PDA

View Full Version : Беше груб!



mina333
11-11-2008, 13:07
Еми...незнам...Спах с едно момче(за 1 път),но беше ужасно!Почна още от самото начало много грубо,болеше ме ужасно много,казах му да спре,но той продължи.За щастие свърши много бързо,иначе незнам колко още щях да издържа.Проблема е че го обичам мамка му!Много е добър ,мил,просто е перфектен(освен ..).Вече няколко пъти му отказвам след това...просто ме е страх да си легна с него...Не искам това да се повтори,а незнам как да му го кажа.. :smt022

ValzZi
11-11-2008, 13:13
ами според мен се базикаш но за секи случей малко да те образовам...как може той да прави така се пак си жив човек а не секс-кукла обесни му де нямаш ли уста??

RoShaVoTo
11-11-2008, 13:16
Казваш му директно независимо дали го обичаш.Ти да не си някакъв парцал, че да се отнася така с теб?!И повярвай, колкото и да го обичаш, той не е единственото момче на земята....Ще си намериш някой много по-добър от него рано или късно!

mina333
11-11-2008, 13:29
Аз съм виновна...не му казах,че ми е първия!

Bellatrix
11-11-2008, 13:36
Аз съм виновна...не му казах,че ми е първия!
Ем в тоя случай иди и му кажи на момчето. Ако после пак е груб... Бай Бай...

slav4et0o0o
11-11-2008, 13:39
Аз съм виновна...не му казах,че ми е първия!

Де ти е бил акала да не му кажеш. Да не си си мислила че той няма да разбере. Седни и поговори с него. Дори и да не си му казала че ти е парвия нали си му казала да спре щото те боли, а той ко... изобщо не те е отразил и си е продалжил. Незнам мила какво да ти кажа. За мен той не те обича щом е постапил така. Единствения изход е да седнеш и да поговориш с него

Pliok0019
11-11-2008, 13:44
Боляло те е щото ти е било за 1ви път и те е отворил.
Да, но той можеше да спре, след като го е помолила...

NeverBeenPerfect
11-11-2008, 13:53
Може да е любител на по-грубите изживявания и като не е бил информиран,че ще върши сериозна работааа... :-D
Трябвало е да му кажеш.. Единствения проблем в ситуацията е,че не е спрял след като си го полила да го направи ..

Bellatrix
11-11-2008, 13:55
Боляло те е щото ти е било за 1ви път и те е отворил.
Да, но той можеше да спре, след като го е помолила...
Да, така е, съгласна. Ама зависи как му го е казала. Момчето си е мислело, че не е девствена => не би следвало да я боли и да и е неприятно. И той естествено не е бил чак толкова внимателен. А тя, ако му е казала: Спри просто може и да не се е усетил... да е мислил, че нарочно го прави. Че се прави на недостъпна... Куп други неща. За това е трябвало да му каже от началото. За да е подготвен и да внимава.

IvYyYyYy
11-11-2008, 13:58
бахти грубия пич....

AlcF
11-11-2008, 13:59
си4ки са боклуци не се притеснявай :D :D

slav4et0o0o
11-11-2008, 14:07
Искам само да попитам... в крайна сметка той разбра ли че си девствена. Щото трябва да е ебахти и балака за да не разбере че си била девствена следкато сте го направили. Се пак има кръв....

NeverBeenPerfect
11-11-2008, 14:13
Искам само да попитам... в крайна сметка той разбра ли че си девствена. Щото трябва да е ебахти и балака за да не разбере че си била девствена следкато сте го направили. Се пак има кръв....
Не при всички момичета има кръв. :) Ноо и на мен ми се струва трудна работа да прикриеш това,че си девствена при първия секс...

mina333
11-11-2008, 14:47
Искам само да попитам... в крайна сметка той разбра ли че си девствена. Щото трябва да е ебахти и балака за да не разбере че си била девствена следкато сте го направили. Се пак има кръв....

Разбира се,че разбра!Каза,че е трябвало да му кажа.Не съм го крила,просто не сме говорили за това.Проблема е ,че вече ме е страх да го допусна до себе си!Изпитвам ужас дори като ме прегърне...

BuBiTy
11-11-2008, 15:54
Kogato s eno mom4e pravi6 sex za 1vi p1t spored men trq mu obqsni6 kak stoqt ne6tata!ok ne si go napravila sq e momenta da pogovori6 s nego nz...post1pila si nedoobmisleno poprincip edin tak1v grub akt moje da dovede do dosta seriozni posledstviq!kakto ti kazaha mnogokratno govorete :-o

BringYourOwnBeer
11-11-2008, 15:58
ЛЕЕЕШ напрао се попикаеш от такава история
Кат Ти е първи път мноо ясно че ше те боли
ЧИЧКО ГУГЪЛ МОЖЕ ТЕ ОБРАЗОВА!!!!
И всички кво тръгвате да и казвате - той не те обича, той обича груб секс БЛА БЛА БЛА. mina ти си или мноо глупава че не си се образовала преди 1вия път или си много малка и не обръщаш внимание на секс образованието
казвам го с цел не да ви ядоса ами да ви се изсмея ХА ХА ХА :D:D:D

mysterious93
11-11-2008, 16:21
едни защитават момчето,други момичето.И двамата са виновни.Тя да му беше казала че е девствена,а той да беше спрял кат го е помолила 8) ами пробвай пак следващия път може да ти хареса повече :-D

П.П докато четох темата се сетих за "секса и градът" оная Кари нали преспа с приятела на младоженеца(в смисъл Шарлот се женеше за един даже си беше сменила религията и я запознаха с негов приятел иии)така я блъскаше :D после цял ден не можеше да ходи и да се навежда... и тос кат й предложи пак да се "видят"тя му отказа и той и отвърна че ако е знаел че ще е само за 1 нощ нямало да я люби така :D :D :D :D :D ох голям смях падна ан нея серия :lol:

krem4et0
11-11-2008, 16:23
Боляло те е щото ти е било за 1ви път и те е отворил.
Да, но той можеше да спре, след като го е помолила...
Да, така е, съгласна. Ама зависи как му го е казала. Момчето си е мислело, че не е девствена => не би следвало да я боли и да и е неприятно. И той естествено не е бил чак толкова внимателен. А тя, ако му е казала: Спри просто може и да не се е усетил... да е мислил, че нарочно го прави. Че се прави на недостъпна... Куп други неща. За това е трябвало да му каже от началото. За да е подготвен и да внимава.

Защо пък да не я боли? Мен още ме боли понякога, а правя секс от близо 3 години!!!!!

Трябвало е да му кажеш да е внимателен, след като ти е за първи път. Той е трябвало да спре, щом те боли, ако ще 201-ви път да ти е!!!
И двамате имате вина в случая. Срамно ли е било да му признаеш? Толкова ли е лошо? Кажи му сега, обясни му ситуацията и апелирай да е по-внимателен занапред!

111111111
11-11-2008, 17:14
Много е добър и мил,ама се съдираш от болка ,а ? Как става тая работа той ако е добричък и миличък ще е супер внимателен, ама да де и ти имаш вина че си "пропуснала" да му кажеш че ти е за 1ви път. Не мога да разбера обаче защо... В това няма НИЩО срамно, даже ще му стане яко, че ти е първия.

krisiiiiito
11-11-2008, 17:16
Може да е любител на по-грубите изживявания и като не е бил информиран,че ще върши сериозна работааа... :-D
Трябвало е да му кажеш.. Единствения проблем в ситуацията е,че не е спрял след като си го полила да го направи ..

ValzZi
11-11-2008, 18:03
BringYourOwnBeer -- кефиш ме :D :D :grin:

beb4yy
11-11-2008, 18:17
Боляло те е щото ти е било за 1ви път и те е отворил.
Да, но той можеше да спре, след като го е помолила... Така е ебахти говедатата са някой момчета

Bellisima
11-11-2008, 18:22
Аз само да попитам... На колко сте години? И двамата.

mina333
11-11-2008, 19:07
Аз само да попитам... На колко сте години? И двамата.

16/20 ....

Мерси на всички за вниманието!

danchy
11-11-2008, 19:13
ей ей :) прочетох всичко до тук... и извинявай ама пича е на 101% виновен :) може ли да ти кажат "спри" и ти пак... баси майката и после ей такива забутанячки като "AcLf" коментиат 'Всички са боклуци" :) и просто повярвай ми зажалост ше го помниш цял живот ама какво... да не би в други моменти като ти е било скапано да не си се оправяла? :))

Neftochimic
11-11-2008, 19:15
Разбира се,че разбра!Каза,че е трябвало да му кажа.Не съм го крила,просто не сме говорили за това.Проблема е ,че вече ме е страх да го допусна до себе си!Изпитвам ужас дори като ме прегърне...

лей си куршум, дечко :lol:

sisityyy
11-11-2008, 19:18
ami druk put 6i znae6 4e ne trqa luji6 6toto nali znae46 4e 1 ot devete grqha e lujata za tui ta e bolqlo :D :D :D ne be sq seriozno .. naistina e trqalo d amu kaje6 nqma apsoliutno ni6tu sramno mene za 1-vi put i s prust4e me bole6e a predstavqm si da mi go bqha natikali 6tqh da otsko4a doo tavana :D

Punisherrr
11-11-2008, 19:18
:-o И ти и той - злетаци!
Ти - обичала го,секс прави с него,но не може да му сподели дори,че е девствена! ... пфффф
Той - Молиш го да е по-внимателен,той ''Ъ ъ!'' => боклук!

и кво стана.... ебати простите хора !

TIMEX
11-11-2008, 19:21
Просто може да си е мислил ,че е тясна :D

Metal_kids
11-11-2008, 20:21
Еее то може много неща да мисли,но ако все пак е имал чувства малко съображение трябва нали поне като му каже че я боли да спре за малко нали ,тя да се поотпусне щом го обича и така кви са тия неща :shock: :o :-x

Rysa_Kykla
11-11-2008, 21:35
Еми...незнам...Спах с едно момче(за 1 път),но беше ужасно!Почна още от самото начало много грубо,болеше ме ужасно много,казах му да спре,но той продължи.За щастие свърши много бързо,иначе незнам колко още щях да издържа.Проблема е че го обичам мамка му!Много е добър ,мил,просто е перфектен(освен ..).Вече няколко пъти му отказвам след това...просто ме е страх да си легна с него...Не искам това да се повтори,а незнам как да му го кажа.. :smt022

Ем как тъй добър,мил пък се е отнесъл така грубо към този специален за теб момент.. :shock: не сващам..ако имаше поне малко чувства щеше да е поне малко мил....... :-o по добре го зарежи...

therichbitch
11-11-2008, 22:14
malko sa nesuvmestimi 2te tvurdeniq 4e e mn mil i pef i tva 4e se e durgal tolkova grubo ne znam az ,ama ti mai si zaslepena ne6to

LDto
11-12-2008, 05:33
Говори с него за всичко!


i az sum na tova mnenie govori s nego
sled kato znae ve4e toi shte e po nejen zada mojesh da se uspokoish za napred :)

savoy
11-12-2008, 05:40
Аз съм виновна...не му казах,че ми е първия!

И защо не си му казала? :-o