PDA

View Full Version : Дали времето лекува?



beb4yy
01-05-2009, 07:18
Значи за втори път съм в труден период забравяне на даден човек който ОБИЧАМ АДСКИ СИЛНО знам че трябва да го забравя и се опитвам ма нищо и нищо всеки ден !Пак е в главата ми пак съм със спомените някой път искам да се обадя толкова е силно желанието но знам че ще получа само смотаната БОЛКА! Тва с времето действа само ако имаш търпение а според мен аз съм слаб човек понякога искам да съм кат другите да съм гадна и да се права че не ми пука! Но просто исках да споделя кво ми е всъщност БЛАГОДАРЯ НА ТОЗИ КОЙТО ГО Е ПРОЧЕЛ :)

PreciousDiamond
01-05-2009, 07:20
Времето НЕ лекува ... Просто с времето , спира да ти пука, че те боли ((:

beb4yy
01-05-2009, 07:21
Времето НЕ лекува ... Просто с времето , спира да ти пука, че те боли ((: да и според мен не лекува щом се мъчех 2 години :? и накрая от самосебеси спря

lisi4ety
01-05-2009, 07:27
Не, времето не лекува, не се заблуждавай.

Remini
01-05-2009, 07:27
С времето чувствата избледняват и изчезват.

EeeBobii
01-05-2009, 07:28
Лекува,времето лекува и оправя и разваля.Да го забравиш по барже почни и направиш това което си искала преди даго правиш..излизаи с други момчета и момичета не се застояваи сама...не се изолираи от другите! :)

PreciousDiamond
01-05-2009, 07:29
С времето чувствата избледняват и изчезват.

Не съм съгласна тука ! 8-) Ако наистина си обичал , едва ли ще ти избледнеят чувствата ... :?

beb4yy
01-05-2009, 07:32
С времето чувствата избледняват и изчезват.

Не съм съгласна тука ! 8-) Ако наистина си обичал , едва ли ще ти избледнеят чувствата ... :? ЗА ВТОРИ ПЪТ СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕБ АКО ОБИЧАШ !!! ТРУДНО ЗАХВЪРЛЯШ ЛЮБОВТА

Remini
01-05-2009, 07:35
С времето чувствата избледняват и изчезват.

Не съм съгласна тука ! 8-) Ако наистина си обичал , едва ли ще ти избледнеят чувствата ... :? ЗА ВТОРИ ПЪТ СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕБ АКО ОБИЧАШ !!! ТРУДНО ЗАХВЪРЛЯШ ЛЮБОВТА

Момичета..не може вечно да обичаш някой и вие знаете много добре това...

PreciousDiamond
01-05-2009, 07:38
С времето чувствата избледняват и изчезват.

Не съм съгласна тука ! 8-) Ако наистина си обичал , едва ли ще ти избледнеят чувствата ... :? ЗА ВТОРИ ПЪТ СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕБ АКО ОБИЧАШ !!! ТРУДНО ЗАХВЪРЛЯШ ЛЮБОВТА

Момичета..не може вечно да обичаш някой и вие знаете много добре това...

АЗ не го знам .. нъъъцки 8-) Мама и тати се обичат от панти века ! 8-)

depressedgirl
01-05-2009, 07:39
почти всеки е останал с впечатлението че времето лекува а не е така
забравяш някого чак когато намериш някой който да го замести
е спомените не се забравят но чувствата избледняват когато има някой друг който да обичаш фокусираш цялото си внимание върху вече новата любов и някак си вече няма време да си спомняш за другия

Remini
01-05-2009, 07:39
С времето чувствата избледняват и изчезват.

Не съм съгласна тука ! 8-) Ако наистина си обичал , едва ли ще ти избледнеят чувствата ... :? ЗА ВТОРИ ПЪТ СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕБ АКО ОБИЧАШ !!! ТРУДНО ЗАХВЪРЛЯШ ЛЮБОВТА

Момичета..не може вечно да обичаш някой и вие знаете много добре това...

АЗ не го знам .. нъъъцки 8-) Мама и тати се обичат от панти века ! 8-)

Майка ти и баща ти не могат да се разделят,защото имат задължения. 8)

PreciousDiamond
01-05-2009, 07:44
С времето чувствата избледняват и изчезват.

Не съм съгласна тука ! 8-) Ако наистина си обичал , едва ли ще ти избледнеят чувствата ... :? ЗА ВТОРИ ПЪТ СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕБ АКО ОБИЧАШ !!! ТРУДНО ЗАХВЪРЛЯШ ЛЮБОВТА

Момичета..не може вечно да обичаш някой и вие знаете много добре това...

АЗ не го знам .. нъъъцки 8-) Мама и тати се обичат от панти века ! 8-)

Майка ти и баща ти не могат да се разделят,защото имат задължения. 8)

Майка ми и баща ми са заедно от 9ти клас ! ( да ги е*а в помиярите) Мислиш ли , че ако са искали нямаше да се разделят ? 8-) А пък колкото до задълженията .. По твоята логика нямаше да има разведени родители (: Каакто и да е отклонихме се от темичката 8-)

Remini
01-05-2009, 07:58
Майка ми и баща ми са заедно от 9ти клас ! ( да ги е*а в помиярите) Мислиш ли , че ако са искали нямаше да се разделят ? 8-) А пък колкото до задълженията .. По твоята логика нямаше да има разведени родители (: Каакто и да е отклонихме се от темичката 8-)

Просто продължавам да поддържам тезата,че вечна любов няма.Ще ти кажа главна причина поради която няма да се разделят-ТИ!Замисли се по колко пъти на ден се целуват,гушкат,баща ти я извежда на разходки и т.н...

PreciousDiamond
01-05-2009, 07:59
Дообре ..! 8) Живеем в свободна държава, всеки си има право на мнение! 8-)

RaReCaSe
01-05-2009, 08:58
Да Времето лекува но спомените остават а от тях най-много боли :(

DessieQueen
01-05-2009, 09:01
Да Времето лекува но спомените остават а от тях най-много боли :(

Да...

reni7o0o
01-05-2009, 09:33
Времето НЕ лекува ... Просто с времето , спира да ти пука, че те боли ((:

+1

Niakoitam
01-05-2009, 09:53
почти всеки е останал с впечатлението че времето лекува а не е така
забравяш някого чак когато намериш някой който да го замести
е спомените не се забравят но чувствата избледняват когато има някой друг който да обичаш фокусираш цялото си внимание върху вече новата любов и някак си вече няма време да си спомняш за другия

Напълно подкрепям това мнение. :)

Adwokat
01-05-2009, 10:24
Времето НЕ лекува ... Просто с времето , спира да ти пука, че те боли ((: да и според мен не лекува щом се мъчех 2 години :? и накрая от самосебеси спря

Да така е... в тоя живот трябва да си НЕПУКИСТ за да си като другите и да не ти пука за нищо.

Sevt
01-05-2009, 10:37
Времето лекува в комбинация с други фактори.
Разбира се трябва да се вземе предвид периода от време.

Kostadin_682
01-05-2009, 10:48
Времето НЕ лекува ... Просто с времето , спира да ти пука, че те боли ((:
+132425234264

Re5peC7
01-05-2009, 10:52
с времето се свиква и се претръпва :)

SunSmile
01-05-2009, 11:07
времето лекува махмурлук, физически рани, зависимости, пороци... лекува грипчета, простуди, болен зъб, порязване, падане, счупване... и кво ли още не!
Май със забравата, разбитото сърце, раздялата не може да се справи. Според мен а и от личен опит знам, че времето не лекува. Може а притъпи болката, да мислиш по - рядко за даден човек, но... ако сте преживели нещо истинско, силно, чисто... ЛЮБОВ, много трудно се забравя.... Дори не се забравя, винаги сиима едно "споменче", което от време на време припомня, че го има!
Моят съвет е просто да си запълваш ежедневието с много неща, да мислиш за други неща, да разсейваш мислите си за човека и... след доста време може да установиш, че ве4е не ти липсва толкова много, не мислиш толкова често за него... но не си го забравила напълно!

myNameIsImmortal
01-05-2009, 11:38
Абе каквото и да става, все ще останеш със спомен за всичко което се е случило и за човека който си обичал.. :-o

NeverBackdown
01-05-2009, 12:01
Времето в известен смисъл лекува.Болката не си отива,дори след като чувствата ги няма.Спомена остава.Но с времето започваш все по-рядко да се сещаш за този,който те е наранил.Когато се сетиш-боли,но със времето това става все по-рядко.Поне при мен е така

beb4yy
01-05-2009, 12:29
Претръпваш и спира да те боли Да но има едно но сядаш с приятели един прекрасен ден и всеки разказва за свойте спомени тогава ти се сещаш за този човек ИЗВОДА Е ЧЕ ЧОВЕК КОЙТО ОБИЧАШ ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ДА СПРЕШ ДА ГО ОБИЧАШ НО НЕ И ДА ГО ЗАБРАВИШ И ДА НЕ ТИ ОСТАНЕ ПОНЕ ЕДИН КРАСИВ СПОМЕН

l0v3
01-05-2009, 13:03
С времето чувствата избледняват и изчезват.


Da ;-)

naia
01-05-2009, 13:06
лекува но само ако го искаш и наистина си го наложиш

summer_mo0n
01-05-2009, 13:10
Времето НЕ лекува ... Просто с времето , спира да ти пука, че те боли ((:

+1

balu4ka
01-05-2009, 13:19
Хмм как ще забравиш момчето като сама не искаш и отговаряш и коментираш коментарите на другите и приемаш вси1ко така на леко да се каже.Ти не си се и опитвала,ти си втълпила просто.Помисли на теб кво ти е гадно заради него,помисли за болката която ти причинява всеки ден и те измъчва по този начин.Бързо ще го намразиш,така направих и аз ;)

HONDA
01-05-2009, 14:19
Времето лекува ако му позволиш. Ако всеки ден си донабиваш в главата, че ти липсва и си припомняш всичко, няма да се отърсиш никога.

cinderella_gugutka
01-05-2009, 15:12
според мен от времето просто ти писва да изпитваш едно и също 4увство на тъга и самота и решаваш 4е е време да намериш щастието и да загърбиш миналото

elsy
01-05-2009, 17:40
А времето дали лекуваа, времето дали летиии или само така ми се струва... много яка песен, нвм 8-) 8-)


Та по темата: Ми аз толкова пробвах да забравям 8-) И нищо не става, шибано 8-)

fc
01-05-2009, 17:52
Не лекува. Просто трябва да забравиш.

lonely_girl92
01-05-2009, 17:57
Не,просто спира да ти пука ...

Balmy_I
01-05-2009, 18:18
Времето неможе да излекува всичко за жалост :( споменът за станалото винаги остава,премахва се само повърхностно болката,но тя може пак да се събуди,ако някой те нарани(дано никога не се повтаря)...та така де ще ти мине,но гледай сега да не оставаш сама с мислите си,а излизай по-често,забавлявай се,приятелите винаги помагат в такива моменти :-)

BebSiNKa
01-05-2009, 18:24
времето лекува, просто трябва да имаш силна воля за да забравиш дадения човек.Когато намериш по добър от него няма да ти пъка за стария.и знай ,че следвашия винаги е по-добър.

Neliel
01-05-2009, 18:28
Кви са тея драми бе..естествено че времето лекува. Винаги след съсипана любов идва друга, която изцяло те обхваща и другата остава като приятен спомен. Е не задължително приятен, но хубавите моменти не отминават.
От време на време ти става неприятно..но пак отминава. Стига да гледаш да не правиш същите грешки, което не винаги е лесно. И въпреки всичко с воля всичко се преживява, че остава рана остава ама ще има кой да я заличи :)

miloto_girl_4e
01-05-2009, 19:40
За пореден път от личен опит ще ви кажа, че времето НЕ лекува(поне мен не ме), а притъпява болката и те научава да живееш с нея, да приемеш нещата такива, каквито са :!:

darla
01-05-2009, 19:49
ne,vremeto ne lekuva,to prosto te nau4ava da svikne6 s bolkata i lipsata

LittlePrincess
01-05-2009, 19:54
Времето НЕ лекува ... Просто с времето , спира да ти пука, че те боли ((:

+ 1

BTW : Не си ти на снимката нали? :D :D :D :D :D

scoobydors
01-05-2009, 20:01
Дали времето лекува не мога да ти кажа... не ми се е налагало досега да ме боли толкова, че да чакам едно време да ме излекува. Наистина не знам какво мога да те посъветвам, че да ти помогне.
Опитай се да си продължиш живота по старо му, преди този човек да е навлязъл в него. ;) :-P

beb4yy
01-05-2009, 20:07
Дали времето лекува не мога да ти кажа... не ми се е налагало досега да ме боли толкова, че да чакам едно време да ме излекува. Наистина не знам какво мога да те посъветвам, че да ти помогне.
Опитай се да си продължиш живота по старо му, преди този човек да е навлязъл в него. ;) :-P

мерси искрено :)

beb4yy
01-05-2009, 20:09
Хмм как ще забравиш момчето като сама не искаш и отговаряш и коментираш коментарите на другите и приемаш вси1ко така на леко да се каже.Ти не си се и опитвала,ти си втълпила просто.Помисли на теб кво ти е гадно заради него,помисли за болката която ти причинява всеки ден и те измъчва по този начин.Бързо ще го намразиш,така направих и аз ;) горчивата истина но си права :o

scoobydors
01-05-2009, 20:34
Дали времето лекува не мога да ти кажа... не ми се е налагало досега да ме боли толкова, че да чакам едно време да ме излекува. Наистина не знам какво мога да те посъветвам, че да ти помогне.
Опитай се да си продължиш живота по старо му, преди този човек да е навлязъл в него. ;) :-P

мерси искрено :)

Абе мацка, аз тебе много те уважавам. Винаги като видя твоя тема се старая да отговарям прилично. (до колкото е възможно) 8-)
И ми харесват постовете ти. ;) :-)





Тая вечер съм на любовна вълна и съм уникално любезна! Хах... обичам ви всичките !!!

balon4eee
01-05-2009, 20:59
А времето дали лекуваа, времето дали летиии или само така ми се струва... много яка песен, нвм 8-) 8-)


Та по темата: Ми аз толкова пробвах да забравям 8-) И нищо не става, шибано 8-)
Wosh Rlz :) Nai velikiq

vlubeno_momi4e***
01-05-2009, 21:36
Времето НЕ лекува ... Просто с времето , спира да ти пука, че те боли ((:
+

zay4e
01-05-2009, 21:56
Значи за втори път съм в труден период забравяне на даден човек който ОБИЧАМ АДСКИ СИЛНО знам че трябва да го забравя и се опитвам ма нищо и нищо всеки ден !Пак е в главата ми пак съм със спомените някой път искам да се обадя толкова е силно желанието но знам че ще получа само смотаната БОЛКА! Тва с времето действа само ако имаш търпение а според мен аз съм слаб човек понякога искам да съм кат другите да съм гадна и да се права че не ми пука! Но просто исках да споделя кво ми е всъщност БЛАГОДАРЯ НА ТОЗИ КОЙТО ГО Е ПРОЧЕЛ :)

nz dali lekuva,no naistina sled vremeto bolkata otihva pone i posle zabavq6 vsi4ko....to ne 4e zabravq6 do stepen da ne gi pomni6,no imam predvid 4e si ostavqt nqkyde si i neiska6 da se se6ta6...prodyljava6 si jivota i tova e :-) to mn lesno taka na dumi,no naisitna sled vremeto 6te ti minava vse pove4e i pove4e spoko

Adwokat
01-05-2009, 23:15
Дали времето лекува не мога да ти кажа... не ми се е налагало досега да ме боли толкова, че да чакам едно време да ме излекува.



Дано и никога не ти се налага... от сърце ти го пожелавам 8)

bloodz94
01-05-2009, 23:18
Времето НЕ лекува ... Просто с времето , спира да ти пука, че те боли ((:

+1

scoobydors
01-06-2009, 04:04
Дали времето лекува не мога да ти кажа... не ми се е налагало досега да ме боли толкова, че да чакам едно време да ме излекува.



Дано и никога не ти се налага... от сърце ти го пожелавам 8)

Мерси, да се надяваме да не ми се налага скоро. :)

stop_looking_at_me
01-06-2009, 05:19
твърдо не

beb4yy
01-06-2009, 06:43
Дали времето лекува не мога да ти кажа... не ми се е налагало досега да ме боли толкова, че да чакам едно време да ме излекува. Наистина не знам какво мога да те посъветвам, че да ти помогне.
Опитай се да си продължиш живота по старо му, преди този човек да е навлязъл в него. ;) :-P

мерси искрено :)

Абе мацка, аз тебе много те уважавам. Винаги като видя твоя тема се старая да отговарям прилично. (до колкото е възможно) 8-)
И ми харесват постовете ти. ;) :-)





Тая вечер съм на любовна вълна и съм уникално любезна! Хах... обичам ви всичките !!! не веднъж съм казвала ти си фаворит тук супер човек :) и единствения който ми отг в всяка една тема нормално =D> Пп : БЛАГОДАРЯ И НА ВСИЧКИ ДРУГИ КОЙТО СЕ ОПИТАХА ДА ПОМОГНАТ :P

PreciousDiamond
01-06-2009, 06:44
Дали времето лекува не мога да ти кажа... не ми се е налагало досега да ме боли толкова, че да чакам едно време да ме излекува. Наистина не знам какво мога да те посъветвам, че да ти помогне.
Опитай се да си продължиш живота по старо му, преди този човек да е навлязъл в него. ;) :-P

мерси искрено :)

Абе мацка, аз тебе много те уважавам. Винаги като видя твоя тема се старая да отговарям прилично. (до колкото е възможно) 8-)
И ми харесват постовете ти. ;) :-)





Тая вечер съм на любовна вълна и съм уникално любезна! Хах... обичам ви всичките !!! не веднъж съм казвала ти си фаворит тук супер човек :) и единствения който ми отг в всяка една тема нормално =D> Пп : БЛАГОДАРЯ И НА ВСИЧКИ ДРУГИ КОЙТО СЕ ОПИТАХА ДА ПОМОГНАТ :P

Ейй ами аз ? :cry: 8-) :-)

beb4yy
01-06-2009, 07:26
Дали времето лекува не мога да ти кажа... не ми се е налагало досега да ме боли толкова, че да чакам едно време да ме излекува. Наистина не знам какво мога да те посъветвам, че да ти помогне.
Опитай се да си продължиш живота по старо му, преди този човек да е навлязъл в него. ;) :-P

мерси искрено :)

Абе мацка, аз тебе много те уважавам. Винаги като видя твоя тема се старая да отговарям прилично. (до колкото е възможно) 8-)
И ми харесват постовете ти. ;) :-)





Тая вечер съм на любовна вълна и съм уникално любезна! Хах... обичам ви всичките !!! не веднъж съм казвала ти си фаворит тук супер човек :) и единствения който ми отг в всяка една тема нормално =D> Пп : БЛАГОДАРЯ И НА ВСИЧКИ ДРУГИ КОЙТО СЕ ОПИТАХА ДА ПОМОГНАТ :P

Ейй ами аз ? :cry: 8-) :-) и тебе те обичам некфа луда си :D

LadyRoshawka
01-06-2009, 07:33
С времето чувствата избледняват и изчезват.

Не съм съгласна тука ! 8-) Ако наистина си обичал , едва ли ще ти избледнеят чувствата ... :?

Напълно съгласна с ПрешъсДаймънд!! :-)

kuklichka_bg
01-06-2009, 08:10
С времето чувствата избледняват и изчезват.

Ou7taControL
01-07-2009, 04:41
времето лекува.. :)

ivakavlad
01-07-2009, 05:10
наистина времето лекува само че бавно има друг начин който помага да не мислиш за даден човек поне за малко намери нещо да правиш което изисква цялото ти внимание през времето когато вниманието ти е заето изцяло от нещо друго няма да мислиш за този човек помага временно

beb4yy
01-07-2009, 06:51
при мене е еднакво всеки божи ден :( всеки ден ми говори как го инт само тя :) в скайп сме се блокнали но понякога си пишем в един сайт :? наранява ме ма кво да се прави кат ОБИЧАМ не гледам себе си!

saromanwife
01-07-2009, 12:07
не не лекува ...

Re5peC7
01-07-2009, 14:27
едни рани лекува..други не..зависи и от човека.. :)

luckygirl92
01-07-2009, 15:51
Хей,само не се отчайвай и не се затваряй в себе си!Всеки е бил нараняван някога,всеки си е мислел,че няма да може да продължи,но уви....Времето минава, а спомените избледняват.Да,просто избледняват.Ако този човек е бил наистина важен за теб и е оставил дълбока следа в теб,едва ли ще го забравиш...Но ще срещнеш нови хора,които ще те впечатлят още повече!Не забравяй,че не е единственият,щом има 1 такъв,значи все някъде имма и друг като него,просто не спирай да търсиш!А иначе,дали времето лекува-не бих казала,просто притъпява болката!Успех!

TooLittelTooLate
01-07-2009, 16:14
Не, според мен времето не лекува...но рано или късно срещаш друг към който чувствата ти са по-силни и когато си с него, забравяш старата любов и болка. Една позната е щастливо омъжена с дете, и просто така докато се разхождахме по улицата, тя срещна стара любов, по която е страдала дълго. И честно да ви кажа, целата пребледня и каза, че си спомнила всичко и изпитала чувства (е, по-слаби от тези към съпруга й)....таа старата любов не се забрався с времето и не изчезва, а само се замества с нова, по-силна, а и спомените остават завинаги....

silky92
01-07-2009, 16:22
Лекува,но не винаги :) :-) :P

LiRRRa
01-07-2009, 16:42
НЕ ЛЕКУВА! Просто се привикваш към болката. :?

beb4yy
01-07-2009, 20:36
ще се опитам да съм силна :( колкото и трудно да е ще продължа но понякога сълзите сами текат

PreciousDiamond
01-07-2009, 20:38
ще се опитам да съм силна :( колкото и трудно да е ще продължа но понякога сълзите сами текат

Знам как е , но понякога просто трябва да избършеш сълзите , да вдигнеш глава и да си кажеш : " Не заслужава да плача за него ! " и да гледаш напред и само напред , без да си позволяваш да гледаш към миналото !

Kostadin_682
01-07-2009, 20:39
ще се опитам да съм силна :( колкото и трудно да е ще продължа но понякога сълзите сами текат

Знам как е , но понякога просто трябва да избършеш сълзите , да вдигнеш глава и да си кажеш : " Не заслужава да плача за него ! " и да гледаш напред и само напред , без да си позволяваш да гледаш към миналото !
Напълно съгласен

PoisoNGirL
01-07-2009, 20:44
С времето чувствата избледняват и изчезват.

Не съм съгласна тука ! 8-) Ако наистина си обичал , едва ли ще ти избледнеят чувствата ... :? ЗА ВТОРИ ПЪТ СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕБ АКО ОБИЧАШ !!! ТРУДНО ЗАХВЪРЛЯШ ЛЮБОВТА

Момичета..не може вечно да обичаш някой и вие знаете много добре това...

АЗ не го знам .. нъъъцки 8-) Мама и тати се обичат от панти века ! 8-)

Майка ти и баща ти не могат да се разделят,защото имат задължения. 8)

Майка ми и баща ми са заедно от 9ти клас ! ( да ги е*а в помиярите) Мислиш ли , че ако са искали нямаше да се разделят ? 8-) А пък колкото до задълженията .. По твоята логика нямаше да има разведени родители (: Каакто и да е отклонихме се от темичката 8-)

Te i moite uj se obichat ot panti veka,ama ako ne sme bili nie s brat mi da sa se razveli 100pyti za gluposti....
Taa po temata... vremeto ne lekuva,pritypq malko chuvstvata i kogato ostanesh sam pak se vyzvryshtat.Edinstvenoto e,che spira da ti puka che te boli ili veche ne useshtash bolkata,zashtoto si sviknal s neq.Nachina da zabravish edna liubov e samo s druga.

beb4yy
01-07-2009, 21:26
ще се опитам да съм силна :( колкото и трудно да е ще продължа но понякога сълзите сами текат

Знам как е , но понякога просто трябва да избършеш сълзите , да вдигнеш глава и да си кажеш : " Не заслужава да плача за него ! " и да гледаш напред и само напред , без да си позволяваш да гледаш към миналото ! много ме изкефи темата ти за тва че си станала базчувствена и да ти кажа по добре така иначе гледай кат ти пука за всичко и за всички колко е жалко и си постоянно нараняван :?

PreciousDiamond
01-07-2009, 21:28
ще се опитам да съм силна :( колкото и трудно да е ще продължа но понякога сълзите сами текат

Знам как е , но понякога просто трябва да избършеш сълзите , да вдигнеш глава и да си кажеш : " Не заслужава да плача за него ! " и да гледаш напред и само напред , без да си позволяваш да гледаш към миналото ! много ме изкефи темата ти за тва че си станала базчувствена и да ти кажа по добре така иначе гледай кат ти пука за всичко и за всички колко е жалко и си постоянно нараняван :?

Нараняват те, заради това, че ти им позволяваш (: А златната среда е най-добре...

Mbp3eJlaH
01-07-2009, 21:30
ще се опитам да съм силна :( колкото и трудно да е ще продължа но понякога сълзите сами текат

Знам как е , но понякога просто трябва да избършеш сълзите , да вдигнеш глава и да си кажеш : " Не заслужава да плача за него ! " и да гледаш напред и само напред , без да си позволяваш да гледаш към миналото ! много ме изкефи темата ти за тва че си станала базчувствена и да ти кажа по добре така иначе гледай кат ти пука за всичко и за всички колко е жалко и си постоянно нараняван :?

Нараняват те, заради това, че ти им позволяваш (: А златната среда е най-добре...

bez4uvstvena a
sq 6e zema to4ulkata i da vidim dali ni6to nema da useti6

Kostadin_682
01-07-2009, 21:31
ще се опитам да съм силна :( колкото и трудно да е ще продължа но понякога сълзите сами текат

Знам как е , но понякога просто трябва да избършеш сълзите , да вдигнеш глава и да си кажеш : " Не заслужава да плача за него ! " и да гледаш напред и само напред , без да си позволяваш да гледаш към миналото ! много ме изкефи темата ти за тва че си станала базчувствена и да ти кажа по добре така иначе гледай кат ти пука за всичко и за всички колко е жалко и си постоянно нараняван :?

Нараняват те, заради това, че ти им позволяваш (: А златната среда е най-добре...

bez4uvstvena a
sq 6e zema to4ulkata i da vidim dali ni6to nema da useti6
хахха :razz: 8-) 8-) .. с бой нищо няма да постигнеш :razz: 8-)

w8in4u
01-07-2009, 21:37
Мили хора, колкото и да ви е трудно да го повярвате времето лекува. Колкото и клиширано, толкова и вярно.
Не знам кой какво изживява в момента и как ги вижда нещата, но съм убедена, че след време ще се върнете назад и ще се убедите, че е самата истина.
Никой не е казал, че с времето ще забравиш даден човек. Хората минават през живота ни и оставят следи. Всичко, което преживяваме ни учи и ни изгражда като характери. Времето просто ни предоставя нови изненади. Срещаме други хора, отново се влюбваме, отново се разочароваме ... и така докато сполучим.

Mbp3eJlaH
01-07-2009, 21:37
ще се опитам да съм силна :( колкото и трудно да е ще продължа но понякога сълзите сами текат

Знам как е , но понякога просто трябва да избършеш сълзите , да вдигнеш глава и да си кажеш : " Не заслужава да плача за него ! " и да гледаш напред и само напред , без да си позволяваш да гледаш към миналото ! много ме изкефи темата ти за тва че си станала базчувствена и да ти кажа по добре така иначе гледай кат ти пука за всичко и за всички колко е жалко и си постоянно нараняван :?

Нараняват те, заради това, че ти им позволяваш (: А златната среда е най-добре...

bez4uvstvena a
sq 6e zema to4ulkata i da vidim dali ni6to nema da useti6
хахха :razz: 8-) 8-) .. с бой нищо няма да постигнеш :razz: 8-)
s boi se prevazpitava

Kostadin_682
01-07-2009, 21:40
ще се опитам да съм силна :( колкото и трудно да е ще продължа но понякога сълзите сами текат

Знам как е , но понякога просто трябва да избършеш сълзите , да вдигнеш глава и да си кажеш : " Не заслужава да плача за него ! " и да гледаш напред и само напред , без да си позволяваш да гледаш към миналото ! много ме изкефи темата ти за тва че си станала базчувствена и да ти кажа по добре така иначе гледай кат ти пука за всичко и за всички колко е жалко и си постоянно нараняван :?

Нараняват те, заради това, че ти им позволяваш (: А златната среда е най-добре...

bez4uvstvena a
sq 6e zema to4ulkata i da vidim dali ni6to nema da useti6
хахха :razz: 8-) 8-) .. с бой нищо няма да постигнеш :razz: 8-)
s boi se prevazpitava
а бе те старите хора са го казали с насила хубост не става... просто е достатъчно един разговор да проведеш... без бой караници и т.н :razz: 8-)

gLoRiOuS_aNGeL
01-07-2009, 21:42
Мии времето не лекува..Ама ако си намериш някой друг може би той ше ти помогне да го забравиш предишния..

Mbp3eJlaH
01-07-2009, 21:44
ще се опитам да съм силна :( колкото и трудно да е ще продължа но понякога сълзите сами текат

Знам как е , но понякога просто трябва да избършеш сълзите , да вдигнеш глава и да си кажеш : " Не заслужава да плача за него ! " и да гледаш напред и само напред , без да си позволяваш да гледаш към миналото ! много ме изкефи темата ти за тва че си станала базчувствена и да ти кажа по добре така иначе гледай кат ти пука за всичко и за всички колко е жалко и си постоянно нараняван :?

Нараняват те, заради това, че ти им позволяваш (: А златната среда е най-добре...

bez4uvstvena a
sq 6e zema to4ulkata i da vidim dali ni6to nema da useti6
хахха :razz: 8-) 8-) .. с бой нищо няма да постигнеш :razz: 8-)
s boi se prevazpitava
а бе те старите хора са го казали с насила хубост не става... просто е достатъчно един разговор да проведеш... без бой караници и т.н :razz: 8-)

kvi razgovori be 4ovek... prez ednoto uho mu vliza ot drugoto izliza..
1 moi bratov4ed prai samo beli... tehnite samo mu govorqt ama pomaga daaa... prai napuk obratnoto..
1 pat go videh dami rovi v pc bez da me pita.. 2 6amara i ve4e pita moje li ili ne
trqa da znae zakvo go bie6..

beb4yy
01-07-2009, 21:47
ще се опитам да съм силна :( колкото и трудно да е ще продължа но понякога сълзите сами текат

Знам как е , но понякога просто трябва да избършеш сълзите , да вдигнеш глава и да си кажеш : " Не заслужава да плача за него ! " и да гледаш напред и само напред , без да си позволяваш да гледаш към миналото ! много ме изкефи темата ти за тва че си станала базчувствена и да ти кажа по добре така иначе гледай кат ти пука за всичко и за всички колко е жалко и си постоянно нараняван :?

Нараняват те, заради това, че ти им позволяваш (: А златната среда е най-добре... точно тва е свикнала съм да им позолявам и не гледам себе си и ми писна искам да се промена но как да е отуча от гадния навик

Xrisinka
01-07-2009, 21:49
mi vremeto shte te izlekuva stiga ti da si pomognesh znam kak se chuvstvash i az bqh taka trqbva ti samata da usaznaesh che kvoto bilo bilo tva e i sled nqkoi drug mesec shte izkochi podhodqshtiqt chovek bez ti da se usetish i shte si dadesh smetka che e trqbvalo da stane taka i nqma da sajelqvash za sluchiloto se i za bolkata :( :( znam znam kak e. pri men se sluchi taka no namerih moito bebcho i ne sajalqvam che sam stradala tolkova mn vreme za chovek koito ne si i struvalo da go spomenavam izobshto no se nauchih na mnogo neshta i osaznah nqkoi greshki.. i nqkoi istini prosto kato si vlubena vsichko svarzano s toq chovek ti ne mojesh da go vidish no sled nqkoi drug mesec kakto kazah vsichko shte se uspokoi pri nqkolko isloviq premahvash go ot skype, otselqsh se ot mestata na koito bi mogla da go vidish .. povqrvai mi znam kolko e bolezneno.. no tova pomaga stiga da imash volq

slun4ice_90
01-08-2009, 10:31
Времето ти помага само да се заблудиш,че те лекува,но не лекува..То само притъпява болката в повечето случай...Не мен,не ми е помогнало,ако стане това чудо някога ще кажа... 8)

beb4yy
01-08-2009, 10:48
незнам защо е така но :( понякога не ми пука а понякога всичко идва наведнъж :( и си спомням моментите и последните думи че му пука за нея единствено тя си му изнерява исках да му отвора очите а той си и прощава и си затваря очите искам някой ден да се сети за това което съм правила за него и да СЪЖАЛЯВА и да ме потърси :( дали ще стане ?

Rattlesnake
01-08-2009, 12:25
НЕ ... ТВЪРДО НЕ ! Времето не може да лекува ... лекува единствено мерака и търпението :)

chaotic
01-08-2009, 15:24
Мили хора, колкото и да ви е трудно да го повярвате времето лекува. Колкото и клиширано, толкова и вярно.
Не знам кой какво изживява в момента и как ги вижда нещата, но съм убедена, че след време ще се върнете назад и ще се убедите, че е самата истина.
Никой не е казал, че с времето ще забравиш даден човек. Хората минават през живота ни и оставят следи. Всичко, което преживяваме ни учи и ни изгражда като характери. Времето просто ни предоставя нови изненади. Срещаме други хора, отново се влюбваме, отново се разочароваме ... и така докато сполучим.

+1