PDA

View Full Version : Митовете за...гърдите ?!



him4e_f
12-24-2008, 11:58
я малко разнообразие и смях ... :grin: чувала съм различни неща за растежа на гърдите.. приятелки са ми казвали, че техните бюстове са пораснали поради консулмацията на твърде мн мазнини(които се лепят не само по бюста, а и по др частина тялото) :grin: други от боза :D :D :D а трети от честото правене на секс.. :? :lol: тъй като аз имам малък бюст и ми е било мн гадно да гледам как съучениците ми се радват на съученичките ми който са прекалено мн надарени.. и реших преди години да прочета малко инфо за гърдите иразбрах.. мн неща който не ми бяха ясни.. но напоследък.. с приятеля ми ..започнахме така да правим мн често секс.. и..и..и те се уголемиха.. :lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D Вие кво мислите...?? :-D :-D Споделяйте разни неща който сте чъвали или знаете.. Весели празници на всички.. пожелавам мн здраве, щастие, късмет и мн Любов :) :-) :-)

Qamstel
12-24-2008, 12:12
4esno kazano vsi4ko si e gen eto az imam edna priqtelka koqto do 9 klas be6e ploska a v 10 ve4e trqbva6e da i nosqt sutieni po poru4ka ot 6tatite suvsem seriozno (4as6ka F) taka 4e po skoro si zavisi ot 4oveka :)

x3eme
12-24-2008, 12:13
za men sa bez zna4enie.dori predpo4itam po muni4kite :) ne gurdite krasqt edno momi4e

aka6a_vamp
12-24-2008, 12:17
Аааааааа стига с тея гърди бе....сека 2ра тема е за цици :-o

gab1ty
12-24-2008, 12:18
и аз съм чувала същите така наречени митове от много момичета.Доре съм имала приятелки коита за да им пораснат гърдите започнах многооо да се хранят! :shock: Според мен също е въпрос на ген :D

him4e_f
12-24-2008, 12:23
и аз съм чувала същите така наречени митове от много момичета.Доре съм имала приятелки коита за да им пораснат гърдите започнах многооо да се хранят! :shock: Според мен също е въпрос на ген :D
да така е.. аз също съм чувала.. бабата от страна на бащата ако има малък или голям бюст и вничката и тя щяла да е така :D :D :grin: :-D :-D и си е наистина от гена и тъканите който са вътре :)

gab1ty
12-24-2008, 17:31
gab1ty написа:
и аз съм чувала същите така наречени митове от много момичета.Доре съм имала приятелки коита за да им пораснат гърдите започнах многооо да се хранят! Според мен също е въпрос на ген

да така е.. аз също съм чувала.. бабата от страна на бащата ако има малък или голям бюст и вничката и тя щяла да е така и си е наистина от гена и тъканите който са вътре :shock: :shock: :shock: о това е брутално!

CfEtii
12-24-2008, 17:39
Всичко си е до организъм,тяло и ген..
Как пък няма от боза да ми пораснат гърдите..Е..от Радомирска може.. :D

nefchi_bs
12-24-2008, 18:39
Не знам от какво стават по-големи ама един от моя клас вика,че от кафето ставали по-малки и тъй като аз пия по 2-3 кафета на ден зех да притеснявам,ама не е вярно де :D :D

nestle
12-24-2008, 18:55
от организма си е...от гена - нз малко ми е съмнително щот в нашия род всички са с малки цици и от на баща ми страната и от на майка ми пък аз съм с по-големи гърди от тях...и нз...Е..пък може и да съм от съседа :lol: :lol: :lol: :lol:

him4e_f
12-24-2008, 18:59
от организма си е...от гена - нз малко ми е съмнително щот в нашия род всички са с малки цици и от на баща ми страната и от на майка ми пък аз съм с по-големи гърди от тях...и нз...Е..пък може и да съм от съседа :lol: :lol: :lol: :lol:

:-D :-D :-D при мен е обратното всички са с големи.. пък аз с малки.. но им се радвам и си ги харесвам :grin: :grin: :lol: :lol: 8-)

Whyniser
12-24-2008, 19:20
Е те това е бате 90/60/85 . За мен важното е да са стегнати.

kpucunky
12-24-2008, 20:25
чорапките закво са... :D айде don't worry be happy ! :-D

ZNSDAP
12-24-2008, 20:25
Закво са ти некви цомби 2 метра .. По-малките са по-добре 100 %

PeshoSexa
12-24-2008, 20:26
Усмихвай се повече, че за една хубава усмивка ти са необходими 17 мускула, докато за едно качетвено цупене трябват 49!
искам само да отбележа, че за да седиш с тъпа физиономия не ти трябва нито един (:

Mr.Nightmare
12-24-2008, 20:30
аз см чувала 4е като не си миеш ставало там нещо, ама още не см пробвала, че да ти кажа сс сигурност

Brei
12-24-2008, 20:31
Пробвай да консуЛмираш (мале колко си тъпа) малко повече книги... има шанс да ти порасне мозъка.

PeshoSexa
12-24-2008, 20:37
аз см чувала 4е като не си миеш ставало там нещо, ама още не см пробвала, че да ти кажа сс сигурност
бе мръсно става ама не расте :/

Mr.Nightmare
12-24-2008, 20:38
аз см чувала 4е като не си миеш ставало там нещо, ама още не см пробвала, че да ти кажа сс сигурност
бе мръсно става ама не расте :/

ем значи тва е било за нещо др ;/

PeshoSexa
12-24-2008, 20:39
аз см чувала 4е като не си миеш ставало там нещо, ама още не см пробвала, че да ти кажа сс сигурност
бе мръсно става ама не расте :/

ем значи тва е било за нещо др ;/като не си миеш раните получаваш хепатит принципно 8-)

Guzar4o
12-24-2008, 20:42
Аааааааа стига с тея гърди бе....сека 2ра тема е за цици :-o ем за кво искаш за ку**ве ли? ем и аз съм чувал че от секса растат гардите ако не остроива бръкни си във джоба и си ги оголеми по искуствен път :D :razz:

Mr.Nightmare
12-24-2008, 20:43
Аааааааа стига с тея гърди бе....сека 2ра тема е за цици :-o ем за кво искаш за ку**ве ли? ем и аз съм чувал че от секса растат гардите ако не остроива бръкни си във джоба и си ги оголеми по искуствен път :D :razz:

ако не става с бъркане, значи става с много бъркане

PeshoSexa
12-24-2008, 20:44
Аааааааа стига с тея гърди бе....сека 2ра тема е за цици :-o ем за кво искаш за ку**ве ли? ем и аз съм чувал че от секса растат гардите ако не остроива бръкни си във джоба и си ги оголеми по искуствен път :D :razz:

ако не става с бъркане, значи става с много бъркане
или с една малка водка и много бъркане... комбинациите са много

Mr.Nightmare
12-24-2008, 20:46
Аааааааа стига с тея гърди бе....сека 2ра тема е за цици :-o ем за кво искаш за ку**ве ли? ем и аз съм чувал че от секса растат гардите ако не остроива бръкни си във джоба и си ги оголеми по искуствен път :D :razz:

ако не става с бъркане, значи става с много бъркане
или с една малка водка и много бъркане... комбинациите са много

а ако водките са 2+ нема нужда от бъркане


нали?

Mr.Nightmare
12-24-2008, 20:46
Аааааааа стига с тея гърди бе....сека 2ра тема е за цици :-o ем за кво искаш за ку**ве ли? ем и аз съм чувал че от секса растат гардите ако не остроива бръкни си във джоба и си ги оголеми по искуствен път :D :razz:

ако не става с бъркане, значи става с много бъркане
или с една малка водка и много бъркане... комбинациите са много

а ако водките са 2+ нема нужда от бъркане


нали?

PeshoSexa
12-24-2008, 20:48
Аааааааа стига с тея гърди бе....сека 2ра тема е за цици :-o ем за кво искаш за ку**ве ли? ем и аз съм чувал че от секса растат гардите ако не остроива бръкни си във джоба и си ги оголеми по искуствен път :D :razz:

ако не става с бъркане, значи става с много бъркане
или с една малка водка и много бъркане... комбинациите са много

а ако водките са 2+ нема нужда от бъркане


нали?е пусни и ена сливова и съм съгласен :}

Vincent
12-24-2008, 21:29
Ааа пак цици :razz: ... според мен тва изобщо не е вярно а и кво значение има...смисъл аз обичам приятелката ми и определено тва не е най-важното нещо :?

Nitroglycerin
12-24-2008, 22:00
Ами нормално е при повече секс да стават по-големи цици.Хипофизата ти отделя повече естроген,а с естроген една гояма част от проблемите (пъпки,малки цици,суха или мазна кожа) отшумяват.И до някаде мита за месото е верен тъй като естрогена се произвежда само в животинските организми и чрез месото може да си набавиш малко от него ама малко.За бозата мита е верен пиенето на бозата стимулира разтежа на млечните жлези.И ако всичко това бъда примесено с фитнес циците ставит идеални.

PeshoSexa
12-25-2008, 06:46
Ааа пак цици :razz: ... според мен тва изобщо не е вярно а и кво значение има...смисъл аз обичам приятелката ми и определено тва не е най-важното нещо :?
ако и бяха големи друга песен щеше да пееш М:}

BeBuLs
12-25-2008, 06:54
Хяхя...че колко са ви големи, бе :D :D Мойте са 90 и си ги харесвам :oops: :oops: