PDA

View Full Version : Мисля че съм влюбен в съквартиранта си HELP!



LudataVanka
01-31-2009, 17:18
Еми мисля, че заглавието си го казва достатъчно ясно. Всичко започна още преди година, когато се запознахме (със съквартиранта ми). Отначалото не ми направи добро впечатление... даже направо ме отврати. Отварям вратата и срещу мен полугол, брадясъл, гологлав и с гъсто окосмение по гърдите младеж (не много секси дори и да си момиче). В началото едва го търпях, но с времето запоянахме да излизаме заедно, да се събираме с неговата компания и да пафкаме коз. Странно дори и за мен прослушах рап (музика която до скоро ненавиждах).

Бих казал, че станахме доста близки... и това е проблема. Никога и не съм си помислял да имам нещо със момче, мисълта даже ме отвръщава, но когато сме заедно изпитвам едно странно чуство. Мисля че го харесвам и даже повече от това. Когато той е с други момичета не ме свърта на едно място, а ако доведе някоя в стаята ми идва да я фана за коста и да я разхвърлям. Стигъл съм до там че да се ровя в телефона му, да пращам измислени СМС-и или тайно да се срещам с момичетата който го харесват и да им говоря някви глупости само и само да ги разкарам.

Сега даже го пиша това се чуствам глупаво, такива "чуства" до сега не съм имал и към момиче. Най странното е че дори като мъж него намирам за привлекателен, но има нещо много особенно в него което ме подлудява. По цял ден си мисля за него и си представям как го правим. Вече ме е страх да се прибера, защото само като го погледна и искам сичко да му кажа не издъжам. Не мисля че съм гей, но просто в момента незнам какво да мисля. Как да му кажа и дали изобщо да му казвам, страшно съм объркан, МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!

Втора вечер не съм се прибирал и имам спешна нужда от съвет! И моля спестете си гадните коментари, темата е сериозна и ще съм благодарен на всеки който може да помогне.

mysterious93
01-31-2009, 17:21
леле...недей му казва.Тъй както го описа е от ония мачовци и ако му признаеш нещо такова и приятелството ще си развалите.Вземи смени квартирата или съквартиранта докат не е станало по - лошо :D

sKa73r4o93
01-31-2009, 17:27
kaji mu da se maha ot kwartirata i si nameri sukvartirantka da se oprai polojenieto :D

NeSumJenaTi
01-31-2009, 17:56
По принцип съм ЗА това хората да казват какво изпитват и към кого , но мисля , че в твоят случай е по-добре да замълчиш . Както каза някой преди мен по-добре смени квартирата или съквартиранта . А защо не опиташ да си хванеш гадже (жена) ? Може нещата да се оправят . Успех !

Bellatrix
01-31-2009, 18:00
Познавам един много мил и сладък гей, който в момента е свободен. Да ви уредя ли?

shell
01-31-2009, 18:10
Познавам един много мил и сладък гей, който в момента е свободен. Да ви уредя ли? :-D
По-доббре или си намери нов съквартирант или се премести

eXxXciTeD
01-31-2009, 18:20
ЦЕНЗУРА!!

hottie

SiSsKkAa
01-31-2009, 19:23
ти докато пушеше поредното козче ли пишеше тая тема.апък и не е за тоя раздел

SoFarSoG00d
01-31-2009, 19:32
Дори и да си мислиш,че си влюбен,важното е какво мисли той,ако е твърдо хетеросексуален и ти му споделиш не само,че може да не те погледне повече ,ами и да те опердаши едно хубаво.Според мен няма смисъл да си навличаш неприятности.

CuteBaby
01-31-2009, 19:58
Wow :shock:
Мисля че ще е добре да си потърсиш приятела(жена),ако не стане най-добре си смени квартирата или съквартиранта/може и да си намериш съквартирантка/

moneycomeme
01-31-2009, 20:10
....ne trqbva da si prikrivash chuvtvata,no ako toi si e hetero...naistina nqma smisyl zashtoto pri teb moje bi tova e malko obyrkvaciq,spynka i nz kak oshte da go obqsnq shtom kazvash,che ne si gei..vyzmojno e i da si neosyznat gei,no ti se poznavash po-dobre ot nas i ako tova e samo zalitane ot seksualnostta ti nai-hubavo,dori zadyljitelno da si MYLCHISH i v nai-blizki dni da si namerish kvartira,NO S JENA...da ne vzemesh i po drug da zalitnesh....taa vzemi neshtata v svoi knotrol,dokato mojesh i vyv vseki sluchai jelaq ti uspeh! :?

brusa
01-31-2009, 20:20
ti si propadnal s toq chovek be :(

Carlos
01-31-2009, 20:46
Аве нещастници, помоли ви да не го плюете ве!!! Супер боклуци сте! Човекът е объркан и търси помощ. Вие (дето се подиграхте и го обидихте) сте долни скапаняци и от вас хора няма да стане, да го знаете това!
Относно въпроса: пробвай да направиш нещо с момиче, потърси някоя, гледай да се посваляте, дори ако може и секс да правите и виж дали няма да ти се промени мнението и отношението... Трябва да опиташ и другото, да знаеш гей ли си или не.
Успех!

MrUndaztood
01-31-2009, 21:46
Това,което ти пиша не е ебавка! Ти си на гей,който е на път да се осъзнае.Гарантирам ти,че не си би! В това няма абсолютно нищо лошо!

iv4oiv
01-31-2009, 22:11
КАк всички го оплюхте момчето.
Защо смятате, че му се иска жена или като го направи с жена ще забрави момчето. Щом е влюбен нещата са ясни. Не е толкова и до секса. Момчето си каза, че е влюбен.

До автора: пробвай да се сближиш физически с него. Провокирай го да ти каже какво харесва, какво иска, дали би го направил с момче и т.н.
Много са малко строго хетеросексуалните момчета. Повечето са бисексуални а само се правят. Така, че не е изключено съквартиранта ти да е би и ако не друго можете да сте по близки и да правите секс от време на време.
Но пък ако е бисексуален не се надявай, че ще отговори на чувствата ти. Може просто да спечелиш малко интимности и секс.
Пробвай да се сближиш физически с него а каквото сабя покаже.
По добре е да си пробвал за да няма за какво да съжаляваш после

Carlos
01-31-2009, 22:14
КАк всички го оплюхте момчето.
Защо смятате, че му се иска жена или като го направи с жена ще забрави момчето. Щом е влюбен нещата са ясни. Не е толкова и до секса. Момчето си каза, че е влюбен.

До автора: пробвай да се сближиш физически с него. Провокирай го да ти каже какво харесва, какво иска, дали би го направил с момче и т.н.
Много са малко строго хетеросексуалните момчета. Повечето са бисексуални а само се правят. Така, че не е изключено съквартиранта ти да е би и ако не друго можете да сте по близки и да правите секс от време на време.
Но пък ако е бисексуален не се надявай, че ще отговори на чувствата ти. Може просто да спечелиш малко интимности и секс.
Пробвай да се сближиш физически с него а каквото сабя покаже.
По добре е да си пробвал за да няма за какво да съжаляваш после
Не съм никак съгласен с теб! Откъде разбра, че мн малко са строго хетеросексуални? Аз мога да твърдя, че съм, така си го усещам просто!
"Предлагаме" му момичета, щото сам авторът не е сигурен какъв е и какво иска. По-лесно би му било да е хетеросексуален, затова коментарите и съветите са такива.

varnen4e
01-31-2009, 22:29
kaji mu da se maha ot kwartirata i si nameri sukvartirantka da se oprai polojenieto :D

varnen4e
01-31-2009, 22:31
КАк всички го оплюхте момчето.
Защо смятате, че му се иска жена или като го направи с жена ще забрави момчето. Щом е влюбен нещата са ясни. Не е толкова и до секса. Момчето си каза, че е влюбен.

До автора: пробвай да се сближиш физически с него. Провокирай го да ти каже какво харесва, какво иска, дали би го направил с момче и т.н.
Много са малко строго хетеросексуалните момчета. Повечето са бисексуални а само се правят. Така, че не е изключено съквартиранта ти да е би и ако не друго можете да сте по близки и да правите секс от време на време.
Но пък ако е бисексуален не се надявай, че ще отговори на чувствата ти. Може просто да спечелиш малко интимности и секс.
Пробвай да се сближиш физически с него а каквото сабя покаже.
По добре е да си пробвал за да няма за какво да съжаляваш после

Бисексулани мъже няма!

ef4etyYy
01-31-2009, 22:35
ъъ май наистина не улучи раздела но няма значение :-) мисля че ще е по добре да не му казваш засега..тфа само ще развали отношенията ви,представи си как ще те погледне....
мнението на iv4oiv ми хареса :-) айде успех и разпраай после какво стана :-) :-)

GreenFairy
02-01-2009, 08:15
Тъкмо утре ще празнуваш

Infector
02-01-2009, 20:24
:shock: :shock: :shock:

Yallama
02-01-2009, 20:29
гей си, няма лошо.. не и за съквартиранта ти който очевидно не е ..

Adwokat
02-01-2009, 20:49
Бисексулани мъже няма!

Има !!

NevinW
02-01-2009, 20:49
Takaaaaaaa....значи според мен ще е най-добре да опиташ с момче, защото явно си привлечен от нещо в него и ти си иска да опиташ с момче. Не ги слушай тия дето ти разправят намери си съквартирантка и т.н. . Ти най-вероятно си правил секс с жена и ако си легнеш с някоя само за да се самоизпробваш дали ще ти мине мерака за момчето, няма да стане нищо различно. Намери си един гейчо и пробвай с него, обаче на Съквартиранта не казвай.......... Ако (след секс с момче) все още си мислиш за него значи работата отива към така наречено "обръщане на резбата"(извинявам се ако звучи гадно , но не знам как точно да го кажа) , което няма нищо лошо , ама абсолютно нищо......Винаги съм искала да познават гей....та ако стане нещо с настоящата ти оринетация ми се обади....
:) :) :)

SiSsKkAa
02-01-2009, 21:39
+2 hahaha

aleksandurg1
02-01-2009, 21:43
леле...недей му казва.Тъй както го описа е от ония мачовци и ако му признаеш нещо такова и приятелството ще си развалите.Вземи смени квартирата или съквартиранта докат не е станало по - лошо :D
Не му казвай по добре смени квартирата или си хвани момиче да се оправиш , явно не си гей просто дулгото ви съжителство та е побъркало .. особено ако си от хората които не излиза много много и няма собствени приятели , тоест контактуваш само с него и неговите хора ... нз така предполагам

BeHappYs
02-01-2009, 22:02
Изпуши още 1-2 козчета и измисли по свясна тема или са вкарваи във филма и ставаи педал... :)

Wrathchild
02-02-2009, 03:35
Бисексулани мъже няма!

Има !!А на бас! Ама тя, моля те, всички ги познава и за това знае...

Infector
02-02-2009, 14:03
Темата малко ебавка ми се стори :-o
НО ако не е ебавка :shock:

sensationwhite
02-02-2009, 17:12
а тои правил ли ти е някви намеци? виж 99% съм сиг че той не се чувства по същия начин към теб, и ако му кажеш само ще развалите отнотшенията по между си... и даже и приятели няма да сте щот ше му е супер неприятно да се навърта около тебе знаейки такъв факт. ти наи добре ще прецениш дали да му кажеш, мое и да не го приеме толко на сериозно оба4е няма да му е приятно, и ЩЕ си промени мнението за теб към по-лошо

SuperBadSuperFresh
02-02-2009, 17:43
Съжалявам,аз мисля че си гей
Момче,внимавай да не ти хвърли един хуууубав бой ако му кажеш че разбираш ли малко си влюбен в него.
Смени квартирата

X7R3M3
02-02-2009, 18:07
Не мисля че съм гейСамо ти така си мислиш :)

ANTIHUMAN
02-02-2009, 18:47
а тои правил ли ти е някви намеци? виж 99% съм сиг че той не се чувства по същия начин към теб, и ако му кажеш само ще развалите отнотшенията по между си... и даже и приятели няма да сте щот ше му е супер неприятно да се навърта около тебе знаейки такъв факт. ти наи добре ще прецениш дали да му кажеш, мое и да не го приеме толко на сериозно оба4е няма да му е приятно, и ЩЕ си промени мнението за теб към по-лошо

Много знаеш ти кво ще стане?! Пробвал/а ли си да кажеш на 4овек от твоя пол, 4е го/я харесваш?

,,Този който не рискува, рискува още повече! ''

heroine
02-02-2009, 20:32
не се занимавай ако харесваше и той мъже щеше да се обръсне :-o

Youth_boy
02-02-2009, 21:08
Не е задължително да си гей за да имаш фантазии с момчета , тука обаче идват много въпросителни относно сексуалният ти живот но ти най-добре можеш да прецениш случващото се ... Иначе има голяма вероятност да си БИ сексуален и да го разбираш сега , кажи му за какво става въпрос и какво точно очакваш от него , това е деликатна ситуация при която има риск да го загубиш безвъзвратно но знае ли човек. Всичко се свежда до това какво очакваш от това момче , глупаво е да го ревнуваш от приятелите и приятелките му най-малкото защото той не е твоя собственост а и сексуалните му предпочитания и амбиции може да не включват привличане между мъже и ти трябва да си на ясно с това.

iv4oiv
02-04-2009, 21:23
Офтопик: Всяко момче което му става когато друго момче го пипа по оная работа и може да се изпразни когато друго момче му прави свирка е би-сексуално. Повечето момчета са такива но го подтискат на съзнателно ниво.
Наистина има момчета които не им става когато друго момче им духа но са доста рядко.
Така, че да не си говорим глупости за нямането на би-сексуални момчета.
Сексуалността бива съзнателна и подсъзнателна.

BeHappYs
02-04-2009, 21:49
Офтопик: Всяко момче което му става когато друго момче го пипа по оная работа и може да се изпразни когато друго момче му прави свирка е би-сексуално. Повечето момчета са такива но го подтискат на съзнателно ниво.
Наистина има момчета които не им става когато друго момче им духа но са доста рядко.
Така, че да не си говорим глупости за нямането на би-сексуални момчета.
Сексуалността бива съзнателна и подсъзнателна.

Откъде я извади тая информация или еся я измисли неми стана ясно...
Или у вас е Център за изследвания на Би-сексуални поведения или ти си главния/та която ръководи операция набиране на мъже, за научни цели (единия духа ако му стане на другия значи е обратен)...
Оф злета я спираите наркотиците !

"Наистина има момчета които не им става когато друго момче им духа но са доста рядко." - Етва мно ме накефи доста рядко викаш неим ставало когато им духало момче.......Мда тука като гледам на всички им става като им духа друго момче .... :? :razz:

iv4oiv
02-05-2009, 08:05
Извинявам се за вторият офтопик.
Има доста университети и институти както в щатите така и в европа които се занимават със сексуалността на подрастващите. Ако ти е интересна темата можеш да намериш и да прочетеш. Тъй като хомосексуализма дълги години се е смятал за ментално заболяване са правени много изследвания и експерименти за да се установи причината. В това са инвестирали не само правителствата на съответните държави но и много фармацевтични гиганти за разработване на лекарства против хомосексуални наклонности.
Имаше един професор който беше написал много интересен доклад за хомосексуализма сред близнаците в детска и юношеска възраст. Но там бисексуалността не се разглежда толкова подробно.
Ако не ти се пробва с всичките момчета които познаваш може да пробваш да прочетеш малко и да не правиш у вас гей бар ;)

mirmark
02-05-2009, 08:42
Не знам какво да ти кажа. По прицип не одобрявам гей връзките.

sturmbanfuhrer
02-05-2009, 08:44
мръсен педер! майка ти деба извратена.Изрод да умреш в адски мъки дано изчадие неземно.