PDA

View Full Version : Венерическа болест? Помогнете ми!



some_on3
12-18-2008, 08:52
дртхйц нйръ

beb4yy
12-18-2008, 08:56
инфекция, гъбички :-o

hottie
12-18-2008, 09:28
Стига само с тези гъбички.Не всичко е гъбички.

-Течение имаш ли? Цвят?Консистенция?
-Предпазвахте ли се с презерватив?

При всички положения ние не можем да ти дадем диагноза, най-малкото не сме лекари :) така че само може да стискаме палци всичко да мине добре и не забравяй да подложиш партньора ти също на лечение иначе само ще си го предавате!

traka
12-18-2008, 10:32
лол... интересно място да се забавляваш...

А мацката с въпроса по-добре не търси мнение, чуй какво ще каже гинеколога, че можем много да те изплашим с коментари

Mr_Crowley
12-18-2008, 10:59
Ами то предпазните средства не са измислени само за украса и за да си дават хората парите!!! Аман от тъпи путки!!! И сега - съвет...съвета е - на лекар и другия път мисли :x :x :x :x

x3eme
12-18-2008, 11:17
Стига само с тези гъбички.Не всичко е гъбички.

-Течение имаш ли? Цвят?Консистенция?
-Предпазвахте ли се с презерватив?

При всички положения ние не можем да ти дадем диагноза, най-малкото не сме лекари :) така че само може да стискаме палци всичко да мине добре и не забравяй да подложиш партньора ти също на лечение иначе само ще си го предавате!
mojem samo da gadaem kvo e ili nai mnogo da nalu4kane

Rofl4e
12-18-2008, 11:34
За тва хората са създали презервативите!

NaDuPeNa_PrInCeSa
12-18-2008, 11:38
Не всяка една винерическа болест се нарича "гъбички" :-o
Ходи мацка на лекар най-добре, защото тука всички сме едни лекъри, където такава диагноза можем да ти дадем , че направо...... ще те отпишем... :P

dooboo
12-18-2008, 16:03
q po dobre da otide na ekstasens :grin: :grin:
spoko za vsqka bolka si ima lek taka 4e nqma ni6to stra6no. a tova s ekstrasensa e samo bazik. nai dobre e da otide6 na gunekolkog. :( :)

batkodoki
12-18-2008, 20:31
Здравейте, имам голяма нужда от вашата помощ.
Ще започна от това, че до скоро имах един партньор, но преди 4-5 дни бях с друг и всичко беше наред... до 2рия ден след секса. Появиха ми се болка и парене при ориниране, някакви бели петънца на входа на влагалището.Имам страшни болки, дори и когато се движа.Правих вагинални промивки,и не ми мина.Утре ще ходя на гинеколог, но искам да ви попитам дали някой знае какво е това, моля хора с опит да ми пишат. ЗНам, че трябва да отида на гинеколог И ЩЕ ОТИДА, но съм мн уплашена и искам някакво мнение!
Чакам вашите отговори!


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

описаната клинична картина говори за ИНФЕКЦИОЗЕН причинител на проблем /латентен период, клиника/.

няма от какво да се плашиш - след като правиш незащитен секс с нов полов партьор, това следва да бъде очаквано а не изненада!

никога не успях да разбера толкова ли са скъпи добрите Гумички продавани навсякъде?

е сега ще разберете, че някой лекарствени средства са прекалено скъпи

traka
12-19-2008, 06:18
хванала си гъбички..може да са печурки и се никнат. няма спасение :?

ЩЕ СЕ ГРЪМНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Red_Hair
01-10-2009, 14:54
хах т'ва не е венерическа болес не се си сещаш че при небезопасен секс може да получиш цистит :D защо секи казва гъбички или венерическа болест за гъбички тре'а да има подходящи условия а за венерическа болест при всички положения трябва да или обрив или повече симптоми залагам на цистита ;)

Rofl4e
01-10-2009, 21:57
кво стана като отиде на лекара?