PDA

View Full Version : Досаден проблем.



2beornot2be
01-04-2009, 20:32
Здравейте. Имам следния проблем- космите около оная ми работа са много рунтави. Това страшно много ми пречи като си бия чекии, а като правя секс да не говорим. Та въпроса ми е как най-добре да ги махна. Един приятел ме посъветва да загрея олио до температура за пържене и да го излея върху космите. Имам чувството че се шегува така че моля помогнете.

savoy
01-04-2009, 20:34
Здравейте. Имам следния проблем- космите около оная ми работа са много рунтави. Това страшно много ми пречи като си бия чекии, а като правя секс да не говорим. Та въпроса ми е как най-добре да ги махна. Един приятел ме посъветва да загрея олио до температура за пържене и да го излея върху космите. Имам чувството че се шегува така че моля помогнете.

Не се шегува. Давай! :-o

SexyBabyoo7
01-04-2009, 20:34
еми с олио не е добра идея.. мн боли пробвай с катран... отново го нагорещи и изсипи в/у космите... а ако не искаш да рискуваш използвай пинсетката... малко е бавно но поне не боли

2beornot2be
01-04-2009, 20:36
Здравейте. Имам следния проблем- космите около оная ми работа са много рунтави. Това страшно много ми пречи като си бия чекии, а като правя секс да не говорим. Та въпроса ми е как най-добре да ги махна. Един приятел ме посъветва да загрея олио до температура за пържене и да го излея върху космите. Имам чувството че се шегува така че моля помогнете.

Не се шегува. Давай! :-o

Сериозно питам защото вече става непоносимо.

angelcheeee_93
01-04-2009, 20:37
леелеееее :razz: :razz: :razz:
абе ти да пламнеш ли искаш?
вземи с бензин и 1 кибритена клечка :lol: :D
а иначе най-добрият начин -козметик
добрият-кола маска
най-лесният и безболезнен начин-бръснач,но трябва редовно да се подържаш,иначе току виж си заприличал на сървайвър :razz:

2beornot2be
01-04-2009, 20:38
а иначе най-добрият начин -козметик

не разбирам козметика какво точно ще ми прави. Не искам да боли :oops:

Omnious
01-04-2009, 20:39
Zna4i brat li4no az bih te posuvetval da mahne6 kosuma s korena napravo predlagam da splete6 vsi4ki kosmi na plitka i da q vurje6 s vuje za vratata posle nakrai nqkoi naistina mn blizuk tfoi 4ovek da otvori rqzko i da iztrugne vsi4kite runtavi kosum4eta ot tam O_O prosto vzemi krem za brusnene i samobrusna4ka i brusni po posoka na kosuma koeto 6te re4e ot gore nadolo 6toto ako go pravi6 na obratno ima 6ans da se oburne nqkoe kosum4e nqkoga i da ti izleze gnoina pup4ica a taka su6to stavat malki kisti koito se mahat po operativen put i suvet ot men ne brusni topkite 6toto dosta izsledvaniq pokazvat 4e se hva6tat nqkfi tupi zabolqvaniq ot tfa vupreki 4e az sum go pravil i sa nqma kak :D

fenc0re
01-04-2009, 20:44
Най - безболезнения начин е с крем-депилатор.Мажеш се и след 5 мин с гъба махаш космите.Няма никаква болка ;)

DimovB
01-04-2009, 20:46
давай с рендето направо

SexyBabyoo7
01-04-2009, 20:47
еми аз като го пробвах тоя крем и те космите почнаха да ми растат още повече.... казвам ти с врял катран е най-добре.. аз мойте само така ги махам...

CanyH
01-04-2009, 20:47
Запалка и флакон с дезодорант. Предполагам знаеш какъв трябва да е ефекта.

2beornot2be
01-04-2009, 20:48
Запалка и флакон с дезодорант. Предполагам знаеш какъв трябва да е ефекта.

Имаш впредвид да ги пърля със запалката и после да напръскам с дезодоранта за да се махне миризмата на изгоряло ли?

fenc0re
01-04-2009, 20:53
ахахаха точно тва има предвид да :razz: поне уточнявай на колко години си за да знаят как да ти обясняват...

2beornot2be
01-04-2009, 20:54
на 13 съм това какво значение има

fenc0re
01-04-2009, 20:56
означава че не зацепваш кво ти обясняват..

2beornot2be
01-04-2009, 20:57
Еми обяснявайте по просто.Няма значение вече го нарпавих с ел. самобръсначка на баща ми. Много е хубаво и прохладно така дано само той няма нищо против.

naskopederasko
01-05-2009, 16:19
Еми обяснявайте по просто.Няма значение вече го нарпавих с ел. самобръсначка на баща ми. Много е хубаво и прохладно така дано само той няма нищо против.
отрежи си оная работа, много по-лесно ще ти е

fashion4etyy
01-05-2009, 16:21
Здравейте. Имам следния проблем- космите около оная ми работа са много рунтави. Това страшно много ми пречи като си бия чекии, а като правя секс да не говорим. Та въпроса ми е как най-добре да ги махна. Един приятел ме посъветва да загрея олио до температура за пържене и да го излея върху космите. Имам чувството че се шегува така че моля помогнете.

не ти ли писна с тъпите ти профили :o :?

nymphadora
01-05-2009, 16:22
:lol: :lol: :lol: :lol: ей хора,поне се посмех :lol: :lol:
особено онова с вратата беше.. :lol: :lol:

ToniStoraro
01-05-2009, 16:31
ТАКА
Обяснявам
Има няколко начина аз ще ги напиша сичките и ти си избирай :D
Първо да кажа за идеята за самобръсначката на баща ти- много лоша идея :D
Честно, може и да има нещо против да си бръсне лицето с нещото, с което ти си си бръснал оная работа :D :D :D :D :D
Та така, начините :D
1.)
Този може и да не ти хареса. Нарича се микровълнизиране. Не ти го препоръчвам. Идеята е да си вкараш оная работа в микровълновата ви печка. Евентуално космите ти ще се изпекат в корените под влиянието на микровълните, но това може да доведе до това после да не ти става ерекцията :D
2.)
Препоръчва се само ако си на село. Идеята е да си намажеш космите (САМО КОСМИТЕ) с екстракт от ливадна трева. После влизаш при някое тревопасно едрокопитно (за предпочитане- крава). Тя ще погуши екстракта и ще ти опасе космите :D
3.)
С клечка за зъби. Опитай се да подпъхнеш клечката под косъмчетата и да ги вадиш като с лост :D
4.)
Методът DINGLEBERRY. Първо обяснявам- dingleberry са ония досадни екскременти, които остават заплетени и изсъхват на задника ти :D Може би разбираш накъде бия. Това е един добър начин да си обезкосмиш задника, но ако следващия път си събереш каквото си изср*л и си намажеш оная работа, почакаш да изсъхне и после процедираш по същия начин :D Това работи на принципа на кола маската :D
5.)
С лупа. Изчакваш някой слънчев ден, взимаш лупа и почваш да си гориш космите един по един :D
6.)
ГИПСИРАЙ ГИ!!! Нека страдат! Така ще си паднат сами :D
7.)
Методът на четката. Така хем ще помогнеш и на майка си :D Нали си виждал как четката след дълго използване почват да й падат космите? Е- почисти 2-3 пъти апартамента ти основно като се влачиш по корем като почистваш именно с космите си :D Така може и да паднат.
8.)
С лепило. От онова като на рекламата. Само че вместо да викнеш някой да те залепи за обувките на тавана викни някой да те залепи за космите на тавана и после да те пусне :D

Ей така се прави :D

ViolentSaint
01-05-2009, 16:37
надявам се автора да зацепи ,че се ебавате с него и не пробва някой от гореспоменатите методи.....

loveme
01-05-2009, 16:39
^ :D :D :D :D :razz:
Към автора: ти си тъпичък.. все пак си на 13... :? :-o ам.. тва за самобрасначката на баща ти.. а тоя..човечец коркия може фане болест.. или ти.. добре ли си .. как ще правиш тва.. :D малко тъпо.. и как ще вярваш на простоти... :-o уф Божеее...неам думи :?

ToniStoraro
01-05-2009, 16:42
Да не земе да ми повярва на моите че ако не се осакати поне ще изглежда като идиот :D

x3eme
01-05-2009, 16:42
Да не земе да ми повярва на моите че ако не се осакати поне ще изглежда като идиот :D
той и сега си е като идиот 8-)

ToniStoraro
01-05-2009, 16:44
Той не е КАТО идиот той Е идиот :D

TeCHo0o0
01-05-2009, 18:38
дърпай ги все едно късаш цветя и тфа е бързо и убодряващо

Vesetyyyy
01-05-2009, 19:04
Майкооооо мноо сложно бе.. Дайте да си ходим рунтави :D :D :D :D :D :D :D

Rofl4e
01-05-2009, 19:04
кола маска :lol:

besnataPROstitutka
01-05-2009, 19:05
дърпай ги все едно късаш цветя и тфа е бързо и убодряващо

какви невероятни цвета, цял букет за скъпата му приятелка :)

Adwokat
01-05-2009, 19:21
Здравейте. Имам следния проблем- космите около оная ми работа са много рунтави. Това страшно много ми пречи като си бия чекии, а като правя секс да не говорим. Та въпроса ми е как най-добре да ги махна. Един приятел ме посъветва да загрея олио до температура за пържене и да го излея върху космите. Имам чувството че се шегува така че моля помогнете.

Това не боли и е доста полезно... пробвай го... :grin:

tan0
01-05-2009, 19:41
Здравейте. Имам следния проблем- космите около оная ми работа са много рунтави. Това страшно много ми пречи като си бия чекии, а като правя секс да не говорим. Та въпроса ми е как най-добре да ги махна. Един приятел ме посъветва да загрея олио до температура за пържене и да го излея върху космите. Имам чувството че се шегува така че моля помогнете.
abe da ste chuvali za kozmetici i kola maska i t.n.??????

Adwokat
01-05-2009, 20:23
надявам се автора да зацепи ,че се ебавате с него и не пробва някой от гореспоменатите методи.....

Ти пък ако си мислиш, че темата е реална са лъжиш.. на 13 и то момче секс ще ми прави.. не ми са вярва :)

sFeRlinG
01-05-2009, 20:50
:razz: :razz: :razz: Момчета и момичета...няма да е лошо да направим една сбирка и да пишем вицове...смял съм се невероятно много докато четях постовете... :razz: :razz: :razz: А относно темата --> Бензина,Клечката...и то само става :)

aka6a_vamp
01-05-2009, 20:52
Пръсна ми се простатата от смях :razz:

ToniStoraro
01-06-2009, 06:43
надявам се автора да зацепи ,че се ебавате с него и не пробва някой от гореспоменатите методи.....

Ти пък ако си мислиш, че темата е реална са лъжиш.. на 13 и то момче секс ще ми прави.. не ми са вярва :)
Той секс може и да прави, въпроса е със коя жена- лявата или дясната :D

EeeBobii
01-06-2009, 07:06
Не ли е най-правилно да подстригва...чул съм че повечето от момичетата обичат космите.."Зимаш едни остри ножици и постригваш - само космите , да не крацнеш месо" (не се шегувам..съгласен съм и с другите мнения къде не се шегуват) :) :razz:

Mr.Nightmare
01-06-2009, 07:43
moga da ti prporu4am edin mn efektiven metod(raboti 100%)
Zna4i slagash si edna piratka (po vuzmojnostot tiq po qkite deto gurmat nqkolko puti) v gastite i kato grimne ve4e nqmash kosmi(moje i 4urka da nqmash sled tova - risk pe4eli risk gubi)

bubblegum9210
01-06-2009, 07:46
hahah абе дришлио ходи си учи уроците , та ти нямаш още косми по косата.. тръгнал да прави секс

Mr.Nightmare
01-06-2009, 07:48
ти нямаш още косми по косата..
da naistina siguren sum 4e nqma kosmi po kosata - nqma spor

besnataPROstitutka
01-06-2009, 07:48
toi po kosata nqma, ama po 4urkata e cela djungla :D:D:D

Unreax
01-06-2009, 16:39
xaxaxa emi 6tom tolkova razli4ni metodi 6te izpolzva mom4eto za mahane na "intimnite" kosmi...predstavete si za6to nqma kosmi na kosata :D sigurno e igrala gorelkata tam :smt043

GeNNo
01-06-2009, 17:45
ПИНСЕТАТА !! =D> =D> =D>

ToniStoraro
01-06-2009, 17:47
Пробвай с ножа от кухнята :D

dreme_mi_kopelle
01-06-2009, 23:23
Не ги слушай другите тресът ги хормоните и са ебават с теб.Със самобръсначка опитай но ако го правиш под течаща вода не боли много,по добре започни на 14-15 годишна възраст да се обезкосмяваш по интимните части,все пак си на 13 закаде си са разбързал.А за тея деца дето са ебават голям кеф ли ви прави.

bebeshok
01-07-2009, 00:04
Като за начало започни да се подържаш, поне на седмицата веднъж като влезеш да се къпел, се обръсни на сякаде, пък не виждам какво толкова ще ти пречат космите като са рунтави...

Unreax
01-07-2009, 11:35
:razz: :razz: :razz: "на седмицата веднъж" ти го прати човека в тъча ве :D

niki7y
01-07-2009, 11:46
naprawi si kola maska ili i s tikso moje :-D

bqsna_teenagerka
01-07-2009, 11:48
:razz: :razz: :razz: наистина се шегува и то брутално :razz: ами най безболезнено ще ти е със самобръснчка ;) внимавай обаче д ане се срежеш XD

JUSTDNB
01-07-2009, 12:44
Здравейте. Имам следния проблем- космите около оная ми работа са много рунтави. Това страшно много ми пречи като си бия чекии, а като правя секс да не говорим. Та въпроса ми е как най-добре да ги махна. Един приятел ме посъветва да загрея олио до температура за пържене и да го излея върху космите. Имам чувството че се шегува така че моля помогнете.

Не се шегува. Давай! :-o

:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nedei,4e ako go napravi verno,6e te grize savestta posle xaxaaxax Abe,zna4i hva6ta6 samobrasna4ka i po4va6 da kalca6 tam dolu,ama si sloji mujki intimen gel predi tva i posle stava perfektno gladko i bez nikvi bolki ili sarbeji. Aide

mirmark
01-07-2009, 13:53
Това с олиото е за да не ти пораснат повече. Ама и онази ти работа няма да порасне вече

Xrisinka
01-07-2009, 15:41
dobre az neshto ne razbrah na 13 M pravi seks chikii i mu prechat kosmite i ne iska da go boli kato si gi maha mi da si chuval za samobrasnachka ?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vaseto0o
01-07-2009, 15:54
13 М което прави секс (най-вероятно с левислава и деснислава и вероятно не е на 13) което има косми и иска да ги махне с горещо олио и вие му се връзвате :D
Не сте добре ве :razz:

kaliopaa
01-10-2009, 18:56
hodi na kolo maska ili si napravi lazerno epilirane samo ne gi brusni za6toto efekta nqma da ti haresa

Push7heTemp0
01-10-2009, 19:08
на 13 съм това какво значение има

голямо

Rozi4ka8
01-10-2009, 19:46
malelelelele maiko mila ti si na 13 i iska6 da kaje6 4e pravi6 seks a ? :grin: :D :D :D :shock: :shock: :shock: :lol: :shock: :shock: 8-) :shock: :shock: se1 az sled nqkolko meseca da pravq seks ..omg......ne si li malko "golqm" qko si zagorql -mnogo te trese puberteta... :grin: :grin: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

zay4e
01-10-2009, 19:53
Здравейте. Имам следния проблем- космите около оная ми работа са много рунтави. Това страшно много ми пречи като си бия чекии, а като правя секс да не говорим. Та въпроса ми е как най-добре да ги махна. Един приятел ме посъветва да загрея олио до температура за пържене и да го излея върху космите. Имам чувството че се шегува така че моля помогнете.

xaxaxa priqtelq ti ne6to iska da si opyrji6 myjkoto dostoinstvo :D :razz: :razz: :razz: :-D

got2Bthe1
01-10-2009, 20:02
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: бате земи си самобръсна4ка и даваи....толкова ли си зле с олио...пробваи с бензин....

aantiviruss
01-10-2009, 21:12
имам един въпрос, който не е мн по темата. досега съм се обезкосмявал само с бръснач и въпросът ми е дали е болезнено с кола маска и дали мога да се почистя навсякъде с нея (момче съм) :)

BurningDesire
01-11-2009, 12:36
Запалка и флакон с дезодорант. Предполагам знаеш какъв трябва да е ефекта.
Ефекта е сигурно обезкосмяване... ЗАВИНАГИ...(Е, ако остане кожа, на която да се крепят космите ще имаш късмет, ама тва е др тема)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

NeSumJenaTi
01-11-2009, 12:37
Абе ти ебаваш ли се ? Олио ? аххахаха стига с тези простотии!

babylove
01-11-2009, 16:52
Имам един въпрос. На 13 какъв секс правиш? :shock:
А иначе най-лесно, бързо и безполезнено става с бикчето.

therichbitch
01-11-2009, 17:03
ТАКА
Обяснявам
Има няколко начина аз ще ги напиша сичките и ти си избирай :D
Първо да кажа за идеята за самобръсначката на баща ти- много лоша идея :D
Честно, може и да има нещо против да си бръсне лицето с нещото, с което ти си си бръснал оная работа :D :D :D :D :D
Та така, начините :D
1.)
Този може и да не ти хареса. Нарича се микровълнизиране. Не ти го препоръчвам. Идеята е да си вкараш оная работа в микровълновата ви печка. Евентуално космите ти ще се изпекат в корените под влиянието на микровълните, но това може да доведе до това после да не ти става ерекцията :D
2.)
Препоръчва се само ако си на село. Идеята е да си намажеш космите (САМО КОСМИТЕ) с екстракт от ливадна трева. После влизаш при някое тревопасно едрокопитно (за предпочитане- крава). Тя ще погуши екстракта и ще ти опасе космите :D
3.)
С клечка за зъби. Опитай се да подпъхнеш клечката под косъмчетата и да ги вадиш като с лост :D
4.)
Методът DINGLEBERRY. Първо обяснявам- dingleberry са ония досадни екскременти, които остават заплетени и изсъхват на задника ти :D Може би разбираш накъде бия. Това е един добър начин да си обезкосмиш задника, но ако следващия път си събереш каквото си изср*л и си намажеш оная работа, почакаш да изсъхне и после процедираш по същия начин :D Това работи на принципа на кола маската :D
5.)
С лупа. Изчакваш някой слънчев ден, взимаш лупа и почваш да си гориш космите един по един :D
6.)
ГИПСИРАЙ ГИ!!! Нека страдат! Така ще си паднат сами :D
7.)
Методът на четката. Така хем ще помогнеш и на майка си :D Нали си виждал как четката след дълго използване почват да й падат космите? Е- почисти 2-3 пъти апартамента ти основно като се влачиш по корем като почистваш именно с космите си :D Така може и да паднат.
8.)
С лепило. От онова като на рекламата. Само че вместо да викнеш някой да те залепи за обувките на тавана викни някой да те залепи за космите на тавана и после да те пусне :D

Ей така се прави :D
kak se ebavate s gorkoto dete :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

tedi_96
01-11-2009, 17:12
леелеееее :razz: :razz: :razz:
абе ти да пламнеш ли искаш?
вземи с бензин и 1 кибритена клечка :lol: :D
а иначе най-добрият начин -козметик
добрият-кола маска
най-лесният и безболезнен начин-бръснач,но трябва редовно да се подържаш,иначе току виж си заприличал на сървайвър :razz:


:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

Kraken
01-11-2009, 18:42
Хаха момчето ме почна ама Тони направо ме разби с онeзи 4-5 начина :)

BaiToq
01-11-2009, 18:45
С ъглошлайф.

SIC
01-11-2009, 19:12
vzema6 edra 6kurka i po4va6 da juli6 s vsi4ka sila :D

heroine
01-11-2009, 21:24
подстрижи ги с ножичка, вярно, че ше порснат по-бързо и по-дълги, но все пак не боли, а и ако го правиш редовно

1nnocenT
01-11-2009, 21:44
кола маска :grin: :grin: :grin: :grin:

BringYourOwnBeer
01-11-2009, 22:01
бее напълни ги с въшки, после си купи маймуни, после дразни маймуните и не им давай храна, после се натикай гол с маймуните в чувал, после няма косми няма бълхи, то и друго няма да има, мааа то не е важно :D:D