PDA

View Full Version : Бременна?



HeavenShallBurn
12-06-2008, 19:49
Правихме секс с гаджето ми и тя не на 14 аз съм на 15 иии мисля че не свърших в нея но май стана така защото като свършваш и ти стана яко а ние го правихме без презерватив и ми стана яко и както тя вика като вибрация е вътре.Ииии то това беше преди 2 седмици.Днеска си взема тест и първия показва че е бременна втория че не е -до сега плачеше на телефона иии беше бахти и филма и за нея и за мен...Просто не знам какво мога да направя както и тя.
Да кажем че е бремнна (недай си Боже) какви опций имам?Хапчета чувал съм че има само до 3-тия ден...Моля ви помогнете спешно е...

aka6a_vamp
12-06-2008, 19:51
Ееее сега кат от оная и работа изкочи едно 4ервено човече,толко ше ви стане яко,че ше се пръснете от кеф!

raichEbaichE
12-06-2008, 19:58
то сексът не е само 'да ти стане едно такова яко'...то се мисли преди да се прави,тя е на 14 за Бога :? мисли как да кръстиш червеното човече,дет ще изкочи от оная й работа :lol:

LyLitKa
12-06-2008, 20:01
:-x износи го ти, идиот !

depressedgirl
12-06-2008, 20:02
боже вие не мислите ли????
ем щом сте го правили без презерватив можеше кат ти стане яко да свършиш извън нея
е що не купихте хапче веднага
жъобще не мислите кат стане такъв фал си има хапчета ама вие сте чакали да стане лошото
да си направи още един тест изчакайте малко ако и закаснее да отиде на гинеколог и ако има бебе кажете на родителите си не се страхувайте по добре да знаят защото те най-добре ще ви помогнат и най-добър съвет ще ви дадат

Schneeflocke
12-06-2008, 20:03
Трябва да говори с майка си, за да отиде на гинеколог, който да потвърди или изключи бременност.

miShle
12-06-2008, 20:04
Да направи още тест - два .. Кфо чакате :?

TellMeYourName
12-06-2008, 20:05
Честито! :grin:

Rofl4e
12-06-2008, 20:29
ами да и беше купил ескапел поне като мисиш че си свършил в нея .. вместо ся да ревете и двамата!Пък и що правите секс без презерватив!Поне ти да беше пълнолетен та ако стане нещо да поемеш разходите или направо нея и детеето!За тва хората са измислили презервативите бе!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x

s3xy
12-06-2008, 21:09
:shock: То се мисли бе хора! И сега като нищо е бременна! Защо не й купи хапче веднага? От тук нататък най-добре е да каже на майка си, да отиде на гинеколог и оттам нататък вие си решавате
ама как може такова нещо? Ревете си там двамата сега :shock:

JustOneBoy
12-06-2008, 21:14
Защо без презерватив? Тва е много глупаво и незряло.Сега ще си носите последствията.Колкото до хапче..отиваш в аптеката с 30/40 лв (нз колко е точно,защото не ми се е налагало да го купувам) и питаш за Ескапел. Трябва да го изпие до 3 дена след акта.

CanyH
12-06-2008, 21:15
Смени си името на темата - Тъп ли съм? Никога!

chokolate_girl
12-06-2008, 21:25
дано не се ебаваш,защото темаата ти е супер брутална и просто ако започна да те упреквам ще ти стане още по-лошо от колкото ти е.

sapa91
12-06-2008, 21:36
като ви е толкос акъла ще си носите последствията

Amalleira
12-06-2008, 22:20
Ако темата не е пързалка, цялата работа е супер безотговорна. Вземете още един два теста и ако са положителни - казвате на родителите си задължително. Да им е честито на сватовете :shock:

Levane
12-06-2008, 22:58
Честито можеш да кажеш на ваще че ще стават баба и дядо а ти ще станеш татко :D айде гъзария дай без презерватив по-хубаво тува унова... сега ще видиш колко глава ще те боли аз искрено ти пожелавам но нашето съжаление няма да ти помогне... ;)

darla
12-07-2008, 10:05
iska6 da kaje6...4e re6i da pravi6 sex,ama neznae6 dali si svur6il v neq,za6toto QVNO neznae6 kakvo e 4uvstvoto da svur6i6,a momi4eto puk usetilo nqkva vibraciq i tova te kara da misli6,4e si svur6il v neq,a i osven tva ti e stanalo mn qko,ami kato po4naha da ti treperqt kru4etata za6to ne go izvadi?!I dvamata ste glupavi,bih kazala,4e momi4eto 6te pla6ta za tvoite gre6ki,ama v slu4aq i dvamata se ujasni...DECA!!!

aqweR
12-07-2008, 10:29
Правихме секс с гаджето ми и тя не на 14 аз съм на 15 иии мисля че не свърших в нея но май стана така защото като свършваш и ти стана яко а ние го правихме без презерватив и ми стана яко и както тя вика като вибрация е вътре.Ииии то това беше преди 2 седмици.Днеска си взема тест и първия показва че е бременна втория че не е -до сега плачеше на телефона иии беше бахти и филма и за нея и за мен...Просто не знам какво мога да направя както и тя.
Да кажем че е бремнна (недай си Боже) какви опций имам?Хапчета чувал съм че има само до 3-тия ден...Моля ви помогнете спешно е...

да... диагнозата е... бременна с тризнаци... честито! :)

kuklichka_bg
12-07-2008, 11:05
бравооооооооооооо =D>

egois74e
12-07-2008, 20:13
mn brytalno nz da se hilq li da reva li...isklu4it mi ee gadno za tva momi4e 4e se e fanala s takav besotgovoren...parvo kat vi sa e** karaite go po razmuno tyri edin prezarvativ ili kat ne6te6 s prezarvativ trqq si mnnooogo sig 4e 6te uspee6 da si go iskara6 ot neq navreme...ako si bil pone maaaalko imen 6te6e da si zemi6 edin prezarvativ ot 15 20 stinki koeto e po dobre ot tva det ste napraili....qvno si pada6 malko besotgovoren 6tom ni prezervativ ni hap4eta si i kupil kat ne si sig kade se farlq6 dori i egoist da si pak 6te zemi6 pretpazni merki nai malkoto za da ne syzdava6 glavoboliq za sebe si...llo6oto e 4e zardi teb tq 6te pla6ta [na momi4eto i jelaq da ne e bremenna ot syrce...prosato mn mi e kofti za neq]

manichka_14
12-07-2008, 20:20
Мисли ?!

therichbitch
12-07-2008, 21:47
iska6 da kaje6...4e re6i da pravi6 sex,ama neznae6 dali si svur6il v neq,za6toto QVNO neznae6 kakvo e 4uvstvoto da svur6i6,a momi4eto puk usetilo nqkva vibraciq i tova te kara da misli6,4e si svur6il v neq,a i osven tva ti e stanalo mn qko,ami kato po4naha da ti treperqt kru4etata za6to ne go izvadi?!I dvamata ste glupavi,bih kazala,4e momi4eto 6te pla6ta za tvoite gre6ki,ama v slu4aq i dvamata se ujasni...DECA!!!
+1 :D:D

A_Loving_Girl
12-07-2008, 22:59
Ем какво може да направите освен да кажете на родителите си и да ви теглят един хубав бой дето не знаете ко прайте ....
Та така де кажете на родителите си ...не виждам друг изход...ади да ти е честито бебенцето и да ти теглят един здрав бой родителите ти .....

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-08-2008, 02:18
да е .. след дъжд качулка .. ако не е бременна евала радваите се и не си повтаряите грешката.. ако е .. говори с нея, не я оставяи сама.. :? в смисъл подкрепяи я.. че ще бъдеш до нея и ако иска да прави аборт или там каквото и да е било няма да я заебеш да се оправя сама.. в смисъл нз обаче и да не ти пука на момичето 100% му е 100 пъти по гадно отколкото на теб и в такива моменти човек се нуждае от подккрепа.. и да не ти пука за нея да я оставиш и забравиш че съществува е наи УЖАСНОТО нещо което можеш да направиш !! :?

traka
12-08-2008, 05:19
Абе не сте на център....

Как може да не се пазите при първия ви път.... с какъв акъл сте започнали да го правите без да се позаинтересувате от последствията ...
Вибрации тва да не ти е телефон и ако не можеш сам да разбереш дали си свършил в нея ти въобще кво си правил... ти за 15 години "чекия" не си ли си бил.... о боже... вие направо сте... БЕЗОТГОВОРНИ.... Баси ...

DaniFilth
12-08-2008, 09:46
Няма да казвам, че е пълна безотговорност, вече сте го разбрали и двамата.Момичето трябва да отиде на гинеколог и той да определи.Ако е бременна ще и плащаш аборта.

traka
12-08-2008, 09:48
Няма да казвам, че е пълна безотговорност, вече сте го разбрали и двамата.Момичето трябва да отиде на гинеколог и той да определи.Ако е бременна ще и плащаш аборта.

Подкрепям... ама как 15-годишен намира пари за аборт, и още по-трагично, как ще намерят кой да го направи ако спестят инфото на родителите....


Направо вече се изумявам... та той не е намерил най-вероятно пари за Ескапеле или Постинор.... а за аборт...

darla
12-08-2008, 09:51
^Postinor otdavna ve4e ne e na pazara.A i toi IZOB6TO ne se e setil za drugoto hap4ence,dobre,4e e bila priqtelkata mu,da mu napomni,4e EVENTUALNO MAI e svur6il :lol: :lol: :lol: ujasT,taq tema me razbiva!

DaniFilth
12-08-2008, 09:53
Няма да казвам, че е пълна безотговорност, вече сте го разбрали и двамата.Момичето трябва да отиде на гинеколог и той да определи.Ако е бременна ще и плащаш аборта.

Подкрепям... ама как 15-годишен намира пари за аборт, и още по-трагично, как ще намерят кой да го направи ако спестят инфото на родителите....


Направо вече се изумявам... та той не е намерил най-вероятно пари за Ескапеле или Постинор.... а за аборт...


Ами да са мислили, когато е трябвало. :? Сега ще каже на родителите си, ако тя е бременна, и ще си поеме и той отговорността.Това да е за урок не само на тях, но и на всички.

traka
12-08-2008, 09:53
^Postinor otdavna ve4e ne e na pazara.A i toi IZOB6TO ne se e setil za drugoto hap4ence,dobre,4e e bila priqtelkata mu,da mu napomni,4e EVENTUALNO MAI e svur6il :lol: :lol: :lol: ujasT,taq tema me razbiva!

Аз нали не съм ги ползвала та толкова съм и запозната, ма за примера бях длъжна да го изтърся ... Ама и аз така реагирах .... пък и думата"вибрации" направо ме вкара в задънена улица... само това определение не бях срещала...

chokolate_girl
12-08-2008, 09:54
НЕ СТЕ НАРЕД! :!:

Mi6inka
12-08-2008, 11:11
сериозно ли има толкова тъпи хора като вас :shock: не сериозно... искрено се надявам темата да е базик... защото ако е истина сте е*бати безотговорните,недорасли и некомпетентни на тема секс същества,които тръгнали да се чукат... че те и децата знаят че някой ,някъде е измислил едно нещо наречено "презерватив" което предпазва от нежелана бременост и от разни други неща... омг... :-x :-x :-x :-x :-x :-x

jambo_bs
12-08-2008, 11:50
Улигофренииии :D

ImmortalForever
12-08-2008, 17:54
Да оставим това че белята е станала на 90 % ...
Секс тръгнали да ми правят на 14/15 години..Ми поне сексуална култура да имахте нямаше да е зле! :shock:

dameger92
12-08-2008, 18:56
На тфа му се вика ревяша грешка, и толко ли немате ъкъл да си земете една кутия с капути за 2лв.