PDA

View Full Version : двама....



lilan4etyyy
11-28-2008, 08:50
Лятото на 2007 г. се запознах с едно момче,което отначало неможех да понасям,беше ми досаден,надут и изобщо не се харесвахме с него и никога не съм си мислила че може да бъда с него и да прекарам година и половина с този човек и да му се отдам във всяко едно отношение..но така и стана...бяхме неразделни,обичахме се много,бяхме едно цяло,допълвахме се във вичко...беше като приказка...но дойде един момент,в който нещата се промемниха коренно,започнахме да се караме,да се нараняваме и колкото и да ни беше трудно,решихме да сложим край на всичко това...2 дни след като се разделихме се появи едно невероятно момче,което ме накара да се усмихна и да продължа живота си без бившия(вече)..това момче се вльби в мен от момента,в който ме видя... той ме дръпна точно когато щях да падна в пропаст,от която нямаше да мога да изляза..той ми помогна да погледна живота в очите и да видя красотата му..заедно сме вече 4 мес.,през този период другото момче не ме потърси,само чувах от нАши общи приятели какво е говорил за мен,колко съжалявал,че ме е наранал и как иска да ме върне отново...но аз все се опитвах да не мисля за това и да не обръщам внимание..но приятелят ми си замина,той не е от моя град..и се виждаме само събота и неделя вече...един ден бившия ми ми звънна и пожела да се видим..и аз глупачката се съгласих..поговорихме си за нас...и тогава осъзнах че той е този,който ще търся винаги във всеки,че той е моето второ аз..започнахме да се виждаме всеки ден...това продължава вече един месец а приятелят ми естествено незнае за това...обичам го,благодарна съм му за всичко което ми даде,за това че ми подаде ръка в най-трудния момент..но немога така...аз обичам бившия си приятел и се нуждая от него,но пук немога да оставя приятеля си просто така сякаш нищо не е било...незнам какво да правя...много съм объркана..незнам дали си заслужава да се сабера пак със стария ми приятел,страх ме е да не ме нарани отново...но ми е адски трудно,постоянно мисля за него...моя ви дайте ми някакъв съвет,...просто незнам какво да правя ;( ;(

hooliganka89
11-28-2008, 08:56
Ми виж сега,не знам какво да ти давам съвети...
С който се чустваш по-добре,който обичаш повече естествено,че с него ще бъдеш.Според мен тук няма място за благодарности,новото ти гадже ти е попречил да влезнеш в дълбока депресия и ти сега какво?ще бъдеш с него от благодарност за това ли?
Но пък има много случай в който бивши се събират и виждат,че няма да се получи нищо,някакси сякъш вече и въглените са угаснали,не знам.Ти сама си знаеш кое е най-доброто решение,но каквото и да направиш,не се обвинявай за нищо,защото винаги някой излиза наранен от такива ситуации,няма как да се избегне,един от двамата ще остане прецакан.
Само трябва да разбереш какво всъщост искаш ти.

curka87
11-28-2008, 10:03
Да останеш с някой просто от благодарност е възможно най-голямата глупост , която може да направиш. Хубаво е, че оценяваш какво е направил сегашния ти приятел за теб, но това не озна1ава, че трябва да се отречеш от чувствата си към бившия заради това.
Ще ти кажа едно нещо- всяка лъжа рано или късно излиза на яве. Искам да кажа, че рано или късно сегашните ти отношения с бившия ще стигнат до ушите на гаджето ти и..... ще стане много гадно. Ще излезе, че ти наистина не си оценила колко много е направил той за теб. Така само ще го нараниш повече от колкото ти сама оценяваш.
За това, моят съвет е добре да си помислиш кого наистина обичаш и да бъдеш с него.Ако това е бившия ти- ами давай тогава!!
Но в никакъв случай не наранявай така момчето, което ти е поало ръка в труден момент.От това, което прочетох- ТОЙ НЕ ГО ЗАСЛУЖАВА. Той заслужава да си честна с него, за да не го боли повече след това.

Crazytu
11-28-2008, 10:19
И аз като другите мисля,че трябва добре да помислиш към кой от двамата имаш истински чувства.Ако обичаш бившия си приятел,върни се при него и не залъгвай сегашния ти приятел .. кажи му истината,бъди откровена с него ... Както вече казаха не оставай само от благодарност с него или защото не искаш да го нараниш,защото после ще стане по-трудно и за двамата.
Така че помисли си добре .. ти най-добре знаеш кое е правилното решение в слуая ..

zaraaa
11-28-2008, 21:05
Да си с някого от съжаление не е решение на поблема ти....помисли добре преди да вземеш крайното си решение, кой те е дарил с повече хубави моменти и ти е доказал, че те обича истински? Бившия или сегашния?

jambo_bs
01-13-2009, 17:45
Мен Красимир ми изглежда по свестен .... незнам :D

myNameIsImmortal
01-13-2009, 17:58
Няма ли да се научите, че връзка се започва тогава, когато ВЕЧЕ НЕ ИЗПИТВАШ ЧУВСТВА КЪМ БИВШИЯ.. 2ри ден поред само такива теми пускате.. и сега какво - един от 2мата ще страда..
Играй си на Онче-Бонче или хвърляй зарове кой от 2мата да избереш... :x

Едит: И после се питате защо някои момчета се държат много гадно с момичетата.. ето точно заради това.. щото когато това го направите 1-2 пъти с 1 момче променяте възгледа му на 360 градуса..

Lysit0
01-13-2009, 19:01
Трябва да останеш с този,когото обичаш. Това не е живот,да си с някого,когото не обичаш.Най-добре да поговориш с бившият си и да му кажеш,че те е страх да не те нарани пак.Питай го дали наистина иска да е с теб и дали наистина те обича.

Lysit0
01-13-2009, 19:03
Няма ли да се научите, че връзка се започва тогава, когато ВЕЧЕ НЕ ИЗПИТВАШ ЧУВСТВА КЪМ БИВШИЯ.. 2ри ден поред само такива теми пускате.. и сега какво - един от 2мата ще страда..
Играй си на Онче-Бонче или хвърляй зарове кой от 2мата да избереш... :x

Едит: И после се питате защо някои момчета се държат много гадно с момичетата.. ето точно заради това.. щото когато това го направите 1-2 пъти с 1 момче променяте възгледа му на 360 градуса..



Едит: И после се питате защо някои момчета се държат много гадно с момичетата.. ето точно заради това.. щото когато това го направите 1-2 пъти с 1 момче променяте възгледа му на 360 градуса..

^^ Същото може да се каже и за нас,момичетата.....

Hurtmore
01-13-2009, 19:33
Няма ли да се научите, че връзка се започва тогава, когато ВЕЧЕ НЕ ИЗПИТВАШ ЧУВСТВА КЪМ БИВШИЯ.. 2ри ден поред само такива теми пускате.. и сега какво - един от 2мата ще страда..
Играй си на Онче-Бонче или хвърляй зарове кой от 2мата да избереш... :x

Едит: И после се питате защо някои момчета се държат много гадно с момичетата.. ето точно заради това.. щото когато това го направите 1-2 пъти с 1 момче променяте възгледа му на 360 градуса..
ако се промени на 360 градуса ще си остане същото така че не схващам логиката.. d
иначе по темата:реши към кой изпитваш най-силни чувства и така..

soul1199
01-14-2009, 10:37
Ako se vurne6 pri biv6iq,moje bi pak 6e et narani,ako ostane6 pri sega6niq toi 6e ti dade vs,no to nqma smisal,ako ne go obi4a6,sama re6i :)

sexita
01-14-2009, 10:46
Бъди си с двамата,докато единия не се издъни 8)

slun4ice_90
01-14-2009, 10:49
Ako se vurne6 pri biv6iq,moje bi pak 6e et narani,ako ostane6 pri sega6niq toi 6e ti dade vs,no to nqma smisal,ako ne go obi4a6,sama re6i :) ;-)