PDA

View Full Version : Защо се интересувате момчета?



slun4ice_90
11-28-2008, 07:06
Започвам направо,въпросът ми е към момчетата...Снощи си лафих с моят приятел и той ме попита с колко момчета съм била...Стана ми неудобно от този въпрос,но му признах...Та,въпросът ми е защо се интересувате момчета от такива неща?И след като тръгнете с едно момиче питахте ли я?Кофти ли ще ви стане,ако тя е имала повече от 3-ма интимни партиьора?Вие сте..Може и момичетата да се включат.Това исках да ви попитам и ми е интересно.Искам възможно повече и различни мнения. :-P

dimitar_ak
11-28-2008, 07:16
Никога не ме е интересувало. За мен е по-важно не колко е имало преди мен, а да съм колкото се може по-дълго последния.

slun4ice_90
11-28-2008, 07:18
Никога не ме е интересувало. За мен е по-важно не колко е имало преди мен, а да съм колкото се може по-дълго последния. Допадна ми комента ти имаш и хубав подпис. :-P

jeni92_abc
11-28-2008, 07:23
ами,не съм момче обаче според мен се интересуват от чисто любопитство...и аз питам гаджето ми за тези преди мен,не за друго просто искам да знам,да съм информирана..и такам

slun4ice_90
11-28-2008, 07:27
ами,не съм момче обаче според мен се интересуват от чисто любопитство...и аз питам гаджето ми за тези преди мен,не за друго просто искам да знам,да съм информирана..и такам Може и момичетата да пишете..Любопитни са и то,доста.... :D Аз обаче не се вълнувам толкова,той с колко момичета е бил.... :-P

scanadal
11-28-2008, 11:45
Ами така е любопитнички са и повечето ми гаджета са се интересували с колко съм била преди тях :smt045

Hanibal_lektar
11-28-2008, 11:50
Интересувам се защото ме възбуждат разкази за предишни преживявания. А и да разбера колко е опитна.

slun4ice_90
11-28-2008, 12:15
Интересувам се защото ме възбуждат разкази за предишни преживявания. А и да разбера колко е опитна. Ако не е опитна,какво правиш? :-P

slunchiceto0
11-28-2008, 12:20
аз не мисля че тфа е най същественото..важното е че сега си с дадения човек..а другите са просто едно минало...

slun4ice_90
11-28-2008, 12:22
аз не мисля че тфа е най същественото..важното е че сега си с дадения човек..а другите са просто едно минало... И аз така мисля,но моят френд ме попита и ми стана чудно..и се замислих защо ли едно момче,може да го интересува?... :-o

slunchiceto0
11-28-2008, 13:00
мии знам ли..просто му е интересно....с колко си била преди..не че му е важна бройката..просто го е заинтересовало:)

a3c1M
11-28-2008, 14:23
Искаме да знаем каде се намираме в класацията, имало ли е по-добри от нас и кои са те тяхната мама

MakeMeLaugh
11-28-2008, 14:27
аз не мисля че тфа е най същественото..важното е че сега си с дадения човек..а другите са просто едно минало...
..минало и евентуално какво може да бъде неговото бъдеще.. ;)

UFOs
11-28-2008, 15:18
Питам от любопитство.. ;)

bebok
11-28-2008, 15:37
s kolko si bil/a predi men e naistina kofti vupros iiiiiiii da nqma pravilen otg :D

LovelyGirl
11-28-2008, 19:37
За мен пък честно казано е много важно да знам всичко за бившите на приятеля ми.Особено в сексуално отношение.
Просто аз съм такъв човек,че намирам за редно и нужно всичко да се сподели,било то и лошо.Аз също бих казала абсолютно всичко,което съм преживяла или за което той иска да знае. :)

Sapphire_Illusion
11-28-2008, 20:33
Ами, идея си нямам, но мисля, че би ми било неприятно, ако приятелката ми имаше 4+ партньори преди мен. За бога, понякога при някои ситуации се дразня на това, че тя е имала едно гадже преди мен, с което дори не е правила секс, пък ако бяха правили и секс сигурно щях да имам голям проблем да се преборя с това като идея. Не че шях да я обичам по-малко, това щеше да си е лична драма в главата ми... абе, слава богу---

sexita
11-28-2008, 20:37
Аз вече съм на принципа...
Не питай мен,за да не питам теб :D

sonyglobe
11-28-2008, 20:45
Лично за мен няма никакво значение:)Важното е когато е с мен да е само с мен :)

Frozen_Flame
11-28-2008, 22:23
Питам от чисто любопитство и нищо друго.

Joffynka
11-28-2008, 22:31
хах миличка.....момчето се интересува от теб,това значиче според значиш нещо за него....значи даже е влюбен щом се бори да остане в
твоето съзнание,ако е разбираш!Можеш само да се гордееш че Приятелят ти се интересува от теб :-)

Virgin
11-30-2008, 10:11
На мен ми е адски любопитно с колко е бил до момента, ама приятелят ми не иска да ми каже :cry: според него нямало значение, ами като няма значение, защо не ми сподели тогава? абееееееее мъже.. :?

bebok
11-30-2008, 11:51
На мен ми е адски любопитно с колко е бил до момента, ама приятелят ми не иска да ми каже :cry: според него нямало значение, ами като няма значение, защо не ми сподели тогава? абееееееее мъже.. :?


mi za6toto sig sa tvurde mn i neiska da ti stane kofti....

nejnaDROGA
11-30-2008, 12:34
Хммм до сега никое момче не ме е питало,с колко съм спала преди него :-o (нищо,че съм спала само с 4 момчета :-D )
Освен това,не мисля,че за едно момче е важно колко партньора е имала приятелката му,а по-скоро дали се справя по-добре от тях :-o
Мъжка му работа,какво да се прави :D Все искат да са нещо повече от другите :D
Както обича да казва една приятелка "Кажи му МЪЖ и не го обиждай повече!!!" :D

cryingangel
11-30-2008, 12:56
Момиче съм,но и аз питам моя приятел просто от любопитсво.

varnen4e
11-30-2008, 12:58
Сравняват.. :P :D

LovelyGirl
11-30-2008, 13:00
Освен това,не мисля,че за едно момче е важно колко партньора е имала приятелката му,а по-скоро дали се справя по-добре от тях :-o


Не съм напълно съгласна с това :)

Според мен искат да знаят всичко,не само дали се справят по-добре,но и с колко,как,къде..Аз мисля,че всичко ги интересува,просто гледат да не си го признават много-много :-D

varnen4e
11-30-2008, 13:01
Освен това,не мисля,че за едно момче е важно колко партньора е имала приятелката му,а по-скоро дали се справя по-добре от тях :-o


Не съм напълно съгласна с това :)

Според мен искат да знаят всичко,не само дали се справят по-добре,но и с колко,как,къде..Аз мисля,че всичко ги интересува,просто гледат да не си го признават много-много :-D

Така си е... :)

jjjjjj6363
11-30-2008, 13:39
ne ni interesuva tova prsoto ot lubopitstvo i sus 99 da si spala samnqvam se 4e ima nqkovo zna4enie shtom se haresvate i se obi4ate i taka na tatak prosto sigorno e nqmalo kakvo da kaje ili e iskal da povdigne vaprosa za seksa neshto takova shte da e

natedog
11-30-2008, 16:25
Еми то дали ще питаш за предни връзки или това ... то нещата се подразбират :-o

slun4ice_90
12-01-2008, 08:38
Освен това,не мисля,че за едно момче е важно колко партньора е имала приятелката му,а по-скоро дали се справя по-добре от тях :-o


Не съм напълно съгласна с това :)

Според мен искат да знаят всичко,не само дали се справят по-добре,но и с колко,как,къде..Аз мисля,че всичко ги интересува,просто гледат да не си го признават много-много :-D Съгласна съм..Благодаря ви,че споделихте какво мислите по въпроса... :grin:

hforce
12-01-2008, 10:16
не ми става кофти с колкото и да е спала
виж би ми станало кофти ако тръгне да ми расправя с подробности

Grudi_SeXa
12-01-2008, 10:50
Сегашната не съм я питал, тя сама ми каза. Иначе с предишни, с които съм се зарибявал, съм подпитвал от чисто любопитство. Малко момичета/жени си признават, принципно не обичат да говорят по тази тема. :D

hooliganka89
12-01-2008, 13:04
Започвам направо,въпросът ми е към момчетата...Снощи си лафих с моят приятел и той ме попита с колко момчета съм била...Стана ми неудобно от този въпрос,но му признах...Та,въпросът ми е защо се интересувате момчета от такива неща?И след като тръгнете с едно момиче питахте ли я?Кофти ли ще ви стане,ако тя е имала повече от 3-ма интимни партиьора?Вие сте..Може и момичетата да се включат.Това исках да ви попитам и ми е интересно.Искам възможно повече и различни мнения. :-P

Едно момче с което ходех,много често казваше "Не искам да влизам там,където е влизал половинмата град",но не всички момчета разсъждават по същият начин.
А колкото до това дали е неприятно,когато момичето е имало повече от 3-ма сексуални партиьори,много зависи от годините.
Пример:Ако си на 15 и си имала повече от трима,не е много нормално,поне според моите виждания,в днешно време като ги гледам,всеки с всеки се лашка и всичко е 6+.
И та исках да кажа,че много зависи от годините,и от начина на мислене на човека.
За мен да си на 15 и да си спала с 5-ма,не е нормално,но това е,защото наборът ми е надолу от 1990.

SMoKe_BoY
12-01-2008, 13:06
Ми повечето случаи просто ми е интересно .. и до някаде си вадим извод колко е опитно момичето но някой пат просто за да подаржаме разговор :)
и то интимен за да се отпусне момичето :)

shvabina
12-01-2008, 13:31
az poprincip pitam samo ot lubopoitstvo,nqma druga pri4ina...ne me int s kolko e bila(se pak da ne e bila sas 1000000000 predi men). :P

iren4enceto
12-01-2008, 13:39
Започвам направо,въпросът ми е към момчетата...Снощи си лафих с моят приятел и той ме попита с колко момчета съм била...Стана ми неудобно от този въпрос,но му признах...Та,въпросът ми е защо се интересувате момчета от такива неща?И след като тръгнете с едно момиче питахте ли я?Кофти ли ще ви стане,ако тя е имала повече от 3-ма интимни партиьора?Вие сте..Може и момичетата да се включат.Това исках да ви попитам и ми е интересно.Искам възможно повече и различни мнения. :-P

Едно момче с което ходех,много често казваше "Не искам да влизам там,където е влизал половинмата град",но не всички момчета разсъждават по същият начин.
А колкото до това дали е неприятно,когато момичето е имало повече от 3-ма сексуални партиьори,много зависи от годините.
Пример:Ако си на 15 и си имала повече от трима,не е много нормално,поне според моите виждания,в днешно време като ги гледам,всеки с всеки се лашка и всичко е 6+.
И та исках да кажа,че много зависи от годините,и от начина на мислене на човека.
За мен да си на 15 и да си спала с 5-ма,не е нормално,но това е,защото наборът ми е надолу от 1990.

Много съгласна ;)

Аз лично питам, защото ми е интересно, искам да знам кой номер съм хахахха и да ви кажа много е кеф да си първи, а ако си и последен - евала!!! Ама на това мнение съм само аз...

Escarina
12-01-2008, 14:36
Както казаха повечето - най-вероятно от чисто любопитство. Но на мен това не ми е любимата тема. Веднъж приятеля ми ме пита с колко съм спала и аз най-честно си казах :ти си ми третия, а реакцията беше"аз пък си мислех, че си спала поне с 10-12..." може би е искал да прозвучи като комплимент, но не се почувствах особено приятно :D

iren4enceto
12-02-2008, 04:56
Чудел се е как може такова готино момиче да е било с толкова малко мъже ;)

buffalo88
12-02-2008, 05:30
Ако е спала със 3ма преди мен изобщо няма да се занимавам със нея , ми директно я режа ;)

aRGuMeNT
12-02-2008, 05:48
Когато тръгнеш с някого имаш някакви очаквания и желания - дали искаш да сте дълго заедно, дали имаш сериозни намерения..
Това с колко човека е спало или е ходило момичето говори доста..
Ако са 0 - крайно неопитна, невинна, плаха, нежна и по-разположена към дълготрайна връзка.
Ако са 2-3-5 или де да знам кой както го разбира.. общо взето ако на мъжа и жената бройките съвпадат..значи ще са равнопоставени в бъдещата връзка, защото имат горе-долу същия опит.
Ако обаче ти се съобщи числото 10-15..явно е курва и няма как да се получи дълготрайна връзка..дори момичето да го иска .. един мъж не може да живее с мисълта, че гаджето му е било минато от половината град Мелник примерно ..
Числата и представите естествено се променят с годините, обаче смятам, че разбрахте моята гледна точка.

beliar
12-02-2008, 06:22
има 1 колежка дето половината поток обиколи ... с нея не бих ходил обаче за кеф става 8-) ...все пак ако искам да ходя с някоя мадама не искам да е к%%ва

dimitar_ak
12-02-2008, 07:01
Грешно мислите, момчета. Какво като е била с 15-20 преди вас. Не е ли по-ценно това, че вие сте последните? Накарайте я да не иска друг. Това е по-важното, а не с колко е била преди вас,

slun4ice_90
12-02-2008, 09:41
Започвам направо,въпросът ми е към момчетата...Снощи си лафих с моят приятел и той ме попита с колко момчета съм била...Стана ми неудобно от този въпрос,но му признах...Та,въпросът ми е защо се интересувате момчета от такива неща?И след като тръгнете с едно момиче питахте ли я?Кофти ли ще ви стане,ако тя е имала повече от 3-ма интимни партиьора?Вие сте..Може и момичетата да се включат.Това исках да ви попитам и ми е интересно.Искам възможно повече и различни мнения. :-P

Едно момче с което ходех,много често казваше "Не искам да влизам там,където е влизал половинмата град",но не всички момчета разсъждават по същият начин.
А колкото до това дали е неприятно,когато момичето е имало повече от 3-ма сексуални партиьори,много зависи от годините.
Пример:Ако си на 15 и си имала повече от трима,не е много нормално,поне според моите виждания,в днешно време като ги гледам,всеки с всеки се лашка и всичко е 6+.
И та исках да кажа,че много зависи от годините,и от начина на мислене на човека.
За мен да си на 15 и да си спала с 5-ма,не е нормално,но това е,защото наборът ми е надолу от 1990. Някои момчета като чуят,че приятелката им е била с повече от 3-ма и веднага започват"Ти си курва"..и едни упреци... :? излишни според мен..Съгласна съм с теб,че на 15 момиче да е спало с 5-ма или повече си е някакси кофти..после,ако иска да има сериозна връзка..Аз съм 90 набор и т'ва есвествено си е мое мнение... :)

slun4ice_90
12-02-2008, 09:45
Ако е спала със 3ма преди мен изобщо няма да се занимавам със нея , ми директно я режа ;) Т'ва ми се струва малко крайно...

TheBlackStranger
12-02-2008, 09:54
Не ги питам. Не ме интересува с колко е била преди мен, но имах 2 така да се каже близки приятелки, който се напиха така, че сами започнаха да ми казват с кой и къде :Д

slun4ice_90
12-02-2008, 09:58
Не ги питам. Не ме интересува с колко е била преди мен, но имах 2 така да се каже близки приятелки, който се напиха така, че сами започнаха да ми казват с кой и къде :Д :D То т'ва прави алкохола... 8-)

Niakoitam
12-02-2008, 10:46
Еми може би се интересува от чисто любопитство или да разбере колко си опитна и дали си по опитна от него. :)

dimitar_ak
12-02-2008, 11:00
Еми може би се интересува от чисто любопитство или да разбере колко си опитна и дали си по опитна от него. :)

Това най-лесно се разбира в леглото, а не с приказки.

Niakoitam
12-02-2008, 11:14
Еми може би се интересува от чисто любопитство или да разбере колко си опитна и дали си по опитна от него. :)

Това най-лесно се разбира в леглото, а не с приказки.

В леглото няма как да разбере с колко партниора е била преди него.
Освен това повечето момичета не си лягат с гаджето на първата седмица.В леглото момчето неможе да разбере колко е сериозно едно момиче,как гледа на връзките и отношенията с противоположният пол,каква връзка може да очаква от нея и т.н. и т.н.
Изграждането на мнение за даденото момиче не винаги се базира на това колко е добра в леглото и не това имах предвид под че иска да види колко е опитна.Нормално е всеки да се пази отдалеч в началото.Но ти си по-голям от мен и мисля че това би трябвало добре да го знаеш. :)

MegabytE
12-02-2008, 11:22
Започвам направо,въпросът ми е към момчетата...Снощи си лафих с моят приятел и той ме попита с колко момчета съм била...Стана ми неудобно от този въпрос,но му признах...Та,въпросът ми е защо се интересувате момчета от такива неща?И след като тръгнете с едно момиче питахте ли я?Кофти ли ще ви стане,ако тя е имала повече от 3-ма интимни партиьора?Вие сте..Може и момичетата да се включат.Това исках да ви попитам и ми е интересно.Искам възможно повече и различни мнения. :-P
Ideqta e druga, ama samo mujkata chast q podrazbirame.

dimitar_ak
12-02-2008, 11:22
Точно за това нито бройката нито креватните умения са от значение. последната ми приятелка беше олицетворение на всичко което съм искал и креватните умения за мен нямаха никакво знаечение. Беше много опитна в леглото и склонна на експерименти и какво от това.

BaTe_Martoo
12-02-2008, 11:54
Принципно не ми пука мноо и не питам , ама да не е някоя кофа :D е затва ги обичам девствени. 8-)

dimitar_ak
12-02-2008, 13:00
Принципно не ми пука мноо и не питам , ама да не е някоя кофа :D е затва ги обичам девствени. 8-)

Да бе да лежи като надуваема кукла. :razz:

slun4ice_90
12-02-2008, 13:05
Принципно не ми пука мноо и не питам , ама да не е някоя кофа :D е затва ги обичам девствени. 8-)

Да бе да лежи като надуваема кукла. :razz: :lol: Не се интересува момчето.

VeSna
12-02-2008, 14:12
Според мен (момиче съм) - питат, за да значт колко често е ползвана тяхната "богиня" или т.н. Интересуват се под кой номер са... Пример - ако ходиш с една мацка месец и я попиташ, ако ти каже "с 4" горе долу... Но ако ти каже 14? Просто всеки иска да има нещо, което никой друг не е имал, което е само негово и т.н. Колкото са по-малко толкова по-добре.

ПС: Момчета когато отговорите на този въпрос със "20-30-40" не си мислете, че в наще очи сте "Плейбойте" - по-скоро сте многократно употребявана играчка (по-точно мъжка курва...). Един мъжки мозък може и да го впечатли това, но една жена това я разочарова.....

MostHated
12-02-2008, 16:05
ем... малко ако е курве става кофти...

aRGuMeNT
12-02-2008, 16:43
Според мен (момиче съм) - питат, за да значт колко често е ползвана тяхната "богиня" или т.н. Интересуват се под кой номер са... Пример - ако ходиш с една мацка месец и я попиташ, ако ти каже "с 4" горе долу... Но ако ти каже 14? Просто всеки иска да има нещо, което никой друг не е имал, което е само негово и т.н. Колкото са по-малко толкова по-добре.

ПС: Момчета когато отговорите на този въпрос със "20-30-40" не си мислете, че в наще очи сте "Плейбойте" - по-скоро сте многократно употребявана играчка (по-точно мъжка к***а...). Един мъжки мозък може и да го впечатли това, но една жена това я разочарова.....

Интересно..Значи когато вие отговорите с 20-30-40 въпросът се представя много деликатно - "колкото са по-малко толкова по-добре".. Обаче когато мъж го каже .. Изведнъж сме се мислили за плейбои, мъжки курви и сме разочарование...

Момичета, щом на вас това ви влияе така има ли смисъл да питате за мъжете .. защо ние сме искали да знаем ?
При положение, че вие сте тези, които трябва да са по-нежни и мили .. Не мислите ли, че за нас това е още по-голямо разочерование?

VeSna
12-02-2008, 17:53
Според мен (момиче съм) - питат, за да значт колко често е ползвана тяхната "богиня" или т.н. Интересуват се под кой номер са... Пример - ако ходиш с една мацка месец и я попиташ, ако ти каже "с 4" горе долу... Но ако ти каже 14? Просто всеки иска да има нещо, което никой друг не е имал, което е само негово и т.н. Колкото са по-малко толкова по-добре.

ПС: Момчета когато отговорите на този въпрос със "20-30-40" не си мислете, че в наще очи сте "Плейбойте" - по-скоро сте многократно употребявана играчка (по-точно мъжка к***а...). Един мъжки мозък може и да го впечатли това, но една жена това я разочарова.....

Интересно..Значи когато вие отговорите с 20-30-40 въпросът се представя много деликатно - "колкото са по-малко толкова по-добре".. Обаче когато мъж го каже .. Изведнъж сме се мислили за плейбои, мъжки к**ви и сме разочарование...

Момичета, щом на вас това ви влияе така има ли смисъл да питате за мъжете .. защо ние сме искали да знаем ?
При положение, че вие сте тези, които трябва да са по-нежни и мили .. Не мислите ли, че за нас това е още по-голямо разочерование?


Бих те попитала - ако на теб приятелката ти каже че е спала с 20 преди теб? Какво ще си помислиш за себе си? За нея? За връзката ти? С нас е същото - не си мислете, че се впечатляваме (прекалено много момчета точно това си мислят,колкото и да е тъпо...). Ако умееш да държиш на себе си - няма да позволиш да те имат толкова лесно, нито ще искаш да си "поредната" за някой си.....

+ това ние не се хвалим, а и невиждам как някое момиче ще го направи, стига да е нормална нито ще го е направила нито ще го каже!

За "нежни и мили" е почти никога не се оценява това - приема се като даденост, като нормално и като ви се покаже, че и ние можем да сме животни - вече не ви интересуваме? Къде е "златната среда тогава"? За бъдем и оценени и задоволени и уважавани? Неумеете да цените (повечето от вас... винаги има изключения разбира се...)

aRGuMeNT
12-02-2008, 19:08
Мисля, че след последното мнение няма смисъл да се добавя нещо.
VeSna, напълно съм съгласен с теб и ти казваш същото като мен .. няма смисъл да спорим..
С тази разлика, че при моите познати изключенията са не тези, които не се хвалят, а плейбойте..
Съжелявам всеки, който е попаднал в подобно окръжение и прави такива изводи.

VeSna
12-02-2008, 19:20
aRGuMeNT аз съм на мнение, че колкото повече се говори за всичко - толкова по-добре. Необичам да съдя, но понякога ме дразнят тъпите представи,че жените са курви, че само пари гледат и за всичко те са виновни и т.н. и т.н.

aRGuMeNT
12-02-2008, 19:24
aRGuMeNT аз съм на мнение, че колкото повече се говори за всичко - толкова по-добре. Необичам да съдя, но понякога ме дразнят тъпите представи,че жените са к**ви, че само пари гледат и за всичко те са виновни и т.н. и т.н.

Еми пак казвам, че съжелявам, че познатите са ти такива..и имат такова мислене.. явно не си попаднала на място където не само качеството на хората е добро, но и количеството..на качествените хора ;)