PDA

View Full Version : Чувствата ги НЯМА !



gab4e_f
12-06-2008, 21:38
С моя приятел сме заедно от 2 години.Всичко беше мн хубаво.Той е момчето, което съм искала и ми даде любовта, за която съм мечтала винаги.С една дума това е Първата ми Истинска голяма любов.Той е всичко за мен.
...Но....проблемите започнаха ...ежедневните караници за най големите дреболий , ревността и разни др подобни, с който позволих да загубя любовта, за която толкова съм мечтала.Наскоро той ми призна че вече няма чувства към мен ,че не ме ОбИЧА ;( тези негови думи прободоха сърцето ми и ме накараха да изпитам най голямата болка в живота ми. А това се дължи на мойте тъпи глупости от които се сърдех на всяка минута.Искам да знам дали според вас е възможно това да е просто в следствие на това че сме мн време заедно и да се чувства охлаждане във връзката каквото има във всички връзки, защото не искам да повярвам че всичко е свършило ,защото както за мен той е мн специален така съм и аз за него в това съм сигурна , защото знам че ме е Обичал много.Мислите ли че мога да върна предишните му чувства и бихте ли ми дали малко съветчета за това.
Сега сме си дали последен шанс да видим дали ще променим нещата и ще можем да сме щастливи заедно.

chokolate_girl
12-06-2008, 21:52
Поне сега,когато сте си дали шанс да продължите връзката си ..
опитайте се да не се карате за глупости.Пробвай да не го ядосваш,дръжте се мило един към друг,припомни му за вашите спомени от миналото-колко добре сте си прекарвали и какви щастливи моменти сте имали (както ти каза)
Любовта преминава през много изпитания,именно защото е любов и според мен не си заслужава заради караници една 2-годищна връзка да рухне.
Но,ако той остане безразличен към всичко ,което ще се постараеш да направиш за него,тогава вече няма смисъл да пробваш.
Щом не те обича-не те обича и толкоз.Нека си намери някоя кучка,дето би го обичала повече (в което се съмнявам)
мн ми е интересно как се изпаряват тези чуватва при момчетата.
Даже се чуда въобще обичал ли те е ? защото ако те обича не може така безпричинно да спре.Дори караниците не са причина да спре да те обича.Все пак ,както казах във всяка връзка има караници,не може без тях.А ако приятелят ти толкова лесно се отказва от изпитанията на любовта,то не знам за къде тръгва щом разбива две годищната ви връзка :?
и изводът е следният;
опитай за последно,ако обаче не стане,зарежи го и после ако той пак те потърси,направи се на инат и му тегли чертата.
толкова от мен ! :)

Dark_Angel_F
12-06-2008, 21:54
Ох мила знам колкот ти е тежко ... аз го преживях същото с 10 месечна връзка .. Знам ,че искаш да върнеш чувствата , но само си губиш времето от лчиен опит ти го казвам ! Само ще се самоунижиш по този начин .. моля те не прави тази моя грешка ! Знам как ти звучат тези думи сега , но той не е едиснтвения на тази земя ... Не те познавам , но какво ли не бих дала да не преживееш това , което аз преживях , а то е неописуема болка ... която на моемнти става непосилна. Трябва да събереш сили и да сложиш край на връзката ви щом той не те обича . Това енай - доброто кето можеш да направиш. Стискам ти палци и се надявам да се справиш със ситуацията и да постъпиш правилно !

chokolate_girl
12-06-2008, 21:54
И още нещо;
Ако обичаш някого ,пусни го на свобода!
Той ако те обича,ще се върне при теб! :)

Amalleira
12-06-2008, 22:09
Щом сте си дали втори шанс, значи има надежда :)
Ако имате възможност, заминете някъде с него сами двамата - ще подейства освежаващо на връзката ви.

PeopleAlwaysLeave
12-06-2008, 22:18
мн ми е интересно как се изпаряват тези чуватва при момчетата.
Даже се чуда въобще обичал ли те е ? защото ако те обича не може така безпричинно да спре.Дори караниците не са причина да спре да те обича.Все пак ,както казах във всяка връзка има караници,не може без тях.

Аз се чудя същото нещо, защото след 2 годишна връзка с единственият човек, към когото съм имала нещо чисто и искрено той изведнъж спира да ме обича... Най-тъпото е, че дори нямаше и караница - всичко си беше ок докато един слънчев ден той си дръпна рязко от мен, стана студен и агресивен и в последствие се оказа, че "вече не ме обича така както преди"... И до ден днешен не си обеснявам как се изпариха чувствата му. Негоното оляснение беше: "Ти се промени към лошо и аз реших, че причината е в мене"... И заради тази моя промяна да развали 2 годишна връзка. Тъпо нали?
Не знам как така изведнъж се изпаряват чувства и как така след 2 години с един човек ти решаваш, че вече не искаш да си с него и не ги обичаш... Явно всичко е възможно.
Щом сте си дали втори шанс се постарайте да не гафите или ако гафите да е в много по-малки количества макар че ако тоя човек наистина вече не те обича едва ли ще изкарате дълго защото насила хубост не става...щом няма чувства и земята да обърнеш за него нищо няма да промениш. Надявам се всичко да е ок !!!

zaraaa
12-06-2008, 22:23
Ако обичаш някого ,пусни го на свобода!
Той ако те обича,ще се върне при теб! :)

+155479896 Нямам какво повече да кажа....

gab4e_f
12-06-2008, 23:56
Благодаря на всички за истинските и вярни неща , който сте написали.
Ще опитам да спася връзката си , защото това е човека който го заслужава, който ме е направил безкрайно щастлива.Той освен вс друго е първият мъж в живота ми , а аз съм първото момиче което той е обичал и се надявам след време пак да е така.Нз дали не пиша всичко това защото сама се опитвам да повярвам на думите си , но просто така си разкривам душата и поне малко ми олеква.
Времето ще покаже резултатът и аз ще го споделя с вас.

sweet4esf
12-07-2008, 00:42
Поне сега,когато сте си дали шанс да продължите връзката си ..
опитайте се да не се карате за глупости.Пробвай да не го ядосваш,дръжте се мило един към друг,припомни му за вашите спомени от миналото-колко добре сте си прекарвали и какви щастливи моменти сте имали (както ти каза)
Любовта преминава през много изпитания,именно защото е любов и според мен не си заслужава заради караници една 2-годищна връзка да рухне.
Но,ако той остане безразличен към всичко ,което ще се постараеш да направиш за него,тогава вече няма смисъл да пробваш.
Щом не те обича-не те обича и толкоз.Нека си намери някоя кучка,дето би го обичала повече (в което се съмнявам)
мн ми е интересно как се изпаряват тези чуватва при момчетата.
Даже се чуда въобще обичал ли те е ? защото ако те обича не може така безпричинно да спре.Дори караниците не са причина да спре да те обича.Все пак ,както казах във всяка връзка има караници,не може без тях.А ако приятелят ти толкова лесно се отказва от изпитанията на любовта,то не знам за къде тръгва щом разбива две годищната ви връзка :?
и изводът е следният;
опитай за последно,ако обаче не стане,зарежи го и после ако той пак те потърси,направи се на инат и му тегли чертата.
толкова от мен ! :)

+1234567890

Ou7taControL
12-07-2008, 06:29
И още нещо;
Ако обичаш някого ,пусни го на свобода!
Той ако те обича,ще се върне при теб! :) точно..


аз пък имах връзка година и половина... голямата любов ... но ревността му и всекидневните скандали натделяха в крайна сметка... :(

fire_cat
12-07-2008, 07:02
Щом сте били заедно цели две години, трябва да се бориш още за него, защото много малко връзки продължава толкова много време. Просто се опитай да му се реваншираш, а ако не откликне - значи вече наистина не те обича,и, дори да ми е тежко да ти го кажа,ще трябва да се примириш с това.

alkobalko
12-07-2008, 07:08
Да, понякога любовта се уморява, преминава през различни изпитания. Дали сте си още един шанс, използвайте го пълноценно. Опитайте се да не се карате за глупости и да не се ревнувате безпричинно. Дано нещата се оправят.

scoobydors
12-07-2008, 07:19
Ако той не те обича вече, не виждам какво можеш да направиш. Скъсай с него и той така или иначе ще разбере грешката си, но в никакъв случей не му давай втори шанс.
Нищо никога няма да бъде същото !
Само ще страдаш повече ...

MakeMeFeel
12-07-2008, 07:20
В момента сте заедно просто по навик .. Няма смисъл ... :?

Kostadin_682
12-07-2008, 07:58
В момента сте заедно просто по навик .. Няма смисъл ... :?
+1

pandelka
12-07-2008, 08:21
Ако обичаш някого ,пусни го на свобода,а ако той те обича ще се върне при теб!

aqweR
12-07-2008, 08:35
на 13-18 си... некъф пишлигар ти е казал, че не те обича.. живота продължава...

sentient_
12-07-2008, 09:14
Когато едно момче каже " Ами аз не те обичам вече , или не те обичам както преди" ИМА ДРУГАААААА РАЗБРАХТЕ ЛИ !? И В ТВОЯ СЛУЧАЙ Е ТАКА. ТОЙ Е СРЕЩНАЛ ДРУГО МОМИЧЕ ТВА Е !

Bianca
12-07-2008, 11:20
Чувствата се изпаряват лесно. ;) Не всички умеят да поддържат любовта си силна, явно. Не може да искаш да седи цял живот до теб, съжалявам, истината боли, но чувствата колкото бързо идват, толкова бързо си и отиват. Това, че сте били 2 години заедно, не е гаранция, че ще сте заедно цял живот. Просто любовта е на приливи и отливи.
Дано не е това, което аз си мисля. :)

ImmortalForever
12-07-2008, 16:45
Ама как така, уж не те обичал, пък пак сте си дали шанс..Аз не разбирам , щом един човек е спрял да те обича...

gab4e_f
01-04-2009, 17:22
Последния шанс , който си дадохме СВЪРШИ !!! Бях нежна, бях мила , направих много компромиси , много мили жестове , но когато ЛЮБОВТА я няма нищо не може да помогне. Всичко свърши, а толкова много го обичам , той е всичко най хубаво за мен , но вече няма какво да направя.Остана само да се моля да се осъзнае някой ден и да се върне при мен , когато разбере че наистина аз съм го обичала повече дори от живота си ........ ;( ;( ;(
Живота за мен сега е спрял.Не искам да живея, но ..........

PreciousDiamond
01-04-2009, 17:24
Последния шанс , който си дадохме СВЪРШИ !!! Бях нежна, бях мила , направих много компромиси , много мили жестове , но когато ЛЮБОВТА я няма нищо не може да помогне. Всичко свърши, а толкова много го обичам , той е всичко най хубаво за мен , но вече няма какво да направя.Остана само да се моля да се осъзнае някой ден и да се върне при мен , когато разбере че наистина аз съм го обичала повече дори от живота си ........ ;( ;( ;(
Живота за мен сега е спрял.Не искам да живея, но ..........

Еми то беше ясно ((:

BaiToq
01-04-2009, 17:42
С моя приятел сме заедно от 2 години.Всичко беше мн хубаво.Той е момчето, което съм искала и ми даде любовта, за която съм мечтала винаги.С една дума това е Първата ми Истинска голяма любов.Той е всичко за мен.
...Но....проблемите започнаха ...ежедневните караници за най големите дреболий , ревността и разни др подобни, с който позволих да загубя любовта, за която толкова съм мечтала.Наскоро той ми призна че вече няма чувства към мен ,че не ме ОбИЧА ;( тези негови думи прободоха сърцето ми и ме накараха да изпитам най голямата болка в живота ми. А това се дължи на мойте тъпи глупости от които се сърдех на всяка минута.Искам да знам дали според вас е възможно това да е просто в следствие на това че сме мн време заедно и да се чувства охлаждане във връзката каквото има във всички връзки, защото не искам да повярвам че всичко е свършило ,защото както за мен той е мн специален така съм и аз за него в това съм сигурна , защото знам че ме е Обичал много.Мислите ли че мога да върна предишните му чувства и бихте ли ми дали малко съветчета за това.
Сега сме си дали последен шанс да видим дали ще променим нещата и ще можем да сме щастливи заедно.
Да.
Така е.

TooLittelTooLate
01-04-2009, 17:51
Последния шанс , който си дадохме СВЪРШИ !!! Бях нежна, бях мила , направих много компромиси , много мили жестове , но когато ЛЮБОВТА я няма нищо не може да помогне. Всичко свърши, а толкова много го обичам , той е всичко най хубаво за мен , но вече няма какво да направя.Остана само да се моля да се осъзнае някой ден и да се върне при мен , когато разбере че наистина аз съм го обичала повече дори от живота си ........ ;( ;( ;(
Живота за мен сега е спрял.Не искам да живея, но ..........

Нормално е щом той няма чувства всичко да свърши. И все пак не идва края на света, успокой се. Вярно, че две години е доста дълъг период, но все пак можеш да го преодолееш. А най-голямата ти грешка ще е да седнеш и да го чакаш да се осъзнае, просто продължи напред и си намери друг, колкото и непосилно да ти звучи. Успех. :)

EeeBobii
01-04-2009, 18:04
Колкото и да боли....отвори клетката/откопчаи каишката....това е...ако има нещо кам тебе...че се върне..но знам какво e..сарце нети дава,времето лекува... :-o

azz_azz
01-04-2009, 21:09
С моя приятел сме заедно от 2 години.Всичко беше мн хубаво.Той е момчето, което съм искала и ми даде любовта, за която съм мечтала винаги.С една дума това е Първата ми Истинска голяма любов.Той е всичко за мен.
...Но....проблемите започнаха ...ежедневните караници за най големите дреболий , ревността и разни др подобни, с който позволих да загубя любовта, за която толкова съм мечтала.Наскоро той ми призна че вече няма чувства към мен ,че не ме ОбИЧА ;( тези негови думи прободоха сърцето ми и ме накараха да изпитам най голямата болка в живота ми. А това се дължи на мойте тъпи глупости от които се сърдех на всяка минута.Искам да знам дали според вас е възможно това да е просто в следствие на това че сме мн време заедно и да се чувства охлаждане във връзката каквото има във всички връзки, защото не искам да повярвам че всичко е свършило ,защото както за мен той е мн специален така съм и аз за него в това съм сигурна , защото знам че ме е Обичал много.Мислите ли че мога да върна предишните му чувства и бихте ли ми дали малко съветчета за това.
Сега сме си дали последен шанс да видим дали ще променим нещата и ще можем да сме щастливи заедно.



Според мен той е прибързал с изводите..аз имам връзка вече 1 година и половина и мога да ти кажа че знам как се чувства той...и аз много пъти съм си казвал мойта като ме ядоса "край тва ще е не я обичам вече" чувствата ми охладняват и това е максимум ден-два доста вечери съм прекарал слушайки Еми Стамболова - Искам ли те .. и наистина мислех за това дали я искам но тоя период отмина и благодаря на бога че не съм и казвал това което ми беше в главата защото я обичам и си мисля че и при теб е нещо такова просто авера ти е избързал с изводите..моят съвет е да се видите и да си обсъдите нещата при мен винаги помага когато с мойта седнем и си кажем кое ни дразни

balu4ka
01-04-2009, 21:20
Всяка приказка си има край ;)

Re5peC7
01-04-2009, 21:28
нищо не се знае...както в положителния смисъл го казвам, така и в отрицателния

gab4e_f
01-29-2009, 16:32
Когато едно момче каже " Ами аз не те обичам вече , или не те обичам както преди" ИМА ДРУГАААААА РАЗБРАХТЕ ЛИ !? И В ТВОЯ СЛУЧАЙ Е ТАКА. ТОЙ Е СРЕЩНАЛ ДРУГО МОМИЧЕ ТВА Е !

само колко бяхте прави.Не е просто липса на чувства , а ДрУгА.Тя се намеша в живота ни и обърка всичко за жалост аз чак сега го разбрах.Пожелавам им успех макар да знам че тя няма да го направи щастлив никога , а и той поне се радвам че осъзна какво е имал и колко е изгубил и че никоя няма да му даде всичко това което аз му дадох и направих.Аз сега продължавам напред , но сърцето ми все още си иска моето пиле и се моля всеки ден нещата между нас да се оправят, когато тази другата му омръзне .... ;( ;( ;(

beiho
01-30-2009, 07:10
Крехко, крехко, крехко-само това мога да кажа и не се учудвай , ако се блюби в друга, защото това може да стане много лесно сега.

SlAdKa_ShMaTkA_69
01-30-2009, 07:17
Ох мила знам колкот ти е тежко ... аз го преживях същото с 10 месечна връзка .. Знам ,че искаш да върнеш чувствата , но само си губиш времето от лчиен опит ти го казвам ! Само ще се самоунижиш по този начин .. моля те не прави тази моя грешка ! Знам как ти звучат тези думи сега , но той не е едиснтвения на тази земя ... Не те познавам , но какво ли не бих дала да не преживееш това , което аз преживях , а то е неописуема болка ... която на моемнти става непосилна. Трябва да събереш сили и да сложиш край на връзката ви щом той не те обича . Това енай - доброто кето можеш да направиш. Стискам ти палци и се надявам да се справиш със ситуацията и да постъпиш правилно !

+!1 просто не си струва да опитваш. Колкото повече си мислиш че нещата ще се оправят ,, толкова повече ще те боли после .. ! :( :(

sladka__droga
01-30-2009, 07:22
В момента сте заедно просто по навик .. Няма смисъл ... :?

Aбсолютно .. щом той вече не те обича , по-добре просто се разделете.Знам , че сигурно ти е тежко ,но така би било най-добре.

nVm
01-30-2009, 07:54
Щом ти каза сега,че има друга значи може би няма намерение да опитва повече с теб да се оправят нещата...като няма чувства повече няма смисъл да се залъгвате и двамата боли повече !

SunSmile
01-30-2009, 08:33
еми като ги няма кво се мъчите...?! Аз няма как да ви върна чувствата, по - добре се разделете.... ако е писано да сте заедно след време ще сте!

SimonaShtonova
01-31-2009, 07:17
Ако обичаш някого ,пусни го на свобода!
Той ако те обича,ще се върне при теб! :)

+155479896 Нямам какво повече да кажа....

Kostadin_682
01-31-2009, 07:47
Ако обичаш някого ,пусни го на свобода!
Той ако те обича,ще се върне при теб! :)

+155479896 Нямам какво повече да кажа....
++++

Bellatrix
01-31-2009, 08:01
Когато едно момче каже " Ами аз не те обичам вече , или не те обичам както преди" ИМА ДРУГАААААА РАЗБРАХТЕ ЛИ !? И В ТВОЯ СЛУЧАЙ Е ТАКА. ТОЙ Е СРЕЩНАЛ ДРУГО МОМИЧЕ ТВА Е !

само колко бяхте прави.Не е просто липса на чувства , а ДрУгА.Тя се намеша в живота ни и обърка всичко за жалост аз чак сега го разбрах.Пожелавам им успех макар да знам че тя няма да го направи щастлив никога , а и той поне се радвам че осъзна какво е имал и колко е изгубил и че никоя няма да му даде всичко това което аз му дадох и направих.Аз сега продължавам напред , но сърцето ми все още си иска моето пиле и се моля всеки ден нещата между нас да се оправят, когато тази другата му омръзне .... ;( ;( ;(
НЕ!!! НЕ!!! НЕ!!!! Не чакай някаква си там да му омръзне!!! Ей, това е изневяра! Ако ще да си била с него един цял живот, при това положение, го забрави!!! Той е разбил всичко, ковто сте имали цели 2 години, зарад няква флиорца!!! Недей да му падаш в краката ида го чакаш, запази си достойнството! Достойнството е едно от най-важните неща, бе момиче, помисли! Ти ставаш изтривалка!!!!! Намери си някое друго момче, което ще те обича истински и няма да търчи по други!!!

hooliganka89
01-31-2009, 09:13
Пожара няма да пламне както преди,убедена съм в това.

balu4ka
01-31-2009, 09:26
Аз не виждам смисал...Ревноста убива всичко.Ако се съберете или чувствата от твоя или от негова страна отново ще се променят,намалеят и т.н.Не го вини...нио себе си,просто всяка приказка има край.Усмихни се и да налага се да повярваш,че явно всичко е свършило.Живей си живота и толкос.