PDA

View Full Version : Защо винаги я няма...



fe6an4eto0
12-30-2008, 16:08
Защо мамка му защо се питам всеки ден ... за кво тая тъпа любов не идва при мен ... ядосвам се всеки изминал ден. Гледам мойте приятели с гаджета от 2,3 години насам ... влюбени до уши при мен само смотани работи само наминава пита ме как съм и си заминава... баси толкова ли е тъпо ... Защо само попадам на хора който си играят с мен ... уж всичко е оки после всичко ... един уи за мен у газо ... баси писнало ми е от всичко ...
Не искам съвети и глупости просто споделям искам да пиша с хората който и те са така ако има вообще такива... :(

PreciousDiamond
12-30-2008, 16:11
Ще дойде, не се притеснявай .. (( :

SuNsEt
12-30-2008, 16:13
Фешънче,виж ся...любовта идва,когато най-малко очакваш.Щом още не си влюбен,просто е въпрос на време... :)

И аз искам самолет,ама защо ли нямам?

PLuScHeTo
12-30-2008, 16:13
надеждата умира последна ;)

mynichka
12-30-2008, 16:14
Не се притеснявай и ти ще си намериш приятелка :P

fe6an4eto0
12-30-2008, 16:14
Не притеснявам се щот никога ама никога няма да дойде ... отчаян съм вече от всичко ... квото пратя и от всички ... искам просто старото време дет тва чувство беше излишно не ми трябва... нито пък съм мислил че ще ми протрябва... кадето дните бяха просто игра... с една дума забава ... нямаше проблеми нямаше никва отговорност... ПРОСТО ИСКАМ ДА СЪМ СИ СТАРОТО ЛАПЕ НО НЕ МОГА... ПРОМЕНЯМ СЕ С ВСЕКИ ИЗМИНАЛ ДЕН И НЕ СЕ ХАРЕСВАМ ... НО НЕ МОГА ДА СЕ ВЪРНА В ПРЕДИШНОТО СИ АЗ ;(

Mbp3eJlaH
12-30-2008, 16:15
ti pa radvai se
nema da ti skasi jivota s 20 godini
ot men da znae6 1 ne6to
nemoje li da gotvi pere 4isti gladi - ne e lubov

fe6an4eto0
12-30-2008, 16:16
Фешънче,виж ся...любовта идва,когато най-малко очакваш.Щом още не си влюбен,просто е въпрос на време... :)

И аз искам самолет,ама защо ли нямам?
ГЛЕЙ Ся тя дойде но само се подигра с мен ... тва искам да кажа ... ](*,) ](*,) ](*,) Но явно съм се заблуждавал ... ](*,)

mynichka
12-30-2008, 16:18
Фешънче,виж ся...любовта идва,когато най-малко очакваш.Щом още не си влюбен,просто е въпрос на време... :)

И аз искам самолет,ама защо ли нямам?
ГЛЕЙ Ся тя дойде но само се подигра с мен ... тва искам да кажа ... ](*,) ](*,) ](*,) Но явно съм се заблуждавал ... ](*,)
идва си ..отива си и отново ще дойде !

dramaqueen
12-30-2008, 16:25
Спокойно и при теб ще дойде!И аз бях от тези хора,при които все не идваше , а приятелите ми бяха щастливо обвързани...За всеки влак си има пътници...рано или късно ще имаш красиво момиче до теб :)

fe6an4eto0
12-30-2008, 16:41
Спокойно и при теб ще дойде!И аз бях от тези хора,при които все не идваше , а приятелите ми бяха щастливо обвързани...За всеки влак си има пътници...рано или късно ще имаш красиво момиче до теб :)
Аз имам красиво момиче до себе се ... но друг е проблема щот незнам за кво съм с нея даже незнам за кво и тя е с мен разбираш ли ме ... уж я обичах уж се обичахме и накрая незнам какво стана ... за тва съм отчаян от всичко и аз искам да съм кат ония ... мойте фр... имат връзки по 2,3 години аз немога да имам 5 месеца на кръст :(

mynichka
12-30-2008, 16:45
Спокойно и при теб ще дойде!И аз бях от тези хора,при които все не идваше , а приятелите ми бяха щастливо обвързани...За всеки влак си има пътници...рано или късно ще имаш красиво момиче до теб :)
Аз имам красиво момиче до себе се ... но друг е проблема щот незнам за кво съм с нея даже незнам за кво и тя е с мен разбираш ли ме ... уж я обичах уж се обичахме и накрая незнам какво стана ... за тва съм отчаян от всичко и аз искам да съм кат ония ... мойте фр... имат връзки по 2,3 години аз немога да имам 5 месеца на кръст :(
не им завиждай ... иамт връзки защото явно знаят как да се държат с приятелките си ..дават всичко от себе си и са щастливи ...а ти сам каза, че уж ще се обичали..уж незнам си какво - какво искаш една тъпа връзка е която уж се обичате уж сте щастливи ли ?

melani
12-30-2008, 16:45
Of bahti za kvo vsi4ki kazvat rano ili kasno 6te doide....NE VINAGI E TAKA!!! Az ne moga da popadna na svesten 4ovek i tva e ..sveta li se e sbarkal..az li sam sbarkana nz..Ne pitam za6to q nqma,za6toto liubovta q ima pri dr hora no ne i pri men .Tva e primirih se ,4akam nqkoi da me nameri 6toto mi pisna da t1rsq ...Taka 4e spokoino ne si sam az se 4uvstvam po sa6tiq na4in :? :( :-D

fe6an4eto0
12-30-2008, 16:56
Спокойно и при теб ще дойде!И аз бях от тези хора,при които все не идваше , а приятелите ми бяха щастливо обвързани...За всеки влак си има пътници...рано или късно ще имаш красиво момиче до теб :)
Аз имам красиво момиче до себе се ... но друг е проблема щот незнам за кво съм с нея даже незнам за кво и тя е с мен разбираш ли ме ... уж я обичах уж се обичахме и накрая незнам какво стана ... за тва съм отчаян от всичко и аз искам да съм кат ония ... мойте фр... имат връзки по 2,3 години аз немога да имам 5 месеца на кръст :(
не им завиждай ... иамт връзки защото явно знаят как да се държат с приятелките си ..дават всичко от себе си и са щастливи ...а ти сам каза, че уж ще се обичали..уж незнам си какво - какво искаш една тъпа връзка е която уж се обичате уж сте щастливи ли ?
Хах... не че аз не знам как да се държа с гаджетата си .. друг е проблема все едно съм проклет ... тва е винаги ама винаги се получава така след извествно време всичко рухва ...

Vikitooo
12-30-2008, 17:08
A de.... zashto taka lesno ne idva taq lubov :?

Nefarian
12-30-2008, 17:11
Защото си гаден фешъняк

soul1199
12-30-2008, 17:13
za vseki vlak si ima putnici!ne se ot4aivai!

beachy_bunny
12-30-2008, 17:18
еее айде ся като някоя пичка са е ебавала с тебе беги се гръмни или се хвърли от някъде .... еми айде ако си мислиш , че ще ти е по хубаво намери си някоя и почни ти да я ебаваш .... Любов , че любов ... искарахте я ... някаква VIP личност ... която със вълшебна пръчица се разхожда по улицата и казва ... " ти ше се влюбиш в нея тя в теб " ... еми ще " дойде " любовта при теб когато ти сам искаш и си готов ... ако не излезеш от тая депресия ... няма да "дойде" ... :-) :-) успех :-) :-)

vampirekiss
12-30-2008, 19:08
Имай вяра-любовта ще дойде,когато не я очакваш

zaraaa
12-30-2008, 20:47
[quote="SuNsEt"]Фешънче,виж ся...любовта идва,когато най-малко очакваш.Щом още не си влюбен,просто е въпрос на време... :)[quote]

Точно така

balon4eee
12-30-2008, 21:10
EIi , ne se li opravixa ne6tata pri vas be :S Kakto te bqx posuvetvala i v minalata ti tema po toq slu4ai , mai e nai dobre da q ostavi6 i da se opita6 da si nameri6 4ovek , koito da te obi4a i ti nego .