PDA

View Full Version : Всичко е една илюзия!



Glezlichka
12-06-2008, 08:04
Zdr :) iskam da znam kvo pravite kogato vi e adski tupo, skuchno i si mislite che ne pravite nishto polezno. Az v momenta se chuvstvam tochno taka. Imam chuvstvoto che vseki den minava ei taka.Izgubih mn 'priqteli' ei taka izvednaj moje bi te ne sa bili priqteli.Mnogo mi e gadno v momenta nqmam priqteli.. nqmam nikakvo hobi.. otkazah se ot tanci predi1 mesec.. i postoqnno sym razdraznitelna .. prichinata qvno e tazi ! Prosto veche izgubih doverie v horata.. a i neznam kade se namirat istinskite hora.. istinskite priqteli.. za da gi potursq :(



т.1
RiseGirl

blackvelvet
12-06-2008, 14:19
Наистина просто не мисли за това.И аз съм изпадала в такова настроение и знам какво е.Просто не се впрягай толкова,живота продължава...

Bubbly
12-06-2008, 14:24
Като за начало спри да мислиш за това, защото колкото и да се врягаш в нещо случило се, НЯМА да го промениш ;)
Станало - станало.ЖивотЪТ продължава.Живи и здрави.
Аха

nymphadora
12-06-2008, 15:05
еми истинските приятели просто се появяват :) спокойно,ще ги намериш :wink: засега просто спри да мислиш за лошите неща и се опитай да видиш хубавите неща в живота :)

Mi6inka
12-06-2008, 15:13
о0х ... незнам да ти кажа дали изобщи има нещо такова като "истински приятели" в днешно време... ама... наистина не мисли за тези неща... мисли позитивно.. винаги може да е и по-лошо - не позволявай да стане .... опитай се да откриеш нови интереси твои.... потърси хора,с които отдавна не си се виждала и които най-вероятно си мислят че си ги забравила... каквото ще да е ..аама НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ... всичко се преживява освен смъртта ;) така че дерзай