PDA

View Full Version : Сперма..?!?



him4e_f
12-22-2008, 16:01
Абе знам че сиг малко тъпо ще звучи...но все пак.. да питам - бях чула, че сперматозоидите умират... всмисал.. въпроса ми е.. след като излязат сперматозоидите извън мъжкия организъм.. колко "живеят" ?
Благодаря на тея дето ще ми отговорят.. относно въпроса от часове се ровя из нета и се опитвам да немеря отговор..ама тц.. немога.. :) мерси предварително :-)

FunnYboY
12-22-2008, 16:02
Ако не се лъжа, май около 2 часа живот имаха 8)

nejnaDROGA
12-22-2008, 16:05
На бас,че отговорите ще варират от 10-20 секунди до около 24 часа :-D
Е поне преди време,когато имаше такава тема,такива отговори имаше :-D

FunnYboY
12-22-2008, 16:09
Не знам, може и да греша... Аз помня това от часа по биология... ;)

FunnYboY
12-22-2008, 16:10
ОМГ

Живеят 3 дена бе.

:lol: Съмнява ме... Би ли ме опровергала с литература?

nejnaDROGA
12-22-2008, 16:11
ОМГ

Живеят 3 дена бе.

:lol: Съмнява ме... Би ли ме опровергала с литература?
Не опровергала,а опровергал ;) Тянко е момче ;)

him4e_f
12-22-2008, 16:13
:-D :-D
ми добре да пробвам по друг начин..с приятеля ми правихме секс без презерватив..ест той не свърши в мене той ест отиде и се изми, почисти се .. после.. решихме да повторим, но този път със презерватив, но тоя път не успя да свърши.. :? и се откзахме(той отново се почисти и изми) и .. след 15-20 мин решихме отново да прабваме без презерватив.. и така нещата се получиха :-D и та тва ми беше кофти и си мисля че има вероятност за бремост .. че след толкова измивания е отнал някой сперматозоид.. нз.. вие как мислите.. :P знма че е смешно.. но.. все пак.. аз съм доста голяма паника :?

FunnYboY
12-22-2008, 16:13
Извинявам се, tqnko, просто не обърнах внимание...

А на мнения, съгласете се, трудно ми е да вярвам. Нямам си и наидея кой пише тук, и кой не. Можем да потърсим литература, но сега имам малко работа. Ако намеря нещо документирано, ще пиша.

nejnaDROGA
12-22-2008, 16:22
:-D :-D
ми добре да пробвам по друг начин..с приятеля ми правихме секс без презерватив..ест той не свърши в мене той ест отиде и се изми, почисти се .. после.. решихме да повторим, но този път със презерватив, но тоя път не успя да свърши.. :? и се откзахме(той отново се почисти и изми) и .. след 15-20 мин решихме отново да прабваме без презерватив.. и така нещата се получиха :-D и та тва ми беше кофти и си мисля че има вероятност за бремост .. че след толкова измивания е отнал някой сперматозоид.. нз.. вие как мислите.. :P знма че е смешно.. но.. все пак.. аз съм доста голяма паника :?
Тук въпроса не е,колко време живеят сперматозоидите,а дали не е изпуснал малко сперма по време на секс и дали ще забременееш от тази сперма :)

Едит:Казано на кратко - ДА!Има вероятност да забременееш!

VeSna
12-22-2008, 16:56
ОМГ

Живеят 3 дена бе.

3 дена във среда (вътре в теб), навън живеят (ако не се лъжа, подчертавам) няколко минути... Когато изсъхне спермата няма как да живеят, а тя попива (на килима :D ) за няколко минути :)

BaiToq
12-22-2008, 18:04
ОМГ

Живеят 3 дена бе.

:lol: Съмнява ме... Би ли ме опровергала с литература?Дай в мъжко лице и може. И аз съм гледал теми това бяха отговорите..
Мъжки РОД!!!
Идиот.

mettalium
12-22-2008, 18:07
Живеят цяла вечнооооооооооооооооост :grin: :grin: :grin: :grin:



http://i41.tinypic.com/a10it2.jpg

Punisherrr
12-22-2008, 18:13
:-D :-D
ми добре да пробвам по друг начин..с приятеля ми правихме секс без презерватив..ест той не свърши в мене той ест отиде и се изми, почисти се .. после.. решихме да повторим, но този път със презерватив, но тоя път не успя да свърши.. :? и се откзахме(той отново се почисти и изми) и .. след 15-20 мин решихме отново да прабваме без презерватив.. и така нещата се получиха :-D и та тва ми беше кофти и си мисля че има вероятност за бремост .. че след толкова измивания е отнал някой сперматозоид.. нз.. вие как мислите.. :P знма че е смешно.. но.. все пак.. аз съм доста голяма паника :?

Толкова ли не си чувала,че винаги има някаква опасност при секса без презерватив?(след като го правиш би трябвало да знаеш ама айде...) Толкова ли не можеш да се досетиш за тия неща преди да ги правиш? И толковааааа мамка му ли ви е трудно да ги използвате тия презервативи бе хора????????? :o
Ми трошете си главите после...
Питайте си въпросите по форумите...те няма да ви спасят от нищо,което вече сте направили... МИСЛЕТЕ маааалко,мъъъънинко повечко с главите си,ммм? ;)
лека вечер....

sapa91
12-22-2008, 18:14
ами 1 мин макс ;)

him4e_f
12-22-2008, 18:35
да благодаря мн мило от ваша страна :) знам че има някаква опасност.. но.. нищо .. кво ли ви занимавам.. прависте то си е за моята глава!

x3eme
12-22-2008, 18:36
ами 1 мин макс ;)nai nakraq edin razumen post

FunnYboY
12-22-2008, 18:46
ами 1 мин макс ;)nai nakraq edin razumen post
Аз мога да се обзаложа, че е повече...! 8)

him4e_f
12-22-2008, 18:52
ами 1 мин макс ;)nai nakraq edin razumen post
Аз мога да се обзаложа, че е повече...! 8)

И аз така мисля.. не мисля че ее повече от 10 мин... оф.. нз.. само заради тва че съм голяма паника ся се чувствам зле.. а и не мисля че има някаква опасност.. все пак.. тва са 15-20 мин.. и добро обилно почистване.. а и приятеля ми ме успокоява все пак той е по-добре запознат със собствената си полова система.. :)

mettalium
12-22-2008, 19:31
[quote="him4e_f"]

И аз така мисля.. не мисля че ее повече от 10 мин... quote]

Недей да мислиш много, защото може да станеш професор ,ами подготвяй пелени и памперси, със секса шега не бива, да ми се шляпате за щяло и нещяло ,а пък после ,ох ама дали съм бременна, ама колко живят и т.н.Това съм го казвал не един път ,секса не е за малки деца, досърбяло я нашата и рекла да се почеши, ами има телени четки ,използвай тях ,поне е безопосно.

sw337y
12-22-2008, 19:34
Абе знам че сиг малко тъпо ще звучи...но все пак.. да питам - бях чула, че сперматозоидите умират... всмисал.. въпроса ми е.. след като излязат сперматозоидите извън мъжкия организъм.. колко "живеят" ?
Благодаря на тея дето ще ми отговорят.. относно въпроса от часове се ровя из нета и се опитвам да немеря отговор..ама тц.. немога.. :) мерси предварително :-)

От Силистра ли си ?

him4e_f
12-22-2008, 19:48
[quote=him4e_f]

И аз така мисля.. не мисля че ее повече от 10 мин... quote]

Недей да мислиш много, защото може да станеш професор ,ами подготвяй пелени и памперси, със секса шега не бива, да ми се шляпате за щяло и нещяло ,а пък после ,ох ама дали съм бременна, ама колко живят и т.н.Това съм го казвал не един път ,секса не е за малки деца, досърбяло я нашата и рекла да се почеши, ами има телени четки ,използвай тях ,поне е безопосно.

сори ама аз съм на 17 почти 18 години.. не се мисля за мн голяма, нито за мн малка.. верно има неща който съм учила в 8-ми клас, ама явно тва съм го проспала.. нямам намерение да ставам професор.. в никакъв случей! Просто исках да споделя нещо и да питам за нещо.. но явно тука никой не може да ме разбере..! Лека вечер :)

him4e_f
12-22-2008, 19:51
Абе знам че сиг малко тъпо ще звучи...но все пак.. да питам - бях чула, че сперматозоидите умират... всмисал.. въпроса ми е.. след като излязат сперматозоидите извън мъжкия организъм.. колко "живеят" ?
Благодаря на тея дето ще ми отговорят.. относно въпроса от часове се ровя из нета и се опитвам да немеря отговор..ама тц.. немога.. :) мерси предварително :-)

От Силистра ли си ?

Защо всички ми питате дали съм от Силистра.. кво има в тая Силистра.. от София съм .. отново на почти 17 години почти 18 вече.. и се казвам Петя.. Петя..! :-x

bazzil
12-22-2008, 21:02
В кислородна среда умира в рамките от секунди до 1-2 минути, ако е в женското тяло от 2 до 5 дни в някои случаи и повече за това стават нейелани бебенца !

Lady_AMG
12-22-2008, 21:08
Няма страшно не си бременна!!!

nejnaDROGA
12-22-2008, 21:11
Абе знам че сиг малко тъпо ще звучи...но все пак.. да питам - бях чула, че сперматозоидите умират... всмисал.. въпроса ми е.. след като излязат сперматозоидите извън мъжкия организъм.. колко "живеят" ?
Благодаря на тея дето ще ми отговорят.. относно въпроса от часове се ровя из нета и се опитвам да немеря отговор..ама тц.. немога.. :) мерси предварително :-)

От Силистра ли си ?

Защо всички ми питате дали съм от Силистра.. кво има в тая Силистра.. от София съм .. отново на почти 17 години почти 18 вече.. и се казвам Петя.. Петя..! :-x
Аз съм от тъпата Силистра :lol:

А теб Химче те бъркат,защото има едно момиче в Сс,което се пише по същия начин (или май беше по подобен не се сещам точно :-o )