PDA

View Full Version : Няма желание за секс!



lenni89
02-05-2009, 13:21
Imam seriozna vrazka ot 2 godini,no naposledak priqtelq mi nqma jelanie za sex :( neznam kakvo stava i na kakvo se dalji tova.Dali problema e v men?



Заглавието трябва да е на кирилица!
редактирано от RiseGirl

TotallySexy
02-05-2009, 13:28
всеки има периоди, когато не иска секс... но друг е въпроса ти направила ли си нещо, за да не иска секс :)

ubuntu
02-05-2009, 13:36
Ми явно всеки път едно и също правите .. то тогава секса се превръща в скучна чикия :D

lenni89
02-05-2009, 13:54
ne ni6to ne sam napravila za da ne iska sex.sa6to taka sexa ne mislq 4e e sky4en postoqnno pravim razli4ni ne6ta ,strastna sam.i vapreki tova pak nemoga da razbera za6to neiska sex.a me e sram da govorq s nego po tazi tema.kajete kak da my zagatna 4e iskam sex

lenni89
02-05-2009, 13:57
nqkoi imal li e podoben problem?

SiSsKkAa
02-05-2009, 13:57
еми хем правите секс хем те е срам.еми казваш му "кучееееееее искам секс" хахах или направо го награбваш и готово.що да те е срам да говориш с него

lenni89
02-05-2009, 14:04
hehe to4no taka nemoga da kaja.rabotata e tam, 4e az nikoga ne sam si tarsila sex,a vinagi sam go poly4avala o6te predi da izpitam nyjda toi si e tarsil.kakvo stana s majete ?ve4e nie trqbva da si tarsim?yjas

ivankooo
02-05-2009, 14:05
moje pi4a nqkvi problemi da go mu4at nz 6to taka. po dobre go pitai .... :wink:

SoFarSoG00d
02-05-2009, 14:08
1.Може да не изпитва сексуална възбуда към теб и да си му омръзнала като сексуален партньор.
2.Може да не харесва сексуалния ви живот и да иска разнообразие.
3.Може да има някоя друга,с която да изразходва сексуалната си енергия.
4.Може да е в период на стрес и умът му да е ангажиран с други неща.

Каквато и да е причината трябва незабавно да поговорите и да изясните нещата,защото това само ще те тормози.

lenni89
02-05-2009, 14:16
toi naposledak ima mnogo rabota vajmo li e da e zaradi tova?kazva 4e me obi4a no neznam kakvo da mislq.no nemoga da govorq s nego,za6toto si mislq 4e 6e zapo4ne da kre6ti :( po sklonna sam da ida pri nqmoi dryg otkolkoto da govorq s nego.a toi mi e parviq i sam spala samo s nego i sega mi e gadno taka

krem4et0
02-05-2009, 14:27
Алооо, ти си с него 2 години!!! Ние ли да го питаме какво му е и ние ли да говорим с него вместо теб? Просто го питаш в прав текст. Правиш секс с него, а дори не можеш да говориш за това!? След като се нуждаеш от секс, трябва да го показваш. Може би той си мисли, че не искаш, че го правиш по задължение и т.н., ако не проявяваш спонтанност и ентусиазъм. Не може да чакаш само на него. Ти нямаш ли сексуално желание е**хти толкова ли си скована!?

mirmark
02-05-2009, 14:29
toi naposledak ima mnogo rabota vajmo li e da e zaradi tova?kazva 4e me obi4a no neznam kakvo da mislq.no nemoga da govorq s nego,za6toto si mislq 4e 6e zapo4ne da kre6ti :( po sklonna sam da ida pri nqmoi dryg otkolkoto da govorq s nego.a toi mi e parviq i sam spala samo s nego i sega mi e gadno taka

Не е необходимо да ходиш при друг. Жените имате толкова начини да попитате един мъж какво му е, че няма на къде повече. Умилкваш му се и съвсем непринудено го питаш не те ли желае - ако има отказ питаш защо и едва ли ще ти се разкрещи.

sadsad
02-05-2009, 14:34
toi naposledak ima mnogo rabota vajmo li e da e zaradi tova?kazva 4e me obi4a no neznam kakvo da mislq.no nemoga da govorq s nego,za6toto si mislq 4e 6e zapo4ne da kre6ti :( po sklonna sam da ida pri nqmoi dryg otkolkoto da govorq s nego.a toi mi e parviq i sam spala samo s nego i sega mi e gadno taka
"Колко мноооооооого държиш на него" щом предпочиташ да отиден при друг от колкото да говориш с него ....... заедно сте от две години и те е срам да говориш с приятеля си за това ....какви сте такива направо .....

mirmark
02-05-2009, 14:35
Той с колко е по-голям, че ще ти крещи. Ти нямаш ли самучувствие, че му позволяваш да ти крещи. :?

Claudette
02-05-2009, 14:36
Не искам да съм груба, но може и да има желание за секс ..., ама с друга.

Как така си на почти 20 (а може вече и да си ги навършила), от 2 години си с този мъж, но все още не можеш да му кажеш от какво имаш нужда или пък поне да поговриш с него, ако не друго. Не се излагай, момиче! ;) Стегни се и проведи един разговор с него.

anonimnaa
02-05-2009, 14:40
Ти си с него от 2 години и трябва да знаеш как да си го поискаш.Или може да поговорите да разбереш на какво се дължи..

lenni89
02-05-2009, 14:40
mi s 6 godi e po-golqm ot men.daje ne sme ot 2 dogini zaedno a ot 2 god. 7-8 meseca

anonimnaa
02-05-2009, 14:43
mi s 6 godi e po-golqm ot men.daje ne sme ot 2 dogini zaedno a ot 2 god. 7-8 meseca
Да и все пак го познаваш малко или не.Според мен най-доброто решение в случая е разговор.

sadsad
02-05-2009, 14:45
mi s 6 godi e po-golqm ot men.daje ne sme ot 2 dogini zaedno a ot 2 god. 7-8 meseca
Извинявай , но ..... ако си 89 набор това значи, че си на 19-20 години . Заедно си с приятеля си от 2 години и 7-8 месеца и ти да казваш , че те е срам да говориш с него ?!? Вие като не правите секс имате ли за какво да си говорите ?Вместо да чакаш ние да ти кажем какво му е иди и поговори с момчето си и го попитай , за толкова време трябва да си го опознала доста добре. Направо незнам как може да те е срам .......

lenni89
02-05-2009, 15:06
nie si govorim na vsqkakva tema i sex si govorim,no togato v sexa inma problem me e sram da zapo4na razgovora.neznam dali vi se e sly4valo

sadsad
02-05-2009, 15:14
nie si govorim na vsqkakva tema i sex si govorim,no togato v sexa inma problem me e sram da zapo4na razgovora.neznam dali vi se e sly4valo
Тогава просто започни ти да искаш от него. Започни да го целуваш тук - там където знаеш, че обича. Ако ти откаже тогава го питай какво има, не трябва да се притесняваш да говориш с него за това.

SiSsKkAa
02-05-2009, 15:16
закачай го хвърли му се един път ти и ако се отдръпне направо подемай разговора трябва да му е ясно ,че неможе така да се размине.макар че сте доста време заедно позната история мие може и да сте в някакъв период на застой във връзката в момента