PDA

View Full Version : отново наранена.....до кога... ;(



I_hate_you_p
01-13-2009, 16:00
писнаа ми хораа писна ми всеки път аз да съм добрата ии да си правят с мене каквото искат....;( за пореден път ме нараниха мразяяя мъжетеее повечее никакви мъже край....иде ми да заспя и да не се сабудя никога...;( съжалявам за тъпата тема просто исках да споделя....;(

Re5peC7
01-13-2009, 16:04
еее..какво е станало? :S :(

I_hate_you_p
01-13-2009, 16:06
ми скъсахме с приятеля ми като до последно ми казваше че ме обича....сиг е спал с друга и няма смелост да ми каже....;( ще умра чесно ;(

Hilary_
01-13-2009, 16:06
Винаги си казваме това когато някой ни нарани умишлено или не толкова....после се почва първо "хубави думи" за него...псоле за нас.... и накрая рев....ревв.... и до никъде не се стига!!! :( Предлагам ти или да споделиш на някой близък или да си кажеш "Няма смисъл!" Не си заслужава...!" и изобщо да не се ядосваш и разтройваш за каквото и да е... :( колкото и да ти е трудно... :(

aka6a_vamp
01-13-2009, 16:07
Никви мъже?Без лесбийски истории ей

Re5peC7
01-13-2009, 16:08
ми скъсахме с приятеля ми като до последно ми казваше че ме обича....сиг е спал с друга и няма смелост да ми каже....;( ще умра чесно ;(
и аз имах подобна случка преди седмица...знам че сега не можеш да се успокоиш, но трябва да се опиташ.. :( ако ще ти олекне излей си каквото ти е точно

I_hate_you_p
01-13-2009, 16:08
хах....няма ;( просто вече на никой няма да се доверя....;(

Whyniser
01-13-2009, 16:09
ми скъсахме с приятеля ми като до последно ми казваше че ме обича....сиг е спал с друга и няма смелост да ми каже....;( ще умра чесно ;(
Няма да умреш спокойно.Тъй като предполагам не са никакви мъже,а некакви момченца егоисти е ясно.Ако е мъж няма да се захване с малки момичета.Хвани си друг,за да го преодолееш.И второто,което е по-добре се захвани с някакво хоби,запиши се на някакъв спорт или нещо подобно.Занимавай се с нещо,което да не ти напомня за всичко отрицателно.

Re5peC7
01-13-2009, 16:09
до следващия път...ти сега на колко си, че да говориш така?

Lysit0
01-13-2009, 16:12
Промени стратегията тогава....
Просто гледаш напред и това е.Ще дойде друг. ;)

cinderella_gugutka
01-13-2009, 16:12
ем в живота е така-свиквай просто :(
сега разбирам защо мислиш така но от друга страна с времето тази болка която изпитваш сега ще те направи по-силна и по-опитна в любовта .Не се от4айвай-ще срещнеш то4ния 4овек когато най-малко о4акваш :)

PreciousDiamond
01-13-2009, 16:38
Иии .. големи сте филмари всичките . Не знам .. не знам до кога ще си мислите, че света свършва с поредния неорентиран тип.. :? Света е хубав, животът е хубав - трябва само да вдигнеш главата си и да го осъзнаеш ! Огледай се около себе си и ще видиш колко много неща има, които да те правят щастлива ! Нали знаеш : " Не е нещастно момичето , загубило любовта на един глупак , нещастен е глупака, загубил последния си шанс да стане човек" ... Така че просто се усмихни , кажи си : " Каквото било , било " и продължи живота си ...

mynichka
01-13-2009, 16:41
Иии .. големи сте филмари всичките . Не знам .. не знам до кога ще си мислите, че света свършва с поредния неорентиран тип.. :? Света е хубав, животът е хубав - трябва само да вдигнеш главата си и да го осъзнаеш ! Огледай се около себе си и ще видиш колко много неща има, които да те правят щастлива ! Нали знаеш : " Не е нещастно момичето , загубило любовта на един глупак , нещастен е глупака, загубил последния си шанс да стане човек" ... Така че просто се усмихни , кажи си : " Каквото било , било " и продължи живота си ...
най- накрая едно смислено мнение

suitable
01-13-2009, 16:52
Само да кажа, че от самосъжалителни помисли смисъл няма.. поглеждаш нагоре и очакваш следващото хубаво нещо, което ти предстои.. не се жалвай за свършили неща. Знаем, че е тежко, но направи така, че следващия път да се влюбиш тогава, когато наистина смяташ, че е разумно, а не в първия младеж.. хайде и да се оправяш..:}

TooLittelTooLate
01-13-2009, 16:59
Спокойно, просто се усмихни и си кажи, че не си заслужава. Знаиш ли още колко такива ще срещнеш? Научи се от сега да го преодоляваш бързо и без много рев. Хайде горе главата и се оправяй. :)

kokolino
01-13-2009, 17:16
писнаа ми хораа писна ми всеки път аз да съм добрата ии да си правят с мене каквото искат....;( за пореден път ме нараниха мразяяя мъжетеее повечее никакви мъже край....иде ми да заспя и да не се сабудя никога...;( съжалявам за тъпата тема просто исках да споделя....;(

и аз бях като теб :wink: изведнъж почнах да преебавам всички наред , но и това не е начин да преодолееш мъката. Просто се опитай да го забравиш :) Все пак той не е единственото момче на света ;]

Balmy_I
01-13-2009, 17:18
Винаги е така след някоя връзка,която не е вървяла на добре.И аз бях така и още съм така... :( ама "Каквото било...било!!!" сега се опитвам да не мисля за тогава и да гледам себе си :) :-)

I_hate_you_p
01-13-2009, 18:27
Само да кажа, че от самосъжалителни помисли смисъл няма.. поглеждаш нагоре и очакваш следващото хубаво нещо, което ти предстои.. не се жалвай за свършили неща. Знаем, че е тежко, но направи така, че следващия път да се влюбиш тогава, когато наистина смяташ, че е разумно, а не в първия младеж.. хайде и да се оправяш..:}
След това което ми причиних тези две момченца...просто никога няма да се влюбя...;(

PreciousDiamond
01-13-2009, 18:41
И аз така казвах (:

I_hate_you_p
01-13-2009, 18:45
съдба.....;(

pussycat_dolls15
01-13-2009, 18:48
Гледай напред!

Anq59
01-13-2009, 18:57
Иии .. големи сте филмари всичките . Не знам .. не знам до кога ще си мислите, че света свършва с поредния неорентиран тип.. :? Света е хубав, животът е хубав - трябва само да вдигнеш главата си и да го осъзнаеш ! Огледай се около себе си и ще видиш колко много неща има, които да те правят щастлива ! Нали знаеш : " Не е нещастно момичето , загубило любовта на един глупак , нещастен е глупака, загубил последния си шанс да стане човек" ... Така че просто се усмихни , кажи си : " Каквото било , било " и продължи живота си ...
мхм мн добре казано и всеки път, когато се сетиш за него си спомни как се е подиграл със чувствата ти и със самата теб, и какво ти е причинил. Ще видиш как малко по-малко ще го забравиш :)

miloto_girl_4e
01-13-2009, 18:59
Винаги тези, които са мекушави или се правят на такива, страдат най-много :!: За да не бъдеш наранявана и пренебрегвана, просто трябва да устояваш позициите си, да не си винаги съгласна с другите, да им позволяваш да ти се качват на главата ... хора, които са добри и меки обикновено ги мачкат ...

galu6a
01-14-2009, 10:06
ми ще те нараняват още сигорно милиярди пъти докато не намериш любовта на живота си :)

slun4ice_90
01-14-2009, 10:23
Винаги тези, които са мекушави или се правят на такива, страдат най-много :!: За да не бъдеш наранявана и пренебрегвана, просто трябва да устояваш позициите си, да не си винаги съгласна с другите, да им позволяваш да ти се качват на главата ... хора, които са добри и меки обикновено ги мачкат ... Бинго!

pussycat_dolls15
01-14-2009, 11:45
Винаги тези, които са мекушави или се правят на такива, страдат най-много :!: За да не бъдеш наранявана и пренебрегвана, просто трябва да устояваш позициите си, да не си винаги съгласна с другите, да им позволяваш да ти се качват на главата ... хора, които са добри и меки обикновено ги мачкат ...

ShaLqLqLqXa
01-14-2009, 12:10
Ще ти мине. Ей заради такива хора като тебе се появиха ЕМО-тата... :lol:

ImmortalForever
01-14-2009, 14:23
Ако не се лъжа, в предната ти тема ми се правеше на много вървежна и беше супер убедена, че той те обича и няма да те изостави и нямаш нужда от тъпи мнения.Разбира се ти искаше от нас, да ти кажем това, което искаше да чуеш, а не каквото е в действителност, но лично аз ти казах, че пича не те ще...Нищо сега -страдай си- и усещай за друг път кога един мъж те лъже по-навреме.... :-o

I_hate_you_p
01-14-2009, 14:34
Ако не се лъжа, в предната ти тема ми се правеше на много вървежна и беше супер убедена, че той те обича и няма да те изостави и нямаш нужда от тъпи мнения.Разбира се ти искаше от нас, да ти кажем това, което искаше да чуеш, а не каквото е в действителност, но лично аз ти казах, че пича не те ще...Нищо сега -страдай си- и усещай за друг път кога един мъж те лъже по-навреме.... :-o
виж сега ваобще не съм се правела на вървежна...а пък колкото до пича първо че ме иска...второ рразбрах че ми е изневерил и скъсах с него.....трето вече съм добре и не ми пука....моля те престани с тъпите си мнения като незнаеш за какво става дума и предния път ти го казах....!

Aicken
01-14-2009, 14:35
каде си ранена , простреляна ли си

ImmortalForever
01-14-2009, 14:51
Ако не се лъжа, в предната ти тема ми се правеше на много вървежна и беше супер убедена, че той те обича и няма да те изостави и нямаш нужда от тъпи мнения.Разбира се ти искаше от нас, да ти кажем това, което искаше да чуеш, а не каквото е в действителност, но лично аз ти казах, че пича не те ще...Нищо сега -страдай си- и усещай за друг път кога един мъж те лъже по-навреме.... :-o
виж сега ваобще не съм се правела на вървежна...а пък колкото до пича първо че ме иска...второ рразбрах че ми е изневерил и скъсах с него.....трето вече съм добре и не ми пука....моля те престани с тъпите си мнения като незнаеш за какво става дума и предния път ти го казах....!

Няма да спра не за друго, а защото бас хващам че нито си ми на годините, нито на нивото, да ми говориш така, сякаш ми държиш някакъв тон.. Да, и аз разбрах, че ти е изневерил и точно по горепосочената причина, ти казвам, че още в предната тема разбрах, че той не те иска..Толкова ли не можеш да преживееш това, че някой не те иска..??? Като израснеш малко и ти ще виждаш нещата от друг ъгъл..И щом вече си толкова добре, не виждам смисъл от темата ти.. :-o :-o

isedd
01-14-2009, 15:03
според мен ти си мах на 15, наранена си (кървиш) сърцето ги го няма...ауууу, боли те..ааа агонияяяя, ааа края на свена идвааааа, та по темата...страдай, насадила си се сама.. :)

I_hate_you_p
01-14-2009, 15:50
Ако не се лъжа, в предната ти тема ми се правеше на много вървежна и беше супер убедена, че той те обича и няма да те изостави и нямаш нужда от тъпи мнения.Разбира се ти искаше от нас, да ти кажем това, което искаше да чуеш, а не каквото е в действителност, но лично аз ти казах, че пича не те ще...Нищо сега -страдай си- и усещай за друг път кога един мъж те лъже по-навреме.... :-o
виж сега ваобще не съм се правела на вървежна...а пък колкото до пича първо че ме иска...второ рразбрах че ми е изневерил и скъсах с него.....трето вече съм добре и не ми пука....моля те престани с тъпите си мнения като незнаеш за какво става дума и предния път ти го казах....!

Няма да спра не за друго, а защото бас хващам че нито си ми на годините, нито на нивото, да ми говориш така, сякаш ми държиш някакъв тон.. Да, и аз разбрах, че ти е изневерил и точно по горепосочената причина, ти казвам, че още в предната тема разбрах, че той не те иска..Толкова ли не можеш да преживееш това, че някой не те иска..??? Като израснеш малко и ти ще виждаш нещата от друг ъгъл..И щом вече си толкова добре, не виждам смисъл от темата ти.. :-o :-o
да и защото не ме иска реве постоянно ми се обажда пише смс-и идва в даскало.....ти си май в тоя форум само да се заяждаш никакъв тон не ти държа..ако обичаш не коментирай в тая тема... :)

EniTyYy
01-15-2009, 19:25
оооо,боже господи.... :shock: Скъсали сте ? и ? Ще се обр*сна на петолъчка...сега ей :razz:

sextazy_baby
01-15-2009, 19:46
Стига го мисли,поне си видяла че не те заслужава и не е момчето за теб.Ще дойде и твоето време...за всеки влак си има пътници,гледай го от хубавата страна :)

Gerr
01-15-2009, 20:00
Живота пръдължава. Щом те е наранил едва ли заслужава сега да ти е гадно за него! Намери някой, който няма да те излъже, няма да те нарани. Спокойно ще го намериш! И аз бях мн добра с вс а те ме нараняваха и аз се промених. Спрях да вярвам на който и да е и мн страдах като цяло.., но после намерих човека, който да ми върне вярата в хората! Продължи напред, мани го тоя тъпак!

loveyo
01-15-2009, 20:05
Никви мъже?Без лесбийски истории ей

+1 :-D

kobrichka
01-16-2009, 04:37
Иии .. големи сте филмари всичките . Не знам .. не знам до кога ще си мислите, че света свършва с поредния неорентиран тип.. :? Света е хубав, животът е хубав - трябва само да вдигнеш главата си и да го осъзнаеш ! Огледай се около себе си и ще видиш колко много неща има, които да те правят щастлива ! Нали знаеш : " Не е нещастно момичето , загубило любовта на един глупак , нещастен е глупака, загубил последния си шанс да стане човек" ... Така че просто се усмихни , кажи си : " Каквото било , било " и продължи живота си ...


Напълно съгласна =D>
Живота е кратък,наслаждавай му се!!!

LittleGirl
01-16-2009, 18:24
i az se 4uvstvax taka no spokoino 6te go preodolee6 trqbva ti samo malko pove4e vreme. 6te si nameri6 dryg koito 6te te zaslujava pove4e. :)

balu4ka
01-17-2009, 06:56
Той губи ;)