PDA

View Full Version : само за тези , които имат дълги връзки



indecent
12-04-2008, 16:33
какви са отношенията м/у вас и гаджето ви сега и какви бяха преди/когато сте тръгнали/....отчуждили ли сте се .... или сте си все същите....от колко време сте заедно ..... по-често ли се карате сега отколкото преди...

vanessa69
12-04-2008, 16:49
ami zna4i mila az s moq sme ot po4ti godna i v na4aloto nqkak si nzm kak da kaja be6e po neangajira6to .. be6e qko da ,, sled 4-5 mesec priqtela mi vze da si pokazva golqmata revnost .. za nai malkoto se karame .. vse za nqkvi gluposti i to .. ama sme si sviknali super mn i go obi4am stra6no mn .. imah predvid 4e moje da my razbere6 haraktera sled 3-4 mesec 4e i pove4e .. ina4e da po vaprosa ti spored men vsqka po dalga vrazka se karat za gluposti

darla
12-04-2008, 16:56
ami az sum s muja si ot 3godini,predi tova imah vruzka 4 godni.
s muja mi otno6eniqta ni sa si vse su6tite.no jiveem zaedno,imame semeistvo i obsujdame i re6avame,dori sporim za dosta po-seriozni ne6ta ot tova v koq kru4ma da otidem i koi kogo pogledna po edi-kakuv si na4in.no nqma kak-s vremeto idvat i otgovornostite :)

mynichka
12-04-2008, 17:31
аз с приятеля ми съм около 8 месеца ..и отношенията ни са доста по- сериозни отколкото в началото! Караме се както във всяка връзка ...но знаем доста неща един за друг, подкрепяме се и най- важното обичаме се

sexita
12-04-2008, 17:43
8 месеца :D :D :D Рано ви е за проблеми.
Аз пък имах връзка 3-4 години с момче и накрая осъзнах,че е боклук и няма да се промени и го зарязах :D
След това имах 4 месечна връзка,която беше много по-сериозна от 3годишната,но завърши недобре...всъщност сега виси във въздуха и сякаш е недоизживяна заради взаимното ни желание един към друг,но за всичко си има време и място ;)
Сега си имам спокойна връзка и съм си щастлива ;)
3 месеца сме заедно,но не е толкова сериозна...поне според мен. Малко е трудно заради различната националност на НАС.
Но ако трябва да кажа...как беше в началото и как е сега... В началото беше много романтичен и ала-бала...виждахме се всеки ден...сега... не се промени почти нищо,само че се виждаме по-рядко,но нещата като че ли се успокоиха и сме малко по-сигурни един в друг. Сега може би връзката ни се превръща в "сериона"...когато си говорим за "другата година", а не за "утре" Дано всичко върви добре...аз винаги се забърквам в нещо обвързващо и имам желание да приема човека до мен като част от моя живот,а не като период през който да мина временно и след това да се прехвърля на друг докато не започна да забравям имената на всичките :)

Neprikosnovena
12-04-2008, 18:02
От 1 година и 3 месеца сме заедно и сме направо супер :grin: Мн се обичкаме,въпреки че често се караме :-D От начало наистина бяхме мн зле аз съм 2 момиче,с което ходи.а с него ми е най-дългата връзка. 8) :D :P :grin:

SINDEL
12-04-2008, 18:21
От година сме заедно и връзката ни е сериозна. Какво се е променило ли? Ами... в на4алото не ми се караше толкова. Станал е по-избухлив и по-изнервен, но това може да е заради проблемите, които си има в работата. Ина4е нещата не са много по разли4ни отколкото в на4алото :)

miloto_girl_4e
12-04-2008, 18:28
Понеже ми се иска да се разпиша в темата, ще говоря за връзка, която е приключила...
Имах връзка с едно момче година и половина..
Да, нещата при нас с времето се променяха поне от моя страна..
Просто всичко почна да ми става.. еднообразно, вече я нямаше онази тръпка.. и така с времето настъпи едно отчуждение..
Късахме 3 пъти и при всяко тръгване нещата в началото си бяха ОК, но с времето чувствата ми притъпяваха..
Дано сега нещата седят друго яче..

MmimsS
12-04-2008, 18:36
Ние в началото се карахме повече,а сега по рядко :) Определено не сме отчуждили, а напротив :wink: заедно сме от повече от 2 години

partychild
12-04-2008, 18:49
Ами аз с моето момче съм от 2 години 1 месец и 2 дена.. супер сериозна връзка.. отначалото бяхме много отдалечени един от друг малко по малко ставахме все по близки..с всеки път който се виждахме се обичахме повече и почеве..както е и сега де :) променяме се заедно..растем заедно.. мислим за чувствата си.. гледаме да не се нараняваме да не си даваме поводи за ревност(макар че съм ревнива и то не малко но го крия дълбоко в себе си защото са си мои глупости..може би без да ми е дал повод ) дори и да се скараме то е за глупост...много рядко не е .. но винаги този който е згрешил се извинява и се опитваме повече да не се повтаря.. ние сме на 200 км един от друг което усложнява още повече нещата но се държим един за друг и не желаем да се разделяме защото се обичаме страшно много и не знаем дори какви щяхме да сме ако не бяхме заедно ..но със сигурност заедно сме по добри хора :) има много хора които биха казали че връзка от разстояние не може да има..но очевидно има зависи от хората и колко силни са чувствата им .. :)

sexita
12-04-2008, 19:44
8 месеца :D :D :D Рано ви е за проблеми.
Аз пък имах връзка 3-4 години с момче и накрая осъзнах,че е боклук и няма да се промени и го зарязах :D
След това имах 4 месечна връзка,която беше много по-сериозна от 3годишната,но завърши недобре...всъщност сега виси във въздуха и сякаш е недоизживяна заради взаимното ни желание един към друг,но за всичко си има време и място ;)
Сега си имам спокойна връзка и съм си щастлива ;)
3 месеца сме заедно,но не е толкова сериозна...поне според мен. Малко е трудно заради различната националност на НАС.
Но ако трябва да кажа...как беше в началото и как е сега... В началото беше много романтичен и ала-бала...виждахме се всеки ден...сега... не се промени почти нищо,само че се виждаме по-рядко,но нещата като че ли се успокоиха и сме малко по-сигурни един в друг. Сега може би връзката ни се превръща в "сериона"...когато си говорим за "другата година", а не за "утре" Дано всичко върви добре...аз винаги се забърквам в нещо обвързващо и имам желание да приема човека до мен като част от моя живот,а не като период през който да мина временно и след това да се прехвърля на друг докато не започна да забравям имената на всичките :)


накрая не осъзна ли че проблемите във връзките ти идват от теб самата ?

Уви...не си го и помислих. Аз знам какво правя... Даже като се замисля...каквото съм искала съм го имала. Любов от онзи,любов от този...да не си виря носа,но доста момчета още подшмъркат по мен,но и аз не оставам на зад...

woshata
12-04-2008, 20:05
ъъ...хоим 3та седмица .. смис нямам мнение по въпроса ..ма да се изфукам :lol:

hooliganka89
12-04-2008, 20:39
Моята връзка е година и половина,отначалото нещата бяха приказни,което не означава,че сега са гадни,но са различни.
Почва живота,работа,проблеми и т.н.
Много се обичаме и разчитаме един на друг,споделяме си всичко,дори повече се оплаквам на него от него,от колкото от него на приятелки.

krem4et0
12-05-2008, 12:54
Определено сме станали мнооооого по-близки. Аз тръгнах с него малко на инат и малко на шега. Изобщо не исках сериозна връзка, а просто връзка. Но с времето се привързахме един към друг, заобичахме се и прочие. Определено сега всичко е по-истинско, по вълнуващо, по-силно. За мен той е неизменна част от живота ми. Просто не мога да си представя, че не съм го познавала. не мога да си представя 1 ден да не съм с него. Той е част от мен и аз от него. Докосна ли го все едно ставам цяла и завършена.
Иначе с времето караниците като че ли зачестиха. Поне поводите са по-сериозни, а и работата ни поизнервя. Но всеки спор и караница е малка крачка назад, с която се засилваме. Усещам огромната му любов все повече и повече......Единствената ми забележка е, че не умее да показва чувствата си емоционална, а аз искам не само да знам, че ме обича, а да постъпва като лудо влюбен мъж. Просто той не е емоционален, а аз съм за двама ни.....

В понеделник правим 4 години и 3 месеца заедно.....

purple__love
12-05-2008, 14:51
ami sega6nata mi vruzka e ot 10 meseca po4ti....v na4aloto ne6tata bqha mn razli4ni ot sega...toi be6e drupnat, ne se interesuva6e mn ot men, ne durje6e mn na men, no s vremeto se vliubi super mnogo, sega kakuv mi e revnivi4uk, sledi me, dava vs za men, postoqnno e na telefona da mi se obadi samo da me 4ue dali sum dobre....predi6nata mi vruzka be6e godina i polovina......i ot na4aloto do samiqt krai....ima6e liubov....strahotna, silna, nekontroliruema liubov....ot purviqt den.....do samiqt krai..... :)

chokolate_girl
12-05-2008, 15:11
от близо 2 години сме заедно,с всеки изминал ден се обичаме все повече и повече.... :) нямам оплаквания,но колкото по-дълга е една връзка,толкова повече жертви иска,поне при мен:)

Jumbie483
12-07-2008, 15:39
Ходим вече 3 години. Април почваме четвърта :-)
Отначалото бяхме много внимателни един с друг.. Бяхме се запознали в нета и там си говорехме спокойно, докато не се срещнахме. Тогава и в скайп и на живо бяхме по-внимателни и по-сдържани. Но за много кратко време се отпуснахме и оттогава всичко ни е на 6... :smt007
До сега сме имали само един сериозен спор, който ни държа разделени 1 седмица. След това отново се събрахме, осъзнали, че отново сме се карали за глупости :oops: С времето връзката ни става все по-здрава и сериозна. Сега сме напълно отпуснати един с друг. Все пак да прекараш 3 години с един човек не е малко време :)) И нашите го приемат добре. Баща ми си умира да ходи с него на риба, на лов и на стрелбището.. Много обичат и мен да ме водят =D> Общо казано, връзката ни е прекрасна... :mrgreen:

alkobalko
12-07-2008, 18:30
Скоро ще стана 4 години. И за тях сме минали през много изпитание, много усмивки и сълзи. С времето връзката ни става все по-силна. Да, имаме караници, но дори и в тях се допълваме. Учим се един от друг, заедно правим едно цяло. И наистина не мога да си представя да живея без него. Усещам всеки ден неговата обич, не само на думи, но с всеки жест, дори в най-обикновенното докосване, във всеки поглед. И двамата знаем, че имаме още много да учим един от друг, но и че имаме цял един живот, за да го направим. И в никакъв случай не бих съжалявала, че той е част от живота ми и аз от неговия.

beiho
12-07-2008, 18:46
Тогава ми беше мн тъпо и не бяхме много близки, сега споделям всичко с нея и мисля, че именно втова се крие енда връзка!!! :) :)

misinceto2808
12-07-2008, 19:06
Амиии... заедно сме от 4 месеца...
Караме се- ДА! Няма връзки без кавга,
но преди се карахме повече от колкото сега!
Може би защото сега се познаваме по-добре!

nestle
12-07-2008, 19:22
Единствената разлика при нас е може би че в началото не му имах такова голямо доверие както сега ииии сега много повече усещам любов от негова страна иии по хубаво е всичко! И тръпката не се губи никога...просто става друг вид тръпка ;)

Wrathchild
12-07-2008, 19:36
Единствената ми забележка е, че не умее да показва чувствата си емоционална, а аз искам не само да знам, че ме обича, а да постъпва като лудо влюбен мъж. Просто той не е емоционален, а аз съм за двама ни.....Идентична ситуация.
Ние сме заедно от 1 год. и 9 месеца. В началото имахме доста повече време един за друг, сега покрай работата, изпитите, сесиите и т.н. и т.н. нямаме чак толкова време, но все 1-2 часа на вечер отделяме. Караниците зачестяха, но пък във всяка връзка началото е розово. И въпреки всичко, сме по-близки от всякога. Промени има, но не към лошо.

krem4et0
12-07-2008, 19:49
Колкото по-дълга става връзката ни толкова ми е по-трудно....просто очакванията ми растат. Но поне се успокоявам, че зачестяването на караниците не е само при нас. Жалкото е, че трябва да се скараме жестоко, за да разберем колко много се обичаме всъщност, как не можем да се отделим 1 от друг, колко дълбок отпечатък сме оставили в сърцето на другия. Защо не го осъзнаваме когато ни е добре?

LovEsIckk
12-07-2008, 19:53
6 месеца..Първите 3 месеца бяха много спокойни,без караници,излизахме с компанията ни.Напоследък ако излизаме то всеки си излиза по отделно с приятелите си,караме се доста често и то все за някакви глупости,но пък сякаш с всеки ден се обичаме още повече.. :smt007 Колкото и да се караме,да се ревнуваме и да спорим след това се оправяме и точно в тия моменти усещаме,че не можем един без друг и ,че се обичаме много..

Wrathchild
12-07-2008, 19:59
Колкото по-дълга става връзката ни толкова ми е по-трудно....просто очакванията ми растат. Но поне се успокоявам, че зачестяването на караниците не е само при нас. Жалкото е, че трябва да се скараме жестоко, за да разберем колко много се обичаме всъщност, как не можем да се отделим 1 от друг, колко дълбок отпечатък сме оставили в сърцето на другия. Защо не го осъзнаваме когато ни е добре?Защото когато ти е добре го приемаш за даденост. Не, че не го обичаш, но когато ви е добре го приемаш съвсем в реда на нещата. Но когато се скарате - тогава осъзнаваш какво значи за теб. И аз за това съм се замисляла при мен - трябва едва ли не да е далеч от мен, за да осъзная колко ни е било хубаво, когато сме стояли прегърнати и сме се гледали в очите. Докато тогава съм се чудела 'е сега поне една целувка няма ли да има?'.

Lady_AMG
12-08-2008, 10:54
Аз съм с моя приятел от 3 години и нещо. В началото той постоянно ми повтаряше че съм най-красивото момиче на света, а с времето тези комплимнти и внимателното държание се изпариха. Често си говорим за това, но няма как- началото си е начало. Лошото на тези връзки е че като свикнеш да виждаш човека пред себе си истински- без преструвки, без превземки като че ли спираш да го забелязваш. Иначе всичко при нас е на периоди. Понякога се караме със седмици за глупости, понякога минават месеци без нито един спор, понякога си вярваме сляпо, понякога се ревнуваме и се съмняваме един в деуг. Трудно е да кажеш каква точно е една връзка, защото би следвало тя да се променя всеки ден. Важното е да си с човека, заради това че го обичаш, не защото си свикнал с него и ти е трудно да си наредиш живота без него. Аз затова се гордея с връзката си, защото е далече от идеалното, но въпреки това любовта която изпитвам е истинска и съм сигурна в това, защото пеперудите в стомаха ми никога не ме напускат. Пожелавам на всички да изживеят такава любов!

krem4et0
12-08-2008, 12:36
Как ще спра да забелязвам половинката си. Вчера не можахме да се видим-той има оста ангажименти и направо се побърквам вече. Не мога да спра да го съзерцавам, докосвам, целувам.....

darla
12-08-2008, 12:44
^kogato zavijeete zaedno,sled vreme,ne6tata 6te se promenqt

krem4et0
12-08-2008, 12:59
А при теб промениха ли се? Доколкото съм чела твоят мъж ти липсва, дори и да не се видите само 10-тина часа...

Може би е така всъщност, защото рутината ще ни убие, но се надявам поне никога да не спра да виждам блясъка в очите му, когато е с мен. И се надявам сърцето ми да трепка всеки път, когато го видя, както е вече толкова години.....

maLchy
12-08-2008, 13:37
Аз съм с гаджето ми почти 7 месеца...малко повече се караме отколкото в началото,но това се случва за някаква глупост много рядко за нещо сериозно.Иначе всичко друго си е както преди

darla
12-08-2008, 13:48
А при теб промениха ли се? Доколкото съм чела твоят мъж ти липсва, дори и да не се видите само 10-тина часа...

Може би е така всъщност, защото рутината ще ни убие, но се надявам поне никога да не спра да виждам блясъка в очите му, когато е с мен. И се надявам сърцето ми да трепка всеки път, когато го видя, както е вече толкова години.....

promenqt se v duga nasoka,v po-dobra pone ot moq opit.surceto mi vse taka trepka,kogato go vidq bilo to v po4ivkata ili kogarto se priberem ve4er vku6ti,vse o6te mi treperi pod luji4kata,dokato go dokosvam i toi men.promqna se izrazqva v tova,4e ve4e use6ta6 edin vid spokoistvie,trudniq,natovaren den ili kakto kazva6 ti mnogoto angajimenti nemogat da vi popre4at da se vidite,za6toto rano ili kusno-vseki se pribira vku6ti.spokoistvie,4e kakvoto i da ti se slu4i prez denq,ve4erta 100%nqkoi 6te te 4aka vku6ti,s koito da pogovori6,da te ute6i i gu6ne,a bilo to i prosto da si mul4ite i po4ivate zaedno.V tova se izrazqva promqnata i spored men tova e ve4e nai-pulnocenniq i pulen etap ot edna seriozna vruzka. :-)

miss_asi
12-08-2008, 13:50
Ми имам връзка с едно момче от 6 месеца.Да караме се и то в последно време повечко но мога да кажа че и двамата много се обичаме.В началото бяхме по-близки в смисъл водеха се някакви разговори до към 4-5 сутринта и времето което прекарвахме заедно минаваше много бързо не че сега не е така.Но и двамата започнахме да излизаме повече с различни копмании аз рядко ходя в неговия квалтал той все по-рядко идва в моя и така ... аве ние с него сме в една многооооооо ама много дълка и завързана история но мисля че най-важното е че не спираме да се обичаме въпреки проблемите!

krem4et0
12-08-2008, 13:54
darla, толкова е хубаво, това което написа. Точно това искам...но за жалост надеждите ми, че скоро ще го получа са все по-малки.....Когато му дойде времето-няма да насилвам нещата.

darla
12-08-2008, 13:57
krem4eto,obiknoveno hubavite ne6ta se slu4vat,kogato nai-malko gi o4akva6.Estestveno,kogato zajiveete zaedno,idvat i mnogo otgovornosti ot ejednevieto i suvmestnoto sujitelstvo-razli4ni navici,razbiraniq i t.n,no tova sa preodolimi ne6ta.Pojelavam ti skoro da polu4i6 tova,koeto taka silno iska6 :)

krem4et0
12-08-2008, 14:04
Аз искам само да сме заедно.......но след последния ни разговор в обозримото бъдеще не го виждам реализирано.....поне докато не завърши(остават му още 3 семестъра).

jambo_bs
12-08-2008, 14:11
8 месеца :D :D :D Рано ви е за проблеми.
Аз пък имах връзка 3-4 години с момче и накрая осъзнах,че е боклук и няма да се промени и го зарязах :D
След това имах 4 месечна връзка,която беше много по-сериозна от 3годишната,но завърши недобре...всъщност сега виси във въздуха и сякаш е недоизживяна заради взаимното ни желание един към друг,но за всичко си има време и място ;)
Сега си имам спокойна връзка и съм си щастлива ;)
3 месеца сме заедно,но не е толкова сериозна...поне според мен. Малко е трудно заради различната националност на НАС.
Но ако трябва да кажа...как беше в началото и как е сега... В началото беше много романтичен и ала-бала...виждахме се всеки ден...сега... не се промени почти нищо,само че се виждаме по-рядко,но нещата като че ли се успокоиха и сме малко по-сигурни един в друг. Сега може би връзката ни се превръща в "сериона"...когато си говорим за "другата година", а не за "утре" Дано всичко върви добре...аз винаги се забърквам в нещо обвързващо и имам желание да приема човека до мен като част от моя живот,а не като период през който да мина временно и след това да се прехвърля на друг докато не започна да забравям имената на всичките :)


накрая не осъзна ли че проблемите във връзките ти идват от теб самата ?


Лек като не разбираш защо изказваш мнение.Четох всичките теми на sexita за връзките и.Или аз съм сляп или незнам ........ ?!Къде видя проблеми във връзките и неможах да разбера.


По темата: Всички връзки в началото са ..... "аХхХхх".Но после просто си омръзвате.Виждал съм дори някой които просто се стараят връзката им да продължи по - дълго,не за друго просто за да е по - дълга от предната и това някак им дава увереност.За мен една връзка е просто да имаш някой близко до теб такива работи.А не като на един приятел дето по 6 7 часа на ден говори с приятелката си по телефона макар че са се видяли преди 30 минути.И само се карат и зарязват и после пак се сдобряват.Не стига другото ами ходят от година и половина - тя е 10 клас,той 9 и още не са се целували :D .За секс да не говорим :razz: