PDA

View Full Version : Помощ, обарва ме!



shokoladchety
12-29-2008, 15:11
Така.Аз съм Алекс на 14 съм.Имам сериозен приятел на 16.Имам малък проблем.Имам брат,той също е на 16 и е приятел на гаджето ми.Аз и приятелят ми имаме сексуални отношения.Но за жалост брат ми разбра.Ние спим в една стая,едно легло.Откакто научи,започна да се държи странно.Спи плътно залепен за мен.Започва да ме обарва.Споделих с приятеля ми,който каза,,И аз кво?!Да го убия ли?Остаи го,ще му мине``Моля ви,кажете ми какво да направя?Изпадам в паника всеки път щом го направи!



*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

x3eme
12-29-2008, 15:13
kaji na va6ite,tova koeto pravi brat ti ne e nikak normalno ako celi tova koeto si mislq :?

Adda
12-29-2008, 15:16
:lol: :lol: :lol: Брат ти е КУУЛ :lol: :lol: :lol: Бий му два шамара всяка вечер и чакай да се усети =) Нищо му няма, хормони...

amatorium
12-29-2008, 15:18
Spored men brat ti si nqma gadje i ne e imal i go trese hormona. Pogovori s nego i ako trqbva mu nameri gadje da se poobarva s nego i da se pouspokoi.

shokoladchety
12-29-2008, 15:18
Няма да кажа на наще,той ще им каже,че правя секс с приятеля си и ще почнат едни разправий.А пък това с шамарите съм го пробвала,понякога действа!

x3eme
12-29-2008, 15:20
Няма да кажа на наще,той ще им каже,че правя секс с приятеля си и ще почнат едни разправий.А пък това с шамарите съм го пробвала,понякога действа!
ti koe predpo4ita6
skandal s va6ite ili obarvane ot strana na brat ti
misli razumno i im kaji

Adda
12-29-2008, 15:25
Бе какво толкова че брат и е пуснал ръка? Според мен е само за гаврата... като сте били по-малки ти е чупил играчките и ти е късал дрешките, нали? Приеми го като същия жест, само че на по-късна възраст.. И да можеш да му намериш някоя- идея е.

ubuntu
12-29-2008, 15:57
Като те хване за шундата го хвани за корена и стискай ..... :D

AutumnTears
12-29-2008, 16:31
Като те хване за шундата го хвани за корена и стискай ..... :D
:lol:

jambo_bs
12-29-2008, 16:39
Бахти перверзния брат 8)

MakeMeLaugh
12-29-2008, 16:44
Е как така те обарва??

Ти защо му позволяваш и го оставяш.
Заплаши го снещо, че ако го направи пак ти ще направиш еди какво си и той ще спече.

sssladuranka
12-29-2008, 17:01
Като те хване за шундата го хвани за корена и стискай ..... :D
:lol: :razz: :razz: :razz:
по темата - :-& - съжалявам за което...1во поговори с него,после ако не стане следваи савета на ubuntu - насилие,но не е задължително "за корена" :D пробвай шамари,после го замеряй с нещо и после посягай към "корена"

chessplayer
12-29-2008, 17:04
Кажи му така-не ме обарвай,че ша се оплача на тати да те почупи от бой. :?

SoAfraid
12-29-2008, 17:08
Бе какво толкова че брат и е пуснал ръка? Според мен е само за гаврата... като сте били по-малки ти е чупил играчките и ти е късал дрешките, нали? Приеми го като същия жест, само че на по-късна възраст.. И да можеш да му намериш някоя- идея е.

Хахах и накрая като я наебе... ее нищо се едно е скъсал някоя дрешка повече или пък счупил някоя по голяма кукла.

По темата не е нормално. Да се ебеш на 14 и брат ти да те обарва хахахахахах... сичко мое да се види във тоя форум ей големи чудеса зеха да стават накрая.

bebeshok
12-29-2008, 17:23
Евала на човека, няма срам от нищо! Де да можех и аз моята братовчедка :grin:

по Темата: вземете си куче :)

Adda
12-29-2008, 17:29
Преекспонирате

titinkaa
12-29-2008, 17:35
хахаха...явно брат ти след като е разбрал,че вече не си девствена и е решил че може би и на него ще му пуснеш..намери му гадже и да е*е нея,а не да се опитва да мине сестра си..хах :razz: :razz: :razz: :razz:

poltergais
12-29-2008, 17:43
Еми кажи на бащати и майка ти кво става (ако си разумна де) и бротот ще го задуха мнооогоОО яко.

:) :)

А ако не остави го да си продължава, и ти да си му малкото сестриче курве... :shock:

aka6a_vamp
12-29-2008, 17:47
Обарвай го и ти 8-) и ше си пеете:
Пипни ме тук и тук и тук навсякъде ме пипай

MakeMeLaugh
12-29-2008, 17:49
^ ХахахАх, вакара черния хумор ;д

liroos
12-29-2008, 18:11
Истината се крие много по-надълбоко...

Третото лице(гаджето на момичето) е отишло при брата на момичето и му е казало "*бах сестра ти!" и сега брата иска да си отмъсти по някакъв начин, щото е неприятно да ти кажат, че са *бали сестра ти и съответно търси начин да нашмули сестра си, за да може да отиде и да каже на третото лице "ПЪК АЗ *БАХ ГАДЖЕТО ТИИИИИИИИИИИИИ!!!"

...и така :)

Иначе, ако трябва да сме сериозни - нито е нормално да правиш секс на 14, нито брат ти да те обарва. :) Кажи на мама и татко и те ще измислят как да ви оправят сбърканите главици. :)

niki7y
12-29-2008, 18:16
kato po4ne pak mu kaji "Ti kwo prai6 be?!" she mu stane neudobno da TI KAJI "EMI OBARWAM TE" ili p1k go zapla6i 4e she kajesh na vashte

kosder
12-29-2008, 18:20
Обарвай го и ти 8-) и ше си пеете:
Пипни ме тук и тук и тук навсякъде ме пипайхаххахаха ненее хахаха :lol: :lol: :razz: :razz:

harabelka
12-29-2008, 18:56
emi tq ako e tapa shte si malchi i estestveno ch e kurva shtom ne kazva na tehnite i go tarpi

x3eme
12-29-2008, 18:57
emi tq ako e tapa shte si malchi i estestveno ch e k***a shtom ne kazva na tehnite i go tarpi
postavi se na neino mqsto
da ne misli6 4e e tolkova lesno da kaje ne6to podobno na roditelite si :?

DevilWish
12-29-2008, 19:06
Spored men brat ti si nqma gadje i ne e imal i go trese hormona. Pogovori s nego i ako trqbva mu nameri gadje da se poobarva s nego i da se pouspokoi.
Така е.Ама един въпрос какъв по дяволите е тоя сериозен приятел, който ти казва остави го, ще спре?! :shock:

Mi6inka
12-29-2008, 19:11
е не е лесно да каже на техните ама поне да се опита най-напред тя да направи нещо... да му се развика, да го халоса... какво реве тука :-x аааааааа... да ида аз да му кажа "недей бара СЕСТРА СИ",а? ПфФ....
Към авторката:Ти като те барне,кво правиш седиш си и се правиш че спиш ли???..... Ако е така... не очаквай да спре ... като не искаш да го прави просто предприеми някви мерки :-x

BluE_s
12-29-2008, 19:18
Така.Аз съм Алекс на 14 съм.Имам сериозен приятел на 16.Имам малък проблем.Имам брат,той също е на 16 и е приятел на гаджето ми.Аз и приятелят ми имаме сексуални отношения.Но за жалост брат ми разбра.Ние спим в една стая,едно легло.Откакто научи,започна да се държи странно.Спи плътно залепен за мен.Започва да ме обарва.Споделих с приятеля ми,който каза,,И аз кво?!Да го убия ли?Остаи го,ще му мине``Моля ви,кажете ми какво да направя?Изпадам в паника всеки път щом го направи!


ПУСНИ МУ!!! :razz: :razz: :razz:
ПС винаги трябва да има някой, който да се обади с тъпо мнение 8-)

therichbitch
12-29-2008, 19:34
brat ti iska da te mine?? :shock: :shock: :shock: uhh kakvi li ne hora se navudiha
1.brat ti e zagorql idiot
2. gadgeto ti su6to e idiot 6tom ne mu dreme za tebe i tva 4e brat ti te obarva
3.ti si tupa, 4e gi turpi6, v smis glupava i naivna

Melesyo
12-29-2008, 19:34
Бий му неколко шамара ше видиш как ше се опрай за нула време ;)

CfEtii
12-29-2008, 19:35
Как ше му даваш бе?
А иначе можеш да се изгавриш..
Като те пипне там и ти си плъзни ръката бавно и стиииискаааай :grin:
Наистина..пробвай..
Като му оставиш синка там,няма да му е мн кеф да те пипа

BluE_s
12-29-2008, 19:35
нито е нормално да правиш секс на 14,
Прав си! вече е нормално на около 11-12 години 8-)

minimal
12-29-2008, 19:36
Обарвай го и ти 8-) и ше си пеете:
Пипни ме тук и тук и тук навсякъде ме пипайхаххахаха ненее хахаха :lol: :lol: :razz: :razz:
:lol: :lol: ХАХАХХАХА СТИГА БЕ ! ХАХА :lol: :lol:
BTW по темата :) Елате пиленца при батко да ва нашамари сладко сладко.. бой ако не стане пак само че по силно :-P 8-)

kralstfotoNaPilitata
12-29-2008, 19:40
недей го барай че ше земе го разбере грешно и да те опъне както сте си в легълцето :D семеен секс :grin:

bibanchetyyy
12-29-2008, 19:45
по-добре верно му намери гадже :D щото тфа дето става е много......и не се знае кфо мое да стане

ubuntu
12-29-2008, 19:47
Ми тя ако каже на техните че пича я обарва той пък ще им каже че тя се праска и така и двамата ще бъдат потрошени особено тя ... :D :D :D

BluE_s
12-29-2008, 19:54
по-добре верно му намери гадже :D щото тфа дето става е много......и не се знае кфо мое да стане
ааа знае се, знае сеее...Бейби борн бейби бооорн 8-) и това в най-лошия случай 8-)

nikolai94773
12-29-2008, 20:11
Не познавам брат ти ама според тебе ще има ли смелост да те на*** ???
Ако да...работата е сериозна...ако не...брат ти е тъпак!(предай му)

A_Loving_Girl
12-29-2008, 20:36
Ако имах такъв брат щях да го изхвърля като боклук....

CwalkIn
12-29-2008, 21:56
Истината се крие много по-надълбоко...

Третото лице(гаджето на момичето) е отишло при брата на момичето и му е казало "*бах сестра ти!" и сега брата иска да си отмъсти по някакъв начин, щото е неприятно да ти кажат, че са *бали сестра ти и съответно търси начин да нашмули сестра си, за да може да отиде и да каже на третото лице "ПЪК АЗ *БАХ ГАДЖЕТО ТИИИИИИИИИИИИИ!!!"

Хаха батко железната логика извади ! :-Ь .
--
По темата : Ето един оригинален съвет от мене - Що не му кажеш така "Правя ти свирка и всичко приключва. Ако опиташ пак ще ти отрежа топките докато спиш - Избирай ."

Extremescream
12-29-2008, 21:58
NoRull5,вика му се инцест,тъпако!

Luda_do_poluda
12-29-2008, 22:02
Според мен това момче нещо не е в ред . Мислила ли си върху въпроса ,че е възможно да си въобразяваш ? :)

XXX_f
12-29-2008, 22:08
Да се смея ли да плача ли :shock:
вие дето отговаряте сте доста забавни, помислете малко как те ще спят на едно легло не са на 10 години...
другото което е гаджето ти да ти каже така не ми се вярва, по ми се нрави реплика като "Майтап ли си правиш...това не е възможно"

X7R3M3
12-29-2008, 22:09
Като те хване за шундата го хвани за корена и стискай ..... :D :razz: :razz:

x3eme
12-29-2008, 22:10
Да се смея ли да плача ли :shock:
вие дето отговаряте сте доста забавни, помислете малко как те ще спят на едно легло не са на 10 години...
другото което е гаджето ти да ти каже така не ми се вярва, по ми се нрави реплика като "Майтап ли си правиш...това не е възможно"
ne razbiram 6to q nasraha taka taq tema
vidqh nqkolko ne lo6i mneniq i az se opitah da pomogna te go oburnaha na 6ega :?

angelcheeee_93
12-29-2008, 22:12
не е нормалноза 16 годишния ти брат да се държи,като свиня.
Говори с родителите си!
А сериозния си приятел,дето наричаш сериозен,макар да не виждам нищо сериозно в гаджелък на 14 годинки,го прати да се гръмне! :o
Как може да ти дава такива съвети,сякаш с брат ти имат уговорка,ти да не си им роб или слуга за перверзните им глупости! :?

therichbitch
12-29-2008, 22:13
Да се смея ли да плача ли :shock:
вие дето отговаряте сте доста забавни, помислете малко как те ще спят на едно легло не са на 10 години...
другото което е гаджето ти да ти каже така не ми се вярва, по ми се нрави реплика като "Майтап ли си правиш...това не е възможно"
ti da ne misli6 4e na pove4eto ne im e qsno, 4e temata moge i da e ebavka, ama se pravqt na interesni prosto, di6ai ne sme tolko tupi, pone nqkoi de :D

GeForce
12-29-2008, 22:18
офф абе за мене горе долу нормално щото и аз в 7 клас обарвах яко бпачетката,е не е сестра ама е роднина..
По темата - Като видиш че се доближи,ако спиш на една страна апък може и по гръб,си стегни ръката и като го удариш да извика тей че те чуят комшийте..От опит го знам :D

Luda_do_poluda
12-29-2008, 22:18
Мацка ,брат ти има някакви психични проблеми ,лекувай го с бой по главата (която си избереш ти) ,ако не го прати на психар или говори с вашите да те отделят от него (все ще измислиш някаква причина)

XXX_f
12-29-2008, 22:20
Да се смея ли да плача ли :shock:
вие дето отговаряте сте доста забавни, помислете малко как те ще спят на едно легло не са на 10 години...
другото което е гаджето ти да ти каже така не ми се вярва, по ми се нрави реплика като "Майтап ли си правиш...това не е възможно"
ti da ne misli6 4e na pove4eto ne im e qsno, 4e temata moge i da e ebavka, ama se pravqt na interesni prosto, di6ai ne sme tolko tupi, pone nqkoi de :D

аз дишам, ама като не сте толкова тъпи поне не го прикривайте така умело

Luda_do_poluda
12-29-2008, 22:22
Абе ебавка или не все тая.Опитайте се да помогнете ,ако не е ,а ако е се смейте и гледайте сейр :)

GeForce
12-29-2008, 22:44
освен измислих друго :lol:
Значи като се приближи си разкъсваш дрехите и му сабуваш гащите и почваш да пищиш :razz:

Та ся по темата .. Значи както си спиш и се приближи,стегаш си раката и му биеш една песница и видиш как няма те закача :D
Знам го от опит

SMoKe_BoY
12-30-2008, 05:25
Spored men brat ti si nqma gadje i ne e imal i go trese hormona. Pogovori s nego i ako trqbva mu nameri gadje da se poobarva s nego i da se pouspokoi.
Братче .. по принцип си прав .. хормоните ги блъскат яко .. ама чакай е.. и аз имам сестра ама несъм и налитал :)

SMoKe_BoY
12-30-2008, 05:26
Е да де имало е момичета покраи мен .. ама се пак не винаги .. имало е и "сух" период и кво да си налитаме на сестрите :)

Bellatrix
12-30-2008, 05:43
Кажи на вашите. Това просто не е нормално. Той дори и да издаде, че ти си правила секс, не е 100%, че те ще му повярват. А и да ти кажа, ще се тревожат много повече от син-кръвосмешенец, околкото от про**ала се дъщеря. Не, че няма да ти се карат, ама големие кавги ще са на неговата глава.

ПП. Така може даже да се сдобиеш с твоя стая или в малко по-лош случай: поне с твое легло.

TPAKTOPUCTA
12-30-2008, 06:01
говори с него и му кажи да престане иначе ще кажеш на вашите :)

mirmark
12-30-2008, 06:34
Заплаши го, че когато си хване сериозна приятелка ще и разкажеш всичко.

dead_princess
12-30-2008, 06:46
Мисля,че по някакъв начин ревнува от новото ти гадже и това му се отразява доста зле! :shock:

MiRaCuLiX
12-30-2008, 12:18
:shock: :shock: в шок съм за 2 неща
1.Ти си на 14 и правиш секс?На теб разказвали ли са ти за птичките и пчеличките?Ама аз вече не се учудвам то в Бургас съм се нагледал на такива.Имаше една и на 12 са сексала при това с 2ма ко да ти кажа.
2.Брат ти да не би да е толкоз загорял,че и в надуваема кукла би си го вкарал?

Решение:Шибваш му няколко шамара,удряш го в топките и го заплашваш че ще кажеш на вашите.И кат ва знам вас умниците ще объркате нещо и по добре да имаш дете от приятеля си от колкото от брат си.

Потресен съм

ImmortalForever
12-30-2008, 12:24
Хах "имам сексуални отношения с приятеля ми-на 14 съм".. Оф, бе боже.... Смятам темата за fake :)

Rofl4e
12-30-2008, 12:43
kaji na va6ite,tova koeto pravi brat ti ne e nikak normalno ako celi tova koeto si mislq :?
аха да съгласна съм с Бобчо,пък и на 14 полов живот :? нищо лично ... , пък и тоя твоя къв приятел ти е след като нищо не е направил по въпроса..нито забележка му е направил нищо пфф зарежи го!
П.С. Що ли си мисля ,че темата е ебавка?!

Mirelchetoo14
12-30-2008, 16:02
Мъълии как си мечтая да си имам такъв брат или братовчед... уу, от любимите фантазии ми е :D

SuNsEt
12-30-2008, 16:40
Апф...мести се в друга стая да спиш!Как може да спите в едно легло,бе?Вие нормални ли сте?! Освен това е по-добре да кажеш на родителите си,че брат ти те обарва.Това не е нормално-психически.Ако те разберат,че не си девствена,ще има скандал,да.Но по-важното е да се разбере,защо брат ти се държи така.Поговори с него.На родителите ти ще им мине след като разберат,че не си девствена.
Колкото до гаджето ти-да ти каже да се оправяш сама е...постъпка на идиот.Ако аз бях казала на моето такова нещо,до сега брат ми да е мъртав...

l0v3
12-30-2008, 16:42
Е как така те обарва??

Ти защо му позволяваш и го оставяш.
Заплаши го снещо, че ако го направи пак ти ще направиш еди какво си и той ще спече.


:wink:

Hilary_
12-31-2008, 06:24
Като те хване за шундата го хвани за корена и стискай ..... :D
+1 :lol:

FlashMX
12-31-2008, 06:33
А как може да спите на едно легло????????? За бога все пак вече сте голями 14...16...... Аз на твое място бих избрал да ходя да спа на дивана ... :grin: .

DMX1
01-01-2009, 13:16
А как може да спите на едно легло????????? За бога все пак вече сте голями 14...16...... Аз на твое място бих избрал да ходя да спа на дивана ... :grin: .



+1

aka6a_vamp
01-01-2009, 13:24
Клитора си залагам,че темата е ташак...

Arc7ic
01-01-2009, 13:33
Клитора си залагам,че темата е ташак...

Е тва ме разби :grin: Евала :) :grin:



А как може да спите на едно легло????????? За бога все пак вече сте голями 14...16...... Аз на твое място бих избрал да ходя да спа на дивана ... :grin: .



+1

+1

NoCaption
01-01-2009, 13:35
Като те хване за шундата го хвани за корена и стискай ..... :D
+1 :lol:
+1 :D

Misha91
01-01-2009, 13:43
Така.Аз съм Алекс на 14 съм.Имам сериозен приятел на 16.Имам малък проблем.Имам брат,той също е на 16 и е приятел на гаджето ми.Аз и приятелят ми имаме сексуални отношения.Но за жалост брат ми разбра.Ние спим в една стая,едно легло.Откакто научи,започна да се държи странно.Спи плътно залепен за мен.Започва да ме обарва.Споделих с приятеля ми,който каза,,И аз кво?!Да го убия ли?Остаи го,ще му мине``Моля ви,кажете ми какво да направя?Изпадам в паника всеки път щом го направи!



*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Мисля ,че темата не е истина ...и Много страннно ми се струва брат и сестра ,вече в пубертата да спят на едно легло...Някак си нереално ми се вижда...Но хора всякакви знае ли се...

RoShaVoTo
01-01-2009, 13:43
Абе нз как стоят нещата при вас момичетата ама не му пускай... ако му пуснеш нали знаеш какво става? Много ще му хареса и всяка вечер ще има Жик Так 8) Затва като сте седнали (примерно на нова година) на масата с ваще. Започвате някакъв спор и ти изведнъж се надигаш и казваш "А пък мен брат ми ме ОБАРВА!" и отиваш в стаята и се заключваш. Гледай ваще какво ще му сторят като каже нещо от сорта на "А тя се пори с гаджето си на 16 години!". Те ще помислят, че лъже за да ти напрай гадно и ще му заврат лампичките от елхата в г**а 8-)

Подкрепям 8-) :D

iv4oiv
01-01-2009, 14:26
Първо никъде в темата не пише, че Алекс е момиче. Може да са двама братя.
Второ да предположим, че е момиче.
1. Тя е много неопитна за да знае нещо за секса.
2. Напълно е възможно тя да си фантазира и да приема братската обич като сексуален интерес, тъй като темата е нова за нея и всичко което и се случва го пречупва през този нов мироглед.
3. Отношението на гаджето е напълно нормално. Пример: Идва някой мой приятел при мен и казва - искам да чукам сестра ти. Аз - ОК, еби си я. Онзи почва да я ебе ама тя му се оплаква, че аз я опипвам ... Много ясно, че гаджето и (моят приятел) ще я разкара и ще си хване някоя по опитна в секса а не някоя девственница дето още не знае дали и се пикае или ебе.

След като деца в разгара на пубертета спят в едно легло може да има няколко причини.
1. Те са бедни и нямат пари за 2 легла
2. Те са от ромски произход и това за тях е нормално
3. На родителите не им пука за децата и в този случай няма да им дреме нито, че малката се ебе нито, че брат и я опипва.

Заключение:
Да предположим, че всичко казано от нея (него) е вярно. Има няколко решения на въпроса.
1. Да се изясни наистина ли е опипване в сексуален смисъл или е просто братска обич. Като начало авторката може да го опише по пдробно.
2. Да помоли родителите си съвсем дискретно, без да обяснява причината да и купят отделно легло. Спокойно може да намекне, че вече са по големи и им е "тясно" заедно, че брат и мирише понякога неприятно или, че намира петна по чершафите от нещо бяло и лепкаво.

Секса между брат и сестра не е изобщо рядкост но в повечето случаи се случва в доста по ранна фаза на пубертета и отминава бързо.

Като най прост съвет: Кажи на брат ти: Бате, моля те поне да ползваме презерватив да не забременея, щото тогава наще ще ме бият.

Mepuk
01-01-2009, 14:27
Кажи му така-не ме обарвай,че ша се оплача на тати да те почупи от бой. :? оМфг... хахаха тя ако каже на родителите си брат и ще им каже че прави секс...мале шо си зелена .... :? :? :? :? :o

Renate_Feliqr
01-01-2009, 22:43
Така.Аз съм Алекс на 14 съм.Имам сериозен приятел на 16.Имам малък проблем.Имам брат,той също е на 16 и е приятел на гаджето ми.Аз и приятелят ми имаме сексуални отношения.Но за жалост брат ми разбра.Ние спим в една стая,едно легло.Откакто научи,започна да се държи странно.Спи плътно залепен за мен.Започва да ме обарва.Споделих с приятеля ми,който каза,,И аз кво?!Да го убия ли?Остаи го,ще му мине``Моля ви,кажете ми какво да направя?Изпадам в паника всеки път щом го направи!



*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Мисля ,че темата не е истина ...и Много страннно ми се струва брат и сестра ,вече в пубертата да спят на едно легло...Някак си нереално ми се вижда...Но хора всякакви знае ли се...


+1

therichbitch
01-01-2009, 23:46
Да се смея ли да плача ли :shock:
вие дето отговаряте сте доста забавни, помислете малко как те ще спят на едно легло не са на 10 години...
другото което е гаджето ти да ти каже така не ми се вярва, по ми се нрави реплика като "Майтап ли си правиш...това не е възможно"
ti da ne misli6 4e na pove4eto ne im e qsno, 4e temata moge i da e ebavka, ama se pravqt na interesni prosto, di6ai ne sme tolko tupi, pone nqkoi de :D

аз дишам, ама като не сте толкова тъпи поне не го прикривайте така умело
offff, are mi se razkarai ot glavata i zemi go napi6i gramoto tva

aka6a_vamp
01-04-2009, 17:13
Защо никога не ни доразказвате как са се развили нещата :-o

tedi_96
01-04-2009, 17:22
ave hora tva ne e nqkvo malko bratche koeto si obarva kaka samo shtoto hormanite mu bushuvat brat i e na 16 godini sas 2 godini e po golqm ot neq ako beshe po malak razbiram tq e po zrqlata i shte mu se skara ama v toq sluchai toi e batkoto i tva hich ne e normalno ako go pravi znachi tva ne sa samo hoormoni spored men si e pomislil che moje da pravi tova sas sestra si koeto tq pravi sas gadjeto ili da q manipolira po toq nachin.
zatova ti predlagam barzo da se premestish da spish nqkade drugade i da kajej na vashite kkoeto e po zle no pone shte ti olekne i nqma da si mu daljima sas nishto na toq :x :o :?
:-) Kasmet!

Vesetyyyy
01-04-2009, 17:26
Загорело е момчето.. :D И като знае, че ти правиш секс сигурно доста му се иска и си мисля,че му минава през ума че може да го направи с тебе..и е много тъпо от негова страна да те обарва след като си му сестра :-x :-x :-x нз как го търпиш, но тряя да направиш нещо..неможе да си позволява такива неща! Той ти е брат, познаваш го добре.. Измисли нещо , с което да го накараш да престане ! :o Намери му нещо да ебе..хах а иначе твоя приятел не е прав като го приема толкова спокойно и казва, че няма какво да направи...още повече щом и те са приятели би трябвало да говори с брат ти :)