PDA

View Full Version : Сплотени ли сте?



SuperBadSuperFresh
12-01-2008, 18:09
Сплотен ли е класът ви ?

OpenedSky
12-01-2008, 18:12
кажи речи да ...

cherinka
12-01-2008, 18:12
не е сплОтен.
В момента вземам мерки това да се промени.
Ама май ще се откажа, света не се променя толкова лесно, особено с моите примитивни мерки за 'сплОтеност".

DiScOnEcTeD
12-01-2008, 18:16
мне и честно казано се радвам защото има ужасни хора които нямам и идея как понасям секи ден :-x :-x :-x :-x има и такива с които не си допадаме ... нашия клас сме разделени на много групички

ReBeL
12-01-2008, 18:21
НЕ! За 5 години нищо и половина ... толкова се мразим ,че не можем да се гледаме вече ... добре , че остават още няколко месеца само ...


И ето идва най-щастливият ден, когато 12Г ще е далече от мен :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Devilsplaymate
12-01-2008, 18:26
Абе нещата почват да се оправят (: С всяка изминала година можем да се траем все повече и повече 8-).

Shushu11
12-01-2008, 18:45
Еми горе-долу :D

sladky2009
12-01-2008, 18:46
Сплотен ли е класът ви ?

Не

mihichkaaa
12-01-2008, 18:52
да винаги сме заедно и сме си мн задружни мн си се обичаме.. :grin:

jghgh
12-01-2008, 19:03
Разбираме се, но чак сплотени... :?

tItEufFf
12-01-2008, 19:12
На пръв поглед - да, но лицемерието в нашия клас е в най-всишата си степен..

KrisiBep
12-01-2008, 19:23
Амии .. ние сме заедно от тази година :) И поне засега се спогаждаме,нямало е някакви големи спорове ии пречки..но тепърва предстои ..чакат ни 5 год все пак.. x]

aRGuMeNT
12-02-2008, 01:33
НЕ! За 5 години нищо и половина ... толкова се мразим ,че не можем да се гледаме вече ... добре , че остават още няколко месеца само ...


И ето идва най-щастливият ден, когато 12Г ще е далече от мен :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Точно за теб предвиждам как след 1 година ще им се обаждаш и все още ще обикаляш със съучениците си.

Всички други .. наслаждавайте се на класа си колкото и зле да се разбирате...Все пак за 5 години и кътните зъби ще си знаете най накрая.. Фактът, че си казвате "здрасти" на улицата пак е много .. колко познати имате от повече от 5 години, с които още се имате ? И аз така си помислих ...

Радвайте се на класа си и правете неща които се запомнят, след 12ти клас ще ви се плаче и нито ще има връщане назад, нито ще можете да видите повечето от тях, дори да ви се иска.

Blab
12-02-2008, 01:57
^Оставам с впечатление, че ти милееш за гимназиалните години.
В това няма нищо лошо, разбира се, но за някои те не са от най-прекрасните, за някои животът започва след това. И да твърдиш, че децата от класа са хората, които най-добре те познават/познаваш е смешно, също толкова, като да вярваш, че ще си бъдете най-близки (и) след завършването.

Колко познанства имам от над 5 години? Доста, а не съм от хората, които наричат познат този и онзи. И? Не ми се плаче, не искам да се връщам назад. Както написа в друго едно мнение(или аз така го разбрах), истинското преодолява граници, времеви, физически, всякакви.

ПП:Да, по-голямата част от класа ми бе привидно сплотен.

aRGuMeNT
12-02-2008, 02:19
Не твърдя, че най-добре те разбират, но са хора с които си прекарвал всеки ден..и да - милея за онези години нормално е да има носталгия, защото преди тях си бил прекалено дребен за да разбереш какво искаш от живота, а след тях, той вече те е грабнал и нямаш толкова време за развлечение.(под "си бил" не визирам никого конкретно)

Бях в клас в който си е имало и караници и всичко и винаги после сме разговаряли и сме се разбирали.Липсват ми, защото е било най-веселото време, без никакви грижи от живота.

И Blab, щом вече си завършил значи си минал през момента в който покрай теб не остава нито един познат? В един момент добре знаеш, че сте ти, мама и татко, както е било при всеки , завършил средното си образование. Твърдиш, че не си се виждал с никого от класа си ли ? Ако е така, много жалко. И казваш, че класът ти е бил сплотен ?Странно е да не се търсите значи..

Никой не може да ме убеди, че не се сеща и не си мисли за познатите от гимназията.. т.е. че не изпитва някаква носталгия, независимо от това колко зле е било там..

Факт е, че независимо дали си завършил, добрите познати пак ще си останат, но не можеш да не признаеш и, че има доста неща, които е можело да направите тепърва..
За връщането назад естествено беше образно казано..

Jumbie483
12-02-2008, 08:27
Ами да сплотени сме :-)
Може през повечето време да се караме, подиграваме един на друг, но когато става на въпрос за нещо сериозно, няма по-сплотен клас от нашия. Тогава сме като един човек, разделен на 25 :-) :-)

breathless
12-02-2008, 08:31
Мне ..

DeepPurpLe
12-02-2008, 10:54
Амии .. ние сме заедно от тази година :) И поне засега се спогаждаме,нямало е някакви големи спорове ии пречки..но тепърва предстои ..чакат ни 5 год все пак.. x]
+.. :wink:

Bubbly
12-02-2008, 11:44
Да :)

Izabel
12-02-2008, 12:01
Моят клас беше разделен на момичешка част и момчешка. Все воювахме, но и все се търсехме, защото ... противоположни полове, все пак.Не можехме едни без други. :-)
В класа ми всички бяхме силни характери, с мение и представа за живота в детските ни глави тогава. 8) Беше трудно, но беше забавно. Имах супер ученически години и много изцепки. Сплотени бяхме, но по свой си изкривен начин. 8-)

Моят съвет е ... не бъдете аут-сайдери сами или с групичката си ... по-весело е, когато сте повече хора ... тогава и в главите ви нещата просветват повече, освен Фъна, че си върви.

Всички ви казват, че това са най-безгрижните ви години, но не можете да го разберете сега, защото всяка възраст си има своите проблеми.

Заедно е по-лесно ! :)

Blab
12-02-2008, 12:55
преди тях си бил прекалено дребен за да разбереш какво искаш от живота, а след тях, той вече те е грабнал и нямаш толкова време за развлечение.
О, недей така, някои хора са вече наясно със себе си, докато другите още се търсят.


Липсват ми, защото е било най-веселото време, без никакви грижи от живота.
:)Хубаво време, но не и сред класа при мен.
(Пояснение: Просто не съм от хората, които преглъщат себе си в името на някакво си там (привидно - повтарям) цяло.)


И Blab, щом вече си завършил значи си минал през момента в който покрай теб не остава нито един познат? В един момент добре знаеш, че сте ти, мама и татко, както е било при всеки , завършил средното си образование. Твърдиш, че не си се виждал с никого от класа си ли ? Ако е така, много жалко. И казваш, че класът ти е бил сплотен ?Странно е да не се търсите значи..
Ъъъ... не, какъв е този момент? И какво е това мистериозно изчезване на всичките познати?:Д
Не желая да виждам по-голямата част от класа си, но един от най-близките ми хора е от бившия ми клас, приятелството ни продължава и след Завършването.)


Никой не може да ме убеди, че не се сеща и не си мисли за познатите от гимназията.. т.е. че не изпитва някаква носталгия, независимо от това колко зле е било там..
Тра-ла-ла, ла-ла, ит'с миииии, Джесика(рофл)


има доста неща, които е можело да направите тепърва..

И нищо не ни/ме спира.

lenito_sf
12-02-2008, 14:02
ми май да :grin:

ThePowerOfLove
12-02-2008, 15:23
Не много... Повечето се подиграват на всеки, който не им харесва :?

nymphadora
12-02-2008, 16:30
ние сме от тази година заедно и смея да твърдя,че сме добър клас(като състав)все пак имаме само 4 фешънки,а само 2 от тях са к**ви :grin: .НО се води ужасна война м/у момчета и момичета :x да се надявам,че в следващите 5 години ше се опраим :)

babyvy
12-02-2008, 16:47
НЕ! За 5 години нищо и половина ... толкова се мразим ,че не можем да се гледаме вече ... добре , че остават още няколко месеца само ...


и при нас е така !!!е не се мразим чак толко много амааа........

6o6kotooo
12-02-2008, 17:22
Определено не дори всички учители ни го казват постоянно

m3talmania
12-02-2008, 17:58
Има много лицемерие, много двуличниции... :( Трябва да гледаш през розови очила за да кажеш, че тоя и оня никога не са се "плюли" 8-)

plmn
12-02-2008, 18:06
Не много.Но можеше и да е по-зле предполагам. 8-)

SunShinePearl
12-02-2008, 18:18
не

DeAd_LooSeR
12-02-2008, 19:03
Втора година съм в нов клас и мога да кажа,че го харесвам повече от миналия си.Не сме първи приятели,но се спогаждаме и всички сме в добри отношения.Там намерих една от най-добрите си приятелки,и може би един от малкото хора,които ме познават наистина много добре,независимо от краткото ни познанство.Разбира се има моменти когато се караме с хората от класа,но не сме стигали до скандали,а иначе момичетата много се имаме...
Аее става ми тъжно за тези,които так говорят за класа си (то не заиси от тях де..при положение,че ака стоят нещата) ...ама винаги е хубаво да знаеш,че има кой да те подкрепи училище :? :) [/b]

psychopath
12-02-2008, 19:06
не особено

Violenza
12-03-2008, 07:36
Не. Стане ли нещо всеки топи другите и гледа да си спаси задника.
Има само 3-4, които не го правят.

nefchi_bs
12-03-2008, 08:31
Сегашният ми клас не е сплутен...Но преди бях в клас които беше просто върха и сега все още сме си приятели и си ходим по кафенца :)

Discard
12-03-2008, 08:31
Не,въобще.Втора година сме заедно,а със всеки ден става все по-зле.И няма как да е иначе-като всички са лицемери,клюкари и т.н.(за момчетата става въпрос)...

Magichkaa_
12-03-2008, 11:48
3ta godina sym v toq klas.Pyrvata beshe dobre shto gode.Vtorata beshe koshmarna,zashtoto se poqviha nadytite ni momcheta kam koito se presaedeniha i 3 momi4eta ..Zaradi loshata disciplina i neponosimstvoto s koletkiva si trygnaha 7 choveka,ot koito bqha edni ot nai bliskite mi priqteli.Bqhme obshto 15 v sredata na godinata i beshe pylen koshmar.Sega e tretata godina.Dve ot premestilite se momicheta se varnaha i priutihme oshte 6 choveka.Moje da se kaje che zagybenoto be varnato.Sega sme zadrujen i sploten klas bez 1-2 momcheta,no za jalost sme dosta shymni i klasnata postoqnno dreme v direkciqta,zaradi nas :D

rubi
12-03-2008, 13:33
аз също съм в групата на завършилите......класа ни беше разделен както е нормално да бъде,имахме огромно разминаване в характери и интереси,нищо че всички искахме да станем доктори по онова време :)
карали сме се,правили сме мизерии,не можехме да се дишаме,но в карйна сметка когато станахме 12 клас осъзнахме че адски много ще си липсваме,дрязгите,напрежен ието кой с кого ще се скара,абе въобще тинейджърска му работа...
резултата е че най-добрите ми приятелки са от гимназията,другата ми най-добра приятелка датира от 6 клас,а с класа съм в много добри отношения независимо че сме си вадили очите докато бяхме в даскало :) :) :)
а определено сега има носталгия и ми се иска да се върна там и всияко да продължи по старо му...но уви...УДЪРТЕХ :lol:

N0_feAR
12-03-2008, 19:06
НЕ, само при организирано бягане от някой час ( че и тогава понякога има кофти изцепки)

voodoodoll1
12-03-2008, 19:13
Не особено

la_loba_mariana
12-06-2008, 12:45
ami ne mnogo.nie sme 30 4oveka,mn sme,a i ima mn nadmenni i ujasni hora

hgfh
12-07-2008, 10:42
амии може да се каже..

RuMiTo0
12-07-2008, 11:52
Ние тая година се събрахме и засега сме що годе добре. :D

elsy
12-07-2008, 11:55
Не 8-)

mmKamm
12-07-2008, 15:15
До преди 5.12.2008 класната, и сички даскали твърдяха че единственото за което моя клас може да се организира...единственото за което може да е сплотен тва е бягането от час и побъркването на даскалите :) да ама на 5.12 им доказахме че и за други неща се организираме :) организирахме си пиянска вечер на хижа :) общо взето според мен сме сплотени :)

Byyyy
12-08-2008, 16:03
от 26 човека сме разделени на 27 лагера :shock: :D

MissInd3p3nd3nt
12-09-2008, 19:18
не изобщо,стария също

fire_cat
12-26-2008, 13:42
Класът ни е сплотен само когато липсват две момичета - оригинални лицемерки и страхотни предателки. Когато ги няма всичко е наред, но когато се появят започват скандалите и се делим на групички.

TellMeYourName
12-26-2008, 17:29
не особено много, ама не ми дреме... да се оправят.
18 момичета и 5 момчета и искате да е сплотен? :razz: айде без смехурии
Когато има спор просто се наслаждавам на караниците...някакси е красиво :oops:

SuNsEt
12-26-2008, 17:33
Да,за сега,но 95% са доста неоргаизирани... 8-)

l0wrider
12-26-2008, 17:36
Сплотен ли е класът ви ?
Нашият клас гледа да е сплотен , а аз обратното шото така нема интрига винаги съм срещу тях 8) :smt097

IwInkA
12-26-2008, 17:41
На пръв поглед - да, но лицемерието в нашия клас е в най-всишата си степен..


+55215141445....

xpreciousx
12-26-2008, 17:53
Мнее...разделили сме се на 4-5 групички :razz: :razz: :razz: