PDA

View Full Version : Изневери ми...



HONDA
11-26-2008, 21:45
На кратко...
Приятеля ми, с когото живеем заедно, тази вечер ми призна, че ми е изневерил с бившата си.
Твърдеше, че ме обича, че държи на мен и т.н.
Нямам идея какво да правя. Винаги съм смятала, че всеки заслужава 2ри шанс. Може и да му простя. Било е преди един месец. Личеше си, че съжелява много.
Сега в главата ми е такава каша... Не знам дали ще мога да преглътна всичко това. Искам да съм с него, но... Съмнявам се да направи отново нещо такова, но все пак ме е страх.
Моля ви за някакъв съвет... Определено имам нужда сега от помощта ви.

Jagger
11-26-2008, 21:49
Човек е свободен да прави каквото пожелае все пак ти не го притежаваш .. първо щом си признава значи държи на теб иначе щеше да си мълчи и да си прави каквото му е на душа.. 2-ро всеки заслужава втори шанс... 3-то не прави глупости за които после ще съжаляваш

Постави чувствата пред личната обида

HONDA
11-26-2008, 21:53
Човек е свободен да прави каквото пожелае все пак ти не го притежаваш .. първо щом си признава значи държи на теб иначе щеше да си мълчи и да си прави каквото му е на душа.. 2-ро всеки заслужава втори шанс... 3-то не прави глупости за които после ще съжаляваш

Постави чувствата пред личната обида
Наистина не го притежавам, но след като е с мен, не може да си прави чак пък "каквото му е на душа".
Относно това да не правя нещо, за което ще съжелявам... Няма.
Благодаря много.

ivo_joyn7a_
11-26-2008, 21:54
ами какво да ти кажа...аз на мойта приятелка не дадох само 1 шанс...1 път се наеба с бившия си и 3 пъти се целуваха...(самата тя ми го призна) дадох и шанс разбира се все пак я обичам... не ми бе6е хубаво определено...прото мойта половинка го направи поради тъпата при4ина 4е тогава беше скъсала с него и и беше кофти за всичко и го е направила без да мисли простих и все о6те ми е гадно като си спомня но определено не съжаляжам тя се отдаде само и единствено на мен заеба абсолютно всичко заради мен приятели,купони,дискотеки, обита разни...и само се интересува от мен и с нещата с които са сварзани с мен... радвам се 4е в момента я интересува само и единствено мен но като си спомня изневерите ми е гадно....но не съжалявам 4е и простих...

честно да ти кажа зависи от много не6та 6том го оби4а6 направи компромис но ти прецени не знам как са взаимоотно6енията между вас и дали си заслужава това... но и според мен това е ли4но ваша работа и не е за форум все пак си има6 акъл в главата за да решиш...казвам го това за да не слу6а6 хората които си казват мнението а просто си ре6и ти :)

ivo_joyn7a_
11-26-2008, 21:56
Човек е свободен да прави каквото пожелае все пак ти не го притежаваш .. първо щом си признава значи държи на теб иначе щеше да си мълчи и да си прави каквото му е на душа.. 2-ро всеки заслужава втори шанс... 3-то не прави глупости за които после ще съжаляваш

Постави чувствата пред личната обида
Наистина не го притежавам, но след като е с мен, не може да си прави чак пък "каквото му е на душа".
Относно това да не правя нещо, за което ще съжелявам... Няма.
Благодаря много.


да така е щом е с теб зна4и трябва да има отговорност за нещата които прави а не да прави квото иска с теб съм!!!

HONDA
11-26-2008, 21:57
ами какво да ти кажа...аз на мойта приятелка не дадох само 1 шанс...1 път се наеба с бившия си и 3 пъти се целуваха...(самата тя ми го призна) дадох и шанс разбира се все пак я обичам... не ми бе6е хубаво определено...прото мойта половинка го направи поради тъпата при4ина 4е тогава беше скъсала с него и и беше кофти за всичко и го е направила без да мисли простих и все о6те ми е гадно като си спомня но определено не съжаляжам тя се отдаде само и единствено на мен заеба абсолютно всичко заради мен приятели,купони,дискотеки, обита разни...и само се интересува от мен и с нещата с които са сварзани с мен... радвам се 4е в момента я интересува само и единствено мен но като си спомня изневерите ми е гадно....но не съжалявам 4е и простих...

честно да ти кажа зависи от много не6та 6том го оби4а6 направи компромис но ти прецени не знам как са взаимоотно6енията между вас и дали си заслужава това... но и според мен това е ли4но ваша работа и не е за форум все пак си има6 акъл в главата за да решиш...казвам го това за да не слу6а6 хората които си казват мнението а просто си ре6и ти :)
Решението ще го взема сама, просто искам да чуя различни гледни точки.
Ако му простя, не знам дали ще мога да не повдигам този въпрос.

bloody_tower
11-26-2008, 21:58
Признатата изневяра е полу-изневяра.Фактът, че ти е казал изобщо, говори, че държи на теб и иска да продължите връзката си...Иначе няма никаква причина да ти казва?Хора сме, за да си прощаваме, но тук става дума за доверие.То ще се върне с времето :) Преживявала съм го.Така че дай му 2-ри шанс и ако се изложи му сритай задника. ;)

HONDA
11-26-2008, 22:00
Признатата изневяра е полу-изневяра.Фактът, че ти е казал изобщо, говори, че държи на теб и иска да продължите връзката си...Иначе няма никаква причина да ти казва?Хора сме, за да си прощаваме, но тук става дума за доверие.То ще се върне с времето :) Преживявала съм го.Така че дай му 2-ри шанс и ако се изложи му сритай задника. ;)
Много ти благодаря, мацка. Мнението ти беше много добре формулирано и много полезно. И аз смятам така да постъпа. Още веднъж благодаря.

ivo_joyn7a_
11-26-2008, 22:06
има не6то което забрая6... ако ти изневери пак иска6 да каже6 4е 6те го зарежеш така ли ??? ами то 6те ти е гадно само 4е има проблем 4увствата не могат да изчезнат толкова бързо...ще го оби4а6 все о6те аз не познавам никои които да е заебал някои които оби4а... ти си ре6и не се меся просто казжам мнението си

HONDA
11-26-2008, 22:10
има не6то което забрая6... ако ти изневери пак иска6 да каже6 4е 6те го зарежеш така ли ??? ами то 6те ти е гадно само 4е има проблем 4увствата не могат да изчезнат толкова бързо...ще го оби4а6 все о6те аз не познавам никои които да е заебал някои които оби4а... ти си ре6и не се меся просто казжам мнението си
Аз написах темата, защото искам да чуя мнения.
Ако ми изневери отново, определено няма да му простя. Не бих имала сили да продължа подобна връзка. Както писах всеки заслужава 2ри шанс, но ако го прпилее, няма смисъл.

bloody_tower
11-26-2008, 22:10
има не6то което забрая6... ако ти изневери пак иска6 да каже6 4е 6те го зарежеш така ли ??? ами то 6те ти е гадно само 4е има проблем 4увствата не могат да изчезнат толкова бързо...ще го оби4а6 все о6те аз не познавам никои които да е заебал някои които оби4а... ти си ре6и не се меся просто казжам мнението си

Ти ще можеш ли да траеш някой, който постоянно ти изневерява и те прави на 2 стотинки?Веднъж О.К. ама по нататък к'во пра'йм?!

sweet4esf
11-26-2008, 22:11
Човек е свободен да прави каквото пожелае все пак ти не го притежаваш .. първо щом си признава значи държи на теб иначе щеше да си мълчи и да си прави каквото му е на душа.. 2-ро всеки заслужава втори шанс... 3-то не прави глупости за които после ще съжаляваш

Постави чувствата пред личната обида

:)

Frozen_Flame
11-26-2008, 22:13
аз не познавам никои които да е заебал някои които оби4а...

Приятно ми е. Казвам се Ярослав :D

ivo_joyn7a_
11-26-2008, 22:13
ами по принцип не мога...гадно е знам така е казвам ти моята приятелка в първия ни месец ми изневери 4 пъти 1 път се наеба с бившия си и после 3 пъти са са мляскали.... супер гадноо исках да обия сичко живо покрай мен но и простих за6тото я оби4ам...и от тогава не6то стана тя не иска да го вижда тои мрази нея и мен ... доказах и 4е я оби4ам истински и че бих нарпавил си4ко за нея и тя се отдаде напално на мен за абс си4ко абс сичко заеба заради мен не съжалявам 4е и простих но да ОПРЕДЕЛЕНО Е ГАДНО И НИКОГА НЯМА ДА СЕ ЗАБРАВИ !!!

ivo_joyn7a_
11-26-2008, 22:14
аз не познавам никои които да е заебал някои които оби4а...

Приятно ми е. Казвам се Ярослав :D



ьХАХАХА ИВО ДЖОЙНТА БРАТ и на мен ми е приятно...секи е с разбирането си...

HONDA
11-26-2008, 22:16
ами по принцип не мога...гадно е знам така е казвам ти моята приятелка в първия ни месец ми изневери 4 пъти 1 път се наеба с бившия си и после 3 пъти са са мляскали.... супер гадноо исках да обия сичко живо покрай мен но и простих за6тото я оби4ам...и от тогава не6то стана тя не иска да го вижда тои мрази нея и мен ... доказах и 4е я оби4ам истински и че бих нарпавил си4ко за нея и тя се отдаде напално на мен за абс си4ко абс сичко заеба заради мен не съжалявам 4е и простих но да ОПРЕДЕЛЕНО Е ГАДНО И НИКОГА НЯМА ДА СЕ ЗАБРАВИ !!!
Ти от къде си?
Моя приятел преспал с бившата си. Те са били заедно 2 години и искал да се увери, че не изпитвал нищо към нея... Абе пълна глупост...
П.П. Пише се Убивам.

ivo_joyn7a_
11-26-2008, 22:19
ами по принцип не мога...гадно е знам така е казвам ти моята приятелка в първия ни месец ми изневери 4 пъти 1 път се наеба с бившия си и после 3 пъти са са мляскали.... супер гадноо исках да обия сичко живо покрай мен но и простих за6тото я оби4ам...и от тогава не6то стана тя не иска да го вижда тои мрази нея и мен ... доказах и 4е я оби4ам истински и че бих нарпавил си4ко за нея и тя се отдаде напално на мен за абс си4ко абс сичко заеба заради мен не съжалявам 4е и простих но да ОПРЕДЕЛЕНО Е ГАДНО И НИКОГА НЯМА ДА СЕ ЗАБРАВИ !!!
Ти от къде си?
Моя приятел преспал с бившата си. Те са били заедно 2 години и искал да се увери, че не изпитвал нищо към нея... Абе пълна глупост...
П.П. Пише се Убивам.
от Велико Търново съм...ами и мойта приятелка е била с бишия си година и половина (така не може да се увери някои че не изпитва нищо към нея супер гадно е направил...)

Frozen_Flame
11-26-2008, 22:22
Малеее аз уча във Велико Търново :D Иначе съм от Добрич. :D

ivo_joyn7a_
11-26-2008, 22:23
Малеее аз уча във Велико Търново :D Иначе съм от Добрич. :D
къде учиш само не ми казвай ПГСАГ"АНГЕЛ ПОПОВ" :razz:

Frozen_Flame
11-26-2008, 22:24
ВТУ "Св. Св. Кирил и Методий", Специланост: Туризъм

ivo_joyn7a_
11-26-2008, 22:26
ВТУ "Св. Св. Кирил и Методий", Специланост: Туризъм
:) :razz: :razz: пак добре че не си при мен :Д:Д както и да е дай по темата...за сериозните неща съм сериозен за несериозните мога да съм наи големия задник....

Frozen_Flame
11-26-2008, 22:28
Ами по темата какво да кажа...Прошката е добра добродетел ;)

ivo_joyn7a_
11-26-2008, 22:31
дори след тази една година бих и простил пак ако направи не6то което не трябва да прави оби4ам си я не мога без нея бих и простил и то не 1 път...

Frozen_Flame
11-26-2008, 22:35
Има хора и хора. Едни биха простили, други се замислят, трети направо режат и т.н. Все пак всеки си знае себе си и тя ще направи това, което е решила. Все пак ние просто изразяваме мнение ;)

ivo_joyn7a_
11-26-2008, 22:37
мисля 4е то4но такива работи не са за форум това са лични проблеми и трябва да си останат между тях и тя да си прецени ако някои я нахаса да го зареже тя 6те го направи ако някой друг я нахаса да прости 6те го направи зависи кой колко е обидителен според мен тя трябва да рещи какво да прави

Swingswing
11-26-2008, 22:39
Абе където е текло, ще тече пак! Това ми го каза баща ми и според мен си е доста вярно, съжалявам единствено, че ми го каза много късно. Разбира се и аз простих на мойта приятелка, че ми изневери и то 2 пъти(да не споменавам колко пъти ме е наранявала) ама оттогава не е имало проблеми, но все пак си имам едно на ум.

Според мен, момчето заслужава още един шанс! Но си имай едно на ум и си го дръж на каишката :D .

ivo_joyn7a_
11-26-2008, 22:49
Абе където е текло, ще тече пак! Това ми го каза баща ми и според мен си е доста вярно, съжалявам единствено, че ми го каза много късно. Разбира се и аз простих на мойта приятелка, че ми изневери и то 2 пъти(да не споменавам колко пъти ме е наранявала) ама оттогава не е имало проблеми, но все пак си имам едно на ум.

Според мен, момчето заслужава още един шанс! Но си имай едно на ум и си го дръж на каишката :D .

+

sweet4esf
11-26-2008, 23:07
Човек е свободен да прави каквото пожелае все пак ти не го притежаваш .. първо щом си признава значи държи на теб иначе щеше да си мълчи и да си прави каквото му е на душа.. 2-ро всеки заслужава втори шанс... 3-то не прави глупости за които после ще съжаляваш

Постави чувствата пред личната обида

:) :P

HONDA
11-26-2008, 23:32
от Велико Търново съм...ами и мойта приятелка е била с бишия си година и половина (така не може да се увери някои че не изпитва нищо към нея супер гадно е направил...)
В Емилиян Станев ли учиш?
Аз наистина смятам да му дам 2ри шанс. Ще видим какво ще се получи. Просто не знам има ли смисъл да си измъчваме, но знам, че само времето ще покаже.

Spider4eto
11-26-2008, 23:36
Наистина по-добре му дай 2ри шанс, след като ти е казал значи наистина съжалява и държи на теб. Ако пак ти изневери обаче, мисля че знаеш какво да правиш. :)

HONDA
11-26-2008, 23:39
Наистина по-добре му дай 2ри шанс, след като ти е казал значи наистина съжалява и държи на теб. Ако пак ти изневери обаче, мисля че знаеш какво да правиш. :)
Да, и аз клоня на там. Благодаря ти.

ivo_joyn7a_
11-27-2008, 00:01
от Велико Търново съм...ами и мойта приятелка е била с бишия си година и половина (така не може да се увери някои че не изпитва нищо към нея супер гадно е направил...)
В Емилиян Станев ли учиш?
Аз наистина смятам да му дам 2ри шанс. Ще видим какво ще се получи. Просто не знам има ли смисъл да си измъчваме, но знам, че само времето ще покаже.
не уча в емо станев в ПГСАГ"ангел попов" (строителен)
ами да права си дай 2-и шанс времето ще покаже но не се отчайвай и не губи доверие в него...изгубиш ли доверието...всичко е изгубено...

HONDA
11-27-2008, 01:40
не уча в емо станев в ПГСАГ"ангел попов" (строителен)
ами да права си дай 2-и шанс времето ще покаже но не се отчайвай и не губи доверие в него...изгубиш ли доверието...всичко е изгубено...
Благодаря. Доверието вече го изгубих. Не мога да вярвам на някой, който ме е лъгал цял месец. Как да вярвам на някой, който е имал наглостта да си ляга в МОЕТО легло след като е правил секс с друга, който ме е целувал, като предо това е ЦЕЛУВАЛ друга, който ме е прегръщал, като със същите ръце е ПРЕГРЪЩАЛ друга. Той е можел да ме гледа в очите и да ме лъже толкова време. Връщел се е от работа в МОЯ апартамент, вечерял е от МОЯТА храна. Не мога да му вярвам. Дано някак да успее да ми спечели доверието отново, защото иначе наистина всичко е изгубено.

partychild
11-27-2008, 05:40
az ne bih mu prostila... prosto nqma da go prejiveq :? :booooomb: shte mi e mnogo tejko no.. za men iznevqrata e krai na vrazkata ni

varnen4e
11-27-2008, 05:54
На кратко...
Приятеля ми, с когото живеем заедно, тази вечер ми призна, че ми е изневерил с бившата си.
Твърдеше, че ме обича, че държи на мен и т.н.
Нямам идея какво да правя. Винаги съм смятала, че всеки заслужава 2ри шанс. Може и да му простя. Било е преди един месец. Личеше си, че съжелява много.
Сега в главата ми е такава каша... Не знам дали ще мога да преглътна всичко това. Искам да съм с него, но... Съмнявам се да направи отново нещо такова, но все пак ме е страх.
Моля ви за някакъв съвет... Определено имам нужда сега от помощта ви.

Това е най- гадното- да изневери с бившата. Аз лично това не вярвам да го простя... Имайки в предвид, че съм от хората, за които моналото е минало и с бившите не бива да се контактува, ако някой ми изневери с бившата си приятелка няма никога да му го простя.

Barbie
11-27-2008, 06:00
Благодаря. Доверието вече го изгубих. Не мога да вярвам на някой, който ме е лъгал цял месец. Как да вярвам на някой, който е имал наглостта да си ляга в МОЕТО легло след като е правил секс с друга, който ме е целувал, като предо това е ЦЕЛУВАЛ друга, който ме е прегръщал, като със същите ръце е ПРЕГРЪЩАЛ друга. Той е можел да ме гледа в очите и да ме лъже толкова време. Връщел се е от работа в МОЯ апартамент, вечерял е от МОЯТА храна. Не мога да му вярвам. Дано някак да успее да ми спечели доверието отново, защото иначе наистина всичко е изгубено.

Ами...близко ми е това, което преживяваш. Минавам през нещо подобно (само че разбрах за изневери от преди година и половина). Винаги съм смятала, че изневярата е краят на връзката - и е така. За мен е краят. Всичко, в което съм вярвала, се обърна на 180 градуса. Искам да дам втори шанс, искам да опитам пак, искам да започнем всичко наново - но не знам дали ще мога. В крайна сметка не става въпрос за решение - сърцето само избира, само диктува, само решава на какво е способно и на какво не. Да, дай му шанс...ако намериш сили за това. Ако намериш достатъчно любов в себе си не само да простиш, но и да забравиш. Ако той те обича достатъчно, че да заличи болката, която ти е причинил. Пожелавам ти да не те предаде втори път. :)

Kristiana5
11-27-2008, 06:36
Mиличка, имаше една поговорка, "Ако нещо се случи веднъж, не е сигурно че ще се случи втори път, но ако се случва за втори път със сигурност ще има трети, четвърти..пети.."
Преосмисли много добре нещата, поговори с него,трябва той по някакъв начин да те убеди че можеш да му имаш доверие.Забележи държанието му, ако е завеян, говори ти с недомлъвки...значи има нещо според мен..
успех! :-o

slun4ice_90
11-27-2008, 06:46
:? Значи съм била права,когато ти казах,че може би има друга!?....Не съм била много далеч от истината...съжалявам...Предп олагам колко зле се чувстваш...И,че го обичаш,но се чудиш дали да му простиш... :( Аз,ако съм на твое място си взимам багажа и го зарязвам на минутата...Защото след като веднъж е посмял нищо няма да го спре да го направи пак...Все пак ти си реши какво трябва да направиш... :-o

hooliganka89
11-27-2008, 06:51
Ти сама си решаваш как да постапъш,но не е никак налудничево или странно да му простиш.
Един път наистина може да се направи компромис.

jjjjjj6363
11-27-2008, 07:11
shtom ti e priznal za tova zna4i naistina go e mu4elo i naistina zaslujava vtori shans plsss dai mu

Drebs
11-27-2008, 07:32
Само един въпрос имам. Мацка ти не беше ли пускала наскоро една тема,че винаги е изморен и започва да се държи хладно?
Питам,за да формулирам по-добре отговора си.

buffalo88
11-27-2008, 07:35
Ако наистина държеше теб изобщо нямаше да ти изневерява,пък това че сега се разкайва го прави просто за да не остане без нищо .. ;)

nestle
11-27-2008, 07:58
Според мен щом ти е казал все още иска да е с теб и не би го направил отново! А и нека бъдем реалисти....всеки който има дълга и сериозна връзка понякога му се иска да избяга и да бъде с някой друг....Но според мен трябва да му дадеш втори шанс! И наистина немисля че ще ти изневери отново

SINDEL
11-27-2008, 08:17
Беше пускала тема, 4е мом4ето ти напоследък е изморено и няма време за теб, нали?

Съжалявам, мацка, това е едно от най-гадните неща, който могат да се слу4ат. Не мога да те съветвам дали да му прощаваш или не. Не мога и да се поставя на твое място, наистина не знам аз какво бих направила в такава ситуация и се надявам да не ми се налага да разбирам.
Предполагам това, 4е ти е казал, зна4и 4е съжалява и 4е иска да сте заедно. Но самият му мотив и оправданието защо го е направил, ми зву4и нелепо. Предполагам му нямаш доверие ве4е, въпреки 4е го оби4аш все още. Не знам... помисли си много добре, защото ако му простиш, ще трябва да оставиш цялата слу4ка зад гърба си и да не я споменаваш пове4е. Дали ще можеш?
Ще можеш ли пак да му имаш доверие, щом те е предал веднъж? Ще можеш ли да го оби4аш и да не си спомняш какво ти е направил? Ще можеш ли да се насилиш да не го подозираш всяка ве4ер, когато се прибере късно или излезе без теб?

paranoia
11-27-2008, 08:24
Беше пускала тема, 4е мом4ето ти напоследък е изморено и няма време за теб, нали?

Съжалявам, мацка, това е едно от най-гадните неща, който могат да се слу4ат. Не мога да те съветвам дали да му прощаваш или не. Не мога и да се поставя на твое място, наистина не знам аз какво бих направила в такава ситуация и се надявам да не ми се налага да разбирам.
Предполагам това, 4е ти е казал, зна4и 4е съжалява и 4е иска да сте заедно. Но самият му мотив и оправданието защо го е направил, ми зву4и нелепо. Предполагам му нямаш доверие ве4е, въпреки 4е го оби4аш все още. Не знам... помисли си много добре, защото ако му простиш, ще трябва да оставиш цялата слу4ка зад гърба си и да не я споменаваш пове4е. Дали ще можеш?
Ще можеш ли пак да му имаш доверие, щом те е предал веднъж? Ще можеш ли да го оби4аш и да не си спомняш какво ти е направил? Ще можеш ли да се насилиш да не го подозираш всяка ве4ер, когато се прибере късно или излезе без теб?+128783483783

Alderis
11-27-2008, 08:26
:( Не че искам да съм песимиста в тая тема, но има една стара приказка:"Където е текло пак ще тече"...направил ли го е веднъж, пак ще го направи (гарантирам). Няма да казвам от къде съм толкова сигурен, но имам известни наблюдения по въпроса. Не мога и да те посъветвам как да постъпиш...само ти можеш да вземеш това решение. Съжалявам.

paranoia
11-27-2008, 08:29
Nz dali sum prava ili ne,no spored men toi ne e zabravil bivshata si oshte,za da q pojelae pak i to pri polojenie che e s teb,na men mi se struva mn sumnitelno,nz zavisi ot teb,dali she mojesh da priemesh neshtata,i da gi ostavish zad gurba si,na men sa mi izneverqvali,no ne beshe sex a prosto nqkfa celuvka,no toi naistina sujalqvashe i sega sme ujasno shtastlivi zaedno ;],nadqam se sichko da se opravi mejdu vas

depressedgirl
11-27-2008, 08:40
щом се разкайва и ти е казал значи не е искал да го направи
дай му втори щанс,но внимавай да не се повтори това което е направил
тогава не мисля че трябва да бъдеш с някой

TupacShakur
11-27-2008, 09:23
Само един въпрос имам. Мацка ти не беше ли пускала наскоро една тема,че винаги е изморен и започва да се държи хладно?
Питам,за да формулирам по-добре отговора си.

между другото и аз докато четях темата се сетих за тва .
ето вече се видя защо е било така....
можеш да му прости но доверието няма да го имаш.
доверито трудно се гради
а супер лесно се разваля.
прости му всеки има право на 2 ри шанс,най-хубавото е че ти е казал,но да беше по рано ти го казал както някой по нагоре беше писал
казаната лъжа е половин лъжа.!
представи си ако беше разбрала от някаде другаде всичко щеше да е много по зле и тогава ако сеа му простиш тогава немаше да му простиш
Моето Мнение Прости му но вече ще си имаш едно на ум като отиде на работа дали нема да е другаде
успех :)

TupacShakur
11-27-2008, 09:26
щом се разкайва и ти е казал значи не е искал да го направи
дай му втори щанс,но внимавай да не се повтори това което е направил
тогава не мисля че трябва да бъдеш с някой

хмм.. той ако не искаше немаше да го направи
вярно признал си е просто е постъпил глупаво
разбрал е какво е на път да загуби и така...
Прости му

darla
11-27-2008, 09:38
Mila,izvinqvai za ostroto mi mnenie,no 6te go kaja direktno.NZ na kolko godini si,no 6tom jivee6 sama s priqtelq si,qvno ne si na 16-17.Ne mislq,4e teen- forum e mqstoto,kudeto 6tepolu4i6 otgovor na vuprosa si.tuk masovo vruzkite na teen-ovete sa osnovani na igrata "kotka i mi6ka"-vseki iska da e po-gord,po-tvurd ot partniora si,hora,koito ne sa minali prez takiva problemi nqma kak da izkajat adekvatno mnenie.tuk za iznevqra smqtat dori elementarniq pogled kum drug/a i za takiva gliposti prekratqvat vruzkite si.edno e da jivee6 s mama i tati,i tvoq bati da e celunal nqkoq fliorca...suvsem ot drugo estestvo e problema da JIVEE6 s daden muj,da se opravqte sami,da gradite bude6teto si i toi da ti izneveri v pulniq smisul na dumata

6te me popitate za6to se izkazvam taka,6te vi kaja-Suvsem skoro i az imah takuv problem s muja si,jiveem zaedno,gradim jivota si zaedno,az su6to imah nujda da govorq s nqkoi,da polu4a suvet ili prosto da....nqkoi da izslu6a problema mi,no za tazi cel spodelih s priqtel,po4uvstvah se unizena do nqkakva stepen da spodelq s tolkova blizuk 4ovek,4e tozi problem se slu4i i na nas,no...dori za mig ne mi mina prez uma da pi6a tuk prosto,za6toto znaeh,4e izkazanite mneniq nqma da mi pomognat da re6a,nqma da me ute6at,nqma da me naso4at na nqkude,a prosto 6te e porednata tema na razgovor,koqto sled den-dva 6te e na 3-4stranica,a vsi4ki izkazali mnenie v neq,prosto ei taka 6te si pi6at kolkoto da kajat ne6to.
P.S.-ako iska6 da govori6 s nqkoi,koito 6te e naistina supri4asten i nqma da ti kazva tova,ot koeto ima6 nujda,a tova,koeto naistina misli,moje6 da mi pi6e6 LS.ako li ne-naistina se nadqvam da preodoleete tozi period i da zazdravite otno6eniqta si po tozi na4in :-)

HONDA
11-27-2008, 09:39
Само един въпрос имам. Мацка ти не беше ли пускала наскоро една тема,че винаги е изморен и започва да се държи хладно?
Питам,за да формулирам по-добре отговора си.
Да. След което поговорихме по тази тема и уж всеичко беше по-добре. Една вечер се скарахме и той се обади на бившата си. От това нещо аз направих "голям проблем", както ми каза той, но в един момент се оказва, че проблема наистина е голям.

HONDA
11-27-2008, 09:42
Беше пускала тема, 4е мом4ето ти напоследък е изморено и няма време за теб, нали?

Съжалявам, мацка, това е едно от най-гадните неща, който могат да се слу4ат. Не мога да те съветвам дали да му прощаваш или не. Не мога и да се поставя на твое място, наистина не знам аз какво бих направила в такава ситуация и се надявам да не ми се налага да разбирам.
Предполагам това, 4е ти е казал, зна4и 4е съжалява и 4е иска да сте заедно. Но самият му мотив и оправданието защо го е направил, ми зву4и нелепо. Предполагам му нямаш доверие ве4е, въпреки 4е го оби4аш все още. Не знам... помисли си много добре, защото ако му простиш, ще трябва да оставиш цялата слу4ка зад гърба си и да не я споменаваш пове4е. Дали ще можеш?
Ще можеш ли пак да му имаш доверие, щом те е предал веднъж? Ще можеш ли да го оби4аш и да не си спомняш какво ти е направил? Ще можеш ли да се насилиш да не го подозираш всяка ве4ер, когато се прибере късно или излезе без теб?
Да, бях пускала подобна тема. Оправданието му и за мен е ужасно глупаво. Не знам дали ще мога да загърбя това и по тази причина се колебая дали да опитаме отново. Ако няма да мога е по-добре да не се занимавам с него и да не се измъчваме взаимно.
П.П. Каза, че не знаеш какво е, дано наистина на разбереш. До снощи и аз не познавах това усещане, сега дори не намирам думи да го опиша.

darla
11-27-2008, 09:50
MIla,nadqvam se si pro4ela gorniq mi komentar.
a po temata-sega nai-vajnite re6eniq,koito trqbva da vzeme6 sa 2:
1.moje6 li da prosti6 i da ostane6 s nego ili 6te sloji6 krai na vsi4ko.tuk i gordostta i unijenieto igraqt golqma rolq
2.ako re6i6 da mu prosti6 i da ostanete zaedno-dali tova naistina 6te e pro6ka ili PROSTO 6te si go preglutnala,dali 6te uspee6 da go gleda6 sus su6tite o4i,kakto predi,dali kogato go dokosva6 6te se se6ta6 za tova,koeto e storil,dali kato go pogledne6 otnovo 6te 4uvstva6 onova 4uvstvo ili prosto za poreden put 6te use6ta6 bolkata ot tazi iznevqra?
Za men li4no otgovora na vtoriq vupros e mnogo po-truden i nepreodolim dori,ot kolkoto na purviq.Ako re6i6 da mu prosti6 6te ti trqbva MNOGO pove4e sila,ot kolkoto ako re6i6 da se razdelite.Tezi ne6ta osuznah az.

HONDA
11-27-2008, 09:56
MIla,nadqvam se si pro4ela gorniq mi komentar.
a po temata-sega nai-vajnite re6eniq,koito trqbva da vzeme6 sa 2:
1.moje6 li da prosti6 i da ostane6 s nego ili 6te sloji6 krai na vsi4ko.tuk i gordostta i unijenieto igraqt golqma rolq
2.ako re6i6 da mu prosti6 i da ostanete zaedno-dali tova naistina 6te e pro6ka ili PROSTO 6te si go preglutnala,dali 6te uspee6 da go gleda6 sus su6tite o4i,kakto predi,dali kogato go dokosva6 6te se se6ta6 za tova,koeto e storil,dali kato go pogledne6 otnovo 6te 4uvstva6 onova 4uvstvo ili prosto za poreden put 6te use6ta6 bolkata ot tazi iznevqra?
Za men li4no otgovora na vtoriq vupros e mnogo po-truden i nepreodolim dori,ot kolkoto na purviq.Ako re6i6 da mu prosti6 6te ti trqbva MNOGO pove4e sila,ot kolkoto ako re6i6 da se razdelite.Tezi ne6ta osuznah az.
Дарла, винаги много съм харесвала комнтарите ти. Този също е много правилен. Мислих и по 2та въпроса.
1. Най-вероятно ще остана с него, но не знам дали ще мога да простя. Мога поне да опитам
2.Във първият ми отговор се състои и отговора на този въпрос. Вярно е, че само частично, но на тези неща не мога да отговоря просто така. Само времето ще покаже.

zaraaa
11-27-2008, 11:08
Признатата изневяра е полу-изневяра.Фактът, че ти е казал изобщо, говори, че държи на теб и иска да продължите връзката си...Иначе няма никаква причина да ти казва?Хора сме, за да си прощаваме, но тук става дума за доверие.То ще се върне с времето :) Преживявала съм го.Така че дай му 2-ри шанс и ако се изложи му сритай задника. ;)

+1 Напълно съм съгласна с това мнение, мисля, че е човешко да се греши, а божествено да се прощава :) А както казва bloody_tower - ако пак се изложи, чантичката, партакешите и пътя! 8-)

krem4et0
11-27-2008, 14:58
Дарла, аз вярно, че не живея с половинката си, но сме заедно много време и съвсем не сме деца. Преди време имах проблем, дотежа ми, пуснах тема тук, споделих и с приятели.....Нищо не съм загубила. Коментарите в нея бяха от по-зрялата част от форума, дадоха ми добри насоки, които следвам неотлъчно вече 3 месеца и нещата ми вървят супер.
Не ни подценявай! Вярно, че ще има и супер безсмислени реплики, но има и хора, с които би могла да споделиш...Надявам се, че проблемът ти с е решил в най-добрата за теб и за детето ти посока.

Колкото до темата-вярно, не живея с приятеля си, а с мама и тате, но съм минала през доста неща с него и една изневяра би е сломила. Още повече, че той няма бивша, че аз му имам абсолютно доверие и знам, че не е склонен към изневяра. Знам, че е тъпо така сляпо да вярвам на някой, но просто тези неща него не го вълнуват...поне доколкото съм го опознала за 4 години. И въпреки, че съвместното ни съжителство поради финансово-териториални съображения не е факт, за мен той значи абсолютно всичко. Не бих могла да го преглътна. Не бих могла да забравя. Не бих могла да простя. Ако ще и той само да си признае, ако ще и да ме умолява........след всичките тези години, любов, жертви, страдание, болка, радости и сълзи във връзката ни.....това ще е краят. Но доколкото го познавам стигне ли се до там....няма да ме моли.............няма да ми даде шанс да му простя, защото той сам няма да си прости. Както и аз не бих си простила да му изневеря. Ще се чувствам омерзена.

darla
11-27-2008, 15:17
^krem4eto,pak 4ete6 mnenieto mi mejdu redovete.Kazah "masovo",a ne "vsi4ki suforumci",nali!!!

krem4et0
11-27-2008, 15:29
Не знам.....при мен нямаше нито едно смотано мнение.....

Не, че се заяждам, ма друго написа...




6a prosto 6te e porednata tema na razgovor,koqto sled den-dva 6te e na 3-4stranica,a vsi4ki izkazali mnenie v neq,prosto ei taka 6te si pi6at kolkoto da kajat ne6to.

tOniTyy
11-27-2008, 16:14
Прости му и опитайте пак.. Ако видиш, че тогава нещата не вървят го остави, или го хванеш пак да ти изневерява.Той сега, ако найстина държи на теб и съжалява ще ти го покаже по всевъзможни начини!Айди успех и дано всичко да се оправи! :)

Barbie
11-27-2008, 16:49
Като цяло разбирам гледната точка на darla и това е една от причините рядко самата аз да пускам теми тук, но в крайна сметка аз лично имам чувството, че някои от хората в този форум едва ли не ги познавам, с времето съм започнала да ценя мнението им и когато наистина имам нужда, вниманието им ме успокоява. В крайна сметка сме едно малко интернет общество и се "познаваме" на едно специфично ниво...съвсем различно от обичайното. Споделяш с хора, които по някакъв начин са ти близки, но заедно с това запазваш анонимността си и не рискуваш да се почувстваш още по-уязвим, от колкото вече си. Има една много специална форма на утеха и облекчение в интернет изповедите... :)

HONDA, пожелавам ти да успееш да дадаш втори шанс. Ако обичаш, си заслужава. Все пак повтарям, че по-трудната част не е да вземеш решението да простиш или да си отидеш, а реално да приведеш решението си в действие...каквото и да е то. Сама ще усетиш кое е най-правилно за теб...

PeopleAlwaysLeave
11-27-2008, 16:50
Това дали да му простиш си го решаваш единствено ти. Просто трябва да помислиш и да прецениш дали си готова да простиш и дали можеш да продължиш пас с този човек без да ти пречи стореното. Едва ли съм ти помогнала много с мнението си, но до сега не ми се е случвало да страдам от изневяра и честно казано ако се случи някой ден аз също ще се колебая адски много какво да направя. Защото за мен има две неща в тоя живот, които мразя - лъжата и изневярата и не знам дали ще имам силата да простя едно от двете макар че те малко се препокриват...
А и също така съм склонна да вярвам на това, че щом един път е станало ще има и втори. Естествено има и изключения, но доколкото се познавам ако един път ме наранят по подобен начин, едва ли след това ще мога да различавам изключенията от останалите... Така че всичко е изцяло в твоите ръце. Каквото и да решиш да правиш първо го обмисли много добре и стискам палци нещата да се наредят :)

darla
11-27-2008, 17:56
Не знам.....при мен нямаше нито едно смотано мнение.....

Не, че се заяждам, ма друго написа...




6a prosto 6te e porednata tema na razgovor,koqto sled den-dva 6te e na 3-4stranica,a vsi4ki izkazali mnenie v neq,prosto ei taka 6te si pi6at kolkoto da kajat ne6to.

Ami,da,fakt.Vsi4ki i pojelavat uspeh,sili i nz si kakvo o6te,no kolko ot izkazalite se sa bili v takava situaciq(ne s poredniq drislio,zagledal se po druga,a s NEGO) i naistina i vlizat v polojenieto?!?!?!NE kazvam,4e koito i da bilo nqma pravo da izkaje mnenie ili da dade suvet,prosto izkazah svoqwta gledna to4ka za6to az ne bih go napravila.

sh3_1s_7h3_0n3
11-27-2008, 19:37
Като чета подобни истории честно казано тръпки ме побиват, защото съм минала през нещо подобно макар да не се отнасяше конкретно до изневяра, но въпреки това бях поставена в ситуация, в която трябваше да избера да простя и да забравя, без да споменавам и да се тормозя повече за това, или просто всичко да приключи.
Уви, универсална 'рецепта' няма, а ми се щеше да има. Но всичко опира до това как ти приемаш нещата и способна ли си да съхраниш хармонията в себе си и във връзката ви, да балансираш мислите и чувствата си.
Аз не успях. И 'грешката' ми беше в това, че съм твърде емоционална и приемам нещата много навътре.
Ако ти успееш да простиш и да преглътнеш, без да се самоизмъчваш, без да обвиняваш себе си или да му го припомняш непрестанно при всеки удобен случай, може би ще успеете да преминете през това.
В трудностите хората се сближават. Ако ги превъзмогнете заедно, връзката ви може да се изкачи на едно по-високо ниво. Но за да стигнете дотам първо трябва да се увериш, че можеш да простиш и да забравиш.
Но провини ли се втори път...., знаеш...

Erica
11-27-2008, 20:21
Ти самичка трябва да си прецениш как да постъпиш...наистина си в доста неприятна ситуация...Но ако дадеш втори шанс,наистина трябва да си сигурна,че можеш да преодолееш грешката му и да я оставиш в миналото...и да простиш или поне да я забравиш...Ако не я оставиш в миналото,рано или късно спомените ще изплуват отново...и точно тези спомени,могат да разрушат всичко,когато най-малко очакваш...Пожелавам ти да вземеш правилното решение и всичко да се нареди,както ти искаш.

midle
11-27-2008, 20:57
Да ти помогна с отмъщението?

ivo_joyn7a_
11-27-2008, 22:27
не мога да кажа че пиша просто така... ако това ми се случи ще ми е супер много гадно...то ми се случи де преди 7 месеца някаде и то не 1 път и дадох 4 компромиса...не го пиша просто така щото няма ко да прая просто съм го изпитал...и въпреки че ми беше гадно и трудно простих и...сега не съжалявам тя се е отдала напално само и единствено на мен...

HONDA
11-28-2008, 09:13
Много благодаря на всички ви.
Снощи отново се видяхме и аз простих. Дори не мога да повярвам, че направих такъв компромис със себе си и с принципите си. Дано нещата да се стабилизират. Дано отново успее да спечели онова доверие, което му имах. Дано аз имам сили да преглътна и да забравя това, а не само да си затварям очите.

SwEeT_pAiN_F
11-28-2008, 11:15
Ех миличка май с теб се засичаме само тук. Прочетох цялата тема. Разбрах че си му дала втори шанс, ако той наистина те обича ще почне да ти обръща по-голямо внимание и ще видиш че нещата ще вървят много по-добре. Аз изпитах нещо подобно...срам ме е да го кажа но се "заплеснах" по един мой колега. Добре че на време се осъзнах. Три дне по-късно му разказах всичко. Няма да ти казвам какво последва... може би си чувала от Ива... Беше нещо ужасно...но той успя /поне за сега / да ми прости и за сега нещата си вървят добре. както някой казаха това е много трудно нещо.. да успееш да превъзмогнеш нещата. И дано вече да нямаш мотиви за притеснение когато закъснява или е уморен...
Късмет миличка!

Iv4eTy
11-28-2008, 11:49
Човек е свободен да прави каквото пожелае все пак ти не го притежаваш .. първо щом си признава значи държи на теб иначе щеше да си мълчи и да си прави каквото му е на душа.. 2-ро всеки заслужава втори шанс... 3-то не прави глупости за които после ще съжаляваш

Постави чувствата пред личната обида

Когато той е с нея не може да си прави баш "каквото му е на душа" все пак те са заедно и имат задължения един към друг- честност и вярност най-вече! То ако беше така дай всички нищо че сме с някой да си правим каквото с който искаме.... Е не става така. Не те знам на колко си години ама вземи порастни и разбери че човек, който държи, обича и уважава някого не би му причинил такива неща.
По темата: ти сама трябва да си прецениш. Ако му дадеш шанс то трябва да е един и ако се повтори.... :?

sapa91
11-28-2008, 12:01
2ри шанс му дай ако згафи още 1 заеби го не е последният мъж на земята

HONDA
11-28-2008, 12:23
Ех миличка май с теб се засичаме само тук. Прочетох цялата тема. Разбрах че си му дала втори шанс, ако той наистина те обича ще почне да ти обръща по-голямо внимание и ще видиш че нещата ще вървят много по-добре. Аз изпитах нещо подобно...срам ме е да го кажа но се "заплеснах" по един мой колега. Добре че на време се осъзнах. Три дне по-късно му разказах всичко. Няма да ти казвам какво последва... може би си чувала от Ива... Беше нещо ужасно...но той успя /поне за сега / да ми прости и за сега нещата си вървят добре. както някой казаха това е много трудно нещо.. да успееш да превъзмогнеш нещата. И дано вече да нямаш мотиви за притеснение когато закъснява или е уморен...
Късмет миличка!
Ами не, не знам за нищо подобно. Само времето ще покаже, какво ще излезе.

shadow4e
11-28-2008, 12:38
Аз бих опитала да простя, особено, ако живея с него, ако станат нещата, супер, продължаваме, ако - не, кой от къде е и това е ... Но в това време трябва да видиш дали той наистина съжалява и аз лично не бих се правила, че нищо не се е случило, защото може да реши, че няма лошо и друг път да го направи.

krem4et0
11-28-2008, 16:24
Възхищавам ви се, че можете да простите.....аз не мога да пренебрегна собственото си его и да простя......няма да мога, уверена съм!

Erica
11-28-2008, 16:28
Възхищавам ви се, че можете да простите.....аз не мога да пренебрегна собственото си его и да простя......няма да мога, уверена съм!

Ако питаш мен,по-добре да не ти се налага да прощаваш и да не изпадаш в такава ситуация...

krem4et0
11-28-2008, 16:34
Дано, ама знае ли човек.....Няма да ми се наложи да избирам-убивам ги, а аз ги лежа после 20 години..... :D

Erica
11-28-2008, 16:45
Дано, ама знае ли човек.....Няма да ми се наложи да избирам-убивам ги, а аз ги лежа после 20 години..... :D


Щом така ти идва от вътре 8-)

aka6a_vamp
11-28-2008, 17:02
оххх доста е сложно,да си призная,щом сте стигнали до етап да жовеете заедно,значи опр нещата между вас са сериозни...до сега имали ли сте проблеми и подобни?

ANTIHUMAN
11-28-2008, 19:25
Не бих дал втори шанс! Моята мисъл е такава: ,,Човек отдаде ли се един път на изскушението, ще го направи и втори път!'' Нищо лично (житейски опит и Не само в любовта) !

,,Този който не рискува, рискува повече!''

Една от любимите ми мисли! :)
Отново стигнах до парадокс сам със себе си! Нищо, напоследък ми се случва често! :? Свикнах! 8)

П.П. Аз се обърках! А ти? :-o :( Sorry! :( [/i]

HONDA
11-29-2008, 09:22
Както вече казах и аз не мога да повярвам, че го направих. За сега нещата вървят добре... Но за сега...

Erica
11-29-2008, 09:58
Както вече казах и аз не мога да повярвам, че го направих. За сега нещата вървят добре... Но за сега...

Ами успех,дано нещата се оправят напълно :)

Gondar
11-29-2008, 13:02
За такова нещо няма прошка.

mynichka
11-29-2008, 13:39
Евала на приятеля ти ..много малко хора биха си признали такова нещо ..
според мен може да се опиташ да му дадеш 2ри шанс :)

HONDA
11-29-2008, 17:02
Евала на приятеля ти ..много малко хора биха си признали такова нещо ..
според мен може да се опиташ да му дадеш 2ри шанс :)
Права си, че малко хора биха имали смелост да признаят такова нещо, но щом не можеш да се изправиш гордо, с вдигната глава и да кажеш какво си направил, редно ли е да го правиш...
Дадох му 2ри шанс

MakeMeFeel
11-29-2008, 17:04
Амиии .. аз попринцип не съм много ЗА вторите шансове .. защото веднъж направил ли го е .. и щом е видял, че си му простила и е минал номера .. може би ще се замисли дали да го направи втори път .. Но то зависи и много от човека все пак ... :)

sh3_1s_7h3_0n3
11-29-2008, 19:39
Възхищавам ви се, че можете да простите.....аз не мога да пренебрегна собственото си его и да простя......няма да мога, уверена съм!

Всъщност точно върху това се замислих.
Аз мога да простя, но не съм сигурна, че мога да забравя. Тогава не се ли обезсмисля самата 'прошка'? :?
Може би това е по-трудната част от задачата.... :?

darla
11-29-2008, 19:42
^da,az kazah tova o6te predi nqkolko stranici

nicolepcd
11-29-2008, 19:53
Всеки човек все някога греши :) Хубавото е, че понякога успява да осъзнае грешката си ;)

HONDA
11-29-2008, 23:41
Хора сме, за да прощаваме, а сме хора, защото грешим...

Kokzero
11-30-2008, 04:59
Благодаря. Доверието вече го изгубих. Не мога да вярвам на някой, който ме е лъгал цял месец. Как да вярвам на някой, който е имал наглостта да си ляга в МОЕТО легло след като е правил секс с друга, който ме е целувал, като предо това е ЦЕЛУВАЛ друга, който ме е прегръщал, като със същите ръце е ПРЕГРЪЩАЛ друга. Той е можел да ме гледа в очите и да ме лъже толкова време. Връщел се е от работа в МОЯ апартамент, вечерял е от МОЯТА храна. Не мога да му вярвам. Дано някак да успее да ми спечели доверието отново, защото иначе наистина всичко е изгубено.


Дарла, винаги много съм харесвала комнтарите ти. Този също е много правилен. Мислих и по 2та въпроса.
1. Най-вероятно ще остана с него, но не знам дали ще мога да простя. Мога поне да опитам
2.Във първият ми отговор се състои и отговора на този въпрос. Вярно е, че само частично, но на тези неща не мога да отговоря просто така. Само времето ще покаже.

Мен като мъж лично такива неща ме обиждат, лъгал те бил цял месец, за различните хора един месец протича различно, със същия тон можеше да кажеш "лъга ме седмица" , "лъга ме цял ден". Замисли се какво казват хората "По добре късно, от колкото никога", тук даже не става дума за късно. Наглост ли наричаш изневярата, аз пък я наричам глътка свеж въздух. За една изневяра никога не е виновен само единия, вина имаш и ти, потърси я в себе си и чак тогава "където е текло може и да не потече отново". Прегръщал и целувал, за мен глаголи без стойност. Но виж "живее с мен" и "сподели ми" ето това е похвално, "не ме напуска, а ми признава", +1. Отвори си очите и виж, че приятелят ти държи на теб, и затова е още с теб. Като не можеш да му вярваш си хвани неговия багаж и го изхвърли от своя апартамент, остани си сама и си яж своята храна и си спи в своето легло. Малко като останеш сама и ще видиш дали ще се научиш да прощаваш или не.
Още и всичко било загубено, май само темата е загубена, съдейки по завършека след две страници, след въпросния цитат.

Втория цитат пък е връх на женско нахалство. Най-вероятно ще останеш с него, не знаеш дали ще му простиш. Май тялото си иска своето, с когото и да е спало то преди това. Ако ще си с него да му пилиш на главата за грешката му, през следващата година до десет, просто съчувствам на горкия човек. 6 страници защитавате нея, но никой не се хвана да се поинтересува как ли се е чувствал той. Един месец да те яде нещо от вътре, да съжаляваш, да се страхуваш да споделиш, за да не загубиш единствения човек, когото обичаш. Той (тя) пък на свой ред да те изкарва какъв ли не по форуми :-x

darla
11-30-2008, 07:29
^Abe q molq ti se spri s glupostite!Nikoi ne bil pital toi kak se e 4uvstval 1 mesec ne6to da go grize......kakto pisah v temata predi vreme i az imah takuv problem sus supruga mi...i 4estno da ti kaja IZOB6TO ne me interesuva kak se e 4uvstval toi,dokato e premul4aval
1v0-6to mu e bilo tolkova tejko e mojel vednaga da "izlee" mukata si
2r0-ako ne e iskal da popada v takava situaciq,da ne e postupval po tozi na4in,t.e. da ne e izneverqval

Toi pojelava druga,posle e bil s neq,nakraq jenite sme vinovni.Fakt,ako vruzkata im e v zastoi i toi ne polu4va neobhodimoto,ok,no ne mislq,4e problemite v edna mlada dvoika trqbva da se re6avat po tozi na4in!!!
Ti si tipi4en muj i ne me u4udva,4e za6titava6 nego,no az sum jena i samo az si znam kakvo mi e kostvalo da premina prez ada,koito izjivqh.I NE,ne izpitvam kapka sau4vstvie kum nego,edinstvenoto,koeto me uspokoqva6e posle,kolkoto i dolno da zvu4i,e fakta,4e vijdah kak i toi se susipva i go boli!!!!!

Kostadin_682
11-30-2008, 08:50
На кратко...
Приятеля ми, с когото живеем заедно, тази вечер ми призна, че ми е изневерил с бившата си.
Твърдеше, че ме обича, че държи на мен и т.н.
Нямам идея какво да правя. Винаги съм смятала, че всеки заслужава 2ри шанс. Може и да му простя. Било е преди един месец. Личеше си, че съжелява много.
Сега в главата ми е такава каша... Не знам дали ще мога да преглътна всичко това. Искам да съм с него, но... Съмнявам се да направи отново нещо такова, но все пак ме е страх.
Моля ви за някакъв съвет... Определено имам нужда сега от помощта ви.
Дай 2-ри шанс... все пак ти е признал, какво е направил :)

Wrathchild
11-30-2008, 10:11
Такива пък най-обичам. Глътка свеж въздух, ти имаш вина и т.н. А той какво, невинното паленце, видиш ли... А оправданието? Че, видиш ли, искал да види дали още изпитва нещо към нея? Ако HONDA e сбъркала някъде, той сливи ли е имал в устата, че да й каже 'така и така, имам нужда от еди какво си, ти не ми го даваш, дай да разрешим проблема'. Масово двойките, къде двустранно, къде едностранно, не общуват. От което следва и 'тя/той не ми дава достатъчно от еди какво си, ще си го намеря на друго място'. Но пък изобщо не им минава през акъла да го споделят. А пък после 'мило, прости ми'...

lady3
11-30-2008, 10:22
Признатата изневяра е полу-изневяра.Фактът, че ти е казал изобщо, говори, че държи на теб и иска да продължите връзката си...Иначе няма никаква причина да ти казва?Хора сме, за да си прощаваме, но тук става дума за доверие.То ще се върне с времето :) Преживявала съм го.Така че дай му 2-ри шанс и ако се изложи му сритай задника. ;) opredeleno .. ne e hubavo , che ti e izneveril :? no v kraina smetka q se postavi na negovoto mqsto .. ako naistina dyrji na teb(a za da si priznae qvno e taka) 100% mu e mn po pritesneno i po kofti otkolkoto na teb.. bila sym i ot dvete strani i moga da ti kaja, che e kofti i na dvamata.. dai mu shans pyk kvoto stane :) v kraina smetka sled kato i ti se chudish kakvo da pravish qvno toi ne ti e bezrazlichen :)

pandelka
11-30-2008, 10:33
Там където е текло,пак ще тече ! 8-) . Хубаво е всеки да получава 2ри шанс но за такава постъпка аз съм твърдо НЕ! :P .

HONDA
11-30-2008, 16:48
Мен като мъж лично такива неща ме обиждат, лъгал те бил цял месец, за различните хора един месец протича различно, със същия тон можеше да кажеш "лъга ме седмица" , "лъга ме цял ден". Замисли се какво казват хората "По добре късно, от колкото никога", тук даже не става дума за късно. Наглост ли наричаш изневярата, аз пък я наричам глътка свеж въздух. За една изневяра никога не е виновен само единия, вина имаш и ти, потърси я в себе си и чак тогава "където е текло може и да не потече отново". Прегръщал и целувал, за мен глаголи без стойност. Но виж "живее с мен" и "сподели ми" ето това е похвално, "не ме напуска, а ми признава", +1. Отвори си очите и виж, че приятелят ти държи на теб, и затова е още с теб. Като не можеш да му вярваш си хвани неговия багаж и го изхвърли от своя апартамент, остани си сама и си яж своята храна и си спи в своето легло. Малко като останеш сама и ще видиш дали ще се научиш да прощаваш или не.
Още и всичко било загубено, май само темата е загубена, съдейки по завършека след две страници, след въпросния цитат.

Втория цитат пък е връх на женско нахалство. Най-вероятно ще останеш с него, не знаеш дали ще му простиш. Май тялото си иска своето, с когото и да е спало то преди това. Ако ще си с него да му пилиш на главата за грешката му, през следващата година до десет, просто съчувствам на горкия човек. 6 страници защитавате нея, но никой не се хвана да се поинтересува как ли се е чувствал той. Един месец да те яде нещо от вътре, да съжаляваш, да се страхуваш да споделиш, за да не загубиш единствения човек, когото обичаш. Той (тя) пък на свой ред да те изкарва какъв ли не по форуми :-x
Коментара ти е много интересен.
Аз не се чувствам виновна. Той каза, че го е направил, понеже е разчитал, че аз няма от къде да разбера. Действително е така. Ако не ми беше казал, нямаше да знам. За това нещо (аз го казах и на приятеля ми), че съм му безкрайно благодарна, защото се изисква ужасно много сила и смелост да признаеш нещо такова.

"Втория цитат пък е връх на женско нахалство. Най-вероятно ще останеш с него, не знаеш дали ще му простиш. Май тялото си иска своето, с когото и да е спало то преди това. Ако ще си с него да му пилиш на главата за грешката му, през следващата година до десет, просто съчувствам на горкия човек."

Такова нещо не се прощава просто така. За сега сме си заедно, все още живеем заедно. Аз се старая да не мисля за това, защото на мен самата ми е неприятно. Не му намеквам по никакъв начин за случилото се, нито пък му правя груби и злобни намеци за изневярата му, защото виждам, че на него също му е трудно.

6o6kotooo
11-30-2008, 16:50
Дай му втори шанс .... ако се повтории прсото всичко свършва

Kokzero
12-01-2008, 23:30
Такова нещо не се прощава просто така. За сега сме си заедно, все още живеем заедно. Аз се старая да не мисля за това, защото на мен самата ми е неприятно. Не му намеквам по никакъв начин за случилото се, нито пък му правя груби и злобни намеци за изневярата му, защото виждам, че на него също му е трудно.

Евала на такъв отговор, само не разбирам защо си дошла да търсиш съвет на подобно място за подобен проблем. Няколко страници достатъчно едностранни мнения ми стигнаха да видя че темата е женско царство, а за една връзка с бъдеще не се нуждаеш от "съвет на старейшините по любовната мъка ".

Колкото до обръщението "изказване на типичен мъж" благодаря, смятам се за такъв и изобщо няма да доказвам чувствена същност с липса на пол, ориентация и поведение. Бил съм в подобна ситуация и от двете страни - на жертва на изневяра и на изневерил. Напълно наясно съм че никога не е виновен само единия. Единствените, които смятат че не е така явно вече са пуснали своята тема и са получили своето "женско царство", което да ги убеди в правотата им. Мъжете изневеряват заради жените си, не заради себе си.

Barbie
12-02-2008, 04:37
6 страници защитавате нея, но никой не се хвана да се поинтересува как ли се е чувствал той. Един месец да те яде нещо от вътре, да съжаляваш, да се страхуваш да споделиш, за да не загубиш единствения човек, когото обичаш. Той (тя) пък на свой ред да те изкарва какъв ли не по форуми :-x

Аз съм много крайна на тема изневяра. Винаги съм смятала, че е недопустима в едни сериозни и искрени отношения, а от както за нещастие се наложи да го преживея, смятам, че направо съм подценявала болката, която причинива.

Съжаляваш? Късно - в живота не за всичко има втори шанс. Имаш един шанс да направиш правилните избори, един шанс да оцениш това, което имаш, един шанс да подредиш приоритетите си. Правиш грешния избор и носиш отговорност за решенията си. Ако си играеш със сърцето на "единствения човек, когото обичаш" има голяма вероятност да го счупиш...и после никога не е същото. Когато от решенията ти зависят чувствата на близките ти хора, се мисли навреме. От съжаление после - файда никаква.

Винаги съм смятала, че изневярата е резултат на проблем във връзката, за който са отговорни и двете страни. Когато приятелят ми беше още с предишната си приятелка и й изневеряваше, смятах, че е защото връзката им е толкова нестабилна, имат проблеми, тя го е наранявала и тн. Затова, когато се събрахме и хората около мен ме питаха не ме ли е страх, че ще ме нарани по същия начин, казвах, че няма да го направи. Беше ме безумно страх, естествено, но си казах, че ще вложа в отношенията с това момче цялата си любов, цялата си нежност, цялата си енергия, ще го накарам да се почувства сигурен и обичан с мен, ще му вярвам...и той не би имал нито причина, нито сърце да ми изневери. Но го е направил. В отношенията ни имаше пречки и трудности, които не зависеха от мен, но аз обръщах света, за да ги преодолея. Ако той не е можел да поеме отговорност за такава връзка, е бил длъжен да бъде честен с мен. Но не е бил. После нещата потръгнаха...и той ме е лъгал и е имал тайни от мен в продължение на година и половина. А аз се раздадох до край. До такава степен, че когато най-накрая разбрах истината просто вече нямах сили да го обичам.

Затова вече не съм сигурна дали за изневярата са виновни двете страни. Не разбирам изневярата. Ума ми не може да го побере. Затова ми е и толкова трудно да я простя.

MartiSSima
12-02-2008, 13:16
До тук прочетохо 3956946897 коментара в който всеки си изразява своето мнение и личната си преценка.
Мила постави се точно за 10 минути като страничен наблюдател на вашите взаймоотношения и помисли кое би било най добре за теб.Спор няма че вие сте заедно и сте двойка но се замисли реално че всеки мисли за себе си.Щом всеки мисли за себе си само то значи че той в онзи момент е мислил за собственото си удоволствие и не е допускал какво ще ти причини...Все пак съвестта му е проговорила и си е признал за което се иска много СМЕЛОСТ И КУРАЖ нещо което много малко хора биха направили.Гледам по твоята темичка че "колегите и колежките" ще се избият само и само да си наложат един на друг своето мнение и това го казвам като забележка към тях : НЕ СМЕ ТУКА ЗА ДА СЕ КАРАТЕ ПОМЕЖДУ СИ А ДА ДАДЕМ МНЕНИЕ!В крайна сметка всеки има нужда от това.Та така де дай му втори шанс но бъди предпазлива незнаеш какво може да се случи за напред и не се доверявай леко както преди...Всеки си има лично пространство но неговото пространство не е в леглото на бившата нали така...Успех!

MostHated
12-02-2008, 16:10
дай шанс ако го направи пак го ритай

HONDA
12-02-2008, 16:23
Такова нещо не се прощава просто така. За сега сме си заедно, все още живеем заедно. Аз се старая да не мисля за това, защото на мен самата ми е неприятно. Не му намеквам по никакъв начин за случилото се, нито пък му правя груби и злобни намеци за изневярата му, защото виждам, че на него също му е трудно.

Евала на такъв отговор, само не разбирам защо си дошла да търсиш съвет на подобно място за подобен проблем. Няколко страници достатъчно едностранни мнения ми стигнаха да видя че темата е женско царство, а за една връзка с бъдеще не се нуждаеш от "съвет на старейшините по любовната мъка ".

Колкото до обръщението "изказване на типичен мъж" благодаря, смятам се за такъв и изобщо няма да доказвам чувствена същност с липса на пол, ориентация и поведение. Бил съм в подобна ситуация и от двете страни - на жертва на изневяра и на изневерил. Напълно наясно съм че никога не е виновен само единия. Единствените, които смятат че не е така явно вече са пуснали своята тема и са получили своето "женско царство", което да ги убеди в правотата им. Мъжете изневеряват заради жените си, не заради себе си.
Ако не се лъжа, бях писала, че всички тези коментари едва ли ще повлияят на крайното ми решение. То си е лично мое. Аз съм достатъчно голяма, за да направя своя избор сама. Писах цялата тази тема, защото исках да видя и различните гледни точки. Някой са попадали в тази ситуация, други - не.
Преди твърдях, че никога няма да простя изневяра, но ето, че го направих. Сега нащата са добре

mon4eto
12-02-2008, 17:09
Az bih mu dala 2ri 6ans pred fakta 4e sujelqva mnogo :)

SunSmile
12-02-2008, 18:55
Първо си изясни дали си готова да опитате да сте заедно и да му простиш. После... ако веднъж ти е изневерил няма гаранция, че няма да го направи пак. Защото, за да го направи е имал някакви причини, може нещо да му е липсвало, може просто за удоволствие, може с чувства, може без чувства... Ако опитате пак и случката се повтори, директно теглиш чертата на всякакви отношения с тоя човек! (Аз така бих направила) :)