PDA

View Full Version : Момиче във автобуса...



leoparda93sl
11-23-2008, 17:22
Значи ето я и моята история.Значи един вторник се наложи да ходя до Речица(понеже съм от Сливен)да взема там някаква бележка от доктора ми.И на връщане хванах автобус.И на следващата спирка се качи едно момиче което отначало не ми направи голямо впечатление защото седна 2-3 реда зад мене.После след около 2-3 минути се премести точно пред мене!!Не спря да ме гледа даже по едно време ми се усмихна и щях да полудея много ми хареса :oops: :oops: .Обаче понеже аз съм малко срамежлив и не я заговорих :( :( Според вас тъпо ли съм постъпил като не съм я заговорил :( :(

CeLyVka
11-23-2008, 17:27
Тъпо или не има ли някакво значение сега ? Но все пак трябваше да я заговориш :)

bebchence
11-23-2008, 17:30
Тъпо,не може би това се дължи на това че си срамежлив спокойно,но ако много си я харесал и я срещнеш отново не се колебай толкова а и щом тя ти се е усмихнала значи няма нищо против да я заговориш,следващия път пробвай :) :P

leoparda93sl
11-23-2008, 17:43
Еми надявам се да я срещна пак и тогава вече ще я заговоря :P Все пак Сливен не е много голям град. :)

zaraaa
11-23-2008, 18:31
Еми надявам се да я срещна пак и тогава вече ще я заговоря :P Все пак Сливен не е много голям град. :)

Определено не е голям :) Успех, дано я срещнеш отново и този път по-смело и я заговори :)

Desir3
11-23-2008, 19:33
О-о-о да Сливен хич не е голям град! :D В срвнение със София може да е като село, ама недей да имаш прекалено големи надежди...Ако ви е писано ще се срещнете пак! ;)
П.С. А и ако е от Речица и толкова искаш да я видиш отново можеш да проучиш туй-онуй, Речица поне не е голяма ;)

_FaShIoN_
11-24-2008, 14:30
Ми...все пак за пръв път сте се видяли...ако тя те е харесала толкова много,колкото те е гледала..да те беше заговорила тя... :)

confused_starr
11-24-2008, 15:03
EEe щом ти се е усмихвала, значи те харесва. А да заговориш 1 момче е трудно начало и за момичето, всеки се страхува от отказ. Като не си и показал, че и ти я харесваш, момичето си е помислило, че нямаш интрес. Но това не бива да те ядосва, ще имаш още много шансове да свалиш някое момиче. Ся, ако започнеш да си въртиш на пръста, че тя е супер важна за теб, следващия път като я видиш отново, ша започнеш да правиш всичко възможно да и привлечеш вниманието...ии тогава можеш да оплескаш и да се държиш неестествено.

biberinka
11-24-2008, 15:16
Тъпо или не има ли някакво значение сега ? Но все пак трябваше да я заговориш :)

gPa3HuTeJl
11-24-2008, 18:47
Тъпо или не има ли някакво значение сега ? Но все пак трябваше да я заговориш :)

Да му резне 1 шамар ? 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
11-24-2008, 18:58
Тъпо или не има ли някакво значение сега ? Но все пак трябваше да я заговориш :)

Да му резне 1 шамар ? 8-)

E той ще я заговаря бе, няма да я пипа по дупето. :-o

Аз ако бях, щях да я заговоря. К'во пък... ако не откликне, много важно, слизаме от автобуса и всеки по пътя си. :)

BaiToq
11-24-2008, 19:04
Значи ето я и моята история.Значи един вторник се наложи да ходя до Речица(понеже съм от Сливен)да взема там някаква бележка от доктора ми.И на връщане хванах автобус.И на следващата спирка се качи едно момиче което отначало не ми направи голямо впечатление защото седна 2-3 реда зад мене.После след около 2-3 минути се премести точно пред мене!!Не спря да ме гледа даже по едно време ми се усмихна и щях да полудея много ми хареса :oops: :oops: .Обаче понеже аз съм малко срамежлив и не я заговорих :( :( Според вас тъпо ли съм постъпил като не съм я заговорил :( :(
Да,тъпо.

Pliok0019
11-24-2008, 22:33
Мисля, че е тъпо. Другия път действай. По-добре да съжаляваш за нещо, което си направил, отколкото за нещо, което не си.

MaLkaTa_LaDy
11-25-2008, 07:53
Мда... Малко тъпичко. Но пък може да я срещнеш пак. Кой знае... Моята история с момчето, по което съм луда сега започна така... но това няма значение. Просто споменавам. :D

dimitar_ak
11-25-2008, 08:21
Някога опитвали ли сте да кажете на непознато момиче просто ей така, че е хубаво? Опитайте и ще ви изненада как ще потръгне разговор. Само с гледането не стават нещата.

ShiZo
11-25-2008, 08:23
яката тема ли е...

leoparda93sl
11-25-2008, 10:29
Все някой ден пак ще ми се наложи да ходя до Речица. :D 8-)

WhiteDove
11-25-2008, 10:47
оооо непременно да я заговориш следващия път! btw в Сливен има и готини момченца :oops:

leoparda93sl
11-25-2008, 10:50
оооо непременно да я заговориш следващия път! btw в Сливен има и готини момченца :oops:
Ти от къде си? :) П.С:Сливен е градът :grin: :grin: :P

juSTkiddy
11-25-2008, 12:14
Еми трябвало да е да я заговориш,ама сега и да се ядосваш кфо променяш?За следващия път ще знаеш кфо да правиш ;)