PDA

View Full Version : ох,тези ботушки...



minimouse
11-16-2008, 17:36
сигурно вече ви омръзна с тези боти и ботуши,но аз усилено си търся и или не ми харесват моделите,или няма моят номер :( ,попаднах на един сайт ,който е за поръчка на обувки он-лайн,но аз не бих рискувала.та ето тези боти от въпросния сайт мн. ми допаднаха:

http://www.shoes-bg.com/ladies_elegant_shoes/11406.html

молбата ми е,ако някоя от вас е виждала такива,да каже къде...
P.S. последно видях подобни във Fornarina,но явно е било отдавна,защото днес като бях в магазина им,нямаше хубави...

Sensuality
11-16-2008, 17:41
По нашите магазини има подобни на модела,който ти искаш.
Иначе аз оня ден си взех такива - http://prikachi.com/files/455766U.jpg :grin: :D

Sigrina
11-16-2008, 17:42
Много са яки, тези първите! Искам и аз такива...
Ако някой каже от къде, ще е супер :grin:

x3m4et0_f
11-16-2008, 18:13
Ами ти откъде си?Аз съм от Варна и в магазин Christian има подобни само 4е ток4ето им е по-високо (към 10см мисля 4е).Аз страшно много си ги харесах, но реших да си купя други с по-малко ток4е(8см :D )Успех в търсенето :):):)

minimouse
11-16-2008, 18:22
Ами ти откъде си?Аз съм от Варна и в магазин Christian има подобни само 4е ток4ето им е по-високо (към 10см мисля 4е).Аз страшно много си ги харесах, но реших да си купя други с по-малко ток4е(8см :D )Успех в търсенето :):):)
от София съм... :(

scoobydors
11-16-2008, 18:28
Много са готини тея първите... :grin:
Вторите не ми харесаха много. :D
Тея дни и аз ще изляза да си купя някакви такива подобни на първите, от Ямбол съм и дано да намеря. :grin:

Sladur_
11-16-2008, 19:20
жени жени жени :lol:

girl91
11-16-2008, 19:38
minimouse, точно такива търся, но не намирам. Чудя се дали да не отскоча до някой друг град :D

minimouse
11-16-2008, 20:05
minimouse, точно такива търся, но не намирам. Чудя се дали да не отскоча до някой друг град :D
аз ако бях малко по-смела веднага щях да си ги поръчам от сайта,но уви..не съм никак смела :( изглеждат прекрасно!

girl91
11-16-2008, 20:10
minimouse, точно такива търся, но не намирам. Чудя се дали да не отскоча до някой друг град :D
аз ако бях малко по-смела веднага щях да си ги поръчам от сайта,но уви..не съм никак смела :( изглеждат прекрасно!

Аз не бих си ги поръчала то сайта. Като ги обуя може да не ми харесат, а и на живо като ги видиш е различно от това на снимките.

minimouse
11-16-2008, 20:11
minimouse, точно такива търся, но не намирам. Чудя се дали да не отскоча до някой друг град :D
аз ако бях малко по-смела веднага щях да си ги поръчам от сайта,но уви..не съм никак смела :( изглеждат прекрасно!

Аз не бих си ги поръчала то сайта. Като ги обуя може да не ми харесат, а и на живо като ги видиш е различно от това на снимките.

мхм...това имам впредвид и аз... :P

BlueCat
11-17-2008, 07:55
http://prikachi.com/files/437580x.jpg
^Това са моите. Ако ви харесват - може да ги намерите в Младост, до Billa има едни магазинчета.

nefchi_bs
11-17-2008, 18:17
сигурно вече ви омръзна с тези боти и ботуши,но аз усилено си търся и или не ми харесват моделите,или няма моят номер :( ,попаднах на един сайт ,който е за поръчка на обувки он-лайн,но аз не бих рискувала.та ето тези боти от въпросния сайт мн. ми допаднаха:

http://www.shoes-bg.com/ladies_elegant_shoes/11406.html

молбата ми е,ако някоя от вас е виждала такива,да каже къде...
P.S. последно видях подобни във Fornarina,но явно е било отдавна,защото днес като бях в магазина им,нямаше хубави...

В Бургас в бифшото кики рики има тиква бежови и струват 80лв. :shock: :shock: Честно казано не ми допадат много...

kotenceto24
01-29-2009, 12:26
Ами ти откъде си?Аз съм от Варна и в магазин Christian има подобни само 4е ток4ето им е по-високо (към 10см мисля 4е).Аз страшно много си ги харесах, но реших да си купя други с по-малко ток4е(8см :D )Успех в търсенето :):):)
от София съм... :(

Zdrasti. Kato si ot sofiq, kaji mi samo kude to4no se namira tozi magazin na fornarina. Az sum ot pazardjik... mersi predvaritelno :-)

make_me_love_you
01-29-2009, 12:54
Ейй тия обувчици са много готини :grin: и аз вчера излизах да поразгледам за такива, но още не съм си харесала :(

WondeR TeddY
01-29-2009, 13:11
Хах абсолютно същите ги гледах тук (от Сливен съм) в един магазин ... но аз като бях в София скоро си взех страхотни ботушки от магазин на една пресечка на Витошка беше, ама не се сещам за името.Имаще мн хубави моделчета :grin: