PDA

View Full Version : До каква степен...... ?



sadsad
01-30-2009, 08:18
Просто напишете мнението си :)
Та въпросът ми е.... до каква степен сексът показва положението на една връзка и отношението между партньорите извън леглото .... ? :)

Bu7cher
01-30-2009, 08:22
Зависи от човека :D ...имах 1 приятелка,която направо щеше да ме изяде,но като ми беше гадно и й споделях ми викаше,че на моменти съм голям ревльо,пък имах една друга,която беше малко по-заспала,но ми даваше пълна подкрепа.Мисля,че отношението в леглото залъгва.

xplay
01-30-2009, 08:34
Зависи от човека :D ...имах 1 приятелка,която направо щеше да ме изяде,но като ми беше гадно и й споделях ми викаше,че на моменти съм голям ревльо,пък имах една друга,която беше малко по-заспала,но ми даваше пълна подкрепа.Мисля,че отношението в леглото залъгва.

Дано следващата да те изяде! :-x

По темата: Мисля, че отношенията в и извън леглото нямат нищо общо.

sexy89
01-30-2009, 09:03
според мен сексът не е най-важното, но има голямо значение за една връзка.

Bellatrix
01-30-2009, 09:13
Ееем, нз... :-o Моето момче е бесен и страстен в леглото, а иначе е спокоен и мил характер...
Иначе, да, сексът има значение в една връзка. След секс са ми най-разтечените и влюбени мигове...

SINDEL
01-30-2009, 09:13
За мен сексът е едно от основните неща във връзката. Ако не е хубав и не е редовен, ставам много нервна и раздразнителна и съответно се караме доста. Каквото и да ми говорите, абсолютно е ужасно важно.

seduction1mplex
01-30-2009, 09:18
Зависи от човека :D ...имах 1 приятелка,която направо щеше да ме изяде,но като ми беше гадно и й споделях ми викаше,че на моменти съм голям ревльо,пък имах една друга,която беше малко по-заспала,но ми даваше пълна подкрепа.Мисля,че отношението в леглото залъгва.
Там е тънкостта-да намериш човек да те изслушва,но и в леглото да си пасвате (: Което е трудно разбира се...Секса влияе само положително върху връзката според мен (: сближава партньорите...

Bellatrix
01-30-2009, 09:21
За мен сексът е едно от основните неща във връзката. Ако не е хубав и не е редовен, ставам много нервна и раздразнителна и съответно се караме доста. Каквото и да ми говорите, абсолютно е ужасно важно.
Аха, така е. И аз съм така. Като ми липсва хубав секс съм раздразнителна и хората на пътя ми не са в много добро положение... 8-)

GreenFairy
01-30-2009, 10:49
Сексът сближава. следователно ако в една връзка секса върви има много голям шанс и всичко друго да върви добре. Секса кара хората да се чувстват по-близки и да си споделят. :)

varnen4e
01-30-2009, 10:58
Сексът наистина сближава, но не е определящ за една връзка.

MeTaLfAn
01-30-2009, 11:06
Зависи от човека :D ...имах 1 приятелка,която направо щеше да ме изяде,но като ми беше гадно и й споделях ми викаше,че на моменти съм голям ревльо,пък имах една друга,която беше малко по-заспала,но ми даваше пълна подкрепа.Мисля,че отношението в леглото залъгва.

+1

eveto_xx
01-30-2009, 11:12
Секса не е най-важното.

SiSsKkAa
01-30-2009, 11:14
може секса да не е най-важното но от секса можеш да разбереш много истини за връзката си

sadsad
01-30-2009, 11:19
може секса да не е най-важното но от секса можеш да разбереш много истини за връзката си
Като например ?

eveto_xx
01-30-2009, 11:21
Дали "мъжо" те лъже за размера, дали ти носиш подплънки ... Все важни работи. :D Иначе самото отношение на партьорите към секса показва дали са заедно само заради него ...

moneycomeme
01-30-2009, 18:59
...do momenta ne namiram syotnoishenieto kym dvete neshta!Naprimer v momenta imam priqtel ,no sym s nego samo zaredi seksa....da ne me zanimava s drugi raboti! ....az i zaredi tova ne go smqtam i za priqtel de...po-skoro go chuvtvam kato partnior :? ...predniq mi priqtel obache go chuvtvah naistina blizyk...i do den dneshen go chuvtvam priqtel i toi me chuvtva kato priqtelka naistina dobra...i ako ima problem vinagi mi se obajda i si go spodelq i mu minava.... ;]!

sKa73r4o93
01-30-2009, 19:07
Сексът наистина сближава, но не е определящ за една връзка.

sladkata_bebz
01-30-2009, 19:57
Сексът наистина сближава, но не е определящ за една връзка.

Sissy90
01-30-2009, 20:04
За мен сексът важен, особено в по-зрелите връзки. Не е най-важен, но ако сексът не върви, връзката също започва да куца с времето. Може и да има изключения - т. нар. платонична любов, но това е рядко.

PurpleSky
01-30-2009, 20:14
За мен сексът е едно от основните неща във връзката. Ако не е хубав и не е редовен, ставам много нервна и раздразнителна и съответно се караме доста. Каквото и да ми говорите, абсолютно е ужасно важно.

+1