заради повърхността й.

Bianca
11-02-2008, 12:42
Бианка сърдя ти се [-(
Това тъпото момиче хич не се заяжда с мен и защо?!Заради теб! :x Ще те кажа на мама да знайш :P

Сега сериозно:
1.Никъде на 2-те снимки не видях да са й "изгризани" ноктите на Бианка
2.Има една пъпчица на оная снимка,но поне лицето й не е като на прасе ;) (казвам го заради снимката с опушените ОЧИ).Там носленцето на Елиту е като свинска зурличка (който не е забелязал нека погледне)
3.Кожата й е много по-хубава от на Елинцету ;) Що ли?Ми защото няма грам ФДТ или пудра и пак е гладка ;) (е айде има една пъпчица на една от снимките ;) ама на кой не му излизат преди или по време на цикъла ;))
4."Злетаци",а?! :lol: :razz: :lol: СЕЛООООООООООООО!!!Отивай да пасеш кравите ;) Тук предпочитаме нормалните,добре говорещи/изразяващи се хора ;) Дума като "злетаци" НЯМА!!!И после,защо твърдим,че си безмозъчна :lol: Ми как да не го твърдим бе ... :lol:
5."снимката ти сама показва от къде пазаруваш"?! :lol: Много тъпо се изказа ;) Имам братовчедка,която си купува дрехи,обувки и аксесоари САМО и ЕДИНСТВЕНО на Прада,Д&Г и Дизел (но само дънки и чанти),но въпреки това обикаля с мен из магазините ;)
=>Това,че е влязла в даден магазин не значи,че пазарува от него ;)
6.Отностно тези елегантни обувки (на ток),в комбинация със спортно облекло,които са ти постоянно в устата - ако още не си разбрала тя само ги е пробвала,но не си ги е купила (ако не се лъжа причината беше,че не й били удобни или нещо такова)
7.Айде да не говорим на тема "маркови и скъпи парцалки" ОК?!Не само ти можеш да си позволиш скъпи дрешки (не,че на някоя от снимките си облечена с нещо марково и скъпо ама айде).Майка ми е маниачка на тема "маркови дрехи" и постоянно ми купува ... (друг е въпроса,че само стоят в гардероба,защото не обичам да се правя на нещо повече от другите),но ако много държиш да се заяждаме на тема "скъпи дрехи" може и да си наруша принципите и да те позатапя и на тази тема ;)
8.НеЖнО_УхАнИе ;) Мислех,че си малко по-умна ама УВИ :cry: Я ми кажи маските не са ли пак мазила ;) Е вярно отмиват се/отлепват се,но пак са мазила ;) (освен ако не използваш от силиконовите маски,но и те са покрити с мазила);ФДТ-а не е ли мазило :-o А крема за лице (дори този,който използваш за студеното време ... в случай,че не използваш друг) :-o
9.Елиту ти ли не ползваш грим бе :shock: :lol: Я се виж на снимката с опушените ОЧИ :lol: ФДТ,сенки,спирала (или е някаква кофти спирала или миглите ти са много кофти),молив (или някакви остатъци от такъв)

Едит:Оки ;) Нека приемем тезата ти,че не използваш никакъв грим ... Е браво :) Много добре боравиш с Фотошоп-а ;) :grin: Ама дори и с негова помощ пак си прекалено посредствена ;)


П.П.Еххх днес определено не ми е ден да си показвам змийския език :-k Нещо много слабо нареждане му дръпнах :-k
Ще се борим за привилегията да я храним. Ама ти май ме преборваш. :oops:

Len4etyYyy
11-02-2008, 12:43
He}|{Ha_Dpo|`a, един въпрос-Кой набор си?

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 12:43
Бианка сърдя ти се [-(
Това тъпото момиче хич не се заяжда с мен и защо?!Заради теб! :x Ще те кажа на мама да знайш :P

Сега сериозно:
1.Никъде на 2-те снимки не видях да са й "изгризани" ноктите на Бианка
2.Има една пъпчица на оная снимка,но поне лицето й не е като на прасе ;) (казвам го заради снимката с опушените ОЧИ).Там носленцето на Елиту е като свинска зурличка (който не е забелязал нека погледне)
3.Кожата й е много по-хубава от на Елинцету ;) Що ли?Ми защото няма грам ФДТ или пудра и пак е гладка ;) (е айде има една пъпчица на една от снимките ;) ама на кой не му излизат преди или по време на цикъла ;))
4."Злетаци",а?! :lol: :razz: :lol: СЕЛООООООООООООО!!!Отивай да пасеш кравите ;) Тук предпочитаме нормалните,добре говорещи/изразяващи се хора ;) Дума като "злетаци" НЯМА!!!И после,защо твърдим,че си безмозъчна :lol: Ми как да не го твърдим бе ... :lol:
5."снимката ти сама показва от къде пазаруваш"?! :lol: Много тъпо се изказа ;) Имам братовчедка,която си купува дрехи,обувки и аксесоари САМО и ЕДИНСТВЕНО на Прада,Д&Г и Дизел (но само дънки и чанти),но въпреки това обикаля с мен из магазините ;)
=>Това,че е влязла в даден магазин не значи,че пазарува от него ;)
6.Отностно тези елегантни обувки (на ток),в комбинация със спортно облекло,които са ти постоянно в устата - ако още не си разбрала тя само ги е пробвала,но не си ги е купила (ако не се лъжа причината беше,че не й били удобни или нещо такова)
7.Айде да не говорим на тема "маркови и скъпи парцалки" ОК?!Не само ти можеш да си позволиш скъпи дрешки (не,че на някоя от снимките си облечена с нещо марково и скъпо ама айде).Майка ми е маниачка на тема "маркови дрехи" и постоянно ми купува ... (друг е въпроса,че само стоят в гардероба,защото не обичам да се правя на нещо повече от другите),но ако много държиш да се заяждаме на тема "скъпи дрехи" може и да си наруша принципите и да те позатапя и на тази тема ;)
8.НеЖнО_УхАнИе ;) Мислех,че си малко по-умна ама УВИ :cry: Я ми кажи маските не са ли пак мазила ;) Е вярно отмиват се/отлепват се,но пак са мазила ;) (освен ако не използваш от силиконовите маски,но и те са покрити с мазила);ФДТ-а не е ли мазило :-o А крема за лице (дори този,който използваш за студеното време ... в случай,че не използваш друг) :-o
9.Елиту ти ли не ползваш грим бе :shock: :lol: Я се виж на снимката с опушените ОЧИ :lol: ФДТ,сенки,спирала (или е някаква кофти спирала или миглите ти са много кофти),молив (или някакви остатъци от такъв)

Едит:Оки ;) Нека приемем тезата ти,че не използваш никакъв грим ... Е браво :) Много добре боравиш с Фотошоп-а ;) :grin: Ама дори и с негова помощ пак си прекалено посредствена ;)


П.П.Еххх днес определено не ми е ден да си показвам змийския език :-k Нещо много слабо нареждане му дръпнах :-k


maski za lice si pravq doma6ni,krem slagam pri nujda,fon dio ten polzvam za diskoteki i rd,ako kojata mi togava e kofti..grim slagam vseki den,no ne vsi4ko(spirala,glanc i 4eren moliv)... ne se macotq s kvo li ne..stiga si napadala i ti...sprete...

nejnaDROGA
11-02-2008, 12:44
He}|{Ha_Dpo|`a, един въпрос-Кой набор си?
Кой набор ми даваш? :-o
А и не мисля да ти отговарям ;) Който трябва да знае на колко съм си го знае :P

Len4etyYyy
11-02-2008, 12:48
He}|{Ha_Dpo|`a, един въпрос-Кой набор си?
Кой набор ми даваш? :-o
А и не мисля да ти отговарям ;) Който трябва да знае на колко съм си го знае :P
93? Ти вече прекали с позата...изкара се ангел, сигурно очакваш да те канонизират в светица:"Майка ми е маниачка на тема "маркови дрехи" и постоянно ми купува ... (друг е въпроса,че само стоят в гардероба,защото не обичам да се правя на нещо повече от другите)" Хаха и ако си мислиш, че някой тук е достатъчно глупав да ти повярва, че не ги носиш, за да не се открояваш от другите...хаха.С тези свои думи ме караш да ти дам този набор :razz:

nejnaDROGA
11-02-2008, 12:55
He}|{Ha_Dpo|`a, един въпрос-Кой набор си?
Кой набор ми даваш? :-o
А и не мисля да ти отговарям ;) Който трябва да знае на колко съм си го знае :P
93? Ти вече прекали с позата...изкара се ангел, сигурно очакваш да те канонизират в светица:"Майка ми е маниачка на тема "маркови дрехи" и постоянно ми купува ... (друг е въпроса,че само стоят в гардероба,защото не обичам да се правя на нещо повече от другите)" Хаха и ако си мислиш, че някой тук е достатъчно глупав да ти повярва, че не ги носиш, за да не се открояваш от другите...хаха.С тези свои думи ме караш да ти дам този набор :razz:
Ми представи си,че майка ми обича елегантните дрехи,а аз си падам по по-спортните ;) Кецки,маратонки,суичари и т.н.,които не може да понася и не ми купува :P Иначе тези маркови парцалки ги нося,само когато сме на някоя вечеря с нашите и когато има други хора с нас ;) Само тогава обичам да се обличам елегантно и да нося токчета и лачени чанти ... Въпреки,че в тези случаи етикета играе главна роля ;)

А отностно набора ми ... Хммм ми близо си,но не уцели ;)

Len4etyYyy
11-02-2008, 12:56
Значи 94 8-)

Bianca
11-02-2008, 12:57
Значи 94 8-)
Аз съм `94. :)

Len4etyYyy
11-02-2008, 12:59
Значи 94 8-)
Аз съм `94. :)
Сериозно? :shock:

Bianca
11-02-2008, 13:03
Значи 94 8-)
Аз съм `94. :)
Сериозно? :shock:
Мда, защо? :-o

Len4etyYyy
11-02-2008, 14:01
Това обяснява всичко :)

Bianca
11-02-2008, 14:13
Това обяснява всичко :)
Например? :)

Len4etyYyy
11-02-2008, 14:16
Това обяснява всичко :)
Например? :)
Безпочвените обиди

Goddess
11-02-2008, 14:28
И ако мислите, че ще стигнете донякъде... :-D

Bianca далеч не е ефектната шаблонна красавица, но има достатъчно правилни черти, които ако след време почне да подчертава, не вярвам да я наричате "грозна". :) Пък и красотата е прекалено субективно понятие...

ЕлитУуу на снимката с опушеният грим наистина не изглежда добре.Въобще. (но е ясно, че не може на всички снимки да излизаме хубаво) И все пак, нямате основание да я наричате "грозна"...
И аз да побързам да си кажа ( :-D ) - не е и първа красавица, самочувствието и в такъв случай дразни,да.

И към всички - не можете да имате претенции, че сте интелигентни,грамотни хора, а да се занимавате с подобни глупости.
Нито да твърдите, че не сте повърхностни, а главната тема в спорът ви, да е външният вид...

Bianca
11-02-2008, 14:36
Това обяснява всичко :)
Например? :)
Безпочвените обиди
Баш безпочвени не са. ;)

kapinka
11-02-2008, 15:59
Оххх злобааааааа злобаааааа... Мене пък Елито супер много ме кефи и на външен вид и на характер(от постовете и). Незнам кое и е К*РВЕНСКОТО в поведението Бианка.. Мисля, че трябва да се замислиш над твоето.. Сама си просиш всички обиди..

bibi90
11-02-2008, 16:06
В джоба!


Не ви ли тежи там? :-o Може да ви паднат гащите от толкова много злоба,щом я държите в джоба! :lol:
Вдъхновявате ме и рими да измислям.Някой хора просто се оляха...

ELiTyYy
11-02-2008, 16:15
Оххх злобааааааа злобаааааа... Мене пък Елито супер много ме кефи и на външен вид и на характер(от постовете и). Незнам кое и е К*РВЕНСКОТО в поведението Бианка.. Мисля, че трябва да се замислиш над твоето.. Сама си просиш всички обиди..
:-) Meрси мерси.. : )

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 16:26
Bianca nabor 94, kvo se zanimava6 s nas,izob6to v4era6na pikla...zlobarka...ne izdarjam ve4e,ni6to ne demonstrira6 samo tova...4e mn mladi momi4eta kato teb propadat... :grin:

Romance
11-02-2008, 16:27
В джоба!


Не ви ли тежи там? :-o Може да ви паднат гащите от толкова много злоба,щом я държите в джоба! :lol:
Вдъхновявате ме и рими да измислям.Някой хора просто се оляха...
Ти май не си много умна.. :?

bibi90
11-02-2008, 16:31
В джоба!


Не ви ли тежи там? :-o Може да ви паднат гащите от толкова много злоба,щом я държите в джоба! :lol:
Вдъхновявате ме и рими да измислям.Някой хора просто се оляха...
Ти май не си много умна.. :?


Много не,ама със сигурност повече от теб :wink:

kapinka
11-02-2008, 16:32
Пука ли ви изобщо за нейното мнение..разбирам да е някоя успяла и супер поддържана, че да ви е за критерии.. ама точно Бианка..извинявай ама може да са "к*рви" както казваш, ноооо са много много над тебе ;)

bibi90
11-02-2008, 16:32
В джоба!

ujas...samo zlobari...
Абе, това, че не си траем и казваме направо това, което мислим, хич, ама ХИЧ не означава, че сме злобари. Просто не лижем гъзове. ТОЧКА по въпроса.


Това твоето не е изказване на мнение,а си е чисто заяждане и избиване на комплекси.На тоя свят има и красиви жени-приемете го! 8)

bibi90
11-02-2008, 16:35
Пука ли ви изобщо за нейното мнение..разбирам да е някоя успяла и супер поддържана, че да ви е за критерии.. ама точно Бианка..извинявай ама може да са "к*рви" както казваш, ноооо са много много над тебе ;)

Тя казва,че го докарват с грим и изкуствена коса,ама знае,че на нея и това няма да й помогне.Абе жалка работа.Ама на мен ми е забавно. :D
А темата беше за коса...

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 16:36
В джоба!


Не ви ли тежи там? :-o Може да ви паднат гащите от толкова много злоба,щом я държите в джоба! :lol:
Вдъхновявате ме и рими да измислям.Някой хора просто се оляха...
Ти май не си много умна.. :?


Много не,ама със сигурност повече от теб :wink:

to koi ne e poveche ot neq i bianca s dr`te tam...

FrozenFire
11-02-2008, 16:37
Просто Бианка толкова яко я тресе хормона,че няма накъде..
и понеже не може да си излее цялата злоба в реалния свят,го прави тук...
тя може да говори много неща,но в истинския свят,извън тоя форум,елитууууууу е далеч по-харесвана от нея..
и защото е заобиколена точно от такива като елитууу и не може да си излее гнева на тях,го прави на нея ;)
сега ще ме напсува и ще се обърне към мен на 'ма' като си мисли,че ме боли много за мнението й,понеже живее в тоя форум
....но не и аз :)

bibi90
11-02-2008, 16:41
Просто Бианка толкова яко я тресе хормона,че няма накъде..
и понеже не може да си излее цялата злоба в реалния свят,го прави тук...
тя може да говори много неща,но в истинския свят,извън тоя форум,елитууууууу е далеч по-харесвана от нея..
и защото е заобиколена точно от такива като елитууу и не може да си излее гнева на тях,го прави на нея ;)
сега ще ме напсува и ще се обърне към мен на 'ма' като си мисли,че ме боли много за мнението й,понеже живее в тоя форум
....но не и аз :)


А евала.Най-накрая някой да го каже. :) 8)

Bianca
11-02-2008, 16:55
Абе, колко сте тъпи само. :)
Нежно ухание, аз ли съм пропаднала? Ха-ха-ха. Мислех си, че малките 12-13 годишни курвички, които огряват всеки под път и над път, са пропаднали, но съжалявам, явно съм грешала. :) Това, че си имам свои принципи и държа на тях, не означава, че съм пропаднала. :)
Капинке, на джу и на малия и пръст не можеш да стъпиш. Аз да те светна. :)
Биби, не можеш да казваш как какво мога и не мога да постигна, повярвай ми. :)

Bianca
11-02-2008, 16:56
Просто Бианка толкова яко я тресе хормона,че няма накъде..
и понеже не може да си излее цялата злоба в реалния свят,го прави тук...
тя може да говори много неща,но в истинския свят,извън тоя форум,елитууууууу е далеч по-харесвана от нея..
и защото е заобиколена точно от такива като елитууу и не може да си излее гнева на тях,го прави на нея ;)
сега ще ме напсува и ще се обърне към мен на 'ма' като си мисли,че ме боли много за мнението й,понеже живее в тоя форум
....но не и аз :)
Виж сега, не можеш да казваш аз колко съм харесвана, става ли? Защото нито ме познаваш, нито нищо. И не, не съм обградена от такива, ама хич. Просто им тегля по една псувня и ги игнорирам. И воаля-вече не съм обкръжена от подобни индивиди.

bibi90
11-02-2008, 16:59
Абе, колко сте тъпи само. :)
Нежно ухание, аз ли съм пропаднала? Ха-ха-ха. Мислех си, че малките 12-13 годишни курвички, които огряват всеки под път и над път, са пропаднали, но съжалявам, явно съм грешала. :) Това, че си имам свои принципи и държа на тях, не означава, че съм пропаднала. :)
Капинке, на джу и на малия и пръст не можеш да стъпиш. Аз да те светна. :)
Биби, не можеш да казваш как какво мога и не мога да постигна, повярвай ми. :)


Ама мога да кажа какво виждам,нали? Изказвам си мнението точно като теб :)

Bianca
11-02-2008, 17:08
Абе, колко сте тъпи само. :)
Нежно ухание, аз ли съм пропаднала? Ха-ха-ха. Мислех си, че малките 12-13 годишни курвички, които огряват всеки под път и над път, са пропаднали, но съжалявам, явно съм грешала. :) Това, че си имам свои принципи и държа на тях, не означава, че съм пропаднала. :)
Капинке, на джу и на малия и пръст не можеш да стъпиш. Аз да те светна. :)
Биби, не можеш да казваш как какво мога и не мога да постигна, повярвай ми. :)


Ама мога да кажа какво виждам,нали? Изказвам си мнението точно като теб :)
Да, обаче малко грим прави много неща. :) Обаче МАЛКО, не по сто тона. А ти не си виждала мои снимки с грим, нали?

bibi90
11-02-2008, 17:21
Абе, колко сте тъпи само. :)
Нежно ухание, аз ли съм пропаднала? Ха-ха-ха. Мислех си, че малките 12-13 годишни курвички, които огряват всеки под път и над път, са пропаднали, но съжалявам, явно съм грешала. :) Това, че си имам свои принципи и държа на тях, не означава, че съм пропаднала. :)
Капинке, на джу и на малия и пръст не можеш да стъпиш. Аз да те светна. :)
Биби, не можеш да казваш как какво мога и не мога да постигна, повярвай ми. :)


Ама мога да кажа какво виждам,нали? Изказвам си мнението точно като теб :)
Да, обаче малко грим прави много неща. :) Обаче МАЛКО, не по сто тона. А ти не си виждала мои снимки с грим, нали?


Не всичко е грим.Това трябва да ти идва отвътре,да имаш излъчване...
И да,права си,не съм виждала твои снимки с грим и съм далеч от мисълта да те обиждам на тема външен вид.Просто начина по който всеки път се заяждаш с ElityYy,разкрива много завист и комплекси,та от там си правя тоя извод. :wink:

bibi90
11-02-2008, 17:22
Абе, колко сте тъпи само. :)
Нежно ухание, аз ли съм пропаднала? Ха-ха-ха. Мислех си, че малките 12-13 годишни курвички, които огряват всеки под път и над път, са пропаднали, но съжалявам, явно съм грешала. :) Това, че си имам свои принципи и държа на тях, не означава, че съм пропаднала. :)
Капинке, на джу и на малия и пръст не можеш да стъпиш. Аз да те светна. :)
Биби, не можеш да казваш как какво мога и не мога да постигна, повярвай ми. :)


Ама мога да кажа какво виждам,нали? Изказвам си мнението точно като теб :)
Да, обаче малко грим прави много неща. :) Обаче МАЛКО, не по сто тона. А ти не си виждала мои снимки с грим, нали?


Не всичко е грим.Това трябва да ти идва отвътре,да имаш излъчване...
И да,права си,не съм виждала твои снимки с грим и съм далеч от мисълта да те обиждам на тема външен вид.Просто начина по който всеки път се заяждаш с ElityYy,разкрива много завист и комплекси,та от там си правя тоя извод. :wink:

ELiTyYy
11-02-2008, 17:25
Bianca ...и с грим и без грим си същата комплексирана маймуна...
Като си избиваш комплексите нищо не постигаш..
и стига си злобяла ...виждаш ,че ставаш за смях...

Bianca
11-02-2008, 17:30
Bianca ...и с грим и без грим си същата комплексирана маймуна...
Като си избиваш комплексите нищо не постигаш..
и стига си злобяла ...виждаш ,че ставаш за смях...
Естествено, че ще ставам за смях. Нали не ти падам в коленете да ти се обяснявам в любов, а просто ти казах жалката истина. :(
Истината боли.

ELiTyYy
11-02-2008, 17:38
тей като гледам теб те боли...
Не е лесно да си момиче,приличащо повече на момче...
Самочувствие до небето... ""кожа..мечта..""
а всъщност пълна 0 .... [;

Bianca
11-02-2008, 17:46
тей като гледам теб те боли...
Не е лесно да си момиче,приличащо повече на момче...
Самочувствие до небето... ""кожа..мечта..""
а всъщност пълна 0 .... [;
Абе, май теб яко те заболя още в началото. Ако не ти пукаше, хич, ама ХИЧ нямаше да се занимаваш с мен и да ми отговаряш. Обаче, а де-пука ти, и то яко. :-)

ELiTyYy
11-02-2008, 17:55
хахах в грешка си отново.. : )
Хич не ме бъркат приказките на злобни чудовища като теб.. :)
Просто ми е кеф да ти чета простотиите и да се смея.. ;] :D

bibi90
11-02-2008, 17:58
тей като гледам теб те боли...
Не е лесно да си момиче,приличащо повече на момче...
Самочувствие до небето... ""кожа..мечта..""
а всъщност пълна 0 .... [;
Абе, май теб яко те заболя още в началото. Ако не ти пукаше, хич, ама ХИЧ нямаше да се занимаваш с мен и да ми отговаряш. Обаче, а де-пука ти, и то яко. :-)


По тая логика,ти също нямаше да ги пишеш тея неща,като се имаш за нещо толкова по-вече от нея...

Bianca
11-02-2008, 18:04
По-вече? :razz:
Напротив, аз започнах първа, логично е и да продължа спора. :)

ELiTyYy
11-02-2008, 18:07
емиии... то злобата и комплексите край нямат.. :)

bibi90
11-02-2008, 18:08
По-вече? :razz:
Напротив, аз започнах първа, логично е и да продължа спора. :)


Е да де ти затова започна :)

Bianca
11-02-2008, 18:22
емиии... то злобата и комплексите край нямат.. :)
Тъпотията, простотията, селянията, посредствеността и повърхността също. :)

ELiTyYy
11-02-2008, 18:26
емиии... то злобата и комплексите край нямат.. :)
Тъпотията, простотията, селянията, посредствеността и повърхността също. :)
нямаше нужда да пишеш всички тези думи..
една е достатъчна -> пишеш Bianca ... по-кратко и ясно!...

Bianca
11-02-2008, 18:37
емиии... то злобата и комплексите край нямат.. :)
Тъпотията, простотията, селянията, посредствеността и повърхността също. :)
нямаше нужда да пишеш всички тези думи..
една е достатъчна -> пишеш Bianca ... по-кратко и ясно!...
Ще ги пиша, защото ИСКАМ и най-добре изразяват това, което искам да ти намекна, но ти явно от намеци не разбираш. :)

Romance
11-02-2008, 19:09
Колко сте зле..мале колко сте зле...
Елитуу със селската си визийка, пазарските дрешки и изкуствената коса хем не бие на нищо, хем за много навътре се има..От къде тази самоувереност незнам..
Другата и последователка нежно ухание ли ква е ... айде стига лиза задници бе..пф
и третата овчица биби ли кво беше незнам (посредствени хора не си правя труда да помня) то блика, блика тъпотия от теб, ама чак пък толкоз..и вместо да се замислиш колко куха путка си ти продължаваш да разправяш колко яка била Елиту разбираш ли.. И не ми разправяй пак глупостите, че съм злобеела.Кво да му злобееш и завиждаш на тва нещо..

FrozenFire
11-02-2008, 19:14
Просто Бианка толкова яко я тресе хормона,че няма накъде..
и понеже не може да си излее цялата злоба в реалния свят,го прави тук...
тя може да говори много неща,но в истинския свят,извън тоя форум,елитууууууу е далеч по-харесвана от нея..
и защото е заобиколена точно от такива като елитууу и не може да си излее гнева на тях,го прави на нея ;)
сега ще ме напсува и ще се обърне към мен на 'ма' като си мисли,че ме боли много за мнението й,понеже живее в тоя форум
....но не и аз :)
Виж сега, не можеш да казваш аз колко съм харесвана, става ли? Защото нито ме познаваш, нито нищо. И не, не съм обградена от такива, ама хич. Просто им тегля по една псувня и ги игнорирам. И воаля-вече не съм обкръжена от подобни индивиди.


A ти познаваш ли елиту,че да говориш така за нея?!?

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 19:33
Bianca e nz kakva kobra......TQ jivee v foruma,ne v realniq svqt,ako jivee6e tam,6te6e da znae...4e vsi4ki sa razli4ni i 4e s ybidi,napadki i kompleksarski istorii,nqma ni6to da postigne...
A kolkoto do Elito,tq si e tq...priemi fakta 4e e po-krasiva ot teb... :-)

LiveFlower
11-02-2008, 19:55
A kolkoto do Elito,tq si e tq...priemi fakta 4e e po-krasiva ot teb... :-)ako nqkoga q zavarish bez grim i pri4eska i poradi tazi pri4ina sus skapano samo4uvstvie,pogledni q pak i mi kaji,4e tova e tq ;)

PS naposleduk zabelqzvam,4e samo selqndurite ostanaha da se poklanqt na takiva izkustveni macki kato elitYyYyY,za koeto mnogo se radvam,4e naroda si e otvoril o4ite ;-)

Liar
11-02-2008, 19:57
Всички сте един дол дренки :-)

YourFavoriteMistake
11-02-2008, 20:29
много се чудя кво сте седнали и двете и ЕлитуУу и Бианка и всички останали да се карате за някви подобни глупости.
Бианка - чудя се с всеки пост искаш да докажеш ква храна можеш да дадеш на Елито ли? Тя си е такава, не ти пречи, така че просто преглътни и си замълчи. Ебати изписа 10 стр. да я псуваш и да доказваш колко много обиди може да ти роди мозъка...

ЕлитуУу - като я виждаш каква е и как се държи към теб защо просто не престанеш да й отговаряш. Нали хич не ти пука кво мисли? Заеби я тя каква е и стига си я хранила и ти, защото вече сте бати смешната история...

аре стига вече. тоя форум не е за това да се храниме и обиждаме взаимно, така че ... сещате се :)

lifestyler
11-02-2008, 20:57
Че изкуствената коса не винаги стои грозно, даже в повечето случаи е мн е ефектно и красиво е вярно. Вярно е обаче,че и 90% от девойките които изглеждат така се имат за "принцески" и не спират да са голямата работа,да се лигавят и да дразнят. Но.. както и да е не е ли то да се карате и обиждате в темата за изкуствената коса.. 8)

TheCookie
11-02-2008, 21:30
Абе, ти остави интригата. ;)
Въпросът е, че е странно защо още не са измрели съществата, към които спада и ЕлИтУуУуУуУуУ.

Грубо е да казваш, че искаш някой да умре!!!При това предполагам не се познаваш с нея лично.Всеки е различен и не може да бъде като теб.Ще ти бъде ли приятно да прочетеш..защо Bianca не умре?! :? :? :? едва ли...сама започна спора мисля, че не е нужно да се карате за това кой какво прави.

NeJnO_UhAniE
11-02-2008, 22:09
A kolkoto do Elito,tq si e tq...priemi fakta 4e e po-krasiva ot teb... :-)ako nqkoga q zavarish bez grim i pri4eska i poradi tazi pri4ina sus skapano samo4uvstvie,pogledni q pak i mi kaji,4e tova e tq ;)

PS naposleduk zabelqzvam,4e samo selqndurite ostanaha da se poklanqt na takiva izkustveni macki kato elitYyYyY,za koeto mnogo se radvam,4e naroda si e otvoril o4ite ;-)



vijdala sam q...zatova tvardq 4e naistina e hubavo momiche :) ne q poznavate ;) :-)

nejnaDROGA
11-03-2008, 03:49
Добре беееееее :o
Храних я,храних я,направо на прасе я направих и пак на Бианка обръщате внимание,амаха :o
Вече започвам да ревнувам да знаете :o



П.П.Бианка казвай си адреса ;) Идвам да ти крада РС-то за да няма,от къде да пишеш и да започнат да се заяждат и с мен :-P

bibi90
11-03-2008, 11:49
Колко сте зле..мале колко сте зле...
Елитуу със селската си визийка, пазарските дрешки и изкуствената коса хем не бие на нищо, хем за много навътре се има..От къде тази самоувереност незнам..
Другата и последователка нежно ухание ли ква е ... айде стига лиза задници бе..пф
и третата овчица биби ли кво беше незнам (посредствени хора не си правя труда да помня) то блика, блика тъпотия от теб, ама чак пък толкоз..и вместо да се замислиш колко куха путка си ти продължаваш да разправяш колко яка била Елиту разбираш ли.. И не ми разправяй пак глупостите, че съм злобеела.Кво да му злобееш и завиждаш на тва нещо..



Тъпа путка си ти,ама си и грозна на всичкото отгоре(няма нужда да те виждам,не бих си го причинила) и да злобееш,щот си недоклатена кучка.Спести си малко писане да ми казваш,че съм куха,и без това само това повтаряш :razz:

и третата овчица биби ли кво беше незнам (посредствени хора не си правя труда да помня)Айде де,не че не си правиш труда просто не можеш

П.С:Ама вие сериозно ли се нервите?
На мен ми е много весело... :lol:
И в крайна сметка момичето продаде ли си косата?

Liar
11-03-2008, 14:34
В крайна сметка момичето продаде ли си косата?
Не това е важното 8-)

Bianca
11-03-2008, 16:28
Колко сте зле..мале колко сте зле...
Елитуу със селската си визийка, пазарските дрешки и изкуствената коса хем не бие на нищо, хем за много навътре се има..От къде тази самоувереност незнам..
Другата и последователка нежно ухание ли ква е ... айде стига лиза задници бе..пф
и третата овчица биби ли кво беше незнам (посредствени хора не си правя труда да помня) то блика, блика тъпотия от теб, ама чак пък толкоз..и вместо да се замислиш колко куха путка си ти продължаваш да разправяш колко яка била Елиту разбираш ли.. И не ми разправяй пак глупостите, че съм злобеела.Кво да му злобееш и завиждаш на тва нещо..



Тъпа путка си ти,ама си и грозна на всичкото отгоре(няма нужда да те виждам,не бих си го причинила) и да злобееш,щот си недоклатена кучка.Спести си малко писане да ми казваш,че съм куха,и без това само това повтаряш :razz:

и третата овчица биби ли кво беше незнам (посредствени хора не си правя труда да помня)Айде де,не че не си правиш труда просто не можеш

П.С:Ама вие сериозно ли се нервите?
На мен ми е много весело... :lol:
И в крайна сметка момичето продаде ли си косата?
Виж сега, хич, ама ХИЧ не можеш да я наричаш грозна, става ли? :) Едно, че не се я виждала, второ, че ако я видиш, ченето ще ти падне. Така че МЛЪК! И смея да твърдя това не само от някакви си снимки, всеки ден я засичам по коридорите. ;)
Мерете си приказките всичките и си заврете гримчетата и изкуствените коси там, където слънце не огрява.

bibi90
11-03-2008, 17:08
Колко сте зле..мале колко сте зле...
Елитуу със селската си визийка, пазарските дрешки и изкуствената коса хем не бие на нищо, хем за много навътре се има..От къде тази самоувереност незнам..
Другата и последователка нежно ухание ли ква е ... айде стига лиза задници бе..пф
и третата овчица биби ли кво беше незнам (посредствени хора не си правя труда да помня) то блика, блика тъпотия от теб, ама чак пък толкоз..и вместо да се замислиш колко куха путка си ти продължаваш да разправяш колко яка била Елиту разбираш ли.. И не ми разправяй пак глупостите, че съм злобеела.Кво да му злобееш и завиждаш на тва нещо..



Тъпа путка си ти,ама си и грозна на всичкото отгоре(няма нужда да те виждам,не бих си го причинила) и да злобееш,щот си недоклатена кучка.Спести си малко писане да ми казваш,че съм куха,и без това само това повтаряш :razz:

и третата овчица биби ли кво беше незнам (посредствени хора не си правя труда да помня)Айде де,не че не си правиш труда просто не можеш

П.С:Ама вие сериозно ли се нервите?
На мен ми е много весело... :lol:
И в крайна сметка момичето продаде ли си косата?
Виж сега, хич, ама ХИЧ не можеш да я наричаш грозна, става ли? :) Едно, че не се я виждала, второ, че ако я видиш, ченето ще ти падне. Така че МЛЪК! И смея да твърдя това не само от някакви си снимки, всеки ден я засичам по коридорите. ;)
Мерете си приказките всичките и си заврете гримчетата и изкуствените коси там, където слънце не огрява.



А ти на мен МЛЪК няма да ми викаш. :)
Това,че е грозна го съдя по мненията й,комплексите и женската злоба се усещат винаги.
За твое сведение,нямам изкуствена коса,нямам нужда от такава.
И не защитавам нито гримовете,нито изкуствената коса,и въобще изкуствената визия като цяло.Ама ХИЧ!
просто се дразня на такива като вас,които като видят хубаво момиче,което се е постарало да излежда добре,а те не са го направили за себе си и веднага го нападат.
Още по-малко пък имате право да й лепвате етикети като "курва"
пфуу,колко сте ограничени само не е истина.Живеем в 21 век,хората са измислили козметика,гримове,че и пластична хирургия даже,точно затова който иска да се възползва от тях.
Така че ти си заври парацалките там дето слънце не огравя.
И чакам пряко включване от Ju лие ква ли е,че ми е забавна... 8)

TheNewReligion
11-03-2008, 17:32
Последния пост дали не си противоречеше... :razz:

nejnaDROGA
11-03-2008, 17:33
Това,че е грозна го съдя по мненията й,комплексите и женската злоба се усещат винаги.
Честито ;) Току що показа,що за безмозачно нещо си ;)
1.Изречението е доста зле съставено ... (причина:беден речник,може би :-o )
2.От кога едно мнение определя външния вид на човек :lol: :razz: :lol:
3.До сега обръщахте внимание само на Бианка,а сега и на Жу** ... :o А мен пак ме забравихте :cry:

Bianca
11-03-2008, 17:33
От достоверни източници знам, че е курва. 8)
Русе не е голям град, хах.
8)

Bianca
11-03-2008, 18:17
Последния пост дали не си противоречеше... :razz:
Хм, дали? :lol:

NeJnO_UhAniE
11-03-2008, 18:18
Колко сте зле..мале колко сте зле...
Елитуу със селската си визийка, пазарските дрешки и изкуствената коса хем не бие на нищо, хем за много навътре се има..От къде тази самоувереност незнам..
Другата и последователка нежно ухание ли ква е ... айде стига лиза задници бе..пф
и третата овчица биби ли кво беше незнам (посредствени хора не си правя труда да помня) то блика, блика тъпотия от теб, ама чак пък толкоз..и вместо да се замислиш колко куха путка си ти продължаваш да разправяш колко яка била Елиту разбираш ли.. И не ми разправяй пак глупостите, че съм злобеела.Кво да му злобееш и завиждаш на тва нещо..



Тъпа путка си ти,ама си и грозна на всичкото отгоре(няма нужда да те виждам,не бих си го причинила) и да злобееш,щот си недоклатена кучка.Спести си малко писане да ми казваш,че съм куха,и без това само това повтаряш :razz:

и третата овчица биби ли кво беше незнам (посредствени хора не си правя труда да помня)Айде де,не че не си правиш труда просто не можеш

П.С:Ама вие сериозно ли се нервите?
На мен ми е много весело... :lol:
И в крайна сметка момичето продаде ли си косата?
Виж сега, хич, ама ХИЧ не можеш да я наричаш грозна, става ли? :) Едно, че не се я виждала, второ, че ако я видиш, ченето ще ти падне. Така че МЛЪК! И смея да твърдя това не само от някакви си снимки, всеки ден я засичам по коридорите. ;)
Мерете си приказките всичките и си заврете гримчетата и изкуствените коси там, където слънце не огрява.

v glavata ti ?poneje tam ni6to ne vliza... vse povtarq6 edno i sa6to.... :lol: :lol: :lol:

NeJnO_UhAniE
11-03-2008, 18:20
Това,че е грозна го съдя по мненията й,комплексите и женската злоба се усещат винаги.
Честито ;) Току що показа,що за безмозачно нещо си ;)
1.Изречението е доста зле съставено ... (причина:беден речник,може би :-o )
2.От кога едно мнение определя външния вид на човек :lol: :razz: :lol:
3.До сега обръщахте внимание само на Бианка,а сега и на Жу** ... :o А мен пак ме забравихте :cry:


ti kakvo iska6 "ma" :lol: :lol: :lol: malko snimki se postnaha na bianca a ??? samo zlobeete...

Bianca
11-03-2008, 18:23
Еми, малко трудно да огрява слънце там, ама кой да се замисли, преди да пише.. :)
Да, повтарям едни и същи неща, ама поне има някакъв смисъл в тях. (:
А ти си толкова тъпа, по-тъпа и от ЕлИтУ дори. Съвсем сериозна съм.

NeJnO_UhAniE
11-03-2008, 18:28
Еми, малко трудно да огрява слънце там, ама кой да се замисли, преди да пише.. :)
Да, повтарям едни и същи неща, ама поне има някакъв смисъл в тях. (:
А ти си толкова тъпа, по-тъпа и от ЕлИтУ дори. Съвсем сериозна съм.


vij sega da ti obesnq koi bil tap i koi ne... :) :-) "mace" ti za prenosen smisal 4uvala li si ?

Bianca
11-03-2008, 18:33
Еми, малко трудно да огрява слънце там, ама кой да се замисли, преди да пише.. :)
Да, повтарям едни и същи неща, ама поне има някакъв смисъл в тях. (:
А ти си толкова тъпа, по-тъпа и от ЕлИтУ дори. Съвсем сериозна съм.


vij sega da ti obesnq koi bil tap i koi ne... :) :-) "mace" ti za prenosen smisal 4uvala li si ?
Случайно съм чувала. Просто ти не знаеш как се постъпва в дадена ситуация.
А ти за български език и грамотност?
П.П. Да, "не знаеш" се пише отделно. ;)

bibi90
11-03-2008, 18:56
Това,че е грозна го съдя по мненията й,комплексите и женската злоба се усещат винаги.
Честито ;) Току що показа,що за безмозачно нещо си ;)
1.Изречението е доста зле съставено ... (причина:беден речник,може би :-o )
2.От кога едно мнение определя външния вид на човек :lol: :razz: :lol:
3.До сега обръщахте внимание само на Бианка,а сега и на Жу** ... :o А мен пак ме забравихте :cry:


Виж ся миличка.
1.Изречението ми е съставено перфектно.И от към стил,звуков състав и смисъл.(ти си прекалено куха лейка за тоя въпрос ама айде все пак:в качеството си на каква определяш как са съставени моите изречения?)
Незнам моя речник колко е беден,ама тука нямаме филология в момента и по-добре,че освен злобни и ГРОЗНИ вещици,ще си проличи и колко сте ограничени във всяко едно отношение. :-)
2.Мненията й,определят външния й вид,защото ако беше хубава нямаше да се дразни на красивите момичета.И да се изказва толкова подчертавам КОМПЛЕКСИРАНО И ЗЛОБНО.
3.Ми не си интересна :P

bibi90
11-03-2008, 18:58
Последния пост дали не си противоречеше... :razz:

И били ми показала къде по-точно си противореча?

bibi90
11-03-2008, 19:02
Еми, малко трудно да огрява слънце там, ама кой да се замисли, преди да пише.. :)
Да, повтарям едни и същи неща, ама поне има някакъв смисъл в тях. (:
А ти си толкова тъпа, по-тъпа и от ЕлИтУ дори. Съвсем сериозна съм.


vij sega da ti obesnq koi bil tap i koi ne... :) :-) "mace" ti za prenosen smisal 4uvala li si ?
Случайно съм чувала. Просто ти не знаеш как се постъпва в дадена ситуация.
А ти за български език и грамотност?
П.П. Да, "не знаеш" се пише отделно. ;)


Ти па ок,видяхме,че знаете как се пишат словосъчетания в българския език,и че ще се пръснете от завист,ама друго не видяхме,сигурно щото няма кво.
Аре чакам забележки и още малко да ме нахраните,че ми е кеф и ви оставям тука да се самоизяждате,че не сте мн оригинални вече,само едно и също повтаряте. :? и за спор не ставате

Bianca
11-03-2008, 19:02
Това,че е грозна го съдя по мненията й,комплексите и женската злоба се усещат винаги.
Честито ;) Току що показа,що за безмозачно нещо си ;)
1.Изречението е доста зле съставено ... (причина:беден речник,може би :-o )
2.От кога едно мнение определя външния вид на човек :lol: :razz: :lol:
3.До сега обръщахте внимание само на Бианка,а сега и на Жу** ... :o А мен пак ме забравихте :cry:


Виж ся миличка.
1.Изречението ми е съставено перфектно.И от към стил,звуков състав и смисъл.(ти си прекалено куха лейка за тоя въпрос ама айде все пак:в качеството си на каква определяш как са съставени моите изречения?)
Незнам моя речник колко е беден,ама тука нямаме филология в момента и по-добре,че освен злобни и ГРОЗНИ вещици,ще си проличи и колко сте ограничени във всяко едно отношение. :-)
2.Мненията й,определят външния й вид,защото ако беше хубава нямаше да се дразни на красивите момичета.И да се изказва толкова подчертавам КОМПЛЕКСИРАНО И ЗЛОБНО.
3.Ми не си интересна :P
АМА, ПУТКО РОШАВА, ЖИВЕЕШ В БЪЛГАРИЯ И ЩЕ ПИШЕШ ГРАМОТНО И НА БЪЛГАРСКИ, МА! ЧАК ТОГАВА ЩЕ ОПРЕДЕЛЯШ КОЛКО ПРАВИЛНИ ТИ БИЛИ ИЗРЕЧЕНИЯТА! "НЕ" И "ЗНАМ" СА ДВЕ ОТДЕЛНИ ДУМИ! Р-А-З-Б-Р-А ЛИ?
И не, джу не е грозна, посмей още веднъж да кажеш нещо подобно.

bibi90
11-03-2008, 19:02
Еми, малко трудно да огрява слънце там, ама кой да се замисли, преди да пише.. :)
Да, повтарям едни и същи неща, ама поне има някакъв смисъл в тях. (:
А ти си толкова тъпа, по-тъпа и от ЕлИтУ дори. Съвсем сериозна съм.


vij sega da ti obesnq koi bil tap i koi ne... :) :-) "mace" ti za prenosen smisal 4uvala li si ?
Случайно съм чувала. Просто ти не знаеш как се постъпва в дадена ситуация.
А ти за български език и грамотност?
П.П. Да, "не знаеш" се пише отделно. ;)


Ти па ок,видяхме,че знаете как се пишат словосъчетания в българския език,и че ще се пръснете от завист,ама друго не видяхме,сигурно щото няма кво.
Аре чакам забележки и още малко да ме нахраните,че ми е кеф и ви оставям тука да се самоизяждате,че не сте мн оригинални вече,само едно и също повтаряте. :? и за спор не ставате

bibi90
11-03-2008, 19:02
Еми, малко трудно да огрява слънце там, ама кой да се замисли, преди да пише.. :)
Да, повтарям едни и същи неща, ама поне има някакъв смисъл в тях. (:
А ти си толкова тъпа, по-тъпа и от ЕлИтУ дори. Съвсем сериозна съм.


vij sega da ti obesnq koi bil tap i koi ne... :) :-) "mace" ti za prenosen smisal 4uvala li si ?
Случайно съм чувала. Просто ти не знаеш как се постъпва в дадена ситуация.
А ти за български език и грамотност?
П.П. Да, "не знаеш" се пише отделно. ;)


Ти па ок,видяхме,че знаете как се пишат словосъчетания в българския език,и че ще се пръснете от завист,ама друго не видяхме,сигурно щото няма кво.
Аре чакам забележки и още малко да ме нахраните,че ми е кеф и ви оставям тука да се самоизяждате,че не сте мн оригинални вече,само едно и също повтаряте. :? и за спор не ставате

Romance
11-03-2008, 19:04
Била съм й забавна :lol: тая пък..
Малко е тъпо да ми казваш комплексарка за това, че не ми допада даден човек..Да, Елиту е типичната "кифленска мома" и това, че не я харесвам и не и лижа задника (като вас примерно ;) ) ме прави комплексарка?!
И не ми се обиждай на обръщението "куха", защото не малко пъти доказа колко сиво вещество имаш..А и изказванието, че съм била грозна и че съдиш за това от мненията - бравооооо!
Колкото до Бианка..може да няма изкуствена коса, да не слага тооонове грим и боклуци по лицето си и дори и да има няколко пъпки пак ще е повече.Най - вече за това, че е 5 год по - малка и е ама в пъти по умна от всички ви...Като има това, не е важно как изглежда (а в случая тя дори не изглежда зле).

TheNewReligion
11-03-2008, 19:05
Цитирам те:И не защитавам нито гримовете,нито изкуствената коса,и въобще изкуствената визия като цяло.Ама ХИЧ!
Живеем в 21 век,хората са измислили козметика,гримове,че и пластична хирургия даже,точно затова който иска да се възползва от тях.

Ако, някой не е прочел, че тези две "перфектно съставени" изречения са извадени от едно и също мнение, вероятно би си помислил, че две момичета спорят на тази тема в един и същ пост. :-D
Не пиши неподготвена, защото нямаш нужните аргументи за да защитиш тезата си, ако въобще си наясно каква е тя. :)

bibi90
11-03-2008, 19:07
Това,че е грозна го съдя по мненията й,комплексите и женската злоба се усещат винаги.
Честито ;) Току що показа,що за безмозачно нещо си ;)
1.Изречението е доста зле съставено ... (причина:беден речник,може би :-o )
2.От кога едно мнение определя външния вид на човек :lol: :razz: :lol:
3.До сега обръщахте внимание само на Бианка,а сега и на Жу** ... :o А мен пак ме забравихте :cry:


Виж ся миличка.
1.Изречението ми е съставено перфектно.И от към стил,звуков състав и смисъл.(ти си прекалено куха лейка за тоя въпрос ама айде все пак:в качеството си на каква определяш как са съставени моите изречения?)
Незнам моя речник колко е беден,ама тука нямаме филология в момента и по-добре,че освен злобни и ГРОЗНИ вещици,ще си проличи и колко сте ограничени във всяко едно отношение. :-)
2.Мненията й,определят външния й вид,защото ако беше хубава нямаше да се дразни на красивите момичета.И да се изказва толкова подчертавам КОМПЛЕКСИРАНО И ЗЛОБНО.
3.Ми не си интересна :P
АМА, ПУТКО РОШАВА, ЖИВЕЕШ В БЪЛГАРИЯ И ЩЕ ПИШЕШ ГРАМОТНО И НА БЪЛГАРСКИ, МА! ЧАК ТОГАВА ЩЕ ОПРЕДЕЛЯШ КОЛКО ПРАВИЛНИ ТИ БИЛИ ИЗРЕЧЕНИЯТА! "НЕ" И "ЗНАМ" СА ДВЕ ОТДЕЛНИ ДУМИ! Р-А-З-Б-Р-А ЛИ?
И не, джу не е грозна, посмей още веднъж да кажеш нещо подобно.




Ами смея,в българсия език грамотно не се пише и говори на "ма"
разбрали путко рошава

nejnaDROGA
11-03-2008, 19:09
Това,че е грозна го съдя по мненията й,комплексите и женската злоба се усещат винаги.
Честито ;) Току що показа,що за безмозачно нещо си ;)
1.Изречението е доста зле съставено ... (причина:беден речник,може би :-o )
2.От кога едно мнение определя външния вид на човек :lol: :razz: :lol:
3.До сега обръщахте внимание само на Бианка,а сега и на Жу** ... :o А мен пак ме забравихте :cry:


Виж ся миличка.
1.Изречението ми е съставено перфектно.И от към стил,звуков състав и смисъл.(ти си прекалено куха лейка за тоя въпрос ама айде все пак:в качеството си на каква определяш как са съставени моите изречения?)
Незнам моя речник колко е беден,ама тука нямаме филология в момента и по-добре,че освен злобни и ГРОЗНИ вещици,ще си проличи и колко сте ограничени във всяко едно отношение. :-)
2.Мненията й,определят външния й вид,защото ако беше хубава нямаше да се дразни на красивите момичета.И да се изказва толкова подчертавам КОМПЛЕКСИРАНО И ЗЛОБНО.
3.Ми не си интересна :P
1.Ако беше правилно съставено нямаше да му се губи смисъла ;)
2.Аз не се имам за грозна (и не!няма да ти покажа моя снимка,защото си ми под нивото ;)),но пак тровя онова изчадие ;) И не защото и завиждам (хах...както казах най-много да й завиждам за селския речник или за женствения приятел ... да беее успех :lol: )
3.Не,че не съм интересна ;) Просто от трите ни (аз,Жу** и Бианка) аз най-добре и точно храня онази кукличка ЕлитУуУуУу и тъй като няма как да ми отговорите на нападките :oops: ме дискриминирате 8-)
4.(едит):Като гледам доста хора (освен нас 3-те) казаха,че Елинцетууу не е никак красива ама айде ... Явно тук само вие двете сте готини мацки :lol: Освен това ако за теб красива е синоним на изкуствена - твой проблем ;) За мен красива значи естествена и униклна (неща,които при Елинцету не се срещат!!!Тя е изкуствена благодарение на косата,опушените ОЧИ и тоновете грим...а не е уникална,защото всяка втора чалгарка(фенка) е със същата "прическа" и същия "грим" ;))

Bianca
11-03-2008, 19:12
Това,че е грозна го съдя по мненията й,комплексите и женската злоба се усещат винаги.
Честито ;) Току що показа,що за безмозачно нещо си ;)
1.Изречението е доста зле съставено ... (причина:беден речник,може би :-o )
2.От кога едно мнение определя външния вид на човек :lol: :razz: :lol:
3.До сега обръщахте внимание само на Бианка,а сега и на Жу** ... :o А мен пак ме забравихте :cry:


Виж ся миличка.
1.Изречението ми е съставено перфектно.И от към стил,звуков състав и смисъл.(ти си прекалено куха лейка за тоя въпрос ама айде все пак:в качеството си на каква определяш как са съставени моите изречения?)
Незнам моя речник колко е беден,ама тука нямаме филология в момента и по-добре,че освен злобни и ГРОЗНИ вещици,ще си проличи и колко сте ограничени във всяко едно отношение. :-)
2.Мненията й,определят външния й вид,защото ако беше хубава нямаше да се дразни на красивите момичета.И да се изказва толкова подчертавам КОМПЛЕКСИРАНО И ЗЛОБНО.
3.Ми не си интересна :P
АМА, ПУТКО РОШАВА, ЖИВЕЕШ В БЪЛГАРИЯ И ЩЕ ПИШЕШ ГРАМОТНО И НА БЪЛГАРСКИ, МА! ЧАК ТОГАВА ЩЕ ОПРЕДЕЛЯШ КОЛКО ПРАВИЛНИ ТИ БИЛИ ИЗРЕЧЕНИЯТА! "НЕ" И "ЗНАМ" СА ДВЕ ОТДЕЛНИ ДУМИ! Р-А-З-Б-Р-А ЛИ?
И не, джу не е грозна, посмей още веднъж да кажеш нещо подобно.




Ами смея,в българсия език грамотно не се пише и говори на "ма"
разбрали путко рошава
Не, не разбрах, МА! Точно ти няма да ми даваш уроци по грамотност, става ли?

bibi90
11-03-2008, 19:15
Цитирам те:И не защитавам нито гримовете,нито изкуствената коса,и въобще изкуствената визия като цяло.Ама ХИЧ!
Живеем в 21 век,хората са измислили козметика,гримове,че и пластична хирургия даже,точно затова който иска да се възползва от тях.

Ако, някой не е прочел, че тези две "перфектно съставени" изречения са извадени от едно и също мнение, вероятно би си помислил, че две момичета спорят на тази тема в един и същ пост. :-D
Не пиши неподготвена, защото нямаш нужните аргументи за да защитиш тезата си, ако въобще си наясно каква е тя. :)


И не бъди толкова сигурна,първото ставаше въпрос за това,че тя цитира мой пост и пишеше да си заврем изкуствените и коси и гримовете нз къде.Та по повод на това казах,че не ги защитавам и говорех лично за себе си,че аз нямам изкуствена коса,и че не съмс е намесила в спора за да ЗАЩИТАВАМ ИЗКУСТВЕНАТА КОСА ИЛИ ВИЗИЯ ИЗОБЩО на Елиту или на който и да било друг.Става дума,затова,както и съм го обяснила по надолу,че нападат момичето,щото е хубаво,а не щото е гримирана или има изкуствена коса.
А в крайна сметка е така,тея неща,се предлагат точно за да се възползват хората от тях,и това,че аз не ги ползвам,не означава,че съм против тях,или че имам нещо против хората,които ги ползват.
Не съм дошла в темата,нито да защитавам,нито да оплювам грима и изкуствената коса,а за това,че на всяко добре изглеждащо момиче в България,недоебани селянки като ей тия лепват прякори като "курва"


Бианка,преброи ли ми грешките вече.
ае ходете се пързаляйте,че ми се изчерпа бедния речник да споря с "безбожно умните и морално извисени,неземни красавици на тоя форум"
Добре,че бяхте да ме светенет колко съм тъпа,чак се чудя кво правите при нас простосмъртните.
Хахахаха
заблудени същества.
Това е кум Джу ли е, му ли е нз и към бианка,ае
лека ви нощ
дано не се пръснете от злоба 8-) 8) 8) 8) 8) 8)

nejnaDROGA
11-03-2008, 19:29
Бианка,преброи ли ми грешките вече.
ае ходете се пързаляйте,че ми се изчерпа бедния речник да споря с "безбожно умните и морално извисени,неземни красавици на тоя форум"
Добре,че бяхте да ме светенет колко съм тъпа,чак се чудя кво правите при нас простосмъртните.
Хахахаха
заблудени същества.
Това е кум Джу ли е, му ли е нз и към бианка,ае
лека ви нощ
дано не се пръснете от злоба 8-) 8) 8) 8) 8) 8)
Кум,а?!Ами кумата къде е :-o
нз=не знам ?! :-o Интересен начин на изразяване :-D Нооо като не се научи,че "НЕ" и "ЗНАМ" се пишат отделно .... Сега поне ще се оправдаваш с това,че "нз" е съкратения вариант и не е грешно,НАЛИ?! :-D
бианка с малка буква :grin:
....
Както и да е ;)
Не знам как може да си сигурна,че Елито е хубава без всички изкуствени неща по нея?! :-o
И ако все още не си разбрала - АЗ НЕ Й ЗАВИЖДАМ ЗА АБСОЛЮТНО НИЩО ;) Честно казано завиждам единствено на самата себе си,защото нямам минималния умствен капацитет на приятелката ти,имам хубава коса без да ми се налага да слагам изкуствена и не ми се налага да ползвам всеки ден ФДТ с цел да прикрия някое несъвършенство по лицето си ;)
И като говорим за нейния прочут грим ... Та тя е на (има-няма) 15 години (на толкова поне ми изглежда) и слага повече грим от майка ми и баба ми бе :shock: И после,защо не сме я харесвали :lol: Е вярно е,че това си е нейната кожа и може да си я съсипва както и когато си иска,но просто е тъпо да се обезобразява от сега ;)
Айде лека нощ,че гаджето дойде на гости ;) :-) (споко бе ;) ще следя,но няма да имам много време за писане ;))

Romance
11-03-2008, 19:31
Абе, овца, ти въобще прочете ли кво написах...и кви глупости ми пишеш в отговор..
И върви обеснявай после, че не била глупава.
Не мисля да продължавам спора,защото ти с този капацитет едва ли скоро ще разбереш, че на мен не ми дреме как изглежда въпросната Елиту.."оплюх" външният и вид, защото тя претендира, че е най - от най - ... та исках просто да й отворя очите, че нещата не са точно както тя си ги мисли, а тва, че е тъпичка и разбра грешно нещата и започна да ми спори си е нейн проблем. + тва си имам и лично отношение, но не мисля да намесвам проблема в тази тема и то сега!

Bianca
11-03-2008, 19:33
Стига, де, момичето ни пожела лека нощ. 8-) Май спорим със стената. :oops:

NeJnO_UhAniE
11-03-2008, 19:42
Еми, малко трудно да огрява слънце там, ама кой да се замисли, преди да пише.. :)
Да, повтарям едни и същи неща, ама поне има някакъв смисъл в тях. (:
А ти си толкова тъпа, по-тъпа и от ЕлИтУ дори. Съвсем сериозна съм.


vij sega da ti obesnq koi bil tap i koi ne... :) :-) "mace" ti za prenosen smisal 4uvala li si ?
Случайно съм чувала. Просто ти не знаеш как се постъпва в дадена ситуация.
А ти за български език и грамотност?
П.П. Да, "не знаеш" се пише отделно. ;)


Parvo shte pisha kakto si iskam,kogato si iskam i na kogoto poiskam...zavijdate qsno e...zashtoto naistina ako ne zavijdashe nqmashe da povtarqsh edno i sashto..kakva bila Elito... i t.n. FAKT:koito ybijda kakto teb zavijda...a zavijdash li "ma" ima za kakvo ;) trai si tam...vidqhme ti mozachniq bagaj
bibi_bibi ne se qdosvai na tezi izlishno...te edno znaqt da zlobeqt samo :-x :-) :-)

NeJnO_UhAniE
11-03-2008, 19:47
Takaaaaaaaaaaa vreme e da sprem vsichki !
Vseki e razlichen:na edin mu haresva grim ..na drug ne.... i t.n. stiga ste zlobqli...
a kolkoto tova do protivore4ieto,to za po-ymni be6e pisano :)
v parvoto izre4enie tq govore6e za neq,v vtoroto po princip :-)
ama nvm... :booooomb:

harabelka
11-03-2008, 19:48
изкуствените коси ми изглеждат доста неестествено :-D

Romance
11-03-2008, 19:53
Ще спра когато сметна, че е нужно..докато дойде това време ще си пиша колкото си искам.

ELiTyYy
11-03-2008, 19:54
oффф голяма тема стана...
Вижте кво слабо ме вълнува мнението на някви момиченца от форум...
Който ме познава ,знае що за човек съм...и не всичко е от външния вид..
Това,че имам удължена коса..голямммммммм проблем..голяяямо чудо..
да не би да съм единствената?!!!!!!??!?...
и да ще претендирам с това каква съм...защото съм къде къдееее повече от бианка...
а ти пикло може да ме наричаш както си искаш...не ме интересуваш,ама граммммм.... ;]
злобата ти край няма...
хубаво.. разбрах,че не ти харесвам...и ти не ми харесваш..
сега кво във всяка тема ли трябва да спорим и да се плюем?!...
Пффф то пък писва да четеш простотии от хора,който даже няма и да видиш какви са....
айде от мене толкова... хранете ,правете квото искате... 8-) :P 8)

harabelka
11-03-2008, 20:51
Тя е права като не ви харесва не си слагайте такава коса. Някой може да е с почти плешива коса и какво- да ходи така и да не си слага ли? Чудя се защо като някой се опита да се поразкраси и хората почват със злобните коментари. Ние ако нямаме проблем с косата, то тя може да има и в случая по-доброто решение би било да си сложи изкуствена..

ELiTyYy
11-03-2008, 20:57
Тя е права като не ви харесва не си слагайте такава коса. Някой може да е с почти плешива коса и какво- да ходи така и да не си слага ли? Чудя се защо като някой се опита да се поразкраси и хората почват със злобните коментари. Ние ако нямаме проблем с косата, то тя може да има и в случая по-доброто решение би било да си сложи изкуствена..
... еее нямам кой знае какви проблеми..просто косата ми расте до под раменете..и толкова...от както се постригах преди 4 години...не расте пове4е от това...
е реших да си удължа косата..понеже ми придава съвсем различен вид.. и си ми харесва...

kat4enceto
11-03-2008, 21:14
oффф голяма тема стана...
Вижте кво слабо ме вълнува мнението на някви момиченца от форум...
Който ме познава ,знае що за човек съм...и не всичко е от външния вид..
Това,че имам удължена коса..голямммммммм проблем..голяяямо чудо..
да не би да съм единствената?!!!!!!??!?...
и да ще претендирам с това каква съм...защото съм къде къдееее повече от бианка...
а ти пикло може да ме наричаш както си искаш...не ме интересуваш,ама граммммм.... ;]
злобата ти край няма...
хубаво.. разбрах,че не ти харесвам...и ти не ми харесваш..
сега кво във всяка тема ли трябва да спорим и да се плюем?!...
Пффф то пък писва да четеш простотии от хора,който даже няма и да видиш какви са....
айде от мене толкова... хранете ,правете квото искате... 8-) :P 8)На тебе ти тряя един хубав БАН !!!!!!!!!!!!!!!! Дано го осъзнаеш някой ден задушаваща се в грим и изкусвена коса!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P 8-) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

kapinka
11-04-2008, 05:57
Момичето ми прати по скайпа снимки на косите и мога да ви кажа, че са супер яки ! А и цената е много ниска .. при първа възможност ще си взема коса. За неразбралите (изкуствената-удължителна коса е с ЕСТЕСТВЕН косъм и седи точно като вашата коса) ;)

kuklichka_bg
11-04-2008, 07:47
От достоверни източници знам, че е курва. 8)
Русе не е голям град, хах.
8)

Moza4niq ti kaPACITET sa6to ne e golqm bahti tapta pa4a ai malkva ospami temata sprete sa ve4e 14 stranici glupostite ti da slu6am


Ruse ne bil golqm grad am seloto det jevesh golqmo li e?!

nejnaDROGA
11-04-2008, 11:04
Момичето ми прати по скайпа снимки на косите и мога да ви кажа, че са супер яки ! А и цената е много ниска .. при първа възможност ще си взема коса. За неразбралите (изкуствената-удължителна коса е с ЕСТЕСТВЕН косъм и седи точно като вашата коса) ;)
Косата може да е от естествен косъм,но никога не може да стои като косата на този,който я носи (освен разбира се ако косата на момичето не е права) ;) Всяка една къдрава или чуплива коса е уникална сама по себе си и единствения начин двата вида коса да станат еднакви е,чрез маши,ролки,преси,пяни,лаков е и т.н. ;)


П.П.Гледайте днес да не изпишете 100 страници,защото няма да имам много време за четене :-D


Едит:kukli4ka_bg преди да тръгнеш да нареждаш някой за умствения му капацитет вземи погледни себе си!!!В 2 реда имаш 1000 правописни грешки (+това пишеш на латиница,което е доста тъпо след като претендираш за по-голям умствен багаж от Бианка) ... Дори на някои места някой по-прост няма да разбере,какво всъщност искаш да кажеш! ... А и още нещо - ЖИВЕЕШ В БЪЛГАРИЯ,БЪЛГАРКА СИ (предполагам) ... ЗАПОЧНИ ДА УВАЖАВАШ ЕЗИКА СИ И ПИШИ НА БЪЛГАРСКИ,а не на шльокавица :x

Bianca
11-04-2008, 13:21
Абе, Елинцеееееее, имам приятели, които са от града ти, дори от училището ти. Не казват точно това, което и ти твърдиш. ;)

Len4etyYyy
11-04-2008, 15:06
Абе, Елинцеееееее, имам приятели, които са от града ти, дори от училището ти. Не казват точно това, което и ти твърдиш. ;)
Някво ЦРУ ли ко ?

Bianca
11-04-2008, 15:13
Еми, малко трудно да огрява слънце там, ама кой да се замисли, преди да пише.. :)
Да, повтарям едни и същи неща, ама поне има някакъв смисъл в тях. (:
А ти си толкова тъпа, по-тъпа и от ЕлИтУ дори. Съвсем сериозна съм.


vij sega da ti obesnq koi bil tap i koi ne... :) :-) "mace" ti za prenosen smisal 4uvala li si ?
Случайно съм чувала. Просто ти не знаеш как се постъпва в дадена ситуация.
А ти за български език и грамотност?
П.П. Да, "не знаеш" се пише отделно. ;)


Parvo shte pisha kakto si iskam,kogato si iskam i na kogoto poiskam...zavijdate qsno e...zashtoto naistina ako ne zavijdashe nqmashe da povtarqsh edno i sashto..kakva bila Elito... i t.n. FAKT:koito ybijda kakto teb zavijda...a zavijdash li "ma" ima za kakvo ;) trai si tam...vidqhme ti mozachniq bagaj
bibi_bibi ne se qdosvai na tezi izlishno...te edno znaqt da zlobeqt samo :-x :-) :-)
Ти в никакъв случай не можеш да определяш умствения ми багаж. Ама в никакъв. Бликаш от тъпотия и простотия, не го ли разбра? Не го казвам, само защото защитаваш ЕлИтУуУ. Забелязала съм, че пускаш уникално тъпи теми, които просто ме карат да се смея на глас. Ева Лонгория носи дрехи висша мода, нали? М? Или пък "horaa, pumugneti, nqmam sopstfen stil, neznam kak da se oblicham, pumagaitI"?!
Айде, със здраве. Ти си толкова тъпа, че дори и един спор не мога да проведа с теб. Смея да твърдя, че биеш и ЕлИтУуУ.

Bianca
11-04-2008, 15:15
Абе, Елинцеееееее, имам приятели, които са от града ти, дори от училището ти. Не казват точно това, което и ти твърдиш. ;)
Някво ЦРУ ли ко ?
Тц, FBI. :)

ELiTyYy
11-04-2008, 15:26
хахах Бианка не ме разсмивай отново...ако обичаш..
не се мисли за особено вървежна...надали имаш познати от Русе..
такива инвалиди като теб...само на село имат познати :) ...
айде . по ?-а ...
иди си яж ноктите от яд... :)

Fickle
11-04-2008, 15:35
Аве малоумни и прости създания спрете да съсипвате всяка тема!
Бианка е хубава и без грим, докато ти, ЕлитУУУУУУУУУУУУУУУУУ си пълен боклук...
чета тая тема и чакам да видя мнение за косата, а единственото което виждам е как грозната с 3те кила грим се прай на оборотна...

ELiTyYy
11-04-2008, 15:51
:lol: :lol:

Reed
11-04-2008, 16:03
Аве малоумни и прости създания спрете да съсипвате всяка тема!
Бианка е хубава и без грим, докато ти, ЕлитУУУУУУУУУУУУУУУУУ си пълен боклук...
чета тая тема и чакам да видя мнение за косата, а единственото което виждам е как грозната с 3те кила грим се прай на оборотна...


Не беше ли точно ти писала,че Бианка прилича на мъж и,че е много грозна???

Bianca
11-04-2008, 16:40
хахах Бианка не ме разсмивай отново...ако обичаш..
не се мисли за особено вървежна...надали имаш познати от Русе..
такива инвалиди като теб...само на село имат познати :) ...
айде . по ?-а ...
иди си яж ноктите от яд... :)
Учиш във "Васил Левски". :-)

sweetsunshine
11-04-2008, 16:47
Аве малоумни и прости създания спрете да съсипвате всяка тема!
Бианка е хубава и без грим, докато ти, ЕлитУУУУУУУУУУУУУУУУУ си пълен боклук...
чета тая тема и чакам да видя мнение за косата, а единственото което виждам е как грозната с 3те кила грим се прай на оборотна...
+

Fickle
11-04-2008, 17:11
Аве малоумни и прости създания спрете да съсипвате всяка тема!
Бианка е хубава и без грим, докато ти, ЕлитУУУУУУУУУУУУУУУУУ си пълен боклук...
чета тая тема и чакам да видя мнение за косата, а единственото което виждам е как грозната с 3те кила грим се прай на оборотна...


Не беше ли точно ти писала,че Бианка прилича на мъж и,че е много грозна??? He.

Bianca
11-04-2008, 19:33
:lol: :lol:
Колко умно от твоя страна..

ELiTyYy
11-04-2008, 19:49
хаха успех чочи да съм във "В.Левски" :)
то вярно ми е в квартала..ама вече не съм там..;]

Reed
11-04-2008, 19:51
Аве малоумни и прости създания спрете да съсипвате всяка тема!
Бианка е хубава и без грим, докато ти, ЕлитУУУУУУУУУУУУУУУУУ си пълен боклук...
чета тая тема и чакам да видя мнение за косата, а единственото което виждам е как грозната с 3те кила грим се прай на оборотна...


Не беше ли точно ти писала,че Бианка прилича на мъж и,че е много грозна??? He.

Хаха,да бе,да
Като си смениш ника,не си мисли,че ще се забрави кво си писала ;)

kapinka
11-05-2008, 07:10
НИК неможе да се смени ако не се направи нова регистрация =))

kapinka
11-05-2008, 07:12
Абе ей мърли к'во ви засяга вас каква е Ели ,къде учи и колко грим слага нали тя си се харесва (както и мн други хора) ^^ ?!
15стр. тема само в обиди.. тъпо е !
ПРЕКАЛЯВАТЕ...

Fickle
11-05-2008, 07:49
Аве малоумни и прости създания спрете да съсипвате всяка тема!
Бианка е хубава и без грим, докато ти, ЕлитУУУУУУУУУУУУУУУУУ си пълен боклук...
чета тая тема и чакам да видя мнение за косата, а единственото което виждам е как грозната с 3те кила грим се прай на оборотна...


Не беше ли точно ти писала,че Бианка прилича на мъж и,че е много грозна??? He.

Хаха,да бе,да
Като си смениш ника,не си мисли,че ще се забрави кво си писала ;) Акаунта се ползва от повече от 3 човека.

littlebaby
11-05-2008, 09:15
Bianca,ква е таз злоба :D Всеки има право на личен избор и не мисля,че ти си тази,която ще определя кой какво да носи,дали да си слага изкуствена коса и т.н.Не защитавам Елито,но тя не е единствената в този форум (предполагам),която ходи с толкова грим,наконтена като кукла барби.
Гледай си животеца и не си трови съзнанието с глупости :D
П.П Сега очаквам да ме нападнете :-D
П.П2 Къде са модераторите? 8-)

Bianca
11-05-2008, 11:31
НИК неможе да се смени ако не се направи нова регистрация =))
Как пък не. В момента всички трябва да си сменят никовете заради новата версия. ;)
ЕлИтУуУ, не се прави на много оборотна, моля те. ;)

sarityy
11-05-2008, 11:54
Bianca ostavi Elity na strana i se vij sebe si..
Nito si krasiva, nito koi znae kakva umnica, 4e i si trugnala da si izbiva6 kompleksite po foruma. Sme6na si :) :)

Bianca
11-05-2008, 11:59
Bianca ostavi Elity na strana i se vij sebe si..
Nito si krasiva, nito koi znae kakva umnica, 4e i si trugnala da si izbiva6 kompleksite po foruma. Sme6na si :) :)
Да, естествено, защото ЕлИтУ блика от акъл. Както и нейните "последователки". :)

sarityy
11-05-2008, 12:01
Bianca ostavi Elity na strana i se vij sebe si..
Nito si krasiva, nito koi znae kakva umnica, 4e i si trugnala da si izbiva6 kompleksite po foruma. Sme6na si :) :)
Да, естествено, защото ЕлИтУ блика от акъл. Както и нейните "последователки". :) abe ostavi q Elity stiga se sravnqva s neq i dvete ste edin dol drenki

Bianca
11-05-2008, 12:12
Bianca ostavi Elity na strana i se vij sebe si..
Nito si krasiva, nito koi znae kakva umnica, 4e i si trugnala da si izbiva6 kompleksite po foruma. Sme6na si :) :)
Да, естествено, защото ЕлИтУ блика от акъл. Както и нейните "последователки". :) abe ostavi q Elity stiga se sravnqva s neq i dvete ste edin dol drenki
Не е така. :) Има разлика от тъпа до тъпа, от грозна до грозна, в грешка си. :)

sarityy
11-05-2008, 12:17
Bianca ostavi Elity na strana i se vij sebe si..
Nito si krasiva, nito koi znae kakva umnica, 4e i si trugnala da si izbiva6 kompleksite po foruma. Sme6na si :) :)
Да, естествено, защото ЕлИтУ блика от акъл. Както и нейните "последователки". :) abe ostavi q Elity stiga se sravnqva s neq i dvete ste edin dol drenki
Не е така. :) Има разлика от тъпа до тъпа, от грозна до грозна, в грешка си. :) Dobre togavai izvinqvai, 4e se izkazah nepodgotvena vse pak nqmam namerenie da vi iz4itam 16te stranici s gluposti :) :) :)

NeJnO_UhAniE
11-05-2008, 20:42
Hora aide da sprem...16 stranici sporim,,ni6to nqma da promenim,izvinqvam se na vsi4ki :booooomb: molq da sprem spora,vseki e razli4en,razli4ni vkusove,ne moje da si nalagame mnenieto...Elito si e tq,taka i haresva,da e s udaljena kosa i 6te bade,stiga napadki :-) plus tva i otiva :)spored men
Bianca spri i ti s tazi zloba pls,tuk sme da si iskame saveti,za pomo6t,ne za si izlizavame gneva i da zlobeem :)
Na edni im haresvat udaljenite kosi,na drugi ne..na men lichno da...
aide MIR ! :-) :-) :-)

Bianca
11-06-2008, 13:16
Де да беше само за косата.

Celence
11-06-2008, 13:25
Хаха, ква злоба, бе... :D Така ли не разбрахте 16 страници, че ви ебава момичето... и вие и се връзвате :-D Аре естествените и непринудени, неробуващите на никакви принципи и нестрадащите от комплекси, малки принцеси, но не квартални, настоятелни, но не нахални млъквайте всички.. кво си мислите-тия лафове от импулс-а и аз ги знам :D ... И после претендирате за нещо, млък и ключ за тая тема, че вече идва в повече..

Bianca
11-06-2008, 13:28
Аз с лафове не боравя, миличка, в грешка си. :)

Celence
11-06-2008, 13:34
"не се прави на много оборотна, моля те. ;)"
Щом казваш....


Макар, че нямах превид точно теб в случая...

Bianca
11-06-2008, 13:39
Аз пък май не съм скивала подобни коментари в импулс.
Мога и да си мечтая да видя нещо по-различно от "PlUs4iIiI Zъ SladуRaнЪtЪ" там.

kuklichka_bg
11-09-2008, 06:55
хаха успех чочи да съм във "В.Левски" :)
то вярно ми е в квартала..ама вече не съм там..;]


Elityyy hi4 da ne si tammm :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

kuklichka_bg
11-09-2008, 06:57
Аз пък май не съм скивала подобни коментари в импулс.
Мога и да си мечтая да видя нещо по-различно от "PlUs4iIiI Zъ SladуRaнЪtЪ" там.


TI SI NAI-MALUMNOTO SA6TESTVO V BALGARIQQQQQQQ
MEGA TAPA NEREALNO PROSTO PALNA KOMPLEKSARKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A :o :o :o :-x

Bianca
11-09-2008, 11:30
Аз пък май не съм скивала подобни коментари в импулс.
Мога и да си мечтая да видя нещо по-различно от "PlUs4iIiI Zъ SladуRaнЪtЪ" там.


TI SI NAI-MALUMNOTO SA6TESTVO V BALGARIQQQQQQQ
MEGA TAPA NEREALNO PROSTO PALNA KOMPLEKSARKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A :o :o :o :-x
Може да съм малоумна, ама поне имам МАЛКО акъл. А ти и с това не можеш да се похвалиш. :) Никаквоумно същество такова.

bibi90
11-09-2008, 12:07
Аз пък май не съм скивала подобни коментари в импулс.
Мога и да си мечтая да видя нещо по-различно от "PlUs4iIiI Zъ SladуRaнЪtЪ" там.


TI SI NAI-MALUMNOTO SA6TESTVO V BALGARIQQQQQQQ
MEGA TAPA NEREALNO PROSTO PALNA KOMPLEKSARKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A :o :o :o :-x
Може да съм малоумна, ама поне имам МАЛКО акъл. А ти и с това не можеш да се похвалиш. :) Никаквоумно същество такова.


Този МАЛКО акъл дето го имаш (уж),да ти кажа добре го криеш :D
изобщо не се забелязва,че го притежаваш =D>

bibi90
11-09-2008, 12:07
Аз пък май не съм скивала подобни коментари в импулс.
Мога и да си мечтая да видя нещо по-различно от "PlUs4iIiI Zъ SladуRaнЪtЪ" там.


TI SI NAI-MALUMNOTO SA6TESTVO V BALGARIQQQQQQQ
MEGA TAPA NEREALNO PROSTO PALNA KOMPLEKSARKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A :o :o :o :-x
Може да съм малоумна, ама поне имам МАЛКО акъл. А ти и с това не можеш да се похвалиш. :) Никаквоумно същество такова.


Този МАЛКО акъл дето го имаш (уж) да ти кажа добре го криеш :D
изобщо не се забелязва,че го притежаваш =D>


хаха,sorry че го пуснах два пъти това мнение...ама като гледам някои хора и без това имат нужда да им се повтаря 8)

Bianca
11-09-2008, 12:18
Аз пък май не съм скивала подобни коментари в импулс.
Мога и да си мечтая да видя нещо по-различно от "PlUs4iIiI Zъ SladуRaнЪtЪ" там.


TI SI NAI-MALUMNOTO SA6TESTVO V BALGARIQQQQQQQ
MEGA TAPA NEREALNO PROSTO PALNA KOMPLEKSARKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A :o :o :o :-x
Може да съм малоумна, ама поне имам МАЛКО акъл. А ти и с това не можеш да се похвалиш. :) Никаквоумно същество такова.


Този МАЛКО акъл дето го имаш (уж),да ти кажа добре го криеш :D
изобщо не се забелязва,че го притежаваш =D>
Ми, да ти кажа, по-добре да крия наличието му, отколкото липсата на такъв, нали? ;)

bibi90
11-09-2008, 12:20
Аз пък май не съм скивала подобни коментари в импулс.
Мога и да си мечтая да видя нещо по-различно от "PlUs4iIiI Zъ SladуRaнЪtЪ" там.


TI SI NAI-MALUMNOTO SA6TESTVO V BALGARIQQQQQQQ
MEGA TAPA NEREALNO PROSTO PALNA KOMPLEKSARKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A :o :o :o :-x
Може да съм малоумна, ама поне имам МАЛКО акъл. А ти и с това не можеш да се похвалиш. :) Никаквоумно същество такова.


Този МАЛКО акъл дето го имаш (уж),да ти кажа добре го криеш :D
изобщо не се забелязва,че го притежаваш =D>
Ми, да ти кажа, по-добре да крия наличието му, отколкото липсата на такъв, нали? ;)


Като криеш наличието му,създаваш впечатление за липса на такъв

bibi90
11-09-2008, 12:21
Аз пък май не съм скивала подобни коментари в импулс.
Мога и да си мечтая да видя нещо по-различно от "PlUs4iIiI Zъ SladуRaнЪtЪ" там.


TI SI NAI-MALUMNOTO SA6TESTVO V BALGARIQQQQQQQ
MEGA TAPA NEREALNO PROSTO PALNA KOMPLEKSARKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A :o :o :o :-x
Може да съм малоумна, ама поне имам МАЛКО акъл. А ти и с това не можеш да се похвалиш. :) Никаквоумно същество такова.


Този МАЛКО акъл дето го имаш (уж),да ти кажа добре го криеш :D
изобщо не се забелязва,че го притежаваш =D>
Ми, да ти кажа, по-добре да крия наличието му, отколкото липсата на такъв, нали? ;)


Като криеш наличието му,създаваш впечатление за липса на такъв,не е трудно да се сетиш :wink:

bibi90
11-09-2008, 12:22
Ееее ама днес всичко по два пъти го казвам :lol:

Bianca
11-09-2008, 12:26
Ами, то затова има бутонче DEL, че и е оцветено в червено. Обаче, ти нали си хипер умна? За какво ти е да гледаш и да се занимаваш с неща под достойнството ти?
Аргх, не ти си човекът, който ще определя дали имам или нямам акъл.
;)

bibi90
11-09-2008, 12:31
Ами, то затова има бутонче DEL, че и е оцветено в червено. Обаче, ти нали си хипер умна? За какво ти е да гледаш и да се занимаваш с неща под достойнството ти?
Аргх, не ти си човекът, който ще определя дали имам или нямам акъл.
;)



Да не съм аз човекът,който ще определя дали ти имаш акъл,ама не си и ти човека,който ще опрделя дали другите имат акъл или не :wink:

И след като ти вече на толкова хора каза,че са тъпи,не виждам що да не мога да ти кажа и аз на теб...

bibi90
11-09-2008, 12:32
Бе ти остави бутончето,аз в червено не виждам :D

Bianca
11-09-2008, 12:37
Omg! Все пак аз имам аргументи, доказателства и умея да оборвам тезата си. А ти? Изпречваш ми се на пътя с някакви голи твърдения и очакваш държанието ти да бъде одобрено?! Пфахахахах.