PDA

View Full Version : Въпрос за ПЪРВА среща с момиче..



xxxSS
01-27-2009, 19:01
Значи пишем си с едно момиче от известно време и.. сега в края на седмицата ще ходя до града да се срещнем и мисля да и купя няква плюшена играчка с няква картичка но кво да пише вътре ? И това като се видим кога да и дам подаръка? Някви идеи ? С нея много се харесваме всичко е супер и искам да е точно в точния момент ? Идеи някви ?

varnen4e
01-27-2009, 19:04
Мече и картичка с цветя е доста клиширано, но върши много добра работа. Дай ѝ ги веднага като се видите.
Успех.

Darkkiss
01-27-2009, 19:24
Значи пишем си с едно момиче от известно време и.. сега в края на седмицата ще ходя до града да се срещнем и мисля да и купя няква плюшена играчка с няква картичка но кво да пише вътре ? И това като се видим кога да и дам подаръка? Някви идеи ? С нея много се харесваме всичко е супер и искам да е точно в точния момент ? Идеи някви ?

ако и подариш подарък на първа среща ще си най-отчаяния тип дето света е виждал

kypo
01-27-2009, 19:26
по-добре недей! аз имам 2 първи срещи с розичка в ръка, и двете бяха тотален провал, защото нямаше втори срещи...
чак ми е смешно сега, въпрек иче не съм в настроение

отиди с ръце в джобовете и бъди непукист

Overpowered
01-27-2009, 19:31
не й подарявай,бе,ебаси,кой клас си

ifkataAa
01-27-2009, 19:34
Това,че вашите първи срещи са били провал,не значи,че и неговите ще са .Купи и една роза (не в букет или с панделка,просто роза) едно мако плюшено мече с малка картичка със сърчице,на която да напишеш нещо мило,но не и Обичам те..все пак първа среща.Подари й подаръка още като се видите и ако нещата вървят добре и предложи в края на срещата,да не се налага после по скайп да и предлагаш :( През цялото време измисляй някакви теми и говори,за да не се получава неловко мълчание.Дано съм помогнала.Успехчета и после пиши да разкажеш какво е станало :-)

angelcheeee_93
01-27-2009, 19:36
според мен подарък е доста банално за случая,но един букет рози ще свърши чудесна работа...дори 1 цвете би свършило по-добра работа от подаръка :)

kypo
01-27-2009, 19:41
да добре, може да я покани направо у тях на романтична вечеря на свещи, да запали 20 свещи от ония чаените, да сложи листенца от рози във формата на сърце на леглото, да купи скъпо вино, да пусне нежна музика на приглушена светлина и да и изрецитира някое стихотворение направо :lol:
такива простотии се правят много след първата среща! аз от опит ви казвам, все пак за 21 години имам достатъчно първи срещи за да знам, ако почнеш отначало с тия жестове ще започне да очаква много, след като не можеш да стигнеш до примерно подарък на чисто нова кола с голяма панделка нема смисъл, щото ще се изчерпят идеите бързо и ще ти бие шута. пък ако не правиш нищо съществено в началото, няма да очаква какъви изненади ще и правиш и ще има едно "уау, ох, ах ти си невероятен!" "не съм го очаквала, ти си върха!"
я ти казвам бе, като много изстрадал да не правиш такива жестове в началото - след 2-3 месеца може

Enough
01-27-2009, 19:46
никога не съм подарявал нещо на първа среща ... не искам да ти давам съвети О.о ... мисля, че не е мн удачно, но както си прецениш :) чувствата са си твои

YourEverything
01-27-2009, 19:49
Съвет?!Нито познаваме теб, нито момичето, направи го както го чувстваш, просто е ;)

Axe_vs_Sword
01-27-2009, 20:26
отиди с ръце в джобовете и бъди непукистСори за тъпия въпрос, ноо
с наведена или изправена глава е по-удачно?

Enough
01-27-2009, 20:34
отиди с ръце в джобовете и бъди непукистСори за тъпия въпрос, ноо
с наведена или изправена глава е по-удачно?

наведена : ) изглеждаш потаен и непредсказуем : )

sKa73r4o93
01-27-2009, 20:35
да добре, може да я покани направо у тях на романтична вечеря на свещи, да запали 20 свещи от ония чаените, да сложи листенца от рози във формата на сърце на леглото, да купи скъпо вино, да пусне нежна музика на приглушена светлина и да и изрецитира някое стихотворение направо :lol:
такива простотии се правят много след първата среща! аз от опит ви казвам, все пак за 21 години имам достатъчно първи срещи за да знам, ако почнеш отначало с тия жестове ще започне да очаква много, след като не можеш да стигнеш до примерно подарък на чисто нова кола с голяма панделка нема смисъл, щото ще се изчерпят идеите бързо и ще ти бие шута. пък ако не правиш нищо съществено в началото, няма да очаква какъви изненади ще и правиш и ще има едно "уау, ох, ах ти си невероятен!" "не съм го очаквала, ти си върха!"
я ти казвам бе, като много изстрадал да не правиш такива жестове в началото - след 2-3 месеца може 8-)

kypo
01-27-2009, 21:14
отиди с ръце в джобовете и бъди непукистСори за тъпия въпрос, ноо
с наведена или изправена глава е по-удачно?
една наведена и една изправена, само да не объркаш коя как! :lol:

ninjadorf
01-27-2009, 21:32
омг

Serendipitys
01-27-2009, 21:53
Подарък на първа среща е нещо някак много обвързващо, стряскащо, сериозно. Не и купувай нищо, а просто отиди и си прекарай хубаво.

MoHuTo
01-27-2009, 21:56
И според мен много избързваш с подаръка. Не се престаравай :) Просто излез и се забавлявай. Успех :)

Darkkiss
01-27-2009, 22:26
абе вие сте се филмирали супер яко бе... тфа е се 1 да дойда във вас и да ви целуна като за пръв път ме виждате а даже и на баща ви да кава зравейте аз съм еди кой си....

BaiToq
01-28-2009, 05:11
Маскирай се на Дядо Мраз
и натъпчи всичко в чувала.

term0t0
01-28-2009, 06:38
Слагаш една нинджа бокса да ти е единия джоб в другия джоб да ти е палката...през цялата среща го даваш курав лад..и ще те хареса..аз тей кат са напраих на мойта и кат са прибрах веднага ми искаше пълномощно в скайп 8)

LittlePrincess
01-28-2009, 07:10
Не подарявай нищо.

MaLkaTa_LaDy
01-28-2009, 07:22
Не подарявай нищо.

sku
01-28-2009, 07:37
Значи пишем си с едно момиче от известно време и.. сега в края на седмицата ще ходя до града да се срещнем и мисля да и купя няква плюшена играчка с няква картичка но кво да пише вътре ? И това като се видим кога да и дам подаръка? Някви идеи ? С нея много се харесваме всичко е супер и искам да е точно в точния момент ? Идеи някви ?

ако и подариш подарък на първа среща ще си най-отчаяния тип дето света е виждал
Дам,а и аз ако бях на нейно място бих се стреснала,че очакваш твърде много на твърде ранен етап...всъщност зависи на до къде са ви стигнали отношенията,като за първа среща по-добре цвете от колкото плюшка

marilyn
01-28-2009, 08:24
Абе по-хубаво нищо не й подарявай, все пак е първа среща, можеш да стреснеш момичето. Даже и без цвете може, после ако се видите пак вече е друго. А това с мечето е мн клиширано, върши работа ама... по -добре без нищо.

evelinka1122
01-28-2009, 08:33
dobre propusni typata karti4ka! sq 6a si bluska6 glavata ko da pi6e li ?! :x

slun4ice_90
01-28-2009, 08:56
На първа среща....и подарък...ъоу....Нещо не ми се връзва....Пък и после,ако нямате втора среща... :-o

JahSoldier
01-28-2009, 09:07
Само не и предлагай, че ще се отчае от теб .. 8-)

Fantomche
01-28-2009, 09:26
Nai dobre ni6to ne vzemai...Tova 4e otiva6 da q vidi6 i 4e nosi6 samiq sebe si e dostatu4en podaruk :) :grin: