PDA

View Full Version : Помощ,Обичаме се но техните...



Lekov
11-14-2008, 18:31
Та работата е там че ние с нея се обичаме адски много и знам че никой и нишо неможе да ни попречи и да ни спре но работата е там че техните намират за базик всеки пат когато тя се опита да им каже че си има гадже а баща и толкова мн я пази че дори неиска да повярва че може да има момче което да я обича по истински дори и от него дайте предложения как да ги убедим в това моля ви

scoobydors
11-14-2008, 18:36
Единствения начин според мен е тя да поговори с родителите си сериозно. Друго не мога да те посъветвам. :)

Lekov
11-14-2008, 18:41
ем работата е там че всеки път когато тя седне да говори сериозно с тях те го обръщат на базик и нз направо...

Lysit0
11-14-2008, 18:44
Отиваш при татето с една хубава стара гроздова 8-)
Е...това в кръга на шегата :) Нека тя го предрасположи :)

GregoryHouse
11-14-2008, 18:45
Иди и им го обясни лично...мисля, че това е очевидно решение...

curka87
11-14-2008, 18:49
ами наистина пробвай да говориш с тях лично.Ако не помогне няма как да ги убедите.Просто трябва те сами да се убедят...Това са родители, бе хора.Те никога не са готови да приемат, че децата им порастват.
Проблема не е в теб , а във всяко момче, което се опита да се доближи до "детенцето им".
Не се предавайте!! Все янкога ще свикнат.

thefreak
11-14-2008, 18:53
Това не разбрах как ви пречи, само? Че родителите й не искат да приемат този факт.

nicolepcd
11-14-2008, 18:53
Еми такива са бащите, кво да ги правиш 8-) Може би тя още е малка и затова той така си пази момиченцето ;)

Lekov
11-14-2008, 19:07
Еми такива са бащите, кво да ги правиш 8-) Може би тя още е малка и затова той така си пази момиченцето ;)еми за него тя винаги ще си остане малкото момиче на татко което мене мн ме дразно разбирам обича си я но... а бе нз вече ...

Lysander
11-14-2008, 19:29
И все пак на колко сте?

ND4SPD_f
11-14-2008, 21:12
emi tva si e to ba6tinata revnost... trqbva da pogovorite i dvamata s neinite roditeli...moje bi ako ste zaedno 6te zvu4ite po ubeditelno

therichbitch
11-14-2008, 21:17
emi tva si e to ba6tinata revnost... trqbva da pogovorite i dvamata s neinite roditeli...moje bi ako ste zaedno 6te zvu4ite po ubeditelno
suglasna sum s teb :D:D:D

PeopleAlwaysLeave
11-14-2008, 21:58
На колко години е тя ? Ако е на 13-14 е нормално да реагират така. И все пак отивате в тях, викате родителите й и двамата заедно им обеснявате за отношенията между вас. Макар че не виждам повод за притеснение след като не ви създават никакви проблеми... Защо толкова държите да знаят, че се обичате ? Аз мога да ти кажа, че за първи път се влюбих истински като бях на 15 (почти 16), с момчето много се обичахме, бяхме заедно 2 години... В момента съм на 19 и майка ми все още не може да приеме, че нещата между нас са били сериозни и сме се обичали. Понеже се разделихме и по някой път като ми стане кофти и няма с кого друг да поговоря й подхвърлям темата, а нейните думи винаги са "Има толкова много мъже, ще срещнеш друг-този просто не се заслужава"... И просто няма как да й обесня, че ми е трудно да го забравя, защото все още го обичам. Така че свиквайте с тези неща - родителите са си такива. За тях винаги ще си бъдем "техните дечица", още повече, че на тая тийнейджърска възрост много трудно ще успееш да убедиш нечии "тати" или "мама", че имаш чувства към детето им.

LizZz
11-15-2008, 07:54
:razz: Деца, децаааааааааааааааааа.. (ударение на А)

chokolate_girl
11-15-2008, 08:17
Еми такива са бащите, кво да ги правиш 8-) Може би тя още е малка и затова той така си пази момиченцето ;)еми за него тя винаги ще си остане малкото момиче на татко което мене мн ме дразно разбирам обича си я но... а бе нз вече ...

при мен беше същото.Тя нека да им обясни,пък те ако искат да слушат .И без това рано или късно ще разберат ,че дъщеря им е голяма и има право да е с който иска.Ще свикнат.

sexa_na_kompleksa
11-15-2008, 08:21
И защо трябва да им обяснявате колко много се обичате?

RullzZz
11-15-2008, 11:52
Вие да не сте тръгнали да се жените та толко давате зор те да знаят че сте серйозни и се обичате :razz: Какво ви пречи това че те го приемат на базик нали не ви създават проблеми???

slun4ice_90
11-15-2008, 11:54
За баща й е разбираемо,защото отношенията баща-дъщеря са по-различни от майка-дъщеря...Всеки баща се опасява,когато малката му принцеса порастне и има приятел....Да не я загуби,ти си поговори с него на четири очи.Обясни му,че имаш сериозни намерения и така.Постарай се да ти повярва и спечели доверието му.И най-важното се постарай и да не нараниш дъщеря му. :-P

titinkaa
11-15-2008, 12:12
ами наистина пробвай да говориш с тях лично.Ако не помогне няма как да ги убедите.Просто трябва те сами да се убедят...Това са родители, бе хора.Те никога не са готови да приемат, че децата им порастват.
Проблема не е в теб , а във всяко момче, което се опита да се доближи до "детенцето им".
Не се предавайте!! Все янкога ще свикнат.+1 :)

stylo
11-15-2008, 18:36
Lekov написа:
nicolepcd написа:
Еми такива са бащите, кво да ги правиш Може би тя още е малка и затова той така си пази момиченцето
еми за него тя винаги ще си остане малкото момиче на татко което мене мн ме дразно разбирам обича си я но... а бе нз вече ...


при мен беше същото.Тя нека да им обясни,пък те ако искат да слушат .И без това рано или късно ще разберат ,че дъщеря им е голяма и има право да е с който иска.Ще свикнат.
_________________
при мен също беше така,даже мога да кажа и по-гадно! :o въобще не се спрягайте и от личен опит ви по-добре не казвайте нищо на нейните!според мен много се тревожите просто си ходете двамата пък щом техните го вземат на шега нека така да си остане :-D

Lekov
11-16-2008, 16:12
ох хора помогнете ми незнам какво да правя баща и си мисли че съм ного голям за нея тя е на 13 аз на 18 и двамата много се обичаме и незнам какво да правя :cry:

П.С.: Сега знам че ще чуя много мнения ама ти я искав само заради броиката наистина е мн малка за теб и т.н. моля ви не съм такъв чове адски много си я обичам и немога без нея не сам я виждал от 20 часа и вече откачам толкова ми е гадно заради баща и че незнам моля ви дайте някакви предложения как да го обедя че мн я оби4ам и че никога не бих позволил тя да се чувства тъжна или наранена 8-[

Isabelle
11-16-2008, 16:24
Тя е на 13 а ти на 18 как искаш да го приеме баща й?

Lekov
11-16-2008, 16:43
Тя е на 13 а ти на 18 как искаш да го приеме баща й? Аз също разбирам че разликата ж годините е голяма но нали знаете че за любовта граници няма :)

scoobydors
11-16-2008, 19:35
Аз не виждам какво друго можеш да направиш, освен да говориш с тях. Просто няма други алтернативи. :)

evelinka1122
11-16-2008, 20:32
ааа баща й ли не я пуска си има гадже... мене пък баба ми не ми дава :D :D :D нооо важното е, че тати ми дава и аз го слушам него :D :D
поо темата, най-добре трябва ти да поговориш с баща й..... иначе нз... щот тя е безсилна, оставаш ти..

Lekov
11-17-2008, 08:42
ааа баща й ли не я пуска си има гадже... мене пък баба ми не ми дава :D :D :D нооо важното е, че тати ми дава и аз го слушам него :D :D
поо темата, най-добре трябва ти да поговориш с баща й..... иначе нз... щот тя е безсилна, оставаш ти.. това и смятам да направя незнам ако трябва и бои ше ям от баща и но неиздържам обичам я адски много и немога без нея така че на всичко сам готов :oops:

DeathRogue
11-17-2008, 09:04
Та работата е там че ние с нея се обичаме адски много и знам че никой и нишо неможе да ни попречи и да ни спре но работата е там че техните намират за базик всеки пат когато тя се опита да им каже че си има гадже а баща и толкова мн я пази че дори неиска да повярва че може да има момче което да я обича по истински дори и от него дайте предложения как да ги убедим в това моля ви

Az imam su6tiq problem ot 4 meseca :D ba6ta i ni slede6e i vse o6te tvurdqt,4e e prekaleno malka,za da i ma priqtel...dori i namaliha ve4erniq 4as..taka 4e koito e imal tozi problem i go e re6il po nqkakuv na4in,da spodeli :-o

Alderis
11-17-2008, 09:27
ааа баща й ли не я пуска си има гадже... мене пък баба ми не ми дава :D :D :D нооо важното е, че тати ми дава и аз го слушам него :D :D
поо темата, най-добре трябва ти да поговориш с баща й..... иначе нз... щот тя е безсилна, оставаш ти.. това и смятам да направя незнам ако трябва и бои ше ям от баща и но неиздържам обичам я адски много и немога без нея така че на всичко сам готов :oops:
Бачо...тебе да не са те изпуснали като малък на глава? Ти луд ли си ве? Тя е още дете не само според представите на баща си, а според закона, а ти вече си мъж! Вие к'во? Целувате се докато дойде неин ред да се включи в играта на ластик? Айде ако тя е на 17, а ти на 22 иди дойди, има вече и тя мозък, ама на 13...Един съвет от мене, като ходиш да се обясняваш...облечи се по дебело, щото аз ако съм на баща и ще те изкрива с лопатата.

Lekov
11-17-2008, 09:38
ааа баща й ли не я пуска си има гадже... мене пък баба ми не ми дава :D :D :D нооо важното е, че тати ми дава и аз го слушам него :D :D
поо темата, най-добре трябва ти да поговориш с баща й..... иначе нз... щот тя е безсилна, оставаш ти.. това и смятам да направя незнам ако трябва и бои ше ям от баща и но неиздържам обичам я адски много и немога без нея така че на всичко сам готов :oops:
Бачо...тебе да не са те изпуснали като малък на глава? Ти луд ли си ве? Тя е още дете не само според представите на баща си, а според закона, а ти вече си мъж! Вие к'во? Целувате се докато дойде неин ред да се включи в играта на ластик? Айде ако тя е на 17, а ти на 22 иди дойди, има вече и тя мозък, ама на 13...Един съвет от мене, като ходиш да се обясняваш...облечи се по дебело, щото аз ако съм на баща и ще те изкрива с лопатата. виж ся това дали е дете или не си го решавам само аз не ме интересува твоето мнение не сам като тебе да мисля само с оная си работа за разлика от теб не гледам само как да 4укна и да бегам просто си я обичам и не ме интересува хорското мнение ок ??? Ако можеш да дадеш некво смислено предложение дай ако не трай :-x

curka87
11-17-2008, 09:40
ЕЕЕЕЕЕЕ вярно, че разликата е доста голяма.Е не , че е толкова голяма, ама както казаха по-горе-ти си вече мъж, а тя още е дете.
Но няма да те съдя и аз.
За едно си прав-за любовта граници няма.

Та по темата: ами наистина ( аз ти казах и преди това) няма какво друго да се направи , освен ти да говориш с баща й.А верно се подготви за бой. :-D :-D Шегувам се.
Ама при тази разлика не вярвам да го убедиш.
Евентуално пробвай да му предложиш да ти позволи да я виждаш и да ти даде шанс да му докажеш, че си сериозен.И му кажи, че има пълното право ако се издъниш да ви раздели.
В крайна сметка ти вече си голям и би трябвало да ти обърне внимание на думите като говориш с него открито , лице в лице.

Lekov
11-17-2008, 09:47
ЕЕЕЕЕЕЕ вярно, че разликата е доста голяма.Е не , че е толкова голяма, ама както казаха по-горе-ти си вече мъж, а тя още е дете.
Но няма да те съдя и аз.
За едно си прав-за любовта граници няма.

Та по темата: ами наистина ( аз ти казах и преди това) няма какво друго да се направи , освен ти да говориш с баща й.А верно се подготви за бой. :-D :-D Шегувам се.
Ама при тази разлика не вярвам да го убедиш.
Евентуално пробвай да му предложиш да ти позволи да я виждаш и да ти даде шанс да му докажеш, че си сериозен.И му кажи, че има пълното право ако се издъниш да ви раздели.
В крайна сметка ти вече си голям и би трябвало да ти обърне внимание на думите като говориш с него открито , лице в лице. аз че ще говоря с него ще говоря че ще ям бой ще ям но нали ви казах не ми пука за да сме заедно съм готов на абсолютно всичко :smt007 :smt007

curka87
11-17-2008, 09:51
Ами тогава действай.
Ако не стане, тогава ще мислиш нещо друго.
И все пак.... каквото и да стане, щом си толкова убеден с чувствата си , не се предавай.Винаги ще се намери начин.Все пак и тайната връзка си е някякъв изход, не мислиш ли? Тя няма да е вечно на 13!!

Lekov
11-17-2008, 09:56
Ами тогава действай.
Ако не стане, тогава ще мислиш нещо друго.
И все пак.... каквото и да стане, щом си толкова убеден с чувствата си , не се предавай.Винаги ще се намери начин.Все пак и тайната връзка си е някякъв изход, не мислиш ли? Тя няма да е вечно на 13!! Ако баща и ми каже да чакам докато порастне ще чакам макар че немога да изкарам 20 часа без да я видя постояно си говориме по тела щото иначе откачам не я ли чуя не я ли видя превъртам и каквото и да каже баща и неможе да ми попречи да се виждам с нея и да я обичам все още никой неможе да заповядва на сърцето :smt007

curka87
11-17-2008, 10:03
:grin: :grin:
Именно.Разбрахме се най-после.
Никой не може да заповядва на сърцето ти.
Разбира се, баща й може да не е много съгласен дори да ти даде шанс, но това не означава (както казах), че тя ще е вечно на 13.
И вече ти казах и за тайната връзка като опция.Това не значи "тайна" пред всички, а само пред техните.
Никой не ти казва да не я виждаш или да не й пишеш по скайп.Едва ли баща й седи до нея по цяла вечер да й чете разговорите на скайп.


И само между другото исках да ти кажа, че начина, по който говориш за нея е прекрасен и наистина ти свалям шапка колко си сериозен и държиш на нея.

Lekov
11-17-2008, 10:07
:grin: :grin:
Именно.Разбрахме се най-после.
Никой не може да заповядва на сърцето ти.
Разбира се, баща й може да не е много съгласен дори да ти даде шанс, но това не означава (както казах), че тя ще е вечно на 13.
И вече ти казах и за тайната връзка като опция.Това не значи "тайна" пред всички, а само пред техните.
Никой не ти казва да не я виждаш или да не й пишеш по скайп.Едва ли баща й седи до нея по цяла вечер да й чете разговорите на скайп.


И само между другото исках да ти кажа, че начина, по който говориш за нея е прекрасен и наистина ти свалям шапка колко си сериозен и държиш на нея. еми тя е човека който винаги съм търсил и никога за нищо на света не бих си позволил да я изгубя нараня или пак бих позволил на някой да махне красивата и усмижка от сладкото и лице.Адски много я обичам и сам готов ако се налага живота си да жертвам за нея поне ще знам че няма да е напразно :-)

curka87
11-17-2008, 10:12
Е чак до живота си не дей да стигаш.
Но пък може да гръмнеш баща й. :-D :-D Шегувам се, разбира се.
И в крайна сметка, колкото и да умуваш сега, няма как да разбереш какво ще стане, докато не говориш с техните. Чак след разговора ще знаеш как стоят нещата и ще мислиш какво да правиш.

Аз обаче не разбрах майка й какво казва по тоя въпрос.За баща й-ясно.Нормално е.Но майка й каква позиция заема??

Lekov
11-17-2008, 10:14
Е чак до живота си не дей да стигаш.
Но пък може да гръмнеш баща й. :-D :-D Шегувам се, разбира се.
И в крайна сметка, колкото и да умуваш сега, няма как да разбереш какво ще стане, докато не говориш с техните. Чак след разговора ще знаеш как стоят нещата и ще мислиш какво да правиш.

Аз обаче не разбрах майка й какво казва по тоя въпрос.За баща й-ясно.Нормално е.Но майка й каква позиция заема??Майка и няма нищо против да ходи с такъв по голям батко дори и да не ме познава но какво може да направи майка и пред волята на баща и
:?

Alderis
11-17-2008, 10:17
виж ся това дали е дете или не си го решавам само аз не ме интересува твоето мнение не сам като тебе да мисля само с оная си работа за разлика от теб не гледам само как да 4укна и да бегам просто си я обичам и не ме интересува хорското мнение ок ??? Ако можеш да дадеш некво смислено предложение дай ако не трай :-x
За съжаление дали е дете не го решаваме нито аз нито ти, а закона! Според закона приятелката ти е ДЕТЕ и за да се срещаш с нея, трябва и таткото да е съгласен, за да не осъмнеш некоя сутрин вързан за една релса в районното. Въпреки всичко, единствения начин това да стане е да говориш с таткото...и отново стигаме там от където почнахме: Облечи се по-дебело, че аз ако съм на него ще те изкрива с лопатата! Казах ти и по-горе, но ти явно си доста заслепен, за да прочетеш (помислиш) трезво: разлика от 5 години е нормална, но не и когато единия е на 13.
Друг вариант е да се срещате тайно, докато тя стане поне на 16. Тогава таткото ще приеме по-спокойно нещата, макар че винаги ще ти спъва работата и ще те дразни.

ПП.Въпреки че мисля само с онази си работа, от този форум едва ли може да ми излезе някой с по дълга връзка от моята...;)

Lekov
11-17-2008, 10:25
виж ся това дали е дете или не си го решавам само аз не ме интересува твоето мнение не сам като тебе да мисля само с оная си работа за разлика от теб не гледам само как да 4укна и да бегам просто си я обичам и не ме интересува хорското мнение ок ??? Ако можеш да дадеш некво смислено предложение дай ако не трай :-x
За съжаление дали е дете не го решаваме нито аз нито ти, а закона! Според закона приятелката ти е ДЕТЕ и за да се срещаш с нея, трябва и таткото да е съгласен, за да не осъмнеш некоя сутрин вързан за една релса в районното. Въпреки всичко, единствения начин това да стане е да говориш с таткото...и отново стигаме там от където почнахме: Облечи се по-дебело, че аз ако съм на него ще те изкрива с лопатата! Казах ти и по-горе, но ти явно си доста заслепен, за да прочетеш (помислиш) трезво: разлика от 5 години е нормална, но не и когато единия е на 13.
Друг вариант е да се срещате тайно, докато тя стане поне на 16. Тогава таткото ще приеме по-спокойно нещата, макар че винаги ще ти спъва работата и ще те дразни.

ПП.Въпреки че мисля само с онази си работа, от този форум едва ли може да ми излезе някой с по дълга връзка от моята...;)и каква ще е причината да ме изкривиш от бой да съм направил нещо лошо разбирам да съм я обидил злепоставил възползвал от нея единственото нещо за което съм виновен е че я обичам :oops:

Alderis
11-17-2008, 10:34
и каква ще е причината да ме изкривиш от бой да съм направил нещо лошо разбирам да съм я обидил злепоставил възползвал от нея единственото нещо за което съм виновен е че я обичам :oops:
:) Дори и така да е...навярно знаеш, че бащите по принцип са ревниви към дъщерите. Още повече, че той не те познава. Според него ти гониш само едно нещо в нея. И няма по никакъв начин да успееш да го убедиш в противното. Аз от моя гледна точка ти казвам, че ако един ден 13 годишната ми дъщеря иска да се среща с 18 годишен, ще стане само през трупа ми! Айде ако тя е на минимум 16, а той на 21 некак си по ще го приема. Какво да ти кажа...аз дето съм млад мисля по този начин, както остава един човек от доста по-старо поколение.

curka87
11-17-2008, 10:35
Е чак до живота си не дей да стигаш.
Но пък може да гръмнеш баща й. :-D :-D Шегувам се, разбира се.
И в крайна сметка, колкото и да умуваш сега, няма как да разбереш какво ще стане, докато не говориш с техните. Чак след разговора ще знаеш как стоят нещата и ще мислиш какво да правиш.

Аз обаче не разбрах майка й какво казва по тоя въпрос.За баща й-ясно.Нормално е.Но майка й каква позиция заема??Майка и няма нищо против да ходи с такъв по голям батко дори и да не ме познава но какво може да направи майка и пред волята на баща и
:?

Пеи това положение говориш с баща й.Ако не стане.... Защо не опиташ да поговориш с майка й.Тя би могла да помогне.Все пак тя е жена на баща й.Би трябвало да може поне малко да му повлияе.

А това за закона, което казва Alderis е вярно.Само , че го има и факта, че ти не си й направил нищо. Нито си я изнасилил, нито си с нея против волята й.
А колкото до баща й в ова положение.....едва ли ще се стига до полиции и т.н.Най-много наистина да ти дръпне един бой.

Обаче все пак ти си имай едно наум и за майка й като вариант.

Lekov
11-17-2008, 12:01
Е чак до живота си не дей да стигаш.
Но пък може да гръмнеш баща й. :-D :-D Шегувам се, разбира се.
И в крайна сметка, колкото и да умуваш сега, няма как да разбереш какво ще стане, докато не говориш с техните. Чак след разговора ще знаеш как стоят нещата и ще мислиш какво да правиш.

Аз обаче не разбрах майка й какво казва по тоя въпрос.За баща й-ясно.Нормално е.Но майка й каква позиция заема??Майка и няма нищо против да ходи с такъв по голям батко дори и да не ме познава но какво може да направи майка и пред волята на баща и
:?

Пеи това положение говориш с баща й.Ако не стане.... Защо не опиташ да поговориш с майка й.Тя би могла да помогне.Все пак тя е жена на баща й.Би трябвало да може поне малко да му повлияе.

А това за закона, което казва Alderis е вярно.Само , че го има и факта, че ти не си й направил нищо. Нито си я изнасилил, нито си с нея против волята й.
А колкото до баща й в ова положение.....едва ли ще се стига до полиции и т.н.Най-много наистина да ти дръпне един бой.

Обаче все пак ти си имай едно наум и за майка й като вариант.Едва ли майка и ще иска и тя да се кара с него заради мене така че ако не се опражям сам едва ли ще се получи нещо :?

metodi1
11-17-2008, 12:18
tq da vzeme da im kaje 4e iskam mnogo seriozno da pogovori s tehnite i da gi pomoli da q izlushat i da im kaje vsi4ko i da im kaje 4e si svesten i 4e q obi4ash i tn.i 4e nqma ot kakvo da se pritesnqvash i ako te imat oshte samneniq otivash pri teh i obeshtavash 4e 4e q pazish i nqma da ima izdanki ot tvoq strana!

curka87
11-17-2008, 13:10
Едва ли майка и ще иска и тя да се кара с него заради мене така че ако не се опражям сам едва ли ще се получи нещо :?

аз не казвам майка й да се кара с баща й заради теб.Но поне ако тя присъства на разговора(което е желателно) би могла малко да помогне.В крайна сметка тя също е родител и има право на мнение.

А и другото... Защо не опитате Тя (приятелката ти) да поговори с майка си честно и открито и да види тя какво ще й каже.И тогава вече ти да идеш да говориш с тях.
И при разговора това за обещанията , което каза metodi1 е много важно да не го забравяш... и разбира се да го изпълниш!!!

Lekov
11-17-2008, 13:15
Едва ли майка и ще иска и тя да се кара с него заради мене така че ако не се опражям сам едва ли ще се получи нещо :?

аз не казвам майка й да се кара с баща й заради теб.Но поне ако тя присъства на разговора(което е желателно) би могла малко да помогне.В крайна сметка тя също е родител и има право на мнение.

А и другото... Защо не опитате Тя (приятелката ти) да поговори с майка си честно и открито и да види тя какво ще й каже.И тогава вече ти да идеш да говориш с тях.
И при разговора това за обещанията , което каза metodi1 е много важно да не го забравяш... и разбира се да го изпълниш!!!Това че ще го изпълня е на 100% сигурно но въпроса е дали техните ще ми повярват :cry: а иначе е на 80% сигурно че ще ям бой от баща и :( но поне няма да е напразно ще успея да докажа любовта си пред тях :smt007

curka87
11-17-2008, 13:18
Абе то и като изядеш боя не е много сигурно, че ще повярват на любовта ти ама....... Както и да е.

А аз сигурно вече много разпитвам, ама приятелката ти какво казва за цялата тая ситуация????

Lekov
11-17-2008, 13:52
Ми тя неиска да говоря с баща и защото знае как ще реагира той и че ще ям бой но аз и казах че ако не говоря с техните няма никакъв начин сичко да ни е наред и че ще трябва в продължение на 2-3 години все да се криеме от тях :-k

UFOs
11-17-2008, 14:04
Пич,искам да те попитам,Вие ще се жените ли та това ви е проблема,че родителите се базикат,като тя каже,че се обичате?На колко години сте?Щото ако тя е по-малка значи това е нормално. :)

curka87
11-17-2008, 17:12
Ми тя неиска да говоря с баща и защото знае как ще реагира той и че ще ям бой но аз и казах че ако не говоря с техните няма никакъв начин сичко да ни е наред и че ще трябва в продължение на 2-3 години все да се криеме от тях :-k

но все пак е убедена, че не сика да се разделяте , така ли??? Или не съм разбрала правилно???

И освен това за баща й разбрах, а тя опитала ли е да поговори с майка си (сериозно).
И в крайна сметка тя не сика да говориш с техните, защото я е страх за теб или заради нещо друго? И ако се наложи да се "криете" , тя готова ли е на това???

Lekov
11-17-2008, 17:25
Ми тя неиска да говоря с баща и защото знае как ще реагира той и че ще ям бой но аз и казах че ако не говоря с техните няма никакъв начин сичко да ни е наред и че ще трябва в продължение на 2-3 години все да се криеме от тях :-k

но все пак е убедена, че не сика да се разделяте , така ли??? Или не съм разбрала правилно???

И освен това за баща й разбрах, а тя опитала ли е да поговори с майка си (сериозно).
И в крайна сметка тя не сика да говориш с техните, защото я е страх за теб или заради нещо друго? И ако се наложи да се "криете" , тя готова ли е на това??? правилно си разбрала тя неиска да се разделяме защото се обичаме както за хиляден път казвам но и неиска да говоря с баща и защото знае какъв е и че сас сигурност ще ям бои
UFOs
МнениеПуснато на: Пон Ное 17, 2008 6:04 pm Заглавие:
Пич,искам да те попитам,Вие ще се жените ли та това ви е проблема,че родителите се базикат,като тя каже,че се обичате?На колко години сте?Щото ако тя е по-малка значи това е нормално. Smile пич баща и не и дава да ходи със мене та заради това тарся начин да го убедиме но нещо немога да открия :(

6o6kotooo
11-17-2008, 17:30
Отиваш при татето с една хубава стара гроздова 8-)
Е...това в кръга на шегата :) Нека тя го предрасположи :)
точно с ракия хах
миии ...... принципно бащите много трудно могат да възприемат че тяхните момиченца обичат друг... (момче) аз ако имам казвам само на майка , щот тати няма да може да го възприеме ....

curka87
11-17-2008, 17:38
А тя готова лие да се криете и един вид да лъже техните ако се наложи? Сигурна ли е , че ще издържи??

И освен това.... ти още ли не си отишал да говориш с техните.В края на краищата докато не опиташ няма как да разбереш какво ще стане.Току виж пък.... мине добре. Малко не го вярвам де, ама айде.
И да седиш , и да се вайкаш, и да се чудиш.... нещата няма да се оправят от само себе си....Това ти е ясно, нали???

Lekov
11-17-2008, 17:38
Отиваш при татето с една хубава стара гроздова 8-)
Е...това в кръга на шегата :) Нека тя го предрасположи :)
точно с ракия хах
миии ...... принципно бащите много трудно могат да възприемат че тяхните момиченца обичат друг... (момче) аз ако имам казвам само на майка , щот тати няма да може да го възприеме .... е въпроса е че и мама и и тате и знаят мама и няма нищо против защото знае че съм улегнал и знам какво искам не съм като останалите да гледат само как да преспят с некое момиче (не че се хваля де :razz: ) обаче тате и не е хич съгласен

Lekov
11-17-2008, 17:41
А тя готова лие да се криете и един вид да лъже техните ако се наложи? Сигурна ли е , че ще издържи??

И освен това.... ти още ли не си отишал да говориш с техните.В края на краищата докато не опиташ няма как да разбереш какво ще стане.Току виж пък.... мине добре. Малко не го вярвам де, ама айде.
И да седиш , и да се вайкаш, и да се чудиш.... нещата няма да се оправят от само себе си....Това ти е ясно, нали??? ем незнам дали е готова трябва да си поговоря и с нея,колкото до техните мисля утре или вдругиден да отида да поговоря с тях сас сигурност само да посабера малко смелост :)

curka87
11-17-2008, 17:47
А колкото до нея...да , трябва да поговориш с нея.Най-малкото, за да я подготвиш. Предполагам ти като по-голям и по-трезвомислещ си й обяснил, че друг начин няма.
Аааа , и друго- според мен че е добре и тя да е там, когато говоришс техните.Най-малкото няма родител, който да не се разчувства от лицето на детето си (визирам майка й).

Та не разбрах , обаче, тя наясно ли е, че ако нещата не станат , ще трябва да се криете ДОСТА ДЪЛГО време??? Ама напълно наясно!! И наистина ли е готова за това??
Питам, защото си мисля (предполагам се досещаш) - да не се окаже после, че си ял бой напразно...За това помислил ли си??

Lekov
11-17-2008, 17:54
А колкото до нея...да , трябва да поговориш с нея.Най-малкото, за да я подготвиш. Предполагам ти като по-голям и по-трезвомислещ си й обяснил, че друг начин няма.
Аааа , и друго- според мен че е добре и тя да е там, когато говоришс техните.Най-малкото няма родител, който да не се разчувства от лицето на детето си (визирам майка й).

Та не разбрах , обаче, тя наясно ли е, че ако нещата не станат , ще трябва да се криете ДОСТА ДЪЛГО време??? Ама напълно наясно!! И наистина ли е готова за това??
Питам, защото си мисля (предполагам се досещаш) - да не се окаже после, че си ял бой напразно...За това помислил ли си?? еми говорих си с нея туко що по тела и тя ми каза че също го е осъзнала това и е готова да баде заедно с мене независимо от всичко и всеки

curka87
11-17-2008, 18:07
Ами тогава няма какво повече да му мислиш. Действай.
В крайна сметка каквото и да стане с техните, те не могат вечно да ви разделят.Стига вие да искате да сте заедно.... колкото и да се борят, няма да ви разделят.В един красив момент , може би като порасне малко, те ще свикнат.А и ако сте заедно толкова дълго, това ще ги убеди, че си сериозен към нея и вече няма да има от какво да се страхуват и... ще те приемат.
Давай смело напред.!!!!

Lekov
11-17-2008, 18:10
Ами тогава няма какво повече да му мислиш. Действай.
В крайна сметка каквото и да стане с техните, те не могат вечно да ви разделят.Стига вие да искате да сте заедно.... колкото и да се борят, няма да ви разделят.В един красив момент , може би като порасне малко, те ще свикнат.А и ако сте заедно толкова дълго, това ще ги убеди, че си сериозен към нея и вече няма да има от какво да се страхуват и... ще те приемат.
Давай смело напред.!!!!Цурка мерски много за подкрепата и за саветите оценявам мн жеста ти и съм ти задължен :mrgreen:

SwEeT_pAiN_F
11-17-2008, 19:27
Ей пич много внимавай как действаш с баща й защото тя е на 13...много добре знаеш че е малолетна и тя няма право на глас,смисъл такъв не зе зачита това което казва а това,излизащо от устите на родителите й. Така че ако те решат да те съдят или да ти правят сечено...много ..даже прекалено хубаво могат да ти го сложат. Наистина е добра идея да говориш с баща й...трябва и тя да присъства, все пак трябва да има свидетели! :-D Бъди искрен и им покажи че ще си понесеш всички последици ако направиш грешки спрямо нея. Това трябва да ги омилостиви. Просто действай бавно и ще те възнагри, и съм сигурна че щом любовта ви е толкова силна...ще бъдете заедно дълго време!
късмет!

Schneeflocke
11-17-2008, 19:53
Бъди искрен и им покажи че ще си понесеш всички последици ако направиш грешки спрямо нея.

И какви последици ще понася? Че бащата ще иска да го чупи от бой? Но тя няма да му даде. Ако направи "грешка" спрямо нея, камъкът ще е в нейната градина, а не в неговата.

Иначе... Не мисля, че е твоя работа да се месиш в отношенията с родителите й. Това е нейната битка и тя трябва да намери начин да я спечели. Съмнявам се, че ти ще можеш. Не познавам родителите й и не мога да съм сигурна. Но аз винаги съм водила сама битките си. За да им покажа, че това е важно за МЕН. Ако ти отидеш, ще им покажеш, че е важно за ТЕБ, но не й за НЕЯ. Надявам се, че ми схвана мисълта.

la4ezara
11-18-2008, 06:10
Аз не разбрах за какво трябва да говориш с техните - разрешение за секс ли искате ? :-o

Lekov
11-18-2008, 11:05
Аз не разбрах за какво трябва да говориш с техните - разрешение за секс ли искате ? :-oразрешение тя да излиза с мене щото баща и е против нашата връзка :x

SunSmile
11-18-2008, 13:19
Аз не разбрах за какво трябва да говориш с техните - разрешение за секс ли искате ? :-oразрешение тя да излиза с мене щото баща и е против нашата връзка :x

Абе я си излизайте. Да не правите нещо толкова грешно! Няма той да ти е гадже, а тя. Тя преценява с кого да излиза и с кого не. Може би опитай да изградиш доверие на баща й към теб, да знае, че "на татко момиченцето" е в сигурни ръце. Може пък да промениш мисленето му. И... предполагам, че го обръщат на базик, защото така е по - лесно з атях да приемат действителността, че дъщеря им пораства и искат или не ще й се налага да излиза с момче. Може би просто трябва да остави нещата така... а ти да с еопиташ да покажеш, че си сериозен ( не относно намерения за сватба.., а сериозен като човек), отговорен, може да се разчита на теб... Нейните родители ще свикнат с това рано или късно :)

Lekov
11-18-2008, 16:46
Аз не разбрах за какво трябва да говориш с техните - разрешение за секс ли искате ? :-oразрешение тя да излиза с мене щото баща и е против нашата връзка :x

Абе я си излизайте. Да не правите нещо толкова грешно! Няма той да ти е гадже, а тя. Тя преценява с кого да излиза и с кого не. Може би опитай да изградиш доверие на баща й към теб, да знае, че "на татко момиченцето" е в сигурни ръце. Може пък да промениш мисленето му. И... предполагам, че го обръщат на базик, защото така е по - лесно з атях да приемат действителността, че дъщеря им пораства и искат или не ще й се налага да излиза с момче. Може би просто трябва да остави нещата така... а ти да с еопиташ да покажеш, че си сериозен ( не относно намерения за сватба.., а сериозен като човек), отговорен, може да се разчита на теб... Нейните родители ще свикнат с това рано или късно :) Ем ние нищо лошо не правиме ама баша и като я накаже заради мене кажи ми как да си излизаме :cry: :cry: :cry: Незнам какво да правя вече побъркан съм отсекаде само за това мисля и знам че ако се разделиме заради баща и ще ида да се самоубия чесно толкова много я обичам :smt007 :smt007 :smt007

curka87
11-19-2008, 11:10
Цурка мерски много за подкрепата и за саветите оценявам мн жеста ти и съм ти задължен :mrgreen:

Моля, пак заповядай. :) :)

Нямаше ме два дни, но както виждам нищо не се е променило.
Само не мога да разбера защо почваш да ставаш краен- гледам тука едни самоубийства, едно чудеса.
Ей, я се стегни!!!
Още ли не е имало разговор?? Или вече си син (от бой) ?
:-D :-D :-D

Lekov
11-19-2008, 12:54
Цурка мерски много за подкрепата и за саветите оценявам мн жеста ти и съм ти задължен :mrgreen:

Моля, пак заповядай. :) :)

Нямаше ме два дни, но както виждам нищо не се е променило.
Само не мога да разбера защо почваш да ставаш краен- гледам тука едни самоубийства, едно чудеса.
Ей, я се стегни!!!
Още ли не е имало разговор?? Или вече си син (от бой) ?
:-D :-D :-D имаше разговор не съм син но и никакъв успех тои си знае неговото :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

curka87
11-19-2008, 13:58
Е какво стана?? Какво ти каза?
Само не ми казвай, че я е наказал заради теб?

UFOs
11-19-2008, 14:39
UFOs
МнениеПуснато на: Пон Ное 17, 2008 6:04 pm Заглавие:
Пич,искам да те попитам,Вие ще се жените ли та това ви е проблема,че родителите се базикат,като тя каже,че се обичате?На колко години сте?Щото ако тя е по-малка значи това е нормално. Smile пич баща и не и дава да ходи със мене та заради това тарся начин да го убедиме но нещо немога да открия :([/quote]

В какво искаш да убеждаваш баща и?В любовта си към нея ли?Проблема не е в теб.Гаджето ти трябва да говори с него,а не ти! :( Но не да говори един път с него и да каже : "няма да стане"Ще се опитвате ;)

dobity
11-19-2008, 14:49
запознай се с баща и :-D действа повярвай ми ;)

Alderis
11-19-2008, 14:54
имаше разговор не съм син но и никакъв успех тои си знае неговото :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Е, значи не е минало съвсем без успех...все пак си още жив :D . Не се коркай. Аз ти казах, че няма нищо да стане, но...Както и да е, ще се покриете 2-3 години, пък ако тогава все още сте решени, че се обичате, ще се променят нещата. Пък и таткото ще свикне, че щерка му се на некой "трябва да го държи" 8-) (образно казано де). Така са бащите...ще свикнеш, нема се плашиш.
И недей се излага с некви думи за самоубийства и такива идиотщини. Истинския мъж не се познава по големината на пишката, а по това какви и колко правилни решения взима, в най-трудните си моменти.

запознай се с баща и :-D действа повярвай ми ;)
Некой май не е чел за ко става въпрос, а?

Lekov
11-19-2008, 15:04
Е какво стана?? Какво ти каза?
Само не ми казвай, че я е наказал заради теб?Еми човека беше мн разбран каза ми че може да си останеме само приатели че тя била мн малка за мене и т.н. аз пак му казах че адски мн я обичам и съм убеден в чувствата си и че ако си мисли че целта ми е да я вкарам в леглото жестоко се лъже все пак тя си е почти дете.

curka87
11-19-2008, 18:48
Е поне не ти е забранил да се виждаш с нея изобщо. Това до някъде е добре.
Кажи сега майка й беше ли там?Какво каза на в отговор на твоите думи? А приятелката ти присъства ли на разговора??

Другото..... В крайна сметка какво мислите да правите сега?

Lekov
11-20-2008, 03:55
Е поне не ти е забранил да се виждаш с нея изобщо. Това до някъде е добре.
Кажи сега майка й беше ли там?Какво каза на в отговор на твоите думи? А приятелката ти присъства ли на разговора??

Другото..... В крайна сметка какво мислите да правите сега?разговора беше само на 4 очи а с нея мислиме да сме си заедно независимо от никой дори ако трябва да се криеме

varnen4e
11-20-2008, 05:33
Много е неприятно, наистина.. аз имам същия проблем и не знам какво да правя. При мен обаче е, че не го харесват, защото са чули разни неща и защото е по- голям от мен... Ще им се налови обаче да свикнат.

curka87
11-20-2008, 09:58
Е поне не ти е забранил да се виждаш с нея изобщо. Това до някъде е добре.
Кажи сега майка й беше ли там?Какво каза на в отговор на твоите думи? А приятелката ти присъства ли на разговора??

Другото..... В крайна сметка какво мислите да правите сега?разговора беше само на 4 очи а с нея мислиме да сме си заедно независимо от никой дори ако трябва да се криеме

А нали казваш, че нямал нищо против да сте приятели?
Това поне означава, че ако те вижда с не я (без нищо да правите), няма да мрънка и да я наказва.
Правилно ли съм разбрала или греша?

Ааа и защо разговора беше на 4 очи?

sentient_
11-20-2008, 10:54
Та работата е там че ние с нея се обичаме адски много и знам че никой и нишо неможе да ни попречи и да ни спре но работата е там че техните намират за базик всеки пат когато тя се опита да им каже че си има гадже а баща и толкова мн я пази че дори неиска да повярва че може да има момче което да я обича по истински дори и от него дайте предложения как да ги убедим в това моля ви
Значи и при мин беше така и ще ти кажа нашите как се примириха - Избягах от вкъщи, тогава разбраха че работата е сериозна и си примириха иначе преди тва съм правила всякакви опити да им обесня но не ставаше

curka87
11-20-2008, 10:56
Та работата е там че ние с нея се обичаме адски много и знам че никой и нишо неможе да ни попречи и да ни спре но работата е там че техните намират за базик всеки пат когато тя се опита да им каже че си има гадже а баща и толкова мн я пази че дори неиска да повярва че може да има момче което да я обича по истински дори и от него дайте предложения как да ги убедим в това моля ви
Значи и при мин беше така и ще ти кажа нашите как се примириха - Избягах от вкъщи, тогава разбраха че работата е сериозна и си примириха иначе преди тва съм правила всякакви опити да им обесня но не ставаше


а ти на колко години си?
Все пак момичето е на 13!!!

sentient_
11-20-2008, 11:01
Та работата е там че ние с нея се обичаме адски много и знам че никой и нишо неможе да ни попречи и да ни спре но работата е там че техните намират за базик всеки пат когато тя се опита да им каже че си има гадже а баща и толкова мн я пази че дори неиска да повярва че може да има момче което да я обича по истински дори и от него дайте предложения как да ги убедим в това моля ви
Значи и при мин беше така и ще ти кажа нашите как се примириха - Избягах от вкъщи, тогава разбраха че работата е сериозна и си примириха иначе преди тва съм правила всякакви опити да им обесня но не ставаше


а ти на колко години си?
Все пак момичето е на 13!!!
Така ли незнаех че е на 13 ами такъв случай тяхните са прави защото е още дете да си гледа деството

Metal_kids
11-20-2008, 11:15
Ами какво да ти кажа по различно от другите...говори си с баща и той е бил категоричен явно,но важното е че е позолил да се виждате и колкото и да е отнесен не вярвам да си мисли,че може да сте само приятели...аз предлагам да му докажеш с действия чувствата и намеренията си и тогава предполагам ще склони просто е по предпазлив човека :-o

curka87
11-20-2008, 11:37
Та работата е там че ние с нея се обичаме адски много и знам че никой и нишо неможе да ни попречи и да ни спре но работата е там че техните намират за базик всеки пат когато тя се опита да им каже че си има гадже а баща и толкова мн я пази че дори неиска да повярва че може да има момче което да я обича по истински дори и от него дайте предложения как да ги убедим в това моля ви
Значи и при мин беше така и ще ти кажа нашите как се примириха - Избягах от вкъщи, тогава разбраха че работата е сериозна и си примириха иначе преди тва съм правила всякакви опити да им обесня но не ставаше


а ти на колко години си?
Все пак момичето е на 13!!!
Така ли незнаех че е на 13 ами такъв случай тяхните са прави защото е още дете да си гледа деството

Абе то че си е така, така си е.Ама пък те искат да са заедно.А момчето наистина е много сериозно и не иска да се предава.
В крайна сметка това, че е на 13, не означава, че не може да има чувства, нали?

VHack
11-20-2008, 12:20
още щом прочетох името на темата ми стана ясно...
Тва си е типично българско и не цивилизовано отношение от родители към дете, те камо ли още малко се изкарват че не са си имали гаджета и не са обичали на нашата възраст. Но както пише и в другите коментари, по добре говори с тях и се покажи във възможно най-добра светлина.
Че наистина сте малки - малки сте и ще го осъзнаете след 2-3 години но човек с тва си твърдение не може да ви спре, така че по добре да ви се помогне. Ами отидете пред родителите си и им кажете какво наистина чуствате един към друг( номера че сте големи вече няма да ви е от полза) родителите ви ако са хора ще ви разберат и готово. :)

SunSmile
11-21-2008, 11:38
Е поне не ти е забранил да се виждаш с нея изобщо. Това до някъде е добре.
Кажи сега майка й беше ли там?Какво каза на в отговор на твоите думи? А приятелката ти присъства ли на разговора??

Другото..... В крайна сметка какво мислите да правите сега?разговора беше само на 4 очи а с нея мислиме да сме си заедно независимо от никой дори ако трябва да се криеме
Тва е доста добро решение! Понякога не разбирам тия консервативни родители... Тя сама ще прецени дали иска да е с теб или не... поне тва може сама да го реши. Той кво се меша в живота на младите бе... Верно, че е на 13 и е ... малка си е квото и да говорим... Но по - добре да я остави и с времето дъщеря му или ще стигне до заключението, че е бил прав или, че не е бил. Но на тия години... много неща се правят на инат или защото родителите забраняват. Сама съм правила наопаки на казанаото от наште, но тва си е така заложено във всички ни.
И накрая ако стане така, че тя да избяга наистина ше видиш как ще се примири баща й, ама тва ли е начина? В такъв случай отдавна да съм хванала влака и да съм избягала при Него... Абе крийте се по някакъв начин докато порасне още малко... пък дано баща й да разбере, че щом сте толкова време заедно, значи наистина си заслужава! А и за любовта граници няма, а разликата в годините въобще не е причина за раздяла... това е просто тъпо оправдание на интересите!
Само недей да правиш глупости 9самоубийство) или нещо друго! Трябва да си силен, а само слабите се отказват да живеят живота си! Може за пред баща й да се разделите и пак да се виждате, чувате, смс-и .. но да има нещо подозрително в цялата работа и така :)

HePeAJIeH
11-21-2008, 12:31
Отидете двамата и им го кажете.

curka87
11-21-2008, 13:52
SunSmile , и аз това му казвам.Намри се явно още един, който мисли точно като мен.

И аз си мислех за тоя вариант с бягството, ама май не е много удачен.После може да излезе така, че баща й да реши, че Lekov я е накарал да избяга и да стане една...... Е тогава вече ще яде бой.
:-D :)

Lekov
12-02-2008, 14:25
Еми какво да ви кажа баща и преди няколко дни пак и е викал той даже и забранявал да има гадже незнам вече какво да правя неискам да я загубя но и неискам да се кара с техните заради мене а адски много я обичаммммм :cry: :cry: :cry:

SunSmile
12-02-2008, 18:32
Еми какво да ви кажа баща и преди няколко дни пак и е викал той даже и забранявал да има гадже незнам вече какво да правя неискам да я загубя но и неискам да се кара с техните заради мене а адски много я обичаммммм :cry: :cry: :cry:
Ееее къв е тоя баща бе?! Мале, ако моя стане същия хващам си багажа и край! ...
та относно бягството, то ще е по скоро да го сплаши малко и да му се покаже, 4е няма той да ходи с тебе, а дъщеря му. Кво толкова забранява... как още не е разбрал, че забранените неща са най - сладки. като й забранява нещо, тя още пове4е го иска... :x Понякога родителите са гадни! :x

Lekov
12-03-2008, 10:52
Еми какво да ви кажа баща и преди няколко дни пак и е викал той даже и забранявал да има гадже незнам вече какво да правя неискам да я загубя но и неискам да се кара с техните заради мене а адски много я обичаммммм :cry: :cry: :cry:
Ееее къв е тоя баща бе?! Мале, ако моя стане същия хващам си багажа и край! ...
та относно бягството, то ще е по скоро да го сплаши малко и да му се покаже, 4е няма той да ходи с тебе, а дъщеря му. Кво толкова забранява... как още не е разбрал, че забранените неща са най - сладки. като й забранява нещо, тя още пове4е го иска... :x Понякога родителите са гадни! :x те не са гадни прекалено за гадни тои неиниа баща е толкова ревнив човек че няма накаде повече откачам вече честно ви казвам ше направя некоя дивотия :-x

Alderis
12-03-2008, 11:13
Ех, Lekov, Lekov! Защо не ме слушаш бе момче. Още преди ти казах, че бащите са си такива ама ти не та не. На сила хубост не става. Нали вече говори с човека, той какво ти каза? Може да си останете приятели. Защо се напъваш излишно? Той за него си е прав. Дъщеря му е още дете. Ти само с разговор няма да го убедиш в добрите си намерения. Все едно да дойда аз при тебе и да ти кажа дай ми 100 бона, нема опасност да ги похарча. Ти какво би направил? Казах ти, ти си по-голям, разсъди трезво. Няма да стане сега, ще трябва да изчакаш година-две. Виждайте си се през деня, взимай я от училище там, на кафе ходете, обичайте си се, но гледай да не пристъпваш бащините заповеди, щото иначе съвсем лошо ще стане. В момента той е човека, който владее положението, а ти си безсилен. Убеди го "со кротце, со благо". Спазвайте ограниченията му, не вървете срещу него, не му правете на пук. Убеди го с действия, че това, което сте си говорили не са само празни думи. След година две ще клекне...няма къде да ходи.
Недей да правиш излишни простотии, че ако подаде оплакване в полицията, а той има право да го направи, съвсем ще ти се стъжни. Така ще загубиш и ти и приятелката ти. Защо сте толкова глупави младите и не умеете да лавирате според ситуацията? Колкото повече го предизвикваш, толкова повече ще губиш. От мен да го знаеш. Айде и горе главата. Непоправими работи няма. :)

curka87
12-03-2008, 11:35
Ето ме и мен.
Тук съм съгласна с Alderis. Не е във ваш интерес да правите напук на баща й. Не бива да му се набивате на очи. В случая наистина трябва да внимавате. Никой не казва да не се виждате или да се разделяте. Просто бъдете по-предпазливи.
Което ме навежда на мисълта да питам за какво й е викал преди няколко дни? И другия ми въпрос е: сега виждате ли се или не?

Alderis
12-03-2008, 11:42
аз не разбрах на по колко години сте че не и дават да има гадже

Пише го някъде из постовете...тя е на 13, той на 18.

Lekov
12-03-2008, 12:46
Ето ме и мен.
Тук съм съгласна с Alderis. Не е във ваш интерес да правите напук на баща й. Не бива да му се набивате на очи. В случая наистина трябва да внимавате. Никой не казва да не се виждате или да се разделяте. Просто бъдете по-предпазливи.
Което ме навежда на мисълта да питам за какво й е викал преди няколко дни? И другия ми въпрос е: сега виждате ли се или не?
Ми незнам може би от някаде е разбрал че ние сме много повече от приятели и затова и е викал.А относно вториа въпрос не сам я виждал от 1 семица и ми е супер кофти :cry: :cry: :cry:

curka87
12-03-2008, 14:16
Ето ме и мен.
Тук съм съгласна с Alderis. Не е във ваш интерес да правите напук на баща й. Не бива да му се набивате на очи. В случая наистина трябва да внимавате. Никой не казва да не се виждате или да се разделяте. Просто бъдете по-предпазливи.
Което ме навежда на мисълта да питам за какво й е викал преди няколко дни? И другия ми въпрос е: сега виждате ли се или не?
Ми незнам може би от някаде е разбрал че ние сме много повече от приятели и затова и е викал.А относно вториа въпрос не сам я виждал от 1 семица и ми е супер кофти :cry: :cry: :cry:

А зщо не си я виждал? Да не би да е наказана заради теб? Или сте се скарали?

П.П. Къде се беше загубил толкова време? :) Никакъв те няма да кажеш какво става. :)

Lekov
12-03-2008, 17:18
Ето ме и мен.
Тук съм съгласна с Alderis. Не е във ваш интерес да правите напук на баща й. Не бива да му се набивате на очи. В случая наистина трябва да внимавате. Никой не казва да не се виждате или да се разделяте. Просто бъдете по-предпазливи.
Което ме навежда на мисълта да питам за какво й е викал преди няколко дни? И другия ми въпрос е: сега виждате ли се или не?
Ми незнам може би от някаде е разбрал че ние сме много повече от приятели и затова и е викал.А относно вториа въпрос не сам я виждал от 1 семица и ми е супер кофти :cry: :cry: :cry:

А зщо не си я виждал? Да не би да е наказана заради теб? Или сте се скарали?

П.П. Къде се беше загубил толкова време? :) Никакъв те няма да кажеш какво става. :)
Баща и не я пускал да излиза. :(

П.П. Еми какво да ти кажа не е лесно хем на училище хем на работа да се ходи и нямах време много за компа :wink:

curka87
12-03-2008, 19:32
Е защо не я пуска? Заради това, че е разбрал, че не сте само фр? И до кога ще бъде наказанието?
И като не се виждате, поне по телефона чувате ли се?
И в крайана сметка сега какво решихте- ще се откажете ли?

Аууууу май прекалих с въпросите. :oops: :oops:
ИЗВИНЯВАЙ ако съм много нахална.

П.П. А аз вече си мислех, че си се отказал да ни осведомяваш за развитието на събитията. :)

pandelka
12-03-2008, 19:33
Ми ходи ти да говориш с тях!

Lekov
12-04-2008, 16:14
Е защо не я пуска? Заради това, че е разбрал, че не сте само фр? И до кога ще бъде наказанието?
И като не се виждате, поне по телефона чувате ли се?
И в крайана сметка сега какво решихте- ще се откажете ли?

Аууууу май прекалих с въпросите. :oops: :oops:
ИЗВИНЯВАЙ ако съм много нахална.

П.П. А аз вече си мислех, че си се отказал да ни осведомяваш за развитието на събитията. :)
ми секи ден си лафиме по 5-6 4аса по тела(затова имам винаги космически цифри за месечна сметка :D ) а по въпроса дали ще се откажем това е 100 % сиг че няма да се слу4и аз съм и казал че ако трябва 5 год ще я чакам но искам само и единствено да бъда с нея :oops:

curka87
12-04-2008, 18:52
Направо ще се разплача. Много е мило това, което казваш. :cry:

И все пак не разбрах дали е наказана заради теб? И освен това защо не се виждате? Няма ли как да се видите поне за 5 минути някъде?
Толкова ли няма някоя нейна добра приятелка, която да знае какво става и да може да я покрие макар и за малко? Не може ли да каже , че отива у някоя съученичка и да се видите?

MakeMeFeel
12-04-2008, 18:53
Направо ще се разплача. Много е мило това, което казваш. :cry:

И все пак не разбрах дали е наказана заради теб? И освен това защо не се виждате? Няма ли как да се видите поне за 5 минути някъде?
Толкова ли няма някоя нейна добра приятелка, която да знае какво става и да може да я покрие макар и за малко? Не може ли да каже , че отива у някоя съученичка и да се видите?

Въъъйй .. толкова много въпроси на едно място не бях виждала 8-)

curka87
12-04-2008, 19:00
Направо ще се разплача. Много е мило това, което казваш. :cry:

И все пак не разбрах дали е наказана заради теб? И освен това защо не се виждате? Няма ли как да се видите поне за 5 минути някъде?
Толкова ли няма някоя нейна добра приятелка, която да знае какво става и да може да я покрие макар и за малко? Не може ли да каже , че отива у някоя съученичка и да се видите?

Въъъйй .. толкова много въпроси на едно място не бях виждала 8-)

Еми какво да правиш........любопитна съм, интересувам се. :D :-D

Lekov
12-05-2008, 03:49
Направо ще се разплача. Много е мило това, което казваш. :cry:

И все пак не разбрах дали е наказана заради теб? И освен това защо не се виждате? Няма ли как да се видите поне за 5 минути някъде?
Толкова ли няма някоя нейна добра приятелка, която да знае какво става и да може да я покрие макар и за малко? Не може ли да каже , че отива у някоя съученичка и да се видите?Ми да в момента е наказана а пак и тя е на 20 км от мене и затова неможеме да се виждаме тайно.Ако беше от града в който живея аз веднага бих си я взел при мене без да ме интересува мнението на никой,защото я обичам повече от всичко и всички :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

curka87
12-05-2008, 07:00
А това за 20-те км. не си го споменавал до сега. Така вече нещата отиват направо към отчайващи. Ужас.

И все пак защо не намериш някакъв начин да идеш до там? Все ще се намери някой , който макар и за 5 минути да ви покрие. Все пак така, както сте я почнали ще се видите догодина по това време. А това е тъжно. :( :(

Lekov
12-05-2008, 08:06
А това за 20-те км. не си го споменавал до сега. Така вече нещата отиват направо към отчайващи. Ужас.

И все пак защо не намериш някакъв начин да идеш до там? Все ще се намери някой , който макар и за 5 минути да ви покрие. Все пак така, както сте я почнали ще се видите догодина по това време. А това е тъжно. :( :(нея я е страх от баща и защото така с предишният си приател е излизала тайно и е имало големи сценки даже и е посягал затова че го е излъгала и... :?

gadjeto
12-05-2008, 08:34
Лоша работа е това с родителите.Според мен ако връзката ви се задържи дълго, родителите ще свикнат и ще се примирят - няма на къде другаде да ходят :)

curka87
12-05-2008, 09:03
А това за 20-те км. не си го споменавал до сега. Така вече нещата отиват направо към отчайващи. Ужас.

И все пак защо не намериш някакъв начин да идеш до там? Все ще се намери някой , който макар и за 5 минути да ви покрие. Все пак така, както сте я почнали ще се видите догодина по това време. А това е тъжно. :( :(нея я е страх от баща и защото така с предишният си приател е излизала тайно и е имало големи сценки даже и е посягал затова че го е излъгала и... :?

Е то ясно, че ще я е страх от баща й. И аз да имам такова зверо у дома ( :-D ) и аз ще се плаша.
Ама като се замисля...... ти дали ще издържиш още дълго така- един вид да "ходите" само по телефона и да не се виждате....... Все пак ти си на 18 години........ :?:

Lekov
12-05-2008, 09:11
А това за 20-те км. не си го споменавал до сега. Така вече нещата отиват направо към отчайващи. Ужас.

И все пак защо не намериш някакъв начин да идеш до там? Все ще се намери някой , който макар и за 5 минути да ви покрие. Все пак така, както сте я почнали ще се видите догодина по това време. А това е тъжно. :( :(нея я е страх от баща и защото така с предишният си приател е излизала тайно и е имало големи сценки даже и е посягал затова че го е излъгала и... :?

Е то ясно, че ще я е страх от баща й. И аз да имам такова зверо у дома ( :-D ) и аз ще се плаша.
Ама като се замисля...... ти дали ще издържиш още дълго така- един вид да "ходите" само по телефона и да не се виждате....... Все пак ти си на 18 години........ :?:
Незнам вече обичам я адски много немога без нея искам да съм със нея и вече ми писва :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ше зема да направя некоя дивотиа най накрая ше го хвана тоя неиния баща и ше го :o

curka87
12-05-2008, 09:25
А това за 20-те км. не си го споменавал до сега. Така вече нещата отиват направо към отчайващи. Ужас.

И все пак защо не намериш някакъв начин да идеш до там? Все ще се намери някой , който макар и за 5 минути да ви покрие. Все пак така, както сте я почнали ще се видите догодина по това време. А това е тъжно. :( :(нея я е страх от баща и защото така с предишният си приател е излизала тайно и е имало големи сценки даже и е посягал затова че го е излъгала и... :?

Е то ясно, че ще я е страх от баща й. И аз да имам такова зверо у дома ( :-D ) и аз ще се плаша.
Ама като се замисля...... ти дали ще издържиш още дълго така- един вид да "ходите" само по телефона и да не се виждате....... Все пак ти си на 18 години........ :?:
Незнам вече обичам я адски много немога без нея искам да съм със нея и вече ми писва :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ше зема да направя некоя дивотиа най накрая ше го хвана тоя неиния баща и ше го :o

Ааа недей. Успокой се. Ако направиш нещо, ще стане още по-лошо. Не бива с лошата.

И все пак ......... интересно ми е какво би направил? Каква би била тази "дивотия"?

Lekov
12-05-2008, 09:35
Еми първото за което се сещам е да отида да я взема от даскалото и да си я доведа във вкъщи и повече да не се разправям с баща и .
А втората е да отида да се напия като хората да отида при баща и да му вдигна 1 скандал мн голям може би и до бой ще се стигне и да се свърши всичко

prettyIdeath
12-05-2008, 09:48
Абсолютно нормално е родителите и да ви пречат на връзката! Все пак разликата ви е малко притеснителна... Ти мислиш за едно, тя още си мисли за народна топка и мужешко...може да не го показва но е така. Плюс тва не ми се вярва да я обичаш /съжалявам ако те засягам / , но ... не би ли трябвало да помисляш за по сериозни връзки. Това момиче след месец-два макс ще си хареса някой друг батко и ще започне да му пише ония стари и изтъркани клишенца (смс) и да му сваля звезди и ти ще си бита дуспа. Няма смисъл да се доказваш пред никой ами вземи се поогледай ;)

Lekov
12-05-2008, 09:53
Абсолютно нормално е родителите и да ви пречат на връзката! Все пак разликата ви е малко притеснителна... Ти мислиш за едно, тя още си мисли за народна топка и мужешко...може да не го показва но е така. Плюс тва не ми се вярва да я обичаш /съжалявам ако те засягам / , но ... не би ли трябвало да помисляш за по сериозни връзки. Това момиче след месец-два макс ще си хареса някой друг батко и ще започне да му пише ония стари и изтъркани клишенца (смс) и да му сваля звезди и ти ще си бита дуспа. Няма смисъл да се доказваш пред никой ами вземи се поогледай ;)
Еми даже да ти кажа след толкова мнения незнам и какво да мисля защото в последно време тя нито ми звани нито ми пи6е по скъпе като и званя не ми вдига и незнам просто супер гадно ми е и незнам тя какво е намислила :cry: :cry: ,Но единственото сигурно нещо е че я обичам на 100% колкото и да не ви се вярва

mynichka
12-05-2008, 10:53
Единствения начин според мен е тя да поговори с родителите си сериозно. Друго не мога да те посъветвам. :)



и аз съм на това мнение

curka87
12-05-2008, 11:02
Абсолютно нормално е родителите и да ви пречат на връзката! Все пак разликата ви е малко притеснителна... Ти мислиш за едно, тя още си мисли за народна топка и мужешко...може да не го показва но е така. Плюс тва не ми се вярва да я обичаш /съжалявам ако те засягам / , но ... не би ли трябвало да помисляш за по сериозни връзки. Това момиче след месец-два макс ще си хареса някой друг батко и ще започне да му пише ония стари и изтъркани клишенца (смс) и да му сваля звезди и ти ще си бита дуспа. Няма смисъл да се доказваш пред никой ами вземи се поогледай ;)
Еми даже да ти кажа след толкова мнения незнам и какво да мисля защото в последно време тя нито ми звани нито ми пи6е по скъпе като и званя не ми вдига и незнам просто супер гадно ми е и незнам тя какво е намислила :cry: :cry: ,Но единственото сигурно нещо е че я обичам на 100% колкото и да не ви се вярва

Оп, май се намесва нотка на съмнение ми се струва..... А пробва ли да я питаш защо се държи така?

Alderis
12-05-2008, 11:10
Еми даже да ти кажа след толкова мнения незнам и какво да мисля защото в последно време тя нито ми звани нито ми пи6е по скъпе като и званя не ми вдига и незнам просто супер гадно ми е и незнам тя какво е намислила
Добре дошъл на Земята!

Lekov
12-05-2008, 11:12
Абсолютно нормално е родителите и да ви пречат на връзката! Все пак разликата ви е малко притеснителна... Ти мислиш за едно, тя още си мисли за народна топка и мужешко...може да не го показва но е така. Плюс тва не ми се вярва да я обичаш /съжалявам ако те засягам / , но ... не би ли трябвало да помисляш за по сериозни връзки. Това момиче след месец-два макс ще си хареса някой друг батко и ще започне да му пише ония стари и изтъркани клишенца (смс) и да му сваля звезди и ти ще си бита дуспа. Няма смисъл да се доказваш пред никой ами вземи се поогледай ;)
Еми даже да ти кажа след толкова мнения незнам и какво да мисля защото в последно време тя нито ми звани нито ми пи6е по скъпе като и званя не ми вдига и незнам просто супер гадно ми е и незнам тя какво е намислила :cry: :cry: ,Но единственото сигурно нещо е че я обичам на 100% колкото и да не ви се вярва

Оп, май се намесва нотка на съмнение ми се струва..... А пробва ли да я питаш защо се държи така?ем как да пробвам като тя не ми вдига не ми пише незнам вече :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

curka87
12-05-2008, 11:20
Абе не, че искам да те плаша или да те ядосвам , ама е много вероятно prettyIdeath да има право. Вярно е, че аз пиша през цялото време да не се отказваш, ама май сега ще ти дам друг съвет.
Понеже те виждам ,че си се отчаял яко и вече почна и за "дивотии" да приказваш, явно е време да изясниш нещата....... но не с баща й, а с нея. Вземи да се вдигнеш , да идеш при нея, да я изчакаш след училище(примерно) и да се разберете. Казвам го, защото лично аз не мисля, че ще има смисъл да направиш някоя глупост и да ядеш бой евентуално, а после да се окаже, че е било напразно.
Помилси над това.....

Lekov
12-05-2008, 11:24
Абе не, че искам да те плаша или да те ядосвам , ама е много вероятно prettyIdeath да има право. Вярно е, че аз пиша през цялото време да не се отказваш, ама май сега ще ти дам друг съвет.
Понеже те виждам ,че си се отчаял яко и вече почна и за "дивотии" да приказваш, явно е време да изясниш нещата....... но не с баща й, а с нея. Вземи да се вдигнеш , да идеш при нея, да я изчакаш след училище(примерно) и да се разберете. Казвам го, защото лично аз не мисля, че ще има смисъл да направиш някоя глупост и да ядеш бой евентуално, а после да се окаже, че е било напразно.
Помилси над това.....еми и аз това бях намислил и мисля утре да я видя може и до тях да отида даже :(

Alderis
12-05-2008, 11:30
Казвам го, защото лично аз не мисля, че ще има смисъл да направиш някоя глупост и да ядеш бой евентуално, а после да се окаже, че е било напразно.
Помилси над това.....
То ако се размине само с бой ще улучи 6-ца от тотото. При такива тъпотии, ако баща и пусне жалба и го съди, като нищо ще откара 1-2 годинки затвор.

curka87
12-05-2008, 11:51
Казвам го, защото лично аз не мисля, че ще има смисъл да направиш някоя глупост и да ядеш бой евентуално, а после да се окаже, че е било напразно.
Помилси над това.....
То ако се размине само с бой ще улучи 6-ца от тотото. При такива тъпотии, ако баща и пусне жалба и го съди, като нищо ще откара 1-2 годинки затвор.

Абе и аз си го помислих, ама реших да си замълча.

И все пак я дай да се уточним, кой за какви "тъпотии" точно говори.

Alderis
12-05-2008, 11:57
И все пак я дай да се уточним, кой за какви "тъпотии" точно говори.
Ами дето беше написал по-нагоре...щял да си я вземе в къщи след училище и да оте*е техните, щял да се напие да се разправя с баща й.

Нали се сещаш, че той е пълнолетен, а тя малолетна...ако направи гореспоменатите и баща й подаде жалба това са: отвличане, блудство, тормоз, хулиганство, саморазправа. Ще го осъди като стой та гледай и после ще му пръснат четирибуквието в затвора. А пък куките колко ще го бият в ареста не ми се мисли даже. Да не говорим, че после цял живот ще бачка като общ работник.

curka87
12-05-2008, 12:17
И все пак я дай да се уточним, кой за какви "тъпотии" точно говори.
Ами дето беше написал по-нагоре...щял да си я вземе в къщи след училище и да оте*е техните, щял да се напие да се разправя с баща й.

Нали се сещаш, че той е пълнолетен, а тя малолетна...ако направи гореспоменатите и баща й подаде жалба това са: отвличане, блудство, тормоз, хулиганство, саморазправа. Ще го осъди като стой та гледай и после ще му пръснат четирибуквието в затвора. А пък куките колко ще го бият в ареста не ми се мисли даже. Да не говорим, че после цял живот ще бачка като общ работник.

Аха, значи говорим за едни и същи "тъпитии". Правилно сме се разбрали. Аз също мисля, че варианта с отвличането не е никак удачен и ще стане една..... А и той вече веднъж говори с баща й, та сега дори и тя да е съгласна, баща й ще обвини него.

Пък и ти остави всичко друго, ами я си помисли ако тя примерно е съгласна и избяга с него..... После като ги намери баща й ...... не и завиждам на мацката - направо в манастир ще я заключи.

Lekov
12-05-2008, 17:20
И все пак я дай да се уточним, кой за какви "тъпотии" точно говори.
Ами дето беше написал по-нагоре...щял да си я вземе в къщи след училище и да оте*е техните, щял да се напие да се разправя с баща й.

Нали се сещаш, че той е пълнолетен, а тя малолетна...ако направи гореспоменатите и баща й подаде жалба това са: отвличане, блудство, тормоз, хулиганство, саморазправа. Ще го осъди като стой та гледай и после ще му пръснат четирибуквието в затвора. А пък куките колко ще го бият в ареста не ми се мисли даже. Да не говорим, че после цял живот ще бачка като общ работник.

Аха, значи говорим за едни и същи "тъпитии". Правилно сме се разбрали. Аз също мисля, че варианта с отвличането не е никак удачен и ще стане една..... А и той вече веднъж говори с баща й, та сега дори и тя да е съгласна, баща й ще обвини него.

Пък и ти остави всичко друго, ами я си помисли ако тя примерно е съгласна и избяга с него..... После като ги намери баща й ...... не и завиждам на мацката - направо в манастир ще я заключи.
а бе незнам званях и тя нпак не вдигне или вдигне ми излиза с извинението че имала работа .Утре имам имен ден и ще видим дали поне ще ми го честити ако и това не направи ще сложа край на всичко знам че я обичам знам че ще ме боли адски много но аз немога вече да търпя това нещо или да се оправя с техните или край на мене вече ми писна от извинения :o

curka87
12-06-2008, 12:13
Като начало честит имен ден. Да ти е живо и здрави името и да ти носи много щастие и късмет. :-D :-D И приятно изкарване на празника.

А сега по темата: Ами изненадана съм от последните ти думи ( " или да се оправя с техните или край на мене вече ми писна от извинения ").Нещо не ми се връзва... Нали уж щяхте да се борите заедно, а изведнъж ти се отказваш, а тя се крие едва ли не от теб. Малко ми идва странно.
Но както вече казах , преди да сложиш край на всичко, я по-добре вземи да идеш да се разбереш с нея. Поне ако не друго ще разбереш какво става и ще можеш да продължиш напред.

И не, че съм подстрекател де, ама да ти е идвало на ума, че може да се притеснява за теб , заради баща й и да не иска ТИ да имаш проблеми после с него. Може баща й да не й дава да говори с теб. И това го казвам , не за да ти давам надежди или да те подстрекавам да правиш глупости, а просто защото съм реалист и гледам нещата от всичките им страни.

Lekov
12-06-2008, 13:45
Като начало честит имен ден. Да ти е живо и здрави името и да ти носи много щастие и късмет. :-D :-D И приятно изкарване на празника.

А сега по темата: Ами изненадана съм от последните ти думи ( " или да се оправя с техните или край на мене вече ми писна от извинения ").Нещо не ми се връзва... Нали уж щяхте да се борите заедно, а изведнъж ти се отказваш, а тя се крие едва ли не от теб. Малко ми идва странно.
Но както вече казах , преди да сложиш край на всичко, я по-добре вземи да идеш да се разбереш с нея. Поне ако не друго ще разбереш какво става и ще можеш да продължиш напред.

И не, че съм подстрекател де, ама да ти е идвало на ума, че може да се притеснява за теб , заради баща й и да не иска ТИ да имаш проблеми после с него. Може баща й да не й дава да говори с теб. И това го казвам , не за да ти давам надежди или да те подстрекавам да правиш глупости, а просто защото съм реалист и гледам нещата от всичките им страни.ем добре на4и до преди 3 дни тя ми званеше говорихме си за си4ко и изведнъйбхоп край на сичко е па мерси ама за 1 нощ да си промениш мнението нестава а и това че всички познати дори някой не чак толкова познати се сетиха за мене а тя даже и 1 здравей не ми писа неска е това на кво прелича обичам я ама то това нейното даржание никаде го нема еба*и :-x

sexita
12-06-2008, 14:39
Ммм..."обичаме се от 1 месец и 10 дена" :-o
Темата е от 14 ноември...каква е била тази любов и този зор...не знам.
Да ти кажа честно...баща ми е същия. По-скоро...беше.
Когато бях на 13 ми беше първата любов,първото гадже,нооо...детска му работа. Предполагам,че и за нея ти си това. Сега може да значиш много за нея...но тя е малка...разбери го. Детската любов не е вечна...поне в 99% от случаите. Знаеш ли колко време трябва да мине за да имате пълноценна връзка,тя трябва да стане на 16 за да е пълнолетна,а не малолетна...ти ще си на 22 тогава...3 години.
След това ако искате да се жените...след като е "любовта на живота ти"....още 3 години за да може да завърши училище,общо 6 стават..ами ако тя иска да учи висше...Не мога да смятам на горе.
Ти сигурен ли си,че можеш да чакаш толкова... А тя сигурна ли е???
Истината е,че дори сега и двамата да сте убедени в силата на любовта ви...след време ще промените мненията си.
Тази връзка е не на място...да може да има нещо,но не и сериозно,както искаш ти. Имате прекалено много пречки,освен различията във годините и вероятно интересите.
Вие сте влюбени,но не се обичате още...може би за това си имай едно на ум...и за теб и за нея.
Казвам ти го,защото лично за момичетата знам...че понякога не знаем какво искаме. Аз примерно... днес съм лудо влюбена..познавам го от дни,а вече ми се иска да оставя всичко и да заминем някъде,където да прекараме целият си живот в обич и безгрижие...е да ама..утре се будя,излизаме с приятелка на кафе и на масата ни сяда непознато момче с което се забиваме,излизаме...и...заст ва на мястото на "голямата ми любов от вчера" имам същите мечти...но с друг човек.
Така че знай...за всичко си има време и място.
Ако искаш се бори,но според мен всяка твоя стъпка е изгубена кауза.
Баща ми ми забраняваше както и на нея да излизам с момчето...което беше на 17 тогава...имахме много проблеми...много се опъвах и правех глупости...докато не осъзнах,че момчето не ги оценява вече и...че няма смисъл.
Излизайте тайно,до колкото можете...но едно те съветвам...спри да се самонавиваш! Не се влюбвай,защото връзката ви е с малък процент на "happy end"
Ще те боли много,за това..успокой се сега!
Ако ви е писано да сте заедно и след 5, и след 10 години да е...ЩЕ Е!
Няма нужда да усложняваш нещата и да и причиняваш неприятности..защото повярвай ми...може да има много сериозни последствия. Eдин родител решил ли е да си пази детето...няма как да го спреш,а войната е безмислена!
Аз тогава направих една глупост,заради която не можех да излизам вечер до 18 годишния ми рожден ден! Не дей да я караш по моя път.

mArMaLaDkA
12-06-2008, 16:55
Та тя е на 13..ДЕТЕ!А ти на 18-МЪЖ!Каквото и да говориш на предните страници(а именно че не търсиш секс от нея),аз не съм убедена.Дори и да си представим,че не търсиш секс от нея(примерно),какво изобщо намираш в нея?!?Та тя е дете!Сега тепърва се развива.И физически,и психически. :shock: Тва аз не го разбирам,сериозно!Както каза Alderis,радвай се,ако баща й вече не е подал жалба в полицията.От последните ти постове съдя,че има три положения:
1-во:родителите й са я принудили да прекрати всякакви контакти с теб
2-ро:изгубила е интерес към теб
3-то:станал си й досаден.
И честно казано,и на мен би ми станал досаден с това "обичам я","нищо не може да ме спре","ще докажа любовта си",бла-бла..Дръж се като мъж!Заради едно хлапе така да се излагаш..УжасТ!
И все пак..на мен ми е доста противно..13 годишна с 18 годишен..Пф!Той ще й говори за проблемите в работата,а тя на него как е направила норматива по физическо или пък си е написала доклада по биология. :razz: Баси смеха!Иначе хлапето,ако е умно може да муфти баткото за пари,които да добавя към джобните си,за цигари... 8-) ..Отивам да си хвана батко! :lol:

Lekov
12-06-2008, 16:59
Иначе хлапето,ако е умно може да муфти баткото за пари,които да добавя към джобните си,за цигари... 8-) ..Отивам да си хвана батко! :lol: xaxaxa мн умно и ти се държиш като голяма част от нежниа пол само парите и колите ги интересува с извинение ама да ви е*ба в тъпите използвачески к***и :o

punkrock
12-06-2008, 17:06
НЕ МОГА ДА ВИ РАЗБЕРА, ДЪРТИ ПРЪЧОВЕ СТАНАЛИ С НЯКВИ ДЕЦА НА ПО 13 ДЕТ НЕЗНАЯТ ЩО Е СВЯТ СТЕ ТРЪГНАЛИ ДА СЕ ЗАНИМАВАТЕ.

Абе пикльо, я ставай и се оправи, хвани си момиче на твоя акъл!

mArMaLaDkA
12-06-2008, 17:08
Тц,тц,опитах се да се измайтапя,ама ти толкова си се взел насериозно,че чак и психопрофил вече ми направи.Браво,браво! 8-) И понеже ме издразни,изобщо няма да си замълча това,което си помислих,щом видях последните няколко страници от темата.Според мен момичето изобщо не е изпитвало кой знае какво към теб.Вероятно те е хванала,защото е видяла от приятелките си,че са си хванали "батко",та е решила да не се отличава от тях.Пък и както всички знаем,повечето малки се мислят за супер готини като им се върже някой 17-18-19 годишен,че и до 22 годишни се стига.Най-вероятно баща й и е помогнал да осъзнае,че връзката с теб е загуба на време и голяма грешка,за която после ще съжалява.И вместо да ми говориш дали съм ,цитирам "използваческа курва" или не,можеше да ми отговориш на въпроса.Ама аз пак ще попитам:Ти си на 18 и нормално да имаш нужда от секс.Колкото и да харесваш хлапето,няма как само целувки да те задоволят или да го караш само на ръчна(извинявам се за цинизма).Какво изобщо ти харесва в това момиче,като пак споменавам тя сега тепърва се развива психически и физически?

Lekov
12-06-2008, 17:17
Тц,тц,опитах се да се измайтапя,ама ти толкова си се взел насериозно,че чак и психопрофил вече ми направи.Браво,браво! 8-) И понеже ме издразни,изобщо няма да си замълча това,което си помислих,щом видях последните няколко страници от темата.Според мен момичето изобщо не е изпитвало кой знае какво към теб.Вероятно те е хванала,защото е видяла от приятелките си,че са си хванали "батко",та е решила да не се отличава от тях.Пък и както всички знаем,повечето малки се мислят за супер готини като им се върже някой 17-18-19 годишен,че и до 22 годишни се стига.Най-вероятно баща й и е помогнал да осъзнае,че връзката с теб е загуба на време и голяма грешка,за която после ще съжалява.И вместо да ми говориш дали съм ,цитирам "използваческа к***а" или не,можеше да ми отговориш на въпроса.Ама аз пак ще попитам:Ти си на 18 и нормално да имаш нужда от секс.Колкото и да харесваш хлапето,няма как само целувки да те задоволят или да го караш само на ръчна(извинявам се за цинизма).Какво изобщо ти харесва в това момиче,като пак споменавам тя сега тепърва се развива психически и физически? както и преди споменах не ме интересува секса а тожа какжо харесвам в нея ем не мога сас точност да ти кажа защото немога да говоря оти мето на сърцето си но 1 от нещата който ми харесва е характера и нежноста и и още ред други неща който са на светлинни годити от темата за секса мамка му аз ако исках секс щях да отида в софия да хвана некоя от "стопаджииките" и да си направя кефа не ме интересува скапаниа секс как с него така и без него викат хората

punkrock
12-06-2008, 17:19
Тц,тц,опитах се да се измайтапя,ама ти толкова си се взел насериозно,че чак и психопрофил вече ми направи.Браво,браво! 8-) И понеже ме издразни,изобщо няма да си замълча това,което си помислих,щом видях последните няколко страници от темата.Според мен момичето изобщо не е изпитвало кой знае какво към теб.Вероятно те е хванала,защото е видяла от приятелките си,че са си хванали "батко",та е решила да не се отличава от тях.Пък и както всички знаем,повечето малки се мислят за супер готини като им се върже някой 17-18-19 годишен,че и до 22 годишни се стига.Най-вероятно баща й и е помогнал да осъзнае,че връзката с теб е загуба на време и голяма грешка,за която после ще съжалява.И вместо да ми говориш дали съм ,цитирам "използваческа к***а" или не,можеше да ми отговориш на въпроса.Ама аз пак ще попитам:Ти си на 18 и нормално да имаш нужда от секс.Колкото и да харесваш хлапето,няма как само целувки да те задоволят или да го караш само на ръчна(извинявам се за цинизма).Какво изобщо ти харесва в това момиче,като пак споменавам тя сега тепърва се развива психически и физически? както и преди споменах не ме интересува секса а тожа какжо харесвам в нея ем не мога сас точност да ти кажа защото немога да говоря оти мето на сърцето си но 1 от нещата който ми харесва е характера и нежноста и и още ред други неща който са на светлинни годити от темата за секса мамка му аз ако исках секс щях да отида в софия да хвана некоя от "стопаджииките" и да си направя кефа не ме интересува скапаниа секс как с него така и без него викат хората

ХАХАХАХАХА ако ти не можеш, кой ще може бе ??? :shock: 8-)

Lekov
12-06-2008, 17:30
Тц,тц,опитах се да се измайтапя,ама ти толкова си се взел насериозно,че чак и психопрофил вече ми направи.Браво,браво! 8-) И понеже ме издразни,изобщо няма да си замълча това,което си помислих,щом видях последните няколко страници от темата.Според мен момичето изобщо не е изпитвало кой знае какво към теб.Вероятно те е хванала,защото е видяла от приятелките си,че са си хванали "батко",та е решила да не се отличава от тях.Пък и както всички знаем,повечето малки се мислят за супер готини като им се върже някой 17-18-19 годишен,че и до 22 годишни се стига.Най-вероятно баща й и е помогнал да осъзнае,че връзката с теб е загуба на време и голяма грешка,за която после ще съжалява.И вместо да ми говориш дали съм ,цитирам "използваческа к***а" или не,можеше да ми отговориш на въпроса.Ама аз пак ще попитам:Ти си на 18 и нормално да имаш нужда от секс.Колкото и да харесваш хлапето,няма как само целувки да те задоволят или да го караш само на ръчна(извинявам се за цинизма).Какво изобщо ти харесва в това момиче,като пак споменавам тя сега тепърва се развива психически и физически? както и преди споменах не ме интересува секса а тожа какжо харесвам в нея ем не мога сас точност да ти кажа защото немога да говоря оти мето на сърцето си но 1 от нещата който ми харесва е характера и нежноста и и още ред други неща който са на светлинни годити от темата за секса мамка му аз ако исках секс щях да отида в софия да хвана некоя от "стопаджииките" и да си направя кефа не ме интересува скапаниа секс как с него така и без него викат хората

ХАХАХАХАХА ако ти не можеш, кой ще може бе ??? :shock: 8-)
ма ти кво искаш да почна да ти изброявам сичко което харесвам в нея ли :D кой беше пак ти за да ти кажа нито си ми родител нито пак си човека на който съм длъжен да давам обяснение пък и най-малко имаш правото да ми се бъркаш в личния живот аз помолих за съвет а не за шиба*и дървени фолософи каде незнаят как сами да си сменят крушката вкъщи пак зели тука на психолози да ми се правят :razz: гражданчета паде мислят си че разбират от всичко ама са гола вода :razz:

mArMaLaDkA
12-06-2008, 17:34
Ама айде да си сдържаш нервите,'щото не ние сме пуснали тема във форум как да се оправим с родителите на 13-годишната си приятелка!!!Ако си очаквал само хубави коментари,объркал си форума. 8-)

Lekov
12-06-2008, 17:41
Ама айде да си сдържаш нервите,'щото не ние сме пуснали тема във форум как да се оправим с родителите на 13-годишната си приятелка!!!Ако си очаквал само хубави коментари,объркал си форума. 8-) ок тогава аз имам 1 въпрос ако некой се постави на моето място с мойте 1 огромен куп проблеми пък и това че да се чудя как да се опражя с техните как бихте се почувствали.дали ще можете да запазите самоконтрол.Защото май повечето от вас незнаят какво е хем да работиш хем да учиш пак и даже с други проблеми да се справяш.

П.С.: Извинявам се за грубиа си тон в предните две мнение но вече много ми се сабра и немога а и невярвам че наякой друг на моето място би могъл да се справи искрено ви моля за извинение :oops:

mArMaLaDkA
12-06-2008, 17:44
Нито си първия,нито ще си последния човек,който същевременно с ученето работи!Разправиите с родителите на момичето...ти си го създаваш тоя проблем и никой друг!За 202-и път:намери си някоя на твоите години,с твоя акъл и недей се занимава с деца!..Направи си твои,за да ти мине мерака. :lol:

Lekov
12-06-2008, 17:50
Нито си първия,нито ще си последния човек,който същевременно с ученето работи!Разправиите с родителите на момичето...ти си го създаваш тоя проблем и никой друг!За 202-и път:намери си някоя на твоите години,с твоя акъл и недей се занимава с деца!..Направи си твои,за да ти мине мерака. :lol: еь ако всички имаха твоето чувство за хумор света щеше да е бъде корено различен и живота 300 пъти по лесен :-P

curka87
12-06-2008, 18:04
Абе какво сте почнали всичко да го солите, бе?!?!? ЕЕЕЕЕЕ Нали това е свободен форум- всеки има право да си изказва проблемите. Ясно, че ще има и такива, които ще го упрекват, но поне да е с по-мил тон. Вие тука ако ви беше пред очите с камъни ще го убиете , едва ли не.

Lekov, ти пък защо не се сдържаш малко.Сигурна съм , че си имаш много проблеми, но пък ще се съгласиш с мен, че всеки може да си каже мнението.Знам , че някой коментари не ти харесват, не все пак...... хората тук не са виновни за нищо.
:) :) :) Успокой се.

Lekov
12-06-2008, 18:11
Абе какво сте почнали всичко да го солите, бе?!?!? ЕЕЕЕЕЕ Нали това е свободен форум- всеки има право да си изказва проблемите. Ясно, че ще има и такива, които ще го упрекват, но поне да е с по-мил тон. Вие тука ако ви беше пред очите с камъни ще го убиете , едва ли не.

Lekov, ти пък защо не се сдържаш малко.Сигурна съм , че си имаш много проблеми, но пък ще се съгласиш с мен, че всеки може да си каже мнението.Знам , че някой коментари не ти харесват, не все пак...... хората тук не са виновни за нищо.
:) :) :) Успокой се.curka незнам вече май от тази вечер всичко между мене и нея свърши тя ми е жестоко сърдита само и единствено заради въпроса дали майка и баща й не й дават да говори с мен и неиска да ми проговори вече но пък какво да правя немога да и се сърдя аз на нея може би както казват всички тя си е още дете :cry: :cry:

curka87
12-06-2008, 18:23
Абе какво сте почнали всичко да го солите, бе?!?!? ЕЕЕЕЕЕ Нали това е свободен форум- всеки има право да си изказва проблемите. Ясно, че ще има и такива, които ще го упрекват, но поне да е с по-мил тон. Вие тука ако ви беше пред очите с камъни ще го убиете , едва ли не.

Lekov, ти пък защо не се сдържаш малко.Сигурна съм , че си имаш много проблеми, но пък ще се съгласиш с мен, че всеки може да си каже мнението.Знам , че някой коментари не ти харесват, не все пак...... хората тук не са виновни за нищо.
:) :) :) Успокой се.curka незнам вече май от тази вечер всичко между мене и нея свърши тя ми е жестоко сърдита само и единствено заради въпроса дали майка и баща й не й дават да говори с мен и неиска да ми проговори вече но пък какво да правя немога да и се сърдя аз на нея може би както казват всички тя си е още дете :cry: :cry:

То това, че тя е още дете е ясно.Никой не спори. Както и съм сигурна, че в момента ти е адски гадно и много боли( колкото и да им е чудно на всички, които си мислят, че ти се забавляваш с ДЕТЕТО).Е, аз не мисля така.Знам , че те боли и ти е гадно.
И все пак аз не можах да разбера в крайна сметка за какво точно ти е сърдита. Какво стана в разговора ви точно?

punkrock
12-06-2008, 18:25
Нито си първия,нито ще си последния човек,който същевременно с ученето работи!Разправиите с родителите на момичето...ти си го създаваш тоя проблем и никой друг!За 202-и път:намери си някоя на твоите години,с твоя акъл и недей се занимава с деца!..Направи си твои,за да ти мине мерака. :lol: еь ако всички имаха твоето чувство за хумор света щеше да е бъде корено различен и живота 300 пъти по лесен :-P

Хаха, знаеш ли едното чувство за хумор едва ли може да направи живота ти толкова лесен.
Още нищо не си видяяяяял, вземи порасни, че си смешен вече 8-) 8-) 8-) :D

Lekov
12-06-2008, 18:32
Нито си първия,нито ще си последния човек,който същевременно с ученето работи!Разправиите с родителите на момичето...ти си го създаваш тоя проблем и никой друг!За 202-и път:намери си някоя на твоите години,с твоя акъл и недей се занимава с деца!..Направи си твои,за да ти мине мерака. :lol: еь ако всички имаха твоето чувство за хумор света щеше да е бъде корено различен и живота 300 пъти по лесен :-P

Хаха, знаеш ли едното чувство за хумор едва ли може да направи живота ти толкова лесен.
Още нищо не си видяяяяял, вземи порасни, че си смешен вече 8-) 8-) 8-) :D мога ти кажа че ако сички бяха скиптици като тебе доникаде нямаше да стигнем!To човек само като ти види ника и се сеща що за противен и скиптично настроен металюга си затова я земи си трайкай там и не се меси кадето не са ти искали мнението първо помисли и тогава пиши защото това за чувството за хумор го написах метафорично но ти едвали знаеш и това какво значи металче

П.С.: ми цурка излезнахме с нея говорихме си и аз взех че я попитах защо когато и званя по телефона тя ми затваря когато и пиша по скъпе тя не ми отговаря и започна да ми се оправдава че си имала работа и т.н. и викам бе 1 седмица ти да си имаш работа и дори за 1 мин да не можеш да си вдигнеш телефона не ми се вярва я ми кажи вашите ли не ти дават да говориш с мене и тя взе че си замалча расърди се и си замина е аз какво да направя оставих я защото ако бях трагнал по нея най-много по голяма беля с техните да и направя и си хванар реиса и си заминах и от там нататека незнам нищо за нея :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

punkrock
12-06-2008, 18:38
Нито си първия,нито ще си последния човек,който същевременно с ученето работи!Разправиите с родителите на момичето...ти си го създаваш тоя проблем и никой друг!За 202-и път:намери си някоя на твоите години,с твоя акъл и недей се занимава с деца!..Направи си твои,за да ти мине мерака. :lol: еь ако всички имаха твоето чувство за хумор света щеше да е бъде корено различен и живота 300 пъти по лесен :-P

Хаха, знаеш ли едното чувство за хумор едва ли може да направи живота ти толкова лесен.
Още нищо не си видяяяяял, вземи порасни, че си смешен вече 8-) 8-) 8-) :D мога ти кажа че ако сички бяха скиптици като тебе доникаде нямаше да стигнем!To човек само като ти види ника и се сеща що за противен и скиптично настроен металюга си затова я земи си трайкай там и не се меси кадето не са ти искали мнението първо помисли и тогава пиши защото това за чувството за хумор го написах метафорично но ти едвали знаеш и това какво значи металче

П.С.: ми цурка излезнахме с нея говорихме си и аз взех че я попитах защо когато и званя по телефона тя ми затваря когато и пиша по скъпе тя не ми отговаря и започна да ми се оправдава че си имала работа и т.н. и викам бе 1 седмица ти да си имаш работа и дори за 1 мин да не можеш да си вдигнеш телефона не ми се вярва я ми кажи вашите ли не ти дават да говориш с мене и тя взе че си замалча расърди се и си замина е аз какво да направя оставих я защото ако бях трагнал по нея най-много по голяма беля с техните да и направя и си хванар реиса и си заминах и от там нататека незнам нищо за нея :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


ХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХАХ АХАХАХХАХАХАХАХАХ


само това мога да ти кажа сега 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

curka87
12-06-2008, 19:47
Lekov, много съжалявам за случилото се. Сега обаче май е време да се опиташ да продължиш напред без нея. Поне знаем със сигурност, че за голямо съжаление тези който казаха по-нагоре, че тя ще се "наиграе" и ще ти се нарадва много бързо , бяха прави. Съжалявам , но си е така. Както сам виждаш, 1 седмица след като тя сама ти казваше как ще се бори за любовта ви и как ще сте заедно въпреки всичко и всички, вече не мисли така. Това само може да ти говори, че си сбъркал с нея и тя не е била това, за което си я мислил. Тук няма как да не се съглася с другите, че в крайна сметка тя си остава дете, за децата това държание е нормално. Поне можеш да се радваш, че не направи някоя глупост и после само да съжаляваш- едно, че можеше да си изпатиш и второ, че очевидно нямаше да си заслужава.
Сега мога само да ти кажа да си силен.Не се предавай. Горе главата!!! Ще я забравиш с времето.
Само спкойно и смело напред!!!

SunSmile
12-06-2008, 19:54
Ми... гадно се е получило. Но може да е за добро. по - добре опитай да си манериш друго момиче, което да е колкото теб или да нямате мн голяма разлика ( в смисъл да е по-малка), за да нямаш такива проблеми. Поне според мен са се предотвратили мн караници, проблеми и др с родителите й

Lekov
12-06-2008, 20:20
curka87 SunSmile прави сте но какво да правя обичам си я и вече не издържам едвали ще мога някога да я изкарам от сърцето си и тя да не бъде постоянно в мислите ми незнам вече само знам че сега ми се иска да седна и да ревна но понеже трябва да бъда силен ще опитам да се сдържа :cry: :-k

SunSmile
12-07-2008, 08:31
curka87 SunSmile прави сте но какво да правя обичам си я и вече не издържам едвали ще мога някога да я изкарам от сърцето си и тя да не бъде постоянно в мислите ми незнам вече само знам че сега ми се иска да седна и да ревна но понеже трябва да бъда силен ще опитам да се сдържа :cry: :-k
Абе брато, потърси си друго момиче, което да я ЗАМЕСТИ. Но не да я използваш, а поне да си си я харесал. Не я сравнявай с другото момиче. просто приеми реалността и се стегни! Няма лошо да плачеш, така ще ти стане по - леко, ама примерно си остава м/у нас, че си плакал. огледай, излизай насам натам, дискотеки, кафета... все ще ти грабне окото някое момиче, ама го гледай да е по - близо до твоята възраст. Не се отчайвай и въпреки че аз не вярвам, но.. може при теб времето да лекува! :)

gPa3HuTeJl
12-07-2008, 08:32
Дай да основеме антиклуб БАЩАТА НА МОМИЧЕТО и да го набиеме ?

aqweR
12-07-2008, 08:37
Та работата е там че ние с нея се обичаме адски много и знам че никой и нишо неможе да ни попречи и да ни спре но работата е там че техните намират за базик всеки пат когато тя се опита да им каже че си има гадже а баща и толкова мн я пази че дори неиска да повярва че може да има момче което да я обича по истински дори и от него дайте предложения как да ги убедим в това моля ви

само не пиши писмо на баща и'... че с тоя правопис ще гледаш дъщеря му през крив макарон :)

prettyIdeath
12-07-2008, 19:45
curka87 SunSmile прави сте но какво да правя обичам си я и вече не издържам едвали ще мога някога да я изкарам от сърцето си и тя да не бъде постоянно в мислите ми незнам вече само знам че сега ми се иска да седна и да ревна но понеже трябва да бъда силен ще опитам да се сдържа :cry: :-k
я се стягай вече и стига хленчи!!! Не ставай покрай децата - дете!

Wrathchild
12-07-2008, 20:02
Като ти гледам постовете, с 13 годишната пикла сте на един акъл... хем се захванал с хлапе, от което сериозни отношения не можеш да очакваш, хем седиш и хленчиш.

curka87
12-09-2008, 14:40
curka87 SunSmile прави сте но какво да правя обичам си я и вече не издържам едвали ще мога някога да я изкарам от сърцето си и тя да не бъде постоянно в мислите ми незнам вече само знам че сега ми се иска да седна и да ревна но понеже трябва да бъда силен ще опитам да се сдържа :cry: :-k

Аз съпо ще се съглася със SunSmile, че трябва да се опиташ да продължиш напред. Макра всички тука да ти казваш да не се вдетеняваш , колкото и странно да звучи (не знам защо), аз повярвах в чувствата ти още от началото . Дори и сега съм сигурна, че болктата , за която говориш в последните си постове е истинска.
За това според мен, както може мъж да страда за едно момиче толкова, така може и да плаче. Това не е израз на слабост, а на истински чувства.(поне за мен). Ако ти се плаче- поплачи си, изкарай си всичко, което си насъбрал.Само така ще можеш да продължиш напред.
Само не се предавай и гледай напред с вдигната глава. Излизай и се опитай да се забавляваш. И когато някое интересно момиче ти привлече вниманието- действай.

vesito13
12-09-2008, 15:25
Lekov прочетох цялата тема и въпреки всичко , което ти си се опитал да направиш и да се бориш за това момиче , явно ще е по-добре да се разделите :( За чувствата ти няма да споря познавам те какъв си и определено си прекрасен и честен човек :) Но чисто и просто за мен това момиче не знае какво иска , за съжаление :? В началото ти каза , че и двамата сте готови да се борите за тази връзка , да сте си винаги заедно и т.н. , но явно при приятелката ти не е така . До някъде смея да твърдя , че я разбирам , защото една такава връзка е нещо наистина трудно и трябва да си 100% сигурен в човека до себе си и чувствата му , за да имаш волята да се бориш . Е тя явно е нямала тази воля , може би изпитва голям страх от родителите си :-o само можем да гадаем какво точно е , но е факт че тя те избягва и явно иска всичко между вас да свърши :( Та съвета от мен остави я сега , докато още е по-рано , защото след време това би станало много по-трудно , или пък тя да те остави и да се чувстваш сякаш са се подиграли с теб :? Има толкова много момичета , намери си някоя , забавлявай се с нея , не се впрягай още от самото начало в някоя сериозна връзка и ще се почувстваш по-добре :) Ще ти дойде времето и за по-сериозни връзки :wink: Осъзнавам , че на чувствата не може да се заповядва и че това което ти казвам да направиш ще ти се види много трудно сега , но след вреем това ще е по-добрият вариант :smt011 Е това беше от мен ;-)

Lekov
12-10-2008, 11:33
неискам вече нишо да ми напомня за това момиче което адски обичах но вече адски намразих толкова е гадна че нямам думи :cry:

curka87
12-11-2008, 06:56
неискам вече нишо да ми напомня за това момиче което адски обичах но вече адски намразих толкова е гадна че нямам думи :cry:

Сигурно така като си мислиш, че вече я мразиш ти става по-леко, макар, че се съмнявам.Но не се заблуждавай-това не е омраза, а просто нараненото ти сърце, което толкова боли, че ти се иска да я мразиш, за да не страдаш повече. За съжаление обаче, това няма да ти помогне. Дори и омразата ще ти напомня за нея.
За това вместо да се оптваш да си внушаваш такива неща, се опитай да я забравиш и да не мислиш за нея. Както вече казах- опитай да излизаш и да се забавляваш с други хора.
ЗАБРАВИ Я!!

Lekov
12-11-2008, 12:53
неискам вече нишо да ми напомня за това момиче което адски обичах но вече адски намразих толкова е гадна че нямам думи :cry:

Сигурно така като си мислиш, че вече я мразиш ти става по-леко, макар, че се съмнявам.Но не се заблуждавай-това не е омраза, а просто нараненото ти сърце, което толкова боли, че ти се иска да я мразиш, за да не страдаш повече. За съжаление обаче, това няма да ти помогне. Дори и омразата ще ти напомня за нея.
За това вместо да се оптваш да си внушаваш такива неща, се опитай да я забравиш и да не мислиш за нея. Както вече казах- опитай да излизаш и да се забавляваш с други хора.
ЗАБРАВИ Я!!цурка разбрах 4е ме е лагала през цялото време баща и е давал да излиза но просто тя не е искала да излиза с мене мамка му :-x писна ми вече бе де*а и лапетата де*а.

П.С.: Добре бе мамка му защо постоянно мисля за нея защо искам да и се обадя защо искам да я вида и дори само като и чуя гласа и всичко в мене се променя и започвам още и още и още по силно да ме боли даже днес като я чух че се обадих на една наша обща приятелка да и честитя р.д. и по телефона направо ревнах бе хора гадно ми е :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

MakeMeFeel
12-11-2008, 13:50
Стегни се и ти малко бе човек. Не си заслужава толкова нерви заради една ... съжалявам , че така ще я нарека, но по държанието й си личи, че е точно пикла . Малка е още, рано й е за любов и за всичко. Ще порастне и ще осъзнае каква грешка е направила, но ще бъде късно тогава...

Lekov
12-11-2008, 13:55
Стегни се и ти малко бе човек. Не си заслужава толкова нерви заради една ... съжалявам , че така ще я нарека, но по държанието й си личи, че е точно пикла . Малка е още, рано й е за любов и за всичко. Ще порастне и ще осъзнае каква грешка е направила, но ще бъде късно тогава... еми да ти кажа преди да я чуя редко се впрягах толкова много но защо точно нейния глас чух мамка му аз ви казвам че това лапе ше ме побърка бе :x

MakeMeFeel
12-11-2008, 13:57
Ми решението е просто - спри да й се обаждаш. ; ) А това , че е лапе мисля , че доста хора ти го казаха в темата, но ти отказваше да ги слушаш. Май наистина ще се окаже вярно, че любовта е сляпа... :?

curka87
12-11-2008, 14:00
Я чакай да се изясним сега- Казваш, че всъщност се оказва,ч е баща й не е имал нищо против да излиза с теб? И накрая се оказва,че тя е тази която е искала всичко да свърши?
Правилно ли съм разбрала?

Ако е така... каков да се прави- детска му работа.Нищо не можеш да направиш. :( :(
А колкото до въпроса ти защо толкова те боли- ЗАЩОТО ВЪПРЕКИ ВСИЧКО Я ОБИЧАШ! Каквато ще да е - дете, лигла, лъжкиня и т.н.- ти я обичаш. Лошото е,че дори и сега да си преглътнеш гордостта и да я потърсиш, тя е решила, че не иска да е с теб.
В крайна сметка ти си достатъчно голям , за да разбираш нещата:
1. тя е пикла, която още не знае какво иска.Накой ден ще разбере какво е загубила, но ще е късно.
2. ти си възрастен човек, който се е влюбил в неподходящото момиче (дете) и е нормално да те боли,но трябва да се стегнеш.
3. ТРЯБВА да си запазиш достойнството.Недей да тичаш след нея.Зарежи я завинаги.Тя не си заслужава усилията, нито сълзите, нито нервите.

Lekov
12-11-2008, 14:01
Ми решението е просто - спри да й се обаждаш. ; ) А това , че е лапе мисля , че доста хора ти го казаха в темата, но ти отказваше да ги слушаш. Май наистина ще се окаже вярно, че любовта е сляпа... :? ем спрял сам не и званя но какво да се прави мамка му ше зема изчезна некаде за дълго време и да не се сещам за нея

curka87
12-11-2008, 14:17
Ми решението е просто - спри да й се обаждаш. ; ) А това , че е лапе мисля , че доста хора ти го казаха в темата, но ти отказваше да ги слушаш. Май наистина ще се окаже вярно, че любовта е сляпа... :?

+1

Lekov, аз бях един от хората, които те подкрепяха да се бориш, защото си мислех, че това момиченце мисли разумно като по-голяма, но явно съм грешила (както и ти).
Сега вече съм съгласна с менията, че тя е едно хлапе и няма ни най-малка представа още какво е любовта.

Lekov
12-11-2008, 14:20
Ми решението е просто - спри да й се обаждаш. ; ) А това , че е лапе мисля , че доста хора ти го казаха в темата, но ти отказваше да ги слушаш. Май наистина ще се окаже вярно, че любовта е сляпа... :?

+1

Lekov, аз бях един от хората, които те подкрепяха да се бориш, защото си мислех, че това момиченце мисли разумно като по-голяма, но явно съм грешила (както и ти).
Сега вече съм съгласна с менията, че тя е едно хлапе и няма ни най-малка представа още какво е любовта. ем кво да се прави деца а и след дълго мислене намерих решение на проблема ставам гей жените няма да ме ядосват повече (спокойно базикам се бре поне да така се опитам се поразвеселя малко )

MakeMeFeel
12-11-2008, 14:23
Абе извода от тази цялата история е , че не трябва да се позволява на любовта да ти слага капаци и да те заслепява.. ! ; )

Lekov
12-11-2008, 14:29
Абе извода от тази цялата история е , че не трябва да се позволява на любовта да ти слага капаци и да те заслепява.. ! ; ) Еми и аз вече ше си имам 1 на ум повече няма да вервам на момиче което незнае какво иска (като тези под 17-18 години)

П.С.: MakeMeFeel може ли own-че на аватара ти щото мн ме кефи :P

MakeMeFeel
12-11-2008, 14:30
Абе няма значение на колко си .. има хора и на по 20 дето не знаят какво искат така че... :-o

SunSmile
12-11-2008, 18:16
Абе извода от тази цялата история е , че не трябва да се позволява на любовта да ти слага капаци и да те заслепява.. ! ; ) Еми и аз вече ше си имам 1 на ум повече няма да вервам на момиче което незнае какво иска (като тези под 17-18 години)

П.С.: MakeMeFeel може ли own-че на аватара ти щото мн ме кефи :P
Хммм тая пикла заслужава да я направиш на нищо и да не се занимаваш повече с нея! Съжалявам, че те подкрепях да "решите проблема" с баща й... Хич да не те е яд! Като не знае кво иска - тя губи!! Има и други момичета, имаш шамс да си намериш по - голяма и по - добра от нея! Успех :-)

vesito13
12-12-2008, 10:12
Абе извода от тази цялата история е , че не трябва да се позволява на любовта да ти слага капаци и да те заслепява.. ! ; ) Еми и аз вече ше си имам 1 на ум повече няма да вервам на момиче което незнае какво иска (като тези под 17-18 години)

П.С.: MakeMeFeel може ли own-че на аватара ти щото мн ме кефи :P Не слагай всички под общ знаменател , колкото до това въобще не си прав :? Това че ти си попаднал на такава , не значи че всички са като нея #-o Защо трябва точно възрастта да ти е определящ фактор , за това какъв е един човек [-( Сам видя как всички като чуха , че си на 18 си помислиха , че искаш само секс и т.н. , а не беше така нали ? Защо тогава всички момичета , които нямат 17-18 да не знаят какво искат :-x Колкото и да си ядосан , не говори неща , които не са вярни [-X Тук малко ме разочарова :neutral: Колкото до момичетo забрави я , няма какво повече да ти се каже и сам видя , че се е държала като пикла :?

Na7a6a
12-12-2008, 18:32
Да, хората понякога не са такива, за каквито ги смяташ.. :?
Но пък наистина има и свесни момичета под 18, аз съм малко по-голяма от въпросното момиче, на 15 съм, но сериозно мога да заявя, че знам какво искам и не говоря само за любовта. Между другото с приятеля ми разликата ни е малко по-голяма от вашата с бившата ти приятелка, виждаш в подписа ми от колко време сме заедно(не че има значение но не сме правили секс още). И между другото точно заради тази разлика в годините се крием от нашите..чакаме да стана поне на 16, няма друг начин, те не че ше ни спрат, но ще ни попречат и ще усложнят още повече нещата. Не стига, че аз живея в София, той-във Велико Търново..ами ако и те се стремяха да ни разделят.. :( Но начин винаги има, винаги!
А сега я забрави тази, все едно никога не си я срещал, ще си намериш по-свясна. За жалост много от момичетата сега са..развалени, така да се каже.. :?

Lekov
12-12-2008, 18:36
Да, хората понякога не са такива, за каквито ги смяташ.. :?
Но пък наистина има и свесни момичета под 18, аз съм малко по-голяма от въпросното момиче, на 15 съм, но сериозно мога да заявя, че знам какво искам и не говоря само за любовта. Между другото с приятеля ми разликата ни е малко по-голяма от вашата с бившата ти приятелка, виждаш в подписа ми от колко време сме заедно(не че има значение но не сме правили секс още). И между другото точно заради тази разлика в годините се крием от нашите..чакаме да стана поне на 16, няма друг начин, те не че ше ни спрат, но ще ни попречат и ще усложнят още повече нещата. Не стига, че аз живея в София, той-във Велико Търново..ами ако и те се стремяха да ни разделят.. :( Но начин винаги има, винаги!
А сега я забрави тази, все едно никога не си я срещал, ще си намериш по-свясна. За жалост много от момичетата сега са..развалени, така да се каже.. :?между другото след 2 дни сам на адски огромен купон така че явно мисля да не ми пука вече за нея аз съм казал че повече с лапета няма да се занимавам :-P

Na7a6a
12-12-2008, 19:11
Добре, много хубаво, аз не ти казвам да се занимаваш с малки, само исках да кажа че не са всички така. :) И още нещо-това, че 1 момиче те е разочаровало не значи, че и другите ще го направят-не спирай да вярваш в любовта и в това, че всеки е добър до доказване на противното. :) Айде със здраве!

curka87
12-12-2008, 22:21
Добре, много хубаво, аз не ти казвам да се занимаваш с малки, само исках да кажа че не са всички така. :) И още нещо-това, че 1 момиче те е разочаровало не значи, че и другите ще го направят-не спирай да вярваш в любовта и в това, че всеки е добър до доказване на противното. :) Айде със здраве!

Твърдо подкрепям това мнение.
Lekov, не спирай да вярваш, че ще намериш любовта и ще си щастлив. Аз вярвам , че ще се случи и то много скоро, защото поне според мен ти го заслужаваш. :)

Lekov
12-13-2008, 14:45
Добре, много хубаво, аз не ти казвам да се занимаваш с малки, само исках да кажа че не са всички така. :) И още нещо-това, че 1 момиче те е разочаровало не значи, че и другите ще го направят-не спирай да вярваш в любовта и в това, че всеки е добър до доказване на противното. :) Айде със здраве!

Твърдо подкрепям това мнение.
Lekov, не спирай да вярваш, че ще намериш любовта и ще си щастлив. Аз вярвам , че ще се случи и то много скоро, защото поне според мен ти го заслужаваш. :) еми аз пък да ти кажа не бързам да си немирам гадже предпочитам еи така поне 1 година през което ми остана да завърша даскало да съм свободен да си правя кефа и да не ми пука вече работата е там че ми требва дама за бала :D

UFOs
12-13-2008, 15:15
Lekov я кажи кратко точно и ясно кво стана с това момиче,че спрях да следя темата,а има много страници за четене :P

Lekov
12-13-2008, 15:29
ми скасахме и не ми се говори за нея въобще

curka87
12-14-2008, 16:50
еми аз пък да ти кажа не бързам да си немирам гадже предпочитам еи така поне 1 година през което ми остана да завърша даскало да съм свободен да си правя кефа и да не ми пука вече работата е там че ми требва дама за бала :D

Е то дамата за бала не е задължително да ти е гадже. Може да поканиш някое момиче от твоя клас и толкова.

Lekov
12-14-2008, 16:56
еми аз пък да ти кажа не бързам да си немирам гадже предпочитам еи така поне 1 година през което ми остана да завърша даскало да съм свободен да си правя кефа и да не ми пука вече работата е там че ми требва дама за бала :D

Е то дамата за бала не е задължително да ти е гадже. Може да поканиш някое момиче от твоя клас и толкова.ем че и аз така мисля макар 4е е малко рано да си я търся маи месец е дале4е пак в краен случаи ше ида без дама ше се напиа кат свиня и готово сичко е на 6 :D :D :D :D

SunSmile
12-14-2008, 19:08
еми аз пък да ти кажа не бързам да си немирам гадже предпочитам еи така поне 1 година през което ми остана да завърша даскало да съм свободен да си правя кефа и да не ми пука вече работата е там че ми требва дама за бала :D

Е то дамата за бала не е задължително да ти е гадже. Може да поканиш някое момиче от твоя клас и толкова.ем че и аз така мисля макар 4е е малко рано да си я търся маи месец е дале4е пак в краен случаи ше ида без дама ше се напиа кат свиня и готово сичко е на 6 :D :D :D :D
Можеш да поканиш някое симпатично момиче от училището ти, може някоя приятелка.. просто да е с теб, нищо повече... Предполагам, че няма да останеш сам. Има време :wink:

curka87
12-14-2008, 21:07
еми аз пък да ти кажа не бързам да си немирам гадже предпочитам еи така поне 1 година през което ми остана да завърша даскало да съм свободен да си правя кефа и да не ми пука вече работата е там че ми требва дама за бала :D

Е то дамата за бала не е задължително да ти е гадже. Може да поканиш някое момиче от твоя клас и толкова.ем че и аз така мисля макар 4е е малко рано да си я търся маи месец е дале4е пак в краен случаи ше ида без дама ше се напиа кат свиня и готово сичко е на 6 :D :D :D :D
Можеш да поканиш някое симпатично момиче от училището ти, може някоя приятелка.. просто да е с теб, нищо повече... Предполагам, че няма да останеш сам. Има време :wink:

И аз предполагам,че няма да останеш сам.Сигурна съм,че ще има достатъчно желаещи да те придружат на бала.
Но наистина е рано да мислиш за това.За сега мисли как да се разсейваш и да ти е весело.Прави си кефа. :)

Lekov
12-16-2008, 12:20
снощи на купона пиинах малко повече и ми стана кофти заради нея и както си седях и започнах да си плача пред абсолютно всички много хора ми обясняваха че няма смисъл но аз си знам моето и така в продължение на 1 час аз ревах като малко дете и незнам какво да правя вече :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

MakeMeFeel
12-16-2008, 16:47
Ами аз съм ти казвала много пъти , че не си струва да ревеш за нея, ама ти не щеш да ме слушаш 8-)

curka87
12-18-2008, 07:58
снощи на купона пиинах малко повече и ми стана кофти заради нея и както си седях и започнах да си плача пред абсолютно всички много хора ми обясняваха че няма смисъл но аз си знам моето и така в продължение на 1 час аз ревах като малко дете и незнам какво да правя вече :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Предполагам, че ти е криво. Пък и то човек като пийне и му става трудно да си удържа емоциите. Няма нищо лошо в това, че си се разплакал. Това само говори, че си чувствителен и , че наистина те боли. Единственото лошо е, че тя не заслужава сълзите ти.

scoobydors
12-18-2008, 08:03
Прочетох последните няколко страници, ама не разбрах как и защо сте скъсали. :-o
Да не би нещо техните да са я притиснали и да се страхува да ти каже? За това мислил ли си изобщо... ?

Lekov
12-18-2008, 12:00
Прочетох последните няколко страници, ама не разбрах как и защо сте скъсали. :-o
Да не би нещо техните да са я притиснали и да се страхува да ти каже? За това мислил ли си изобщо... ?

еми радлехме се защото я попитах защо не ми вдига защо не ми отговаря в скъпе и тя се разсърди и от там всичко свърши

scoobydors
12-18-2008, 14:14
Прочетох последните няколко страници, ама не разбрах как и защо сте скъсали. :-o
Да не би нещо техните да са я притиснали и да се страхува да ти каже? За това мислил ли си изобщо... ?

еми радлехме се защото я попитах защо не ми вдига защо не ми отговаря в скъпе и тя се разсърди и от там всичко свърши


Типично детска постъпка. :)
Личи си колко те е обичала ...

Lekov
12-24-2008, 17:17
ех защо така минаха вече 3-4 седмици аз постоянно ли постоянно мисля за нея какво да правя абсолютно всичко заобикалящо ме го свързвам с нея за всичко което правя си представям че съм с нея където и да отида пак си представям че съм с нея просто откачам вече лягам с мисълта за нея ставам с мисълта за нея незнам вече :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lekov
12-24-2008, 17:22
ае за коледа поне бадете заедно и фанете се саберете че 13 страници мъка е достатачно :-o едвали тя вече си е намерила друг а аз само за нея мисля да го е*а писна ми вече :cry:

DoomShadow
12-24-2008, 19:42
Lekov pi6i mi na li4no brat. Mejdu drugoto az sam v absolutno sy6toto polojenie, ako ima6 jelanie da ti kaja za nqkoi ne6ta kak stoqt to4no.. 4e iz forumite mnogo ligliovci mnogo ne6to. Chovek edno ne6to da napi6e seriozno i se 6te se namerqt nqkvi det da po4nat da se podigravat i presmivat, bez da mogat da pomognat s ni6to.

LizZz
12-24-2008, 22:29
Е-хе. Гъзар. Обичаш я повече от баща и, а? :lol:

В такива моменти е най-добре да разбереш каква е причината за нейните действия и ако е от теб се опитай да се коригираш.
Щом няма желание от нейна страна е много трудно да го предизвикаш пак. Да не кажа, дори почти невъзможно. Не се опитвай да я притискаш или други подобни прийоми - груба и нефункционална грешка. Може само да те намрази.

Успех, пожелавам ви да се оправите! : ) И весели празници!

Mazen_ciganin
12-25-2008, 00:28
Дамм много е кофти, и няма да свикнат толкова лесно!

Просто поговори с тях и ги изслушай кви са им проблемите и им говори положителни и успокоителни неща!

MakeMeFeel
12-25-2008, 06:33
Ох , че сте умни всичките просто нямам думи .. На какъв език трябва да ви се каже, че са се разделили , за да спрете да давате съвети, от които така или иначе няма полза ?! :?

П.П. Весела Коледа ! 8-)

Lekov
12-25-2008, 14:27
Ох , че сте умни всичките просто нямам думи .. На какъв език трябва да ви се каже, че са се разделили , за да спрете да давате съвети, от които така или иначе няма полза ?! :?

П.П. Весела Коледа ! 8-) добре че ти им го каза аз неисках да се разправям и весела коледа и на теб :-)

OpenedSky
12-26-2008, 10:32
Единствения начин според мен е тя да поговори с родителите си сериозно. Друго не мога да те посъветвам. :)

curka87
12-26-2008, 21:36
ае за коледа поне бадете заедно и фанете се саберете че 13 страници мъка е достатачно :-o едвали тя вече си е намерила друг а аз само за нея мисля да го е*а писна ми вече :cry:

А ти как разбра, че си е хванала друг?? Или само предполагаш?
И между другото, нали знаеш какво казват хората, че по това време на годината стават чудеса...Затова колкото и да ти е трудно опитай поне за малко да не мислиш за нея и да излезеш и да се поразсееш....може и с някое интересно момиче. Току виж пък се случило твоето "чудо" и успееш да я изкараш от ума си макар и за малко...

П.П. Весела Коледа със закъснение и от мен!!! Дано тези празници ти донесът приятни емоции и да намериш начин да започнеш новата година по-спокоен и да намериш своето щастие. :-)

Lekov
12-28-2008, 15:50
ае за коледа поне бадете заедно и фанете се саберете че 13 страници мъка е достатачно :-o едвали тя вече си е намерила друг а аз само за нея мисля да го е*а писна ми вече :cry:

А ти как разбра, че си е хванала друг?? Или само предполагаш?
И между другото, нали знаеш какво казват хората, че по това време на годината стават чудеса...Затова колкото и да ти е трудно опитай поне за малко да не мислиш за нея и да излезеш и да се поразсееш....може и с някое интересно момиче. Току виж пък се случило твоето "чудо" и успееш да я изкараш от ума си макар и за малко...

П.П. Весела Коледа със закъснение и от мен!!! Дано тези празници ти донесът приятни емоции и да намериш начин да започнеш новата година по-спокоен и да намериш своето щастие. :-)
Ми видях я с другия приателките и ми казаха мой приятели също са я виждали тъй че...

П.П: Мерси за пожеланието на тебе приятно просрещане на новогодишните празници.Също така ти повелавам през новата година всичко което си искала да ти се сбъдне. :-)

Lekov
04-11-2009, 18:33
Здравейте тиинове!
Ето че след 5 месеца аз още не съм я забравил и представете си дори я обичам по силно и от преди но знам че всичко вече свърши зашото когато я питах има ли някакъв начин пак да се събереме тя ясно и кратко ми каза не но немога,неиздържам това са 5 месеца и повече но така и неуспях да я забравя моляви кажете ми какво да правя :cry: :cry:

mArMaLaDkA
04-11-2009, 18:37
Да си намериш връстничка?Или какичка?

FancyGirl
04-11-2009, 18:39
Няма какво да направиш ... всичко е свършило просто, примири се намери начин да я забравиш ! : :(

Lekov
04-11-2009, 18:45
опитах да я забравя ,след раздялата ми имах една мъничка връзка но винаги когато бях с "новото" момиче си представях че съм с "малката" 9както бихте я нарекли вие) и просто се отказах немога да лъжа момичето че съм с нея а да си мисля за друга просто немога :cry: :cry: