PDA

View Full Version : Зов за помощ..



SexualHealing
11-11-2008, 07:15
Харесвам момиче, което е много срамежливо.. когато я заговоря тя винаги ми отговаря с кратки изречения ; ( Знам че и тя ме харесва, защото когато я гушна тя се отпуска. Също така усещам че комапнията ми й е приятна, но нещо ме кара да се страхувам да я питам дали иска да ходиме... Как да го разреша този проблем?Какво точно да направя, че нещата да се получат? ... Няма да откажа съвет и от женската аудитория! :(

BlueCat
11-11-2008, 07:41
Ха, това не си е шега работа. Дори да те харесва може да ти откаже просто защото я е срам...Моят съвет е да направиш така че да се сближиш максимално с нея. Излезте двамата някъде, поприказвайте си, пък тя ще се отпусне и ще ти е по-лесно да й споделиш чувствата ти. Успех ;]

pavelvasilev
11-11-2008, 07:45
Харесвам момиче, което е много срамежливо.. когато я заговоря тя винаги ми отговаря с кратки изречения ; ( Знам че и тя ме харесва, защото когато я гушна тя се отпуска. Също така усещам че комапнията ми й е приятна, но нещо ме кара да се страхувам да я питам дали иска да ходиме... Как да го разреша този проблем?Какво точно да направя, че нещата да се получат? ... Няма да откажа съвет и от женската аудитория! :(

Пич няма проблеми щом тя се отпуска както казваш като я гушнеш значи и е приятно и просто на вас ви трябва малко време и нещата ще си дойдат на мястото, не е нужно да и казваш че искаш да сте гаджета а и го показвай :) Бъди спокоен и самуоверен и ще видиш :)

SexualHealing
11-11-2008, 08:04
Мерси много за отговорите ... TeenProblem найстина помага : )

mimsitu
11-11-2008, 08:17
всяко момиче в началото го е срам .. нормално е .. но ако наистина те харесва няма да ти откаже .. може би я е срам, защото не знае какво изпитваш ти към нея .. бъди мил :)

Pesho91
11-11-2008, 08:21
Батенце аз като по дърт ще ти дам правилният съвет. Той е следния - пийни 1-2 бирички или нещо по силно отиди и го кажи просто право куме в очи.

jeni92_abc
11-11-2008, 08:31
ще се отпусне,спокойно...и аз по принцип съм малко срамежлива,обаче когато моя приятел ме гушне се чувствам на седмото небе :-) със всяка следваща среща ще и става все по-хубаво,приятно и комфортно с теб ;) бъди мил,задавай и въпроси за да разбере че наистина се интересуваш от нея,нещата ще се подредят

jghgh
11-11-2008, 09:15
Дори да те харесва може да ти откаже просто защото я е срам...

Абсурд, тя да не е ТЪПА, тя просто е СРАМЕЖЛИВА

Ако приеме и продължи да се срамува, нормално е... ама все някога ще се отпусне, вярвай... : )

Според мен както я гушкаш се опитай да я целунеш - вероятно ще се стресира, но е по-добре отколкото да я питаш "Искаш ли да станем гаджета?" ;)
А и това може да я провокира да забрави срама си, не знам...
Аз понеже като съм срамежлива и не знам къде да се навра точно това от което ме е страх ме излекува... така че нападай я, колкото и да е свитичка (нападай я с уста ^^)

curka87
11-11-2008, 09:30
всяко момиче в началото го е срам .. нормално е .. но ако наистина те харесва няма да ти откаже .. може би я е срам, защото не знае какво изпитваш ти към нея .. бъди мил :)

+1

soul1199
11-11-2008, 13:43
Ха, това не си е шега работа. Дори да те харесва може да ти откаже просто защото я е срам...Моят съвет е да направиш така че да се сближиш максимално с нея. Излезте двамата някъде, поприказвайте си, пък тя ще се отпусне и ще ти е по-лесно да й споделиш чувствата ти. Успех ;]+1

Victorya
11-11-2008, 17:55
Дори да те харесва може да ти откаже просто защото я е срам...

Абсурд, тя да не е ТЪПА, тя просто е СРАМЕЖЛИВА

Ако приеме и продължи да се срамува, нормално е... ама все някога ще се отпусне, вярвай... : )

Според мен както я гушкаш се опитай да я целунеш - вероятно ще се стресира, но е по-добре отколкото да я питаш "Искаш ли да станем гаджета?" ;)
А и това може да я провокира да забрави срама си, не знам...
Аз понеже като съм срамежлива и не знам къде да се навра точно това от което ме е страх ме излекува... така че нападай я, колкото и да е свитичка (нападай я с уста ^^)

Отново споделям твоето мнение. :) Ти си едно от малкото момичета,които не дават клиширани съвети :)

Presley
11-11-2008, 18:08
Недей да я питаш дали иска да ходите.Щом е по-притеснителна,може би ще се притесни.Просто и го покажи с действията си.Хубаво е нещата да стават естествено. ;]

ani00770088
11-11-2008, 18:09
Харесвам момиче, което е много срамежливо.. когато я заговоря тя винаги ми отговаря с кратки изречения ; ( Знам че и тя ме харесва, защото когато я гушна тя се отпуска. Също така усещам че комапнията ми й е приятна, но нещо ме кара да се страхувам да я питам дали иска да ходиме... Как да го разреша този проблем?Какво точно да направя, че нещата да се получат? ... Няма да откажа съвет и от женската аудитория! :(

като е толкова срамежлива как ти позволява да я гушкаш и в кви поводи го правиш :o

dqvolski_angel
11-11-2008, 18:52
Според мен както я гушкаш се опитай да я целунеш - вероятно ще се стресира, но е по-добре отколкото да я питаш "Искаш ли да станем гаджета?" ;)

+1

WhenTheLoveIsGone
11-11-2008, 20:44
Наистина гушкай я, говори и нейно, кажи нещо смешно ;) и я целувай, но отначало само по бузката и по челото примерно... знам, че звучи тъпо, но щом е толкова срамежлива така ще е най-добре, а по нататък си я цункай както трябва вече :-)

scoobydors
11-11-2008, 21:19
Ха, това не си е шега работа. Дори да те харесва може да ти откаже просто защото я е срам...Моят съвет е да направиш така че да се сближиш максимално с нея. Излезте двамата някъде, поприказвайте си, пък тя ще се отпусне и ще ти е по-лесно да й споделиш чувствата ти. Успех ;]

+ :-P

beb4yy
11-12-2008, 06:28
Мерси много за отговорите ... TeenProblem найстина помага : ) Дам НАЛИ ЗА ТВА СМЕ ТУКА Е А И ТВА СИ Е НАЙ ЯКОТО ФОРУМЧЕ ТА ПО ТЕМАТА ДА ТИ КАЖА ГУШНИ Я КАТО СТЕ САМИ И НЕКА Е РОМАНТИЧНО ИЗЧАКАЙ ДА СЕ ОТПУСНЕ И Я ПОПИТАЙ :grin:

ShiZo
11-12-2008, 06:33
Прекарайте цял ден заедно.
Заведи я някъде където ще сте само двамата.
Бъди безкрайно деликатен.
Стреми се физическия контакт да е на минимум.
Говорете си.
Прегръдките са ок.
Гледай я постоянно.
Не и прави комплименти.
Не се тешкарей.
Уважавай я.
Слушай я.
После е твоя.
После секс.
После тема в Teenager love- Първия съм и!
И после друга- С презерватив или не.
И така натаък... ех хора, приятели нямате ли си....