PDA

View Full Version : Проблем с забелването на главичката



Trash
01-13-2009, 12:54
Така, надявам се да видя поне един смислен коментар а не само подигравки :?
Та по темата - ако си забеля главичката докато все още не е еректирал няма проблеми - но щом се надърви почва да ме боли, а да не говорим, че като се надърви даже немога да си я забеля >.< Малък съм още, девствен съм... но все пак искам да ви питам - голям проблем ли е това?

П.П. И отново моля да ми спестите безмислени коментари

Rofl4e
01-13-2009, 13:03
Не мисля че е кой знае какъв сериозен проблем.Ама ако те притеснява толкова много отиди на уролог той ще те посъветва най добре и ще ти каже какво да правиш ;)

Trash
01-13-2009, 13:08
Не мисля че е кой знае какъв сериозен проблем.Ама ако те притеснява толкова много отиди на уролог той ще те посъветва най добре и ще ти каже какво да правиш ;)

Мхм, мерси за помоща : )

mirmark
01-13-2009, 13:14
Не мисля че е кой знае какъв сериозен проблем.Ама ако те притеснява толкова много отиди на уролог той ще те посъветва най добре и ще ти каже какво да правиш ;)
Пич това мнение не е вярно. Имаш проблем и той не е никак малък, но е бързо решим. Отиваш при лекар- уролог и той ти прави една малка операцийка с местна упойка и проблема ти е решен. Не се страхувай. Много са като теб и са си решили проблема.

Trash
01-13-2009, 13:34
Не мисля че е кой знае какъв сериозен проблем.Ама ако те притеснява толкова много отиди на уролог той ще те посъветва най добре и ще ти каже какво да правиш ;)
Пич това мнение не е вярно. Имаш проблем и той не е никак малък, но е бързо решим. Отиваш при лекар- уролог и той ти прави една малка операцийка с местна упойка и проблема ти е решен. Не се страхувай. Много са като теб и са си решили проблема.

Не става въпрос за обрязване нали? :D И нужно ли е да се направи спешно, понеже така и така не съм тръгнал за никъде все още : )

mirmark
01-13-2009, 13:36
Не, не е обрязване - но и това може ако поискаш. Просто един прорез за по-голям отвор.

Rofl4e
01-13-2009, 13:38
Не мисля че е кой знае какъв сериозен проблем.Ама ако те притеснява толкова много отиди на уролог той ще те посъветва най добре и ще ти каже какво да правиш ;)
Пич това мнение не е вярно. Имаш проблем и той не е никак малък, но е бързо решим. Отиваш при лекар- уролог и той ти прави една малка операцийка с местна упойка и проблема ти е решен. Не се страхувай. Много са като теб и са си решили проблема.
off boje q po dobre se skri i ne se ebavai s mom4eto i ne go strqskai .. !

traka
01-13-2009, 13:38
Аз ли се бъркам или на тва му се вика Фимоза и има цяла тема в здравословни проблеми, вземи я прочети авторе не е маловажно пък и болката няма да мине отсамосебе си.

Trash
01-13-2009, 14:06
Така - на 13 съм и честно казано не съм се засилил да ходя на уролог. Прочетох темата във "Здравни проблеми и болести" и се чудя ако го отложа за година, година и нещо, голям проблем ли ще е? Че почнах много да се притеснявам :booooomb:

traka
01-13-2009, 14:11
Абе не знам дали ще ти стане нещо с отлагане, но замислил ли си се да споделиш с родителите си (баща ти), мисля си че ще ти е от полза. Не е нещо от което да се срамуваш и трябва да се допиташ и до тях.

Trash
01-13-2009, 14:30
Във сравнително студени отношения съм с родителите ми и честно казано ще ми е доста трудно да го споделя с тях ;д

loveme
01-13-2009, 14:42
Човек когато го боли нещо отива на лекър...
съвет отиди на преглед поне.. те хората ще ти кажат ;)

blackfate
01-13-2009, 15:03
Това твойто или е фимоза или е късо гемче...незнам, не съм доктор, но сигурно е едно от двете...
И двете се отстраняват оперативно, едното чрез обрязване, а другото, просто се "цепва" за да се освободи и удължи гемчето...
ти си на 13 и никъде не си тръгнал, не ти и трябва на тази възраст, но съм убедена, че като почнеш да мастурбираш ще те боли и няма да ти е особено приятно, даже бих казала неприятно... По добре е по от рано да се реши проблема, ако е късо гемче, едва ли ще се скъси повече, но ако е фимоза, може и по зле да стане (според мен е гемчето)...
Независимо в какви отн. си с ваште, кажи на баща ти, все пак той е същия отдолу като теб и определено го интересува дали няма да има проблем със "внуците" след години... Кажи му че имаш проблем, неможеш да го забелиш като еректира, боли те и ала бала, и той ще те заведе на лекар, това е единственото уместно решение в момента, не се знае какво е, че да чакаш година...

Glorious
01-13-2009, 15:42
Не, не е обрязване - но и това може ако поискаш. Просто един прорез за по-голям отвор.

Дам и след няколко години може пак така да стане, тъйче остави уролога да прецени.

StayFly
01-13-2009, 15:46
Не мисля че е кой знае какъв сериозен проблем.Ама ако те притеснява толкова много отиди на уролог той ще те посъветва най добре и ще ти каже какво да правиш ;)
Пич това мнение не е вярно. Имаш проблем и той не е никак малък, но е бързо решим. Отиваш при лекар- уролог и той ти прави една малка операцийка с местна упойка и проблема ти е решен. Не се страхувай. Много са като теб и са си решили проблема.
off boje q po dobre se skri i ne se ebavai s mom4eto i ne go strqskai .. !
Ем не разбираш, ем не спираш да дрънкаш глупости и да нападаш другите!
Аре спри се вече, нали щеше да напускаш форума?!

sexita
01-13-2009, 15:52
Фимоза е...върви...ще те резнат,недей се опитва на сила...можеш да прехвърлиш кожичката и да не можеш да я върнеш...после става лошо!
Кажи на баща си...няма как да не те разбере. Нека заедно с родителите ти определите кога да направите манипулацията...но не се притеснявай.
С незабелена главичка по принцип няма как да правиш секс,рано или късно ще се стигне до чичо доктор...просто е много нормално и има много хора,които ще споделят опита си с теб и ще ти обяснят

Push7heTemp0
01-13-2009, 16:58
Като най-лесно говори с баща си... сега не знам за каква болка говориш, ама "едно време" и аз имах подобен "проблем"
с малко търпение и постепенно забелване се оправих... никакви лекари или подобни...

Trash
01-13-2009, 17:22
Това твойто или е фимоза или е късо гемче...незнам, не съм доктор, но сигурно е едно от двете...
И двете се отстраняват оперативно, едното чрез обрязване, а другото, просто се "цепва" за да се освободи и удължи гемчето...
ти си на 13 и никъде не си тръгнал, не ти и трябва на тази възраст, но съм убедена, че като почнеш да мастурбираш ще те боли и няма да ти е особено приятно, даже бих казала неприятно... По добре е по от рано да се реши проблема, ако е късо гемче, едва ли ще се скъси повече, но ако е фимоза, може и по зле да стане (според мен е гемчето)...
Независимо в какви отн. си с ваште, кажи на баща ти, все пак той е същия отдолу като теб и определено го интересува дали няма да има проблем със "внуците" след години... Кажи му че имаш проблем, неможеш да го забелиш като еректира, боли те и ала бала, и той ще те заведе на лекар, това е единственото уместно решение в момента, не се знае какво е, че да чакаш година...

Честно казано с мастурбацията нямам проблем... но добре, ще се опитам да поговоря с него. Мерси за помоща

DemonchY
02-03-2010, 21:14
ох, може ли и аз да попитам? имам същия проблем - като е мек мога да я забеля малко трудно... и ако след това го надървя стига до повече... може би към средата на главичката обаче пак не е до края ... а иначе попринцип е доста по-малко :( и аз също бих говорил с баща си, проблема е там че нашите са разведени и живея само с майка ми...
иии още нещо - като я забеля отдолу има нещо като ... ъм ... може би малко засъхнала сперма, която се е отделила - с това какво да правя?
много ще съм ви благодарен ако ми помогнете :(

Emilen
02-03-2010, 23:09
"Нещото" отдолу е извор на инфекции! Обръщайте внимание на личната хигиена! Просто я поддържайте ежедневно! Това "нещо" отдолу трябва да се мие всеки ден с интимен сапун и топла вода. Възможно е, разбира се и с обикновен сапун, доколкото не сте с чувствителна кожа. Интимният сапун е с по-различно Ph от повечето обикновени сапуни.
Иначе за проблема се консултирай с лекар. Същото важи и за първия питащ! Нека лекарят прецени дали може да се изчака. Некомпетентни мнения на база слухове могат сериозно да ви навредят! Не си играйте със здравето!

hugeZ
02-04-2010, 17:21
Не мисля че е кой знае какъв сериозен проблем.Ама ако те притеснява толкова много отиди на уролог той ще те посъветва най добре и ще ти каже какво да правиш ;)
Пич това мнение не е вярно. Имаш проблем и той не е никак малък, но е бързо решим. Отиваш при лекар- уролог и той ти прави една малка операцийка с местна упойка и проблема ти е решен. Не се страхувай. Много са като теб и са си решили проблема.
off boje q po dobre se skri i ne se ebavai s mom4eto i ne go strqskai .. ! А ти пиши на кирилица "Българино" !

hugeZ
02-04-2010, 17:27
ох, може ли и аз да попитам? имам същия проблем - като е мек мога да я забеля малко трудно... и ако след това го надървя стига до повече... може би към средата на главичката обаче пак не е до края ... а иначе попринцип е доста по-малко :( и аз също бих говорил с баща си, проблема е там че нашите са разведени и живея само с майка ми...
иии още нещо - като я забеля отдолу има нещо като ... ъм ... може би малко засъхнала сперма, която се е отделила - с това какво да правя?
много ще съм ви благодарен ако ми помогнете :( Момче, преди 1-2 години имах същия проблем, но за щастие го реших сам. Почти всеки ден се къпах и лека - полека го обелих. Това дето му викаш "засъхнала сперма" е една слузна маз, която се образува при всеки и служи за да може кожичката да се приплъзва по главичката безпроблемно. Нашите знаеха за проблемчето ми и все ме подтикваха да се обърнем към лекар. Но аз бях инат и упорит и сам постигнах желания успех. Надявам се да съм ти помогнал и ти пожелавам да решиш проблема си.
Успех! :)

Emilen
02-04-2010, 17:36
Във всеки случай "бяло" не бива да е. Това, на което жаргонно и грубо казват "сиренце", всъщност е проблем на поддържане на хигиената. Не е хубаво да остава, защото може да доведе до инфекции. За мириса-да не говорим.

boby88pd
02-04-2010, 21:17
Аз имах същия проблем(предполагам) като твоя, грешката ми беше, че от срам отлагах и отлагах, не споделих с никого. Това ми пречеше да започна да водя полов живот и ми скаваше самочувствието. Накрая се реших да отида на уролог, проблемът се оказа лесен за разрешаване (безболезнена операцийка, около 10-15 мин.). Животът ми започна втори път след като разреших този проблем. Не го отлагай, няма за кога да чакаш!!!

DemonchY
02-21-2010, 19:09
Добре, тогава някой знае ли все пак добър уролог в Бургас, към когото да мога да се обърна? А и добре ли ще е да кажа на някой приятел за проблема ми за да дойде с мен при лекаря? Защото точно вмомента имам приятелка и докато преди го мислех за отложимо, сега едва ли е такова... с нея досега сме обсъждали тази тема точно веднъж и то беше общо взето заради отговор на едно от онези въпросчета във фейсбук... и я питах щото въпроса беше дали би спала с мен по свое желание и тя беше казала да и й казвам "така ли?" напълно нашега а тя ми писа "когато му дойде времето" ... (съжалявам че ви спамя с тези допълнителни неща, просто...) и като цяло с нея не сме кой знае колко напред откъм тези неща, мисля че ще минат поне 1-2 месеца докато се стигне до това, даже са малко
Съжалявам за офтопика, въпросите:
1.Някой знае ли добър уролог в Бургас, към когото мога да се обърна?
2.Да повикам ли някого с мен (към баща казах че не мога да се обърна, обяснил съм в предния пост)
3.Този проблем със 'сиренцето' като че ли става по-рядко а и общо взето измих се веднъж с течен сапун по-човешки и усърдно и оттогава се мия всеки път само с вода и става, но въпреки това мисля че се получава от тва понякога като ми стане няколко пъти за деня (4-5 поне) и когато не съм мастурбирал скоро... а инфекцията е ужасна ;Х
4.За колко време може да се получи това, което казва hugeZ, защото понякога и аз правя така, но в ерекция днес достигнах до половината на главичката и това беше, а е най-много от всичките пъти, които съм пробвал досега
5.Операцията трае 10-15 минути... а после? има ли проблем примерно 1вия ден лека болка и т.н. ... и мисля, че казаха, че тези операции траят за определено време, после пак трябва да си ги правиш... така ли е?
6.За темата с уролога, ако никой не може да ми каже някой добър такъв в Бургас, тогава къде да потърся и откъде да разбера дали е добър?
7.Колко пари струва прегледа, 'операцийката' и всичко, за да знам колко да заделя...?
Благодаря предварително, ако някой се е наел да ми отговори на въпросите :)

l0lteR
02-22-2010, 08:06
Ами и аз бях така като бях по-малък но зависи.При мене имаше залепнала кожа и се наложи операция,но и след операцията пак ме болеше като го забелвам.Просто си е от възрастта.С течение на времето болката изчезва :)

ubuntureload
02-22-2010, 11:32
Влизаш тук изчиташ всичко от до ... ходиш на уролог режат каската и си като почти нов ....
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598

dimi93
02-22-2010, 11:36
на тази тема и трябва ключ! Има главна такава в раздел здравни проблеми и болести! 1во темата ти не е за тук! 2ро преди да пискаш нови теми ползвай търсачката! 3то имаш много сериозен проблем!!!

BiGBaDWolF
02-22-2010, 14:52
девствен съм ... А и съм сигурен че вече проблемът е решен.

HotSexyDoll
02-22-2010, 18:07
:lol:

playboyche
02-22-2010, 18:15
Не мисля че е кой знае какъв сериозен проблем.Ама ако те притеснява толкова много отиди на уролог той ще те посъветва най добре и ще ти каже какво да правиш ;)
Пич това мнение не е вярно. Имаш проблем и той не е никак малък, но е бързо решим. Отиваш при лекар- уролог и той ти прави една малка операцийка с местна упойка и проблема ти е решен. Не се страхувай. Много са като теб и са си решили проблема.
off boje q po dobre se skri i ne se ebavai s mom4eto i ne go strqskai .. !
оле боже я ти са скрий .... :-x колко си тъп/а
1.той е по-умен защото пише на майчиния си език (а и без това е задължитено)
2.той му да ва съвет операцията е лека и "дребна работа" не е нищо плашещо той казва истината след като си толкова тъоп същество поне мълчи и не се обаждаййй .....
а по темата прав е той отиди на уролог операцията е толкова безобидна ... като чели ти горяд капиляр от носа ... (това е сравнение по важност не по болка или др нещо) така че не се пиртеснявай а иначе да колкото по-бързо отидеш по-добре може да се усложни и да се наложат по-сериозни мерки :)

DemonchY
02-22-2010, 20:53
Добре, а къде да потърся добър уролог? поне някъде в интернет да има случайно и откъде мога да разбера колко добър специалист е? защото това си е важно... а и да питам пак - има ли нужда да ходя с приятел и колко струва цялото 'удоволствие' :?