PDA

View Full Version : Хора моля за малко помощ !



bloodmoon95
12-02-2008, 19:40
Начи първо момче съм на 13 много ме кефи едно момиче от класа но незнам тя какво чувства.От началото на годината сме говорили не повече от три пъти и то за неща много по различни от любов :( Значи общо взето мога да кажа че не знае че съществувам :( Моля ви дайте ми някъв съвет как да я впечетля.Срамежлив съм доста.Често излизаме с приятели(момчета)предимно ходим по пейките почти никога на дискотека.
Имам идея да я поканя да излезе с нас но предполагам че няма да и е забавно и най вече се страхувам как ще реагира. Моля ви кажете някакво мнение или идеи коитд предполагате че ще и харесат (градът в който живея е малак-няма кимо няма теаър има 1-2 дискотеки в които е ужасно)
Чакам съвети моля!

VVT
12-02-2008, 19:41
pokani q na kafe...ottam natatuka shte se spravish!!!! :)

bloodmoon95
12-02-2008, 19:43
msi za saveta moje puk da se probvam :)

VVT
12-02-2008, 19:44
ama samo dvamata za da moje vnimanieto izcqlo da e vurhy tebe...a ne tvoite priqteli :) :)

bloodmoon95
12-02-2008, 20:12
hobavo ma se pak sam nov :( ako moji6 6te mi poqsni6 li kakvo da i kaja :):) pls

PLuScHeTo
12-02-2008, 20:49
просто се отпусни... и бъди себе си :) (старай се да забравиш тоя срам, той само ти пречи и не ти помага)

curka87
12-02-2008, 22:25
Като за начало можеш да започнеш да я заговаряш в училище за разни неща. Например в междучасията говори с нея, шегувай се, закачай се.Така би могъл да разбереш какво харесва, къде обича да ходи, какво обича да прави. С една дума- общувайте! После вече я покани да излезете само двамата на кафе.
ЗАБРАВИ срама си и нещата ще се подредят.

nIkEnCeTy_bE
12-03-2008, 07:24
амии..трябва да си преодолееш срама на 1-во място..и после всичко ще е наред..най е лесно е когато е в твоя клас /макар че не е много яко/ ама поне ще можете да общувате по често..можеш да я питаш за някоя задача..нещо да се пошегувате..и от там нататък кафенце /само двамата / това онова..и така :) ..Успех :-P

HONDA
12-03-2008, 07:29
Отпусни се и не се притеснявай. Заговаряй я в училище, все ще намериш някаква тема. Можеш да я поканиш на разходка из някой парк или на кафе. Опознай я добре и й позволи тя да те опознае.

soul1199
12-03-2008, 07:34
Като за начало можеш да започнеш да я заговаряш в училище за разни неща. Например в междучасията говори с нея, шегувай се, закачай се.Така би могъл да разбереш какво харесва, къде обича да ходи, какво обича да прави. С една дума- общувайте! После вече я покани да излезете само двамата на кафе.
ЗАБРАВИ срама си и нещата ще се подредят.+1 :)

evelinka1122
12-03-2008, 10:46
kani6 q na kfe.... kak taka kakvo da i kaje6 tolkova li si sramejliv? mi za muzik filmi govorete!

bloodmoon95
12-03-2008, 11:52
i golemiq mi problem e ne tolkova strama a nai ve4e tova 4e ne moga da q izmakna po nikav na4in ot priqtelkite i . Nikoga ne sme govorili samo dvamata vinagi s tqh si varvi kvo da napravq ?? :( :( :?

curka87
12-03-2008, 11:58
Е кой те кара да я отделяш от пиятелките й. Това, че тя е с тях в междучасията не значи, че не можеш да я заговаряш и да я закачаш. Те едва ли ядат хора. :-D След като е все с тях, ами говори и с тях. Току виж пък от тях в на шега , на майтап, може да научиш нещо интересно, което да ти помогне после. И.... след като се "поопознаете" може да я дръпнеш на страни и да я поканиш тогава.

bloodmoon95
12-03-2008, 15:03
neznam po4vam da misla 4e prosto nqma smisal kogato ne pokazva nikakvi priznaci 4e ima nqkakvo 4uvstvo kam men e napalno bezmisleno da opitam kakvoto i da bilo :? :? :(